Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#72454) fradi81


fradi81
veterán

Na akkor valaki szakasz? :DDD

moto g72, Ninebot d28e

(#72457) vhw válasza fradi81 (#72454) üzenetére


vhw
addikt

Jaj ne illetlenkedj már itt, szakasz meg játszani? Pont ilyenkor? :))

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#72458) Tomi0703 válasza nemethpityu (#72443) üzenetére


Tomi0703
őstag

Mehet a venti ha van bia a legényeknek, különben felesleges. Én rammert, célzásgyorsítót és stabilizátort használok rajta. Amikor lehet mindig stabit tegyél a célzásgyorsító helyett. Kivéve, ha mind2 kell.

(#72459) bandiras2 válasza Stigma.HC (#72401) üzenetére


bandiras2
senior tag

nekem mukodik a pz4s, igaz en regi motoros vagyok amikor meg a pz4 lowe es kv5 ellen is be lett rakva mm altal tier 5 fostalicskakent. lassu es papir, ezt figyelembe kell venni, de az agyuja egy alom. long range snipernek es spotternek hasznald, facehuggolas nem az erossege maximum light ellen ha nem taras, vagy serult medeket. eleg jo winratam van vele, mert 3 skilles legenyeket kapott. kreditet is meglepoen jol hozza. teny hogy nem valo mindenkinek, ez a tank igenyli a megfelelo iranyitast. el azert ne add mert ha lesz egy ilyen giveaway mint most a togtober akkor magkapod az arat aranyban.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#72460) Pete55555 válasza xAttilax (#72354) üzenetére


Pete55555
addikt

Aláírom. Ott a Ram2. Azt sem szabadott volna eladnom, pedig a legfosabb tankok egyike. Egy okból nem lett volna szabad eladni. Mert meg se kellett volna vennem !!! :DDD
(Szerencsére ezt is féláron vettem)

(#72357) Diarmand :DD :DDD

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#72461) vhw válasza Pete55555 (#72460) üzenetére


vhw
addikt

A viszonylag mozgékony Ram II fos, de közel ugyanazzal a löveggel szerelt, a végtelenségig lomha, nagy darab Churchill III-tól mindenki odáig van... :F

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#72462) jano_77 válasza sith7 (#72442) üzenetére


jano_77
nagyúr

garázsban :B

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#72463) h1mpi válasza jano_77 (#72462) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Elég drágán adják... Majd légyszi számolj be, hogy a "normál" E8-hoz képest milyen?!

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#72464) sith7 válasza jano_77 (#72462) üzenetére


sith7
nagyúr

Tesztet, képet, replay - t, mindent !!!!!!!!!!!!! :))

Ez mindenkire vonatkozik, aki játszik vele

Tényleg most akkor a héten mindenki kipróbálhatja ?
ha jól értelmeztem ... :B :B :B

sutyi^
GG :C

[ Szerkesztve ]

(#72465) sutyi^


sutyi^
senior tag

Vegyetek Fury csomagot jól, jó kis pénz nyomda. Már ha valaki szereti az igénytelen Shermanokat. :)

Bár lehet érdemesebb más ammo kiosztással menni, mert az enyém a végén a profit kárára ment. :D

Olyan 40-50e creditet szerintem lehet vele lőni jónak mondható meccsenként prémmel. Jobbakban pedig még többet.

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#72466) Angel1981 válasza sith7 (#72442) üzenetére


Angel1981
veterán

Ütős ez a tripla legénységi XP - kár, hogy hétköznap van.....

(#72467) Simi37


Simi37
őstag

Hellcat agyaggalamblövészet :C :C Sebzésrekord Hellcattel ~4k! :Y replay


Heavyket megalázó módon sebeztem mindenkinél többet :D Legjobb pálya/mód kombó Hellcathez itt mindig kiosztok 2-3k sebzést.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#72468) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Az enyém annyira nem nagy eresztés. Ami érdekessé teszi az az, hogy ez a mai első csatám és a két ammoreckelt heavy tank. :D (E75, Tiger II)

Replay.

(#72469) Tomi0703 válasza vhw (#72268) üzenetére


Tomi0703
őstag

Na látod, erre már nem tudnak/ akarnak válaszolni... :U

Amúgy meg nem tudom miért rengeted meg őket folyton a hitükben... ;]

(#72470) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

Skacok én ezen besírtam tegnap!

[6650 spot sebzés E-100-al!/IMG][/L] :DD

(#72471) [HUN]Dani válasza GaburroSan (#72470) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Nem akarok kötekedni, de igazán adhatnál valami értelmes magyarázatot arra, hogy a legénységi tagoknak miért elit alakulatot adsz először? Miért nem javítást teszel? :U

magyarsrac

(#72472) GaburroSan válasza [HUN]Dani (#72471) üzenetére


GaburroSan
aktív tag

Majd annak is eljön az ideje! szerintem itt már nem számít, de lehet hogy tévedek! Az átképzésnél elveszítek 1 valag tp-t és t10 tankok kapják a legkevesebb tp-t a csatákban! Ezért kell őket Prém tankban képezni!

(#72473) jano_77 válasza sith7 (#72464) üzenetére


jano_77
nagyúr

Amint ki tudom próbálni majd teszek fel képet és ha jól sikerül a kör, akkor replay-t is, ígérem. :K
Remélem úgy lesz ahogy sutyi írta és jól hozza majd a kreditet. XP-t az tuti fogja hozni az 5x akció keretén belül. ;]

A normál E8-al egészen megbarátkoztam és tűrhető statot sikerült elérnem a 150 csata alatt, remélem ez is hasonló lesz és szintén tetszeni fog. :K

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#72474) Angel1981 válasza GaburroSan (#72472) üzenetére


Angel1981
veterán

Bocs, de biztos hogy tévedsz, hogy egy ilyen szuper nehéz tanknak, mint az E-100, nem javítást adsz elsőnek...
Ráadásul így, hogy a BIA inaktív, nincs semmid, ennél már az is jobb lenne, ha ingyen eldobnád (persze fejenként 20.000-et mindenképpen meg kell hogy érjen), és átváltanál javításra...

(#72475) ddt500hu válasza GaburroSan (#72472) üzenetére


ddt500hu
veterán

:Y :R

(#72476) [HUN]Dani válasza GaburroSan (#72472) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Nem számít? Miért ne számítana? Neked nem számít, hogy kimész egy sarkon, meglőnek, folyamatosan láncolnak és sebeznek a 10sec újratöltésű ágyúkkal, aztán pár perc alatt kivégeznek? Ha javítást tettél volna és az lenne 53%-on az már elég lenne arra, hogy ne ragadj le valahol, ha már nincs javítód..

Lehet nálam van a hiba, de én az össze heavy tankra szinttől függetlenül javítást teszek elsőnek, mert szerintem az a legfontosabb.

magyarsrac

(#72477) Tomi0703 válasza [HUN]Dani (#72476) üzenetére


Tomi0703
őstag

Baszki, egy örök klasszikust idéznék: már a garázsban vesztésre játszanak... ;] :DDD

(#72478) sith7 válasza jano_77 (#72473) üzenetére


sith7
nagyúr

ok :))

(#72479) [HUN]Dani válasza Tomi0703 (#72477) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

:C

magyarsrac

(#72480) Warton válasza GaburroSan (#72472) üzenetére


Warton
őstag

Na jah, de mire az ember eljut T10-ig, addigra van egy minimum 3 képességgel rendelkező legénysége, hacsak nem képezte őket esztelenül össze-vissza. 10-es tankba vétek ilyen noobokat tenni.

(#72481) sith7 válasza Warton (#72480) üzenetére


sith7
nagyúr

és mi van akkor, ha a 8 -as, 9 -es is tetszik neki , és abba vannak a jó legények ? :U

tudom, akkor vegyen prémtankot, és abban képezze ki őket ... minden nemzetből ?

(#72482) Warton válasza sith7 (#72481) üzenetére


Warton
őstag

Cserélje meg őket. Inkább alacsony tierben legyenek a gyengébb legények. Egyébként igen, a prémtank nagyon sokat tud segíteni a legénység képzésben főleg a nemrégiben bekövetkezett változtatások óta.

(#72483) jagada


jagada
őstag

Tudtok ajánlani valami olyan klánt ahol nincsenek kötöttségek/irreális elvásárok és van tagfelvétel?

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#72484) zozyk válasza jagada (#72483) üzenetére


zozyk
addikt

[-JN-] Just Noobs

Csak szakasz és stronghold. :)

Vagy Djuree PH!-s klánja

[DMECH] Deus_Mechanicus

[ Szerkesztve ]

(#72485) jagada válasza zozyk (#72484) üzenetére


jagada
őstag

Köszi!

A másodiknál sajnos nem lépem meg a szintet. Az elsőnél kinél kell jelentkezni? Olyan előfordulhat, hogy klántag ellen rak össze az MM?

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#72486) zozyk válasza jagada (#72485) üzenetére


zozyk
addikt

Ment Pü.

Klántag ellen összerakhat az MM.

(#72487) emre válasza jagada (#72483) üzenetére


emre
veterán

Számodra mi jelenti az irreális elvárást? :D

(#72481) sith7

Akkor a 8-9-es gépekkel (vagy esetleg még alacsonyabb szinten) tovább játszik, és fejleszti benne a legényeket.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#72488) dfsz34


dfsz34
őstag

A fő accom le van tiltva tegnap óta, még egy kicsit, gondolom az arty TK gyilkosságok miatt (megérdemelték az anyaszomorítók és nem én kezdtem, de én fejeztem be mindegyik esetben :) ), mondom megyek párat a 30e kreditért az egyik kedvencemmel, a T67-el, úgyis régen használtam, pedig ez a tank tud alkotni hozzáértő kezében :) Jó, hogy csináltam tartalék accot, amikor nyomták a 75e legénységi xp-t, ilyenkor jól lehet használni, amikor letiltanak.

Igazi kolobanov medál vele, jópár tier6 tank és több jó játékos ellen. Ugye ezt olyan félig med-td stílusban használja az ember, látótáv és kamo alap skillek rajta, szépen kijön a csatában a skillek és a tank ereje, ha jól mozgatja az ember. Ahogy csak vaksi és lassú ellenfelek maradnak, úgy csökken drasztikusan az esélyük a kis T67 ellen. Egy dolgot nem szeretek benne, hogy az ágyú kicsit pontatlan, gyakran lövök vele hajmeresztően mellé, hiába a teljes becélzás.

A fadin medált jó lett volna behúzni, de nem mertem megkockáztatni, 1 lövedék felhasználatlan maradt. Szegény T150, fel sem spotolt úgy szedtem ki teljesen nyílt terepen. Mondjuk lehet, hogy a parancsnoka ki volt ütve, ezt nem tudhatom, mert én kiütöttem neki a replay alapján a vezetőt, lehet, hogy inkább azt gyógyította vagy egyszerűen csak ennyire jó a kamoja a T67-nek és ennyire rossz a látótávja a T150-nek.

Map: Fisherman's Bay T67 2 088 57 625
Csatában elért Achievement Top Gun, Nagy kaliber, Védő, Kolobanov medál, Kiváló sofőr jelvény: "Tank ász"

[link]

(#72489) jagada válasza emre (#72487) üzenetére


jagada
őstag

Számomra mondjuk az 1800 WN8.
Mint már korábban kifejtettem én is tudnék ilyen vagy jobb statokat produkálni, csak rohadtul unnám az 1-2 db fullos OP tankkal fullra képzett legénységgel görcsösen erölködni, hogy javuljon a statom. Oda lenne a játékélmény, meg a kikapcsolódás és már ez is csak munka lenne, mint amikor rágölcsölök a napi vagy heti küldire és az istennek sem akar menni olyankor. Bezzeg ha összejön, én is elkezdek szárnyallni :DD :DD
Tegnap is az első 6 csata zsinórba vereség, és őszintén szólva én is xar voltam, nomeg a rendszeres 30% alatti nyerési esély is árulkodott valamiről (bár erre sokat nem adok). Utánna meg beindult a hentelés és végül is egész jó napot zártam magamhoz képest. Hozzáteszem most is van több stock tankom, amit éppen fejlesztek alap 75%-os legénységgel, azoktól azért nem lehet csodát várni, főleg ha az MM 2 tierrel feljebb dobál rendszeresen.
Bírom azokat is akik folyton arról papolnak, hogy kell a kihívás, de pl. T9-T10-ben akkor hol marad a kihívás?

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#72490) Dryman


Dryman
aktív tag

Sziasztok!
Kérdésem az lenne hogy bank-bank közötti transzferes vásárlási lehetőség működik magyar budapestbankos maestro kártyáról.....mert valamiért nekem a 3. lépésnél kiakad a tranzakciós folyamat...
maestro kártya nem dombornyomott, ezért valami plusz azonosítást akar elkövetni ami persze hogy nem megy....

(#72491) Re-Tech válasza dfsz34 (#72488) üzenetére


Re-Tech
aktív tag

T67 ritka mocsok OP tank, az egyetlen igazi probléma még vele a limitált lőszerkészlet, 45 töltényt el lehet lőni pikk-őakk ha ész nélkül nyomja az ember.
Én aztán messze nem vagyok egy kiemelkedő játékos, de ezzel brutál mód lehet aratni nyílt pályákon. 2 skilles legények vannak benne, 93%os camo meg parancsnoknak hatodik érzék, a többi lényegtelen.
A sebessége folytán legtöbbször simán előrerohanok félpályálig valami csinos bokor mögé és álcaháló aktiválása után szórom az ellent, aki 200 méter környékén lát meg - ha él addig a szerencsétlen.
Most a 4 napos kockulás első napján tűnt fel, hogy milyen könnyen lehet tornászni vele a csillagokat az ágyúra, első nap valami 70% környékén voltam, tegnap 2 csillag és 90% körül fulladtam ki, pedig sokat játszottam más tankokkal is és nem is egész nap lövöldöztem.
Ez a 90-től felfele régió viszont már nagyon kemény, ha nem sebez az ember 1500 dmg felett, az már csak lefelé húzza a statot. Pedig jó lenne az a 3 csillag :)

(#72492) emre válasza jagada (#72489) üzenetére


emre
veterán

Kár volt ennyit írnod. :(

Egyébként meg baromian el vagy tévedve. A vereségnek és a stock tankoknak mi köze a wn8-hoz? Az egész amit másra fogsz csak hozzáállás és figyelem kérdése.

Itt most mit kérdeztél és kitől?

"Bírom azokat is akik folyton arról papolnak, hogy kell a kihívás, de pl. T9-T10-ben akkor hol marad a kihívás?"

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#72493) jagada válasza emre (#72492) üzenetére


jagada
őstag

Csak annyi, hogy stock löveggel általában nemigen lehet sebezni még saját tierben sem, nemhogy 2 tierrel feljebb, ugyan áruld már el, hogy hogyan lehetsz hatékony sebzés nélkül TD-vel vagy nehéz tankkal?

Az csak költői kérdés volt, korábban többen is viccelődtek, hogy milyen jó kihívás is esélytelenül cammogni valami stock heavyvel a két szinttel magasabbak közt.

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#72494) dfsz34 válasza jagada (#72489) üzenetére


dfsz34
őstag

Erős tévedésben vagy az OP tankokat illetően. Volt szerencsém menni ezzel a nagymenővel egy csapatban.

Ő arról "híres", hogy sok játékelméleti írása van, stat elemzés, következtetések stb. Szerintem érdemes elolvasni, okos gondolatok, bár gondolom itt sokan hörögnének rajta, hogy statb.zi meg a hasonlók.

Egy fv4202-ment, szakaszban voltak. Csinált 1290 alap xp-t, majdnem 7e sebzést, 1e assist/spot, 4 frag. Nem tudom mennyi wn8-t jelent ez, de rohadt sokat.

Én a batmobillal behúztam 2e sebzést, 2 is7-t kilőttem, sajnos eltaktikáztam a dolgot, megkerültem tundrán a húsdaráló hegyet, de az is7 rámfordult, mert nyilván egy batmobil komolyabb ellenfél, mint két unikum vagy pont azért, mert azt hitte, hogy könnyen kiszed. Ez nem jött össze neki, de lőszerrekesz kilőve maradt, 80 sec töltés, úgyhogy sokat már nem tudtam hozzászólni a csatához. Mondjuk így is 4. lettem az xp listán, annyira nem rossz.

Ja, igen, és ő egyáltalán nem használ aranyat vagy csak teljesen minimális mértékben.

Nagyon jó érzés volt menni egy ennyire profival, komolyan mondom. A tudat, hogy biztosan számíthat rá az ember és le is hoztuk a csatát nem könnyen, de sikerült.

Az igazi prok nagyon sok tankkal tudnak nagyon jól menni, egyáltalán nem jellemző, hogy csak OP-val nyomják, de pl az ő átlagsebzése csak 100-al magasabb a batmobillal, mint nekem. Van olyan tankja viszont, ahol 1,5x annyi sebzést csinál átlagban, mint én :R

Nyilván ez egy más liga, ahol pl ez a játékos játszik, de tőle érdemes tanulni és ellesni dolgokat, nem azoktól, akik mennek néhány op tankkal és ebben merül ki a tudásuk. Ja és köpik az aranyat, ahogy az ágyún kifér.

[ Szerkesztve ]

(#72495) jagada válasza dfsz34 (#72494) üzenetére


jagada
őstag

Nem kispályás a csávó, de azért azt is látod, hogy leginkább t10-ben tolja és gondolom, hogy nem 1 skilles legénységgel. Erre írtam, hogy őket nem dobálja fel az MM t12-be, ami nincs...

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#72496) Bad Pritt válasza jagada (#72495) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Most kezdtem el aktívan scouttal játszani, az első pár tucat, pár száz meccs nyögvenyelős és nehéz volt, de most azt mondom, ezekben van kihívás és irgalmatlan statokat lehet a legtöbbjükkel elérni. Alacsony targetdamage szint, agilitás és álca, ennyi kell csupán. 5K WN8-at hidd el, hogy nem tier 10-ben a legkönnyebb szerezni.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#72497) jagada válasza Bad Pritt (#72496) üzenetére


jagada
őstag

A scout az más tészta, mivel magas szinten nincs is könnyű tank, azokat feldobálja az MM rendszeresen, és azok ha nem is sebeznek is dőlhet az xp, de egy lomha nehéz tank sebzés nélkül... mint féllábú a seggberúgó versenyen.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#72498) #35692544 válasza jagada (#72495) üzenetére


#35692544
törölt tag

nehogy azt hidd hogy olyan könnyű tier 10-ben játszani nekem valahogy jobban megy 6-7-ben
csak 2 tizes van kifejlesztve az e100 meg az fv4202 ezzel egy kicsit jobban megy de az e100 egy katasztrófa számomra a tornyát állandóan belőtték lassú dög az artyk is állandóan megtalálták el is adtam a csába

[ Szerkesztve ]

(#72499) dfsz34 válasza jagada (#72495) üzenetére


dfsz34
őstag

Ez a része igaz, egy komoly és jól kiválasztott skillekkel rendelkező legénység erősebbé teszi a tankot, de ne akarjuk csak ezzel magyarázni. Ezek a játékosok tudnak menni, legfőképpen ismerik a pályákat. Azért érdemes inkább azt figyelni, hogy egy pro hova megy, aztán ha megérti az ember, hogy miért, akkor be lehet építeni a játékodba.

Egyszer mentem [link] ezzel a vadálattal egy csapatban. Fisherman's bay. Ő T57 heavy. Bement középre az egyik házhoz. Soha nem mentem oda nehéz tankkal, mindig a város, néha a másik oldal. A csatát buktuk, de valami 4,5e sebzést kiosztott onnan, bár lehet, hogy az éppen rontotta a statját :) Azóta használom azt a helyet, legutóbb a T29-el álltam be oda és 2e sebzés felett kiosztottam. Az E6 jobb alsó és az E7 bal alsó sarkában levő két házat használta(m) fedezéknek.

A stock tank magyarázatot elfogadom, vannak borzalmas tankok stock állapotban, amik megtáltosodnak később. Pl obj416, a top ágyú a top toronnyal már nagyon pontos és szép kövéreket tud sebezni, előtte meg szenvedés. Nem sok a különbség papíron, de bőven elég ahhoz, hogy egy sokkal jobban használható tankot kapjon az ember kifullozva.

(#72500) Bad Pritt válasza jagada (#72497) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Erre van egy megoldás: ne játssz lomha tankkal. Eladtam a T110E5-öt és E3-at, mert annyira felgyorsult a játék, hogy egyszerűen nem voltak már annyira élvezetesek, sokkal jobbak a gyors tankok. Hülye FV215b is azért életkéeps még számomra, mert az istentelen dpm és pontosság ellensúlyozza a tank gyengéit. Jelenleg egy lassú tankom van még, amivel megyek is, az a Tigris, mondanom sem kell, hogy miért. Új hatalom született, ahova én személy szerint a mostani játékstílusommal nem tudtam integrálni a nehéztankokat sajna.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.