Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#190351) Dobi 562 válasza ollie (#190349) üzenetére


Dobi 562
addikt

Ha a tank ertekeire (atutes, talajellenallas, stb) gondolsz akkor az ugyanaz, a jatekos statisztikaiba szerintem Rudy PL neven fog szerepelni a lengyel, legalabbis csatakban a tank Rudy PL neven fut.

(#190352) ollie válasza Dobi 562 (#190351) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Köszi! Igen, a játékos statisztikára gondolok.

***

(#190353) peterson79 válasza jimmy74 (#190347) üzenetére


peterson79
őstag

A 6000 hp-s az a T55A TD-15-ös küldetése. Szeretném kiváltani a parancsokat belőle, úgyhogy az 5 tank megsemmisítése is kell hozzá, ja és persze győzelem...
A pattints 3-szor annyit, mint a járműved életereje is T55A, az a HT-12-es küldi. Ezt próbáltam már mindenféle, keményebbnek mondott járművel, Maus, VK100, Löwe, ajánlották a T32-őt is, de egyelőre kb felét ha sikerül pattintani, utána az RNG felborul és minden átüt...

(#190354) ollie válasza peterson79 (#190353) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én azt a pattintósat Mausszal csináltam, tisztán emlékszem rá, de ez volt talán 2 éve , akkor meg méh nem volt annyi HE lövöldöző ócskaság, és a prémium lőszer használata sem volt annyira szélsőséges, mint most. Azt a TD-s küldetést sem mostanában csináltam meg, egyszerűen szerencse (is) kell hozzá, hogy legyen elég TD az ellenfélnél, és még a killek is összejöjjenek. Szerintem az utóbbi a könnyebb.

***

(#190355) jimmy74 válasza wwenigma (#190343) üzenetére


jimmy74
őstag

Nem véletlen 3 arty ;] de jó poén volt hatalmas :D :D

WoT:jimmbo

(#190356) Warton válasza peterson79 (#190353) üzenetére


Warton
őstag

Én ugyanezeknél vagyok leragadva, de a Obj260-asoknál. Meg nem akar jönni az LT15, meg az SPG15, meg van még egy-két nehezebb TD-s küldetés is. Érdekes, hogy a HT15 simán meglett.

(#190357) Bobyjack válasza peterson79 (#190353) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Pattintósat szeritnem érdemes a 9-es VK Bélával próbálni. Csak 6k kell. Nem könnyű, de meg lehet csinálni.

A TD-s szintén nem könnyű de nem lehetetlen. A parancs bentragadással megnehezítetted a dolgod, de sok próbálkozással meg lehet csinálni.

(#190358) K_Gabor válasza peterson79 (#190353) üzenetére


K_Gabor
tag

Én a pattintósat valamikor az elmúlt hetekben csináltam meg defivel. Már többször 50-200 blokkolt sebzésen múlt, hogy meglegyen, de nem adta be... Amúgy még az obj257-tel voltam hozzá nagyon közel régebben.
A TD-t meg az e4-gyel sikerült bepipálni.

Hirdetéseim: http://hardverapro.hu/tag/k_gabor_3#aprohirdetesei

(#190359) Eugene Roe válasza ollie (#190349) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Csak a hidden gun characteristics ;]

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#190360) jimmy74 válasza peterson79 (#190353) üzenetére


jimmy74
őstag

A TD küldit az ob 260-ast is nekem pl a grillèvel sikerült.
6000 nem olyan vészes sztem meglehet random pályán csinálni,azt tudom hogy a 8000et azt Grand mapon csináltam.
Tegnap visszavettem az OI-t mert van pár küldi amit nem csináltam még csak raraktam a parancsot és pl rögtön pár kör után meglett 3400 pattanó 5 kill.
Ezért kérdeztem melyik a minimum tier mert a chimeránál már nem jó sajna a t6 én meg nem tudtam .
Amúgy csodálkozom újra mennyire jó gép ez az OI!
Szinte Minden meccsemen meglőttem a max sebzest mèg mozgó célra is!
Évezredekkel jobb az ágyúja mint a kv2-nek és még most is pattint rendesen főleg amennyi bot van !
Tegnap egy sorozatból megvolt 1500 blokk hála sokat hozzátéve egy kv2 nem aki golddal akart bármit is.
Tegnap a 2x blokkot csináltam a tier7-es su 101-gyel és szinte semmi különöset nem tettem csak hagytam lőjenek inkább nem lőttem arra aki láttam bot de már úgy voltam vele hogy könyörögtem magamnak és nem akartam kilőni hogy löjj már itt vagyok :D az a kör tank ász lett.
Kicsit máshogy kell játszani ha blokkra akarsz menni,fel kell magad ajánlani hogy elcsábujanak kell valami kicsi esély úgy állj be ha messzebb vagy pl de közbe löjj is de.
Ez sztem nehezebb a blokk mint a TD sebzès mert ott nem kell ezzel foglalkozni csak egy jó pálya kell meg kedvező ellenfél.
Pl nekem a T29 cel próbálkoztam a 3x blokk miatt sztem alkalmas rá.
Azt észrevettem ha sok tigris típusok vannak ellenfélnél akkor már örülök előre :)

WoT:jimmbo

(#190361) jimmy74 válasza Warton (#190356) üzenetére


jimmy74
őstag

Spg15 bc artyval lett meg sokat mozogva mert xp alapján is ha jól emlékszem elsőnek kell lenned.
A light 15 meg T 49 -cel lett meg malinovkán,elején hála tudták azt lőni amit mutattam utána meg rohantam a sebzès után hogy meglegyen a kombinált 8k.

WoT:jimmbo

(#190362) jano_77 válasza zodo (#190342) üzenetére


jano_77
nagyúr

Neeee.....akkor jól elbuktam egy Tűzkazán festést, mert tegnap elfelejtettem megvenni pedig a kupon is meg volt rá. :O :W

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#190363) jano_77 válasza peterson79 (#190353) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ezt a heavy küldit én is megszámolatlan hónapon keresztül próbáltam abszolválni és nem is tudom, hogy mennyi után, de az O-Ni-al sikerült megcsinálnom úgy emlékszem. Biztos, hogy japó volt, lehet, hogy a Type4. :K

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#190364) jim bcs válasza Dobi 562 (#190344) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Ha visszapakolod a legénységet az oroszba, kvázi minden kiinduló nemzetbe, akkor ugyanúgy megmarad minden addigi képessége a legényeknek, vagy lehet kezdeni elölről? Tehát ha visszaváltom a nemzetet minden ugyanúgy lesz mint előtte?

[ Szerkesztve ]

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#190365) Dobi 562 válasza jim bcs (#190364) üzenetére


Dobi 562
addikt

Nem nyul a szovjet legenyseghez, csak ad egy uj lengyel crew-t.

Ugyanugy lesz minden mint elotte.

(#190366) e-newsee válasza jim bcs (#190364) üzenetére


e-newsee
addikt

Azt írták, hogy elmenti a konfigurációt, szerintem olyan, mintha két tankod lenne, csak nem foglal két garázshelyet.
Mintha a Patriot és a sima verzió két különböző nemzethez tartozna.
Igazából ezeknek a vegyes tankoknak így leginkább "eszmei" értéke van. Lesarkítva csak egy garázshelyet spórolsz. Viszont a napi szorzót szerintem csak 1x tudod kihasználni. Ennyi erővel adhattak volna egy másik Rudyt is a lengyel ágra Rudy PL néven.
Arra leszek amúgy kíváncsi majd, hogy ha ugyanezt megcsinálják mondjuk a Revóval, akkor drágább lesz-e a shopban?

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#190367) Jadro


Jadro
veterán

Az valamilyen új módi, hogy ha a prémtank kiválasztó gombra kattintok, akkor eltünteti őket a listából? Eddig pont fordítva működött, ha csak a prémtankokat akartam látni akkor szépen le tudtam szűrni. Múltkor már volt egy ilyen bug(?), aztán újra jó lett. A tegnapi frissítés óta viszont újra fordítva működik. Ez most akkor bug vagy feature?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#190368) jano_77


jano_77
nagyúr

Tetszenek azok a 100 goldos prém tanok, amiket az életben soha nem lehet megvásárolni max pénzért. Minek akkor meghatározni neki gold árat?!

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#190369) ollie válasza Jadro (#190367) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én is észrevettem, szerintem bug.

***

(#190370) ollie


ollie
MODERÁTOR

Nem értem, hogy miért a Fury-t árulják a shopban, miért nem a Rudy-t. Utóbbit most biztos tömegével vennék a lengyelek.

***

(#190371) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Nalatok is bugosak a Tankrewards kuldetesek? Jatekon belul kiirja, hogy megkaptam a tokeneket, a weboldalon viszont nem adodik hozza es a kuldetes sincs teljesitettkent megjelolve.

(#190372) Dr.Én válasza Dobi 562 (#190371) üzenetére


Dr.Én
veterán

Ugyan ezt akartam kérdezni. Nálam is dettó ugyan ez a helyzet.
Mai küldetésért járót nem írták hozzá a többihez...

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#190373) Lovi24 válasza Dobi 562 (#190371) üzenetére


Lovi24
senior tag

Szia! Ugyan ez a hiba van nálam is...Újabb jól sikerült pöcs :W ... remélem megoldják, ha nem megy a tikett...

Nem fogok szellemi harcot vívni azzal, akinek nincs meg a megfelelő fegyverzete!

(#190374) jano_77 válasza Lovi24 (#190373) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ezen már meg sem szabad lepődni! Az lenne a fura, meglepő, ha olyan pöcst adna ki a WG, ami hibátlan!

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#190375) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Ha a Spotify app meg van nyitva asztalon akkor lerakja a WoT-ot talcara csata kozben, eddig ezt sem csinalta. :C

(#190376) e-newsee válasza Lovi24 (#190373) üzenetére


e-newsee
addikt

TROLL ON:
Miért akkor oldanák meg, ha nem megy a tikett? ;]
TROLL OFF

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#190377) jano_77 válasza Dobi 562 (#190375) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nekem ablakos módban indul el a játék a frissítés után, pedig nem úgy volt beállítva!
GG WG......király társaság na. :W

szerk. Beállításokban beállítom, hogy akkor legyen ismét Teljes képernyős a 2560x1440 felbontással. Játék újraindít és tádám, ismét ablakos módban! Fasza. A jó anyjukat csinálnak ezek a tetvek a csilli-villi irodában, hogy minden frissítésnél elqrnak olyan dolgokat, amik alap dolgok és ezer éve működnek?!?!? Magyarázza már ezt el nekem vki, aki ért hozzá. :U :F

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#190378) dokee78


dokee78
félisten

Ezt a kölcsön Rudyt hol találom?
Régen megvolt,de eladtam,vissza állítható.

Viszont most elvileg kölcsönbe adták nem?

(#190379) Lovi24 válasza e-newsee (#190376) üzenetére


Lovi24
senior tag

Jogos a lepattanó....

Nem fogok szellemi harcot vívni azzal, akinek nincs meg a megfelelő fegyverzete!

(#190380) Lovi24 válasza Dobi 562 (#190371) üzenetére


Lovi24
senior tag

Kijavították végre...

Nem fogok szellemi harcot vívni azzal, akinek nincs meg a megfelelő fegyverzete!

(#190381) Dobi 562 válasza Lovi24 (#190380) üzenetére


Dobi 562
addikt

Igen, pont most lattam en is. :)

(#190382) peterson79 válasza jimmy74 (#190360) üzenetére


peterson79
őstag

szia,

Köszi a tippeket Neked is és persze mindenkinek, aki hozzászólt a témához, úgy látom vagyunk egy páran akik itt vagy ott, de elakadtak benne.

Találtam egy oldalt: [link]

Salty Jedi-nek hívja magát a fiatalember, Ő is ad pár tippet, sőt, még egészségi és mozgásterápiát is felsorol. Érdekes, nekem tetszett.

(#190383) kchryss válasza kchryss (#190317) üzenetére


kchryss
addikt

Na közben megnéztem még pár adást. CarryBarry Buksika után a saját acc-ján húzta a chieftaint aztán pár héttel később már egy másik MEME klános emberkének húzta. Decha pedig éppen ma is egy másik emberkének a statját javítja mindezt élő adásban. Úgy látszik nem fizet jól a streamerkedés és ki kell pótolni a büdzsét valamivel. :D
És ez csak az elmúlt 1 hónap és 2 streamer akit néztem.
Daki legalább nem másoknak húzza a tankot hanem saját szórakoztatására cc acc-okon szórakozik. Azt bírtam amikor valaki le akarta fizetni, hogy húzza ki neki a 3 jelet ő meg felháborodott és azonnal bannolta. ;]
A 3 jeles chieftainek szerintem minimum 50%-át top játékosok húzták ki pénzért. :C

(#190382) peterson79:
Én ismertem ezt az oldalt. Minden küldetéshez le van írva, hogy mivel hogyan érdemes próbálkozni. SaltyJedi amúgy egy ismert streamer és cc volt. Asszem már nem annyira aktív, ha jól rémlik valamin nagyon felkapta a vizet és írt egy hosszú levelet a wg szemétségeiről és a játék rossz irányban haladásáról.

[ Szerkesztve ]

(#190384) Dobi 562 válasza kchryss (#190383) üzenetére


Dobi 562
addikt

Ez gyonyoru ha tenyleg igaz... Egyaltalan mi ertelme van ha valaki mas lemarkolja nekem az accountomon a tankokat? Hogy lehet arra buszkenek lenni? Szanalmas... :(

[ Szerkesztve ]

(#190385) ollie válasza Dobi 562 (#190384) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Sok szánalmas ember él ám a világon.

***

(#190386) Eugene Roe válasza Dobi 562 (#190384) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Ne legyünk naívak :D

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#190387) jimmy74 válasza peterson79 (#190382) üzenetére


jimmy74
őstag

Nincs mit!
Szerintem szinte minden 10es TD vel lehet 8k -t lőni csak egy nagyon jó kört ki kell fogni,próbáld azzal amelyikkel legjobb vagy.
Nekem sikerült a wtf e 100 az ob268 a grille meg az fv-vel 10k körül lőni úgyhogy nem lehetetlen én se vagyok unicum. :)
Látod írtam nekem pl a T49cel jött össze az lt15 ob 260 mert csak az volt nekem meg a bulldog könnyű tank :D

WoT:jimmbo

(#190388) zodo válasza jano_77 (#190377) üzenetére


zodo
nagyúr

Induláskor próbáld meg (egérrel) teljes képernyőre tenni, nálam bevált.

(#190389) vJokka


vJokka
aktív tag

Második csatára egész jól összejött a Sirocoval:

Replay

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#190390) Puculo válasza vJokka (#190389) üzenetére


Puculo
aktív tag

Gratulálok a szép körhöz! :R Bejön nekem is a kis TD, csak állandóan perceket kell várnom mire bedob a csatába, és volt hogy eluntam aztán megszakítottam. De meghoztad a kedvem, lehet hogy a hétvégén ha lesz időm előveszem megint..

" Aki nem áll ki valamiért, elveszik a semmiért "

(#190391) jim bcs válasza Dobi 562 (#190365) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

(#190365) Dobi 562 és (#190366) e-newsee

Köszi :R

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#190392) jano_77


jano_77
nagyúr

Sokáig nem kellett várni rá! Szánalmas amit a WG csinál. :O :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#190393) Barret001 válasza zodo (#190388) üzenetére


Barret001
addikt

Én rendszeresen váltogatok játék közben is,fel sem tűnik hogy ablak,vagy képernyő módban fut.Nem mindegy? :D

(#190394) jano_77


jano_77
nagyúr

A lengyel Rudy tankot hol, hogyan találom a garázsban vagy hogy működik pontosan ez a nemzet cserés dolog? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#190395) wwenigma válasza zodo (#190388) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Keret nelkuli (teljes kepernyos) ablakos modban hasznalom, stream miatt is jobb...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#190396) Dobi 562 válasza jano_77 (#190394) üzenetére


Dobi 562
addikt

Megkeresed a szovjet Rudy-t, jobb click, change nation.

(#190397) jano_77 válasza Dobi 562 (#190396) üzenetére


jano_77
nagyúr

Vagyis akkor ehhez korábban meg kellett vennem a szovjet Rudy-t!?
Csak a Rudy-al működik ez a dolog egyelőre vagy esetleg pl a T-55A-al vagy más tankkal is?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#190398) ollie válasza jano_77 (#190397) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Csak a Rudyval működik egyelőre, és hát igen, nehéz játszani vele, ha nincs a garázsodban, vagyis ha nem vetted meg, nem tudod kipróbálni.

***

(#190399) jano_77


jano_77
nagyúr

ASLAIN-t használóktól kérdezném, hogy miért lett most win32 és win64 mappa benne a res_mods mappával? esetleg ezeket be kell másolni, attól függően, hogy 64 bites vagy 32 bites windowst használunk!? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#190400) peterson79 válasza jano_77 (#190399) üzenetére


peterson79
őstag

Valaki már írta, hogy talált win64-es mappát a játékban, gondolom Ők is előre készülnek a várható fejlesztésre.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.