Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#133051) FuRiONight válasza FuRiONight (#133042) üzenetére


FuRiONight
őstag

Erre esetleg? :F

(#133052) Djuree


Djuree
félisten

hát nekem ez a mai is kimarad, a sima 10 győzelem is soká lett meg, ez meg aztán pláne soká lenne meg. nem jó ez már ha vért kell izzadni, főleg h ez a győzelem dolog nem is rajtam múlik, csinálhatok én akármit ha a többiek hülyék.
nyomok pár csatát amennyihez kedvem van majd meglátjuk.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#133053) rlazol válasza FuRiONight (#133042) üzenetére


rlazol
addikt

FuRiONight: németeknél mindenkinek van vmi látványos gyenge pontja, amerikait és angolt nem ismerem, az angol dög lassú viszont az E5ről jókat hallani. KV1, IS3, talán megfelel a leírtaknak.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#133054) jr1994 válasza FuRiONight (#133042) üzenetére


jr1994
addikt

Szia! Először az orosz és az amerikai, aztán a német meg a kínai vonalat ajánlom.

Oroszok tele vannak jó tankokkal, igazából tier 6 felett nem tudok rossz heavyt mondani, ennyi. Kicsit pontatlanabbak az ágyúk, de nagyot ütnek és az rng hajlamos a legdurvább kapáslövéseket is beadni nekik.
Németeknél a közepes szinteken vannak gyengébb páncélzatú heavyk (szinte mind az), de a végén mindháromnak meg van a jó páncél + jó ágyú. Az E75-öt sokan kedvelik, nekem az E100 jobban bejön. A Maus a buff után egy vadállat lett, és ott az új 10-es heavy is, a Pz. VII, az sem lehet rossz.
Amcsiknál az E5 ág szinte minden tankja jó, én az M103-mat nem igazán szerettem, de valakinek ez a kedvenc 9-es heavyje. Az E5 kupoláját nerfelték, de még így sem lett rossz, sőt.
A kínaiakat sokan méltatlanul hanyagolják, de nagyon jó tankok vannak ott is. Tier7-től talán az IS7 ághoz lehet hasonlítani a tankokat. IS2 kicsit jobb mint az IS, 110 tűrhető, de vannak nála jobbak. A 9-es és 10-es hátránya hogy az alváz gyenge, de azt el kell rejteni, azon kívül jó a páncéljuk. A 9-es wz szerintem a szintjén a legjobb nem táras heavy, a 10-es meg cw tank, mindkettőn jó ágyú és jó mobilitás, megfelelő páncél van.

Az angoloknál az ágyú jó, de a páncél nem sokat ér, nem csak az alvázuk, de az oldaluk is papír. Ettől függetlenül egy tapasztalt játékos kezében jól működnek azok is.
A másik három ágon tárasok vannak, általában gyengébb páncélzattal, bár az új svédeknek a tornya nagyon durva. Ha lesz 1-2 normál 10-esed, érdemes lesz a tárasokat is próbálgatni.
Készülj fel lelkileg, hogy az összes 9-es rengeteg free xp-t kér, érdemes azokra tartogatni. Ja és ha röhejes dömperekkel akarsz játszani amik a leginkább bolondbiztosak, ott vannak a japánok, de azzal nem fogsz rendesen megtanulni játszani. Én csak egy troll ágyús tankot ismerek el, az pedig a KV-2 :D

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#133055) Djuree válasza FuRiONight (#133042) üzenetére


Djuree
félisten

orosz IS ág, amcsi T29 ág elég kezdőbiztos ágak, jó tankok vannak rajtuk. német tiger ág is jó.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#133056) jimmy74 válasza FuRiONight (#133042) üzenetére


jimmy74
őstag

Bár ne tetted volna. :D
De ha már újra nyomod ès elkezdted megint ráadásul heavy èrdekel akkor pont jókor kezdted Újra mert most kaptak utolsó patch buffot a nehezek.
USA mindenkèpp ha a vègsőt is nèzzük vagyis az e5öt bár ő mérget kapott nem is.csoda.
Egèszen kellemes ès jo az USA ht ág .
Az oroszok is.megvannak nekem is4-is-7 páros sztem nemrnosszak ès úgy èrzem stabilak nem piszkálják a wot őket bár lehet egy e5 könnyebben használható sokaknak.
Az ág is jó vègig sztem
Angol ht ágat csak látásbol ismerem nekem nem tetszett a 10-es hátsótornyos elhelyezèse nem is kezdtem bele.
Nèmet ág tènyleg lassú de èn szeretem az e100 at ráadásul sokan tolják újra a mással buff miatt.

[ Szerkesztve ]

WoT:jimmbo

(#133057) SoulReaver válasza mcwolf79 (#133033) üzenetére


SoulReaver
veterán

ST-I tornyát a cső felett nekem többször is belőtték, a parancsnoki kupolár is. Lehet csak mákból..

(#133058) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Ezek a pilotok a csatában free hp-k, megéri szenvedni érte :DDD

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#133059) Bozso68


Bozso68
senior tag

Most nézem, a Defender-t kivették a shop-ból?

(#133060) Jadro


Jadro
veterán

Asszem én is feladom a pilotot. Ennyi retardált majmot. Bekaphatja a WG, ezeknek egy fillért se többet.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#133061) 4580693 válasza Jadro (#133060) üzenetére


4580693
senior tag

Én tegnap este adtam fel. Ma reggel majdnem elcsábultam, de aztán inkább eljöttem Gödre a termál fürdőbe. Ez olyan nyugis és punnyadós. :D

(#133062) zodo válasza Bozso68 (#133059) üzenetére


zodo
nagyúr

Egy ideje, Március 06. reggel 06:00-ig volt elérhető.

(#133063) Bozso68 válasza zodo (#133062) üzenetére


Bozso68
senior tag

Köszi!

Akkor eldőlt a kérdés :) .
Töretlenül nyomom E5-ig.

[ Szerkesztve ]

(#133064) Balesz1899


Balesz1899
aktív tag

Ez a mai feladat tényleg maratoni lenne...de szerintem kihagyom. 5-ből 3 győzelem, de a top 3 egyszer sem lett meg. Ha pedig odaértem volna, akkor buktuk a csatát. Ezért nem vagyok hajlandó 100 kört lenyomni egy nap alatt. Ez lesz az első, ami kimarad, remélem lesz még teljesíthető később is.

(#133065) IMIIKE1998 válasza Jadro (#133060) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

A játék is úgy fut, mint egy kula és elvárják, hogy fizessek érte... Prémium nélkül szinte lehetetlen haladni, nekem egy X-es és egy IX-es sikerült, utóbbi az ST-1, aminek el fogják cseszni az ágát, az IS-4 lekerül tier IX-be... Most is megvan a Tiger I, csak éppen nincs pénzem goldra, hogy free XP-ből kifejlesszem a cuccokat, így marad a szívás, az alap fos ágyúval nem lősz át még szinteden se senkit, max. a medeket.

[ Szerkesztve ]

(#133066) FuRiONight válasza IMIIKE1998 (#133065) üzenetére


FuRiONight
őstag

Sajnos néhány óra játék után ugyan erre jöttem rá, ismerősők is mondták, hogy tier 8-9-hez már bezony fizetni kell. De egy alap festésért is pénzt kérni... ugyanmár.. :W

(#133067) jr1994 válasza IMIIKE1998 (#133065) üzenetére


jr1994
addikt

Te miről beszélsz? Mi kerül le hova és honnan van az infó?
Egy forintot nem vagy hajlandó költeni a játékra és elvárod hogy minden könnyen és gyorsan meglegyen? Menj le farmolni tier5-be hogy legyen kredited gold lőszerre a tigrisbe.

(#133066) FuRiONight: nem azt mondtad hogy tier5-nél tartasz? Nem szeretetszolgálat a játék, nyilván a festés sincs ingyen, mikor javítja az álcát. Nem igaz hogy prémium nélkül nem lehet játszani, lehet, csak jól kell tolni. És nem árt keresni egy értelmes klánt. Amúgy az első néhány 10-es tankomat prémium fiók nélkül értem el és vettem meg, csak a garázs bővítés miatt vettem goldot.

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#133068) IMIIKE1998 válasza jr1994 (#133067) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Ez mind nem lenne baj, csak az basz fel, hogy óriási hátrányban vagyok a többi pénzes játékossal szemben. Mind legénység, XP, kredit, gold lőszer terén, a felszerelésekről ne is beszéljünk... Fizetnék érte, ha nem havonta kéne perkálni 1500-2000 Ft-okat, hanem egyszer kéne fizetni 10 k-t, de akkor többször nem fejnének. Nevetségesen drága és ez nem csak a Wot, hanem egy halom más "free to play" játék...

(#133069) zodo


zodo
nagyúr

Jól gondolom hogy mostanában nem lesz (kivéve ToT) top tier akció (IX-X -15%) csak jó esetben Júniusban a tankfest kapcsán?

Akár már ma meglenne egy X-re a lé de bizonytalan vagyok.
Egyáltalán kell-e egy új X-es miután eladtam az IS-7-et, 44 csatát ment a kb 4 hónapja vett Obj.140 vagy inkább szaladgáljak tier V-VI gépekkel.
Tier 8-al ugye simán felvág tier X-be ahol néha még én is unikumnak számítok az egyes csapattársakhoz képest és úgy nehéz élvezetes köröket menni.
Kifejlesztve a T-62A és M48 Patton.
Utóbbi felé húz a szívem mert Pershinget szerettem míg M46 csak néha adta de szeretnék már visszavágni a sok kapott pofonért a híresen jó ágyújával.

(#133070) jr1994 válasza IMIIKE1998 (#133068) üzenetére


jr1994
addikt

Nem vagy semmilyen hátrányban, minden tank a saját szintjén játszik, csak prémium nélkül lassabban jutsz előre.

zodo ha az M46 nem adta ne vedd meg az M48-at, jobb az átütése meg a töltésideje de egy szinttel feljebb van és már tapasztalhattad hogy az állandó tier10 kezdetben nagy kihívás.

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#133071) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

most nezem h nem eleg a legjobb 3 xp-ben lenni, nyerni is kell, akkor ez felejtos lesz, csak siman jatszogatok es baxok bele.. ugyse tudok mindent megcsinalni a botok helyett

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#133072) Lanash válasza IMIIKE1998 (#133068) üzenetére


Lanash
aktív tag

Akkor mit mondasz a World of Warcraft-ról? Évente 10k a kieg és havonta 3-4 ezer azért, hogy játsz. Ha nem akarsz fizetni akkor lassabban haladsz vagy ne játsz!

(#133073) jimmy74 válasza FuRiONight (#133066) üzenetére


jimmy74
őstag

Prèm fiók nèlkül tolom jó ideje van.kb 20 t10-esem ès a küldikkel meg t5-t6 tankokkal eltudom èrni hogy.ne legyek mínuszban.
Sőt a maratoni tank küldik hoznak szèpen a kasszába.

WoT:jimmbo

(#133074) ollie válasza IMIIKE1998 (#133065) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Valaki munkájáért még fizetni is kell? Igazad van, milyen kapitalista hozzáállás ez! :U

***

(#133075) Guargumi


Guargumi
tag

Tegnapi sem lett meg, s a mai sem lesz.

Nyerd meg a csatát küldetéseket egyébként is értelmetlennek tartom.

Már négyszer elváltam, de 70es a karakterem.

(#133076) Gyuri27 válasza Lanash (#133072) üzenetére


Gyuri27
félisten

Lehetne azon elmélkedni, hogy évente ezek a free gémek min egy aaa játék árába kerülnek.
Végülis ez nem lenne gond. Semmi nincs ingyen.
A baj az, hogy amit kapsz ezért az kevés.
1-2 magot támogató motor. Hivjuk bughalmaznak.
Évek óta tré mm. Mert az jól hangzik amit az új mm-ről írnak. Csak még nem jött ki. Meg késett 5 évet.
Balance az ugye nincs (vagy túl op tankok vagy semmirevalóak). Nerfek, buffok is csak arra mennek ki, hogy pénzt, goldot, free xp-t stb-stb költs.

A legfájóbb az eventek kérdése. Olyan eventek amiket nem tudsz befolyásolni.
Nyerjen a csapat pl. Vicc. Persze a lilák 60x százalékban tudják befolyásolni. De ott is van 30x amit nem tud. Meg hát ugye a lilák és a nagyon lilák a játékos állomány 10% max.

Aztán olyanok, hogy ölj 3 artyt. Ehhez se sok tudás, hanem lucky faktor kell.
Lehetne még sorolni.

Amd - Radeon - Ryzen

(#133077) rlazol válasza IMIIKE1998 (#133068) üzenetére


rlazol
addikt

Egyáltalán nem vagy hátrányban.
Lehet legénységképzős prémtankot szerezni különféle küldikkel - pl a most futó Pilot, de volt ilyen a T44re, a Dicker Max, a Tog-ra, az FV4202-re, a ChiNuKai-ra.
Ezekkel prém nélkül is el lehet tartani bármilyen T10es tankot, ha nem vagy retardált.
Lassabban haladsz, ez igaz, de ugyanannyi XP-be kerül neki is a tank, vagyis a legényed semmivel nem lesz gyengébb ugyanolyan szinten. Kevesebb kreditet kapsz, ez igaz, de tudod, valamiből a játékot is fenn kell tartani. Az igazán jók kihozzák a T10es vesztes köröket is pozitívra, arról meg csak te tehetsz, ha neked a T8 is veszteséges.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#133078) IMIIKE1998 válasza ollie (#133074) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Akkor mondjuk a CS:GO-hoz mit szólsz? Ezer párszáz forintomba került, folyamatosan fejlesztik és nem kell havonta fizetni, nincs prémium marhaság...

(#133079) ollie válasza IMIIKE1998 (#133078) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Akkor játssz azzal.

***

(#133080) xAttilax válasza Gyuri27 (#133076) üzenetére


xAttilax
senior tag

nem értem ezt a sok sírást..

Nem kötelező eventeket csinálni, ha nem megy vagy nem akarod akkor nem kell és pont. Van sok más játék és ha neked egy bug halmaz akkor nem kell többet belépni.
Nem muszáj 1 forintot is költeni és simán lehet úgy is haladni mindenben, (tank, kredit, gold) klánban elég sok ember van aki nem nagyon költ rá mégis van prem fiók sokszor és prem tankok, hisz ott a CW + SH, eventek, esl...stb.

n

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#133081) Gyuri27 válasza xAttilax (#133080) üzenetére


Gyuri27
félisten

Sírás az nem ez. Ezek tények. Nem mindegy!

A többi erős flame és személyeskedés. Nem reagálnék rá.

Amd - Radeon - Ryzen

(#133082) xAttilax válasza Gyuri27 (#133081) üzenetére


xAttilax
senior tag

:F
személyeskedés? hol??? melyik rész??? hogy lehet prémet meg goldot csinálni klánban? vagy nem kötelező eventet csinálni??? vagy az ha bug halmaznak tartasz valami akkor hagyni kell és kész?????

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#133083) IMIIKE1998 válasza xAttilax (#133080) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Állandóan hazudoznak a WG-nél... Tudjátok, jön majd az új Havok engine, minden fasza lesz! :) Ja bocs, mégse az már több, mint 5 éve volt, jó lesz ez az elavult Bigworld, majd ellaggol a laptopokon.

(#133084) adrian360 válasza Gyuri27 (#133081) üzenetére


adrian360
őstag

"A warrior sosem sír, csak tényeket közöl"

(#133085) rlazol válasza IMIIKE1998 (#133083) üzenetére


rlazol
addikt

naés? nem kötelező játszani.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#133086) BÁ Nutrition válasza adrian360 (#133084) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

teny az is h most pont beosztotta a kreteneket mellem sorozatban, na ez bosszanto, ilyenkor nagyon banom h nem lehet ugy jatszani h csak gep ellen van, es nem ezekkel a tehetsegtelen idiótákkal osztod meg a szabadidod. persze van mas jatek is úgyhogy inkabb most azzal folytatom, ez vicc amibe pl berakott
tegnap a pl65% win jobban tetszett ;] bar az is hagyott nemi kívánnivalót neha az en oldalamon

na mindegy, lenyeg h aki csinalja annak sok sikert, inkabb egy kis farcry most

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#133087) jr1994 válasza Gyuri27 (#133076) üzenetére


jr1994
addikt

Ott volt a tegnapi küldetés, csak sebezni kellett mégis ment a lázadás.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#133088) Dewri válasza FuRiONight (#133042) üzenetére


Dewri
aktív tag

Mivel manapság a legutolsó PzIc is arannyal géppuskázik, a nehéztankos játék elég szenvedős lett. Én magam is leginkább nehéztankozok, de sajnos teljesen tönkretették a vonalat... Hányszor van, hogy bemegyek KV1-el, gyakorlatilag nincs méltó ellenfél, mindenki gyengébb, mint a KV1, aztán jönnek és rommá aranyoznak... Így nem sok értelme van heavyzni...

És persze a szokásos 2-3-4 arty is ott figyel, csak hogy még több esélyed legyen nehéztankkal bármire...
A látótáv is vicc, ha nem segítenek spottal (ami randomban, egyedül kb 90%-ban így van, de ez régen is így volt), akkor annyi... Nekem érzésre úgy tűnik sokkal gyakrabban vág föl +2 tierbe, mint régen, ez se túl vidám dolog...

Az ágyú pontossága pedig olyan szinten lett elrontva akár másfél évvel ezelőtthöz képest is, hogy a "pontosság" szót már nem is érdemes használni a játék kapcsán (ez minden járművet érint, nem csak a nehéztankot...). Bár ez utóbbi tényező néha segít is, mert sokkal nehezebb pixelt lőni, főleg messzebbről, beforgatva tovább lehet bírni (ha nem aranyoznak persze...). KV1-el 4100 felfogott sebzést is hoztam össze, ami tier5-ben szerintem nem gyenge! :)

Egy mozgékonyabb med lehet, hogy jobb választás, a páncél ilyen "aranyesőben" sokkal ritkábban pattint, viszont nagyon lelassít, meddel legalább el tudsz tűnni ha meglőnek... Mondjuk nekem nem jönnek be a medek, így marad a szenvedés, meg néha egy kis td. Igaz is, menj valami brutális sebzésű td-vel. Ülsz a bokorban, lövöd a horizontot, 2-3 találatból már bőven jó vagy, utána szétszed az ellenfél, mivel már eltelt 4 perc és 15-2 az állás oda, az a 2 kill is a tiéd... :(((

De ha már mindenképp nehéztank, akkor szerintem a japán tier5-6 javasolt, ott iszonyatos ágyú van, mielőtt rommá lőnek, van esély nagy sebzést és killt kiosztani... Hatostól a páncél is elég durva, a tier10 pedig egy erőd. Csak a tier4-et érdemes átlépni free xp-ből, mert olyan szinten *********, hogy komoly idegrendszeri károsodást tud okozni vele a játék... :(( :(((

(#133089) Gyuri27 válasza adrian360 (#133084) üzenetére


Gyuri27
félisten

:K

A szerverek is milyen állapotban vannak. Jézusom. Délután, hétvégén a ping az egekben szinte folyamat.

jr1994: nem tudom te mit és hol olvastál. A tegnapi azért volt tré mert az is lucky game volt. Semmit nem kellett csinálni. Ha a szokásos bot team volt veled 2-3 percig tartott egy csata és 2-3 lövéssel kész volt a mission. Itt jön vissza amit előbb írtam. Semmit nem kell csinálni, hozzátenni némely eventhez.

Amd - Radeon - Ryzen

(#133090) jagada válasza jr1994 (#133087) üzenetére


jagada
őstag

Mert 20x kellett azéé!! Nincs mindenkinek napi 3-4 órája kockulni.

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#133091) jr1994


jr1994
addikt

Sry, a péntekire gondoltam (10x2000 sebzés) csak én annyira nem követem. De a tegnapi is korrekt volt, egy WZ-111 kampányban minden nap kb annyit kellett menni, ami ehhez a küldetéshez kellett.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#133092) Guargumi


Guargumi
tag

a tegnapi de főleg a mai küldetés csak a szerencséről szól, volt olyan csata, ahol 2k+ sebzéssel nem sikerült bekerülnöm a legjobb 5 be, s volt olyan, ahol 290 dmg vel sikerült.
Amennyi időt és bosszúságot okoz, annyit nem ér a jutalom tank, pénzt meg semennyit.

Már négyszer elváltam, de 70es a karakterem.

(#133093) xAttilax válasza Guargumi (#133092) üzenetére


xAttilax
senior tag

win esetén az első 3-ban végezni XP-ben az nem éppen szerencse, azért már tenni is kell valamit.

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#133094) jagada válasza xAttilax (#133093) üzenetére


jagada
őstag

A nyerés a szűk keresztmetszet, ez a sok idióta 14/8-ról is tud veszíteni, hiába csinálok Topgunt.
Azért ne várja már el a WG, hogy egy ember hozza le a csatákat. Ennél még a szakasz sem megoldás, mert egymás elől lőnék el a damage-t.

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#133095) kchryss válasza adamgreen (#133044) üzenetére


kchryss
addikt

Az fv4202 is egy vicc volt. Kikiáltották a legszarabb 8-as prém tanknak. Aztán kapott 4-5x buffot és most jelenleg szerintem az összes 8-as med között a nem prémeket is beleszámítva benne van a top3-ban. Nagyon jó lett.

(#133096) adamgreen válasza kchryss (#133095) üzenetére


adamgreen
senior tag

Ne hasonlisd össze a kettöt. Ég és föld :D

(#133097) rlazol válasza xAttilax (#133093) üzenetére


rlazol
addikt

Tenni is kell, de ugyanakkor, ha nem éled túl, nem kerülsz be. És amikor 1-2 XPn múlik, akkor verheted a fejed a falba. Top3 XP nem könnyű, legalábbis nekem. Eddig 4x sikerült, kb 30 meccsből.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#133098) kchryss válasza adamgreen (#133096) üzenetére


kchryss
addikt

Az is maraton prém 8-as med és ez is. Én még meg sem néztem, hogy milyen tank ez a pilóta, szóval nem tudom mennyire tré. Eddig aránylag könnyen meglett mindegyik napi küldetés, tegnap azért volt szenvedős, mert későn álltam neki, de 27 csatából összejött, előtte meg valamelyik nap álmosan toltam, na úgy nehéz jól játszani.
Csak arra akartam kilyukadni, hogy nem biztos, hogy előre temetni kell a tankot, mert volt már rá többször példa hogy buffolták a maraton tankokat. Egyébként a wz-111 is egész jó lett a buff után amíg a defendert be nem hozták. :)

(#133099) Dewri válasza jagada (#133094) üzenetére


Dewri
aktív tag

A jutalmazás sajnos nem mindig áll arányban a teljesítménnyel... :(

Tegnap 11-7 állásnál tartottunk, az ellenfél javára, Monastery map, arty csemege (persze volt is 3 arty, egyik egy Grille...). Ebből 12-9 lett (kilőttem 2 low hp-s támadót, cserébe elvesztettük az utolsó tankunkat).

A végjátékra így hárman maradtunk: egy rommá lőtt 25 hp-s Ikv 103 vadász, egy StugIV háromnegyed hp-val és jómagam, miután megcsapott a Grille, 143 hp-val... Ellenünk egy M4 (egész meccsen nem láttuk, aztán átment foglalni, igazi hős, sokat segített a csapatának...szerencsére... :D ), egy AT2 (56 hp, de elég beteg páncél és tűzgyorsaság ugye...), egy T67 (szintén low hp, de jó látótáv és csőlehajlás+sebesség), egy M5 Stuart (low hp) és 2 arty (SU26 és Birch Gun, full hp)... 3 vs 6, kétszeres túlerő, páncél nélküli, torony nélküli low hp-s vadászokkal...

Mégis lehoztuk a meccset innen, csak az M4 maradt életben, én befoglaltam. De mivel alig sebeztem, mert már csak low hp jutott, így az alsó harmadban voltam és nem kaptam kiemelkedő xp-t sem. Holott én mentem be a 123 hp-val keresni az AT2-t, a Stuartot, közben lőttek az artyk, szóval volt esemény bőven...

Arra is lehetne megoldás, hogy mikor a fél csapat nullás, te meg magasan a top sebző/top xp gyűjtő vagy a vesztes csapatban, akkor adjon már rendes jutalmat!! Elég büntetés a retardált csapat+vereség, legalább érje már meg, hogy odateszem magam, pedig semmi esélyem nincs győzni egyedül 15 ellen...

Az első 1-2, esetleg 3 player, aki a többieknél kiemelkedően sokkal jobban teljesített a vesztes csapatban, igazán megkaphatná a győztes csata összegeit, vagy legalább 90%-át. Akkor mindjárt nem lenne ennyire idegesítő a folyamatos "szobanövény-áradat", hiszen aki jól tolja, az ilyenkor is jól tolja és nem keletkezne hátránya csak azért, mert épp szívatja a játék...

De hát ez túl szép lenne... :(((

(#133100) kchryss válasza Dewri (#133099) üzenetére


kchryss
addikt

A tervek szerint a normál random csaták mellett lesznek majd ranked csaták is. Ott jutalmazva lesz az első 3 és büntetve az utolsó 3.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.