Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#150601) Zolee_70 válasza po1son (#150586) üzenetére


Zolee_70
senior tag

"Svéd TD ág erősen ajánlott, Orosz TD ág kicsikét szenvedős"

Svéd TD ág egy kurva nagy szopás, ha őszinték akarunk lenni. Udes és társai.....Lehet, hogy T9 és T10 jó, de addigra én úgy megutáltam, hogy nem folytattam az ágat.

[ Szerkesztve ]

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#150602) rlazol válasza zodo (#150599) üzenetére


rlazol
addikt

nem halkul. Egyik pillanatról a másikra elmegy.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#150603) fradi81


fradi81
veterán

Kinek mi jön be, nekem a német páncélozott TD-k amikkel lehet menni előre rambózni :)

moto g72, Ninebot d28e

(#150604) hemaka válasza rlazol (#150595) üzenetére


hemaka
nagyúr

Nalam is ez van, meg masodpercekre nincs hang, meg olyan mintha egy lyukas vodorbol szolna. :D

(#150605) po1son válasza Zolee_70 (#150601) üzenetére


po1son
addikt

Hat nekem udesal 2000 felett volt az atlagom és szerettem is vele játszani a nagy ágyúval. :D

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#150606) Jokerdapro válasza po1son (#150605) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Nincs ekkora átlagom, de én is k#rvára szeretem, főleg hogy azért be lehet vele hugyozni majd mindent. ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

(#150607) Gyuri27 válasza Zolee_70 (#150601) üzenetére


Gyuri27
félisten

6-7-s td-k se voltak rosszak. Gyorsak, nagy pen, jó camo.

Amd - Radeon - Ryzen

(#150608) zodo válasza rlazol (#150602) üzenetére


zodo
nagyúr

Igen,
Úgy akartam volna írni, mintha kirántanák a jack dugót vagy mute gombot nyomna valaki ill. mikor épp csak hogy hallani akkor kb. 10-es hangerő skálán rögtön 1-re ugrana.
Szerintem ez is egy random bug mint a chat, üzenet, barát lista eltűnései
Abból gondolom hogy ahogy jött úgy ment is a probléma ill patch-ben most a hangokon is variáltak.

(#150609) Fel válasza rlazol (#150595) üzenetére


Fel
addikt

Nekem is ilyen.
Biztosan új fícsör. Új "éjszakai mód".
A helovín spesöllel jött. Nálam kimondottam ebben a kísérteties játékmódban jön elő, sima játéknál nem. Eleinte próbáltam valamit állítani a hangon, de nem ért semmit sem, így marat a kilépés - újraindítás.

(#150610) Rellind válasza zodo (#150608) üzenetére


Rellind
senior tag

Szintén hangbug enable.... :U

(#150611) zodo válasza zodo (#150608) üzenetére


zodo
nagyúr

Most hogy beszéltünk róla pár nap bug mentesség után, tegnap ismét nagyon halkra ugrott. :DDD

(#150612) inferno88 válasza zodo (#150608) üzenetére


inferno88
őstag

A hangbug nekem is előjött(vagy a hangfeature ment el).
Tegnap viszont az ingame chat nem működött vagy öt meccsen keresztül. A hatodikon pár perc után hirtelen kiakadt a játék majd továbbment és egyszercsak az előző összes üzenete berobbant a képernyőre.

Semper fi!

(#150613) Emu


Emu
őstag

@(#150554) kchryss: ez a vészmegoldás :DDD
Ha semmi sem lesz akcióban akkor megveszem a goldot, aztán leárazásban egy strv-t. De jobban örülnék valami frontharcosnak, amivel lehet előre menni és zúzni (T26E5, esetleg egy Defender ;] ).

@(#150555) zodo: medből van elég (CDC, Revo, Pilóta, Mutz) valami frontharcost szeretnék, amivel nem másod / harmad sorból kell okoskodnom.

Ez a hangbug nekem kicsit máshogy jön elő: nekem pl. mono lesz a játék hangja. :D Skype-on a beszédet stereoban hallom, a játék hangjai viszont csak monoban jönnek át.

(#150614) notika77


notika77
senior tag

A nagy óceánon túl lesz hálaadási maraton. 20 nap, 3 sorozat, sorozatonként 20 feladat, melyekből 15-öt kell megcsinálni a nyereményhez. A nyeremények pedig: T34 B, IS-6 B és Schwarzpanzer 58. Mind a 3 sorozatot megcsinálhatják, hogy mind a három T8-as prémium tankot megkapják. [link]

Szerintetek EU szerverre lesz valami? :)

A novemberi akciók beharangozásában semmi nincs róla: Sneak Peek: November Specials
A "Mi történik 2017 végéig" című cikkben, van egy "March of Nations", ami ilyen néven másfajta akció volt legutóbb, de az amerikai maraton némileg nemzetekhez van kötve, mert a különböző tankok küldetéseit 3-3 nemzet tankjaival lehet megcsinálni.

(#150615) inferno88 válasza notika77 (#150614) üzenetére


inferno88
őstag

Gondolom azért is csinálnak nekik ilyen vagány akciókat, mert kevesen vannak és próbálják őket játékra csábítani, de azért én sem sértődnék meg, ha lehetőségem lenne begurítani egy új nyolcas prémet. A Revo és SP mellé elférne, bár most a Revo a nagy kedvenc(és csak 4k-ba se került, hála a HTC cseréjének).

Persze mondhatjuk, hogy nálunk meg volt lehetőség a japán cirmos és a T34-85M begyűjtésére.

Amúgy, ahogy látom, ezek a küldetések nevetségesen egyszerűek.

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#150616) h1mpi válasza Emu (#150613) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Megunod gyorsan a frontharcot. Jön a végeláthatatlan gold spam és garázs ;]
Tegnap előre mentem a halál utcában a JgPZE100-al. 4 tank volt szembe, mind a négy belőtte a frontpáncélomat goldal. Ja mondom akkor ez mire jó? Semmire... ment is a süllyesztőbe. Most viszont van majdnem 15 millió kreditem, nincs is olyan 10-es tank amit meg akarnék venni. Talán megveszem a 10-es Német lightot jobb híján, de félek, hogy nem fog szórakoztatni. Várok egy teszt szervert inkább.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#150617) Emu válasza notika77 (#150614) üzenetére


Emu
őstag

Ha lesz is maraton (szerintem karácsonyig már nem) akkor valami hasonló küldikre kell számítani mint WZ-111 esetében. Csak a "főkockák" tudják megcsinálni, akik egyébként is sokat ülnek a gép előtt, egyszerű halandónak szinte lehetetlen.

@h1mpi: elgondolkodtató amit írsz, főleg ha a veteránok napján tényleg lesz valami leárazás.

(#150618) jano_77


jano_77
nagyúr

végre itthon vagyok, lenne időm játszani, de az irgalmatlanul sok agyatlan barom miatt nem lehet nyerni még az elvileg nyerhető csatát sem :W

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#150619) lacibacsi válasza notika77 (#150614) üzenetére


lacibacsi
addikt

"Szerintetek EU szerverre lesz valami? :)"

Egészen biztosan lesz EU-n is. Mondjuk 20 nap alatt szerezz 500 killt és 500k sebzést, ajándéknak pedig el tudok képzelni mondjuk egy 10 darabos XP boost csomagot! ;]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#150620) hemaka válasza lacibacsi (#150619) üzenetére


hemaka
nagyúr

(#150621) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Érdemes megnézni skill4ltu "kis statját". Elég elszánt lehet az ember, aki ilyen részletes statot gyárt :Y
Lehet ebből írta a diploma munkáját :))

stat

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#150622) hemaka válasza h1mpi (#150621) üzenetére


hemaka
nagyúr

Ebbol el konkretan o is, mint mas par streamer, szoval ja, nyomnia kell. De o legalabb nem uzemeltet csalo oldalakat, mint paran a streamen... :D

[ Szerkesztve ]

(#150623) e-newsee


e-newsee
addikt

Most akkor hogyan áll az xvm és az elvárt sebzés adatainak esete, vagy úgy egyáltalán, most akkor mi van? Mennyire hiteles az in-game adat?

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#150624) notika77 válasza e-newsee (#150623) üzenetére


notika77
senior tag

Ugyanannyira, mint az összes többi. Semennyire, mert nincs wn8-nak megfelelő elvárt sebzés.

(#150625) dokee78


dokee78
félisten

Vezetőnek mit adjak szerintetek?

(#150626) e-newsee válasza notika77 (#150624) üzenetére


e-newsee
addikt

Akkor jó. Illetve nem jó, de én is így tudtam. :R

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#150627) e-newsee válasza dokee78 (#150625) üzenetére


e-newsee
addikt

Én lassan elkezdeném húzni a BIA-t így harmadik képzettségnek.
Vagy újraosztani, és BIA, álca (parancsnoknak majré), a maradék képzettségből pedig, ha még maradt valami, akkor mehet ilyen javítás, vagy látótávnövelők, vagy ilyesmi.

Ja, és hacsak nem free XP-t akarsz váltani, bekapcsolnám a "Legénységfejlődés felgyorsítását", de iziben. :)

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#150628) Czmorek válasza dokee78 (#150625) üzenetére


Czmorek
aktív tag

Sima utazást.

(#150629) galervin93 válasza dokee78 (#150625) üzenetére


galervin93
őstag

Az ezermester az újratöltődő fogyók óta teljesen felesleges. Azt érdemes lenne kikapni onnan. Helyette inkább sima utazás - ne tévesszen meg a neve, nem csak menet közben leadott lövéseknél működik, hanem egyszerűen menet közben nem esik szét annyira a célkör, megállás után így kevesebbet kell várni, hogy lőhess. Van ott még egy-két kérdőjeles skill (megérzés pl.), aminél azért akad jobb.
Ha nem vagy teljesen tisztában a skillek/perkek hatásával, inkább kérdezz, mielőtt osztasz, mert értékes helyeket veszítesz, saját magaddal b*szol ki.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#150630) lacibacsi válasza dokee78 (#150625) üzenetére


lacibacsi
addikt

Fix tornyos TD-re a kuplungégető is jó választás. Nincs annál szebb, mint amikor egy light azt hiszi, hogy körbe tud táncolni, te meg simán másvilágra tudod küldeni őt... :K

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#150631) dokee78 válasza e-newsee (#150627) üzenetére


dokee78
félisten

Bia majd 3. sorba,de lehet 2. skillnek azt kellett volna.
Úgyis nemsokára elvileg kapok 30% kupont,akkor veszek Goldot és újra osztom.

Legénység fejlődés felgyorsítása minden prém tankomon be van kapcsolva,most kapcsoltam ki pár napja,hogy a francia Artyt húzzam könnyebben Freeből.

Czmorek #150628 Sima utazás, és Kuplung égetőn gondolkodtam.

galervin93 #150629 Megérzés nincs. :N

lacibacsi #150630 Az lesz az Kuplung égető.

Köszi mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

(#150632) galervin93 válasza dokee78 (#150631) üzenetére


galervin93
őstag

Upsz, benéztem telefonról, sry.
Ettől függetlenül tartom, hogy inkább kérdezz, lesz aki segít, mert ugyan egy-két skill nem tűnik soknak, de összességében sokat dobnak egy gép használhatóságán. 3-4 sor általában már a legmagasabb szinten is elég, de nem baj, ha több van, ott mondjuk sokszor már nincs is értelmes választási lehetőség skillek/perkek terén, ott már mehetnek ilyen kevésbé fontosak, de első háromra azért érdemes az "okos" skilleket osztani, pláne ha még nincs BiA.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#150633) jano_77


jano_77
nagyúr

Eddigi pályafutásom szerintem legkisebb WN8 értékű mókusa:

és a csata vége - ki mit tippel?

illetve egy T54 ltwt ÁSZ

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#150634) Lanash


Lanash
aktív tag

Iszonyat sok LT van most egy-egy csatában. Spotolni nem akarnak csak a dmg és a kill kell.... :W

(#150635) h1mpi válasza Lanash (#150634) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Mert az adja a véennyócat :D meg a sok birkának minek spotoljanak, úgyse lövi senki a spotot, én megértem Őket :P

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#150636) jano_77


jano_77
nagyúr

járt már úgy vki az új mikropöcs óta, hogy lejátszott több órát - értsd reggel 10 óta mostanáig megállás nélkül - és most egyszer csak csatából visszalépés közben kifagy a game!?!? Garázs visszajön, de csak a háttér és az épp aktuális tank, semmi más!? EDDIG IS VOLTAK MODOK.

szerk: a retek FV4005 vagy micsoda förmedvényt meg nerfeljék a *ecibe! 1300-al egyetlen lövéssel küldött garázsba, majd egy T-10nek is dobott egy 1400-ast! :W

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#150637) h1mpi válasza jano_77 (#150636) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nekem tök stabil! Az összes trollágyúst előbb utóbb nerfelik. Mondjuk azzal a döggel szerencse is kell, hogy eltaláljon, mert kiteszi a buflák nagy fejét és mehet a garázsba :D

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#150638) Dareiosss válasza jano_77 (#150636) üzenetére


Dareiosss
senior tag

Én múltkor 1550 et kaptam tőle szemből az IS4 el....
Full hp s voltam, szóval nem berobbantás volt a dolog mögött.

[ Szerkesztve ]

(#150639) L4mie válasza jano_77 (#150636) üzenetére


L4mie
veterán

T-10 el hogy érdemes játszani, nekem nagyon puhának tűnik :(

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#150640) Dareiosss válasza L4mie (#150639) üzenetére


Dareiosss
senior tag

Mint egy meddel :)

(#150641) L4mie válasza Dareiosss (#150640) üzenetére


L4mie
veterán

fene :) rossz ágat választottam, Obj 140 után nem kell még 1 med.
IS-7 is félig med.?
Mert akkor rágyúrok az IS4 ágra. ST-1 től úgy is mindig megijedtem amikor jött 1 szembe.

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#150642) h1mpi válasza L4mie (#150641) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Az IS4 nem jobb testre, mint az IS7. Sokkal könnyebben be lehet lőni a torony alatti részt szemből. Sidescrapeben meg az IS7 is jó.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#150643) Dareiosss válasza L4mie (#150641) üzenetére


Dareiosss
senior tag

Ne tévesszen meg, a T10 az egyik legjobb 9 es tank. Nagyon mozgékony és ha jól fordulsz be, sokat pattint.
STI et is szerettem bár azzal nem olyan élvezetes a játék, mint a T10 el. Viszont saját véleményem szerint az IS4 egy kalap szar.

[ Szerkesztve ]

(#150644) Moleman válasza L4mie (#150641) üzenetére


Moleman
addikt

Nekem a KV-4 nagyon szenvedős, lassú is, gyenge is, cserébe mindig 10-eseket látok. Még nem győzött meg annyira, hogy elverjek 44k free xp-t a nagylövegre... Fullosan lehet jó, de addigra ötször meg lehet gyűlölni. Pedig a KV-3-mal nagyon jó voltam már a vége felé.
De az IS-3 is nagyon papírnak érződik ahhoz képest, hogy 4 éve milyen volt, mikor legutóbb játszottam vele. :(

(#150645) h1mpi
Az IS-3 viszont nem kapott semmit, ezért lower platen is alig viszi át a kilenceseket. :((( Kegyetlen rosszul játszom vele, ezért inkább hanyagolom is a nagyokat, 5-6-ban érzem komfortosan magam.

[ Szerkesztve ]

(#150645) h1mpi válasza Moleman (#150644) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Azért érződik papírnak az IS3, mert közben szinte az összes löveg +20-30-as pen buffot kapott. Most már egy T44 is majd 200-as pennel rendelkezik, ami egy jobb RNG esetén sima AP lőszerrel is beviszi.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#150646) L4mie válasza Moleman (#150644) üzenetére


L4mie
veterán

én is 1.5 éve toltam IS-3 al utoljára, nagyon szerettem.Na de majd rágyúrok a T-10 re, még kell a nagyobb ágyú, gondolom élvezetesebb lesz mert a mostanival eléggé tré szegényem. Golddal meg nem szeretek lövöldözni mert nem kifizetődő.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#150647) galervin93


galervin93
őstag

Mókoltak valami az MM-mel? Az utóbbi időben elég sokszor kell akár 1-2 percet is várakozni csatára, nem csak alacsony tierekben.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#150648) hemaka válasza galervin93 (#150647) üzenetére


hemaka
nagyúr

Most is eppen jatszunk ketten, instant hiv T5-T8

(#150649) po1son válasza jano_77 (#150636) üzenetére


po1son
addikt

Komolyan mondom már számomra az lenne a legnagyobb ajándék a wg-től, ha kapnánk egy működő játékot karácsonyra, olyan érzésem van mintha valami beta játékba szerepelnék.
Barátlista állandóan bugos, sztereó hangról átvált monora a játék ~ fél óra játék után, néha a javítás bugos vagyis escape és újra le kell nyomni a bill kombinációt, új MM kereső néha 2-3 percig nem csatlakozik szerverhez csúcsidőben....

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#150650) galervin93 válasza po1son (#150649) üzenetére


galervin93
őstag

Béta a játék, tessék megnézni a verziószámot! :K

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.