Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#71301) Angel1981 válasza h1mpi (#71299) üzenetére


Angel1981
veterán

Szerintem a legjobb T5 med, bár a KV-1 ellen lehetnek gondjai - mondjuk semmiképpen sem szabad szemből rárontani 1vs1 felállásban.

(#71302) dfsz34


dfsz34
őstag

Sand River, védekezés. Az ellenfélnek két tankja maradt nálunk egy baromállat arty, sajnos azt hiszem magyar. Az ellenfélnek már nincs elég ideje befoglalni, az ellen arty messze van, esélye nincs odaérni.

Egy dolga lenne, elmenni oldalt és elrejtőzni és kész, nyerünk. Ez a kiváló elme ehelyett inkább azt találta ki, hogy megsemmisíti a foglaló wz-t, nehogy már ilyen gagyi módon nyerjünk. Az eredmény természetesen vereség, kikapták, mint a huzat.

Eddig sem voltam nagy véleménnyel a félkezes artystákról, de ilyenek után csak erősödik a véleményem, hogy mekkora láma népség.

(#71303) hpeti84 válasza #43783936 (#71286) üzenetére


hpeti84
csendes tag

Akkor azthiszem én is a szkeptikusok táborának tagja vagyok. Tulajdonképpen ventit csak azokra a tankjaimra raktam eddig melyeken nem volt nagyon jobb alternatíva vagy nagyon hosszú töltésidővel rendelkeztek. Ebben az esetben azthiszem egyik eset sem áll fent.
Mégegyszer hálás köszönet, tengermély tisztelettel. Peti.

(#71304) Diarmand válasza hpeti84 (#71284) üzenetére


Diarmand
senior tag

Ami nekem van. Rammer, Stabi és Csigaszem. Kihasználva a páncélját, az összes nyílt mapon be lehet állni olyan helyekre vagy úgy, hogy nehezen lőjenek be (már ha látnak), te meg spottolj. Én imádom így, rengeteg spot sebzés össze lehet vele szedni és arra nagyon jól adja a kreditet.

(#71305) Dr_Syrex


Dr_Syrex
senior tag

Tegnap kicsit meglepődtem, amikor 20 körül maradt az fps-em a játékban, a normális 40-60 helyett. Ma elindítottam a wotot, de nem volt változás, még a res mods törlése után sem. :N
Mielőtt eljöttem ottonról, letöröltem az egészet és elindítottam egy tiszta teleptést, de ezt már csak este tudom kipróbálni.
Találkozott valaki hasonló jelenséggel. Nemrég frissítettem az új catalyst driverre, de kezdetben minden ok volt.
Radeon 6870 + i5 2500K@4300

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#71306) mynames


mynames
senior tag

Végre megadta magát az RHM! :)

[ Szerkesztve ]

(#71307) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Jó lenne, ha egyszer a fejlesztők elgondolkoznának, hogy a IX-X-es tiereket, ne mossák össze a VIII-al. Annyira nagy a különbség, mint sehol máshol...

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#71308) #43783936 válasza h1mpi (#71307) üzenetére


#43783936
törölt tag

Mindenütt ugyanekkora a különbség.
Ez szinte csak akkor tűnik fel, ha a tápláléklánc aljára tesz be, akkor nem, ha a tetejére. :D
Gondolom, te is csináltál már komolyabb irtást az aprónép között, amikor topnak dobott be.

(#71309) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

Ma katasztrofális csatáim voltak, de némi kárpótlás gyanánt ez is meglett végül:

(#71310) csapee válasza h1mpi (#71307) üzenetére


csapee
senior tag

Pedig neha jo az, ha van kitol tartni. Csapatmunkara nevel a csunya mumus, es ez lenne a lenyeg. De ez ugye ritka.

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#71311) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Felkerült a Jpanther II-re a 12.8 PAK. Elég beteg :DDD

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#71312) mynames


mynames
senior tag

Nálunk mikor lesz ilyen akció? Vagy volt már?

[On Track to the Leopard 1

[ Szerkesztve ]

(#71313) iwu válasza emre (#71291) üzenetére


iwu
addikt

ilyen effihez mi kell? nekem akár mennyit sebzek, nem nagyon megy 1200-1300 felé. Volt egy csatám, foglaló medállal, az meg felátlagolt 10 csatát 1600 felé...

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#71314) CsonkaImo


CsonkaImo
addikt

Sziasztok!

Pár hete elkezdtem én is a WoT-t, tetszik is a játék és nem is volt vele eddig problémám. Egyik belépésnél Megjelent egy üzenet, hogy regisztráljam a telefonszámomat biztonsági okokból. Ezt meg is tettem kb 2 napja és azóta reklámszerű sms-eket kapok. Ilyen Google fordítás szerü magyar szöveggel. Máshova nem írtam be és nem adtam meg.a számom. Tapasztalt még valaki ilyet?

Válaszokat előre is köszönöm!

(#71315) Rellind válasza h1mpi (#71311) üzenetére


Rellind
senior tag

Jah, más világ :DDD

(#71316) emre válasza iwu (#71313) üzenetére


emre
veterán

Nem tudom hogy mikor mennyi értéket ad, mert most nincs olyan stat mod ami csatánként mutatja az értéket.
Akkor amikor a screen készült csak A43-al és SU100m-el mentem és elég sokat védekeztem, de lényegében a saját hp-d többszörösét sebzed úgy a legjobb. Meg lehet megdobta, hogy az A43-al T8-asokat sebeztem, a kis td-vel meg volt hogy 9-es gépeket.

Más:

halálvonat level9:

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#71317) Kakumix válasza ddt500hu (#71290) üzenetére


Kakumix
senior tag

Tegnap, több heti szívás után döntöttem el, hogy abbahagyom és hirdettem meg az accountomat. :C

iwu (#71313): nem kell más, mint 1-2 alkalommal 100%-ra befoglalni, amíg a csapat a felmenőiddel és az utolsó francia arty levadászásával van elfoglalva :)
ui.: a védés is kb. annyit számít, mint a foglalás. Mikor kaptam védőt és foglalót is egy csatában, közel 20000-es effit számolt ki rá.

[ Szerkesztve ]

Legyen szép napod!

(#71318) emre válasza Kakumix (#71317) üzenetére


emre
veterán

A foglalástól és a védekezéstől az eff változik, de a wn8 nem nagyon. :)

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#71319) #43783936 válasza CsonkaImo (#71314) üzenetére


#43783936
törölt tag

Én pár hónapja adtam meg a számom, mert kaptam érte némi potya aranyat, de azóta se kaptam sms-t csak amikor jelszót változtattam.

(#71320) Kakumix válasza emre (#71318) üzenetére


Kakumix
senior tag

Az effi volt a kérdés :)

Legyen szép napod!

(#71321) rlazol válasza CsonkaImo (#71314) üzenetére


rlazol
addikt

még ose kaptam WoTtól reklám SMS-t.
biztos, h tőlük jön?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#71322) CsonkaImo válasza rlazol (#71321) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Nem biztos, csak azóta kaptam kettőt. Máshova nem regisztráltam. Lehet csak véletlen egybeesés. Szerencsére ugyan arról a számról küldik, állítottam rá szűrőt. Remélem többet nem kapok.

(#71323) Diarmand válasza CsonkaImo (#71314) üzenetére


Diarmand
senior tag

Egyáltalán nem biztos, hogy tőlük jön, a számod meg nincs biztonságban nehogy azt hidd. Főleg a mai világban, ahol lassan azt is tudják hányszor pislogsz egy nap. Engem pl hétfőn hívtak fel rejtett számról, hogy vegyek bambuszzoknit merazjaú, el is küldtem a delikvenst minden éghajlatra és megtippeltem azt is, hogy az édesanyja mivel kereste a kenyerét.

(#71324) #43783936 válasza Diarmand (#71323) üzenetére


#43783936
törölt tag

Én az ilyen hívások esetén szoktam megérdeklődni, hogy honnan szerezte be a telefonszámom, mert szolgálati mobilt hívott.
Általában azonnal bontják a vonalat, és nem zaklatnak többet. :D

[ Szerkesztve ]

(#71325) Dr_Syrex válasza Dr_Syrex (#71305) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Újratelepítettem a wotot, de továbbra is maradt a 20 fps. Lehet hogy a vga driverrel is megcsinálok egy törlés-telepítést, mert egyelőre nincs jobb ötletem :N

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#71326) v!ct0y válasza Dr_Syrex (#71325) üzenetére


v!ct0y
veterán

Régebbi drivert rakj vissza 13.9 et pl.

(#71327) emre válasza Dr_Syrex (#71325) üzenetére


emre
veterán

A 14.9-es catalyst bugos, már jött hozzá javítás.
Az új (régi catalyst, nálam a 14.4 ment vissza) telepítése elött használj cleaner progit ha nem akarsz úgy járni ahogy én.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#71328) galervin93


galervin93
őstag

Sziasztok, akadt egy kis problémám. Kb. egy hete nem játszottam már, ma délután elindítottam a játékot, lehúzott valami frissítést, pár tíz mega... Indítás, majd belépés után az alábbi alábbi ablak fogad.
Esetleg az egyetlen fent lévő modom - damage indicator v1 - okozhatja?

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#71329) Krytec


Krytec
tag

Ilyen hülyeséget se láttam még eddig :DDD

(#71330) rlazol válasza galervin93 (#71328) üzenetére


rlazol
addikt

igen, vsz újra kell telepítened a modot. :K

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#71331) Dr_Syrex válasza v!ct0y (#71326) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Lehet, hogy megy vissza valamelyik korábbi. Ha jól emlékszem pont 13.9 volt előtte.

@emre
Már jó ideje nem használtam külön program eltávolítót, mert az AVG TuneUp meg a CCleaner szép rendben tartotta a gépet, most viszont inkább jöjjön egy erre való program. Revo uninstaller neve rémlik régebbről, mint ilyen, de ha van jobb, akkor nyitott vagyok.

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#71332) Simi37


Simi37
őstag




What? :F :Y Több mint 7,5k csatám van de ehhez foghatót még nem láttam :Y

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#71333) galervin93 válasza rlazol (#71330) üzenetére


galervin93
őstag

Igen, ez segített a lelkén, köszi! :-)
Szerény M8A1-gyel nyomtam is egyet gyorsan, de most vissza az íróasztalhoz meg a tanulnivalókhoz... :-)

(Szeptemberben kezdtem csak játszani, semmi prém, csak a szimpla acc sima tankfejlesztéssel. Király játék az az igazság. :-) Itteni nickem a játékbeli is, lehet szörnyülködni a számaimon, igazi "tomato" vagyok. :-))) Mondjuk "exponenciálisan" ívelnek felfelé a mutatóim, az utóbbi két hetet tekintve már 700 felett a wn8 :-))), ami az itteniekhez képest persze szörnyű, de remélem, sikerül feljebb tornászni (~1500 csatám van csak össz-vissz). 5-ös tiernél tartok, KV1 felettébb tetszik, meg persze az M8A1, igaz az 4-es.)

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#71334) jimmy74


jimmy74
őstag

Sziasztok.
A centurion 7/1-et megvettem.
A 8-as nagyon szeretem meg is hagytam.
Ez is hasonló remélem amúgy milyen gép már akinek megvan.

Mit érdemes 1-nek kifejleszteni?23k xp van rá kezdésnek pluszban.
Jó lenne az év végére megvenni az fv 4202 -őt mert egyrészt jó tornyos gép amilyen hepe-hupás pályák vannaktény elég gáz random játszani az orosz 9-10 medekkel.Másrészt ugye valami más angol top med lesz az fv helyett ez a 4202 meg 8-as premium tank lesz?!

WoT:jimmbo

(#71335) #43783936 válasza jimmy74 (#71334) üzenetére


#43783936
törölt tag

Nekem valahogy nem jött be a Centi 1, pedig nem tudok rá semmi rosszat mondani.
A 7/1 viszont megtartós lett. A cromwell után ez jött be a legjobban, még úgy is, hogy válogatottan nyomorék csapatokba szokott betenni vele . :DDD

Első körben vegyél rá egy bolti láncot, és akkor ráérsz azt kifejleszteni utoljára.
Ha van Cérnád, akkor megvan az első ágyú, ha nincs, akkor az legyen az első.
Ha megvan a Conquerorról a nagymotor, az szuper, mert látványosan fürgébb lesz tőle a vas. Ha nincs, akkor szerintem érdemes másodiknak a motort fejleszteni.
Ha beéred lomhább tankkal, akkor mehetsz egyből a toronyra majd a top ágyúra.

A 4202 biztos prém lesz, de még nincs pontos időpont és nincs meg az átállás módja se.

(#71336) csapee válasza jimmy74 (#71334) üzenetére


csapee
senior tag

Az Fv4202 nekem nem jott be hulldownba, mondjuk masra sem nagyon jo. A toltesido jobb a 7\1-tol, de nagyjabol ennyi. Egy elonye van, nem kivanja a goldot (ami hesh igy gondolkozni is kell hozza;] )

Csapee

(#71337) Djuree


Djuree
félisten

megjött a kedvem az e-100-hoz, még egy ilyen heavy nincs, a többitől nem félek még t9-ben sem, ettől még t10-ben is. :U kell nekem is.
tiger p van, kihúzom gyorsan a tigert 25k xp aztán hajrá. :D

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#71338) Djuree válasza jimmy74 (#71334) üzenetére


Djuree
félisten

sztem most a legjobb t9 med a 7/1. :K
nekem is kéne, de nekem ez a comet használhatatlan. én szeretek elől lenni, aprítani, pattintani, ez nem nekem való. se sebzés, se páncél, se semmi...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#71339) KaLeun válasza Simi37 (#71332) üzenetére


KaLeun
senior tag

A csata vége előtt kilépett a KV-2, valószínűleg "elmenekült" a kilövés elől vagy már ennyire biztos volt a győzelemben (habár ezt kétlem).
Azért megnéztem volna a "hahaha" és "gg" fazonok ábrázatát...

Cila

(#71340) sequator válasza jimmy74 (#71334) üzenetére


sequator
senior tag

A legutóbbi T9-T10es leárazáskor vettem meg a nagy Centit. Sokat gondolkodtam, hogy a jobb motor vagy a jobb löveg legyen először. A hétvégén lett meg a 45k xp és a végül a motort vettem meg, mert egy mednek a +200 lóerő nem kevés pluszt ad, míg az ágyú csak 0,4 mpcel gyorsabb célzást.
Nagyon bejött, sokkal mozgékonyabb lett, nem bántam meg. még 7-8k xp kell az első lövegre, de nem hiányzik. A top löveg lesz majd az igazán előrelépés, azt szerintem free XPből teszem fel rá, ha megvan a torony. Vagy a toronnyal együtt, még nem tudom.

sautia

sequator

(#71341) sequator válasza Djuree (#71338) üzenetére


sequator
senior tag

Először én is utáltam a Cometet a Cromwell után. Lassú volt, papír, semmi szerethető nem volt benne. Aztán miután meglett rá a jobb torony és löveg elkezdtem vele tornyozni is, ha volt rá alkalmas hely és összebarátkoztunk. Annyira, hogy megtartós lett. :D

Amikor a torony teteje lepattintja a nagy T8-T9ek lövését, az megfizethetetlen. Jön cseten a cheater, reported, replay sent to Wg, stb :D

sautia

sequator

(#71342) mikron válasza sequator (#71341) üzenetére


mikron
tag

Az biztos amíg alap addig elég nyögve nyelős, De ha megvan minden, nagyon állat egy gép. :D

(#71343) emre válasza Djuree (#71338) üzenetére


emre
veterán

Comet videók Embryonic Journey-től Érdemes megnézni hogy játszik vele. :K

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#71344) v!ct0y válasza Djuree (#71338) üzenetére


v!ct0y
veterán

Csak 1v1 ne legyen mondjuk egy orosz 9 es meddel :)

(#71345) iwu válasza Kakumix (#71317) üzenetére


iwu
addikt

:DDD :DDD :DDD :DDD :DDD

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#71346) Djuree válasza mikron (#71342) üzenetére


Djuree
félisten

akkor majd előszedem, fullos már, de fullosan még nem játszottam vele annyira elment a kedvem tőle.
meg akkor nézek videókat is.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#71347) Angel1981 válasza emre (#71343) üzenetére


Angel1981
veterán

Lenyűgöző, hogy egyetlen prém lőszert sem rak bele, ezt nem gondoltam volna!

(#71348) Djuree válasza Angel1981 (#71347) üzenetére


Djuree
félisten

én sem rakok egyik tankomba se. de már jópárszor akartam csak mindig elfelejtem. :D

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#71349) Jolet


Jolet
őstag

lenne pár kérdésem:

- a Leo PTA-ra érdemes a nagyobb tornyot kifejleszteni? a páncélozottsága egyforma
- obj 430II-nél érezhetően jobb a nagy motor? alig 30 LE a különbség
- a tortoise a középső ágyúval mennyire használható? vagy freeből vegyem meg a nagyot rögtön?

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#71350) v!ct0y válasza Jolet (#71349) üzenetére


v!ct0y
veterán

9 es tierbe vagy és még ilyen kérdéseket teszel fel ?:D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.