Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#150851) oke


oke
senior tag

faxa, játék közben kidobott és nem is megy vissza szerverre...

(#150853) hemaka


hemaka
nagyúr

Rotty.
Esku 6 evvel ezelott nem volt ilyen szar a szerver, mint most, pedig azota volt idejuk kalapalni rajta, meg akkoriban 3x ennyien jatszottak. :DDD

(#150854) oke


oke
senior tag

Úgy tűnik az EU1 lehalt...

[ Szerkesztve ]

(#150855) zozyk válasza e-newsee (#150850) üzenetére


zozyk
addikt

Én most lucky voltam,pont lejártak a boost-ok... :B

(#150856) Jadro


Jadro
veterán

3 T10 meccs egyhuzamban, 3 lőszerrekesz. Ebből 1x obj 140 (ez még oké). A következőn TVP full HP-ról egy lövés!!! (1800 HP) aztán IS7 full HP-ről 1 lövés (2400 HP!!!!). Ez vicc komolyan. Ilyen a világon nincs. Köcsög WG bekaphatja.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#150857) po1son válasza robogo81 (#150846) üzenetére


po1son
addikt

Koszi az infot, akkor ma este elküldöm neki.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#150858) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Már szakadok a röhögéstől, minden nap az első láda prémnap :DDD Úgy csináltam meg a 3000-es ne sebződj küldit, hogy én lőttem ki a Leviatánt :P

[ Szerkesztve ]

(#150859) oke válasza h1mpi (#150858) üzenetére


oke
senior tag

Remélem csuklasz :DD

(#150860) po1son válasza h1mpi (#150858) üzenetére


po1son
addikt

Látta a WG, hogy hamarosan el fog fogyni és gondolta jó fej lesz. :DDD
Én nekem eddig 3at dobott azt hiszem, még jó lenne párat begyűjteni, mert az 100% hogy jelenleg nem fogok éves prémium fiókot vásárolni egy félkész játékra...

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#150861) Scheff válasza SoulReaver (#150829) üzenetére


Scheff
tag

Hogy valami fényt vigyek a fejekbe. Te tudod mit? Zsörtölődj magadban, szidd a játékot a saját kvalitásaid hiánya miatt és hidd el a saját bemagyarázott ostobaságaidat, hogy nyugodtabban aludhass este. :)

World of Tanks Twitch csatornám: https://www.twitch.tv/mrscheff

(#150862) h1mpi válasza po1son (#150860) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Gondoltam össze szedem a 360 nap prém csomit amit nem vettem meg :DDD (csak 180 napot)

(#150863) Rideghváry


Rideghváry
kezdő

Olybá' tűnik, hogy a chat blokkolás, blacklistelés most már alacsony prioritással van feldolgozva, így gyakran nem tudnak egyből elnémítani a "csapattársak". Mondtam már, hogy a WG jobban szeret engem, mint én őket! :)

Kasparov's poker career was cut short when his opponents realized that every time he was dealt bad cards his eyes would get huge and he'd shake his head in disbelief.

(#150864) wwenigma válasza Scheff (#150861) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Aha, még véletlenul sem olyan az MM amilyen... meg amikor pattan a zöld atutesjelzo is... :U

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#150865) zodo válasza zodo (#150821) üzenetére


zodo
nagyúr

Ez a Leo egy arty vadász :DDD első Dumitur's medálom :B
Nem rájuk utaztam és persze nem is aktív küldi de így adta.
Higway lentről indulva bejöttem a városba ahol O-I kapott kettőt és folytatást vártam a sarokban.
Saját heavyk lassan jöttek így város túlsó szélén csak az O-I-t, Cromwell-t kellett legyőzni míg a bázis körül csak a Hellcat volt és az artyk. Heavyk közben befoglaltak.

Azért az meg tényleg késforgató hogy magamhoz képest "hihetetlen" formában tolom de ahogy eléri a total wr szint a bűvös 50.95 ne adj isten 50.96%-ot olyan csapatot és rng-t kapok hogy abban nincs köszönet. :W

[ Szerkesztve ]

(#150866) Gyuri27 válasza Scheff (#150861) üzenetére


Gyuri27
félisten

Azaz. Néha nézek lila streamereket 3000+ vagy még magasabb véennyócas játékosok. Mind dicséri az mm-t az rng-t meg főleg. Én inkább nekik. Meg saját tapasztalatainknak hiszek. Meg az mm ostobasága és az irányitott rng-nek semmi köze ahhoz, hogy ki milyen játékos. Mert ezek a "mágikus" dolgok léteznek.

wwenigma: mikor sniper tankkal 100-200-ról nem találsz el semmit. Aztán full gázon kis penes lightel csak oda rántod és a legkeményebb helyen is beviszi. :U

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#150867) h1mpi válasza Gyuri27 (#150866) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Full HEAT-el nem is annyira számít az RNG... :))

(#150868) Gyuri27 válasza h1mpi (#150867) üzenetére


Gyuri27
félisten

Azzal meg mindig az üreges páncélt adja be. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#150869) joergie válasza h1mpi (#150862) üzenetére


joergie
őstag

Konkrétan mit és mennyit kell szívni egy ilyen prémnapért?! kb hány óra, hány csata, hány küldi?

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#150870) h1mpi válasza joergie (#150869) üzenetére


h1mpi
nagyúr

ez full random, én alig játszok és kb. napi 2-3-at kaptam, amikor mondjuk mentem 10-15 kört. Valaki meg egyet se több száz körre.

(#150871) SoulReaver válasza Scheff (#150861) üzenetére


SoulReaver
veterán

Látod... Leszólsz itt mindenkit "Hogy valami fényt vigyek a fejekbe." és szeretnéd, ha érdeklődnénk a "munkád" iránt? :D Beképzelt kis h...e gyerek vagy, osztani akarod itt az "eszed", de inkább riggyél az óvodába a botoknak magyarázni... :) Hopka szinten vagy, csak elmondom... :D Kb azt a szintet nyújtod az unalmas videóidban... Nagyon azt hiszed, hogy vagy valaki :)

[ Szerkesztve ]

(#150872) po1son válasza SoulReaver (#150871) üzenetére


po1son
addikt

Én sem bírom őt a stílusa miatt, de az tény hogy sokat letett az asztalra játékosként és a közösség tagjaként is.
H1mpi és Jozef is tudna erről mesélni, hogy HM festen péládul nagyon jó fej volt mindenkivel, legyen az 0 perces játékos vagy unqium. Lehetett vele beszélgetni komoly dolgokról, a fiatal játékosoknak aláírta a pólóját stb. Pedig voltak jó pár ezren a 3 nap alatt és ha kapott is érte pénzt a WG-től akkor is le a kalappal előtte. Én is találkoztam vele személyesen és csak pozitívan tudok nyilatkozni a beszélgetésünkről.
Vagy itt van Banutrition a topikból, aki sok mindent eltudott lesni a streamekből és azt tudta kamatoztatni a saját játékában. (Bocsi ha valamit hülyén írtam, de már 5. vodka narancsot nyomom:)

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#150873) ddt500hu


ddt500hu
veterán

A kiváló MM. Persze mindenki rosszul helyezkedett. Ja meg az ellenséges Maus úgy jött át a C vonalon mint kés a vajon. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#150874) Viktoár válasza Scheff (#150861) üzenetére


Viktoár
addikt

Figyelj Scheff... Mint ember semmi bajom nincs veled,miért is lenne, nem ismerjük egymást. :)

A videóidban (amit megnéztem kb 3 videó ) találok jó pár kifogásolható dolgot,de úgy vagyok vele hogy nem muszáj néznem így hát többet nem is nézem.

Azt áruld el hogy mégis hogy dícsérheted ennyire a WG-t illetve a WoT-ot? A 25% RNG nagyon tudja befolyásolni a csata kimenetelét. Főleg a végjátékban amikor marad 7hp az ellenfélben ezért bukó,vagy éppen a csapatból 4 tank lőszerrekesszel elszáll közel full hp-ról.

Összevissza balanszolnak, nem tudja a jobb kéz mit csinál a bal. Pénz, pénz pénz a mottójuk, cserébe nem működik a kliens, chat, szakasz, kampány, szerver, stb....

Vagy nem menjünk messzire, itt ez a hallovínes "meglepetés". Mindenki nyomja hogy kapja a jobbnál jobb jutalmakat...aha...

Még ez sem fix hanem véletlenszerű! :Y Itt van h1mpi, összeszedett vagy egy hét prémet és még nem ért a végére.. Én megcsináltam mindent és összesen 1 napot adott. Ez így szerinted megfelelő? Jobbára az 1500 kredites fogyókat vágta hozzám a szopásért cserébe. :U

A baj az hogy így 8 év távlatából is több sebből vérzik a játék, és csak egyre rosszabb lesz mert a pénzünkért egyre kevesebbet kapunk.

Nem a játékosállomány tehet ezekről a dolgokról,ne őket/minket okolj ha rávilágítunk azokra a hibákra amit játszi könnyedséggel ki tudnának javítani. (ha akarnák és nem csak a pénzzel lennének elfoglalva.) :U

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#150875) po1son válasza ddt500hu (#150873) üzenetére


po1son
addikt

A sors iróniája, hogy gondoltam nézek egy kis scheff streamet és hát mondanom sem kellene, hogy 15-3, 4-15, 3-15 stb.... ;] :DDD

Viktoár - Jól összefoglaltad kolléga! :R

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#150876) jr1994


jr1994
addikt

Olvasgatom a hozzászólásokat, szerintem valamennyire mindkét oldalnak igaza van. Igaz előfordul hogy úgy érezzük teljesen esélytelen a csata (szállnak a lövések mindenhova csak a becélzott gyenge pontra nem, meg szarul osztha el a tankokat az mm), viszont például CW-n még két hasonló erősségű csapat meccse is hozhat szélsőséges eredményt, akkor mit várunk a randomtól? Nagyon kis dolgokon múlhat egy-egy csata.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#150877) Gyuri27 válasza Viktoár (#150874) üzenetére


Gyuri27
félisten

A map rotáció mai napig nem kóser. A mapok milyenségéről nem is beszélve.
De hát a lényeg az új op prem tankok egymás utáni kiadása, meg a hd modellek (miközben a régi premek egy buznyákot nem érnek).
Más játékokhoz képest ált 1,5-2x akkora a pingem wotban.
Lehetne ezt hetekig sorolni. De hát jóvanez me mennyi a vényócad? :U

Amd - Radeon - Ryzen

(#150878) Viktoár válasza Gyuri27 (#150877) üzenetére


Viktoár
addikt

Van itt baj böven. Scheff-nak abban van igaza hogy a low játékosok negatívan befolyásolják a csata végkimenetelét. Azonban a játék hibáit nem lehet rájuk hárítani. :N

Sokan sírnak az xvm fókusz miatt. Nem az xvm-et kell kivenni hanem a statisztikát. Nincs e-pénisz, nincs sírás. Nélküle nem lenne más cél csak a győzelem. Hanyagolnák a kempelős stathuszárkodást, meg a szarbanhagyást.

Nyílvánvaló hogy ez nem elfogadható lépés a WG részéről, stat nélkül sokan otthagynák a játékot ha nincs mire verni.

Üdv:Viktor

(#150879) edari válasza Viktoár (#150878) üzenetére


edari
őstag

"stat nélkül sokan otthagynák a játékot ha nincs mire verni."

Win/lose arány?
Elvégre ez lenne a lényeg...

(#150880) Viktoár válasza edari (#150879) üzenetére


Viktoár
addikt

Igen, csakhogy nekik nem wr a lényeg.... :( Inkább bebukják csak meglegyen a 4k WN8.

Üdv:Viktor

(#150881) wwenigma válasza edari (#150879) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Jah, szakaszban huzza ha nagyon olyan csapatokat dob neki az mm hogy azokban csak wn8at tud.

Amugy epp kezdtem szidni a WG-t, de aztan csak engedett egy jo kort... :] [link]

Ettol fuggetlenul szvsz rosszabb mint a 1390 szerintem. :(

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#150882) ddt500hu válasza wwenigma (#150881) üzenetére


ddt500hu
veterán

Csak 1.osztály???? :Y :Y

(#150883) e-newsee válasza edari (#150879) üzenetére


e-newsee
addikt

A win rate teljesen jó mérce lenne, ha szabadjára engednék. De nem, balanszolni kell, hogy ne legyen se 30, se 70%-os emberke. Kérdem én, mi lenne azzal a baj? Én pl jobban besz@rnék egy játékostól, akinek 70% a wr-je, mint most egy reroll lilától 2-3k meccsel. Mert egy ilyen magas wr arra utalna, hogy képes eldönteni csatákat akár egyedül is.
Másrészt sokan ki szeretnének vetetni a játékból sok mindent. Artyt, modokat, friendly fire-t, stb-t. Pedig akár az account resetet is megszüntethetnék. Akkor mindenkinek vállalnia kellene, hogy hova jutott kezdő korától, és sokkal árnyaltabb lenne a kép.
Vagy nem tudom, de vannak gondok, igen...

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#150884) BÁ Nutrition válasza po1son (#150872) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

hetvegi mokolasok:
[link]
e futykos: 1954 winrate +53%

jaja, en sokat tanultam Schefftol, de nagyon birtam Linkin Ragevideoit is :K ill a topiclakoktol is minimum ennyit :R mikor felfedeztem a topicot akkor talan 600wn8am lehetett meg olyan 48%os gyozelmi mutatom talan 1500 csata kornyeken járhattam, most 9200csatanal mar jo ideje ilyesmi eredmenyeket hozok, annak ellenere h az rng engem is ugyanannyira szivat mint barki mast, tokre szerettem volna pl tavaly nyerni tigrises pattont de nem sikerult, pedig relative sok biszbaszt szortam be a karacsonyi sorsolason, ugyanúgy vannak beteg lovesek amik talalnak meg amik 5 meterrol melle mennek. ezek nyilvan durvan bosszantoak. de egyertelmuen azt latom h nem az rng miatt sokkal jobb jatekos dobilaci vagy Chryss mint en, mas stílust is jatszanak, en kempelosebb vagyok, nem igazan bizom meg a csapattarsakban pl.. sok a rossz tapasztalat sajnos. a Wot egyertelmuen a legidegesitobb jatek amivel valaha jatszottam, valamiert megis mind jatsszuk.azt is latom h eleg sokan mar csak azert jatszanak mert lazan rakoltottek 50-100ezer forint kornyeken a kulonbozo premtankokra stb. szal egyertelmuen elmondhato h van baj a rendszerben, sokszor nekem boven eleg lenne ha ket fullbot csapatban játszva mehetnek par kort, tehat kizárólag a szamitogep ellen, ez foleg a gyenge teljesitmenyemnek tudhato be, de otthon igy játszogatva pl nem lenne lagg, nem irkálnának be a csapattarsak h kaptyal kenszert, nem lenne semmi rage, nem lokne le a csapattars a szakadekba direkt stb. most komolyan ki ragel azon h mondjuk a far cry primalban mennyi nyilvesszobol lo le egy ozet, kozben megis szereti a jatekot, es kikapcsolja, itt meg megy a duhonges.
pl itt van Zodo aki 50% koruli winratenel azt irja h feljebb engedett a jatek picit :F most komoly? semmi bajom vele, jo tagja a topicnak de ez vicc. ha megyek Chryssel latom h tok máshogy jatszik mint en a csatak tobbsegeben, es jobban is teljesit, ergo nyilvan ha nekem nem sikerul a jelenlegi taktikával ugy jatszani akkor bennem a hiba, erre itt van Scheff aki tier 10ben tolja jobban mint en a kis t28al :D szal van mit tanulni.

a jatekot nem mentem fel mert sok hibaert okolhato. remelem nem bantottam meg senkit sem. a 2 percet nem tudom visszaadni annak aki ezt elolvasta sorry :B

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#150885) wwenigma válasza ddt500hu (#150882) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Jahh, mikor elején bespotoltam az átmenő ellenfeleket szinte senki nem lőtte, általában 2-3k spotdamage szokott abból lenni. Így kevés az Xp... :/

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#150886) BÁ Nutrition válasza kchryss (#150844) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

torony az relative nem sok, az agyubol csak a top nincs meg egybol, a 100 milisnek 235 a goldpenje, es nem neztem meg meg de gondolom olcsobb mint a 122es. par szorzozas hetvegen 3xnel es sokat lehetne csokkenteni, persze nem letszukseglet csak gondolkodok :) lehet jo lesz meg az a par 10k kredit tier 9nel :F
alapvetoen nem szeretek mondjuk hátrányból jatszani

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#150887) kchryss válasza BÁ Nutrition (#150886) üzenetére


kchryss
addikt

Én annak idején stronghold-ban húztam ki a stock is3-ból a modulokat. Bár elég nehéz volt becsempészni, mert az alap torony hátulján van egy ponyva ezért sokszor kiszúrták a többi is3 között hogy stockos vagyok és megkért a taktikus hogy ne hozzam azt a szart amíg nem fullos. :D

Én mostanában skill4ltu-t nézem. Amellett, hogy játékban sokat lehet tőle tanulni, a mentalitást is el lehet lesni. Rajta például látszik, hogy imádja ezt a játékot és ezért játszik, nem muszájból. Elég agresszíven játszik és ha nem jönnek be a számításai és kiszedik az elején akkor nem mérgelődik hanem levonja a tanulságokat és megy tovább. Sugárzik belőle a lazaság és igaza is van, nem éri meg bosszankodni egy játékon.

Egyébként ha itt a topiklakók szerint ilyen fos a játék akkor nem értem miért játszanak vele. Ha nem élvezném a játékot én biztos nem játszanék vele. Nekem tetszik az új mm, szerintem sokkal jobb mint a régi. Biztos csak velem kivételezik a rendszer, de nálam a map rotáció is tök jó, egy nap alig kerülök 2x ugyanarra a mapra, egymás után meg gyakorlatilag soha. Persze tudom ha valaki spotolós küldetést szeretne csinálni és nem kerül 30x egymás után malinovkára akkor már szar a rotáció ...

(#150888) BÁ Nutrition válasza kchryss (#150887) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

az IS-t ha eladom akkor ha visszaveszem ugyanúgy meglesz a csillag a csoven ugye?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#150889) kchryss válasza BÁ Nutrition (#150888) üzenetére


kchryss
addikt

Meg, de ha van rá esély hogy visszaveszed akkor nem érdemes eladni. :)

(#150890) BÁ Nutrition válasza kchryss (#150889) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

egy ideig most nem lesz bele legenyseg. lehet h tobb mint 1 ev, ill az IS2 prem is megvan szal elvileg ugyanaz a tank, csak vmiert azzan sokkal gyengebbek az eredmenyek, ilyen 50% vs 63% winrate.
mindenesetre szerintem 1 even belul nem lesz masik, es ugy kulonosebben nem is ertem h ezzel miert jobbak az eredmenyek, tigrishez t28hoz sokkal tobb minden kot, azokat nem adnam el semmi penzert :)
most meg jól jonne az is3 vetelehez, igy is kell 1 milliot grindelni legalabb

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#150891) jimmy74 válasza kchryss (#150887) üzenetére


jimmy74
őstag

Hát legutóbb is láttam a Twitch-en felvètelről hogy nagyon mondta a magáèt a meccs vègèn,elèggè szidhatta a csapat társait mert csak ő maradt szinte a vègère.
Mèrgelődik mindenki aki kicsit komolyabban veszi ezt a játékot.

WoT:jimmbo

(#150892) hemaka válasza BÁ Nutrition (#150884) üzenetére


hemaka
nagyúr

A wot a lolhoz kepest nyugdijas jatek. Probald ki es egybol nyugodtabban fogsz jatszani ezzel. Engem nagyon ritkan huz fel, en inkabb elengedem es megyek masik tankkal. :)

(#150893) Gyuri27 válasza hemaka (#150892) üzenetére


Gyuri27
félisten

Sajna ilyen a hots is. Objektre, eventre nem mennek a népek. Vagy amikor nem kell oda megy.
Wot is ilyen. Olyan helyeken kolbászolnak ahol nem kéne. Ahol kéne ott nincs senki. Heavy oldalt egyedül védem e50e-vel. De én vagyok a gyökér minek mentem oda. Meg is irták a többiek. Az más kérdés ha én nem vagyok ott mennyivel lett volna rövidebb a csata. Mert velem azért elszórakozott az enemy.
Alap dolgokkal van a baj. A skill más kérdés. De ha már jó helyen vagy, de legalább lövöd a nyomorult spotot az már félsiker.

Amd - Radeon - Ryzen

(#150894) szbalogh


szbalogh
őstag

Nálam 9-en nem sebeztek semmit. Na ki licitál túl? :DDD

Nick: HE_Storm

(#150895) Viktoár válasza szbalogh (#150894) üzenetére


Viktoár
addikt

:Y :C

Előfordul ha 9-en rosszul helyezkednek. ;]

Üdv:Viktor

(#150896) wwenigma válasza szbalogh (#150894) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Biztos az egyéni kvalitásaid miatt.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#150897) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Tudom sokan itt nem indulnak az éppen aktuális kampányon ,de most ugye újított a wg megint. Amennyiben megvan a legjobb 11K-s helyezés úgy megveheted kötvényért az adott tankot. Azonban ha én nem toltam rangsorolt csatát akkor honnan a viharból szedek elő 5K kötvényt a tankra ?

Bá Nutrition : Csak így tovább én végigolvastam :C

[ Szerkesztve ]

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#150898) szbalogh válasza jozefgucci1 (#150897) üzenetére


szbalogh
őstag

Menjenek a ....-ba! Szólhattak volna előbb is, hogy ne basszam el a kötvényeket lámpára! :W
Mindegy is, mert már csak funolok.

Nick: HE_Storm

(#150899) Viktoár válasza BÁ Nutrition (#150884) üzenetére


Viktoár
addikt

Van igazság abban amit írsz. :K

Azonban:

"most komolyan ki ragel azon h mondjuk a far cry primalban mennyi nyilvesszobol lo le egy ozet, kozben megis szereti a jatekot, es kikapcsolja, itt meg megy a duhonges."

A far cry-t megveszed (rosszabbik esetben ;] ), leülsz elé, játszol mert KÉSZ játék. Ellenben a wotnak sok a hiányossága annak ellenére hogy a pénzt folyamatosan beleöljük. (én csak és kizárólag prémnapot veszek)

A kettő nem ugyanaz,persze hogy időnként felkapja az ember vizet.Szerinted hányan élveznék a far cry-t ha az őzet nem lehetne lenyilazni mert oldalba lövöd és "aszongya" hogy: We didn't even scratch them! :DDD

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#150900) po1son válasza jozefgucci1 (#150897) üzenetére


po1son
addikt

Én béta 2. rangsoroltba a 4447. helyen vagyok, tehát ha van 5000 kötvényem akkor megvehetem majd decemberbe?! Vagy nem rangsorolt csata top 11k-ról van szó?

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.