Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#190901) Bobyjack válasza peterson79 (#190900) üzenetére


Bobyjack
senior tag

A ligákba kerülésnek ez a feltétele.

(#190902) e-newsee válasza Bobyjack (#190901) üzenetére


e-newsee
addikt

Oszt tier 8 ranked lesz-e végre valamikor? ;]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#190903) peterson79 válasza Bobyjack (#190901) üzenetére


peterson79
őstag

Oké, majd menet közben kiderül mennyire költséges, hogy haladok. Nem lenne rossz az a pár kötvény meg arany, stb., de ha túl sokba van akkor nem biztos, hogy megéri nekem.

(#190904) kchryss válasza Bobyjack (#190897) üzenetére


kchryss
addikt

Várható volt, hogy könnyítenek. Kíváncsi leszek milyen lesz. Az előző évi rendszer nekem sokkal jobban bejött. Ott érezni lehetett a különbséget ahogy haladtál felfelé a létrán. Több volt a hasonló tudású játékos szinteken belül, érezni lehetett hogyan nehezedik és hogyan változik a meta ahogy haladtál felfelé. Az idei szezon első etapjában ez az új rendszer már majdnem olyan volt mint ha randomban játszanál. Korábban szinte csak azonos szinten lévő játékosokat rakott egy csatába, az előzőben viszont már összedobált mindenkit mindenkivel csak arra volt figyelve, hogy a két oldalon mindenkinek legyen azonos szintű párja. Ezzel pont azt vették ki a rendszerből ami jó volt benne vagyis hogy miután feljutottál a szintednek megfelelő létrafokra nagyrészt olyan csatákban játszhattál ahol általában nem volt se piros se nagyon lila játékos.

Ezt egyébként nem nagyon tudom hova tenni a hivatalos cikkből: "For example, FV 4005 often played as a heavy assault tank, gaining role experience for blocking damage."
Tovább javították a szerepkörért járó xp-t és példaként azt hozzák, hogy a kukáskocsival túl sok xp-t farmoltak úgy, hogy lövéseket pattintottak vele. A kukáskocsival, lövéseket blokkolni ...

Tervek szerint most minél gyorsabban végig akarok szaladni az egészen. Kéne a 6 token, hogy a harmadik etapban ne kelljen már sokat játszanom a tankért. Összegyűlt 30 millió kreditem ami eddig egyéni rekord, szóval azon nem fog múlni, bár nekem az előző ranked szezonok sem voltak nagyon mínuszosak kreditileg.

(#190905) Bobyjack válasza e-newsee (#190902) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Bármi lehet... WG mindent is ki/feltalál idővel.

(#190903) peterson79: Költséges lesz. Főleg ha full goldot lősz. A vége felé még inkább, amikor egyre jobb játékosokkal rak össze. Első ligáig jutottam múltkor, nem kajáltattam a legénységet mégis úgy rémlik nagyon sok kredit ment a lecsóba. A kvalifikációt mindenképp told végig. Jár érte kredit és legalább meglátod mire számíthatsz.

(#190904) kchryss: FV4005 meg a pattintás... WG mindig tud meglepetéseket okozni. :DDD.

Én a 6 tokent nem látom reálisnak részemről, kivéve ha tényleg jelentősen felhígul a ligákba feljutó állomány. Anélkül csak egy bronz, talán egy elcsípett ezüst reális nekem. De az is hat pont, kiegyezem vele.

Másrészt én nem éreztem ennyire rossznak, hogy nem egyöntetű állományokat dobott be a csatákba. Egyszer fent, egyszer lent volt, ezért nem éreztem hátrányosnak magam részéről. Divízió 1-ben azért 1500 alatti WN8 alatti játékosok eléggé megritkultak. Szóval nagyjából korrelált, hogy ki hol tanyázott. Nem mondom, hogy nem voltak kivételek, mert volt aki 1300+ csatával ért fel a ligákba tök szar stattal, de ez azért ritka volt.

(#190906) ollie válasza kchryss (#190904) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

FV-nél pont az volt a gond, és erre célzott a WG, hogy azért kapott (volna) extra xp-t, ha jól használja a páncélzatát, ami ugye nem létezik. Vagyis rossz volt a besorolása, és ezen most javítottak.

***

(#190907) ooloo válasza ollie (#190889) üzenetére


ooloo
őstag

Áááá dehogy . ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#190908) vJokka válasza kchryss (#190904) üzenetére


vJokka
aktív tag

Azt meg lehet nézni valahol, hogy eddig mennyi tokent szereztem? Néztem weboldalon meg kliensben is, de nem találtam.

Szerk.: Megnéztem festéseket, van két Ezüst Ligásom, gondolom akkor 5 tokenem van.

[ Szerkesztve ]

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#190909) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Mondom megcsinálom a zászlót.
Eu2 6 game 6 lose. Esélyünk se volt egyik csatában se.
Eu1: 4 game 4 win pedig itt márt tilteltem rendesen.
Az a jó, hogy nincs ez kicsit se manipulálva.

Amd - Radeon - Ryzen

(#190910) kchryss válasza vJokka (#190908) üzenetére


kchryss
addikt

Kliensben eddig volt rangsorolt menü a csatáknál, most kivették. Szerintem elcsesztek valamit és majd mikropöccsel javítják. :)

(#190911) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

Kaptam megint egy dicsérő üzenetet :D Első értelmes csatám vele



"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#190912) ChristianID válasza Stigma.HC (#190911) üzenetére


ChristianID
tag

És annak a tagnak mi a fene baja volt? Mit reportolt, talán, hogy sokat sebeztél? :)

[ Szerkesztve ]

...Only when the last tree has died and the last river been poisoned and the last fish been caught will we realise we cannot eat money....

(#190913) Stigma.HC válasza ChristianID (#190912) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Gondolom. Végén hülyét csináltam a csapatukból, megpróbáltak levadászni és végig kergettek a fél pályán, Hát nem jött össze nekik :))

Itt pedig lepattanóból kaptam be egy lövést :DDD


"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#190914) kchryss


kchryss
addikt

Nem is néz ki rosszul a heti küldetéssel megszerezhető pókos matrica. Kár, hogy csak 1 db-ot adnak és minden évszakhoz külön kéne megvásárolni.

(#190915) Eugene Roe válasza kchryss (#190914) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Nem rossz, csak a jó az nem ilyen :D

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#190916) Dr.Én


Dr.Én
veterán

Hali!!

Meg van zakkanva a WG :D
Kaptam egy ilyen üzenetet...de kuponhoz vagy prémium shop oldalra belépni nem tudok ..sem telefonról
elemükben vannak ma is

Na javult is a helyzet..megkaptam a kupont... csak aza baj hogy tankokra és prémium időre lehet költeni ..és csak a natúr tankokra...a speckosokra nem :D

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#190917) e-newsee válasza Dr.Én (#190916) üzenetére


e-newsee
addikt

Én még nem kaptam semmit ennek kapcsán, pedig én is lenyomtam a küldiket.
De amúgy tényleg zakkantak. Láttam olyan screenshotot, ahol ugyanez volt, csak 15%-os kuponnal. :F

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#190918) Dr.Én válasza e-newsee (#190917) üzenetére


Dr.Én
veterán

szerdán én is 15%-os kuponnal kaptam meg ezen üzenetet... szintén lenyomtam a küldiket és nem kaptam kupont...
Ma reggel az első csata után megkaptam kis káosz után...
de igazából így maximum arany szerzésre használnám fel a kupont ...másra nem jó :D

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#190919) jano_77 válasza Stigma.HC (#190911) üzenetére


jano_77
nagyúr

Szerintem az egyik - ha nem a legjobb - legjobb 9-es tank a játékban. Nagyon szeretem, kedvenc darab. :K

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#190920) kchryss válasza e-newsee (#190917) üzenetére


kchryss
addikt

Nekem meg évfordulós 30%-ost adtak tegnap. Ha jól látom mindenre be lehet váltani a shop-ban. Adhatták volna karácsonykor, jó lett volna dobozokra beváltani. Általában csak akkor költök a játékra, évente 1x. Ez a kupon is felhasználatlan marad.

Csehszlovák függetlenség akciók
Már megint csak 25%-os leárazás a fogyókra. Nagy kópé a wg, mióta eladtam az összes felhalmozott prém kaját, hogy megvegyem a Foch-t 25 millióért azóta nem volt 50%-os leárazás a fogyókra. Lehet már beállnak erre a 25%-osra végleg. :(((

[ Szerkesztve ]

(#190921) e-newsee


e-newsee
addikt

Érdekel valakit egy referral meghívó?
Annyi a hátránya, hogy sajna csak egyedül tudja csinálni, mert én is csinálom a kis accal a magamét, így nem játszom a naggyal. Még van 89 nap, szóval egyedül sem lehetetlen.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#190922) KisApám


KisApám
addikt

Hol találok olyan oldalt, ahol tankonként látható, hogy m,ennyi sebzés/spot kell az Unikum szinthez? (mint régen a targetdamage.com oldal volt)

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#190923) Dr.Én


Dr.Én
veterán

Hali!!

Hát ismét egy nagyon izgalmas csata volt... :C :R

WOT: kissio

(#190924) kchryss


kchryss
addikt

Néztem pár skill4ltu klipet/videót a napokban, pár érdekesebb jelenetet bedobok ide hátha érdekel valakit:

Kolobanov a játék egyik legrosszabb td-jével: Outnumbered, Outgunned, Outplayed?! The MAD COW doesn't care!
A csata vége élőben: [klip]

Videó elején látható a Mazda amit a szüleinek vett a streamelésből szerzett pénzből, utána pedig a komteósoknak egy kics csemege, 4:20-tól azt ecseteli, hogy szerinte az is3a jobb volt amikor a karácsonyi dobozokból lehetett kapni és azóta ninja nerfet kapott. Thank you Fellas for making me able to do this for my parents! (IS-3A gameplay)

Most először csinált kommentáros videót egy másik streamer replay-éből, hogy promtálja őt. 10-es EBR több mint 9 ezer sebzéssel. Érdekesség, hogy a videó alatt több az EBR nerfelését vagy játékból való kivételét követelő komment, mint a játékost dicsérő. Pedig a csata végén nagyon szépen használta az illető a bokrokat. The best EBR game i have ever seen!

Véleménye a Chieftain-ről és az Obj279e-ről. Angolul nem tudóknak: azt mondja mind a kettő op bár nem annyira mint amennyire sírnak miattuk. Az obj279e csak a hülyék ellen és az alacsonyabb szintű tankok ellen működik jól, ellenfélként sokszor simán megette amikor az IS-7-re húzta a 100%-ot. Probléma vele az, hogy a kisebb tankok nem tudnak vele mit kezdeni és ilyen szitukban hülye biztos tank. A Chieftein jó tank, de piszok nehéz vele jól játszani, sok tudás kell hozzá. Sőt van olyan klip ahol nem is tartja op-nak. Azt mondja sokan sírnak miatta ismeretlenül miközben ha meglenne nekik akkor nem tudnának vele alkotni. Clash of Titans: 279 vs Chieftain!

Pár mókás klip az elmúlt 30 napból:
Amikor 3 részeg sofőrt játszó csapattárs is leesik a vízbe akkor tudod, hogy bukta lesz: [link]
Jó tudni, ha bekékült a csapattárs akkor működik rajta a baráti sebzés: [link]
Okos manőver 1v2-ben: [link]
Ha hibázol fogd a macskára: [link]
Ha valaki szeret cuki állatvideókat nézni, így játszik Skill macskája: [link]
Tipikus overlord végjáték: [link]
Mennyi az esélye, hogy 2 light csapattárs ugyanúgy áll fejre a csata elején? [link]
Kapáslövés: [link]
Szokásos blind: [link]
Tipikus német heavy játékos: [link]
Legyen tánc: [link]
Learn to drive: [link]
Lovaglás: [link]
Stílusos top gun, respekt az artynak: [link]
Az unikumoknak sosincs rossz csatájuk: [link]
Titánok harca: [link]
Pont így tervezve: [link]
No komment kategória ;] : [link]

(#190925) Eugene Roe válasza kchryss (#190924) üzenetére


Eugene Roe
őstag

So you are the president of his fan club! ;]

Mondjuk én csak skillt meg sirfocht nézem, illetve néha quickyt. Quicky mondjuk egy noob ezekhez képest, de részletesebbek a bemutató videói.

[ Szerkesztve ]

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#190926) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Morphelo Emlekverseny eredmenyhirdetes, hatha valakit erint a forumrol.

4. helyet sikerult megcsipni Wargaming viraga kategoriaban egy 1798 alap xp-s korrel es nyertem egy Turan III-at + 14 nap premiumot! A Turan III az egyebkent is hianyzott a gyujtemenybol, nagyon orulok neki! :)

(#190927) ooloo válasza Dobi 562 (#190926) üzenetére


ooloo
őstag

Ügyes vagy , gratulálok !!!! :C :C :C :C :C :C :C :C :C

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#190928) ollie válasza Dobi 562 (#190926) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Gratulálok!

***

(#190929) galervin93


galervin93
őstag

Dzsuvás lencsés telefonos videós kivágat, bocs a minőségért. :N


Bp-Újszász-Lőkösháza, most hagyja el Pestet, ha érdekel valakit. :D

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#190930) szallasi007


szallasi007
őstag

Mondjátok már el, hogy miért jó bemutatkozni anyázással magyar szakaszként?
Majd amikor megkérem őket, hogy nem kéne akkor a szüleimet szidják. Majd jelzem nekik hogy anyám nyugdíjas faterom meg 20 éve halott akkor meg anyámmal akarnak közösülni?
Amikor megkérdezem hol laknak mert elmennék hozzá és a szüleihez, akkor mind Miskolc és környékét írja? Most komolyan Miskolc olyan bitang hely? Értelemszerűen nem ülök kocsiba ilyen hülye gyerek miatt, de volt csodálkozás mikor az egyik ismerősöm motorra ült és becsöngetett a sráchoz meg a szüleihez.
Valahogy Pesten soha nem lakik senki, pedig esküszöm hogyha értelmes választ adna akkor lehet hogy csak kinevetném.
Így közeledve a 40-hez tényleg mind egyre hülyébb minél fiatalabb?
Én értem, hogy 18 évesen 50 kilósan falkában rohadt kemények, de azért ez már túlzás.Az ilyen gyereket megütni sem merném mert lehet attól is baja esne ha mellé ütnék....

(#190931) KisApám válasza galervin93 (#190929) üzenetére


KisApám
addikt

Valami szép hadgyakorlat lehetett Romániában az amerikaiakkal.

(Amerikaiak helyébe maradtam volna, annyira nem ismerem a történelmet, hogy mit és miért, de már a románok felől mintha már 2-3x hátba szúrtak volna minket - 1848-49-es szabadságharc, 1919 Tanácsköztársaság, és II. világháború).

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#190932) Massmurderer válasza szallasi007 (#190930) üzenetére


Massmurderer
őstag

Ismerös :D Általába a kisiskolások,vagy valami 18éves hurkák csinálják ezt az anyázást,stb.

(#190933) KISDUCK válasza szallasi007 (#190930) üzenetére


KISDUCK
addikt

Az ilyenekkel sajnos az ignoráláson és jelentésen kívül nem tudsz mit csinálni.

(#190934) ollie válasza KisApám (#190931) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

48-49-ben mi szúrtunk hátba mindenkit, akkor álltak az osztrákok mellé.

***

(#190935) ooloo válasza KisApám (#190931) üzenetére


ooloo
őstag

Soha nem volt gond a külső ellenséggel hatékonyan felvenni a harcot .... a belső ellenség a legveszélyesebb . Megáldott minket a történelem köpönyegforgató , gerinctelen politikusokkal , ami önmagában katasztrófához vezet(ett) . Azt már meg sem említem , hogy milyen szar helyzetben van egy soknemzetiségű ország , ha a nemzet összefogására lenne szükség .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#190936) ooloo válasza ollie (#190934) üzenetére


ooloo
őstag

Valóban ...? kérlek meséld el hogyan történt az a "mi szúrtunk hátba mindenkit" , mert érdekel . Ne itt , hanem az Off topikban .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#190937) Eugene Roe válasza ooloo (#190936) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Van még mit olvasnod, ha ezt nem tudod magadtól. A lényeg, hogy rengeteg nemzetiségünk állt ki mellettünk a 48-as törekvésekben, de mi kitaláltuk, hogy ami függetlenség jár a magyarnak, az nem jár a többieknek, csak nekünk (nem ismerős ez valahonnan?)

[ Szerkesztve ]

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#190938) galervin93 válasza KisApám (#190931) üzenetére


galervin93
őstag

Most mennek kifelé, szóval jövőidő.
Még egy, kisebb adag:

:)

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#190939) sfefe


sfefe
őstag

Sziasztok!

Megvettem a 430U-t mit erdemes ratenni?
Stabilizatort, toltesgyorsitot tettem eddig mi legyen a 3.?
Tavcso, venti vagy celzasgyorsito?

koszi
sfefe

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#190940) ollie válasza sfefe (#190939) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én a ventit tenném, de ha azzal nincs meg a 445 látótáv, akkor a távcsövet.

[ Szerkesztve ]

***

(#190941) notika77


notika77
senior tag

Code: STOPATNOTHING

[ Szerkesztve ]

(#190942) sfefe válasza ollie (#190940) üzenetére


sfefe
őstag

ok koszi, a legenyek meg tanulnak igy nincs meg akkor addig tavcsovet teszem fel.

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#190943) Moleman válasza notika77 (#190941) üzenetére


Moleman
addikt

Köszi!

Az oldalt hogy sikerült működésre bírnod? Nálam órák óta nem tölt be.

(#190944) notika77 válasza Moleman (#190943) üzenetére


notika77
senior tag

Nekem nem volt vele gondom. Légy pozitív és neked is működni fog! :)

(#190945) kchryss


kchryss
addikt

RagingRaptor csinált pár videót a sandbox szerverrel és a prémium/repesz újraegyensúlyozással kapcsolatban.

4th Sandbox Iteration - HUGE HE BUFF! WG, WHAT are you DOING?!?

3rd Iteration Sandbox - BIG HE NERF - It is so BAD! - Opinion

Chapter 1: Why do we got a Premium Round Problem ? What is the Sandboxservers Idea

Chapter 2: What is GOOD, what is BAD about 3rd Iteration of Sandbox

Chapter 3: How I would Rebalance Premium Ammo in World of Tanks - 3rd Iteration Sandbox

Hasonló a véleménye mint nekem. A repesznek magas kockázatú nagy jutalmú lövedéknek kéne lennie. Okosan használva nagy sebzést kéne okoznia, bután mindenkire lövöldözve pedig keveset. Az új repesz sokkal rosszabb mint a jelenlegi a butított változatában is és most tesztelik az agyonbuffolt változatát, azzal pedig egyenesen katasztrofális.
Megnézve a sandbox-on a tankok paramétereit, az az ember érzése, hogy a fejelsztők nem játszanak a saját játékukkal. Az e100 tornyát alap lőszerrel is át lehet ütni, míg az e100 prém lőszerrel sem tudja sebezni a legtöbb heavy tornyát. Azok a tankok amik jelenleg is meta tanknak számítanak kapnak buffot, a jelenleg rosszabb tankok pedig további nerfet.
Én alapvetően optimista szoktam lenni, de a sandbox-ot látva totál pesszimista lettem a játék jövőjével kapcsolatban. Tisztán látszik, hogy az egyensúly helyett arra mennek rá, hogy minél egyszerűbb legyen a játék, minél kisebb legyen a különbség a jó és rossz játékosok között, minél kevesebbet számítson a játéktudás és ez lesz a játék jövője, mert a kereskedelmileg fontos Z generációnak ez kell.

(#190946) kchryss válasza notika77 (#190944) üzenetére


kchryss
addikt

Nálam így néz ki a wg oldala kétféle böngészőben is:

(#190947) wwenigma válasza kchryss (#190946) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Nekem is, megrogyott az egész. :D

HE lőszer esetén pedig érdemes lenne figyelembe venni a megnovekedett HP mennyiséget, egyaltalan nem lenne szükséges hozzányúlni....

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#190948) apóka


apóka
aktív tag

Mára a "Bolt" nálam eltűnt....tök üres a monitor közepe. Újra beléptem, de semmi változás. Másnak is volt már ilyen?..Alap játék, semmi mod.

Focust bontok, ha kell valami írjál. Mk1 98-2004

(#190949) notika77 válasza notika77 (#190941) üzenetére


notika77
senior tag

Code: FOLLOWTHESIGNALS


(#190946) kchryss:
Ha frissítem az oldalt nekem is így jön be, de a visszát használva a normál felület jön be és a lényeg, hogy a kódokat el is fogadja vagy utasítja, ha rosszat írok be. Szóval szerencsém van (? - mert a játékban még semmit nem kaptam vagy legalábbis nem értesített róla), hogy még időben beléptem.

[ Szerkesztve ]

(#190950) kchryss válasza wwenigma (#190947) üzenetére


kchryss
addikt

Repesszel én annyit csinálnék, hogy nagyjából hagynám a jelenlegi működését csak a nem penetráló sebzést egy picivel csökkenteném, viszont adnék egy minimum sebzést(mondjuk az alfa 10%-a) neki. De azzal is boldog lennék, ha teljesen maradna így ahogy van. Valahogy nem érzem, hogy jelenleg a repesz probléma lenne a játékban. Mióta nerfelték a type-okat nem volt olyan, hogy miközben játszottam arra gondoltam volna, hogy ejj de rossz ez a repesz rendszer tönkre teszi a játékomat.
Amitől néha elmegy a kedvem a játéktól az a sok pár perces egyoldalú csata aminek sok oka lehet, de az a biztos, hogy nem a repesz miatt alakult ki. Ezt kéne az újraegyensúlyozással orvosolniuk, de nem látom, hogy ebbe az irányba haladnának. A jelenlegi sandbox arra jó, hogy úgy érezzem nem is olyan rossz a jelenlegi éles játék, mert lehetne sokkal rosszabb is mint pl a sandbox-on. :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.