Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#190951) notika77 válasza notika77 (#190949) üzenetére


notika77
senior tag

Eddig ezek a kódok voltak:
ORLIK
TANKSHOT
STOPATNOTHING
FOLLOWTHESIGNALS
Az első kettőt 17 órakor mikor elkezdtem "nézni" már nem fogadta el, de próbálkozni lehet velük, hiszen a WG-ről van szó.

(#190952) Jokerdapro válasza notika77 (#190951) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Az utolsó kódot a chaten wows kódnak mondják. :)

Szerk: az orlikot elfogadta most, úgy hogy előtte nem... Just wg things :C

[ Szerkesztve ]

(#190953) notika77 válasza Jokerdapro (#190952) üzenetére


notika77
senior tag

Gyanús volt, mintha már lett volna korábban is ez a kód.

(#190954) kchryss válasza notika77 (#190951) üzenetére


kchryss
addikt

Firefox-ban most előjött és ott mind a 4 thank you. Nálam folyamatosan ment a 3 stream a háttérben a kezdetektől, lehet ezt is nézi.
Chrome és explorer böngészőkben továbbra sem jön be az oldal.

(#190955) notika77 válasza kchryss (#190954) üzenetére


notika77
senior tag

Bocsi, de már régen mondtam, hogy a Firefox A böngésző. A többi csak hasonlít rá ;]

[ Szerkesztve ]

(#190956) kchryss válasza notika77 (#190955) üzenetére


kchryss
addikt

FF-ban sem tökéletes, mert hol bejön hol nem. És sokszor a felhasználó nevem nincs is a sarokban mint ha nem lennék bejelentkezve.
Mindegy a lényeg, hogy a 3 streamen a 3 nyereményjátékra regisztráltam twitch-en. Jó lenne 1 év prémet nyerni. :DDD

(#190957) ollie válasza notika77 (#190951) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nekem az ORLIK-ot most fogadta el, a TANKSHOT-ot nem.

***

(#190958) KisApám válasza kchryss (#190956) üzenetére


KisApám
addikt

Én eddig nem láttam azt a 3 streamet a twitch-en amin regisztrálni lehet.

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#190959) ooloo válasza Eugene Roe (#190937) üzenetére


ooloo
őstag

Látom , hogy felületesek az ismereteid 1848-1849-es eseményekről . :U

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#190960) notika77 válasza notika77 (#190951) üzenetére


notika77
senior tag

Code: FLAWLESSVICTORY
Ez elvileg a STOPATNOTHING-gel van párban és attól függ melyik működik, hogy melyik csapatot választottad REVENANTS vagy POSSESSED. Ma reggelig lehetett csapatot választani. [link]
Elvileg garázshelyet és Class2-es ventilátort adnak.

(#190961) kchryss


kchryss
addikt

Toppon van ma a wg, játékon belül nem működik sem a klán sem az erőd menü. :C

A csata menüből meg pár napja eltűnt a rangsorolt csata.

(#190962) notika77 válasza kchryss (#190961) üzenetére


notika77
senior tag

És mindez úgy, hogy 3000 néző van twitch-en. :) Ha ezt megszorozzuk mondjuk 20-szal még mindig nevetségesen kis számról beszélünk (2019!!!), akik próbálják beírni a kódokat.

A strongholdról már 17 órakor is írták, hogy nem működik. A rangsorolt csata majd visszajön miután az event elindult. lehet kell hozzá majd 2-3 javítás, de délutánra már valószínűleg sokaknak működni fog ;]

[ Szerkesztve ]

(#190963) galervin93


galervin93
őstag

Nekem meg nem megy a Bolt a játékban, pedig mondom sok nap után gurulok pár csatát, de prémiummal szerettem volna...

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#190964) kchryss válasza galervin93 (#190963) üzenetére


kchryss
addikt

Ja ugyanaz a helyzet vele mint a klán menüvel. :)

(#190965) galervin93 válasza kchryss (#190964) üzenetére


galervin93
őstag

Tök jó, szökőévente gurulnék egyet, azt sem lehet. Faja. :U

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#190966) peterson79


peterson79
őstag

Világ legszarabb meccse, de legalább megvan a HT-12-es küldi kitüntetéssel. Kösz a tippet a VK Bélához, vele sikerült.

[REPLAY]

(#190967) kchryss válasza peterson79 (#190966) üzenetére


kchryss
addikt

Grat!

(#190968) peterson79 válasza kchryss (#190967) üzenetére


peterson79
őstag

Köszönöm szépen.

Még két szóban annyit, hogy az első torony az halál, azt minden keresztülhugyozza, a második meg valami isteni. Persze azt is be lehet, mint mindent, de ég és föld a kettő között a különbség, viszont tényleg érdemes free XP-ből kiváltani, mert a grind az vért izzadós.
Marhára nem tudok játszani amúgy ezzel a tankkal, annyira nem áll nekem kézre, hogy azt elmondani nem tudom. Szerintem 10-ből 9 alkalommal megpusztultam a meccsek során vele...

(#190969) modern


modern
aktív tag

Sziasztok!
Valami ötlet, hogy mivan a honlappal?
A launchert képtelenség letölteni.

Mobilon hamarabb elérsz: 30/563-1783

(#190970) kchryss


kchryss
addikt

Hivatalos info a kódokról:
"FLAWLESSVICTORY works for those Revenants who completed the two Revenant in-game missions in the battle of the undead event If you are a Revenant and activated the wrong code for your faction (STOPATNOTHING) it is possible that the correct code won't work for you. We will fix this in ASAP, latest on Monday!
If you completed the two in-game missions and activated FLAWLESSVICTORY we will credit your account with the content of the code by Monday. you don't have to enter the code again, it will happen automatically."

A múltkor volt 2 kód amit aktiválva küldetéseket kaptunk (30e sebzés és 15 top5 xp). Aki teljesítette a küldetéseket és a múltkor a REVENANTS kódot aktiválta az most a FLAWLESSVICTORY kóddal kapna jutalmat aki a POSSESSED kódot választotta múltkor az pedig a STOPATNOTHING kóddal.
Mivel a WG-ről van szó így nem sikerült normálisan leprogramozniuk a dolgokat így aki nem a megfelelő kódot aktiválta ma először annak a másik kód amit valójában használnia kellett volna nem működött. Legkésőbb hétfőn javítják a dolgot.

(#190969) modern:
Ma elkefélt pár dolgot a WG, majd javítják.

[ Szerkesztve ]

(#190971) modern válasza kchryss (#190970) üzenetére


modern
aktív tag

:R
Gondoltam felteszem újra de akkor várok még

Mobilon hamarabb elérsz: 30/563-1783

(#190972) ooloo


ooloo
őstag

Szép befejezése a "napnak" ... :DDD

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#190973) popey37


popey37
addikt

az ilyen ratardáltak miatt nem lehet normálisan játszani, bejön csatába és beáll a ház mögé a társával együtt, majd amikor már csak 3 ellen marad még jobban elbujnak, és a vége döntetlen. ezeket miért nem lehet letenni egy kicsit pihenni, mondjuk úgy egy évre?

67k csata és nincs 300 átlagsebzése, a KV-1-el 17k csatája van. borzalom és ilyennel van tele az összes csatám.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#190974) jim bcs válasza sfefe (#190939) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Töltésgyorsító, függőleges stab., venti.

Célzásgyorsító felesleges, távcső szintén mert amilyen gyors spotterek vannak esélyed nincs, mire spotolnál ki is szednek.

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#190975) Bobyjack válasza peterson79 (#190966) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Grat! Örülök, hogy bevált a tipp.

(#190976) KisApám


KisApám
addikt

Nálam még mindig halott a WG oldala, hogy a kódokat (amiket már gondolom nem lehet használni), beírhassam...

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#190977) Chris0321 válasza KisApám (#190976) üzenetére


Chris0321
addikt

Én most néztem meg Chrome-val és tökéletesen működik az oldal.

(#190978) jim bcs válasza KisApám (#190976) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Dettó zenész, megoldották, hogy limitáltak legyenek a kódok. Biztos nem szándékos, csakis véletlen lehet.

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#190979) Thrawn válasza KisApám (#190976) üzenetére


Thrawn
félisten

+1

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#190980) KisApám válasza Chris0321 (#190977) üzenetére


KisApám
addikt

Ha neked működik a https://eu.wargaming.net/shop/
oldal, és tudnál kódokat beváltani, akkor szerencsés vagy.
Nekem sem a Chrome, sem a Firefox, sem az IE nem hozza be, és még mobilon sem jön be.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#190981) memphis221


memphis221
tag

sziasztok hoztam egy videót a Grille 15-ről akit érdekel köszönöm

[link] :R

" memphis22 "

(#190982) KISDUCK válasza memphis221 (#190981) üzenetére


KISDUCK
addikt

Grat, az STRV 103B-re szemből a heat gyakorlatilag pazarlás, HEAT pajzsa van kis árvagyárosnak. Régen én is ellőttem pár HEAT lövedéket potyára ez miatt.

(#190983) Chris0321 válasza KisApám (#190980) üzenetére


Chris0321
addikt

Bocs, ilyenkor hajnalban még nem vagyok a toppon. A WG oldala tölt be de a Shop nálam sem.

(#190984) apóka válasza KisApám (#190980) üzenetére


apóka
aktív tag

Engem is ezzel jutalmaz a WG. Plusz még a boltban sem tudok fogyóeszközt vásárolni, pedig tartalékoltam az akcióra.
Az "üres bolt" is böngésző függő vagy egyedi jutalom ;] :F

[ Szerkesztve ]

Focust bontok, ha kell valami írjál. Mk1 98-2004

(#190985) Gyuri27 válasza KisApám (#190980) üzenetére


Gyuri27
félisten

Itt se jó. Se króm se ff alól.

Amd - Radeon - Ryzen

(#190986) Massmurderer válasza ooloo (#190972) üzenetére


Massmurderer
őstag

Látom nagyon odavagy a német gépekért :DDD

(#190987) Dr.Én


Dr.Én
veterán

Hali!

Ma is alakult egy izgalmas, szép csata :D


Különben nálam se működik a WG oldal, se a bolt a játékban

WOT: kissio

(#190988) Massmurderer válasza apóka (#190984) üzenetére


Massmurderer
őstag

Nálam is ez van,ép venni akartam fogyóeszközt mert látom leárazás van,azt nagy 0 jön be.

(#190989) jano_77 válasza KisApám (#190980) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nekem így jön be a SHOP oldala:
Kiemelt arany prémium számlájú járművek akcióiVissza a tetejéreHát

Ezt az elemet nem lehet megvásárolni. Az ára meghaladja a fennmaradó havi limitet. Vásárolhat egy másik cikket, amelynek költsége akár: ₩
Elérte a havi vásárlási korlátot, és nem tud további vásárlásokat végrehajtani. Bízunk benne, hogy jövő hónapban találkozunk!
Csomag tartalmaVIII. Škoda T 27100% -os személyzetGarázs nyílásArany: 750015 × küldetések: x5 XP minden győzelemért30 × személyes tartalék: + 200% Crew XP 2 órán keresztül

Nem játszottam a FL vége óta, de ennyit változott volna a WG hozzáállása, hogy figyel arra, hogy mennyit költöttem már az adott hónapban és nem enged többet vásárolni egy bizonyos limitnél?!? WTF :F
Meddig vehető meg a Skoda T-27 sima standard csomagban?

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#190990) peterson79 válasza Massmurderer (#190988) üzenetére


peterson79
őstag

Nálam csak annyi van, hogy kétszer fagyott ki a játék, mert éppen le akartam venni valamit a tankomról amihez arany kell, de ugye lockolva van moddal és ilyenkor jönni kellene egy hibaüzenetnek, hogy nincs elég aranyam...de nem jött...csak a háttér megy és közben hallom a neszeket amit a garázsban ad..
köszi WG

(#190991) ooloo válasza Massmurderer (#190986) üzenetére


ooloo
őstag

A valóságban a legjobbak közé tartoztak .... helyesbítek . A valóságban a legjobbak voltak a maguk idején . A II. Világháborús Német tankokat övezi a legnagyobb nimbusz . Okkal.
Ok. ez egy játék ... és ?

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#190992) jano_77 válasza peterson79 (#190990) üzenetére


jano_77
nagyúr

mert biztos modokkal indítottad el a játékot! Indítsd el anélkül ;] ;)

Mondjuk a böngészős SHOP-nál nem tudom miért zavar be a mod. :F :U
Játékon belül nekem sem jön be a BOLT felülete, csak fekete képernyő. :( Jó, hogy akciósak a Fogyóeszközök. :W

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#190993) Massmurderer válasza ooloo (#190991) üzenetére


Massmurderer
őstag

Nincs vele gond,nekem is sok van meg a németek közül,csak hát inkébb a wg az orosz gépeket opolja mindig.
Más:Én nem hazsnálok modot,semmit.Régen aslain modot használtam,de mióta van ezt a bannolásos rendszer,inkább semmit.Hiába engedi a wg azt a modot is,ki tudja mibe kötnek megint bele,igy inkább semmit.

(#190994) Chris0321 válasza Massmurderer (#190993) üzenetére


Chris0321
addikt

Az Aslain-on csak olyan modot találsz ami szabályos, erre nagyon odafigyel. Ha valamilyen modot tiltó listára tesznek azt kiveszi.

(#190995) peterson79 válasza jano_77 (#190992) üzenetére


peterson79
őstag

Azért használom, mert nem akarok véletlenül gold-ot költeni pl fejlesztésre. Biztos van erre is pipa a beállításokban, de eddig is ezt használtam.

(#190996) ooloo válasza Massmurderer (#190993) üzenetére


ooloo
őstag

Ahhoz , hogy bannoljanak nagyon meg kell dolgozni ... relatíve kevés a játékos , a szétosztható sebzés . Az aslain nem tartalmaz - szerintem - olyan mod-ot , amiért időszakosan vagy véglegesen bannolnának . Nem mondom , ha túljelentkezés lenne , akkor pörgetnék ki a játékosokat mindenféle apróságért , de így ? Érzésre még mindig sokan használnak AimBot programot , de mikor is volt utoljára bann-hullám ?

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#190997) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

[link]
egy kis bottom tier seal clubbing a free to lose accomon
elso nicols medal a karrier soran :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#190998) Massmurderer válasza ooloo (#190996) üzenetére


Massmurderer
őstag

Ha valamibe bele akarnak kötni,megteszik,hidd el.Ezek a modok amúgy is lassitják az egész játékot,meg naponta jön rá a frissités,lehet vackolni vele.Amit irtál,aimbot,soha nem használtam,nem is fogom.

(#190999) ooloo válasza BÁ Nutrition (#190997) üzenetére


ooloo
őstag

Valami mesés ez a látótáv .... csak legyen aki lője a felderítetteket . :DDD

A legtöbb tankot be lehet vinni a körhintába ... faxa . ;]

Massmurderer : Elhiszem , hogy ha valamibe bele akarnak kötni , akkor megteszik . De jelenleg nincsenek abban a helyzetben ... ;] ;]

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#191000) Chris0321 válasza Massmurderer (#190998) üzenetére


Chris0321
addikt

Nagyon régóta használok Aslaint, soha nem bannoltak modért.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.