Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Hunt: Showdown

Hozzászólások

(#1) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Hunt: Showdown

[link]

Fejlesztő: Crytek
Célplatform: PC
Hivatalos oldal: HuntShowdown.com
Megjelenés napja: n.a

Mivel többen írtak már a játék híreinek topikjaiba, ésszerű volt egy saját topik létrehozása is. Ide jöhet minden információ a programmal kapcsolatban, esetlegesen a felajánlott alfa/béta kódok is. A játék megjelenésének napja egyelőre nem ismert, az viszont biztos, hogy egyelőre csak PC-re készül.

Live-Die-Respawn

(#2) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Zárt alfa kód:

6NC6G-J2VFH-PI??J

?? - Új-Zéland angol nevének kezdőbetűi

Live-Die-Respawn

(#3) saen válasza oriic (#1) üzenetére


saen
veterán

Closed alpha már nem lesz többet, ma küldték ki az utolsó kört. Elvileg rövidesen jön új bejelentés a folytatásról.

(#4) ScomComputer


ScomComputer
veterán

Ha valaki játszik a játékkal és hibát tapasztal azt kérem jelentse ITT,tegyük jobbá a játékot együtt.....

A szerverek nem sokára le fognak állni,reméljük újraindítás után jobban megy majd!
"We noticed a lot of people are getting new errors so we have decided to restart the servers in 15 minutes."

(#5) Ragnar_ válasza oriic (#2) üzenetére


Ragnar_
addikt

A kódot aktiváltam, köszönöm. :R

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#6) ScomComputer válasza Ragnar_ (#5) üzenetére


ScomComputer
veterán

No és hogy fut a ryzennel,ir már róla egy pár mondatot,légy szíves!
:R

(#7) =HG=


=HG=
addikt

Sziasztok! Videók alapján nagyon megtetszett a játék , szívesen kipróbálnám milyen is de ezek szerint akkor erről egyelőre lecsúsztam ? (a closed alpha részre értem természetesen) :F

(#8) saen válasza =HG= (#7) üzenetére


saen
veterán

Úgy tudni igen, hacsak nincs valakinél elfekvő kulcs. Rövidesen várható bejelentés a folytatásról.

Olyan szempontból azért ne szomorkodj, hogy még sokat kell dolgozniuk a játékkal, messze nincs kész.

(#9) =HG= válasza saen (#8) üzenetére


=HG=
addikt

Köszi a gyors választ! Akkor figyelem a híreket ,hátha lesz valami biztató. De ha esetleg lenne valakinél elfekvőben egy kulcs azt szívesen venném . :)

(#10) Ragnar_ válasza ScomComputer (#6) üzenetére


Ragnar_
addikt

Mentem pár kört, elsőre a high specen lemegy 45 körülire is a min. FPS, a max olyan 60 körül lehet, medium specen már a min. van olyan 60 körül, de akkor lehet látni, ahogy rajzolja a tereptárgyakat, prociterhelés olyan 50% körül van, ez a build nem túl prociigényes eddig. Maga a játék egész jó, tutorialt megnéztem, volt egy-két emlékezetesebb kör (Az egyik mikor a csapattársamat a csata hevében sikerült lemachetézni véletlenül, de ezt csak a meccs végén tudtam meg, mikor levonta a kb. asszem 500 XP-t. :DDD ) Volt egy félperces kör is, mikor nagy békésen mentünk csapattárssal, és 3 zombikutya szétkapott mindkettőnket seperc alatt. :DDD. Nemrég olvastam utána hogyan lehet a toolokat használni, meg revive is talán 'F', bár pont a véletlenül leTK-zott csapattársamat nem tudtam reviveolni, nem tudom, hogy bug volt, vagy feature. Így néhány kör után azt mondom, hogy jó kis játék lehet a Huntból, de némi balance még ráfér. Én pl. jobban preferálnám, ha több gyengébb npc lenne példáult, és soloban butchert sem nagyon volt esélyem kinyírni, a pálya mérete viszont szerintem el lett találva.

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#11) ScomComputer válasza Ragnar_ (#10) üzenetére


ScomComputer
veterán

Köszi...az npc-ket az utolsó patchel kicsit felhúzták,nem voltak ilyen erősek az elején,most jön megint egy új patch,majd meglátjuk mit javít,nekem is nagyon bejön van benne vagy 40 órám... :B
Sajnos már a csalók is megjelentek... :W

(#12) saen


saen
veterán

Holnap 10-kor vége a zárt alphának :(

(#13) Ragnar_


Ragnar_
addikt

Most nem is tudtam már csatlakozni, akkor ennyi volt a zárt alfa... Összességében olyan 14. szint környékére jutottam, és a végén már sikerült butchert is kinyírni néhányszor, sikerült néhány enemy huntert is lelőni, de egyszer sem sikerült kijutni a bountyval, és talán egy-két hunterral jutottam ki a mapról úgy, hogy nem haltam meg. A fegyvereknél nekem a hangtompítós pisztoly+ winchester volt a kombó, amit leggyakrabban használtam, ha lehetett, ha nem akkor sima pisztoly, esetleg machete + winchester. Azt viszont nem sikerült kideríteni, hogy teamchatelni hogyan lehet, mikrofonom meg nincs úgyhogy néma Bob módban toltam :DDD illetve a medikitet se nagyon sikerült használnom. A hitbox jó már most is szerintem, sima moboknál egy headshot elég. Az is tetszett, hogy volt pl. az a szúnyogfelhős mob amelyiknek nem a nyakán van a feje, azt is egy headshottal ki lehetett szedni. A helyszínek és a mobok szerintem jók, hangulatos a pálya, maga a core játékmenet szerintem jó lesz, nekem talán ami kicsit döcögős volt az a bossoknál a helyszínek elég zegzugosak és többnyire sötétek is voltak, és ha ugye ott beragad az ember, vagy zsákutcába fut és utoléri butcher akkor ott vége is a dalnak, vagy legalábbis -1 élet, ha a csapattárs utána reviveol. Illetve kb. 1-2 óra után jött egy kérdőív amit elkezdtem kitölteni, ha már ki lehetett próbálni, gondoltam rászánom azt az 5 percet, de aztán hagytam, mert úgy gondoltam, majd akkor ha már játszottam néhány órát, viszont azóta nem találok ilyesmit a honlapon sem, azt hittem lesz majd még lehetőség később is kitölteni.

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#14) saen


saen
veterán

Kijött early accessbe a játék, 30€ :C

(#15) ScomComputer válasza saen (#14) üzenetére


ScomComputer
veterán

Hú,nem olcsó... :U

(#16) saen válasza ScomComputer (#15) üzenetére


saen
veterán

Én konkrétan annak örülök, hogy nem 60€...

(#17) ScomComputer válasza saen (#16) üzenetére


ScomComputer
veterán

Ez igaz...én megvettem... :R

(#18) gyuribácsi88

Találok valahol valami részletesebb infót (leírást) a játékról, mert a videók alapján tetszik, csak nem mindent értek így a videók alapján. Most itt van egy pálya ahol mész és vannak szörnyek amiket meg kell ölni meg vannak más playerek is, és azokat is meg kell ölni, de körökre osztott a játék, vagy hogy van ez pontosan. Úgy is jó ha valaki dióhéjban leírja :R

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#19) saen válasza gyuribácsi88 (#18) üzenetére


saen
veterán

Ez ilyen mini battle royale. 10 játékost dob be max a pályára ami jellemzően 5x2, de persze mehetsz szólóban is. 3 nyomot kell kikutatni ami elvezet a szörnyhöz aminek a megölése a cél. Ha sikerült, összegyűjtöd a bizonyítékot és el kell hagynod a pályát vele élve. Persze minden játékos erre hajt és ezért harcolsz velük, te akarsz lenni aki begyűjti a vérdíjat a végén. Röviden ez a lényeg.

(#20) gyuribácsi88 válasza saen (#19) üzenetére

Teljesen világos, kösz az infót. :R

Amúgy akkor nincs olyan választási lehetőség hogy mind a 10 ember egyedül legyen? Tehát az az alap hogy 5x2, de ha én egyedül megyek akkor mondhatni elég nehéz dolgom lesz, főleg ha a többi ember párban támad.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#21) saen válasza gyuribácsi88 (#20) üzenetére


saen
veterán

Úgy tudom nem, de még azért nagyon nem sikerült elmélyednem a játékban. Nagyon fagyott nekem az alpha, nem sok időt töltöttem vele, inkább csak streameket néztem. Egyedül mindenképp nehezebb, a butcher vagy pók megölése egyedül is macerásabb.

(#22) ScomComputer válasza gyuribácsi88 (#20) üzenetére


ScomComputer
veterán

Van a " solo " akkor egy pályán mindenki magában van!
:K

(#23) saen válasza ScomComputer (#22) üzenetére


saen
veterán

Akkor ezt benéztem :DDD

(#24) lofagi válasza ScomComputer (#22) üzenetére


lofagi
addikt

Szerintem a soloban csak te vagy egyedül, a többiek lehetnek párban.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#25) planbmokus


planbmokus
senior tag

Már nagyon vártam, elég sok videót néztem belőle, a Crytek megint odacsapott az asztalra! ;]

"Minden állat egyenlő, de egyes állatok egyenlőbbek a többinél." (George Orwell - Állatfarm)

(#26) planbmokus


planbmokus
senior tag

Összefoglalóba?

RENDSZERKÖVETELMÉNYEK

MINIMUM:
64 bites processzor és operációs rendszer szükséges
Op. rendszer: Windows 7 64bit
Processzor: Intel i5 @ 2.7GHz (6th Generation) or AMD Ryzen 3 1200
Memória: 8 GB RAM
Grafika: NVIDIA GeForce GTX 660 TI or AMD Radeon R9370
DirectX: Verzió: 11
Hálózat: Széles sávú internetkapcsolat
Tárhely: 20 GB szabad hely
Hangkártya: DirectX compatible audio card
Egyéb megjegyzések: Best experienced with headphones

AJÁNLOTT:
64 bites processzor és operációs rendszer szükséges
Op. rendszer: Windows 10 64 bit
Processzor: Intel i5 @ 3.2 GHz (6th Generation) or AMD Ryzen 5 1400
Memória: 12 GB RAM
Grafika: NVIDIA GeForce GTX 970 4 GB or AMD Radeon R9 390X
DirectX: Verzió: 11
Hálózat: Széles sávú internetkapcsolat
Tárhely: 20 GB szabad hely
Hangkártya: DirectX compatible audio card
Egyéb megjegyzések: Best experienced with headphones

"Minden állat egyenlő, de egyes állatok egyenlőbbek a többinél." (George Orwell - Állatfarm)

(#27) lofagi válasza planbmokus (#26) üzenetére


lofagi
addikt

Amúgy remélem,hogy még csak az EA miatt van, de nagyon sokat tölt a játék.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#28) planbmokus válasza lofagi (#27) üzenetére


planbmokus
senior tag

Igen, egy percnél hosszabb a töltés, de még az elején, amikor a lobby-t összepakolja is jó pár másodperc. De ha beindul, nagyon szórakoztató!

"Minden állat egyenlő, de egyes állatok egyenlőbbek a többinél." (George Orwell - Állatfarm)

(#29) Blaise


Blaise
veterán

Megvettem, egy kört nyomtam vele, még nem teljesen értem az egészet, de jónak tünik :)

(#30) Ragnar_ válasza Blaise (#29) üzenetére


Ragnar_
addikt

Nézd meg a tutorial videot ott elég jól össze van foglalva a játékmenet.

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#31) ScomComputer


ScomComputer
veterán

Az alfába volt 50 órám,mióta megkaptam az early-t,nem nagyon tudtam tolni,vagy a melóm miatt vagy azért mert nem ment, hiába mentek a szerók,mindig dobott valamit,vagy egyszerűen csak kilépett,no de majd javítják. :K

Szerintem még korai volt kiadni a pénzes változatot... :P

(#32) lofagi válasza ScomComputer (#31) üzenetére


lofagi
addikt

A discord szerverükön folyamatosan írják,hogy mikor indítanak egy restartot és mikor lehet játszani. Érdemes lehet esetleg oda belépni. Egyfolytában írják,hogy mi a helyzet. Valamint nagyon segítőkészek is, ha valami olyan hiba akadna amit meg kellene oldani. Nekem például ez a hiba már nagyon sokszor előjött:

Erre egy egyszerű user mappa kitörlése a megoldás. \steamapps\common\Hunt Showdown\ és ami itt található user könyvtár.

Ezt pl, ebben a percben írták:

@here Hunters,
Thank you for your support and patience while we continue to improve our server connectivity! We apologize for the necessary server re-starts on our first weekend in Early Access and wanted to give an update on the progress we are making to iron out the following errors some are experiencing:
0x107d1 > Matchmaking issues with friend play
0x30001 > No connection to backend
0x10010 > Last request to backend timed-out
Those errors are caused by issues connected to our backend and we have …
• Added more logs to the backend to collect more technical data in order to identify bottlenecks and removed less useful logs to avoid cluttering and possible negative effects on server performance
• Applied some tentative configuration changes to avoid overloading the backend server (which required us to apply a cap) in order to reduce matchmaking issues. The cap has now been increased as we were able to collect more data
• Applied changes to optimize the backend response time
We’ll continue to monitor, analyze, fix, test, and apply optimizations to Hunt: Showdown and hope you join us on our journey to improve the game. Here is how you can do so…
Any suggestions, feedback or ideas for improvements you can leave us at feedbackhuntshowdown.com. Here you can also search and vote for ideas other Hunters might already have put in.
Bugs are best reported on the dedicated forum in the Steam discussions.
For any technical issues please go to huntshowdown.kayako.com for checking our knowledgebase and creating support tickets.
Last but not least…
We received a lot of request for more server regions and can confirm that Asia servers will be added very soon. We are also looking into adding Oceania and South-America but can’t give a date for them yet. Please watch this space for future announcements
Thank you for supporting our Early Access release!
- The Hunt team

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#33) ScomComputer válasza lofagi (#32) üzenetére


ScomComputer
veterán

Köszönöm szépen a válaszodat,ezeket mind tudom,és discordon is ott vagyok már kezdés óta...csak megjegyeztem hogy nálam ez van mostanság... :K
(a prealpha,kezdés óta,ami nem most volt,sőt a zárt stress test-et is toltam ami max 800fős volt és csak soloban ment....)
:B

Ááá most nem ilyesmi van, túlterheltek a szerók ez itt a gond.. :U

[ Szerkesztve ]

(#34) ScomComputer


ScomComputer
veterán

Ha esetleg valakinek,kevés lenne az fps,laggolna,szaggatna, arra van itt egy kis segítség,működik,lehet használni nyugodtan,a menüben ha ezt használod akkor a graf.beállításoknál megjelenik a "custom"
:R

(#35) saen válasza ScomComputer (#31) üzenetére


saen
veterán

Ezért várok én is még a vásárlással. Egyelőre elég sok a probléma, meglátjuk hogy alakul.

(#36) ScomComputer válasza saen (#35) üzenetére


ScomComputer
veterán

Kár volt még kiadni early-ben is.... :K

(#37) gyuribácsi88

Szerintem nagyon jó játék lesz, jó a hangulata nagyon. Megvettem, de visszakértem a pénzt, nem hittem a kritikáknál annak a résznek hogy egy 1070-el is csak 35-40 fps van, pedig de. Majd 1 év múlva visszanézek :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#38) Csabahun válasza gyuribácsi88 (#37) üzenetére


Csabahun
senior tag

Nekem is 1070-em van de szinte folyamatosan 60fps-volt,amikor nem ott a proci(8600K) ment fullon,de ez ritka volt.
Nálad a proci miatt ment 35-40fps-el nem a vga miatt.

Nekem a legnagyobb bajom a sok töltés volt, a server error és a sok kempelő játékos a butcher körül.

[ Szerkesztve ]

(#39) planbmokus válasza Csabahun (#38) üzenetére


planbmokus
senior tag

i7-7700K-val is 40-45 fps-em van.

"Minden állat egyenlő, de egyes állatok egyenlőbbek a többinél." (George Orwell - Állatfarm)

(#40) gyuribácsi88 válasza Csabahun (#38) üzenetére

Tudom hogy a proci már nem egy mai darab, de eddig egyik játéknál se volt semmi gond, a legújabb játékokkal is elboldogul ha nem ultra-n, de high-on simán. Tudom hogy a proci nagyban közrejátszik abban hogy mennyi a minimum fps-ed egy játékban, de látod, itt is írják, (és írták már máshol is) hogy 7700-el is hasonló a helyzet.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#41) ScomComputer válasza Csabahun (#38) üzenetére


ScomComputer
veterán

8700K@4,8ghz+ msi gtx1080 gaming z@2100mhz,high,2560*1080 vsync on,meg se reccen a 60-ról... :B
Az igaz,hogy mikor a 8600K@5ghz-n volt a gépben akkor sokat 100%-on mentek a magok,és akkor volt drop... :R

Itt van a video az alfáról,ez cfg buherával veryhigh-on!
:K

[ Szerkesztve ]

(#42) Csabahun válasza ScomComputer (#41) üzenetére


Csabahun
senior tag

Nekem is 5ghz-n ment a proci és durva volt amikor megláttam, hogy 95%+-on megy mind a 6 mag.
De mint irtam ez ritka volt, nekem a sebességgel nem volt gondom.
Na de ez alpha még tudjuk be ennek.

(#43) ScomComputer válasza Csabahun (#42) üzenetére


ScomComputer
veterán

Igen ez még mindig alfa...
Engem jobban bánt, a sz@r hitreg,hiába lövöm az ellent nem adja be,az meg 1 lövéssel leszed,vagy machete-vel ütöttem a csákót oszt semmi,az meg kisbicskával szúrt agyon...
kicsi még a szerverpark,nem igen voltak rá felkészülve,hogy ennyien megveszik...

...ja meg kaptam egy olyan infót is ,hogy előfordul,hogy az EU szeró van kiválaszva,de mégis az US-re dob be,és ez gyakori... :Y

[ Szerkesztve ]

(#44) stickles


stickles
tag

Hali
Még mindig az a bajom , h nem tudok játszani

Állandóan error code-zik

· 0x30001 - No network connection. Check your network connection, and server availability.

· 0x30004 - Version mismatch. Make sure that your game is up to date.

Minden más online játék működik csak ez nem . Újra raktam vagy 4xer és nem tudok csatlakozni a szerverre

Ha olvastatok erről valamit a neten amin átsiklottam vagy van ötletetek az nagy segítség lenne :R

(#45) saen válasza stickles (#44) üzenetére


saen
veterán

Most jött ki egy új patch, ez talán segít.

(#46) stickles


stickles
tag

Csak h két hét után jó lett :C

(#47) planbmokus válasza stickles (#46) üzenetére


planbmokus
senior tag

A 22-ei Early Access megjelenés óta én akárhogy számolom, 6 nap telt el... :F

"Minden állat egyenlő, de egyes állatok egyenlőbbek a többinél." (George Orwell - Állatfarm)

(#48) stickles válasza planbmokus (#47) üzenetére


stickles
tag

Csak h nálam a ClosedAlpha alatt se volt jó , csak pár napig az elején

(#49) lofagi


lofagi
addikt

Egyébként nem tudom,hogy mennyire jó egy játékot kiadni EA-ben ha ilyen hibáktól szenved. Szerintem ezzel sokkal inkább fordítva sülhet el a dolog. Ha megnézzük,hogy mixed az értékelése a játéknak és a legtöbbje olyanra panaszkodik,hogy hibás, rossz a netkód, lassú a töltés stb. Sajnos ez a játék még közelében sincs,hogy kész legyen. Legalábbis szerintem. Kicsit korai volt ez a kiadás.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#50) saen válasza lofagi (#49) üzenetére


saen
veterán

Igen, én is ezért nem vettem még meg. De figyelek, ha összekapják magukat akkor jövök :K

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Hunt: Showdown
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.