Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#190101) frame>24


frame>24
addikt

Amúgy mi ez az új Offspring-mánia a WG-nél?
Miért pont ők, miért pont most, stb. ?
Wiki szerint 7 éve volt az utolsó albumuk, szóval... :F
Mitől függ, hogy melyik bandát hypeolják?

Elnézést a kis intermezzo-ért!

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#190102) ooloo válasza frame>24 (#190101) üzenetére


ooloo
őstag

Olcsók ... ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#190103) Chris0321 válasza frame>24 (#190101) üzenetére


Chris0321
addikt

Szerintem lesz még pár zenekar amelyikkel szerződnek majd. Ez is plusz pénz nekik, hisz lehet csak azért veszel meg egy tankot mert a kedvenc zenekarod témája van rajta.

(#190104) e-newsee válasza frame>24 (#190101) üzenetére


e-newsee
addikt

Valamelyik nap felléptek a WG festen, gondolom abból az alkalomból kaptak extra contentet, ha már a Sabaton is bejött anno.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#190106) ollie


ollie
MODERÁTOR

Szóval valaki innen már megvette az új amcsi prémiumot?

***

(#190107) jano_77 válasza ollie (#190106) üzenetére


jano_77
nagyúr

Engem is érdekelne, mi a tapasztalat róla, vele? Skill4ltu tényleg jónak tartja, mert akkor nekem ennyi elég is ahhoz, hogy megnyomjam a Vásárlás gombot. :B
Szerintetek Karácsonykor a dobozokból ki tud majd esni ez az Offspring tank is?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#190108) Bobyjack válasza jano_77 (#190107) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Még akár a dobozokba is bekerülhet, ha akkor hype lesz körülötte. De szerintem oda inkább a ritka és jó tankok szoktak menni.

(#190109) jano_77 válasza Bobyjack (#190108) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ritka és jó? Mikre gondolsz? Ritkát már nagyon félve lehet szerintem mondani, mert a WG-ről beszélünk és itt amik ki lettek jelentve, hogy SOHA többet, azok is előkerültek azóta már többször is. ;]
T44-100-on kívül szinte minden meg van már. :B :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#190110) Stigma.HC válasza jano_77 (#190109) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Kerekes csoda sajnos még azóta se, arra az egyre pályázok csak.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#190111) jano_77 válasza KisApám (#190095) üzenetére


jano_77
nagyúr

Mit mondott róla, használható vagy csak szép? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#190112) ollie válasza jano_77 (#190111) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Kifejezetten használható, a legjobb tier 8-as amcsi med szerinte.

***

(#190113) jano_77 válasza ollie (#190112) üzenetére


jano_77
nagyúr

hmm....ez jól hangzik. Mondjuk az árnyalja, hogy a wotinfo-n meg teljesen lehúzzák, szarnak állítják be. :U Persze számomra Skill szava jelent vmit, ellenben a wotinfon ismeretlenül kommentelőkével. :K

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#190114) Bobyjack válasza jano_77 (#190109) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Igen igazad van, ez a ritkaság dolog sokat változott idén őszre. De tavalyra igaz volt az állítás, hogy olyan tankokat tettek bele, amit nem lehetett soha goldért kapni (Skorpion), vagy addig nem vagy alig lehetett megvenni egyáltalán (IS3A, E25, Defi). Alapjában olyan tankok, amiket ha kidob az embernek akkor szinte biztos hogy örülne neki. A felsorolt négy tanknak legalábbis szeritnem jobban örülne az ember mint egy KV5-nek.

(#190115) inferno88 válasza ollie (#190112) üzenetére


inferno88
őstag

Én kihagyom. Mondjuk ha csak az amcsik közt mondta a legjobbnak, azért az még nem jelent olyan sokat.
Tier8 amcsi med lista:
M26 Pershing
M46 Patton KR
T25 Pilot Number 1
T26E4 SuperPershing
T69
T95E2
TL-1 LPC

Semper fi!

(#190116) sequator válasza jano_77 (#190111) üzenetére


sequator
senior tag

Skill az Offspring 3D skin nélkül játszott vele, így a szépség szóba sem jöhetett. :D
Azt mondta róla, hogy 10-ből 9 pontot adna neki és kicsit hasonlít a cheiftainhez. Nem bolond biztos, de jó kezekben komoly lehetőségek vannak benne.

sautia

sequator

(#190117) vepe


vepe
senior tag

Ez az uj tank nem a t95e2 klónja?

(#190118) jano_77 válasza vepe (#190117) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nekem olyan, mintha egy Cent alapra egy Patton tornyot raktak volna. Messze vagyok az igazságtól? :F :U

(#190116) sequator: köszi az infót :R

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#190119) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Es attort a front. :DDD

Replay.

(#190120) Dobi 562


Dobi 562
addikt

A tankrewards-os kuponokat fel lehet hasznalni a TL1-plc-hez? Mert akkor erdemesebb lenne eloszor a kuponokat kigrindelni es utana megvenni a tankot, nem?

(#190121) jano_77 válasza Dobi 562 (#190120) üzenetére


jano_77
nagyúr

Miért lehetne? Teljesen más dolog a kettő, ezt nem is értem. :U :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#190122) ollie válasza jano_77 (#190121) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hogy érted, hogy más a kettő? A kupon, az kupon, a kérdés, hogy mihez használható fel.

Én is először kihúzom az első reward-ot, és ott már majd legjei látni, hogy felhasználható-e.

***

(#190123) Dobi 562 válasza jano_77 (#190121) üzenetére


Dobi 562
addikt

Nem ertem mit nem ertesz (nagyon nem ertem ezert tripla szemforgatos emotikonnal hangsulyzom ;] ). :U :U :U

Ha unlock-olod a tier III nyeremenyeket, akkor kapsz egy 20% OFF kupont. Azt szeretnem tudni hogy azt fel tudom-e hasznalni, hogy csokkentsem az Offspring tank arat.

Csak mert szoktam kapni kupont jatekon belul de nem szokta engedni barmire felhasznalni.

(#190124) Dobi 562 válasza Dobi 562 (#190123) üzenetére


Dobi 562
addikt

Kozben unlockoltam a tier I-es cuccokat, a 10% OFF kupont is engedi felhasznalni. Szoval ha meg akarjatok venni es nincs kuponotok akkor erdemes kigrindelni a tier III 20% OFF-ot es akkor olcsobban meg tudjatok venni a tankot.

(#190125) jano_77 válasza Dobi 562 (#190124) üzenetére


jano_77
nagyúr

Vagy úgy, így már értem és köszi az infót. Meddig is lehet csinálni ezt a kupon gyűjtős dolgot? :F :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#190126) Dobi 562 válasza jano_77 (#190125) üzenetére


Dobi 562
addikt

Oktober 20-ig es nagyon gyorsan lehet vele haladni. Az offspring tank meg meg 12 napig megveheto. Szoval a 20%-os kupont siman meg lehet szerezni es felhasznalni hozza.

(#190127) e-newsee válasza Dobi 562 (#190124) üzenetére


e-newsee
addikt

Csak, ha jól emlékszem, az előző tankrewardsos kuponokat nem engedte felhasználni, csak bizonyos összeg felett, és csak nem akciós, meg spéci ajánlatokra, meg hasonlók. Nem hiszem, hogy ég, a ilyen pite küldetés sorozatért mindenre felhasználható kupont adna.
De ha mégis, akkor a 20%-os már kezdené megérni.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#190128) Dobi 562 válasza e-newsee (#190127) üzenetére


Dobi 562
addikt

A 10%-osat engedi, szoval akkor a 20%-osat is fogja.

(#190129) jano_77 válasza e-newsee (#190127) üzenetére


jano_77
nagyúr

De pont ez a lényeg, hogy kipróbálta a 10%-ost és engedte volna felhasználni.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#190130) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Tessek, itt van akkor a screenshot is, talan igy erthetobb.

(#190131) ooloo válasza Dobi 562 (#190119) üzenetére


ooloo
őstag

Végre valaki , aki nem (csak ) meta tankokról rak fel replay-t . :R Jöhet még. A G7-ben nagyon szépen dolgozott a páncél (is) . :C

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#190132) Warton


Warton
őstag

A Freedom No2 küldetést milyen tankokkal lehet megcsinálni?

"German vehicles only
Premium vehicles only
Tier IX-X vehicles only"

T55A?! Csak mert az nem Premium tank, hanem reward vagy az ezesetben ugyanaz?

[ Szerkesztve ]

(#190133) Dobi 562 válasza ooloo (#190131) üzenetére


Dobi 562
addikt

Koszi! Tegnap pattintottam vele ~8900-at is, egyik kedvenc 8-as heavy-m a VK. :)

(#190134) ollie válasza Dobi 562 (#190124) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Köszi! Akkor remélem, hogy lesz elég idő a 20%-osra is.

***

(#190135) lacibacsi válasza Warton (#190132) üzenetére


lacibacsi
addikt

Ez esetben prémiumnak számít, mert választható. Meg a tízes VK, de az ugye rare...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#190136) Bobyjack válasza Warton (#190132) üzenetére


Bobyjack
senior tag

T55A-val engedte tegnap.

(#190137) ollie válasza Warton (#190132) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen, ebben az esetben reward tank, a T55A működik.

***

(#190138) kchryss válasza Dobi 562 (#190133) üzenetére


kchryss
addikt

Pár napja én is elővettem pattintós küldetésre. Második csatára össze is jött vele hála annak a bot is3a-nak aki 2x tárazott ki rajtam és egyszer sem tudott belőni. :D

(#190139) ooloo válasza Dobi 562 (#190133) üzenetére


ooloo
őstag

Minek ide ellenség , amikor a csapattársak töltik be ezt a szerepet is. ;]
Nekem nem adja a VK ... úgy sebzésben mint pattintásban . Gyorsan hozzátenném... a csatái javarészt X-es tierb-ben vannak . Ha vannak hasonló köreid "kevésbé preferált" tankokkal . akkor ne fogd vissza magad . Sajnos a streamer-ek között alig akad , aki a meta tankokon kívül egyéb tankkal is játszik .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#190140) ollie válasza ooloo (#190139) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hát azért kapásból négy streamert is tudok mondani:

skill4ltu
Circonflexes
SirFoch
Yzn3

[ Szerkesztve ]

***

(#190141) ooloo válasza ollie (#190140) üzenetére


ooloo
őstag

Feltételezem , hogy a jó szándék vezérelt válaszadásra , így leírom még egyszer : Sajnos a streamer-ek között alig akad , aki a meta tankokon kívül egyéb tankkal is játszik . Te mit szűrtél le ebből a mondatból ? Remélem nem azt , hogy egy sem . :U

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#190142) Dobi 562 válasza ooloo (#190139) üzenetére


Dobi 562
addikt

Kevesbe preferalt alatt mit ertesz?

Most leginkabb heavy-zek (is3a, vk 100, t10, obj 257, e75) meg neha e50. Futok par kort 10- es tankokkal is kuldetes miatt de ott szarul jatszok, nem szeretem a 10-es tiert.

(#190143) ooloo válasza Dobi 562 (#190142) üzenetére


ooloo
őstag

Például VK 100.01 (P) , E75 , E50 a felsoroltak közül . Aztán Löve , Pz.Kpfw. VII , Maus , E100 , Panther II , Skorpión G stb.

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#190144) Dobi 562 válasza ooloo (#190143) üzenetére


Dobi 562
addikt

Majd toltok fel ha lesz valami. PZ Kpfw VII-em, E100-am az sosem volt, nem is erdekelnek. Panther II-m nincs mar regota, Panther 88 van de borzasztoan gyenge tank, nem akarok vele menni. Skorpion G az nem lenne rossz de annyi a TD manapsag hogy hanyingert kapok ha mar ranezek. :DDD

(#190145) lacibacsi


lacibacsi
addikt

A hozzám hasonlóan gyengébb, illetve kevés önbizalommal rendelkező játékosoknak üzenem, hogy nem lehetetlen a három parancsnok megszerzése. (Még akkor sem, ha valaki most fog neki a versenynek). Nekem 168 csata kellett hozzá, ami 2,5 kupa/futam, tehát tényleg nem valami fényes a teljesítményem, de mégis lehetséges behúzni őket... :K

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#190146) kchryss válasza ooloo (#190143) üzenetére


kchryss
addikt

A küldetések miatt most többet fogok német tankokkal játszani. Ha lesz valami jó csata akkor felrakom. T55A-val volt pár napja egy csatám amin elgondolkodtam, hogy felrakom, mert olyan kapáslövések mentek be folyamatosan egymás után, hogy csak lestem, de maga a csata nem volt annyira izgalmas és csak első osztály lett így inkább megtartottam magamnak. Ráadásul a T55A meta tank jelenleg. :)
Panther8.8 és a PzT25 már évek óta elavult tankok már rég buffolni kellett volna őket, de valahogy mindig kimaradnak a ráncfelvarrásból.
Tavalyi karácsonyi dobozokból nyitottam egy Turánt és egy Skorpiót, de még egyikkel sem játszottam randomban. A skopiót legalább frontline-ban használtam, ott kihúztam vele egy új legénységet nulláról 2 skillesre és az ottani játék alapján eléggé bejövős a tank. Turánra meg jó lenne kihúzni a 9 csíkot, csak visszatart, hogy chimera küldetésekkel kéne haladnom és ahhoz minimum 7-es tank kell.

(#190145) lacibacsi:
Grat, de nem sietted el kicsit? 7-éig lehet a futammal játszani és naponta 100 pontért lehet szerezni naponta 50 aranyat. A 100 pont az kb 16 kupa ami meg kicsit több mint 2 töredék. Én direkt belassítottam és már csak a napi aranyat csinálom, hogy ne kelljen majd több futamot mennem mint ami minimálisan kell a 3 parancsnokhoz és a napi 50 aranyhoz.
Tegnap egyébként először szakaszban játszottam a futamos játékkal. 5-ből 5 győzelem és 5-6 kupa folyamatosan, egész más élmény lett volna ha többet játszottam volna szakaszban értelmes játékosokkal. :)

(#190147) lacibacsi válasza kchryss (#190146) üzenetére


lacibacsi
addikt

Elsiettem? Meglehet. Viszont vasárnap és tegnap volt időm játszani, de a hét többi napján nem nagyon lesz. Jobb előbb behúzni, mint lemaradni róla. A napi 100 pont meg talán simán hozható egy ötös etapból (már ha lesz rá időm)

Amúgy a vége felé egy csomó 40 pontos futamom volt nekem is, de emellett volt egy csomó (sokkal több) nullás is. Nem tudom, hogy mivel érdemlem ki a folyamatos fókuszt, de egy rakás csatában én vagyok az ellenfél kedvence és egyben az első kieső is...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#190148) ooloo válasza Dobi 562 (#190144) üzenetére


ooloo
őstag

Pedig a Skorpion G-t egy kicsit univerzálisabban lehet használni , mint a legtöbb TD-t . Forgó torony , mozgékonyság ... néha meglepően jó álca értékek , noha egy nagydarab tankról beszélünk . Sajnos kapásból nagyon ritkán találja el az áldozatát , de teljesen beszűkülve mesés a pontossága . Farmolni sem utolsó vele .. sőt . Kinézetre egy kétpálcás céllövöldei bóvli , de mit lehet tenni . :DDD

Kchryss : Jöhetnek a visszajátszások . Nem bánom , ha nem "levajazott" meccseket raksz fel . Inkább olyat , ahol megizzadsz a győzelemért és a jó értékelésért . A "levajazott" meccsekből szakajtó számra van a Wot Replays oldalán . Tisztelet a kivételnek . Olyasmiket mint amit Dobi 562 olvtárs is feltöltött . Neki is meg kellett izzadni a jó értékelésért .

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#190149) e-newsee válasza jano_77 (#190129) üzenetére


e-newsee
addikt

Értettem, amit írt. Ti viszont félreértitek, amit én írok. A WG-ről beszélünk. Az, hogy a 10%-os kupon mindenes, még nem indokolja, hogy a 20%-os is az. De ne legyen igazam!;)

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#190150) kchryss válasza e-newsee (#190149) üzenetére


kchryss
addikt

A 10%-os sem mindenes, ott írja, hogy csak 9,95 euró feletti csomagokra.
Hiába a wg-ről van szó azért elég valószínű, hogy a 20%-os is ugyanilyen lesz.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.