Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#133101) vJokka válasza kchryss (#133098) üzenetére


vJokka
aktív tag

Néztem skill-t amikor markolta, nekem tetszetősnek tűnik a pilóta.

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#133102) xAttilax válasza jagada (#133094) üzenetére


xAttilax
őstag

"A nyerés a szűk keresztmetszet" persze, hogy az de, ha nem vagy jó játékos nem leszel benne a top 3-ban. Ha jó vagy akkor kb a top 3 nagyon gyakori és a win is az mert sokkal sebzel a csapatnak kevesebbet kell...stb de ezt a részt azért te is ismered. Szóval ha szerencse lenne kb u.a esélye lenne a gyenge játékosnak mint a jónak, DE a top 3 miatt itt nagyon nem így van. Ezért mondtam, hogy ez már nem a "szerencse" küldik része.

2-es szakaszba csináltuk meg :) este leszek, gyere majd megcsináljuk neked is.

[ Szerkesztve ]

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#133103) Dewri válasza kchryss (#133100) üzenetére


Dewri
aktív tag

A ranked a wows-ban is állandó sírást okoz, fórumon írják sokan, hogy ugyanúgy tele van agyhalottal, illetve nem lehet fejlődni benne: kiegyensúlyozatlan/szívatós, mint a random... Így nem sokat várok tőle itt sem, hiszen egy cég...

(#133104) Bozso68


Bozso68
senior tag

Összejött M103-ban a 60K xp.
Örök dilemma: top löveg, vagy irány az E5... Eddig kínlódás ez a tank.

(#133105) jagada válasza xAttilax (#133102) üzenetére


jagada
őstag

THX, de már túl vok rajta, holnapig tuti nem lépek be, elég volt az idegeskedésből mára.

(#133104) Bozso68: TOP löveg, azzal már lehet játszani, bár néha nagyon hektikus tud lenni!

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#133106) Bozso68 válasza jagada (#133105) üzenetére


Bozso68
senior tag

Köszi...
Agyon vagyok frusztrálva, de akkor megadom az esélyt :) .

(#133107) ollie válasza Bozso68 (#133104) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én imádom az M103-at, de tény, hogy csak a top lövegjével játszottam.

***

(#133108) jozefgucci1 válasza xAttilax (#133102) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Nem -Nem este nekem fogod megcsinálni a maradék hármat :DDD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#133109) Barcelona95 válasza Bozso68 (#133104) üzenetére


Barcelona95
tag

A top löveggel sokkal jobb lesz, szerintem megéri még úgyis kifejleszteni, ha csak az E5-re hajtasz.

Szeretek élni - és ez sok időt elvesz.

(#133110) Bozso68


Bozso68
senior tag

Köszi mindenkinek a megerősítést.

Mod: Első meccsen 2901 volt a sebzés Lakeville városban :) .

[ Szerkesztve ]

(#133111) zodo válasza Bozso68 (#133110) üzenetére


zodo
nagyúr

+1

Saját statisztikám, szürke kijelölt sor és felettiek amióta fent van a top löveg.

(#133112) jagada


jagada
őstag

Egy streamer gyöngyszem
Nem akármilyen az angol, meg a magyar helyesírása sem :DDD :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#133113) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Azt hiszem, hogy elérkeztem WOT-os pályafutásom mélypontjára... Kész a napi küldetés. Csupán 39 csata kellett hoozá (ebből 19 győztes). Öt TankÁsz-om lett, de csak az egyik győztes csatában... :F Az mondjuk izgalmas, hogy a 39 csatára alig fordítottam több időt, mint máskor húszra... Na, megyek lazítani.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#133114) Fel válasza jagada (#133112) üzenetére


Fel
addikt

Ez hogy nem kap agyvérzést? Ennyi ideggel játszani.. :DDD De arra van ész, hogy streameljen.
Akount... ;]

(#133115) jagada válasza Fel (#133114) üzenetére


jagada
őstag

Meg "akountot" áruljon élőben :C :C :C

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#133116) BÁ Nutrition válasza jagada (#133115) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

majdnem beirtam egy finom szoveget a csetbe, de latom h kiirja a nickemet :D ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#133117) xAttilax válasza jozefgucci1 (#133108) üzenetére


xAttilax
őstag

lehet már csak későn leszek, de egy gyere majd lele összekalapozzuk ;) M10 + cromwell és kész is lesz pikk-pakk

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#133118) rlazol válasza xAttilax (#133117) üzenetére


rlazol
addikt

ha valaki nekem is segítene, nagyon megköszönném. Tényleg egyszerűen nem megy. Egész nap próbálom, de 5-6 XPkkel maradok le vagy vesztünk, vagy kibasz arty az elején.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#133119) jimmy74 válasza rlazol (#133118) üzenetére


jimmy74
őstag

hanyassal mennél?

WoT:jimmbo

(#133120) rlazol válasza jimmy74 (#133119) üzenetére


rlazol
addikt

próbáltam már mindent a 10es kivételével.
Limites 5-ös, 6os, sima 5-6, limites7, sima 7, 9, LT 5-6

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#133121) jagada válasza rlazol (#133120) üzenetére


jagada
őstag

T4-est nem próbáltad még!

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#133122) rlazol válasza jagada (#133121) üzenetére


rlazol
addikt

nincs olyanom. :D

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#133123) jagada válasza rlazol (#133122) üzenetére


jagada
őstag

Óccó vegyé!

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#133124) rlazol válasza jagada (#133123) üzenetére


rlazol
addikt

és tegyek bele 75-ös legényeket? Nem hiszem, h célra vezetne.
Közben 2 újabb 4. hely, egy a PTAval, egy az M10vel. Igaz, nagyobb lemaradással.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#133125) jagada válasza rlazol (#133124) üzenetére


jagada
őstag

Én KV-1, csinukáj, csörcsill 3, cromwell, bulldog tankokkal csináltam meg (bocs a helyesírásért, nem volt kedvem rendesen leírni :DDD ).

Mindig garázshelyet adnak, barakk férőhelyet még soha az életben nem adtak. Lehetne olyan opció, hogy lehessen választani, h ki mit akar.

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#133126) rlazol válasza jagada (#133125) üzenetére


rlazol
addikt

Bulldog mondjuk lehet, h jó ötlet. A többi nincs meg, vagy nincs jó legénység bele.
Most T43 beadta a hatodikat.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#133127) jagada válasza rlazol (#133126) üzenetére


jagada
őstag

29 csata kellett hozzá.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#133128) Calibos


Calibos
addikt

szégyen ami a wotban megy , emberek megbolondultak az elmúlt hétben. Itt már régóta nem nyerésre játszanak. Nulla mapkontroll. Sajnos arra szintre jutottam el hogy azt kell mondanom hogy sokszor a saját csapatom az igazi ellenség. Kezdő környékét nem tudom elhagyni a mecsek negyedében, mert kb. 20-40 mp-el a kezdés után elfogyott mindjárt két-három csapattárs. Jobbra-balra forgatom a csővet mert 2 oldalról lönnek vagy hárman- négyen. Nem beszélve hogy egy kupacban van a csapat három negyede és feleslegesen nyomkodom F7et továbbra is bokrokban és szikla mögött bujkálnak nehogy felfedezék őket. Ez nem wg hibája, de az igen hogy fullidiotának is szemet szúr ha egyik csapatban jól páncálozott, igazi heavyk vagy 4-5 en vannak mig én csapatomban, 2 igazi heavy van csak. Ledarálnak a picsába! Nos én azok táborába tartozom, aki fizet premium hónapokra, rendszeresen több premium tankom van mint sima. Szóval kurva jogosan vagyok felháborodva. Nos megint pár hónapra pihi lesz ha ez megy még pár napig. Leszarom a nyereménytankot, megveszem ha akarom.

[ Szerkesztve ]

(#133129) jagada válasza Calibos (#133128) üzenetére


jagada
őstag

Mégis miből gondolod, h pár hónap múlva megtanulnak az emberek játszani, az agyhalottak pedig felhagynak a játékkal? Semmi nem lesz jobb, ezt már most borítékolom neked!

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#133130) Calibos válasza jagada (#133129) üzenetére


Calibos
addikt

Semmiből ,de én pihizek addig, előveszem majd ha hiányzik. Elég lenne számomra ha ez a káosz megszűnne ami most megy. Hát ha nem akkor delete forever, belépek klánba és csak erődcsata lesz.A megspórolt pénzt meg sörre költöm.

[ Szerkesztve ]

(#133131) jano_77


jano_77
nagyúr

Kicseszettül el van qrva ez a küldetés dolog! Ha nyerünk tutira 4-5-6 vagyok XP-ben, ha meg mondjuk első, mint ebben a csatában - botrány a kiosztott sebzés mennyiség a csapatom részéről - akkor tutira bukta! :W :O

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#133132) jr1994 válasza jano_77 (#133131) üzenetére


jr1994
addikt

Nyilván a botok nem csinálnak semmit, ha nyertek akkor valószínűleg többen is tettek érte, és ki kell emelkedni ahhoz hogy top3-ban legyél.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#133133) Dewri válasza jr1994 (#133132) üzenetére


Dewri
aktív tag

Scheff élő megy épp. Most hagyta ott full hp-s Defenderrel a csapattársát 3 ellenfélnek... Persze ugyanúgy lemészárolták őt is később, hiába futott el onnan (ISU-152, arannyal természetesen...). Ettől lilák a lilák?

(#133134) rlazol válasza Dewri (#133133) üzenetére


rlazol
addikt

igen. tudják, mikor kell elmenni vhonnan. :)

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#133135) IMIIKE1998


IMIIKE1998
őstag

Holnap ha nem felejtem el én is linkelek egy képet... Ma ST-1-el mentem, csupa zöld-sárga játékosokkal. Hát hagyják, hogy rojtosra lője a T-54 Ltwt az st hátulját, le se szarják, csak beállnak campelni... Én végül egy ház mögé szorultam és így is kihoztam a maxot a meccsből, de buktuk. A többi csapattárs meg szart se csinál. A szerverek laggolnak, mint állat, a sok gold patkányról nem is beszélve, TD-vel aranyat használ fullos löveggel... Jobb volt, amikor nem lehetett kreditért prém ammot venni, legalább a sok szaros megtanult célozni. Akkor is volt, aki goldozott, de nem ennyi...Most nem kell célozgatni, a ott a gold, az árát meg visszahozza 1-2 kör 8-as prém tankkal+ prém accal....

[ Szerkesztve ]

(#133136) jr1994 válasza Dewri (#133133) üzenetére


jr1994
addikt

Te ettől sem lennél az.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#133137) ollie válasza rlazol (#133134) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Viszont lehet, hogy megnyerték volna, ha nem hagyja ott a csapattársát, persze a wn8-a lehet, hogy nem lenne olyan jó.

***

(#133138) rlazol válasza ollie (#133137) üzenetére


rlazol
addikt

általában a liláknak a WR is 60% felett van. A sok sebzés és a győzelem között van némi összefüggés...

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#133139) ollie válasza rlazol (#133138) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A legtöbbnek azért annyi a WR-je, mert sokat megy szakaszban. Nyilván vannak kivételek, de szakasz nélkül esne mindegyik WR-je vagy 5%-ot legalább.

***

(#133140) jr1994 válasza ollie (#133139) üzenetére


jr1994
addikt

Még akkor is 10%-kal több lenne, mint az átlagnak.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#133141) wwenigma válasza Dewri (#133133) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ennyi.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#133142) BÁ Nutrition válasza jagada (#133127) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Este beleptem es megcsinaltam en is. Igazabol nem is kellett erolkodni de idot persze igenyelte. Inkabb arra fokuszaltam h a 3as szorzo miatt a legenyek huzva legyenek. Igy nagysagrendekkel konnyebbnek tunt. Max akkor valt izgalmassa mikor mar csak 2t kellet megcsinalni. Osszessegeben igy jobb volt elviselni a sok szellemi fogyatekost.
Osszesen 2500 véennyóc is meglett a napra ami az en bot szintemen mar nem rossz. A recent winrate is 58,5% turheto utso 965 meccsre.
Szakasz most nem volt hetvegen. Scheffet se nagyon latom amugy szakaszban szal nem feltetlen csak amiatt magas a winrate neki

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#133143) Djuree


Djuree
félisten

na mai küldi:
top1 dmg alapján, de úgy látom csak egyszer.
ez marha könnyű.
remélem csak hétvégére volt durvulás akkor. :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#133144) ollie válasza Djuree (#133143) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Na, lehet, hogy mégis meglesz nekem 13 küldi? Tegnap ott adtam fel, amikor tier 4-ben a játékosok fele vagy Matilda II-vel, vagy B2-vel volt. Mivel csak este tudtam igazán játszani, ezért nem érte meg nekem, hogy egész éjjel fel legyek a hülye játékosok miatt.

***

(#133145) lacibacsi válasza Djuree (#133143) üzenetére


lacibacsi
addikt

De a győzelem ugye nem feltétel?

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#133146) Balesz1899 válasza lacibacsi (#133145) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

Szerencsére nem.
És csak a saját csapatodban kell elsőnek lenned. Szóval ma remélem az első meccsemen kapok 14 gyékényt a csapatba, aztán kész is :DDD

(#133147) Borisz76 válasza Djuree (#133143) üzenetére


Borisz76
veterán

Én most csináltam meg...T6-os arty-val

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#133148) szbalogh


szbalogh
őstag

Na még jó, hogy benéztem, emrt épp meg akartam venni a maradék három pontot.

Nick: HE_Storm

(#133149) Balesz1899 válasza szbalogh (#133148) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

Hármat? Hogy jársz Te 10-nél? :D

(#133150) szbalogh válasza Balesz1899 (#133149) üzenetére


szbalogh
őstag

Ja tényleg, úgy emlékeztem 11 kell a 13-ból :D

Nick: HE_Storm

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.