Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#72801) rlazol válasza jozefgucci1 (#72800) üzenetére


rlazol
addikt

Dryman: nyilván egy replay sokat segítene

jozefgucci1: ha nem is az egészet, de egyes területeit be lehet lőni. Spotterben igazad van, és nem hiszem, hogy a TD-k maguknak spottolták, bár mozgó heavy... Csak nagyon messze.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#72802) jimmy74


jimmy74
őstag


ez ám a noob :O

WoT:jimmbo

(#72803) weres78


weres78
senior tag

Üdv!

Nagyon új vagyok még a WOT világában, de tetszik a játék és szeretnék fejlődni.
A kérdésem az lenne, van-e mód arra, hogy csatán kívül belépjek a különböző térképekre megismerni azokat?
A játékban a nevem megegyezik az ittenivel. Bármilyen tanácsot szívesen vennék Tőletek!
Mondjuk azt nem, hogy maradjak a pasziánsznál...

(#72804) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Néha olyan dolgok történnek. KV1-S -el nem tudtam átlőni csak 5/1-szer a TOG II-t úgy hogy oldalt állt nekem.

Ott max 90-es a páncélja és a 116-os penes ágyú nem vitte át... Na ez mi? Tuti csalnak enne a sok szar Tognak.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#72805) Bad Pritt válasza weres78 (#72803) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Van úgynevezett gyakorlócsata, bármely pálya bármely módja beállítható és ott be lehet járni az egészet, csak kell egy másik ember is melléd a másik csapatba.
Szokásos körök: két magyar Youtube videózót mindenképp érdemes nézni, Cleverland és Ph3lan néven keress rájuk, továbbá a következő oldalak segíthetnek magyar nyelven: wothungary és wotinfo.

(#72804) h1mpi: Ne kezdj el így hozzáállni a játékhoz, mert akkor nem lesz benne sok köszönet. Pár itteni játékos is tudna mesélni...

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#72806) fradi81 válasza h1mpi (#72804) üzenetére


fradi81
veterán

átütés lehet -25% is.

moto g72, Ninebot d28e

(#72807) h1mpi válasza Bad Pritt (#72805) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ja nem szoktam szidni, de ez most elég átlátszó volt...

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#72808) jano_77 válasza csapee (#72788) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszi. és nem gondoltam. Minden tankba max 3 HE lövedéket teszek és kb 1/3 - 2/3 arányban a gold és sima lőszert. Még1x köszi. :R

(#72797) Nagya21: nekem is volt hasonló szitum tegnap, elhullásom után többször is kizoomoltam - eltávolodtam a tankomtól - és igyekeztem benézni a vonalat, ahonnan lőttek, de sehogy nem jöttem rá, hogy miként is láthattak rám....mégis kilőttek! :U

(#72807) h1mpi: ne bolondozz, nehogy elkezdj összeesküvés elméletet szőni arról, hogy a WG manipulálja a játékot! Hogy képzelsz Te ilyet!? ;] ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#72809) Kean_Sorbo válasza h1mpi (#72804) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Ha pontosan 0 fokban lövöd, akkor sem biztos az RNG és távolság miatt az átütés. Ha meg már szögben lövöd (ami szinte 100%), akkor elég gyakran okozhat gondot az átütése.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#72810) jano_77 válasza Bad Pritt (#72793) üzenetére


jano_77
nagyúr

Én azt látom a csatáim során - leszögezem, hogy nem szoktam light tankokkal menni, max tier 3-ban hébe-hóban -, hogy felesleges a spottolás, mert annyira balfék a csapatok nagy része, hogy hiába világítod Te az enemyt több percen keresztül is akár, arra bénák, hogy rálőjenek! De ugyan ez igaz arra is, akik esetleg médiumokkal próbálnak spottolni, mert egyszerűen nincs támogatás! Pedig a lehetőség meg lenne rá, mert ugye a teljes csapat a leghátsó sarokban tobzódik szinte az esetek 90%-ban, de ennek ellenére mégsem tudnak az ellenfélre rálőni, pedig aztán az égvilágon semmi nem zavarja őket, nyugodtan tudnak célozni, lőni! Maximum az zavarhatja őket, hogy annyian állnak egy csomóban, hogy egymástól nem tudnak lőni, egymást zavarják. :U Ez szerintem konkrétan: :O

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#72811) zsolthee válasza h1mpi (#72804) üzenetére


zsolthee
senior tag

A mechanizmust kell megérteni, nincs benne semmi manipuláció. Ez és ehhez hasonló videók segítenek
Ne kezdjük el már megint csalásokról beszélni, könyörgöm....

[ Szerkesztve ]

(#72812) dfsz34 válasza Dryman (#72796) üzenetére


dfsz34
őstag

D5-ből lőhető az a rész szerintem. A scout meg valószínüleg e5 környékén volt.
A D5-nél két-három leshely is van, közel a vízparthoz, az erdőben és ott, ahol fel lehet(ne) surrani.
Szerintem felmentek a D5 közepéhez, ameddig lehet és onnan rálátni, de tény, hogy onnan nem spotolnak. Kellett egy sunnogó scout is valahol a mocsaros részen.

Amúgy nem is biztos, hogy scout volt, nekem a leo pta-nak meg a batmobilnak is 449m a láttótávja mozgás közben és még csak most, azaz nemsokára adok nekik rádiós helyzetfelismerés képességet. Azzal felmegy majd 455-460m-re.

(#72813) Angel1981 válasza Bad Pritt (#72793) üzenetére


Angel1981
veterán

Igen, sajnos ez is simán megeshet, a múltkor én szerencsésebb voltam - 7300 spot abból a bokorból.
Szegény WTF 100, a végén már rohamozott, mert rájött, hogy valami folyamatosan spottolja, és kapja az áldást - majdnem felspottolt engem is, akkor kicsit leizzadtam.... :D

[ Szerkesztve ]

(#72814) Dryman válasza dfsz34 (#72812) üzenetére


Dryman
aktív tag

Köszönöm srácok!
a D5 valóban lehetett a td-k helyzete, azóta voltam már a map-on igaz Comettel, és ki is próbáltam....
D5-ből a köztes kettő dombocska miatt csak a torony látszódhatott amit célbavehettek...ammorack-et nem kaptam az biztos....
viszont Comettel az A6 jobb oldaláról, majdnem teljesen a romos templom mellől sajna belátni oda, mert relatíve magasabban van...szerintem A6-ból tolták...
valószínű akkor jöttek erre rá mikor nem a hagyományos csatafelállás van(szóval nem az ami a képen), hanem az mikor az ellenség A6-ból indul és a zászló meg középen van a vízpartnál...
Ekkor ugye a TD alig mozdul, beássa szinte magát A6 környékére és szórja az áldást a G oszlopon a malom felé felfelé haladókra...
Na ha visszaveszem a Fosch-t, akkor ki is próbálom majd... :)

(#72815) Dryman válasza dfsz34 (#72812) üzenetére


Dryman
aktív tag

2x ment...sorry....
és nem G "oszlop" hanem A0,B0,C0, D0 mezőkön felfelé haladókra.... :B

[ Szerkesztve ]

(#72816) LK válasza h1mpi (#72804) üzenetére


LK
addikt

Van ilyen. Én 50 méterről az oldalt álló KV1-et nem tudtam átütni 3x a 200 penes ágyúval (Nashorn). Az ember ilyenkor idegességében csalást kiált. Ezek kirívó esetek,ez van.

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#72817) Enzolord válasza Dryman (#72796) üzenetére


Enzolord
addikt

Kettő együtt max 1875-öt tud sebezni, ha mindkettőnek beadja az RNG, szóval peched volt, mert mindkettő több, mint 900-at tolt beléd...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#72818) sith7 válasza h1mpi (#72804) üzenetére


sith7
nagyúr

Én - mint immár szar Tog tulajdonos - meg tudom erősíteni, hogy igen, az odala tud pattintani , jobban mint az eleje

(#72819) weres78 válasza Bad Pritt (#72805) üzenetére


weres78
senior tag

Nagyon szépen köszönöm a segítséget!
Map-taktikát találok valahol magyar leírással?

(#72820) h1mpi válasza sith7 (#72818) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ha fáj, ha nem az akkor is az :)

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#72821) Bad Pritt válasza weres78 (#72819) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Arról nem tudok sajnos, de szerintem az a legkönnyebb része.
Ezt még érdemes átnézegetni, pár alap dolog, amivel érdemes tisztában lenni (képekkel :D).

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#72822) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

T37 meccs.
Inkább nem mondok semmit, aki akarja, nézze meg, jó kis kedvcsináló hozzá. Förmedvénynek hívom amúgy. :DDD

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#72823) jr1994 válasza Bad Pritt (#72822) üzenetére


jr1994
addikt

Szép meccs :) Hamarosan mi is kihúzzuk.
Öcsém biztos Fadint csinált volna ebből a helyzetből, a sunyi mindenit neki :DD

szerk most jutott eszembe: GéGé HáGé :))

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#72824) Bad Pritt válasza jr1994 (#72823) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Gondoltam rá én is, előbb a T29-et kinyírni, utána az artykhoz úgyis én értem volna előbb és abból lehetett volna Fadin, de úgy éreztem így biztosabb. Azért volt érdekes meccs szerintem, mert egyrészt statikus támogató szerepkörben is jól működik ez a tank, másrészt a második felében jó ütemben sikerült elindulni, ami sokszor kulcs a nem suicider light játékosok számára. Élveztem nagyon. :)

Danke! :D :R

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#72825) jr1994 válasza Bad Pritt (#72824) üzenetére


jr1994
addikt

Pontosítok, öcsém úgy csinálta volna, hogy addig vár az arty seggében amíg a többiek azt a heavyt kivégzik, addig ellövi a két fölösleges lőszert majd utána beleküldi az utolsót ezzel behúzva a Fadin medált ;]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#72826) Bad Pritt válasza jr1994 (#72825) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ez viccen kívül eszembe sem jutott, valahogy ennyire nem gondolkodok közben. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#72827) szallasi007 válasza jano_77 (#72810) üzenetére


szallasi007
őstag

Tök igazad van, tegnap T71-el spotoltam 7 tankot, gyakorlatilag egyhelyben álltak, spot damage-om vmi 237 volt. Nem értettem miért nem lövik őket. Aztán megnéztem a csapatot mégis mizu, mindenki a másik oldalt nézte, embertelen. Szóval scouttal én csak akkor megyek spotolni ha legalább egy zöld vagy kék jön abba az irányba, ha nem akkor azonnal pozit váltok csak akkor meg ugye benne van hogy megmozdulok és rommá lőnek :)

(#72828) Simi37


Simi37
őstag

OMG Végre meg van a Tigris Ász nem is akármilyen körrel! :DD :C :CReplay
~5300 SEBZÉS ÉS 2500 SPOTDMG, 1801 base xp (sajna nem vagyo prémes így ugrott a 2700 max xp :O )

Sokat lőttem mellé amikor láttam h milyen menet lesz remegett a kezem h ász legyen ;] vhogy éreztem

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#72829) t.imi


t.imi
addikt

Sziasztok.

Kis helpet szeretnék kérni.
Mai nap kb 6x szakadt meg a gém kapcsolat hibával. Most du már a garázsban is kacsolat hiba van pár másodperc után. Böngésző, letöltés megy emberesen.
Win 8.1/64, Norton IS van fent, nem volt piszkálva.
Mod nincs telepítve egyenlőre.

(#72830) bigobert válasza jimmy74 (#72802) üzenetére


bigobert
tag

Komolyan vette, hogy először kis tier-ben gyakoroljon. Szerintem ennyi tapasztalattal már felléphet tier 2-be :DDD

(#72831) sith7 válasza h1mpi (#72820) üzenetére


sith7
nagyúr

aki nem tud vele játszani, annak biztos ;)

(#72832) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Meccs közben hirtelen visszadobott garázsba, más tapasztalt ilyet?
De a tankom bennmaradt a csatában.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#72833) Akcok94 válasza Bad Pritt (#72832) üzenetére


Akcok94
senior tag

be halt az 1-s szeró 2-re beenged de kv4-m csatába van
"Tartalék Csata fizetség felhasználva. Hátralévő idő: 27 perc." ez mit jelent?

Tévedni emberi dolog, de igazán összekutyulni valamit csak számítógéppel lehet.

(#72834) Drenadar válasza Bad Pritt (#72832) üzenetére


Drenadar
veterán

igen... valszeg megint rossz a wot... engem nem enged vissza.

és akkor így ezzel eldőlt, hogy nem lesz meg nekem a tog... :(

(#72835) h1mpi válasza Bad Pritt (#72832) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Akkor nem az amit írtam

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#72836) Bad Pritt válasza h1mpi (#72835) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nope, ki is írta, hogy szar a szerver pár perccel később, aztán bedobott a kezdőoldalra. Shit.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#72837) Akcok94 válasza Drenadar (#72834) üzenetére


Akcok94
senior tag

hidd el nem nagy veszteség lomha dög és papír.

EU2 megy.

[ Szerkesztve ]

Tévedni emberi dolog, de igazán összekutyulni valamit csak számítógéppel lehet.

(#72838) biacsia


biacsia
tag

1 győzelemre vagyok a tog II től.. Erre ledob........ :W

"...a béke az, amikor nagyobb botod van, mint a többieknek..."

(#72839) rlazol


rlazol
addikt

nálam se megnek a szerverek, azt írta ki, amikor a csatába akartam lépni, h játékszerver nem elérhető.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#72840) #35692544 válasza Bad Pritt (#72832) üzenetére


#35692544
törölt tag

szintén ls vagy 20 perce bent van a tankom

(#72841) Jarod1


Jarod1
addikt

csodálkoztam is hogy 8 perc eltelt és csak én lőttem ki tankot aki nem is fordult rám.. 10 perc elteltével mindkét oldal 1-1 embert vesztett ,,,ez már gyanús volt:)

(#72842) scyllarus válasza Akcok94 (#72833) üzenetére


scyllarus
veterán

A klánvezéretek aktiválta a kreditbónuszt amit Strongholdban szereztetek.

Más: én fél órája kiléptem, de játszhatatlan lag volt előtte is. A TOG-gal eddig 2 kört mentem, 1170-es átlagsebzéssel. Tényleg szar egy T6-os tankkal, közepes játékostól...

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#72843) #35692544


#35692544
törölt tag

ma jól adta az op tankoknak és az rng-nek hála :DDD
na de majd holnap :U

(#72844) rlazol válasza #35692544 (#72843) üzenetére


rlazol
addikt

a jpanther OP-nak számít? :B

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#72845) Drenadar válasza Akcok94 (#72837) üzenetére


Drenadar
veterán

MIcsoda??? a TOG lomha? neeeee!!! nekem azt mondták, hogy gyorsabb mint egy T71, hogy akkorát lő mint egy FV 183, hogy olyan az álca értéke mint egy borsignak, a kredithozama meg mint egy szakasz JT8.8-nak!

lécci, ne mond, hogy a Mikulás sem létezik! :O

Amúgy a TOG is ugyanolyan gyorsan gyorsul, mint bármi.... ha kidobják valamiből megfelelő magasságban ^^

[ Szerkesztve ]

(#72846) emre válasza Jarod1 (#72841) üzenetére


emre
veterán

Az gondolom fel sem tűnt, hogy akármennyit is lősz nem fogy a lőszer? :U

Tisztára mint egy John Wayne western....

(#72844) rlazol

Megfelelő kezekben és legénységgel majdnem mindegyik gép op.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#72847) scyllarus válasza Drenadar (#72845) üzenetére


scyllarus
veterán

Az álcaértéke tényleg jó... A tapasztalatlan játékosok gyakran háznak vagy dombnak nézik :D

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#72848) rlazol


rlazol
addikt

nálam most sorban állás van a szerverhez, 2000 körül vagyok de elég gyorsan csökken.

szerk.: leszámolt 66-ig, aztán közölte, h bocs, mégse. :(

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#72849) Lipton


Lipton
őstag

Nem enged be engem sem, már sor sincs...
Az EU1 nem is választható.

[ Szerkesztve ]

(#72850) Diarmand


Diarmand
senior tag

Én folyamatosan játszok az EU2-n.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.