Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#71401) RaZroX


RaZroX
addikt

Ha minden csatám ilyen lenne... :D

This is the way

(#71402) Djuree


Djuree
félisten

na tegnap megkaptam mindkét amcsi 8-as td-re a csillagot a lövegre. :C
a T28-al jóval több dmg kellett hozzá. érdekes. bár talán annyira nem meglepő, a T28 sokkal jobban bírja a gyűrődést.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#71403) [HUN]Dani válasza Djuree (#71402) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Én is tervezem megvenni a T28-at a közeljövőben. A protot szerettem nagyon. Ez mennyivel másabb, hogy látod?

magyarsrac

(#71404) csapee válasza RaZroX (#71401) üzenetére


csapee
senior tag

Akkor te soha nem spotolsz felderito tankkal? ;]

Csapee

(#71405) Djuree válasza [HUN]Dani (#71403) üzenetére


Djuree
félisten

sztem jobb a sima T28, ezzel azért jobban merek előre menni, mégha ilyen lomha is. akkor kell vigyázni ha nincsenek mögötted haverok. T8-ban megyek előre, nem sok minden lő át, elég vicces. :D remélem a T95 hasonló lesz.
meg azért T28-al magasabb az átlag dmg-em is:
1282 vs 1437.
meg annyira nem hátráltat hogy nem forog a tornya, én megszoktam már ezt, ki van húzva a francia meg a szovjet td vonal is. :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#71406) [HUN]Dani válasza Djuree (#71405) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Lehet, hogy megveszem valamikor. :K A T95-től kissé tartok már előre. Eszméletlenül lassú.. :D

magyarsrac

(#71407) Djuree válasza Djuree (#71405) üzenetére


Djuree
félisten

meg az én játékom inkább az agresszív figura, megyek előre mint állat, a felszerelés is töltés- meg célzásgyorsító, látótávolság a béka segge alatt. :DD mászok bele mindenki arcába. :DDD
ha hátul kempelnék valszeg még nőne a dmg-em, de az nem én lennék.
vajon a T95-el mennyire lehet majd ezt a stilust követni...

tegnap megtoltam egy T95-öt a tiger p-vel, úgy szarrá lőttek közben hogy nemigaz, nem néztem hova megyek. :))

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#71408) wall2


wall2
tag

Tegnap meglett a StuG III Ausf. G alattomos kis dög :K jól lehet vele csemegézni. :D :D

(#71409) jagada


jagada
őstag

Ha egyszer megkapok egy kiválóság jelet a lövegemre, ha romlik a statom nem vész el? Örökre megmarad?

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#71410) v!ct0y válasza jagada (#71409) üzenetére


v!ct0y
veterán

megmarad.

(#71411) cs.zsolt

Igen, a platoon 2 magyar volt... :W :W

[ Szerkesztve ]

http://vanenet.hu/

(#71412) Djuree válasza v!ct0y (#71410) üzenetére


Djuree
félisten

ez biztos?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#71413) Angel1981 válasza Warton (#71379) üzenetére


Angel1981
veterán

Ki beszél itt derp lövegről?
Ismered a két torony páncéladatait?

(#71414) [HUN]Dani válasza Djuree (#71412) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Biztos! Nekem SU-100-al 91%-ig sikerült felvinni, de nem játszottam vele elég hosszú ideig. Nem régen elővettem újra és 84,xx%-ra esett vissza, de nem tűnt el róla a második csillag.

magyarsrac

(#71415) ddt500hu válasza Djuree (#71412) üzenetére


ddt500hu
veterán

Írja is.

(#71416) jagada


jagada
őstag

Nektek működik a Locastan Bot Detector - 0.9.3 mod? Nekem soha nem jelzett még, pedig biztos, hogy belefutottam már pár BOT-ba.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#71417) Angel1981 válasza Simi37 (#71378) üzenetére


Angel1981
veterán

"Storm elismeri hogy a hatodik érzék átdolgozása után gondja lesz a KV-5-nek. A fejlesztők utána néznek hogy ez kompenzálható-e valahogy. "

Ezt nem értem. :F

(#71418) Bingisz válasza Angel1981 (#71417) üzenetére


Bingisz
addikt

A KV5-ben az R2D2-ben lakik a rádiós, aki kb. minden körben meghal, az első bekapott lövéstől. Na most, ha meghal, akkor nem fog működni a 6. érzék.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#71419) Jolet válasza Angel1981 (#71417) üzenetére


Jolet
őstag

biztos arra gondolt, hogy nem fog tudni ezentúl full camo által rejtve odaszáguldani, mert észre veszik :D

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#71420) Drenadar válasza Bingisz (#71418) üzenetére


Drenadar
veterán

A rádiósnak mi köze a 6. érzékhez? Most vagy korán van, vagy nem értem... a parancsnoké a perk, amíg az él addig működik... max a BIA nem megy. NEM?

(#71421) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Ma bekezdtem egy 9/2-vel. De boldog vagyok.. :W

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#71422) Simi37 válasza Drenadar (#71420) üzenetére


Simi37
őstag

Vmikor jovore 9.6-9.7 korul atkerul a radiosra es nem skill lesz hanem ha 100as az alapkepzettseged akkor aktivalodik.

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#71423) Angel1981 válasza Bingisz (#71418) üzenetére


Angel1981
veterán

Ok, köszi, erre nem gondoltam, pedig tök logikus, még korán van! :D :R

#71420 Drenadar: a jövőben a 6. érzék átkerül a rádióshoz, és nem perk alapú lesz, elég, ha az alapképzettség megvan 100%-on.

[ Szerkesztve ]

(#71424) Dryman válasza Bingisz (#71418) üzenetére


Dryman
aktív tag

Akkor már úgyis mindegy... :)
Ha R2D2-öt lövöd, akkor már úgyis elég közel vagy a kV5-höz, ergo folyamatosan spot-olod..innentől vagy tőled, vagy a csapattársaidtól folyamatosan kapja az áldást...ilyenkor már csak annyira lehet hatásos a 6. érzék mint disznó seggén a farzseb... :)
ez a 6. érzék kire kerül probléma, valójában nem is probléma...a rádiós alapból megkapja (100%) elérésekor, így a parancsnokra másik képesség húzható..ja és a rádiósra is húzható a 6. érzék mellett bármi....

[ Szerkesztve ]

(#71425) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Komolyan megfigyeltem, hogy ameddig nincs meg a TOG napi győzelem olyan csapatokba tesz bele, ahol 34-35% a nyerési esély. Miután megvan sorozatban nyerem...

Ekkora szarságot....

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#71426) Dryman


Dryman
aktív tag

Tegnap este random csatában összesorsolt a játék egy GW Tiger P artystával, a lövegen 6db különálló vékony fehér csík (kör) volt felfestve....ez tényleg azt jelentheti???? :Y :Y :Y

(#71427) vhw válasza Dryman (#71424) üzenetére


vhw
addikt

Azt miből gondolod, hogy egy KV-5-nek az első spot/kuka találat után már vége a csatának?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#71428) Bingisz válasza Dryman (#71426) üzenetére


Bingisz
addikt

A németeknél egy csík az 3.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#71429) jr1994


jr1994
addikt

Ne felejtsétek a legnagyobb ezzel járó szívást, hogy kreditért átjépzésnél addig nem lesz 6. érzéked, amíg a nyomorult rádiós újra százas nem lesz! Alapból szívás lesz ha kreditért csinálod, hát még ha más típusú gépre váltasz és nyolcvanra esnek vissza :(((
Nyilván arra megy ki a játék, hogy költs még több goldot, hát én erre biztos nem fogok! Pedig tök jó a játékban hogy egyenlő eséllyel indul az is aki nem költ rá. Ez most köcsögség szerintem...
Szerk ha csak annyi lenne hogy csak átkerül a perk a rádiósra, az rendben is lenne. Ugyanúgy fel kéne támasztani ha meghal...
Szerk2 mondom ezt úgy hogy pár ezret én is költöttem már a játékra, főleg garázshelyre.

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#71430) jagada


jagada
őstag

Garázshely nem lesz mostanság akciózva?

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#71431) Bingisz válasza jr1994 (#71429) üzenetére


Bingisz
addikt

He? Fogod, eldobod a skilljeiket is, akkor egyből feltölti az alap képzettséget is. Ha 50%-os hétvégén csinálod meg, akkor a gatyád se megy rá.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#71432) dfsz34 válasza Dryman (#71424) üzenetére


dfsz34
őstag

A t-25-ben is meghal minden csatában a rádiós. Eddig kb lesz.rta az ember, ezután lehet javítani. Igen ám, de ha a parancsnok vagy a lövész meghal, akik a toronyban laknak, akkor mi a faxot lehet csinálni? Eljön a nagy elsősegély csomagok kora úgy látom.

Ettől függetlenül nem bánom, mert a parancsnoknak sok hasznos képessége van, amit neki lehet majd adni a hatodik érzék helyett.

(#71433) jr1994 válasza Bingisz (#71431) üzenetére


jr1994
addikt

Ha haladsz egy ágon nem fogsz kedvezményt várni a skill resethez, megint ott vagy hogy a rádiós veszít egy csomó xp-t vagy fizetsz goldot a ledobásért. De ha fizetsz, ugyanott vagy mintha már az átképzésért fizetnél, ha kreditért csinálod, csak még több xp-t vesztesz. Ok elit vagy prém tank visszahozza a lemaradást, de addig meg a többi legény fejődik lassabban.

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#71434) vhw válasza jr1994 (#71429) üzenetére


vhw
addikt

Jelenleg meg csak annak van 6. sense, aki beletol egy legénységbe jó pár száz csatát (prem fióktól/átlag xp-től függően).
Egy casual játékosnak mennyi legénységén van meg ez a perk? Most meg lehet mindegyiken is akár (75-80-ról felhúzni 100%-ra nem több száz csatás művelet).

Ez a húzás csak a régebbi játékosoknak lehet valamennyire kellemetlen... (de akinél egyébként is a garázsban sorakoznak az elit tankok több skilles legénységgel... marhára nem lesz ez probléma).
Közülük aki aktívan fejleszt tankot pár napig nem lesz 6-dik érzék... na bumm...
(a jelenlegi "túlhúzom" a legénységet - nem adok skill-t, csak átképzés után trükk még mindig lehet megoldás, vagy a skill nullázás, aki egy pillanatot sem tud élni 6. érzék nélkül - mindez gold nélkül. Ha meg mégis kell a veszteségmentes kényelem... tessék virítani a lóvét.)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#71435) mcwolf79 válasza h1mpi (#71425) üzenetére


mcwolf79
veterán

Akkor nem csak nekem tűnik úgy, hogy az 5 napi győzelmet csak kínkeservesen tudom összehozni.
Sokszor a hajamat tépem, hogy 1-1,5 óra összehozni a napi 5 win-t.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#71436) vhw válasza mcwolf79 (#71435) üzenetére


vhw
addikt

1-1,5 óra játék?
Te most játszani jársz ide, szórakozni, vagy dolgozni, ha már egy óra elfoglaltság (állítólag szórakoztató) hajtépéshez vezet? :))

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#71437) Mardel válasza csapee (#71404) üzenetére


Mardel
őstag

Mióta buffolják őket nem igazán szoktak.

Kedvencem tegnap live oakson ellenségnél 3-as platoonban t67 a sor végén, nalunk volt egy meg hellcat is.

Egyik csapatba sem rakott scout tankot.

De a retard csapatomból egyik sem vállalta fel a szerepet pl mozgékony nyitott tornyos sor végén kullogó tdk.

Úgy bedaráltak minket a városnál mint a huzat. Összesen ha 3 tank spotolódott fel az ellentől akkor sokat mondtam, t67-ünk az első volt aki meghalt a városban.

Persze csata végén ott virított az ellen egyik t67-esénél az őrjárat kitüntetés.

Másik csata ugyanez csak murovanka.

Ellenség zöld játékosánál ott a ke-ho ami végzi a dolgát , mi kaptunk egy sárga játékost t-25-el scoutnak aki azt se tudta mi fán terem a spotolás. Mikor kilőtték a csata elején mert rárohant a bázisunkhoz közeledő nehéz tankra, akkor meg noobozott.

[ Szerkesztve ]

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#71438) zsolthee válasza jr1994 (#71429) üzenetére


zsolthee
senior tag

Én úgy tudtam - de akkor ezidáig tévesen - hogy a skill/ perk csak akkor működik, ha az alapképzettség eléri a 100%-ot. Minap mondja a kollégám, hogy a kreditért átképzett parancsnokon akkor is működik neki a 6 érzék, amikor az még csak nyolcvan akárhány százalékon van alapból. Ha ez így van, akkor igazad van. Valóban az aranyért átképzők fognak jobba járni. :K

(#71439) jr1994 válasza vhw (#71434) üzenetére


jr1994
addikt

Maradjunk annyiban, hogy nekem nem fog tetszeni. Egy új ág új legénysége tier6 vagy max 7-es szintnél szinte mindig eléri nálam a 6. érzéket, ha kell ráhajtok és megyek még x csatát most pl az új accomban a t-150nel, de utána az ágon nem lenne gondom.
Igen pár száz csata mondjuk t6-ban a 6. érzékes legénység de mennyi ezentúl szintenként lesz jó pár csata mire újra százas a rádiós. Főleg pl t57 ht ágán ahol több váltás van.
Most egy 6. érzékelt elért legénységnek megvan az értéke, amiért meg kell dolgozni.
Az hogy nem választod ki a skillt jó ötlet, de én pl általában álcát és javítást is adok egy med legénységre, több skilles sokáig töltő heavyre biát. Tehát már a harmadik képesség kell fejlődjön mire ezt el tudom játszani. És a harmadik skilles banda, na az már nálam is ritka.

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#71440) rlazol válasza jimmy74 (#71399) üzenetére


rlazol
addikt

mennyi? :Y
3600 alapx, pedig spotod alig volt, LOL
mondjuk 5200 dmg az alsó hangon 21 átötés, gratula!

Dryman: 2*3 csík v olt rajta, vagyis a második kiválóságnál tartott - németeknél egy jel 3 csík

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#71441) h1mpi


h1mpi
nagyúr

De utálom ezeket a büdös gyökér artikat. Ki lehetne tenni a játékból az összeset azt magukat lövöldözzék... :W

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#71442) vhw válasza h1mpi (#71441) üzenetére


vhw
addikt

Ahhh...

:))

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#71443) jagada válasza rlazol (#71440) üzenetére


jagada
őstag

Az csak 1813 XP lesz nem? A nap első nyertes csatájáért van a 2x szorzó még rajta.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#71444) wigo70


wigo70
tag

Waffenträger auf Pz. IV-t melyik ágyúval érdemes használni?

(#71445) jr1994 válasza wigo70 (#71444) üzenetére


jr1994
addikt

Szerintem a kisebbet sebzővel, mint a borsigot.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#71446) Mardel válasza h1mpi (#71441) üzenetére


Mardel
őstag

Nekem nincs problémám velük.

Legalább megtanít a rendszeres fedezékhasználatra és arra hogy nem állhatok tétlenül ha spotoltak, nyílt terepen kerülöm a dogfightokat, stb.

Plusz rávezet arra is hogy az ügyesebb könnyű tankokat minél előbb ki kell lőni ha spotolták.

Nekem semmivel sem bosszantóbb mint a bokor mögött sniperkedő tdk.

Cserébe ezek 1 vagy max 2 lövésből halnak és csata végén finom csemegék kis szerencsével még a pasucci medál is összejöhet.

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#71447) #43783936 válasza wigo70 (#71444) üzenetére


#43783936
törölt tag

Ha agresszív belemászós stílusod van, akkor a naggyal.
Ha inkább hátulról támogatsz, akkor a kicsivel, mert lényegesen pontosabb.

(#71448) wigo70 válasza jr1994 (#71445) üzenetére


wigo70
tag

akkor a jobbik 12.8-al?
már látom....

[ Szerkesztve ]

(#71449) [HUN]Dani válasza #43783936 (#71447) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Nem hinném, hogy egy ilyen papír td-vel az arcba mászós stílust kellene játszani.

magyarsrac

(#71450) xAttilax válasza Mardel (#71446) üzenetére


xAttilax
senior tag

nem tudom mennyit nyomsz orosz HT-kel, de én velük utáltam meg az artykat örökre. ott közel kell menni (kivéve is8) és akkor kapod az áldást rendesen... nem is játszok már IS szériával, pont az artyk miatt. Viszont most, hogy Tigris meg TD ágat húzok nekem sincs bajom velük :)

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.