Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#150501) wwenigma válasza hemaka (#150500) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

[link]

available from 28 October at 07:00 CEST (UTC+2) to 31 October at 06:00 CET (UTC+1)

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#150502) e-newsee válasza Jokerdapro (#150493) üzenetére


e-newsee
addikt

A csigaszem és a töltésgyorsító biztos, azt nem tudom így fejből, hogy a harmadik az háló-e, vagy a optika. Ennél mondjuk a hálónak is van értelme, mert elég széles a löveg kitéríthetősége, így a háló ledobása nélkül is nagy területet lefed.
De én az ilyeneket általában úgy szerelem fel, hogy a látótáv jó legyen felszerelésből, van rajta álcafestés, a legényeket meg jelenleg első sor BIA, majd álca, a parancsnok csajnak pedig egyel több van, így van majrélámpása is. Nem biztos, hogy ez a legjobb, de nálam így vannak általában a hasonló tankok.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#150503) hemaka válasza wwenigma (#150501) üzenetére


hemaka
nagyúr

fszom, enm meg farmolom itt a penzt, feleslegesen. :DDD

(#150504) Jokerdapro válasza e-newsee (#150502) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Nekem még zöldfülűek a fiúk. :( Első skill sor 70%-on. Lámpa+álca. :)

(#150505) po1son válasza hemaka (#150503) üzenetére


po1son
addikt

Az sohasem felesleges... ;] :DDD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#150506) h1mpi válasza po1son (#150505) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én is összeraktam gyorsan majd 11 millát. M41GF+credit boost csodákra képes. Napi 2 millió megvan vele gyorsan. Egy átlag kör boostal 80K nettó. Goldot nem kell lőni vele, felesleges. 20-30 kanyar és megvan a 2 milla nettó.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#150507) Moleman válasza Luperator (#150498) üzenetére


Moleman
addikt

Én mindenből minden ágat viszek, aminek persze az az eredménye, hogy 2 db 8-as tankom van, semmi nagyobb, viszont közelről ismerem az összes kisebb tankot. :)

Az AT8-nál nekem is elfogyott a lelkesedés, ahogy az ARLV39-nél, a JgPz4-nél, Hellcatnél is, pedig fullosak. A SU-100-at szeretem, azzal néha most is gurulok.
Most a kínai TD ágat tolom, ötösnél járok, eddig nagyon tetszik, papíron a nagyobbak is tetszetősek. A másik célom a tornyos angol TD ág.

A franciáknál a négyes TD elég fostos, az ötös kiemelkedően jó volt (sok éve, nem tudom, nerfelték-e). A svédek nekem kínszenvedés, egy barátom már hatosnál jár, de még ott se az igazi. Pedig a stock Ikv72-vel master lettem.

[ Szerkesztve ]

(#150508) zozyk válasza h1mpi (#150506) üzenetére


zozyk
addikt

Bakker,nekem nem akarsz farmolni? :DDD

Meg kéne vennem az AMX30B-t,a Maus-t (megint),nemsokára a T-62A-t és ugye holnaptól 1390 farm. :B

(#150509) Luperator válasza Moleman (#150507) üzenetére


Luperator
tag

Hellcat-re ma kaptam meg a masteryt, meg is lepődtem de a csapatból vele megyek a legjobban és a legkönnyebben.

Hát passz, mi legyen lehet a svéd lesz az mégis kicsit más mint az eddigiek. A francia táras fent, de valami nerfet tuti kap majd a svéd meg ugye siege módos, de addig meg olyan mint a többi td ág.

(#150510) SoulReaver válasza po1son (#150466) üzenetére


SoulReaver
veterán

Nem is volt patch.... :O

(#150511) jimmy74 válasza Luperator (#150498) üzenetére


jimmy74
őstag

A 10-est kiveszik a játékból vagyis a csillagrombolót ès helyette teljesen más karakterű tank lesz..
Nekem nagyon tetszett az AT ág jól is ment vele,,mentem vele előre föleg város mapon kihasználva a gyors kis kalibert meg úgy helyezkedtem vele hogy takartam a weak spotját (már nem tudom melyik oldalt lehetett könnyen melyiknek belőni de mindig úgy álltam hogy az takarásban legyen.)
Kimondottan az AT-7 meg a teknőc nagyon bejött főleg az utóbbi a HE lövedèkèvel.
Az Fv már más eset de lehet addigra nem is lesz már.

[ Szerkesztve ]

WoT:jimmbo

(#150512) Moleman válasza Luperator (#150509) üzenetére


Moleman
addikt

Igen, a siege módos irgalmatlanul pontos TD-k és az Emilek vonzanak, de annyira szar mindkét ágon a négyes tank, hogy ránézni se jó, nemhogy menni velük. :( És nem biztató, hogy az ötös TD elvileg még rosszabb a saját szintjén.
A cseh négyessel is így vagyok, néha utálattal beleülök, pedig ott a hármast nagyon szerettem az autoloaderével.

A Hellcatet amúgy én is szerettem, csak azért akarok előrefutni a másik ággal is, hogy alacsonyabb szintű tankokkal farmolhassam a nagyobb lövegeket, amiket ők csak egy szinttel fentebb kapnak meg. Így gazdaságosabb. :) Ennyi tank mellett prémium account nélkül erre is figyelnem kell, ötös tankot is már csak akcióban veszek.

(#150513) Remus389


Remus389
veterán

Csak én nem veszem észre a grafikai különbséget SD és HD kliens esetén?

Tök egyforma nekem.

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#150514) SoulReaver válasza Remus389 (#150513) üzenetére


SoulReaver
veterán

amd kártyán mind1... :DDD ;]

(#150515) kchryss válasza jr1994 (#150494) üzenetére


kchryss
addikt

Azta skill4ltu végzett és minden tankra kihúzta a 3 kiválósági jelet. :Y :C

Elképesztő a csóka. Ilyen szinten én biztos nem fogok játszani soha. Imádom ahogy ki tud mászni a szorult helyzetekből, nem véletlen skill a nick-je. :)
Ezt a csatáját nemrég láttam, érdemes megnézni hogy szívatja meg többszörös túlerőben az ellenfelet: [link]
Oké, hogy elég botok voltak akik rámentek, főleg az strv, de nem véletlen, hogy rengetegszer jön ki ilyen szitukból győztesen.

Kár, hogy a twitch törli 2 hónap után az adásokat. Skill4ltu strem-jeit el kellett volna menteniük örökre. Sokat lehet belőle tanulni, mert a kiválósági jel miatt mindig 1-2 tankkal ment sokat amíg meg nem lett rá a 3 jel és így nem csak a legjobb csatákat lehet visszanézni amikor többnyire az ellenfél idióta, hanem mindet amit ment vele a jel kihúzásához. Ráadásul mivel minden tankra meg akarta szerezni így mennie kellett a népszerűtlenebb tankokkal is amikkel más streamer-t nem nagyon látsz játszani, főleg ilyen nagy mennyiségű csatát. Nyár végén például az AT7-re húzta a kiválósági jelet, én most tartok annál a tanknál, de már pont nem tudom visszanézni azokat az adásokat, mert törölte a twitch. Más streamer-t meg úgysem találok aki azzal a fos tankkal játszik.

[ Szerkesztve ]

(#150516) h1mpi válasza kchryss (#150515) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Szoktam én is nézni az mellett hogy nagyon jó játékos tökre bírom amilyen lazán nyomja :))

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#150517) po1son


po1son
addikt

1000. nagy kaliber és E3 a garázsba... :B :DD

kchryss - Sokat tanultam tőle én is, nagyon jól olvassa a játékot és sokoldalú játékos, múltkor face to face harcoltunk (én 113 - ő s.conq), de 2/2 hit lett a vége aztán egy type5 megpecsételte a sorsomat. :O

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#150518) zodo válasza SoulReaver (#150514) üzenetére


zodo
nagyúr

Ne szívasd már :)
Geforce GTX1060 maximum grafikai beállítás mellett is keresni kell a részleteket ha van egyáltalán.

(#150519) kchryss


kchryss
addikt

Prém shopban ki lehet íratni euróban az árakat anélkül, hogy elköltöznék Magyarországról vagy proxy-val kéne trükközni?

(#150520) Remus389 válasza zodo (#150518) üzenetére


Remus389
veterán

Nem értem a "viccet"

Nekem is maximális beállítás van, 60 FPS 1080p-n, de nem látom a különbséget.

Az átlalad belinkelt videón se látok különbséget

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#150521) h1mpi válasza kchryss (#150519) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nem mert ezzel vernek át. Ha nem kártyával fizeted, akkor a kiírt árak 286 Ft/EUR áron vannak kalkulálva... de a bankod 310 Ft körül von le. Tegnap kaptam vissza így 1000 goldot, mert elismerték a trükköt...

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#150522) SoulReaver válasza h1mpi (#150521) üzenetére


SoulReaver
veterán

h1mpi, neked az aorus 1080 mennyivel tud többet, mint egy snassz, pl g1 gaming?

(#150523) h1mpi válasza SoulReaver (#150522) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nem tudom, mert ez az első 1080-am :)) WF-ról lebeszéltek, a G1 meg ezzel volt egy árban. Elvileg minőségibb komponensekből épül fel.

De halk, hűs és gyors. Ja meg szép RGB-s :DDD úgy vagyok ha Gigabyte, akkor mindig az extreme széria kell ;]

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#150524) SoulReaver válasza h1mpi (#150523) üzenetére


SoulReaver
veterán

Nekem elég lesz egy 1070 is, csak azért kérdezem, mert g1 gaming vagy aorus között agyalok.

Egyébként az rgb miatt is az xtreme felé hajlok :D Iponon csak egy év garral adják, pcx-en meg 3, ezt nbem értem... és pcx-en tán olcsóbb is.

Nekem elég volt a g1 gaming is, az sem kaki, de a zotac amp xtreme is erős még :)

[ Szerkesztve ]

(#150525) h1mpi válasza SoulReaver (#150524) üzenetére


h1mpi
nagyúr

1070-et most ne vegyél napokon belül esik az ára a Ti miatt. Ma jelentették be.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#150526) SoulReaver válasza h1mpi (#150525) üzenetére


SoulReaver
veterán

Olvastam én is. Nem most veszem nyugi :) MAjd jövőhéten viszik elvileg a 970-emet, majd várok egy kicsit, addig elvagyok az igp-vel. :)

(#150527) zodo válasza Remus389 (#150520) üzenetére


zodo
nagyúr

Nem is kell érteni, nincs számottevő eltérés pláne videókártya gyártót tekintve. :N
Nem most volt talán 15 tavaszán kb. 9.8 patch környékén érkezett az sd vs hd választási lehetőség.
Akkoriban talán csak egy csúszkát tudtál feljebb húzni vagy extra effektet bekapcsolni de majd megmondja mit is aki emlékszik rá.
Azóta grafikus motor lett cserélve a játék alatt aztán patch-ről patchre érkeznek a hd tank modellek és hd pályák így innentől még inkább minimálisra csökkent az eltérés.

(#150528) Remus389 válasza zodo (#150527) üzenetére


Remus389
veterán

Ja most már értem a "viccet"

nvidiot az illető

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#150529) zodo


zodo
nagyúr

Sneak Peek: November Specials avagy Novemberi ajánlatok.

Valamint tervezett év végi menetrend.

[ Szerkesztve ]

(#150530) Moleman válasza h1mpi (#150521) üzenetére


Moleman
addikt

Akkor hogy kell fizetni, hogy jó legyen? Nem mertem elmenni a paypal ablakig, mert akkor el kéne fogadni, hogy megveszem a cuccot. Paypalon nem lehet állítani, hogy euróban vonjon?

(#150531) SoulReaver válasza Remus389 (#150528) üzenetére


SoulReaver
veterán

Ejnye..... egy árva poén után már személyeskedésbe kezdesz... :)

(#150532) Remus389 válasza SoulReaver (#150531) üzenetére


Remus389
veterán

Elég volt elolvasni az utolsó néhány hozzászólásod, hogy diagnosztizáljalak.

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#150533) Atti777 válasza SoulReaver (#150510) üzenetére


Atti777
senior tag

"Quick update: The Personal Missions will be available today at 22:00 CET (UTC+1). We are planning the compensations for later this week (Order) and the rest (Female crew member) next week. " [link]

Путин, иди нахуй!

(#150534) SoulReaver válasza Remus389 (#150532) üzenetére


SoulReaver
veterán

Nem vagy te pszichiáter... :) Ha nem tetszik valami, lehet menni anyucihoz árulkodni :) Aki nem érti a viccet, az meg minek él... :U

(#150533) Atti777

Köszi :R

[ Szerkesztve ]

(#150535) slett27


slett27
addikt

A pirossal jelölt XP-t mikor lehet "használni" ? :)

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#150536) h1mpi válasza Moleman (#150530) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Bankkártyával. Paypallal 10e Ft-nál buksz kb. 1000 Ft-ot, amit persze jóvá lehet íratni, de Nekem nincs kedvem 3 napig emailezni velük minden vásárlás után...

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#150537) h1mpi válasza slett27 (#150535) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ha a sárgával jelölt részt feltöltöd és beváltod freexp-re :DDD

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#150538) slett27 válasza h1mpi (#150537) üzenetére


slett27
addikt

Ez ilyen orosz mentalitás ? Vagy az oroszoknál is már a vadkapitalizmus szele fúj régóta ? :DDD

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#150539) Moleman válasza h1mpi (#150536) üzenetére


Moleman
addikt

Köszi!

Olyan szépek ezek a bukott tankok jobb grafikán, 3d rozsdával. Nekem minimumon olyan, mintha csak lefosták volna az oldalát. :DDD

Amúgy ezekkel a tankokkal is trükköztek, a töltőképernyőkön még az a reklám fut, hogy 3× képességre elég legénységi xp-vel kapod őket, közben meg sima 100-asok voltak, látom nem csak nálam járnak 64%-nál. :N

(#150538) slett27
Ez ilyen wg mentalitás, elültetik benned, hogy milyen kedvesek, ezeken nincs prémium lőszer, aztán majd válts át 180 ezer free xp-t aranyér'. :DD És rohaggyanakmeg működik, legalább 4 éve nem fizettem nekik (igaz, 3.5 év kihagyás volt benne ;]), de most muszáj lesz.

[ Szerkesztve ]

(#150540) h1mpi válasza Moleman (#150539) üzenetére


h1mpi
nagyúr

:DDD fosott tank :P

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#150541) dokee78 válasza zozyk (#150488) üzenetére


dokee78
félisten

Köszi ezt is felraktam,de akkor rosszul ezek szerint,mert nem működik.

Más:
Közben mentem egy Tank Ász kört a T4 francia artyval.
Kis Tierben elég fos ez a robbanási sugár.

[ Szerkesztve ]

(#150542) zozyk válasza dokee78 (#150541) üzenetére


zozyk
addikt

Nem tudom,hogy lehet rosszul felrakni egy bemásolós modot. :U :F
Jó lenne tudni,hogy miket raksz mellé,és akkor lehet hogy ki lehetne szűrni a hibát.

Én így csináltam:
-ProMod install
-Stat másolás
-Ikonok,hangok másolása

(#150543) dokee78 válasza zozyk (#150542) üzenetére


dokee78
félisten

Ezek is kellenek?

(#150544) zozyk válasza dokee78 (#150543) üzenetére


zozyk
addikt

Ha csak a napi stat kell,akkor nem.

Még egyszer : Jó lenne tudni,hogy miket raksz mellé,és akkor lehet hogy ki lehetne szűrni a hibát. Illetve telepítési sorrendet lehetne kitalálni,de így látatlanba nem tudok segíteni. :U

(#150545) sfefe


sfefe
őstag

Sziasztok!

Rhm-re milyen felszerelest jo rakni?

koszi
sfefe

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#150546) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Mondom játszok még egyet ezzel a móddal :DDD 6 ládából 3 volt prém :D

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#150547) dokee78 válasza zozyk (#150544) üzenetére


dokee78
félisten

Jelenleg nincs fenn semmilyen mod.
Lehet az előző modokat rosszul szedtem ki.

(#150548) Warton


Warton
őstag

Minden napi Pudel Ászunkat add meg nekünk ma!! Meg még egy Levasaló medált is! :C

Replay

(#150549) lacibacsi válasza Atti777 (#150533) üzenetére


lacibacsi
addikt

Remek! Vagyis nem remek. Elérhető a kampány rész, de még mindig nem az igazi, mivel 16 kitüntetéses utolsó küldetésre csak 15 db parancsot kaptam... Holnap megy az újabb ticket...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#150550) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Erre mi esély van? :Y

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.