Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#72751) #43783936 válasza h1mpi (#72746) üzenetére


#43783936
törölt tag

Én is szenvedtem vele anno, de most kb 20000 csatával később visszavettem legényképzésre.
Már van akkora tapasztalatom, hogy jól tudjam használni.
Elég sokat mentem már különféle paprjárgányokkal hogymeglegyena rutin. :)

(#72752) jr1994 válasza h1mpi (#72749) üzenetére


jr1994
addikt

Biztos?

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#72753) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Azért a 2. kör már jobb volt, elkezdtem dugni a testét :) Bocs ezért a magas szintű scrn shotért :B

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#72754) zsolthee válasza h1mpi (#72746) üzenetére


zsolthee
senior tag

A német tankok ereje nem a páncélozottságukban rejlik, hanem inkább az ágyúban. (kivéve E75, E100)
A 30.01H piszok jó tier5-ben! Egy VII-es löveget kapsz 157(!) átütéssel. Mit akarsz még?
Panther vagy Tigris a cél?

[ Szerkesztve ]

(#72755) Angel1981 válasza h1mpi (#72753) üzenetére


Angel1981
veterán

Ezek szerint a #72746-os hszedben egyetlen csata alapján ítélkeztél? :P

Minimum 20 csata kell ahhoz, hogy megítéljünk egy tankok, minimum!
(Kivéve a DW2, azt 5 csata után dühösen adtam el a csába! :D)

[ Szerkesztve ]

(#72756) Stunts666 válasza h1mpi (#72746) üzenetére


Stunts666
őstag

En a vk 30.01P vonalon mentem Tiger P-ig. Utana le a Tiger I-re es onnan Tiger II. 30P a kedvenc tankom, lassan meglesz a 3. skill a legenysegre.

Egyeb: nem tudom mi volt tegnap, de: delutan mentem par kort: atlagban 2600 wn8-al zartam be a jatekot. Este viszont ez az ertek lement 1200-ra. Szinte nyertes meccsem sem volt az este folyaman...

(#72757) scyllarus válasza h1mpi (#72749) üzenetére


scyllarus
veterán

Most vettem vissza, nagyon jó T5-ben. 70% körülia WR-em vele, bár jórészt még med korából. Az ágyúja isteni, a KV-1-et szétkapja, mielőtt az meglátná. (Azt is visszavettem, szeretem)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#72758) myckey válasza Bad Pritt (#72742) üzenetére


myckey
veterán

korrekt.
mobilisebb mint az M26

ugye könnyebb, jobb ellenállások, alap értékek mind mozgási mind fajl. teljesítmény ben

a végtempója rosszabb valamivel, de nem feltétlen észrevehető.

nekem bejött már kisebb motorral is a japó, csak a kialakítása szar, azért a Pershing felhasználóbarátabb felépítményt kapott :)

bár ott a kikúrt jó gun, cserébe

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#72759) h1mpi válasza zsolthee (#72754) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Tigris a cél :K ki szeretném húzni az összes heavy ágat T7-ig (Kapán, Kínai ágat nem)

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#72760) emre


emre
veterán

Végre rájött valaki, hogy a HD textúrák irányába való fejlesztés zsákutca.

“HD textures for one vehicle have cca 80 Mb. 400 tanks * 80 Mb = 32 Gb of textures only for tanks. 80 Mb * 30 tanks in battle = 2,4 Gb in video memory only for tanks. And then there are maps and environmental objects, so the number above can be roughly multiplied by two. Maybe in 10 years from now on, we will return to HD. When resources and internet channels are sufficient.”

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#72761) PR0JECTNR56 válasza emre (#72760) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Mint ahogyan az eredetiek megtartása is az. Nem egy modell már mindenre hasonlít, csak az igazira nem. Továbbá abban a szerencsés helyzetben vagyunk, hogy a WG kőgazdag, rendelkezik tapasztalt fejlesztői gárdával, itt van a kihívás, oldják meg.

(#72762) Jolet válasza emre (#72760) üzenetére


Jolet
őstag

nagy kár, én szívesen látnék 4K-ban fotórealisztikusabb kidolgozást

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#72763) h1mpi válasza emre (#72760) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Szerintem is kár.... Vagy ami még lehetne, az az, hogy lenne egy HD pack hozzá és akinek bírja a vga-ja és nem sajnál rá 40-50 GB-ot az felteheti. Lassan jönnek a 8 GB-os top vga-k, azok bírnák.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#72764) jano_77


jano_77
nagyúr

Az mitől van, hogy el akarok indítani egy tegnapi replay-t és nem indul el, vmi hibaüzenetet dob, hogy nem találja a res_mods/0.9.0 mappát! Mi a rákot akar a 9.0-al?!?

Amúgy egy mai csatám tier 8-ban a FURY-val: Oskin medált sikerült kapnom. :B

REPLAY

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#72765) Bad Pritt válasza Bingisz (#72745) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Akkor az úgy elég vicces lesz. :D
Mindegy, ha ilyen Tog-szerű küldit csinálnak hozzá, akkor megszerzem, de IS-6-félét tuti nem szenvednék végig egy ki tudja milyen tankért...

(#72758) myckey: Köszi, valami hasonlóra számítottam. Lehet visszaveszem a Chi-Ri-t, kíváncsi vagyok a 8-as, 9-esre.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#72766) Diarmand válasza h1mpi (#72763) üzenetére


Diarmand
senior tag

Tehát azt szeretnéd, hogy fejlesszenek egy olyan dolgot, amit a játékosok kb 5%-a tudna érdemben kihasználni? Jó ötlet valóban :U

(#72767) neato3loco válasza jano_77 (#72764) üzenetére


neato3loco
senior tag

De jó sok nap prémiumod van! :O

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#72768) benvolio


benvolio
őstag

Mai nap tankász az van, de győzelem nemigen: ISU152, BP. ;]

(#72769) dfsz34


dfsz34
őstag

Egy ászocska a könnyű pantherrel. Ez megint egy tank ami erősen alul van értékelve, pedig ha kijön vele a lépés jó kis csapásmérő eszköz. A waffe0725 ágyú ugye a szokásos 7,5cm (e25,panther m10, stb), de némileg megnövelt átütéssel és elég jó pontossággal, célzás idővel. Érdekes, hogy erre egy nagyobb átütésű ágyút raktak. Az arany lőszere, ami figyelemre méltó, 221 átütés (e25:194), igaz nem sokat viszek magammal, de ha valaki durvulni akar, ha ezt megtömi arannyal, akkor egy gyors (legalábbis feltételezem, mert még középső motorom van) halálosztóval mehet.

Map: Mines Aufklärungspanzer Panther 3 465 (x2 minden nap az első csatáért) 36 848
Csatában elért Achievement Szárnysegéd, Kiváló sofőr jelvény: "Tank ász"

A rühes mt-25 köpte rám az aranyat, ahogy a csövén kifért, máskülönben egész ügyesen pattint a panther eleje, ha megtalálja az a szöget vele az ember...

A hatodik zérzék hiányzik nagyon, a nagy motor nem is érdekel annyira. Érzékkel ki lehet tapogatni, hogy hol spotolnak. Én nem fogom bánni, ha alapból ráteszik minden tankra.

[link]

Két csata után:. 8643 wn8 :Y Ez a tank is kitehetné a táblát: statpadderek kíméljenek. Mondjuk kímélik is, mert ha ilyen alacsonyan van a szint, akkor az csak egyet jelent. Tomátovics öngyilkos küldetést játszik vele, ahelyett, hogy kihasználná a remek ágyút és kevesen használják a céljának megfelelően.

Тank Wins Átl.Sebzés WN8
Aufkl.Panther 1/2 2 435 8 643 (100)

[ Szerkesztve ]

(#72770) jano_77


jano_77
nagyúr

Nem tudja senki miért nem játssza le a teljesen friss replayeket a játék?

T30 155 mm-es ágyújába melyik lőszert érdemes használni, mert alapból mikor feltettem a HE lövedékből volt sokkal több!? Viszont annak csak 68 - 113 mm az átütése!? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#72771) vhw válasza jano_77 (#72770) üzenetére


vhw
addikt

Egy BL-10-szerű ágyút mivel érdemes használni... lássuk csak... :U

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#72772) Enzolord válasza vhw (#72771) üzenetére


Enzolord
addikt

Arannyal.... :DD :DD :DD

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#72773) h1mpi válasza Diarmand (#72766) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Magyarországon lehet. Külföldön picit erősebb a géppark, hisz az újabb játékok is kérik az erős gépet.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#72774) Diarmand válasza dfsz34 (#72769) üzenetére


Diarmand
senior tag

El van torzulva az egész light ág. A könnyű tankoknak elvileg a felderítés lenne a szerepük, de azokkal az ágyúkkal, amiket kaptak, már t6-tól kezdve... rohadtul nem jó ez így. Ott vannak a tárasok, majd mind OP-szerű önmagában is, de egy hagyományos light tankhoz képest mocskos OP mindegyik nem csak az autoloaderesek. A francia AMX-szek, A Bulldog, a T71, amelyik meg nem táras annak meg olyan ágyúja van, beszarsz.

Ott vannak a te T71-es replayeid, vagy HáGé RU-251-es visszajátszásai, nagyon szépek tény és való, de mondjuk meg őszintén, ha úgy nézzük azokat, mint könnyű tankok eredményei, hát kurvamód torzult eredmények. Ez így nem jó. És ne keverjük ide a skill-t, mert nem arról beszélek, hogy ha valaki OP, akkor mindennel OP (ez még önmagában is hülyeség), hanem arról, hogy jóval gyengébb ágyúk kellenének a spottereknek. Röhejes az, hogy egy 600(-1500 LEL Fuckin Bulldog) hp-s nehéztankkal attól kell rettegni, hogy megöl egy nyomorult spotter.

De akkor már szó lehetne a top medekről is, hogy mennyivel jobbak a nehezeknél, ki kéne venni az összeset és visszaállni a jó öreg Rencerre, hogy csak kilences medek vannak...

(#72773) h1mpi El vagy tévedve a játékok gépigényét illetően. Olyanokat kérnek a mostani új címeknél, hogy a hajad ledobod, és mégis, a töredékükkel simán futnak. Miről beszélünk akkor? Az 5% meg legyen akkor 10%. Még így sem éri meg fejleszteni. Meg fusson 4K-ban pff... először rakják össze technikailag normálisan a gammát, majd aztán könyörögjünk a 4K-ért meg a mega-giga-full HD-ért.

[ Szerkesztve ]

(#72775) jano_77 válasza vhw (#72771) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszönöm a segítségedet...ezért kár volt beírnod!

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#72776) myckey válasza Enzolord (#72772) üzenetére


myckey
veterán

söréttel cigány! söréttel ;)

:D

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#72777) v!ct0y válasza jano_77 (#72770) üzenetére


v!ct0y
veterán

:DDD

(#72778) h1mpi válasza Diarmand (#72774) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Persze ebben igazad van, de most divat a 4K. Amikor pont nem volt még meg a GTX 980-am a 4790K HD4600-as IGP-vel nyomtam hetekig a legalacsonyabb felbontással. Azzal is jó volt, sőt néha zavar az a sok füst meg effekt. Másodpercekig nem látsz normálisan egy robbanástól előtted...
Én anno a Quake3-at is "gyurma" grafikával nyomtam, mert az volt átlátható. Véleményem szerint sincs szükség ilyenre, de, ha idejük engedi csinálják meg.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#72779) Pete55555 válasza Diarmand (#72774) üzenetére


Pete55555
addikt

Ó dehogynem jó ez így....
Próbálj már szinte csak spotolással elérni valamilyen eredményt light tankkal...
Ha így lenne, akkor annak aki sokat lightozik 500 WN8-a lenne, mert a spotdmget nem is számolja.
Elég az a lightoknak, hogy kevés a hp, meg a páncél. Ha meg 1v1 van egy heavyvel, és körbe tudja táncolni, hát így járt, ilyenkor már valszeg halott a fél csapat, vagy csak agyhalott lemming mind.
Ja, és a lightok tier besorolásáról még nem is beszéltem.

(#72778) h1mpi Nézzük már meg, hogy a PH-s WOT playerek közül kinek van 4k monitora?
De vehetjük szerintem az EU-s playereket is nyugodtan, nem kell országon belül maradni.

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#72780) Enzolord válasza myckey (#72776) üzenetére


Enzolord
addikt

:C :C :C :C

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#72781) fradi81 válasza Pete55555 (#72779) üzenetére


fradi81
veterán

"Próbálj már szinte csak spotolással elérni valamilyen eredményt light tankkal..."

Nem nehéz, és pár ezer spot már jól fizet. Nem wn8-ért kell lájtozni.

moto g72, Ninebot d28e

(#72782) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

Miért a legszarabbak a T10-es csaták.jépégé

44 csatám van a Panther II-vel, ebből rekord mennyiségű 4 döntetlen van. Közös tényező? Mind T10-ben, mindháromban benne vagyok a top háromban, mind a háromban teljesen cselekvésképtelen az elméleti top tier. Végig hardcore basecamp, egyszerre capeltünk? Az túl egyszerű lenne, mindig az idő járt le.
Az életben maradt tankok közül mind 1 Rhm-re ment rá, az E-75-ünket meg egyedül hagyták a másikkal. Tényleg elképesztő, mennyire nem nézik a térképet.

[ Szerkesztve ]

(#72783) dfsz34 válasza fradi81 (#72781) üzenetére


dfsz34
őstag

Agyhalottaknak spotolni? De mondok jobbat, szerinted miért csak 3e kv220-t osztottak ki az ákció során? Néha megkérdeztem jobb játékosokat, hogyan állnak a napi küldetéssel? Ha valaki megemlített bármi negatívumot, az mindig a spot része a küldetésnek.

A többi részét viszonylag könnyű volt összeszedni. A spot valami borzalom nehéz. Néha becsúszott egy-egy prokhorovka vagy campinovka nap 5-8e spottal egy csatában, akkor könnyebb volt, de általánosságban egy kínszenvedés. A legjobb prokhorovka volt, az egyik oldalról, ha fel tudtam menni oldalt a bokrokhoz, akkor tarolás. Campinovka meg kétesélyes, mehetek én és felvillanthatom a fél ellenséges csapatot, ha a jutalmam mondjukk 500 spot, mert a derék tomatovicsoknak nem elég 10-15 sec becélozni és pontosan lőni, vagy pattanót lőnek, de leginkább le se sz.rták a spotot, szerintem sok észre se vette, csak ment a hegy felé vagy vonult a házakhoz, ők meg nem állnak lőni.

Szerintem aki sokat megy light tankkal az totál leszokik a céltalan korai spotolásról., sokkal inkább használja a tankot sebzés kiosztására és ha kell a csata végén még mindig lehet hasznosan spotolni, akkor még értelme is több van.

Természetesen, tudom, tudom, hogy itt a fórumon csak spot bajnokok vannak, minden csatában több ezres spottal, csak valahogy nekem meg sokaknak nem megy ilyen módon...

(#72784) Krytec


Krytec
tag

Így mi értelme van csapatban játszani? Mire ránéztem a listára már egyedül voltam :W

(#72785) Stigma.HC válasza dfsz34 (#72783) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

T71 és 1390 van már csak meg a spotterek közül amit még most is használok rendszeresen, az új amcsi light ág most nem halad nekem, sok a többi ág amit viszek.
Ezt a kettőt, de igazából inkább már csak a 1390-et használom csak randomban. Sebzés és spot, olyan tankok ezek amikkel simán mehet mind a kettő, helyzet adja természetesem. 3,39 spot ha minden igaz, T71-el még magasabb is talán.
Többi ágról nem tudok nyilatkozni, nincs és nem is lesz :)

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#72786) jano_77


jano_77
nagyúr

Mára az utolsó csatám, egy Pz.S35 739 Tank ÁSZ (nagyon szeretem a kis gyilkoló gépet ;] )

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#72787) LobiDrg


LobiDrg
aktív tag

Halhó.Az idei év folyamán kerül be új tier 8-as prémium tank ? Nagyon kellene már egy komolyabb gép.Van két tier 5-ös amit akcióban vettem meg a TOG II mondjuk abba még nincs legénységem de ezekkel inkább csak fun köröket megyek :) Nincsenek egyenlőre komolyabb kreditproblémáim de meg kellene vennem jó pár magasabb szintű gépet és szeretem őket fullosan felszerelve csatába indítani :)

(#72788) csapee válasza jano_77 (#72775) üzenetére


csapee
senior tag

Ugye nem gondoltad komolyan hogy egy T9-s Td-be maximum 2 HE loszernel tobbet teszel. Sima Ap vagy gold, creditfuggoen rakod, de azzal a pennel nem sokszor kell gold.

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#72789) [HUN]Dani válasza LobiDrg (#72787) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Talán t8 brit med tank kerül be.

magyarsrac

(#72790) bunygyi válasza h1mpi (#72778) üzenetére


bunygyi
tag

Szia,
szerinted a g3220 pentium-al elfut a WOT
videókártya nélkül?

(#72791) h1mpi válasza bunygyi (#72790) üzenetére


h1mpi
nagyúr

[link]

El, de 20-30 fps-el csak. Ha az elég, akkor igen a válasz!

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#72792) Angel1981 válasza dfsz34 (#72783) üzenetére


Angel1981
veterán

"Szerintem aki sokat megy light tankkal az totál leszokik a céltalan korai spotolásról., sokkal inkább használja a tankot sebzés kiosztására és ha kell a csata végén még mindig lehet hasznosan spotolni, akkor még értelme is több van."

Teljesen egyetértek, a magasabb szintű lightokat én is már inkább med stílusban játszom.
Valóban van 2-3 map, ahogy írtad, ahol lehet sok spot dmg-t összeszedni, de a legtöbb esetében nem működik, mert:
- egyre több a labirintus pálya
- magasabb szinteken még az 1x1 km-es térképek is sokszor nem elég nagyok ahhoz, hogy egy spotter igazán érvényesüljön, mert 450-500 méter körüli a medek, td-k, heavyk effektív látótávja, simán kiszúrják egymást. Ha lennének 2x2 km-es térképek, tényleg jól jönne egy gyors scout, nagy látótávval, mert egyszerűen tájékoztathatná a csapatát arról, hogy azon a hatalmas területen belül merre koncentrálódik az ellenség - a mostani 800x800, meg 1000x1000 térképeken ez igazából nem tud előjönni. Gyorsan hozzáteszem, nem akarok ekkora térlépeket, de ha csak a scoutokat nézem, nekik ez játékmenet szempontjából poénos lenne!
- pont a magas szintű vasak látótávja miatt a spotternek sokszor csak kb. 30-60 méter "előnye" van egy nyílt terepen (mozgás közbeni álcabónusz), és mivel a szerver ekkora távolságban már csak 2 másodpercenként frissít, ez simán negálódhat, értsd; nagyon sokszor nem éri meg előre rohanni és spottolni, mert lövés nélkül is kölcsönösen kiszúrjátok egymást, és onnantól természetesen a scout húzza a rövidebbet

Nem véletlen, hogy a legutóbb megjelenő magas lightok igazából medek nagyfokú mozgékonysággal, és scout besorolással - a WG is tudja, hogy a játék jelenlegi formájában egy durva ágyús light sokkal keresettebb a játékosok között, mint egy vérbeli felderítő.
Az sem véletlen, hogy a lightokat tovább kívánják bufoolni úgy, hogy az összes többi tank látótávját nerfelik - kicsit erősíteni akarják a scout tulajdonságukat, mert ez sokkal egyszerűbb, mint nagyobb térképeket csinálni, ahol a scout tulajdonság előtérbe kerülhet.

[ Szerkesztve ]

(#72793) Bad Pritt válasza Angel1981 (#72792) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Odaírnék még egyet, a totál síkhülye csapattársakat, álljon itt négy kép a tegnapi nap legfényesebb pontjáról:
1, 2, 3, 4.
Konkrétan majdnem 7 percen át volt spoton huzamosabb ideig az a sarok, valakit mindig lehetett látni, de a két E4 és a JT nem jött rá, hogy közelebb kéne kicsit menni, hogy rá tudjanak lőni, akárhányan pittyegtünk, akárhányan írtuk be nekik. 4500 spotot kapartam össze, ebből 2600-at a mező közepén randalírozókból, miközben alsóhangon 8-9K hp volt velem szemben... Kész, tegnap ez tette be leginkább, mert nem kell nagy gógyi ahhoz, hogy lássa valaki, ha spoton vannak és nem látom őket, kicsit közelebb megyek. Nem kell ehhez bemagolni statokat meg map tacticot, mégsem ment ennek a három jómadárnak. Teljesen kész voltam utána, szakasztársam le is törölte a játékot, olyan trágya nap volt, meg is értem igazából. :D

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#72794) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Ezt a Sherman Jumbot nerfelni kellene. T6-ban nem tudnak kilőni :DDD

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#72795) Nagya21 válasza h1mpi (#72794) üzenetére


Nagya21
addikt

HAli!!
Nono, csak semmi ötletelés a Sherman Jumbóval kapcsolatban, úgy jó az ahogy van :DD :DD :DD
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#72796) Dryman


Dryman
aktív tag

Sziasztok!
Olvasgatom a hozzászólásaitokat, mert pro és kontra azért van mit tanulnom tőletek!
Tegnap úgy jártam Malinovkán a 9-es kínai heavy-vel hogy közvetlenül indulás után az 56. másodpercben meghaltam.
2 egyidejű találat az ellentől ez egyik egy T30-asból érkezett, a másik egy object 704-estől....
ezt láttam a monitoron a füstölgő roncsom alatt...lehetséges? tud ez a 2 td egyszerre 1850-et sebezni?
A minimapon egyetlenegy ellenség nem volt spotolva, ők mégis láttak ... azt aláírom hogy nyilt terepen egy bevállalós ellenséges spotter felderített, azért az mégsem hihető számomra hogy ennyire jó célpont voltam mindkét td-nek...
elindultam jobbra és a G9 mező felső jobb sarkánál véreztem el, ott ahol a domboldal már balról fedezéket is ad.
Olyan érzés volt mintha átlőttek volna a dombon....az lehetetlen hogy 56 másodperc alatt az északi karéjról fentről a malomtól lőttek volna ki, mert oda ennyi idő alatt nem tud elérni egyik sem. Rohadtul bosszant mert nem tudok rájönni honnan lőttek ki.

ötlet esetleg?
replay nincs sajnos....

[ Szerkesztve ]

(#72797) Nagya21 válasza Dryman (#72796) üzenetére


Nagya21
addikt

HAli!!
Tegnap nekem is egy hasonló esetem volt, T71-el.
Domb tetején kilőtt KV4 fedezett oldalról, és a domb aljáról ahonnan elvileg nem is láthatott, kiszedett egy jpanther.
Én is néztem ám, hogy ezmeghogy........
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#72798) jozefgucci1 válasza Dryman (#72796) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Erre ötletem nincs , de tegnap szakaszban bedobta nekünk is kétszer a Malinovkát. Mind a kétszer lentről az 1. bázisról indultunk . Mondanom sem kell , hogy már csata elején átrohant az ellen med és szépen spotolta a csapatot és csipegettek minket . A lényeg , hogy buktuk a csatát mert kevesen maradtak a bázison a többieket pedig bedarálták a domb alatt.

A 2. körben ugyan ez volt a helyzet ,de akkor már "okosan " top Havy-kén hátrahúzódtunk a malom vonalába és onnan tartottuk a bázist . Ez a taktika kifizetődőbb ,de sajnos a dombról akik jönnek le már belőnek oda is így ezt is elbuktuk . Nagyon elbaszták azt a mapot mert aki onnan kezd az nagy eséllyel el is bukik .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#72799) rlazol válasza Dryman (#72796) üzenetére


rlazol
addikt

Szia!

A spotterük E5-F6 tájékán lehetett, oda szoktak lemenni, ahol a vízpart lejtése megóvja őket. A TD-k a D4-D5 dombokon voltak, ahonnan szépen rálátni a kérdéses zónára.
1850 kissé sok, de ha HEAT-tel lőttek, akkor 950+950= 1900... Amúgy 750+750=1500, szóval az RNG +- 25%-kal az is lehet.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#72800) jozefgucci1 válasza rlazol (#72799) üzenetére


jozefgucci1
addikt

D4-D5 ből nem látnak be a G9 -be mert az ott lejt és van közötte még két enyhe dombocska is . Tudom mert én azon a mapon td-vel oda állok ahol te is mondtad ,de oda belőni nem tudok .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.