Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#150801) ddt500hu válasza galervin93 (#150798) üzenetére


ddt500hu
veterán

Ezt nem lehet megunni. :DDD

904-et lőttem a Panther oldalába és 560-ról szedtem ki a 13 75-öt. :B

(#150802) po1son válasza kchryss (#150799) üzenetére


po1son
addikt

Nem tudtam milyen 40 hites küldetésről beszéltek, aztán most megnéztem és rájöttem hogy azt már az első meccsemen megcsináltam... :DDD ;]
Munka után már nem volt kedvem MM szenvedni, gondoltam rá nézek a ne kapjak sebzést küldetésre és végre sikerült. :))
Félúton vagyok, lehet mégis megcsinálom...

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#150803) jano_77


jano_77
nagyúr

volt mostanság ismét vmi WN8 érték normalizálás vagy mitől ugorhatott meg cirka 70-el a WN8 értékem? :F
Átléptem az 1900-at is már! :)) :B

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#150804) ddt500hu válasza jano_77 (#150803) üzenetére


ddt500hu
veterán

Én is ugrottam egy 100-ast. :DD

(#150805) kchryss


kchryss
addikt

Az összes halloween-i küldetést teljesítettem (beleértve a napikat is) és nem kaptam 1 nap prémet egyik ládából sem.

Heti küldetés 3-as ládája:

Fő küldetés 4-es ládája:

De nem szomorkodom, mert az egyik 2-es ládából kaptam egy Nagy-kaliberű tüzérségi töltésgyorsítót. Kár, hogy nem artyzom. :DDD

(#150806) HellGreg


HellGreg
őstag

Miért van az, hogy mihelyt aktiválok személyes tartalékokat, onnantól kezdve lehetetlen nyerni??? :W :W :W
Jah véletlen... persze.

(#150807) hemaka válasza HellGreg (#150806) üzenetére


hemaka
nagyúr

Ja, mert olyan veszettul sokat er egyebkent, megeri mokolgatni. :DDD

(#150808) po1son válasza jano_77 (#150803) üzenetére


po1son
addikt

Lehet voltak olyan új tankjaid, amiknek nem volt még wn8 értéke és most adtak nekik.

kchryss - Legalább garázshelyet már nem kell vásárolnod. :DDD
Mai nap megpróbálom én is megcsinálni, remélem egy másfél milla kredit összejön a maradék küldetésekből.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#150809) HellGreg válasza hemaka (#150807) üzenetére


HellGreg
őstag

Hát nem éri meg, mivel 4-500 xp-ket dupláz... :D

(#150810) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Már kezdett frusztrálni ez az egyébként fun-játékmód, amikor egy csatában meglett a 40 Leviathan sebzés + top sebzőként én killeztem a másodlagos löveggel. A lényeg: aki csügged ezek miatt (mint én korábban) ne tegye, előbb-utóbb beadja... (Ja és mint mások már mondották: erre Stein a nyerő!)

És igen! Nem csak h1mpi kaphat prémium napot, hanem én is! Egy napot...
Viszont eladtam a megnyert csodás felszereléseket és fogyóeszközöket, amiért összesen 2,2 millió kreditet kaptam! Nem volt ez annyira rossz biznisz...

(#150806) kgergely23 : Kicsit eltévedtél. A konteó gyártós topik a wotinfo-n van... :K

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#150811) jr1994 válasza lacibacsi (#150810) üzenetére


jr1994
addikt

Én sem szoktam bekapcsolni a bónuszokat ;]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#150812) po1son


po1son
addikt

Szép reggelre ébredtünk ismételten, type4 alsó lemez 250mm felett mindenhol a t28 proto a top löveggel sima ap lőszerrel 248as átütéssel, mint kés a vajon és 2x is ráadásul egy tomato polak... :DDD :W

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#150813) lacibacsi válasza jr1994 (#150811) üzenetére


lacibacsi
addikt

Ha egy óránál többet játszok, akkor én rendszeresen bekapcsolok valami nagyobbat, de félórás játéknál is aktiválok ilyen +25%-os cuccokat. És nem vettem észre semmilyen hatást! Pont ugyanolyan noob módon játszok így is, mint nélkülük... :U

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#150814) HellGreg válasza lacibacsi (#150810) üzenetére


HellGreg
őstag

Nem gyártottam semmit, még mondtam is hogy véletlen. :DDD

(#150815) oke válasza lacibacsi (#150810) üzenetére


oke
senior tag

Na nekem is sikerült előbb a 40-es küldi, így meg lett az egész. Tényleg a stein a jobb, 51-et tudtam belelőni. A főágyut direkt nem is használtam, hogy ne csökkentsem a levi életerejét, nehogy idő előtt kilőjék.

Az összes láda során talán 1 nap prémet kaptam. Az "fő"ládában ezek voltak:

(#150816) zozyk válasza po1son (#150812) üzenetére


zozyk
addikt

Kell a sikerélmény neki is,különben keres másik játékot... :DDD

(#150817) po1son


po1son
addikt

Azt hiszem evvel pályázhatnék a legjobb lövések world of tanks sorozatba link.... :DDD ;]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#150818) galervin93 válasza ddt500hu (#150801) üzenetére


galervin93
őstag

Nem bizony. :-) Én minden meccsemen törekszem arra, hogy legalább egy átütő találatom legyen nagy sebzéssel. Utána már nyugodt vagyok. :-D Nagy alfánál sajnos nagy az rng abszolút értéke is, így nem ritkák a 7-essel kezdődő rollok, de megkapja ugyanezt az ember pluszban is. A 150-es HEAT-et okosan használva meg szintén lehet szemétkedni, néhány tanknál, ahol necces az átütés inkább ezt a kisebb, de "biztos" sebzést választom. Én nagyon szeretem, lassan ezer meccsem van már vele, és nem tudom megunni. :-)

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#150819) robogo81 válasza po1son (#150817) üzenetére


robogo81
aktív tag

Nem rossz! :C
Azért mennyivel lőtt arrébb,ahová vártad?10-15 métert,úgy 560 méterről? :DDD

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#150820) ddt500hu válasza galervin93 (#150818) üzenetére


ddt500hu
veterán

Kezdek én is rákattanni mint régen a 183-ra. :B Tegnap 5 csatából 2500 átlagsebzésem volt. Végre meg lett volna a tank ász is de elbasztam! :W
Sand Riveren védekeztünk és az első 3 lövésemmel kiszedtem két enemy light-ot a szokásos spotter helyen.
2000dmg 2 perc alatt. :D
Aztán onnan durrogtattam jobbra balra és már ilyen 3500-nál jártam amikor elkapott a vérem és rámentem 3 tankra. Az elsőt kiszedték utána kivágtam a low hp-sat és jött egy 1200hp tomato T26E4.
Olyan közelről lőttem rá, hogy meghalt a lövészem meg a parancsnokom is (sajnos nem penetráltam). :((
Utána megzavarodtam és kiszedtek. 4500dmg-el zártam. Kb. 6000 lehetett volna ha nem szúrom el. :W
Na mindegy majd legközelebb.
Persze azért fel tud baszni néha de nem a kicsi sebzéssel hanem amikor 20m-ről mellé lő úgy, hogy "félig" be van szűkülve. :(((

(#150817) po1son :Y :C

[ Szerkesztve ]

(#150821) zodo válasza HellGreg (#150806) üzenetére


zodo
nagyúr

Pont ugyanakkora az esély hogy aktiválás nélkül se nyerj mintha aktiváltál volna.
Elmúlt időszakban 1x nem aktiváltam de nem oszt szoroz max. a vesztes kör alacsony értékei is kicsivel fényesebbek.

Más:

Időközben elkezdtem a Leo-t húzni és 16 csata után lett fullos de így még nem mentem vele.
Eddigi tapasztalataim alapján, nagy vonalakban kb. olyan tipikus tier 7 papír medium, távolról csemegézni.
Lassú de löveg egész pontos.
Középső löveggel játszok és eddigi legjobbam ez az 1.osztály artys plecsnivel +2T-ben.

(#150822) po1son válasza robogo81 (#150819) üzenetére


po1son
addikt

Én sem gondoltam komolyan ezt a lövést, de hát próba cseresznye... :DDD
Lehet elküldőm valakinek aki troll wotos videókat készít, de nem tudom kinek lehetne :F

ddt500hu - :R

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#150823) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

Elég szomorú, hogy t10-be is előfordulnak ilyen csaták.. Az utóbbi napokban nem ez volt az egyetlen ilyen kimenetelű eredmény.

magyarsrac

(#150824) jano_77 válasza kchryss (#150805) üzenetére


jano_77
nagyúr

látod, én csak a múlt hetieket csináltam végig - kivétel az Öld meg Leviatán-t - és 2 prém napot is kaptam. Mennyivel jobban jártam, mert nem szartam rá el az időt úgy mint Te ;] ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#150825) po1son


po1son
addikt

Azt hiszem tényleg egyre nagyobb bajok vannak a játékkal, régebben azért nem volt ilyen hogy szó szerint átlövők a tankon E4 GHOST BULLET... Ilyenkor nem tudom, hogy sírjak vagy nevessek? :DDD :O
Ha ez a találat bemegy, akkor 4500 sebzéssel szállok ki kb a csatából, mert 3xxx lett a vége...

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#150826) e-newsee válasza po1son (#150817) üzenetére


e-newsee
addikt

Nekem ez lett a szívem egyik csücske.
Rühellem az Ikv 65 II-t, ezért ezt a lövést betudtam egy kis kárpótlásnak. Haver épp előttem sebezte le a rekeszt, nekem meg beadta a frankót.:D

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#150828) ddt500hu válasza po1son (#150825) üzenetére


ddt500hu
veterán

T-100LT 21 635spot dmg. 1:38-39-nél két lövedék konkrétan átmegy a tank testén. :Y :F

(#150827) Scheff Megérdemli a kritikát. Főleg azért mert a legnagyobb hibák 95%-a mp alatt kiküszöbölhető lenne. Elég annyi, hogy hány évig tartott mire megszüntették a troll platoon-kat? :W

OP prémium tankok. A spotrendszer még mindig katasztrófa. A 25% rng túl sok.

[ Szerkesztve ]

(#150829) SoulReaver válasza Scheff (#150827) üzenetére


SoulReaver
veterán

Az, hogy egy kiegyensúlyozott mérkőzésben az egyik csapat 15:0-ra veri a másikat, nem az MM hibája, hanem a vesztes csapat játékosaié, akik gyakorlatilag semmit sem tudtak hozzátenni a győzelemhez. Ugyanígy, ha kifogsz egy vesztes szériát, az többnyire a játékosok helytelen pozicionálásának vagy a rossz helyzetfelismerésének tudható be.

Már bocsi, de téged fizet a wg ezért a szarságért? :) Szerinted, ha van 3-4 egymást követő 0:15 -ös vereség az CSAK azért van, mert rossz helyre mentek a többiek?

Meg, hogy a szopó széria a "helytelen pozicionálásának vagy a rossz helyzetfelismerésének tudható be" ?...

A játék próbál balanszolni, de erről számtalanszor volt már szó itt... Nem tudom minek rakod ide a linkjeidet, de szerintem itt nincs az a korosztály akiket érdekelsz.

(#150830) po1son válasza ddt500hu (#150828) üzenetére


po1son
addikt

Szerinted a játék bugos vagy egy új fajta cheat, ami randomszerűen átenged néha pár lövést? Az utóbbi időben többször találkoztam ilyennel, de érdekes módon nekem nincs ilyen szerencsém. :DDD

e-newsee - Hát igen, jó móka amikor a kis alfával rendelkező tankkal lősz majdnem egy full hp-s ammoracket. :DDD
Egyszer t44el szembe kerültem az E4 ellen a 2. lövés ammorack lett. Először nem értettem mi történt, csak káprázott a szemem, aztán rájöttem 2k dmg 13 másodperc alatt és én voltam. Kb úgy éreztem magam, mint amikor Tom Hanks a Ryan közlegénybe lövi a tigrist pisztollyal aztán egyszer csak bummmm (csak nekem nem kellett légi támogatás). ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#150831) ddt500hu válasza po1son (#150830) üzenetére


ddt500hu
veterán

Fogalmam sincs. Biztos bug vagy lag vagy a fasz tudja. Rémlik egy arty modell ami úgy el volt baszva, hogy "légüres tér" volt a test és a lövegpajzs között. :Y

(#150832) Gyuri27 válasza SoulReaver (#150829) üzenetére


Gyuri27
félisten

Rombol, rombol. Jaj de jó a vízben tapicskolni. :DDD

A folyamat +2 t kb minden kategóriában megvan. A 3 szintes mm az halott. Mondjuk ki.
Az új ballanszolt mm is zsák. Nálunk fcm 50t a top. Amott valami bunker.
Itt med a top. Ott valami bunker.
A wg soha nem fogja azt megcsinálni, hogy a vesztes csapat top 5 játékosa ne legyen leszopatva. A győztes csapat bot 5 játékosa (0 vagy egy lövésnyi dmg-vel büntetve legyen). Pedig marhára az kéne.

Amd - Radeon - Ryzen

(#150833) zozyk


zozyk
addikt

Erlenberg új taktika,ja nem is... 3:15 :W
[kép]

Esküszöm,néha gépi botokat rak a játék,kamu nevekkel,csataszámmal,stb...
Ha tudnék csetelni,már nem tudnék megint. :DDD

(#150834) Gyuri27 válasza zozyk (#150833) üzenetére


Gyuri27
félisten

A botok legalább lőnék amit spotols. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#150835) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

e75 toltonel van bia, javitas, bizt elhelyezes. negyedik skillnek tuzolto, adrenalin vagy megerzes (ill alca) legyen? tuzoltot gondolnam mert azt egybol szamolja a masik kettonel 100% utan. kesobb lehet mennek at e100ba ha elerem, de szerintem nem kell egyenlore az a tank annyira nekem akkor se ha kifejlesztem :F bar passz
lenyeg a fenti kerdes

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#150836) Zolee_70 válasza Scheff (#150827) üzenetére


Zolee_70
senior tag

"A matchmaker még soha nem volt annyira balanszolt, mint jelenleg. "

Baszki, Te WOT-ozol egyáltalán? Mert ha igen, hogy tudsz ekkora sületlenséget leírni?

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#150837) SoulReaver válasza Gyuri27 (#150832) üzenetére


SoulReaver
veterán

Rombol, rombol. Jaj de jó a vízben tapicskolni. :DDD

Komolyan olyankor kedvem lenne bejbeb@szni valamivel :D

Szóra sem érdemes ez a majom, látszik rajta, hogy nem a földön van :D

(#150840) BÁ Nutrition válasza BÁ Nutrition (#150835) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

tényleg az is-t van aki megtartja egyeltalan? ;] valami oknal fogva eleg jo winratem van vele: 62-65% kozott szokott mozogni, kicsit kevesebb mint 70 csata alatt lett meg az is-3. osszessegeben nem ertem mit csinalok maskeppen, de orosz nehéztankokkal nem volt az igazi, pedig az is2 prem is megvan :F
ill az is-3nal erdemes megvenni a nagyloveget es a tornyot freebol vagy el lehet mokerolni? meglenne a freexp hozza amúgy, vagy inkabb tartogassam hatha megis ido elott behoznak vmit tier9be es akkor kellhet a bonusz xp

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#150842) galervin93 válasza BÁ Nutrition (#150840) üzenetére


galervin93
őstag

Jó az IS, nekem ott van a garázsban. Összességében nem vagyok kiemelkedő vele, de azon a szinten a 390-es alfa elég pusztító. Volt egy jobb sorozatom, meglett a második jel meg felmentem 90% fölé picivel, aztán azt hittem a bab is hús, de persze azóta sincs meg vele a harmadik jel. (Mindig beleesek ebbe a hibába, 90% körül belelelkesedek, hogy "na majd most", aztán sose jön össze semmivel. :N )

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#150843) Zolee_70


Zolee_70
senior tag

Tényleg full IQ huszárokkal van tele a játék....1390-ennel voltam, csapattárs Ru251 egy szűk helyen felnyomott a falra, elkezdett pörögni a HP-ja lefelé, és szépen kihalt. El nem engedett volna, jutalmul kaptam 1 óra bant....

Persze 3 booster is be volt indítva.

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#150844) kchryss válasza BÁ Nutrition (#150835) üzenetére


kchryss
addikt

Az értelmes skillek már rajta vannak. Álcát csak akkor rakj rá ha a többi legénynek is van. Tűzoltó jobb híján jó megoldás lehet.

(#150840) @BÁ Nutrition:
IS-3 stock torony elég puha, 9-es tankok már belövik szemből. A stock ágyúnak meg nagyon kicsi a pen-je így csak full golddal érdemes szenvedni vele.

[Moderálva!]

[ Módosította: jim bcs ]

(#150845) hemaka válasza Zolee_70 (#150843) üzenetére


hemaka
nagyúr

hetvege van, ilyenkor multival nem szabad jatszani :D

(#150846) robogo81 válasza po1son (#150822) üzenetére


robogo81
aktív tag

Küld el volvo elcsap-nak,ő csinál ilyen beküldött ripléjekből ökörködős videókat,keress rá a jútúbon.

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#150847) tucsok.


tucsok.
senior tag

srácok! második heti küldetéseket kell aktiválni? legtöbb sebző lettem a leviatán ellen de nem kaptam ládát,ötlet?

"So say we all"

(#150848) lacibacsi válasza tucsok. (#150847) üzenetére


lacibacsi
addikt

Neked kell megölni is, top sebzés csak az egyik feltétel...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#150849) tucsok. válasza lacibacsi (#150848) üzenetére


tucsok.
senior tag

Köszi

"So say we all"

(#150850) e-newsee


e-newsee
addikt

szerver halál
naná, hogy 10 perce aktiváltam boostokat :W :W :W

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.