Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#71801) Dryman válasza ddt500hu (#71800) üzenetére


Dryman
aktív tag

Épp ezért gondoltam...a páncéltörőnek 700 az alfája, de sokszor nem üt át...
Meglepő mikor eldurrantod a 152-est repeszrombolóval és a hellcat volt-nincs...pedig az 570hp ha jól tudom...
Cromwell-t is szépen lehet gyepálni vele...sőt nekem bejött a hulldown is, mert ha nem mutogatod a hull hátulját, akkor tier-jében elég tartós tud maradni a kupola...

[ Szerkesztve ]

(#71802) xAttilax válasza Dryman (#71798) üzenetére


xAttilax
őstag

repesszel nyomom, meg van pár arany benne de még nem lőttem el, sima lőszert nem is táraztam. Igazából pont annyit akarok játszani a KV2-vel amennyit muszáj, szóval ha nem sokkal jobb a 107mm-es nem költenék XP-t a kifejlesztésére.
Miért sírnék az arty-val? annyira rossz az? (első arty-m lesz)

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#71803) Dryman válasza xAttilax (#71802) üzenetére


Dryman
aktív tag

első artynak??? ne!!! inkább a német vagy angol vonalból válassz...
kis csővel tényleg gáz tud lenni. aztán a következő 14-2 sem egy vérmes darab....

(#71804) Mardel válasza Dryman (#71803) üzenetére


Mardel
őstag

Én bírom a ruszki artykat, t5ig van hozzá szerencsém eddig. A ruszkié az arty gyilkos arty.

Su-122A a legtöbb pályát teljesen belátja, gondolom ez az előnyük később is megmarad. :)

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#71805) #35692544 válasza xAttilax (#71802) üzenetére


#35692544
törölt tag

a t-150-en ugyan az a 107-es ágyú van, ha célod az az ág is akkor fejleszd ki, mert szerintem egyszerűbb a itt a 152-sel mint a t-150 122-sével

(#71806) xAttilax válasza Dryman (#71803) üzenetére


xAttilax
őstag

Sajnos ez lesz :) kis tierben nem szeretnék játszani, free-t nem áldoznék az "arty projectembe" ez a legkézenfekvőbb megoldás nekem és KV2-vel nem is szenvedés játszani (még a 152-es löveggel se). Amúgy mi a baj vele?

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#71807) scyllarus válasza Dryman (#71801) üzenetére


scyllarus
veterán

De ha a páncéltörő nem üt át, akkor nem sebez semennyit, se 300-at, se 700-at.
A névleges alfánál 25+%-kal kisebbet csak át nem ütő HE-vel lehet lőni, tehát eddig is azt használt.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#71808) Dryman válasza scyllarus (#71807) üzenetére


Dryman
aktív tag

köszi az oktatást "tanár úr" :R
értem én értem! :)

(#71809) Angel1981 válasza emre (#71780) üzenetére


Angel1981
veterán

WOW! Hőskorszak!

Jó ilyet látni! :R

(#71810) Lunky88 válasza Dryman (#71799) üzenetére


Lunky88
tag

Jó és mi van a tetű lassú td-kkel vagy nehéz tankokkal? Pl. egy jgtig 8.8-as nehezen fog elszaladni az arty célköréből.

"Go on… but trick us again child, and your suffering will be legendary even in Hell!"

(#71811) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Erre a pályára nagy szükség volt. Még két Prokhorovka kéne!!

(#71812) S.Copperpot válasza kisküzdő (#71782) üzenetére


S.Copperpot
tag

Ilyet még nem csináltam, de elvileg így lehetne: keresd meg azt a config file-t, ami a "markers" szekciót tartalmazza. Ezen belül van egy "ally" és egy "enemy" rész. Ezen belül a "dead", majd azon belül a "normal", végül pedig a "vehicleIcon" beállításcsoportban tudod kikapcsolni, ha az "enabled" beállítást false-ra állítod. Ha mindkét oldal halott tankjain ki akarod kapcsolni ikont, akkor értelemszerűen az "ally" és az "enemy" részen belül is külön-külön meg kell ezt csinálnod.

[ Szerkesztve ]

We have our own place in the universe, and it is a dark, cruel role we play. We are the revolutionaries, we are the usurpers to the heavenly thrones. We are the enemies of the Gods.

(#71813) #70516736


#70516736
törölt tag

ez is megvan :D

kár hogy bukta lett a vége

[ Szerkesztve ]

(#71814) emre válasza Angel1981 (#71809) üzenetére


emre
veterán

Az off topikba tettem 3-at nem rég. Majd még keresek ki pár érdekesebbet a screen-ek közül.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#71815) Mardel válasza Angel1981 (#71809) üzenetére


Mardel
őstag

A hőskorszakból én ezt néztem meg tegnap. [link]

Ez az mm vicces lehetett régen. ;]

Sry, ha már volt.

(#71699) h1mpi: Dicker Max nem rossz, de ha már ennyire utálod az artykat akkor nem ajánlom. Nagyon papír tank, és arty mágnes a nyitott tornya és a puhasága miatt. Ha spotolnak arty általában 1 lövésből kiszedi azt az 550 hpd.
Lassú, hátulról kempelve támogató td ez, amihez ismerni kell a pályákat, hogy honnan jönnek majd sokan és onnan rájuk látsz-e. A lassúsága miatt megeshet, hogy egy másik td hamarabb elveszi előled a jobb kemp helyeket.

Szép sebzéseket lehet vele kiosztani és a látótávja is kiváló, periszkóppal 100%-os legénység mellett kb. 511m de a gyakorlati maximum a játékban 500m, tehát röhögve eléri.

Ez a végjátékban jó mikor már kevesen vagytok, akkor a közeledő ellenfeleket simán tudod spotolni.

Ha tetszik a kempelős, kevés mozgással járó játékmenet akkor tudom ajánlani, egyik kedvenc td-m.

[ Szerkesztve ]

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#71816) Stigma.HC válasza Mardel (#71815) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Hát igen, sokan nem játszottak még akkor , 2 tier külömbség? pff semmi :D. Pedig amikor 4 volt na az volt az igazi :DDD 5-re megmondom őszintén nem emlékszem, pedig már anno a kezdetekkor játszottam, de hát hol van már az...

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#71817) Diarmand


Diarmand
senior tag

a gyakorlati maximum a játékban 500m, :N

Más.
Ha már régi idők, előkerestem én is egy idevágó képet, ezt főleg azoknak ajánlom, akik sírnak a +/-2 tier MM miatt :DDD

[ Szerkesztve ]

(#71818) Bad Pritt válasza Diarmand (#71817) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

5 arty? It is time for some Burda medal! ;]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#71819) Diarmand válasza Bad Pritt (#71818) üzenetére


Diarmand
senior tag

Nem is figyeltem az artyk számát, inkább a BDR/KV vs IS4 a nyerő nekem ;]

(#71820) Enzolord válasza Stigma.HC (#71816) üzenetére


Enzolord
addikt

Külömbség Szecska??? :DD :DD :DD

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#71821) LZs?! válasza xAttilax (#71793) üzenetére


LZs?!
aktív tag

@xAttilax

éppen a KV2 húzom (a cél az arty és nem fun). Az lenne a kérdésem, hogy hatékonyabb lenne 107mm-es mint a 152-es?

Szerintem, ha csak át akarsz jutni rajta, akkor a 107-esnek van létjogosultsága; jóval konzisztensebb vele a játék. Az utolsó ~20k XP-t anno én is azzal gyűjtöttem be, kíváncsiságból.

Egy taktikai előnye van a 107-esnek: a KV2-t mindenki a troll löveggel várja és hosszú töltésidőre számítanak, így, ha kicsit is figyelmetlenek (ami T6 környékén nem feltétlenül atipikus), akkor megpróbálnak utána menni lövés után, majd meglepődnek, hogy mégegyszer megajándékozzák őket.

Ellenben T7-T8 csatákban sokkal több kompromisszummal ját, mint a 152-es.

A 152-esnek sajátos a játékstílusa, és emellé meglehetősen random módon képes megtréfálni; bár ez kétirányú: volt, hogy full gázzal repesztő KV1-S-t kapáslövésből átvitte a HE a görgők között és full-HP one-shot, vagy még az átdolgozatlan El Haluf-on ~400 méterről kétszer egymás után direkt találat (teljesen becélozva, ofc), de máskor meg képes megtalálni az egyetlen tereptárgyat "karnyújtási" távolságból egy egyébként tiszta célpont előtt.

Nevermind...

(#71822) Stigma.HC válasza Enzolord (#71820) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Téveszthetek én is nem? :DDD

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#71823) HellGreg


HellGreg
őstag

Mióta van ez a TOG akció, engem azóta nem hagy nyerni ez a szar, pedig le se szarom azt a tankot.
De játszhatatlan, undorító. :O :O

(#71824) h1mpi válasza HellGreg (#71823) üzenetére


h1mpi
nagyúr

WR-em nekem is esik, de azért hozható a napi 5

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#71825) Simi37


Simi37
őstag

3. skillnek mit? (Én BiA-ra gondoltam placebo :D + 7.33 helyett 7.16 reload kicsit jobban lesz régi hellcat feelingje)

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#71826) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Mi a max %, ami lehet egy embernek?

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#71827) Diarmand


Diarmand
senior tag

Én végeztem a TOG-os küldetéssel. Soha többet ilyet. Nem is fejtem ki a dolgot, mert egy évtizedre bannolnának miatta. Inkább megveszem moneyból, ami kell majd, de még egy ilyen prémtanszerzős küldibe, soha többet bele nem kezdek, az egyszer biztos.

(#71828) h1mpi válasza Diarmand (#71827) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ebbe nem kell belekezdeni, játszol és egyszer csak meglesz. Nekem speciel nem kell a TOG, mert utálom az ilyen lassú tankokat, de ha megkapom, akkor játszok vele kicsit, aztz megy a levesbe :D

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#71829) HellGreg válasza h1mpi (#71824) üzenetére


HellGreg
őstag

Hozható, de már kizárólag a KV1 + 122mm kombinációt tolom, azzal egész jól megy :)

... néha még a hetesek ellen is

(#71830) h1mpi válasza HellGreg (#71829) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én a 5/5-ig csak gold-al megyek. Azt vettem észre, így kevésbé szívat :D

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#71831) jagada válasza HellGreg (#71829) üzenetére


jagada
őstag

A 122-est R.RO-val használod?

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#71832) Simi37 válasza h1mpi (#71826) üzenetére


Simi37
őstag

Függ tanktól:

alap 100(parancsnok)/110(pl lövész)

Ami mindenre megy:
BiA (5%) . . . . . . . .105/116
prém kaja (10%) . . .110/121
BiA + kaja (15%) . . 115/127

Ami zárt toronyra: (csak azt írom ami +ba megy)
venti (5%) 100/105
Bia + Venti (10%) 110/121
Venti + kaja = bia + kaja
Kaja + BiA + Venti (20%) 120/132

Tehát az abszolút max 120/132 és nyitott tanknál meg 115/127

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#71833) HellGreg válasza jagada (#71831) üzenetére


HellGreg
őstag

Igen, azzal, jó az is. Azelőtt golddal toltam, de nem volt kifizetődő, 6-7-esek ellen meg úgysem segít. Ez a sima lőszer legalább a modulokat és a legénységet szedi rendesen :) hátulról meg még a hatosokra nézve is halálos :)
Így kreditben is jól hoz, mire megvan az 5 győzelem, 200k körül jön nettóban.

ui. mondjuk a tank ászt golddal szereztem, aki szembe jött az egy lövéssel ment a levesbe, volt ám gold noobozás, de megérte :)

[ Szerkesztve ]

(#71834) h1mpi válasza Simi37 (#71832) üzenetére


h1mpi
nagyúr

És, ha nekem 116% már és most tettem KV3-ra még a BIA-t, akkor 121% lesz?

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#71835) Simi37 válasza h1mpi (#71834) üzenetére


Simi37
őstag

A bia csak akkor használ ha 100% maga a skill és ha az összes legényen elérte. Igen akkor 121 lesz

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#71836) h1mpi válasza Simi37 (#71835) üzenetére


h1mpi
nagyúr

NA szuper, igen azt tudom, sajnos be is néztem , mert a parancsnok 6. érzéket tanul....

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#71837) xAttilax válasza LZs?! (#71821) üzenetére


xAttilax
őstag

Végül egész jól megvagyok a nagy csővel: 27 meccs, 20K TP(premmel), 2 tankász, 1255 átlag dmg.. magamhoz képest ezt teljesen jó, bár prém kajával nyomatom ;] Lehet a végén ezt is megszeretem :D

Az első tankász az teljesen mókás volt, mesterlövész jelvénnyel...

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#71838) jagada


jagada
őstag

Pedig útálom ezt a fostalicskát:

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#71839) Nagya21 válasza jagada (#71838) üzenetére


Nagya21
addikt

HAli!!
Nem rossz az a fostalicska, nekem az M6 volt kinszenvedés, de Sherman J-t nagyon szerettem, vissza is vettem.
Üdv NAgya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#71840) Djuree válasza Diarmand (#71827) üzenetére


Djuree
félisten

pedig ehhez lényegében semmi különöset nem kell csinálni, csak játszani. 10 csatából megvan kb. +- pár csata. ennyit amúgyis játszik az ember.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#71841) Djuree


Djuree
félisten

ezt is megértük! :D

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#71842) scyllarus válasza Djuree (#71840) üzenetére


scyllarus
veterán

Bár úgy lenne. Van nap, amikor 6-7 csatából megvan, és van, amikor 20 kell hozzá. Biztos elfelejtek olyankor játszani...

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#71843) mtade válasza scyllarus (#71842) üzenetére


mtade
aktív tag

Nekem 16 volt a max, amivel meglett a napi küldetés. Az mondjuk tény, hogy lowtierben megszaporodtak a piroskák, hightierben meg a superunique platoonok... Mennék hightierbe, de kreditet kellene zsákoljak prém nélkül, így köztes utat választottam, sokat megyek az elc amx-szel, azzal úgyis mindíg 8as meccsbe rak... :D

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#71844) Diarmand válasza Djuree (#71840) üzenetére


Diarmand
senior tag

Ezzel csak az a baj, hogy ez egy végtelenül könnyen teljesíthető prémtankszerzős küldetés, amire így a szokottnál is többen rárepülnek. A legnyomorékabb gyökér is előbújik, hogy próbálkozzon a küldivel, de vagy nem hajlandó tenni érte (mer a tsapat megógya) vagy nem tud tenni semmit a győzelemért (fuck gold noobs). Lőhetek én akármennyit, lehetek végtelenszer top sebző, egyedül képtelenség nyerni. És csak adagolják ezeket a missönöket folyamatosan...

(#71845) rlazol válasza Djuree (#71840) üzenetére


rlazol
addikt

nekem tegnap 27 csatából lett meg. Pedig kék stattal nyomtam, amit ilyen hosszú ideig még sose sikerült tartanom. És nem, nem akartam ennyit játszani. :((( Normál esetben rég kiléptem volna, most is csak azért nem, mert valamilyen csoda folytán nem basztam fel rajta az agyam. :DDD

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#71846) Djuree válasza Diarmand (#71844) üzenetére


Djuree
félisten

én már nem idegelem magam a hülyék miatt, nem érdemes, ha ellenem van annál jobb, ha velem akkor meg így jártam, ha jól játszok xp-t akkor is kapok valamennyit, ilyenkor csak a sebzésre megyek, meg tölteléknek használom a hülyéket, mobil fedezéknek jók. aztán meg jön a kövi csata.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#71847) jagada válasza Djuree (#71846) üzenetére


jagada
őstag

Tegnap dobott 17%-os nyerési eséllyel is csatába, oké, hogy nem számít a stat de azért az milyen már??
Tele van 40%-os WR-el rendelkező paradicsommal minden 2. csata, a francnak eröltetik ami nem megy, hiába hozok le 4-5 killt, ha bukjuk ezek miatt. A BOT-okról nem is beszélve, amikor a top tank is az. A BOT-at kik csinálják és egyáltalán mire jók? Játékos van dögivel mérnem azokat pakolja be a rendszer?

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#71848) Angel1981 válasza Mardel (#71815) üzenetére


Angel1981
veterán

Élmény volt, köszi! :)

#71814 emre: szintén köszi, megnéztem!

[ Szerkesztve ]

(#71849) szbalogh válasza Djuree (#71841) üzenetére


szbalogh
őstag

Kívűlről fújom az összes kerek mesét :)

Nick: HE_Storm

(#71850) 04ahgy válasza jagada (#71847) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Ugye, ha ellened vannak, akkor nem duzzogsz, és örülsz a potya tankásznak, meg a jobbnál jobb medáloknak?

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.