Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#133201) rlazol válasza Djuree (#133182) üzenetére


rlazol
addikt

Ezen semmit nem változtatna semmilyen ranked MM ezt a lila és a piros egyaránt megcsinálja.

scyllarus: nem értek egyet. Most jól páncélozott, nagyot ütő heavyk a slágerek. Régebben meg ott volt a type vagy az e25 - kicsi, mozgékony alancsony alfa, nagy ROF. A maga nemében a T34 is OP ha berakják hull downba. A SU100Y a 400as alfával, jó frontpáncéllal dettó. És igen, mindnek van gyengéje (vagy nerfelték :D) ahogy a mostaniaknak is. A mostani vásárlók a jelek szerint ezt keresik. Erre van igény. Mások, de nem OPbbak a korábiiaknál.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#133202) adamgreen válasza dokee78 (#133197) üzenetére


adamgreen
senior tag

Ilyenkor nyugtatom magam hogy csak ujonc és tanul. De amikor 10k csatával csinálja ezt az a tomato bot nyomorék :C

(#133203) Gyuri27 válasza dokee78 (#133197) üzenetére


Gyuri27
félisten

Amúgy is. Event alatt meg rosszabb.
Csikicsukinál beáll mögém, mellém. Nehogy tudjak tolatni meg manőverezni.
Csikicsikinál valamelyik 110 td (saját) 10 m-ről belém vág 800-t.
E100 felszorít a dombra mert kell a dmg az evethez. Persze sérültem.
Lehetne még sorolni milyen állatkert megy.

Amd - Radeon - Ryzen

(#133204) po1son


po1son
addikt

Ez vmi bug vagy már vége az akciónak, hogy nem engedi a legénységet féláron átképezni?! Ha jól láttam akkor holnap reggel 6ig tart az akció.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#133205) BÁ Nutrition válasza adamgreen (#133202) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

En latok 60k+csatas botokat is 43%winrattel

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#133206) adamgreen válasza BÁ Nutrition (#133205) üzenetére


adamgreen
senior tag

Jaja az az igazi agyrák :DDD

(#133207) BÁ Nutrition válasza adamgreen (#133206) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Egyebkent a dumaszinhazas Aranyosi Péter is kb ilyen szinten tolja. Mindegy poenokat jol tolja :) acelvaros a nickje asszem

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#133208) Gyuri27 válasza po1son (#133204) üzenetére


Gyuri27
félisten

[link]
Átképzésről szó sincs.

Amd - Radeon - Ryzen

(#133209) rlazol válasza po1son (#133204) üzenetére


rlazol
addikt

po1son: Nem átképzésre van akció, hanem skill resetre.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#133210) Depression


Depression
veterán

Hali!

Ha minden igaz, a héten elkezdek játszani a wot-tal. (még nincs gépem)
Egy 0 perces embernek mit ajánlanátok?
Replayekből nem sokat tanultam, pl. fogalmam sincs, hogy mi a TD, csak mindenki azt emlegeti, és nem találtam igazi noob oktató anyagot magyarul. :U

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#133211) Zolee11 válasza BÁ Nutrition (#133200) üzenetére


Zolee11
senior tag

Köszönöm szépen az útmutatást! :R
T-28-at nemrég szereztem meg, kifejlesztettem rá mindent, akkor ezzel játszom egy darabig, képzem a legényeket. Még Pz. IV H, VK30.01 P, Tiger P, SU-85, Strvm/42 tankjaim vannak, ezekkel szoktam próbálkozni. A Pz4 elég jól fejlődik, VK30.01 P legénysége is szépen fejlődik, ezekkel már egészen érezhető a javulás. A KV-1et is megszerzem, korábban már említettétek. Lesz az elkövetkező hónapokban mivel tolni. :)

no brain, no problem

(#133212) po1son válasza Gyuri27 (#133208) üzenetére


po1son
addikt

Köszi, közben már rájöttem én is. :(((

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#133213) Gyuri27 válasza Depression (#133210) üzenetére


Gyuri27
félisten

Szoktak lenni invite kódok. Remélem beszereztél egyet.
Meg ott van még a t95 akárhány prem tank ha van barátod aki szivesen tolná veled.
Ezek legyenek az elsők.

po1son: én is beleszaladtam. Azért arcoskodok ám. :B

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#133214) jagada válasza Depression (#133210) üzenetére


jagada
őstag

A TD= Tank Destroyer azaz "tankvadász", általában torony nélküli, lomha tankok, amiknek nagyot b@szó lövegük van. Bokorharcra valók, persze vannak kivételek, kicsit lövő, forgó toronnyal és fürge tankok is.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#133215) Depression válasza Gyuri27 (#133213) üzenetére


Depression
veterán

"invite kódok" fogalmam sincs mi az.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#133216) BÁ Nutrition válasza Zolee11 (#133211) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Az a vk vonal xarabb.. inkabb a dw2-vk3001h-vk3601h tiger 1,ill a vk3002 is jo. De tier 6 fole ne menj most. Hany csatad van amugy?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#133217) wwenigma válasza Depression (#133215) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

WOTREDDIT például. [link]

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#133218) Elcan válasza rlazol (#133187) üzenetére


Elcan
tag

A kupolára gondolsz? Az azért nem olyan nagy, főleg messzebbről.
[link]
És elég troll tud lenni sokkal nagyobb ágyúknak is. Senki nem mondta -főleg én-, hogy a low med feladata a top tier heavy szemből való átlövése. Nem is értem minek írsz ilyet.
Lehet, hogy körbefutod 2x is M10-el, de hogy ki nem lövöd az tuti100, hacsak nem egy afk vagy totál noob idiótáról van szó.
100-ból 99 ember szerint OP, szerinted nem. Ok. :) Akkor nem az.
Szintén nem volt szó +2 tierről sem, csak azonosról. Konkrétan a 8-asról. Persze, hogy OP egy top tier heavy tank -2 tierrel lejjebb lévők között. De ezt nem is vitatta senki sem.

(#133219) notika77 válasza Depression (#133210) üzenetére


notika77
senior tag

El se kezdd, ilyen névvel meg főleg, ha kicsit is jellemez.

(#133220) BÁ Nutrition válasza Elcan (#133218) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Nekem csalodas volt a liberte. Eleg ritkan is jatszok vele

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#133221) Elcan válasza BÁ Nutrition (#133220) üzenetére


Elcan
tag

Igen? Sajnálom. :( Akkor csak amik ellenem jöttek azok voltak kemények. Lehet, ha nekem is meglenne mást mondanék.

(#133222) BÁ Nutrition válasza Elcan (#133221) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

En inkabb apritani szoktam oket.

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#133223) rlazol válasza Depression (#133210) üzenetére


rlazol
addikt

Depression:
Replayekből pedig sokat lehet tanulni; igaz: főleg, ha van már valami tapasztalatod.

TD=Tank Destroyer=Tankelhárító löveg. Torony nélküli, vagy nyitott és/vagy korlátozottan forgó toronnyal bíró jármű. A második vh után lényegében elavultak. A játékban általában jó rejtőzködő képességük (camo) és erős ágyújuk (nagy páncélátütő képesség (pen) és nagy sebzés (alfa)) jellemzi őket. Mivel mozgékonyságuk korlátozott és rossz a látótávuk, nem az első vonalba valóak, hanem bokrok, sziklák mögött szoktak rejtőzködni (campelés) és messziről igyekeznek lőni, elkerülendő, hogy észrevegyék (felspotolják) őket.

Olvasd el az első hsz-t, ott az ilyen dolgokra választ kapsz. Keresd meg Mr. Scheff videóit, neki van magyar nyelvű kezdőknek szóló anyaga is, kötelező! Ha jó vagy angolból, a WG-től volt a közelmúltban hivatalos Battle Mechanics videó is, a spot rendszerről és az átütésről, lövedéktípusokról.

Semmiképp se rohanj. A játéknak nem ahz a célja, hogy minél gyorsabban összepedálozz egy 10-es szintű (tier) tankot, hanem az, hogy minél többet sebezz. Ehhez meg kell ismerned a pályákat és az alapvető technikákat ill. a játék működését. Erre a 4-5-6 szintek a legjobbak, ide gyorsan el lehet jutni, itt még nem lesz negatív a mérleged akkor, se ha rosszul játszottál, viszont már elkülönülnek a fő jellemvonásai a játéknak, ami alacsonyabb szinteken még nem jön ki illetve összemosódik.

A játékban nem érvényesülnek a történelemórákon tanult sztereotípiák az egyes nemzetek tankjairól. A németek kifejezetten technikás játékot igényelnek, korántsem ők a csatatér ura, inkább az oroszok. A táras amerikai és francia tankok tapasztalatot, különleges stílust igényelnek, akárcsak a svédek és a csehek. A japánok nagy nehéz szarjai semmire se jók, legalábbis tanulni biztos nem, a kínaik semmi extra, az angolokhoz meg türelem kell mert förtelmesen lassúak. Ez persze erős általánosítás, de ezek miatt kezdőknek az orosz KV1 vonalat szoktuk javasolni. A 5-ös szintű KV1 egy egész jól páncélozott, jó ágyúval bíró, meglehetősen jól mozgó gép, tökéletesen alkalmas az alapok elsajátítására, mert a páncélja miatt több hülyeséget kibír mint a papírok és az ágyúja is elég jó ahhoz, hogy sikerélményeket okozzon.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#133224) jano_77


jano_77
nagyúr

Bulldoggal nem semmit lapátolt össze a srác mai egyik csatámban:

Ide vajon, hogy a rákba tudott belőni az arty?!? Teljesen a fal mellett voltam szorosan? :F :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#133225) kchryss válasza Elcan (#133221) üzenetére


kchryss
addikt

A prém lőszer miatt eléggé le van értékelődve a tankok páncélja. Hiába van papíron nagyon jó páncélja a libertének ha a saját szintjén prém lőszerrel a tankok többsége belövi szemből a frontját. Ettől függetlenül nem rossz tank, mert annyira nem lassú mint írtják és az ágyúja is jó. Ha pedig valamiért mégsem töltik rá a goldot akkor tényleg nehéz belőni.

(#133224) @jano_77:
Erre szoktuk mondani hogy arty safe pozíció nincs. :D
Az a geci fv arty szinte mindenhova be tud lőni. Szerintem valahol a hídnál volt és onnan lőtt ide.

[ Szerkesztve ]

(#133226) wwenigma válasza jano_77 (#133224) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Az az FV közelebbről nagyon veszélyes, ahogy mondta kolléga kb.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#133227) jagada válasza jano_77 (#133224) üzenetére


jagada
őstag

Oda mindig belőnek! Ha van arty az ellenfélnél sosem megyek oda, vagy egy lövés után uzsgyi, már egyhiteltek ott.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#133228) Depression válasza rlazol (#133223) üzenetére


Depression
veterán

Köszi.

notika77: ha még rá is kattannék a játékra, akkor sem lesz több időm napi 1-2 óránál rá, így nagyon sokáig fogom képviselni a noob kategóriát. Nem akarok én a legjobb lenni. Ha 3 percenkénként kilőnek, akkor több csatám lesz. :DDD

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#133229) Veatta


Veatta
aktív tag

Mai küldetés:

1, nyerd meg a csatát!
2 legyél a top 3-ban, kiosztott sebzés tekintetében.

mindezt 10x, Sok sikert hozzá!

(#133230) lacibacsi válasza Veatta (#133229) üzenetére


lacibacsi
addikt

Dear Commander!
Reméljük tegnap kipihented magad és ma újult erővel csatlakozhatsz fel a szopórollerre.
Jó csatározást!
WG

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#133231) Djuree válasza Veatta (#133229) üzenetére


Djuree
félisten

:Y :W
na bammeg. akkor ma (is) kihagyom a dolgot. amúgy se lesz sok időm a héten, ha ilyen lesz a többi is akkor felejtősek nekem, nem ér annyit h idegbeteg legyek. tele vagyok 8-as premekkel (azokat se használom csak nagyritkán), szükségem nincs rá, csak a gyűjteménybe kéne a tank. :)

ui. tegnap meglett vna simán. jól adta...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#133232) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Lehet pénztkölteni ezerrel!

STRV S1 a boltban!
Ugyanaz extrákkal.
És Rockefeller kiadásban is...

De újra kapható a "sohanemkapható" Jagdtiger 8.8 is.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#133233) BÁ Nutrition válasza Veatta (#133229) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Nincs ra idom :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#133234) Emu válasza Veatta (#133229) üzenetére


Emu
őstag

Ha nem kellene hozzá nyerni akkor sima ügy lenne, így viszont hétköznap tuti nem állok neki ilyen küldinek...

(#133235) Jadro válasza Veatta (#133229) üzenetére


Jadro
veterán

Ezzel vasárnap sokat szoptam, úgyhogy kihagyom az tuti. :) Már csak 4 token kell, így már nyugodtabban várom a következő küldiket. Max megveszem őket, ennyit azért megér a tank. Ha még sikerül behúzni 1-2 kört, akkor meg még ennyibe sem fog kerülni.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#133236) Zolee11 válasza BÁ Nutrition (#133216) üzenetére


Zolee11
senior tag

Értem, gondolkodtam a VK3001 vagy 02 H megvételén, de nem láttam így "kívülről" nagy eltérést a P típussal szemben, persze annyira nem értek hozzá, hogy mi az ami fontosabb, egy picit nagyobb páncélzat, a mozgékonyság, vagy a erősebb löveg. Azt mondod, hogy a Tiger P helyett inkább majd a Tiger 1-et próbálgassam majd? Innen már nem sok fejlesztési pontért megvan, eddigiek alapján kicsit erőtlennek éreztem a löveget, ha egyszer beszorultam valahová, akkor vége, még 7-es szintig van némi esély de fölötte semmit nem lövök át frontból, volt olyan, hogy kiosztottam vagy 15 lövést, de szinte mind lepattant, persze ha jó szögben állok és nem a tornyomat lövik, elég jól bírta a találatokat.
1500 csata környékén járok (ZoL_83 névvel), de sokat váltogattam a tankokat, talán a legtöbbet a Pz IV VK30 vonallal játszottam. Hát a WN8 elég ramaty, de kellenek a videók. Sosem gondoltam volna, hogy van bármi extra a felderítési rendszerben, négy sarka, teteje, esetleg ott több pont. Aha, hát majdnem. Valóban meg kell tanulni a játék specialitásait, és akkor hatékonyabb, pl. a rejtőzködés és a felderítés is.

(#133228) Depression
Vegyél fel barátnak (ZoL_83), majd szerencsétlenkedhetünk együtt. :D

[ Szerkesztve ]

no brain, no problem

(#133237) Emu válasza Zolee11 (#133236) üzenetére


Emu
őstag

Semmiképp sem ajánlanám kezdőnek a Tigrist. Páncélja csak Sidesrape-ben ér valamit, egyébként KV1 normál lövegével 5/4 belövöm szemből.
Én a helyedben maradnék 4-5-6 szinten. Toljál le legalább 4-500 csatát a fent megírt KV1-T28 kombóval, és ha átlagsebzésben megközelíted a tankod hp-ját, akkor lépj csak tovább.

(#133238) adrian360


adrian360
őstag

Tiger I-et nem nehéz tankként, hanem mint medium kell használni. jó átütés jó dpm, tierjében az egyik legjobb ágyúja van.
Tiger p szinte mindenben rosszabb, mozgásban, dpm-ben, egyedül a megerősített front páncélban jobb, de még az sem valami hű de kemény.

(#133239) jagada válasza Veatta (#133229) üzenetére


jagada
őstag

Sokat nem agyaltak rajta, ez ugyan az a szopó küldi mint ami vasárnap volt, egy vacak személyes tartalékért.

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#133240) jagada válasza Emu (#133237) üzenetére


jagada
őstag

"Páncélja csak Sidesrape-ben ér valamit"
Igen, jól ki lehet ammorackelni közben.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#133241) Emu válasza jagada (#133240) üzenetére


Emu
őstag

Egy szóval sem mondtam, hogy jó, csak hogy úgy ér valamit. T7-ben az effektív 180+ mm már nem rutinos játékosoknak tud fejfájást okozni...egy jó játékos ellen úgyis mindegy, hogyan forgatod.

(#133242) greg77 válasza Veatta (#133229) üzenetére


greg77
csendes tag

Kb. arról beszélünk, hogy az ember mit ad miért. Mennyi is egy token? ~650 HUF? Ezért 2-3-4 órát szánjak rá a napom korlátozott idejéből? 650-ből kb. 2 sör, vagy csipsz+kóla van meg, max ennyivel kevesebbet fogyasztok (nabumm ...). Persze ha megéri, hogy téhuszonötre gyűjtsek. A küldetés teljesítésekor felmerülő esetleges idegeskedési faktort már meg sem említem :)
Szerintem ezek a küldik arra tanítanak, hogy az ember észrevegye a fától az erdőt. Mint a fentiekben: mennyit is ér a napi 2-3-4 órám? Kicsit kifordítva a kérdést, munkásember (vagy meló-diák szemszögből) : ha csak azt nézem, hogy pl. egy X ember órabére nettó 1000 HUF (havi nettó 160-200 eFt, tényleg cask a péda kedvéért), akkor talán érdemes elgondolkodni, hogy mi a jobb neki - (1) kicsit melózni a szabadidejében (pénzt termelni) és abból kisebb hobbicélú kiadásokat fedezni (tankot/tokent venni), vagy (2) legürüzni/-idegeskedni a többórás küldetéseket?

(#133243) rlazol válasza Emu (#133237) üzenetére


rlazol
addikt

Még a Királytigrist is röhögve belövik sidescrape-ben, sajnos. Velekivel próbálgattuk talán 2 éve, ő IS3-val lőtt engem, én meg a legszabályosabb szögben voltam és 10/10x belőtt.

Zolee11: gyenge pontok megtanulása nélkül nem fog menni. Ha a VK 30.01 (P) 15x lepattan az user error, saját tierben a 150 mm pen mindenre elég, a 194 gold pedig low tierként is. Én a Panther/M10 135ös alapátütésű lőszeréről is ritkán váltok goldra, pedig az 7-8-ban megy, nem 6-8ban.
A statjaid fejlődése amúgy a közelmúltban megállt. Utoljára javaslom: válts át az orosz heavy vonalra. A top3 tankod, amivel több, mint 5 csatát mentél, orosz: T-26, T-46, AT-1. A T-46-tól egy lépés a T-28 ami kifejezetten jó és élvezetes, onnan meg jön a KV1. Sokkal több sikerélményed lenne, mint a legtechnikásabb, legnehezebb vonalakon (Tiger, Panther).

greg77: kitűnő meglátás. De nem ilyen egyszerű. Mert ha abban a 2-3 órában nem keresnék pénzt amúgy se, akkor miért költsek? Főleg, ha nincs jobb dolgom. Én amúgy a vasárnapi kibaszás után döntöttem el, hogy vagy behúzom tokenekkel vagy nem lesz Pilotom.

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#133244) Balesz1899 válasza jagada (#133239) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

Annyival "könnyebb", hogy vasárnap XP kellett, ma pedig sebzés.
Tehát ezt nem viszi el előled egy alacsonyabb tierű light, aki sebzett negyedannyit spotolás mellett.

Persze a győzelem miatt ez is ordas nagy szopás lesz :DDD

(#133245) jagada válasza Balesz1899 (#133244) üzenetére


jagada
őstag

Én ma tutira nem idegelem magam. Van egy olyan dédelgetett álmom, hogy a 15. napi küldi az lesz, hogy lépj be egy csatába :DDD :DDD

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#133246) Papooo válasza greg77 (#133242) üzenetére


Papooo
senior tag

"pl. egy X ember órabére nettó 1000 HUF (havi nettó 160-200 eFt,"
Kis országunkban (nagyon) sokfelé még 450-500 forintos órabér a divat, és sokan annak is örülnek, ha ennyiért el tudnak helyezkedni.
Üdv a magyar valóságban

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#133247) greg77 válasza rlazol (#133243) üzenetére


greg77
csendes tag

rlazol: A kérdés természetesen nem ennyire fekete-fehér, annál összetettebb, ahogy Te is írtad. Van, ami belefér az ember életébe (életidejébe), van, ami nem. Nekem is így lesz meg a Pilot (már ha akarom), hogy bizony pénztárcába kell kissé nyúlnom, mert a többórás küldik már objektív okokból sem fértek bele az időmbe (hétvége, család/baráti programok stb.). A prém tankkal hozott pénz viszont időmegtakarítós tényező lehet a továbbiakban, ha kell az ezüst :)

(#133248) rlazol válasza greg77 (#133247) üzenetére


rlazol
addikt

Érdekes a kérdés másik fele, amit felvetettél: megér-e X óra idő/pénz befeketést az, ami a prém lénye később megspórol? Én vasárnap nagyon túltoltam, rég le kellett volna állnom. A mai is szopás lesz, de félek, nem nagyon lesz már "egyszerű" küldi.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#133249) greg77 válasza Papooo (#133246) üzenetére


greg77
csendes tag

Erről nem nyitnék vitát, nem mennék bele ebbe a szubrutinba. Az összeget szándékosan csak példaképp írtam, a magyar valóságtól talán kevésbé elrugaszkodottan. Azért megjegyzem, hogy azért azt elgondolkodtatónak tartanám, ha valaki dolgozóként a 4-500 Ft-os órabére mellett a WoT-ot prioritásnak tartaná az életében (időbeni ráfordítás).

(#133250) ollie válasza greg77 (#133242) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A küldetések azoknak valók, akik amúgy is játszanának naponta a játékkal, mert nem azért játszok, hogy pénzt keressek (ilyen formán értelmetlen összevetni azzal, hogy mennyi pénzért melózok), hanem hogy kikapcsolódjak. Szóval ha mondjuk ma amúgy is játszanék a WoT-tal, akkor megérné, hogy a napi küldetésre koncentráljak, amúgy nyilván nem.

***

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.