Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) CzG001


CzG001
tag

100 forintig kellett kitolni a belépőszintet... :F Nem 100 ezer forint akart az lenni?

[ Szerkesztve ]

Gigabyte X470 AORUS ULTRA GAMING, AMD Ryzen 2700X, Corsair 16GB 3200MHz Vengeance LPX Red KIT, Inno3D GeForce GTX 1660 Super Compact, FSP Hyper M 600W, Samsung 860 Evo 500GB

(#2) DS39


DS39
nagyúr

Abszolút korrekt telefon, jó áron.
Két pontosítás kellene:
A pontozás alján, illetve a specnél is 8/256 szerepel.
Miközben 12-vel szerelt. Ezt a cikk is kiemelte.

(#3) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Gyorsan átfutottam, de ez egy nagyon erőteljes ajánlat lett ezen az ársávon.

A Motorola tényező lett most már erősen.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#4) cs.zs.


cs.zs.
addikt

Már várom egy ideje.
Ilyen sok pro, ilyen kevés kontra,
és mégsem ajánlott ?
:U

A cikk címe is gyakorlatilag az, hogy "visszautasíthatatlan ajánlat". VirágDani most összezavart...

[ Szerkesztve ]

...

(#5) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Nem rossz. Egy Gcam-al a fotózás is javulhat sokat.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#6) johnny500


johnny500
tag

6000-es akksi meg jack csati. Ugye, hogy belefér ekkora házba. :P

(#7) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

Nah, megvan a tökéletes futárteló. :DDD

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#8) Pityu89


Pityu89
senior tag

G84 teszt is várható? :)

(#9) kakuk.tamas válasza kakuk.tamas (#7) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Habár inkább a 84. Márcsak az oled miatt is…

Mikor lesz belőle teszt???

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#10) foglaltvagy


foglaltvagy
kezdő

95+ normális töltőfej az 110e postákkal együtt és akkor ne várd a nyarat mert nem fogod látni a kijelzőt ilyen gyatra fenyerővel! Tehát 115ezerért a G84 a befutó kb ugyanezzel a teljesítménnyel töltőfejjel a csomagban + az oled (1300nit, peak)

[ Szerkesztve ]

(#11) Graphics válasza foglaltvagy (#10) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Jó drágán veszed a töltőfejet...

Amúgy már 88 ezerbe megvan ez a telefon, a töltőfej meg szerintem nem 10-15 ezer. ( 7800 Ft amúgy)

Tehát 100 ezerből kijöttem.

Vagy veszek egy ilyen töltőt, és le van tojva a történet. :DDD

Mindig lesz drágább és jobb telefon. Ahol van 95 ezer, ott lesz 115, meg 135 ezer is , eljutottunk az Edge 40 Neo-hoz...
És így tovább.

Te most egy töltőn megakadtál.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#12) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

A Motorola azt ajánlja, hogy vegyél egy 33W-os turbo bigyulát. Akkor miért is nem fér bele a töltőfej a dobozba? Vegyek külön sok pénzért, külön csomagolásban?? Miért kell ezen spúrkodni? És hagyjuk ezt az idióta környezettudatos dumát, mert a falnak megyek tőle! Szarrágás, kicsinyeskedés, fillérbszás. Ez jut erről az eszembe. Az összes többi gyártóról is, aki ugyanezt csinálja.
Ha ettől eltekintek, a telefon egész pofás. Örömteli látni, hogy egy ilyen régi gyártó tör fel, mint a talajvíz.

(#13) t1 válasza SkyLine3000 (#12) üzenetére


t1
addikt

Ha itt fillérbaszás akkor egy Iphonnál vagy Samsungnál 4-5x árért mi?
Amúgy korrekt telefon lett.

(#14) Jack Hunter


Jack Hunter
csendes tag
LOGOUT blog

Bezony, Nokiának is illene legalább ilyen készülékeket lerakni az asztalra. :K

(#15) Aprósólyom válasza foglaltvagy (#10) üzenetére


Aprósólyom
addikt

Sajna, egy monitor kalibráló eszközzel mért fényerő a természetes napfényben való láthatóságról még nem ad valóságos képet.
Más összetevőktől is függ: kontraszt, kijelző üveg reflexiója, a panel belső reflexiója és biztos van még pár dolog, amiről nem tudok.

Saját tapasztalatom alapján állítom egy közös baárti kirándulás nyomán, hogy kijelző láthatóságban a saját Moto X Play-em levert egy Galaxy S7-t verőfényes nyári napsütésben. Direkt elkértem az S7-t és átnéztem a menüjét, hogy valami visszafogja-e, de nem.
Pedig "mérések" és specifikációs táblázat szerint jobbnak kellene lennie az S7-nek. (+152nit PH! mérések szerint)

Szoktam időközönként írni itt a fórumon, hogy jó lenne ha kidolgoznának egy labor tesztet erős fényben való láthatóságra, mert ez a fényerő méregetés nem ad valóságos képet azoknak, akiknek prioritás a nyári napfényben való olvashatóság/láthatóság.
De eddig még nem volt foganatja.

Néha írnak szubjektív véleményt a nyári olvashatóságról, de ezt csak késő tavasz, nyári, kora őszi, verőfényes tesztek alatt tudják megtenni, ami azért vérszegény és szubjektív.

Ezért lenne jó egy labor metódus.

[ Szerkesztve ]

Jevons paradox

(#16) foglaltvagy válasza Graphics (#11) üzenetére


foglaltvagy
kezdő

A 88(ma 89) as ár az a telefonpontos ár ahol pl nincs ügyfélszolgálat és a garancia a leírás szerint gyári de ma mondtam le ott egy G54 et 67800 ért lett rendelve pár napja! A cég nem elérhető stb. Szóval ne a legalacsonyabb árat nézd!
A töltő 9000ft postával(smartdiszkont)!
Van ennl jobb Moto vétel hisz a G84 is kapható olcsóbban mit az itt leírt ár!

Ez spúrkodás ezen az árszinten is!

[ Szerkesztve ]

(#17) viragdani01 válasza cs.zs. (#4) üzenetére


viragdani01
HÁZIGAZDA

a kamerán úszott el, ha az AF nem problémázna, a zajszűrés pontosabb lenne, simán megkapta volna

Kérlek, ha hibát látsz egy cikkben, ha bármilyen észrevételed van, írj PÜ-t, mert arról egyből kapok értesítést! Köszi!

(#18) Graphics válasza foglaltvagy (#16) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ja én nem a telefonpontosat néztem. ;)
Néha az árukeresőn túl is van élet. ;]
De jogos, csak a zőőőd a szuperződ kerül itt ennyibe.

[link]

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#19) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Nagyon elgondolkoztam ezen a telefonon. Lehet le kell cseréljem a mostanit és ehhez a Moto G54-hez
72 ezer ft-ert hozzá tudnék jutni flottás csomagban.
Xiaomit nem nagyon akarok , a flottás készülék park elég harmatos , szóval ez mellé tenném a voksom. Amugy is max 100 ezret szánnék egy telefonra.
Játszani nem sokat játszom , nagy az akksija és a tárhelye , sztereó hangszóró , SD slot ami mindenképpen pozitív. A kijelzője "gyengébb" de hát valahol spórolni kellett.
A fotós képessége javul ha GCamot használnék? Egyáltalán van rá? Ez az egy ami úgymond fontos lenne nekem. :R

(#20) Doki42


Doki42
őstag

Nem rossz, ennyiért.

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#21) kbyte1024 válasza WhiteWalker (#19) üzenetére


kbyte1024
addikt

A fényerőt ne fikazd latatlanba :K a valóság sokszor más. Példa redmi note 8pro. Anno lehuztak hogy fakó meg alig látszik stb. Előben meg simán jó volt :K biztos jobb fotókat lőne Gcam-al.

[ Szerkesztve ]

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#22) WhiteWalker válasza kbyte1024 (#21) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Egy szóval nem fikáztam a fényerőt. :U

(#23) kbyte1024 válasza WhiteWalker (#22) üzenetére


kbyte1024
addikt

Ja nem úgy értettem csak írtad hogy gyengébb. Jó nem amoled de attól még lehet jó úgy értettem. És amúgy igen van rá Gcam.

[ Szerkesztve ]

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#24) cs.zs. válasza viragdani01 (#17) üzenetére


cs.zs.
addikt

Ezt értem, elolvastam a cikket is, ezért sántít nekem egy kicsit a teszt "hangulata".
Totál pozitív az alcím, aztán az összegzésnél sok pro, kevés kontra - de nem ajánlott. Lehet hogy érdemes lenne odabiggyeszteni, hogy akinek a kamera nem fétise, ...

...

(#25) Graphics válasza cs.zs. (#24) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Oda van írva.

"Így aki csak alkalomadtán fotóz vagy videóz telefonjával, annak érdemes vetnie egy pillantást erre az eszközre, vagy ha sikerül csiszolni a képalkotó szoftveren, simán lehet Ajánlott is."

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#26) DS39 válasza SkyLine3000 (#12) üzenetére


DS39
nagyúr

Ez is már csak névben az, amúgy Lenovo.
(Bár az is régi, csak nem ezen a piacon.)

A töltőn nem érdemes fennakadni, 400-500k-ért sincs.

[ Szerkesztve ]

(#27) WhiteWalker válasza kbyte1024 (#23) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Igen , így értettem , csak nem fejtettem ki. :R
Köszi a választ a Gcam-ra.

(#28) Graphics válasza DS39 (#26) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ezen a piacon is volt Lenovo, amúgy saját név alatt már nem nagyon hoznak ki készülékeket, Moto néven végre nem töketlenkednek...

Tableteket erőltetik Lenovo néven.

Évekig Lenovos voltam, végigpróbaltam minden telójukat szinte...

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#29) kbyte1024 válasza WhiteWalker (#27) üzenetére


kbyte1024
addikt

Nincs mit, én is gondolkodom egybe, ne a Samsung amoled panelján menjen egész nap a wazze. Ez pont jo lenne rá, ráadásul az aksi is nagy. :K Egy jó Black freday és veszem is.

[ Szerkesztve ]

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#30) Graphics válasza kbyte1024 (#29) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Oda vennék egy G31-et olcsóé. :DDD

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#31) cs.zs. válasza Graphics (#25) üzenetére


cs.zs.
addikt

Vesszek meg ezt nem láttam :))
Igaz hogy vonalban is voltam olvasás közben...

VirágDaniiiii ! Nemszóltam ! :DDD

...

(#32) vilmose33


vilmose33
őstag

Köszönöm a tesztet :R

A jövő most van

(#33) kbyte1024 válasza Graphics (#30) üzenetére


kbyte1024
addikt

Hát wazze amoled helyett oled, Mono hangszóró, eMMC hattertar, helio G85 :)) értem haragszol rám és büntetni akarsz :C

[ Szerkesztve ]

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#34) ghiottone


ghiottone
nagyúr

2 főverziót én sajna kétlem. :( Kap 1-et, az android 14 személyében és 3 év biztonsági frissítés.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#35) Graphics válasza kbyte1024 (#33) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Navira jovanaz.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#36) Bounti válasza ghiottone (#34) üzenetére


Bounti
aktív tag

Vagy még azt sem. A G72 jelenleg már az úgynevezett kéthavi frissítést sem kapja meg, az Android 13-ról meg csak a mismásolás megy.

Lófütty ez, nem terméktámogatás.

Ha a halál árnyékának völgyében járok is, nem félek a gonosztól... Mert én vagyok a völgyben a legesleggonoszabb!

(#37) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Igen a Motorola nagyon gáz update téren. Az igergetes az megy.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#38) kapal


kapal
tag

A cikkből:
"információink szerint két főverziót és három évnyi biztonsági támogatást garantál a gyártó."

(#39) Bounti válasza kapal (#38) üzenetére


Bounti
aktív tag

A valóságból:

Júniusi a legutolsó biztonsági frissítés a kezemben lévő G72-n, még a saját szoftverük is pirosan villog, hogy k-ra frissíteni kéne, csak ugyebár nincs mire, illetve fantasztikus, hogy "a közel vegytiszta Android" van a telefonon, minden bizonnyal ezért képtelen kiadni már lassan egy éve a Levonó a megígért 13-as ápdétet.

[ Szerkesztve ]

Ha a halál árnyékának völgyében járok is, nem félek a gonosztól... Mert én vagyok a völgyben a legesleggonoszabb!

(#40) fericske válasza Bounti (#39) üzenetére


fericske
addikt

A telefon működik?
Sosem értettem az ácsingózást a frissítésekért.
Nekem eddig 1 kivétellel minden telóm "hazavágta" a főverzió frissítés - - bug, lassulás, gyors merülés.
Mindig ódzkodva vágok bele egy ilyen frissítésbe.
A playes google frissítéseket nem engedélyezem, mert eddigi megfigyeléseim szerint csak gyorsítják a telefon elavulását.
Amikor megveszem a telefont és elégedett vagyok a teljesítményével és szolgáltatásaival, akkor elégedett leszek vele 2 meg 3 év múlva is.
A mostani telóm több mint 6 éves és még mindig tökéletes műszaki és esztétikai állapotban van, illetve ugyanúgy kiszolgálja az igényeimet mint 6 éve.
Igaz, vigyázok is rá, mint a cuccaimra általában.
Az akku kezelésére ügyelek, meg nem dobálom, ennyi.
Valamennyit biztos romlott az üzemideje, de nem tudom mennyit, mert most is elég 2 naponta töltenem mint eleinte, a "változatlan" telefonos szokásaim tekintetében.
Ez élt túl főverzió frissítést gond nélkül (mate 10 pro).
Korábbiak (motorola razr i, htc desire) "belepusztultak" frissítésbe.
A moto-t rootolással (és utána minden frissítés tiltásával) sikerült megmenteni . 9-10 éve már és az is működik még mindig, mint újkorában - bár ő már csak vésztartalék, a teljesítményét "kinőttem".
Szóval, ha adott a stabil és jó működés én inkább ignorálom a frissítéseket.
Mit hoznak általában ezek a frissítések?
Új ikonkészletet, átrendezett menürendszert, meg hogy bal kéz helyett jobbal is rázhatom a telefont a kapucsengő megnyomása helyett?
Cserébe főzi jobban procit, meríti az akksit, akasztja az appokat.
Nekem nem éri meg.

(#41) cami][us


cami][us
senior tag

Nekem 5000mAh akkuval kijön másfél nap, ha mázlim van, ez meg majdnem 3 napot nyom. :Y

(#42) kbyte1024 válasza fericske (#40) üzenetére


kbyte1024
addikt

Részben igazad van, de ha kiadsz egy vadi új telora pénzt (mindegy mennyit), akkor elvarom a minimum 1-2 foverza frissítést, a biztonsági patch-rol nem is beszélve.
Úgyhogy a Motorola elmehet az igergeteseivel a....
Ezért nem veszi a kutya se, ez tisztán látszik az eladasokbol, és az ertekvesztesbol. Ha egy szaros B kategóriás gyártó nem ad az oké, mert tudjuk. De egy Lenovo /Motorola?? Ne már.....

[ Szerkesztve ]

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#43) kubista85


kubista85
csendes tag

es a Wifi 6 hol maradt? 2023-at irunk hello. egy fillerrel nem kerulne tobbe

(#44) Öcsielvtárs válasza Bounti (#39) üzenetére


Öcsielvtárs
aktív tag

Több Lenovo Tablet is múlt héten frissült 13-ra, szóval van még remény másra is... (ráadásul tabon a sec. update is vagy fél éves volt)

[ Szerkesztve ]

Samsung A54

(#45) ghiottone válasza kapal (#38) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Aha. G szériában sajna nem ez a valóság + külföldi tesztek 1 főverziót és 3 év biztonsági frissítést írnak.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#46) Akelaus válasza WhiteWalker (#19) üzenetére


Akelaus
senior tag

Ha fontos a kijelző, és lehet hinni a méréseknek, akkor a G72-nek jobban látni napfényben a kijelzőjét mint ennek. G72-ben pont azt (is) szeretem, hogy tűéles a kijelző az utcán vakító napfényben is. GCam erre is van, bár még nem raktam fel mert nem éreztem szükségét ahogy néztem a képeket.
Amennyiben az akksi számít, és a tárhely stb.. akkor flottás csomagban érdemes elhozni, a teszt alapján.

[ Szerkesztve ]

(#47) elmepocok válasza kbyte1024 (#42) üzenetére


elmepocok
tag

Én nem tapasztaltam a drámai update helyzetet, amit többen írnak. Szerintem a fenti képen teljesen korrekt szoftveres support látszik, 1 év alatt 8 frissítést kaptam. Igaz, hogy ez Edge széria, G szériával még nem volt dolgom.
Korábban még Android one rendszerű One szériás motóm volt, ott is jöttek rendesen a frissítések (bár ott úgymond kötelező volt a gyártónak), a minőségükkel nem voltam teljesen elégedett, mert a főverziók egyre kevésbé voltak jók.
Edge20 és 30 esetében viszont kifogástalan a főverziók minősége, nem lassul, nem szaggat, nem fagy, ugyanolyan, mint az első napon, meg is lepődtem rajta, mert nem ehhez voltam korábban szokva.

(#48) ghiottone válasza elmepocok (#47) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Edge más kategória frissítés terén is, nem tudod összehasonlítani.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#49) kbyte1024 válasza elmepocok (#47) üzenetére


kbyte1024
addikt

Oké csak ugye ahogy a forumtárs is írta nem egy kategória. Én örülnék ha így alakulna a G szeriaval is :K

[ Szerkesztve ]

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#50) janeszgol


janeszgol
félisten

Jó telcsi. A kamera színvilága tetszik, meg a 12.5 mpx épei is jók. Nekem a videó is ok.
A kijelző teljesen jó, a hardver is. Az akkuidő meg kiváló.
Support nem hiszem, hogy túlzásba lesz véve, de ez így is egy jó telcsi.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.