Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#133501) SoulReaver válasza Emu (#133499) üzenetére


SoulReaver
veterán

De miért nem kerül át a t9 light-ra az xp, hogy kevesebbet kelljen a tier10-re farmolni?..... :)

(#133502) Lanash válasza ollie (#133497) üzenetére


Lanash
aktív tag

Igazad van! Csak megzavartak a 9-és med és TD-k. :)

(#133503) jano_77 válasza SoulReaver (#133501) üzenetére


jano_77
nagyúr

hát gondolom pont azért, hogy többet kelljen farmolni, vagy esetleg free XP-t költeni! Nem hülye a WG csak tróger! ;]
Amúgy akkor ha most nekem a 1390-el már csak 90K XP hiányzik mondjuk az AMX30-hoz, akkor visszakerül a T8-as light-ra, ami ha jól emlékszem az AMX 12t lesz és majd ebből kell kifejlesztenem az AMX30 illetve a BC 25 AP?!? Vagy hogyan lesz ez?
Valamint ha jól értelmeztem a legénység a mostani 1390-ből átkerül a majdani 12t-ba és a 1390 legénység nélkül marad!? 12t nem kell a garázsban állni mindehhez ugye!? :F

(#133505) ollie: OK, igazad van, nem olvastam figyelmesen! :R Viszont akkor meg kell egy tök új legénység a 8-asba, hogy tudjam húzni a 9-es medeket!? Na az szuper! Akkor inkább visszaléptetem a legényeket, akik egyébként csajok. :D

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#133504) h1mpi válasza Emu (#133499) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ezzel akarják elkerülni, hogy mindenki kifarmolja előre a 10-est.

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#133505) ollie válasza jano_77 (#133503) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A legénység marad a tankban, miért vennék ki belőle?

***

(#133506) SoulReaver válasza jano_77 (#133503) üzenetére


SoulReaver
veterán

A legénység megy a t9 be majd. Az xp-t azért nem értem, mert nem minden t8 light-ból lehet más tankot kifejleszteni, ergo feleslegesen kerül vissza az xp.

(#133507) 4580693


4580693
senior tag

Csodálatos ma (is) a játék. :DDD 14% wr. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#133508) wwenigma válasza Borvitéz (#133492) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

A cél az volt, pontosabban kifejezetten rám hogy akar jelenleg. A végeredmény pedig hogy ha alacsony súlyú járművel megyek akkor a csaták bukók, IS7+goldspam kellett a befolyásoláshoz de még így is olyan lepattanók, mellément lövések és elhullás volt a csapattársaimnál hogy csak lestem.

[HUN]Dani: már mondtam, felőlem kivehetik de ahhoz a pályákat is át kell alakítani, mivel többön az arty biztosit egyensúlyt hogy valamelyik oldal ne kerüljön előnybe. Bár a svéd tankok megjelenésével mókás helyzetek vannak ott ahol korábban nem lehetett belőni a másikat 1-2 bekapott lövés nélkül. :)

4580693: tegnapi nap vége, éjfélre lett meg a 10 küldifeltétel. :DDD

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#133509) hitman77


hitman77
senior tag

Sziasztok,

A T25 küldetéssel kapcsolatban lenne kérdésem. Nem nagyon foglalkoztatott eddig (elsőket megcsináltam, utánna nem volt időm a többire), de tegnap játék közben kiírta a WOT, hogy meglett a napi küldetés és, hogy a 7-nél tartok. Ez mit jelent, Még 7 van hátra, vagy most van meg hét?

Amennyiben még hét van hátra, akkor veszek hét tokent és megvan a tank vagy van egyéb teendő? 4600Ft-ot talán azért megér nem (de lehet, hogy meglesz még egy két napi)?

(#133510) 4580693 válasza wwenigma (#133508) üzenetére


4580693
senior tag

Látom, neked sincs okod panaszra. :D :DDD

(#133511) lacibacsi válasza Lanash (#133491) üzenetére


lacibacsi
addikt

Én meg előre látom, hogy veszek három tokent... :K
(kedd, szerda, csütörtök és mai nap kiesett, szombat-vasárnap talán tudok játszani...)

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#133512) SoulReaver válasza lacibacsi (#133511) üzenetére


SoulReaver
veterán

Ennyire kell az a pilot? :)

(#133513) wwenigma válasza SoulReaver (#133512) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

[link] :DDD

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#133514) lacibacsi válasza SoulReaver (#133512) üzenetére


lacibacsi
addikt

Karácsonykor nyertem a Patton KR-t, a meghívottam pedig kigrindelte nekem a T95E2-t. Vagyis a válaszom neked: Nem, nem kell! De ennyiért miért ne? Viszont most nézem, hogy nem is három, hanem csak kettő token kell. (15 napból nem játszottam 4 napot, akkor csak kettővel kell pótolnom) Egy doboz cigi árát nekem megéri.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#133515) ollie válasza lacibacsi (#133514) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

2 token kevesebb, mint egy doboz cigi szerintem. De én is így vagyok ezzel, valszeg 4 tokent kell majd vennem, úgy megéri nekem, még akkor is, ha a rosszabb prémiumok közé tartozik, és nincs is rá szükségem (van vagy 15 tier 8-as prémium tankom).

***

(#133516) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Nahh, lássuk a mai napom. Remélem nem lesz annyira rossz mint a tegnapi ennek az arty-nak. :D

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#133517) jano_77 válasza wwenigma (#133516) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nekem vajon miért nem ad be ilyen lövést sosem?!? Mekkora makker volt a T49!? :Y

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#133518) fradi81


fradi81
veterán

új csataeredmény megnyitásakor csak nálam vár itt legalább 5 mp-ig? A wot ssd-n van.

A csaták fele ilyen, ma is :)

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#133519) Carasc0


Carasc0
őstag

Aki gondolkodik az Strv S1 tank megvásárlásán és imád sniperkedni, bőven megéri! :R

Pro:

~ Jó gun dep
~ Sniper módban a csőhajlás lehet tanktest hajlás van, de az is brutál....
~ Sniper módban bármilyen mozgást végzek a leszűkült célzőkör nem tágul ki. :Y
~ Sztem bazi pontos az ágyúja.
~ Arannyal szinte bármit átütök. (Type 5 heavy-t is lazán)
~ Periszkóp mindig aktív marad sniper módban! :Y
~ Sztem egész jó a DPM-je is.
~ Mobilis tank, tolatásban Forma-1
~ Fű mögé is elbújok
~ Kávé+BIA majdnem 8,1 a töltésidő
~ Sztem nem drága a fenntartása
~ Közel 1km rádió
~ Nem igényel célzásgyorsítót (helyette mehet a binocular)
~ Éremgyár

Cons:

~ Közepesen farmol (bár annyira nem rossz)
~ Papír
~ Only Sniper, messziről
~ Roham mód/ utazó mod váltást picit szokni kell (időveszteség ha menekülni kell)
~ Sokaknak nem szimpi, mert noobbiztos tanknak tartják, amivel skill nélkül lehet ölni. (Bár ez nem tudom miért fáj valakinek)

Ajánlott felszerelések:

× Töltésgyorsító
× Szellőzés
× Periszkóp

Ajánlott cuccok:

× Kis szerszámkészlet
× Nagy szerszámkészlet
× Kávé

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#133520) Emu válasza fradi81 (#133518) üzenetére


Emu
őstag

Nem, nálam is. Sőt 10/1 alkalommal hajlamos belefagyni, és csak ALT+F4 oldja meg.

(#133521) lacibacsi válasza ollie (#133515) üzenetére


lacibacsi
addikt

"2 token kevesebb, mint egy doboz cigi szerintem"

Bakker, most lebuktam... Sorry, de 1993 óta nem vettem egy doboz cigit sem... :P

(#133519) Carasc0: Ezt most copyztad valahonnan, vagy saját tapasztalat?

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#133522) Carasc0 válasza lacibacsi (#133521) üzenetére


Carasc0
őstag

Saját! :K

További Pro-k:
~ Meglepően 1-2 lövedéket szépen pattint.
~ Kis termete miatt, bizonyos elbújt helyzetben nehéz eltalálni.

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#133523) 4580693


4580693
senior tag

A WG megfontolja az artyk eltávolítását, ha az új kábító hatásnak negatív fogadtatása lesz.

LOL
Ez soha sem fog bekövetkezni. :D

Forrás: wotinfo.hu

Bocs. Látom, már volt. :(

[ Szerkesztve ]

(#133524) lacibacsi válasza Carasc0 (#133522) üzenetére


lacibacsi
addikt

Köszi

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#133525) Dr.Én válasza Carasc0 (#133519) üzenetére


Dr.Én
veterán

Egyszer majd ezen svéd csodát is meg veszem!
Köszi az infót róla

WOT: kissio

(#133526) Carasc0


Carasc0
őstag

Basszus még írni sem tudok!

A leírásomat kicsit helyrerakom, nem akarok félrevezetést tanúsítani::

1. GUN DEP helyett "JÓ PEN"-t akartam írni. Arannyal 330. Alaplőszerrel 288.
2. Tehát nincs csőhajlás, de sniper módban az egész tank képes le-és fel jó szögben mozogni. Ez bőven kompenzál!!!

Új con:

~ Tierjéhez képest alacsony a sebzés (390 arannyal is), de mivel átüt mindent, és jó reload, így lehet adagolni szépen. Lassú tankokat hamar lelehet amortizálni. :K

Bocsánat a félreírásért. :U

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#133527) Stanislav84 válasza Carasc0 (#133519) üzenetére


Stanislav84
tag

A sniper mód alap billentyűje a SHIFT, te meg az "ostrom/roham" módról beszélsz (nem tudom magyarban mire fordítja a "siege mode"-ot).

A periszkóp ha nem mozogsz, akkor aktív marad minden tanknál, nem csak ennél. A különbség az, hogy "siege mode"-ban, ha csak forgatod a tankod, akkor aktív marad a periszkóp... de ez eddig mindegyik 8+ tier svéd TD-re igaz volt. Ha viszont előre/hátra is mozogsz, akkor leesik a periszkóp...

A következőnél hozzászólásaidnál pedig a pattintásra vonatkozóan... Igen, papír, de döntve autolepattanó helyzetben van a tank, ennek ellenére, mivel 30 mm-es a páncélja, ezért bármilyen 90mm vagy nagyobb kaliberű ágyú overmatcheli... ezért van az, hogy top tierként tudsz pattintani tier 6-7-es tankokat (főleg medeket), de 8-astól és felfele kb bármi belő. Viszont amit kihagytál, hogy elképesztően durva álcázási értéke van... álló helyzetben, jó legénységgel álcaháló nélkül 50% feletti az álcázása (60 felett álcahálóval); mozgás közben is közel 30-35%.

Ettől függetlenül hozza ugyanaz, mint a svéd TD-k. Lassabb, mint az UDES, de viszont sokkal jobb átütése van az alaplőszerrel, és ami a legfontosabb... siege mode-ban gyorsabb, mint az UDES, ami azt is jelenti gyorsabban tud fedezék mögé bújni. Szóval amiket leírtál, azok javarészt a Tier8-9-10 svéd TD-kre ugyanúgy igazak.

Mivel szituációfüggő tank, ezért szerintem egy patriot vagy liberté sokkal jobb választás kredit termelésre.

[ Szerkesztve ]

(#133528) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Hétvégi ajánlat! (a Wontinfo.hu-ról)

Kicsit fel lehet pörgetni a döcögősebben haladó tankok fejlesztését...

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#133529) Stanislav84 válasza lacibacsi (#133528) üzenetére


Stanislav84
tag

Én inkább egy tier8-9 leértékelésnek örülnék végre... 6 kifejlesztett tankom van, amit meg tudnék venni.

[ Szerkesztve ]

(#133530) lacibacsi válasza Stanislav84 (#133529) üzenetére


lacibacsi
addikt

Szerintem az majd májusban lesz.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#133531) Dr.Én válasza lacibacsi (#133528) üzenetére


Dr.Én
veterán

Egész jó hétvége igérkezik... remek feladatok lesznek..
Remélem most már abba marad a szopó roller effektus

WOT: kissio

(#133532) Carasc0 válasza Stanislav84 (#133527) üzenetére


Carasc0
őstag

Imádom a kötekedést! Más megköszöni a leírtakat, más meg egyértelműen a végigolvasás után csak is hogy megmutassa hogy ő az okosabb, hozzáír pontosított információkat. :W

Ez egy prém tank ami új, nyilván nincs mindenkinek. Akiknek nincs UDES3, mint pl. nekem, így nem mindenki tudja elképzelni a tank képességeit. Nem tudom lehet tévedek, siege mod-ban úgy láttam mindig aktív a csipa és a kör sem tágul. Lehet hátra előre nem.

De egy biztos! Sniper tankként egyik legjobb, amivel valaha dolgom volt. Sztem cool tank. Bőven több DMG-t lehet hozni vele mint egy Patriottal...Na meg a Patriot kis hangya TIER X-ben. Azért kevés 8-as prém TD állja meg a helyét Tier X-ben. Ez megállja. Végre!

Nyilván UDES3 meg társai azok ugyanezeket tudják, valamiben mégis csak jobb mint az UDES3.

És én nem írtam hogy jól farmol. Sztem közepes. De a Löwe jobban farmol mint a Patriot csak hogy kötekedjek!

Ja és egy TD-t nem vetnék össze egy Heavy-vel a helyedben! :K

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#133533) po1son válasza lacibacsi (#133528) üzenetére


po1son
addikt

Megint arra megy ki a játék, hogy a játékosok goldot vegyenek a szabad xp miatt... :W

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#133534) Stanislav84 válasza Carasc0 (#133532) üzenetére


Stanislav84
tag

Tévedés... te többször jelezted korábban is, hogy kezdő játékos vagy. Én meg kijavítottalak, mivel több olyan dolgot írtál le, ami félreérthető, vagy nem igaz. És nem kötekedésképpen írtam.

Az UDES-t azért hoztam fel, hogy legyen mindenkinek viszonyítási alapja a két tankot illetően, ugyanis a legtöbben olyan prémtankot vesznek általában, amivel legénységet is képeznek.
Véleményem szerint elég fontos információkat írtam le, amiket TE kihagytál, és fontos szempont lehet a vásárlásnál.

A tank, mivel ahogy írtad sniper, ezért szituációfüggő... például egy városi pályán nem állja meg a helyét, de malinovkán meg hátul campelve egy isten tank. Cserébe viszont, ha nem csak campelni kell, hanem tolni előre a vonalat, akkor nem éppen ideális, ezért mondtam azt, hogy nem univerzális, azaz szitu függő.

A farmolásre pedig nem tértem ki semmilyen módon. És mit értesz farmolás alatt? A kredit hozamot? Szerintem amelyik tank alaplőszerének ilyen átütése van és ilyen lövedéksebessége azzal alapból jó a kredithozam. Löwe meg a buffok után tényleg jobb lett, DE... 1. nem olyan gyors, mint a patriot, 2. kisebb a DPM-je, majdnem 50%-al, 3. rosszabb az ágyúkezelése (pontatlanabb, lassabban céloz), 4. még a páncélzata is jobb, mint a Löwének és kisebb a profilja is, 5. apcr alaplőszerje van a patriotnak.

És most nem a Löwét bántom... csak ha egy mindenben jó tankot szeretnél, akkor az sokkal jobb választás. Ja és a Löwe alaplőszere 5x annyiba kerül, mint a Patriotnak.

Ja és egy TD-t nem vetnék össze egy Heavy-vel a helyedben! :K

És felhoztad a legfontosabb szempontot... Te pénzszerzés miatt veszel tankot. Ez esetben pedig egy Heavy (ami félig med) sokkal jobb választás, mert sokkal több pályán tudod használni.
Ha viszont valaki legénységhúzásra akarja használni, annak meg tökéletes. (vagy ha már nem tudja mire költeni a pénzét :) )

[ Szerkesztve ]

(#133535) zodo válasza lacibacsi (#133528) üzenetére


zodo
nagyúr

Hát ez már, igen beteg hétvégi ajánlat .....

Játssz prémium tankkal, játssz nagyon sokat hogy eredménye is legyen és végül költs sok-sok goldot.

(#133536) 4580693


4580693
senior tag

Leporoltam a t-54 mod.1-et. Gyönyörű fostaliga tank. :C

(#133537) Carasc0 válasza Stanislav84 (#133534) üzenetére


Carasc0
őstag

Ki beszél arról hogy kezdő játékos vagyok? Hogy jön ehhez a tapasztalati leírásomhoz? Mikor írtam olyat most hogy én a Strv 1-et pénzszerzés céljából vettem? Te miről beszélsz ember komolyan! :W Nem is minősítelek, inkább engedek! :W

Most komolyan egy általános jellemzést egy személyes tapasztalatról összevetsz azzal hogy én korábban mit írtam? Ez.... :O

Tehát ha ezt egy profi írta volna le, nem egészítetted volna ki. Értem.... :C

Patriothoz kapcsolódó fizetett hirdetésedet sztem meg mindeni leszűrte, de amúgy tényleg jó tank! De mindenki azzal a tankkal játszik amivel szeret. Én gyorsan megszerettem ezt az S1-et, nyilván mert előnyére vagyok a társaknak. Városban is lehet vele tolni, jó hely és skill kérdése! Ennyit erről.

Na én OFF...

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#133538) ollie válasza Carasc0 (#133537) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem értem miért sértődsz meg. Egyáltalán nem volt kötekedő az első válasza, csak kiegészítette azt, amit írtál.

***

(#133539) zodo válasza 4580693 (#133536) üzenetére


zodo
nagyúr

de legalább tiszta lett. :)

(#133540) rlazol válasza Carasc0 (#133532) üzenetére


rlazol
addikt

Csak a miheztartás végett.
Mentél eddig összesen kevesebb mint 2k csatát.
Összesen 7 TD-t próbáltál eddig élesben ki az STRV S1 előtt.
Összesen 1235 csatát mentél TD-vel.
Ebből 740-et T1-T6 között.
Saját erőből egyetlen vonalon se jutottál még T7 fölé, egy T7es tankod van, a Jagdpanther, 37 csatával.
A TD között a legjobb WN8 értéket 519 (Skorpion G) a legjobb WR-ed 47% (Su85B).

Mentél TIZENEGY (11) csatát az STRV S1-vel, sebeztél vele 960-at/csata, miközben az össz felhasználói átlag (ideértve a tényleges botokat is) 1269, végül írtál róla egy pro-kontra, ilyen-olyan fullos véleményt.

És amikor egyesek "belekötnek" a mondandódba, még neked áll feljebb. :F

"Sniper tankként egyik legjobb, amivel valaha dolgom volt." :))
Nem sok más sniperrel volt valaha dolgod! :((( Ott van a Panther 8.8., meg a fent említett 7 TD (márha az orosz TD-k Snipernek minősülnek :U ) oszt szlussz. :(((

Eleve nem illik véleményt írni egy tankról 50, de inkább 100 csata alatt az adott járművel. :(((
Ha pros-contras-t írsz WotWiki stílusban, akkor viszont legyen összehasonlítási alapod, neked nincs!
Egyetlen más, fix tornyos T8as tankod sincs! Akkor mégis mihez hasonlítod? A Jagdpantherhez? Amivel amúgy 393 az átlagsebzésed, 195 a WN8-ad vagyis két lövésed sincs/csata.
Ha nem tudod belőle kihozni a maximumot, mégis, miről írsz?

És kérlek, ne vedd elő a "belém kötnek mert szar a statom" és hasonló szövegeket!
Nézz magadba és lásd be, bármilyen szépen fejlődsz is az utóbbi időben, még mindig nagyon messze vagy attól, hogy TAPASZTALT játékos legyél (nem jóról beszélünk!). Amíg márpedig mindkettő nincs meg, addig leghelyesebb, ha figyelsz és tanulsz. Különben csak beleszaladsz a konfliktusokba.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#133541) h1mpi válasza rlazol (#133540) üzenetére


h1mpi
nagyúr

+1. A srác hasonlít az egykori önmagamra, de majd betörik Ő is :DDD

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#133542) Carasc0


Carasc0
őstag

Nem illik véleményt írni egy tankról X meccs lejátszása nélkül? Pláne egy egyszerűt? :DDD Erre már nem találok szavakat sajnos. :(

Sztem a minősítés adataik. Én többet nem írok ebbe a topikba.

További jó játékok azoknak, akiknek volt is valami kedves szava az emberhez, és ember módjára segítettek és nem a számokból indultak ki. És alázák porig az embert. :R

Sziasztok. :R

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#133543) Balesz1899 válasza rlazol (#133540) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

Akkor nem csak nekem kerekedett a szemem az összefoglalója láttán...
Ilyen szintű játékosnak baromi felesleges pl prémium ellátmány a tankba, mert csak viszi a pénzt. A 2 lövés/csata meg meglesz kávé nélkül is...

(#133544) rlazol válasza Carasc0 (#133542) üzenetére


rlazol
addikt

Nézz már tükörbe ember... :Y
Amit Te írtál az nem egyszerű vélemény volt! Javasoltál felszerléseket, felhasználási módot miegymás!

Pros-contr-t írtál: ehhez összehasonlítási alap kellene! Te mihez hasonlítottad? Mihez képest jó/rossz a sebessége gun depje akármije?
Felszerelést és fogyóeszközt ajánlgattál: ki kéne próbálni, milyen vele/nélküle! 11 csatába belefért, hogy kipróbálj 10 féle felszerelést sivatagban/hegyen/városban és eldöntsd az összességében és az adott terepen melyik mennyire segíti a tankot az alaphoz képest?

Hol fér bele 11 csatába, hogy kipróbáld milyen, amikor hegymenetben oda kell érned, amikor lapulsz a mezőn egy bokor mögött, amikor városban harcolsz?

Ehhez kell az 50-100 csata, ettől lesz mérvadó a vélemény, ezért használtam az "illik" igét, de valóban a "lehet" jobb lett volna.
És még Te sértődsz meg, LOL

Szia, nem fogsz hiányozni, a tankleírásaid sem.

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#133545) Emu válasza Balesz1899 (#133543) üzenetére


Emu
őstag

Ne viccelj már, kell a dpm, mikor lerohanják :DDD ;]

(#133546) Balesz1899 válasza Carasc0 (#133542) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

Nem erről van szó.
Úgy nem illik 11 csata után ilyen mélységű leírást, javaslatot írni, hogy a saját tankjaidat sem ismered, nem tudod azokat kihasználni. Mihez viszonyítottad ezt a t8-as prémium járgányt? A hatos td-dhez, amivel csatánként kettőt lősz?
Ez a baj itt, meg az azonnali sértődés...

(#133550) GeneraL_XTX válasza lacibacsi (#133528) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

ez most hogy lesz, nem értem :B mondjuk megcsinálom a tier8-ast hogy kapom meg az 50.000xp-t vagyis inkább mire? :F

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.