Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#150101) Tarill


Tarill
őstag

Ez az obj 430 ág átvariálás mennyire végleges? Illetve mikor lehet belőle valami?

(#150102) adamgreen


adamgreen
senior tag

Ahogy a 430-as vonal ugy az orosz td vonal is teljesen átalakul . OBJ 263 as vonal .

[link]

Na ez pár embernél kibassza a biztositékot :C :C

(#150103) Emu válasza zodo (#150094) üzenetére


Emu
őstag

Én 10mp-re emlékszem, de nem biztos, hogy jól. Persze itt is lehet a másik oldalon perk, és akkor hosszabb.

Anno megpróbálkoztam a közepes löveggel, de inkább beletoltam a free-t és lecseréltem a nagyra. Bár most, hogy erősítettek a tornyon, lehet, hogy újra van létjogosultsága. Korábban esélyed sem volt ezt kihasználni.

Ezek az angol ágyúk már csak ilyenek, ha nem szűkül be teljesen akkor úgy viselkedik mint egy Cromwell menet közben. Sok türelmet igényel és ki kell várni a teljes időt, hogy a top löveg ne csak papíron legyen hasonló mint a LeoPTA-é. Egyébként ajánlom a HE lőszer használatát puhább célpontok ellen, gyakran meglepődnek egy 500+ puszi láttán :D

@adamgreen: Accuracy: 0,45 :DDD :C

[ Szerkesztve ]

(#150104) Zerdal válasza adamgreen (#150102) üzenetére


Zerdal
tag

Hogy az el..t jó édes..... :((( :(((
Tegnap szenvedtem ki végre az OBJ263.

"Bízz Istenben és tartsd szárazon a puskaport!" Oliver Cromwell || PSN ID: Zer0DMG83

(#150105) Tarill válasza adamgreen (#150102) üzenetére


Tarill
őstag

Az új szovjet jgpz e100

(#150106) kchryss válasza zodo (#150094) üzenetére


kchryss
addikt

Félreértettél a löveggel kapcsolatban. Azt írtad a kis löveg van fent és csak sunnyogni tudsz vele. Erre írtam, hogy bár a 7/1 alapvetően egy sunnyogó tank, pont a kis löveggel lehet kicsit rambósabban nyomni. Azzal meg lehet 1v1-ben enni az orosz medeket, lehet láncolni és láncon tartani ellenfelet és ilyesmi. De azt is írtam, hogy sok skill kell ahhoz hogy ki tudd használni a kis löveg előnyeit. Konkrétan az én képességeim is kevesek voltak ahhoz hogy kihasználjam, csak a lehetőséget éreztem benne, de a nagy löveggel magasabb lett az átlagsebzésem. Szóval itt skill alatt az unikum szintre gondoltam, hogy reflexből tudj láncot lőni, tudd mikor kire lehet rárohanni, stb.
Szóval nyilván ha meglesz a top ágyú hozzá akkor azzal érdemes használnod. Már csak azért is mert a kicsit gold lőszerrel érdemes használni a kicsi átütés miatt, ami meg drága. Csak arra figyelj majd hogy mint írtam ez egy tornyozós sunnyogós tank. Rambózni nem érdemes vele, mert a 9-es és 10-es orosz medek a jobb tűzerő és páncél miatt közelharcban megesznek. Tartani kell a közepes távolságot és toronyból dolgozni.

(#150107) zodo válasza Emu (#150103) üzenetére


zodo
nagyúr

Én is ezzel számoltam de most megnéztem a hivatalos bejegyzést és tényleg e körüli az érték persze ahogy írtad akár skill vagy arty végett nőhet is.

Na ná hogy meglepődik, én is utálom a t49 troll gunját bár az még mindig fájóbb. :)

(#150106) kchryss

Igaz akkor még tényleg a kis löveg volt rajta mikor kérdeztem.
Köszi a pontosítást!

[ Szerkesztve ]

(#150108) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Aslain is elba..ta a mostani modpackot... HAlál után a garázs bejön, minden más eltűnt. Célkereszt eltűnt stb...

(#150109) kchryss válasza po1son (#150097) üzenetére


kchryss
addikt

Érdekes amikor olyan bug jött, hogy csináltál magadnak egy egy személyes szakaszt és mindig top tier voltál vele, azt javították 1 nap alatt. :D
Azóta minden patch után kipróbálom hátha megint előjön ez a bug és lehetek top tier. ;]

(#150110) zodo


zodo
nagyúr

Game Center meg nagyon kell mert az minden problémát megold. :(((

Your Management Platform for all Things Wargaming

(#150111) lacibacsi válasza adamgreen (#150102) üzenetére


lacibacsi
addikt

Vajon az ilyen nagyléptékű, visszasorolásokkal is járó átszervezéseket mivel kompenzálja (ha egyáltalán) a WG?

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#150112) adamgreen válasza lacibacsi (#150111) üzenetére


adamgreen
senior tag

Sztm semivel. Egyetlen épkézlább tizes TD-t is szétbarmolják teljesen :(

(#150113) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Modok nélkül..... Be sem lehet zárni az ablakot.. Se 6. érzék hang...

[ Szerkesztve ]

(#150114) Viktoár válasza SoulReaver (#150108) üzenetére


Viktoár
addikt

Ő legalább folyamatosan javítja és írja hogy mi a helyzet.

A WG-nek nincs meg a játék kliense? :DDD Mielőtt kidaják a javítás csomagot,igazán feltehetnék maguknak kipróbálni hogy mit rontottak el vele. :C

Üdv:Viktor

(#150115) SoulReaver válasza Viktoár (#150114) üzenetére


SoulReaver
veterán

Parasztok.... Valaki kioszthatná ezeket is egy nyilvános rendezvényen, dehát inkább a pöcsét szívják olyankor (is) a wg- nek..

(#150116) wwenigma válasza Tarill (#150105) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Csak ez 55-tel megy. :D

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#150117) Viktoár


Viktoár
addikt

Úgy látom ma inkább filmezős este lesz. :DDD

Üdv:Viktor

(#150118) jano_77 válasza po1son (#150095) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ez mennyire jellemző a WG-re és egyben SZÁNALMAS is!

(#150102) adamgreen: úgy is leálltam ezzel az ággal, szenvedős volt számomra. Mondjuk ahogy játékban látom az Obj.263 is bitang kemény dió, és ha jól értelmezem, akkor ez még keményebb lesz!? Fincsi.

Micsoda meglepetés volt számomra, hogy az ASLAIN magyarul jött be:

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#150119) SoulReaver válasza jano_77 (#150118) üzenetére


SoulReaver
veterán

Jaja, csak szar az egész wot kliens.... csak még nagyobb galibát okoz aslain packja.

(#150120) jano_77 válasza SoulReaver (#150119) üzenetére


jano_77
nagyúr

én most mentem 3 csatát és azt leszámítva, hogy töménytelen mennyiségű agyhalott fasz van a csatákban, nem volt gondom (KOPP KOPP KOPP)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#150121) Rellind válasza adamgreen (#150102) üzenetére


Rellind
senior tag

Lehet korai még a kérdés.... :U Lehet azt tudni ha megvan a SU101 a garázsban megkapom a SU-122-54 -et? Mi lesz az SU101-en lévő XPvel? :U

(#150122) adamgreen válasza Rellind (#150121) üzenetére


adamgreen
senior tag

ahogy nézem még csak super testen van ez az egész . A kérdésedre válszt csak a WG tud adni :)

(#150123) Papooo válasza adamgreen (#150122) üzenetére


Papooo
senior tag

Még az a kérdés, hogy akinek megvan valamelyik (vagy mindkettő :) ) átalakításra kerülő orosz tizes (td vagy med) a garázsban, az vajon mit fog kapni.
Lassan kezdek belejönni a patchonkénti ingyen tízes járgányba (Foch, FV heavy és a jövendő TD), hogy kár lenne megszakítani a sort. :D

[ Szerkesztve ]

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#150124) szbalogh


szbalogh
őstag

Állítólag itt a helovín.... kiengedtem a kis szörnyecskémet ;]

Nick: HE_Storm

(#150125) jimmy74 válasza adamgreen (#150102) üzenetére


jimmy74
őstag

Istenem megint mi ez??? :U
Hova tart ez a játék???
Ennyi nem lètező tankot ba£us.....

[ Szerkesztve ]

WoT:jimmbo

(#150126) echterion


echterion
nagyúr

Info, hátha valakit érdekel: végül csak megvettem az akciós SP csomagot. A paypal majdnem annyit vont le, amennyit kellett (130 FT-tal többet...), és az SP teljes árát megkaptam goldban (7200), mert már megvolt. Ez így elég jó üzlet volt a 20%-os kuponnal, mert úgyis kellett egy havi prém, hogy ki tudjam húzni kampány kezdetéig az obj. 140-et.

**********

(#150127) po1son válasza kchryss (#150109) üzenetére


po1son
addikt

Annyira nem értek a programozáshoz, de ha jól tudom nem egyszerű egy ilyet visszakeresni és megoldani. Biztos dolgoznak rajta 1000el, de azt én sem értem hogy komolyabb patch előtt miért nem tesztelik házon belül a játékot 1-2 napig.

jano_77 (150120) - Előbb mentem stalingradon és egy olyan lowe volt a csapatomba, hogy légitámadásnál (ami csak hangeffekt - nem arty), gyorsan elbújt a ház mögé ne hogy eltalálják és ezt 3x egész meccsen. :DDD

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#150128) jimmy74


jimmy74
őstag

Akkora hiába csinálnám a személyes küldetéseket most?
Nem vok ingame később akartam felmenni.

WoT:jimmbo

(#150129) kchryss válasza echterion (#150126) üzenetére


kchryss
addikt

Ez érdekes. Lehet azért kaptad meg a teljes árát, mert csomagban volt? Vagy az is lehet, hogy már megváltoztatták a szabályt. Pár hónapja még biztos, hogy az akciós árnak megfelelő aranyat adtak kompenzációként.

(#150127) @po1son:
Malinovkán néha beírom visszaszámláláskor hogy reportolják az ellenfél arty-jait, mert csíterek és a csata kezdete előtt lőnek. ;]

[ Szerkesztve ]

(#150130) po1son válasza jimmy74 (#150128) üzenetére


po1son
addikt

Nincsen személyes küldetés, jó eséllyel pár nap múlva lesz megint, de erre nem adtak hivatalos megerősítést.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#150131) Czmorek válasza po1son (#150130) üzenetére


Czmorek
aktív tag

Ennyi volt, nincs tovább. :)

(#150132) galervin93


galervin93
őstag

Ez a Leviathan vagy mi az isten mód egész viccesnek ígérkezik, illetve a nyeremények miatt lehet megéri majd játszogatni vele. Volt már nem egy olyan mód, amit ki sem próbáltam, de ebben szerintem most van fantázia.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#150133) AtaWrc


AtaWrc
tag

Még mondja valaki hogy a játék nem kompenzál.
Egyik meccsen +2-ben 10-es tankokat pattintok, majdnem 3000-et, aztán a következő meccsen a -2 tankok simán csak modult lőnek, pattintás semmi., durván ua. a játék stílussal. :F :F :F :F :F

(#150134) kchryss válasza galervin93 (#150132) üzenetére


kchryss
addikt

Ha jól olvastam rng a jutalom is. Nem írják, de gondolom a prém napra 0,0000000001% az esély és inkább tartalékokat kapunk. :)

(#150135) po1son válasza kchryss (#150134) üzenetére


po1son
addikt

Remélem személyes tartalék, mert már majdnem kifogytam belőle (243 darab).... :DDD ;]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#150136) galervin93 válasza kchryss (#150134) üzenetére


galervin93
őstag

Mint tavaly a karácsonyfadíszek. :-) Nem baj ez, kis ajándék is ajándék, van egy kis élmény. :-) Az utóbbi időkben egész szellemes dolgokat találtak ki, kezdve anno a 8-bites móddal (a Chaffe-rally szerintem nem volt nagy durranás, meg a foci sem).

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#150137) echterion válasza kchryss (#150129) üzenetére


echterion
nagyúr

Iagzából a 22%-kal csökkentett árra számítottam, nekem úgy is megérte volna, mert ha minden jól megy, vagy a WZ111 vagy a T28HTC megy a lecsóba és a prém T54-et begurítom helyettük. Így cirka 4000 Ft-ért jutok hozzá egy 8-as prém cucchoz, ami szerintem elég jó biznisz, így meg lett egy kis meglepi nekem még hozzá. :))

Más: ha már T54, a nagy motort érdemes kifejleszteni hozzá, dob annyit a mozgékonyságán, hogy beáldozzam azt, hogy ennyivel később fejlesztem ki a X-est? Elég lomha ez a tank így, jó lenne egy kis sebességtöbblet, de az ojjekt' kifejlesztése után úgyis megy a levesbe ez is a többi 9-es után. Bár eddig az orosz med stílus tetszik, ezért is akarom a prém T54-est megvenni.

**********

(#150138) kchryss


kchryss
addikt

Randomban láttam olyan játékost 1300 wn8-cal akinek az a medálja volt, hogy az összes személyes küldetés kész kitüntetéssel. :C

(#150139) h1mpi válasza kchryss (#150138) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Oda nem csak tudás kell... kitartás, szerencse és megfelelő tank állomány :K

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#150140) joergie


joergie
őstag

WOWS tesztszerver: egy adott hajóval(Minotaur) kell 2 csatát nyerni, és a live szerveren kapsz 1 nap prémet. szerintem megéri ;]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#150141) lacibacsi válasza joergie (#150140) üzenetére


lacibacsi
addikt

100 forintért szemeteljem tele a gépem a ki tudja hány gigás programmal?!? :N

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#150142) Jokerdapro válasza Tarill (#150038) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Nem semmi grat! :)

(#150143) Jokerdapro


Jokerdapro
senior tag

Mai napi giga lol:

Az IS3 érezte a bugit :DDD ;] :Y
Szerk: valamiért nem engedte in game a screenshot-ot... :(((

[ Szerkesztve ]

(#150144) jr1994 válasza echterion (#150137) üzenetére


jr1994
addikt

Szerintem érdemes kihúzni a top motort. Amúgy nekem megvan a 140, de még mindig elő szoktam venni a T-54-et is. Nem is a T-62 érdekel igazából, csak szeretek vele menni.

Ma jól adta amúgy, 17-ből 12 győzelem :D

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#150145) zodo válasza echterion (#150137) üzenetére


zodo
nagyúr

Szerintem érezhető a változás és ha nem is cél a T-62A akkor is érdemes rá feltenni.

Én sem adtam el pedig nálam ott van mindkét X-es is de néha jól esik vele menni.
Obj. 140 sem lesz gyorsabb, sokkal inkább érzem fürgébbnek a T-54-et.
Prém Szovjet pedig még lassabb lesz ezektől, igaz ez még 9.15 -ös értékek de ha jól tudom csak alábbi buffok érkeztek a nyár folyamán.

T-54 Mod. 1

-turret armor front buffed from 180mm to 190mm
-view range buffed from 360m to 380m
-aim time buffed from 2.4s to 2.2s

(#150146) kchryss válasza zodo (#150145) üzenetére


kchryss
addikt

Sehol sem említik hogy hozzányúltak volna a mobilitásához. Tanks.gg-n is egyforma minden ilyen paramétere a régebbi verzióval. Mégis érezhetően mozgékonyabbnak tűnik. Szerintem is hozzányúltak a talajellenállásához és buffolták.

(#150147) Virgilius_15


Virgilius_15
csendes tag

Akció[link]

[ Szerkesztve ]

(#150148) echterion válasza jr1994 (#150144) üzenetére


echterion
nagyúr

Alapvetően tetszik, tegnap este gurultam vele pár kört megint, élvezetes volt vele a játék, ellentétben pl. a Pilot-tal, amivel valahogy az istennek se megy (1000 alatt dmg, lol). Akkor ma vagy holnap megveszem rá a mocit is, hadd guruljon még jobban.

(#150145) zodo: A T44-hez képest mennyire mobilis a mod 1? A tanks.gg-n lévő adatok alapján mindenben picit rosszabb a prém cucc, de ez mennyire érezhető a gyakorlatban? Az is elég lomha, de szerettem vele játszani, ha legalább annyira mobilis, akkor az nekem már megfelel és nem gondolkodom tovább. Akkor csak az marad, hogy a Concept, a Pilot vagy a WZ menjen a lecsóba. A tegnap este után a Pilot lett erre a legesélyesebb. :D

[ Szerkesztve ]

**********

(#150149) notika77


notika77
senior tag

Ebben a Franken-Stein Mayhem játékban tényleg mindig az alsó bázis nyer? Eddig 5-0 az alsó bázisnak és max. 5 tankot veszített a csatákban (2x születtem ott).

Egyébként lehet az első ágyúkkal célozni? Az első 2-3 csatában észre sem vettem, hogy sidescrape-ben az előttem lévő falat lövöm vele, csak a fejlesztők felmenőit emlegettem, hogy hol lő, hol nem :)

[ Szerkesztve ]

(#150150) Jadro válasza notika77 (#150149) üzenetére


Jadro
veterán

Egyáltalán az első ágyú mire jó? Nekem csak zavaró. Mindegy tolok pár kört aztán meglátjuk hogy hagyom-e ezt a módot.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.