Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#190051) e-newsee válasza Bobyjack (#190049) üzenetére


e-newsee
addikt

Tankrewards küldetések:
Azt nézted, hogy az utolsó, ahol naponta 100 pontot lehet behúzni, elég durva? A feltételei, hogy Tier IX-X német PRÉMIUM tankkal kell top 3-ban lenni. :Y
Gondolom sokaknak pihen a garázsban pár tier 9-10-es német prémium tank. :)
Gyakorlatilag a T55A, meg a VK72.01K, aztán oszd be! :) Előbbi sokaknak meg lehet, de az utóbbi...

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#190052) Bobyjack válasza e-newsee (#190051) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Nem is láttam, de durva. Sok T55A-t fogunk látni a következő három hétben. :D

De így legalább lesz motiváció haladni a blokk küldetésekkel...

(#190053) jano_77 válasza e-newsee (#190050) üzenetére


jano_77
nagyúr

Én is szoktam időnként a másikra lőni, de rögtön vissza is váltok a low HP-ra, hogy egy csővel kevesebb legyen.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#190054) e-newsee válasza jano_77 (#190053) üzenetére


e-newsee
addikt

Én is azt szoktam, de igazából mindenki rohangál, mint a mérgezett egér, elég random az egész. Ahogy én látom, szinte semmi nem múlik a tehetségen. Volt már 5/5-ös napom is minden csatában 1000 sebzés felett, míg tegnap pl 1-et nyertünk összesen, akkor is foglalással, mert az utolsó ellenfél elakadt az utolsó saroknál, így nem ért be időben. Engem kifókuszoltak a bázison, lett 700 sebzésem, az is 2 tankba, szóval kupát is alig kaptam. Néha rá szoktam nézni a játékosokra, és nagyjából párszáz csata után mindegy, ki mennyit játszott.

Bobyjack: A T55A még az első kampányban van.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#190055) Bobyjack válasza e-newsee (#190054) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Ezért is írtam, hogy jellemzően ez a tank van meg az embereknek, ahogy nekem is, a felsorolt kettő közül, ami teljesíti a kritériumot. Ezért fogunk szerintem sokat látni belőle, ahogy a VK72-ből is.

A motivációt arra értem, hogy így eleve fogok menni német meddel (ami picit OP, mert ugye orosz), amivel be lehet húzni pár blokkos küldit.

[ Szerkesztve ]

(#190056) ollie válasza e-newsee (#190051) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Lol, de olyan is van, amit tier II-IV között kell teljesíteni.

***

(#190057) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Tragikomedia fizetett szineszekkel.

Csutortoktol vasarnapig nem leptem be, csak vasarnap mentem par csatat mert kiakasztottak ezek a semmitero szar kemperek, de megint esedekes lesz par nap szunet ahogy latom.

Replay.

(#190058) lnk


lnk
aktív tag

Sziasztok

Látom megy a diskurzus a futamról. Lehet nem mindenki vette észre de azért is plusz kupa jár ha minden ellenfelet megsebzel. Én a rajt utáni egyenesben minden ellenfélbe beleszoktam lőni egyet biztos ami biztos alapon mert a futam hátralévő részében már nem biztos hogy mindegyiket megtudom lőni. Ha ezt nem tudta valaki annak ez plusz infó

(#190059) e-newsee válasza lnk (#190058) üzenetére


e-newsee
addikt

Dettó. Később még jól jöhet a plusz kupa. Pláne, hogy később nehéz azonosítani, melyik ellenfél melyik, mert csak az aktuális helyezés számát látod a fejük felett. Pedig jobb lenne, ha mindenki kapna egy fix rajtszámot, amire lehetne hivatkozni a fókusznál is.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#190060) jano_77 válasza e-newsee (#190059) üzenetére


jano_77
nagyúr

Éppen ezért gerinctelen az a viselkedés, amikor az egyik versenyző el sem indul, csak mikor már a pálya másik felénél jártok, mert esélytelen behozni a lemaradást, így Ti bukjátok a lehetőségét, hogy megsebezzétek. :o

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#190061) Jokerdapro


Jokerdapro
senior tag

Hölgyek , urak az októberi TOT egy fosh! ;] ;] :C

(#190062) e-newsee válasza jano_77 (#190060) üzenetére


e-newsee
addikt

És az esetek többségében magával szexuál ki, mert amíg ő be nem ér a célba, addig a 3 ellenfél az ő két csapattársát jó eséllyel kilövi, neki meg így már esélye se marad megnyerni.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#190063) lacibacsi válasza lnk (#190058) üzenetére


lacibacsi
addikt

Viszont ha a lemaradásod miatt elveszítitek a versenyt, akkor cseszheted a három ellenfél sebzését...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#190064) e-newsee válasza lacibacsi (#190063) üzenetére


e-newsee
addikt

Nem azt írta, hogy lemarad, csak még az elején, amikor minden ellenfelet könnyebb sebezni (és megkülönböztetni), mert látótávon belül vannak, akkor végiglövi az összeset, mert később ki tudja, mi lesz.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#190065) jano_77 válasza e-newsee (#190064) üzenetére


jano_77
nagyúr

Én is mindig erre törekedtem, hogy az első egyenesben - van 4 sáv, ahol át lehet lőni - ott meglőttem egymás után mindhárom ellenfelet, majd ráálltam lehetőség szerint egyre, amiből a legtöbb HP hiányzott és azt igyekeztem lőni folyamatosan. Illetve mikor egy-egy felüljáróhoz értünk és előrébb voltak, akkor szintén igyekeztem meglőni mindhármat ha volt rá lehetőségem. Többnyire működött és bejött ez a taktika. :K

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#190066) jano_77 válasza ollie (#190056) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nem tudom ki hogy van vele, de nekem ilyen alacsony tierben csak a jutalom tankok, prém tankok vannak meg, normál tankot nem tartottam megy egyet sem. Most egy ilyen sorozatért biztosan nem fogom vissza venni egyiket sem. Magyar oldalon is kint van már az AKCIÓ.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#190067) Bobyjack


Bobyjack
senior tag

Új T8-as amerikai med a shopban speckó festéssel és saját hangú Offspring legénységgel.

(#190068) jano_77


jano_77
nagyúr

Azért kemény a teljes zenekari felszerelés a tankon - dob, gitárok, erősítő, hangfal. ;] :DDD
Persze a tank nem néz ki rosszul ezzel a fekete stílussal. :K

(#190067) Bobyjack: gyorsabb voltál ;) mit lehet tudni a tankról, mennyire lehet életképes a mostani metában? Vagy inkább csak +1 a garázsban? :F

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#190069) Dr.Én válasza jano_77 (#190068) üzenetére


Dr.Én
veterán

WOT: kissio

(#190070) jano_77 válasza Dr.Én (#190069) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ezek a nyers számadatok engem mindig hidegen hagytak. Bármit le lehet írni, de a játékban teljesülő dolgok sokszor teljesen eltérne tőle. Esetleg hátha van itt olyan, aki a szuperteszten is jelen van és próbálta már, annak érdekelne a véleménye. Van itt olyan ember, aki a szuper teszten fent van vagy oda csak streemerek és voutuberek illetve ultra szuper unikumok lehetnek? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#190071) ollie válasza Bobyjack (#190067) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Tűrhető az ára, ha beszámítjuk, amit vele kapunk.

***

(#190072) KisApám


KisApám
addikt

Az átütése jobb, mint a többi TIER VIII-as amerikai közepes tanknak ha jól láttam.
Viszont a tornya szemből szépen beüthető ennek is, és nem csak a kupoláról beszélek, hanem a torony jobb és bal oldalán van egy-egy szép nagy terület, ami már 175 mm-es átütéstől már lőhető szépen (bár a többi amerikai med sem túlzottan jobb ennél).

#190073 jano_77
jaja, a VIDEO nem túl rossz. :D

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#190073) jano_77 válasza KisApám (#190072) üzenetére


jano_77
nagyúr

A videó, amit csináltak hozzá szerintem nagyon jól sikerült és vicces is. Főként, mikor az STRV-t letolja a hegyről és az artykat megkergeti. :DDD ;]
És ami a legnagyobb problémám, hogy baromi jól néz ki, tetszetős lett nagyon. :B :U

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#190074) KisApám válasza jano_77 (#190073) üzenetére


KisApám
addikt

Ha a játékban is így néz ki... és így néz ki :DDD a végén csak e miatt talán meg is veszem ;]
ITT játszik vele egy Cody Menz. Most kell megnézni, tényleg milyen az a tank.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#190075) Bobyjack válasza ollie (#190071) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Valóban korrekt csomag. De maga a tank nem kiemelkedő stat alaján. És ez jól van így. Jó lenne ha a WG leszokna az OP tank gyártásról, eddig jó az irány. Megnézem Skill mit mond rá, gondolom este lesz már videó róla.

Jól rémlik, hogy ez tök váratlanul érkezett? Nem emlékszem hogy szuperteszt hírekben lett volna róla említés.

(#190076) jano_77 válasza Bobyjack (#190075) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nem emlékszel jól :N
HÍR

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#190077) KisApám válasza Bobyjack (#190075) üzenetére


KisApám
addikt

Skill, Orzanel, SirFoch most játszik a TWITCH-en, de egyik sem az új tankkal tolja.
Este jön QB, addigra a többiek is hátha, vagy valamelyik hátha fog vele tolni pár kört.
Vagy netán Circonflexes is.
Addig marad Cody Menz.

Ui.
Orzanel már azzal tolja.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#190078) jano_77 válasza KisApám (#190077) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ezekkel a videókkal csak egy a baj, hogy angolul van és azzal nagyon rosszban vagyok sajnos. :U :(((

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#190079) KisApám válasza jano_77 (#190078) üzenetére


KisApám
addikt

Kellett az általános iskolában meg a középsuliban régen csak oroszul tanulnod :DDD ;] :P
(mondjuk én középsuli felétől már angoloztam)

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#190080) e-newsee válasza KisApám (#190074) üzenetére


e-newsee
addikt

Bakki, ez nagyon bejövős, kedvenceim a srácok, de nem akarok kiadni rá ennyit. Annak fényében pláne, hogy nem sok időm van játszani. :(
Ha valakinek most lenne egy bármire használható kuponja... :B

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#190081) ollie válasza KisApám (#190072) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Wow, kedvem is támadt megvenni a tankot. :DDD

Meg egy Ramsteinn nemet tank kéne.

***

(#190082) Bobyjack válasza jano_77 (#190076) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Köszi valóban, tökre elkerülte a figyelmem! :R

Egyébként tökre meglep, hogy egy csomó haverom mennyire rápörgött, hogy flash a tank. Engem csak a speckó legénységi hangok mozgatnak mert már kicsit unom a gyáriakat. A kinézet nekem nem dob sokat a tankon, úgyis nagyrészt belső nézetben vagyok.

(#190083) jano_77 válasza e-newsee (#190080) üzenetére


jano_77
nagyúr

Érdekes ez a kupon dolog is, mert van akibek dobott már a rendszer többször is egymás után, nem tudom mire és mi alapján adja, de én is örülnék egy 30%-osnak. :B

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#190084) lacibacsi válasza jano_77 (#190083) üzenetére


lacibacsi
addikt

Nekem most is van egy 30%-os, de csak a nem akciós tankokra, illetve prémiumra tudom elkölteni... :W :W

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#190085) KisApám


KisApám
addikt

skill4ltu most mondta, hogy kb. 30 perc múlva az új tankkal fogja tolni, ha valakit érdekel.
Orzanel már azzal meg egy ideje.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#190086) kchryss válasza Bobyjack (#190052) üzenetére


kchryss
addikt

Chimera küldetések miatt mostanában amúgy is többször mentem a T55A-val. Azt kell mondanom, hogy még mindig az egyik legjobb 9-es tank. Sok jó csatám volt vele amikor a löveg úgy viselkedett, mint ha eredeti ruszki lenne és mindent eltaláltam kapáslövésekkel. Élvezet vele játszani.

Kell menni tier5-7 német prém tankkal és a low tier prém német tankkal is. Azért akinek nincsenek prém tankjai, vagy mondjuk kezdő azoknak ez a "maraton" most teljesíthetetlen. Előkerül majd a Toldi, Turán, Panther/M10, illetve akinek van E25 és m4190.

Azért azt sajnálom, hogy ruszki szerverre nincsenek küldetések amik dobálják a garázshelyeket, mert ott pont szükségem lenne rá. Már lassan 1 éve, hogy regisztrálta a ruszki szerverre és ezalatt nem volt 1 küldetés sem garázshelyért és barakkhelyért miközben eu szerveren ugyanezen idő alatt nem túlzok, minimum 20 garázshelyet és 40 barakkhelyet kaptam. Úgy egyáltalán alig van bármiféle küldetés ruszki szerveren. :(((

Annak viszont örülök, hogy prém napot is lehet választani az utolsó részben, kár hogy nem 1 havit adnak. :)

[ Szerkesztve ]

(#190087) vepe válasza kchryss (#190086) üzenetére


vepe
senior tag

Kidobtak egy új Amcsi prém tankot?, érdekes, mert állítólag lesz egy T54e2 prém tank is.

(#190088) Bobyjack válasza kchryss (#190086) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Én is a prémiumot választom, ha eljutok a végére. Ezek a minimanók nem igazán mozgatnak meg.

PzII, Turán, E25 lesz nálam a sor, de nem is biztos hogy ennyire lemegyek, ha jó ütemben haladok egyébként is. Felül majd ami épp esik :)

(#190089) jano_77 válasza kchryss (#190086) üzenetére


jano_77
nagyúr

A magyar oldalon akkor ismét félre fordítás van vagy elírták, mert ott NORMÁL tank szerepel tier II-IV esetén. Ezért is írtam korábban, hogy emiatt biztos nem vennék meg normál low tier tankot?! :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#190090) e-newsee válasza jano_77 (#190089) üzenetére


e-newsee
addikt

Van normál tankos, és prém tankos küldetés is. A prémiumos több pontot ad.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#190091) kchryss válasza jano_77 (#190089) üzenetére


kchryss
addikt

Van mindegyik tier csoportban 1 küldetés ami csak prém tankokkal teljesíthető és van ugyanaz ami csak kifejleszthető tankkal. A prém tankosak több pontot adnak.

(#190092) Dr.Én


Dr.Én
veterán

WOT: kissio

(#190093) KisApám


KisApám
addikt

Eddigi "legjobb" csapattárs: 51 sebzéssel zárt a versenyben... és végig "játszott".

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#190094) jano_77 válasza KisApám (#190093) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nekem volt 0 sebzéssel záró társam. Végig életben volt. :W

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#190095) KisApám


KisApám
addikt

Most nézem skill4ltu-t.
Nagyon oda van az új Offspring tankért.

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#190096) KisApám


KisApám
addikt

Ez a verseny mód csak holnapig tart?

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#190097) Stigma.HC válasza KisApám (#190096) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Csak a harmadik szakasz

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#190098) Bobyjack


Bobyjack
senior tag

Komolyan mondom ilyen pech nincsen: :D

Az Alliance-3-ról olvastam, hogy SuperConquerorral csinálta meg valaki trackelve. Mondom megpróbálom Tortoise-al, első körben 5-öt beadott egy csatában, de végül csak 19/20 lett a 10. csata végére.

DE öröm az ürömben, hogy összejött párhuzamban az első T9-es 3. gunmarkom:

(#190099) kchryss válasza Bobyjack (#190098) üzenetére


kchryss
addikt

Grat gm-hoz! :C

(#190100) ollie válasza Bobyjack (#190098) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Gratulálok!

***

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.