Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#115301) Szasinka


Szasinka
tag

Franc essen már ebbe a Fisherman's Bay térképbe... :(((
Kétszer is belefagytam. Egyszer egy kiélezett végjátékban (3vs3), amit el is buktunk utána HP előnyből egyszer meg 1000 dam+2kill-től (7 killes kör lett volna így) estem el emiatt. Nem értem, ha bármilyen beállítás mellett ki tud fagyni egy térkép akkor vegyék ki inkább a francba addig amíg meg nem reparálják…
By the way a TVP T50/51 elég jó kis tanknak tűnik egyelőre. Nem gondoltam volna, hogy a Skodától jobb lehet (saját tierhez viszonyítva) de eddig nagyon adja. Többször volt, hogy az a plusz egy skuló döntött élet és halál között. Nem egyszer volt már szerencsém vele, hogy olyan tank jött rám, amelyiket pont egy tárból kitudtam szedni, a hármas tárral nem ment volna.

(#115302) fradi81 válasza Szasinka (#115301) üzenetére


fradi81
veterán

Amióta átállítottam a grafikát nem fagyott fishermans.

moto g72, Ninebot d28e

(#115303) Szasinka válasza fradi81 (#115302) üzenetére


Szasinka
tag

Értem én és köszi de ez akkor is nonszensz...

(#115304) jagada válasza KisApám (#115292) üzenetére


jagada
őstag

Te komolyan elhiszed, hogy 14k csata után nem tudja, hogy milyen modokkal játszik és a felszólításodra, hogy ez illegális le is törli azon nyomban? Max nem fog több moddolt videót kitenni a yt-ra, de mivel nincs tiltólista EU szeróra bant sem fog kapni a fentlévőért.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#115305) Black_Sheep válasza jagada (#115304) üzenetére


Black_Sheep
tag

Azért, mert nem szedték listába, még tiltanak bizonyos modokat. Az egyik WG-s csóka szerint marhaság listát kreálni, mert folyamatosan változtatnák a megnevezést és jönnek ki új illegális modok, amivel ki is kerülnék a szankciókat.
A WG minden olyan modot tilt, ami jogosulatlan előnyhöz juttatja a felhasználót a tisztességesen játszó ellenfelével szemben. Előfordult, hogy hetekre bannoltak játékosokat emiatt.

(#115306) jagada válasza Black_Sheep (#115305) üzenetére


jagada
őstag

Azért a lista összeállítása nem hinném, hogy olyan bonyolult lenne, mod nevek helyett elég lenne körülírni, mint pl: a minimapon a lövegirányt mutató mod, az aimbot típusú modok, a növényzet eltávolító modok stb. illegálisak.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#115307) jagada válasza Black_Sheep (#115305) üzenetére


jagada
őstag

Az előny annyira szubjektív, pl. milyen előny az, hogy mondjuk egy adott mod jelöli a tankok weak spotját, de a franciás, vagy oroszos kancsal lövegnek köszönhetően még a tankot sem találja el az ember párszáz méterről, nemhogy a weak spotot és akkor az RNG-ről nem is esett szó.
A jogosulatlan előny ott kezdődik, hogy szinte sose kerülök olyan csatába amiben ne lenne legalább az egyik oldalon egy troll platoon és ezzel sem csinálnak semmit, pedig úgy mint a dühöngés módnál megoldották, simán lehetne egy korlátozás, hogy még véletlenül se lehessen troll platoont létrehozni. T10-es csatában azért elég nagy hátrányból indul a két T1-2-es tankkal megspékelt oldal. Na ilyen esetekben lehetne osztogatni a banánt, biztos, hogy megtanulnák az agyhalottak, akik azt hiszik, hogy viccesek a T1 cuclival a T10-es csatában. Ha meg kilövöm őket idegből még én kékülök vagy kapok bant, ill. fizethetek kártérítést nekik.

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#115308) rlazol válasza jagada (#115306) üzenetére


rlazol
addikt

tiltó mod lista helyett engedélyezett mod listát kéne csinálni. Akinek más van, mint az engedélyezett, annak ne is tudjon elindulni a játék.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#115309) nyunyu


nyunyu
félisten

Jo ideje nem jatszottam, de most elinditva a jatekot meccs kozben valahogy olyan furcsa a grafika.
Valtozott volna a kamerakezeles?
Mintha hatrebb es magasabban lenne a kamera a jatek indulasakor, es a periferialis mezoben levo cuccok mozgasa sem olyan, mint egy-ket patchcsel ezelott.

Varialtak volna a FOV erteken?
Mennyinek kellene lennie 16:9-es TVn?

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#115310) kchryss


kchryss
addikt

Van egy új torna ahol 1 millió arany a fődíj :C
Absolute Superiority
14+6 fős csapatok, 14vs14 csaták tier10-es tankokkal. Ha jól értelmezem akkor ehhez nem kell klántagnak lenni, szóval ha valaki ki akar próbálni egy klánháborúhoz hasonló dolgot klánba lépés nélkül az most megteheti.

(#115311) Piti1 válasza Kalos7 (#77432) üzenetére


Piti1
tag

Szia!

Megoldódott a visszajátszás betöltési problémád?
Nekem is ugyan ezt csinálja betöltés 99%-nál megáll a replay betöltés.
Találtál rá megoldást?

Üdv

(#115312) lacibacsi válasza Piti1 (#115311) üzenetére


lacibacsi
addikt

Köszöntjük köreinkben a gyorsreagálású hadtest lelkes aktivistáját! :-D

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#115313) zodo válasza lacibacsi (#115312) üzenetére


zodo
nagyúr

Másfél év ide vagy oda még aktuális, hisz oly tempóban fejlődik a játék. :)

de hogy on is legyen, épp téged akartalak kérdezni vagy T-43 szakértőket.
Érdemes felturbózni a top motorral vagy inkább meneteljek a T-44 kellő xp mennyisége felé?

Jelenleg 29 csata van benne és csak a top motor hiányzik róla de nem célom egyik kompatibilis jármű megszerzése sem a közeljövőben amiért esetleg érdemes lenne feltenni.

(#115314) Piti1 válasza lacibacsi (#115312) üzenetére


Piti1
tag

Nem válaszolt senki azóta Kalosnak, remélem nekem valaki segít ugyanazon problémában :)

(#115315) lacibacsi válasza zodo (#115313) üzenetére


lacibacsi
addikt

Megtisztelő, hogy engem kérdezel ilyen ügyben, de én messze nem vagyok olyan jó játékos, hogy a véleményemre alapozni lehetne. Azért elmondom... Egy med-nél szerintem fontos a sebesség. Ha csak egy kicsit is hozzá tesz a nagyobb motor, akkor mindenképpen megéri. Mondjuk én eleve elitre fejlesztek minden tankot mielőtt továbblépnék rajta, de med-ek és light-ok esetében a legjobb motor akkor is cél lenne, ha nem így tennék. Ha pedig egyszer mégis elindulsz a Obejct 263 vonalon, akkor ez a motor nagyon jól fog jönni a SU-101-ben. Viszont ha sietsz és nem szeretnél sokat tökölni a T-43-mal, akkor a közepes motorral is ki lehet húzni a T-44-et, csak okosabban kell előre rohanni, mert kicsit döcögősebb lehet a menekülés.

(#115314) Piti1 : Bocsánat! Nem akartalak megbántani, de azóta már volt vagy 5-6 verzióváltás és ezzel a problémával nem nagyon találkozni a fórumon. Nyilván akkor is azért nem volt válasz, mert másnak nem voltak hasonló gondjai.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#115316) Dr.Én


Dr.Én
veterán

hali

Lehet venni orosz IS-2 [link]
amellett ma és tegnap is nagyon ramaty a leosztás..eddig 5-böl 0 győzelem... :(((

WOT: kissio

(#115317) lacibacsi válasza Dr.Én (#115316) üzenetére


lacibacsi
addikt

Na, ha ezt ennyiért tették be a boltba magában, akkor az ázsiai szerveren lévő négyes csomag nálunk csillagászati áron lesz (ha lesz)... :(((

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#115318) Dr.Én válasza lacibacsi (#115317) üzenetére


Dr.Én
veterán

bizony, elég húzós áron lesz valszeg... :(((
de majd meglátjuk, hát ha lesz valami finom csomag..amit érdemes lesz majd megvenni... :)

WOT: kissio

(#115319) lacibacsi válasza Dr.Én (#115318) üzenetére


lacibacsi
addikt

Na ja! Egy Type 62-re, vagy egy M56 Scorpion-ra beneveznék én is. Sőt! Már éppen elég német TD-m van, de ha occóért kijönne a Rheinmetall Skorpion, akkor még az is beállhatna a garázsomba... ;)

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#115320) Dr.Én válasza lacibacsi (#115319) üzenetére


Dr.Én
veterán

Én is nézelődök majd valami jót, ami mellé adnak 30 nap přémet és egy kis aranyat....valami hasonlóra pályázok mint a PZ58 Mutz. .

WOT: kissio

(#115321) xyvz2


xyvz2
tag

Amúgy van valakinek esetleg régebbről (használt :D) IS-2-se...tapasztalat milyen? A "száraz" adatokat látom, de pl milyen csatákba rak az mm...limitált? vagy berak állandóan pl 9 esek közé? THX

[ Szerkesztve ]

(#115322) zodo válasza lacibacsi (#115315) üzenetére


zodo
nagyúr

Kereső adta a találatot miszerint, szeretted a gépet és ezért kérdeztelek.
Tetszik a masina de nem hiszem hogy megtartós lesz és sejtettem hogy főként a menekülésben segítene.
Rosszabb játékosként ha úgy van akkor már lehet mindegy milyen motor van benne és inkább rá gyúrok a közel 73k xp-re ami kell még a T-44 -hez.
Köszönöm szépen!

(#115323) lacibacsi válasza zodo (#115322) üzenetére


lacibacsi
addikt

A szeretet szubjektív dolog! :B Szerintem (kizárólag szubjektív szempontok alapján) a T-44 nehezebben kezelhető, mint a T-43, de hát muszáj azon is túl lenni. Annak ellenére, hogy a T-44 egy osztállyal feljebb van, a statisztikám (WR, WN8, pontosság) szinte ugyan az vele, mint a kistesóval. Egyedül az átlagsebzésem magasabb, de csak kicsivel... Pedig hát a legények is fejlődnek közben, csak hát egy olyan noob kezében mint én ez nem feltétlen előny. Már várom a T-54-et, teszt szerveren 100%-os legényekkel is elég szép köröket mentem vele, azért az már egy más világ a T-43/44-hez képest. Szerintem... :K

(Közben rájöttem, hogy mi történhetett! A keresőben nem EZT a hozzászólást láttad véletlenül? Mert az ott nem én vagyok, még ha az a pofa pontosan ugyanolyan is, mint én úgy általában... :D )

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#115324) galervin93 válasza lacibacsi (#115323) üzenetére


galervin93
őstag

:-D Az avatarok átka.
Amúgy a T-43 igazán kellemes kis gép, a lenézése egyáltalán nem jogos, pedig a legtöbben gyengének gondolják. T-44 ugyanez, sőt. Lenézik, pedig igazán élvezetes tankok. Akkoriban hoztam velük "saját hp-nyi" átlagsebzést, amikor még csak tapogattam a játékot (első T7-es, illetve T8-as medjeim voltak, illetve utóbbi csak részben igaz, kb. akkortájt vettem a CDC-t is; na azzal akkoriban kevesebbet sebeztem, mint a T-44-gyel...)

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#115325) kchryss válasza Piti1 (#115314) üzenetére


kchryss
addikt

Ha nem tölt be a replay annak legvalószínűbben ezek lehetnek az okai:
1. Nem 9.14-es verziójú a replay amit vissza akarsz nézni, az aktuális játék verziónál régebbi verziójú replayeket többnyire nem játssza le
2. Felraktál valamilyen modot ami bekavar. Ideiglenesen töröld a modjaid és úgy próbáld.
3. Teszt szervert raktál fel és valahogy ahhoz a klienshez társította a replayeket.

(#115326) zodo válasza lacibacsi (#115323) üzenetére


zodo
nagyúr

Basszus, ezt a hsz-t láttam/olvastam de a nevet nem is néztem. :))

Előző teszt szerón néztem a nagyobb tesókat szóval van némi tapasztalat de előbb játszani kell megtanulnom.
T-34-85 -el való kezdés lett volna kézenfekvő de nem volt lelkierőm újra visszavenni a T-34-et bár az MT-25 kínszenvedés részemről.
Na de T-43 jobban bejön mint pl a korábban megszerzett Cromwell ha már med.
Igaz az imént két bukta után a szokásos, szinte a semmit sikerült csillagozni míg a másik jelenlegi kedvenc T-10 -el 4 kill a X-ek közt/ellen és persze bukta.
Gondolom a nagy tesók kapcsán főként a löveg süllyedés, negatív mértéke miatt lesz szívás és ezért is kell majd a minél több tapasztalat azaz stílus ismeret, stb.

[ Szerkesztve ]

(#115327) Enzolord válasza lacibacsi (#115323) üzenetére


Enzolord
addikt

A T54 egy igazán kiváló kilences Med... Én szerettem nagyon fullosan.. De nem árt neki a free xp, hogy kifullozd.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#115328) lacibacsi válasza Enzolord (#115327) üzenetére


lacibacsi
addikt

Hát igen. Még csak félúton vagyok felé (hiányzik vagy 50k xp), de a free-ből már most sem költök semmire sem, mert a T-54 fullozására tartogatom. Mire meglesz, a legények is majdnem elérik a 3. skilljüket. Szerintem úgy szeretni fogom a T-54-et... (is) :-)

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#115329) galervin93 válasza lacibacsi (#115328) üzenetére


galervin93
őstag

Motor nélkül el lehet lenni, én arra azt hiszem nem költöttem. Ágyúra kötelező...

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#115330) rlazol válasza zodo (#115313) üzenetére


rlazol
addikt

zodo: minden tankot ki kell fullozni. Fullosan egész másképp viselkedik, sokkal nagyobb élmény vele kigrindelni a következő tankhoz való XP-t. Ne feledd: nem az a cél, hogy meglegyen a következő tank! Az a cél, hogy élvezd a csatát. Erre fullos tankkal mindig nagyobb esélyed van. Arról nem is beszélve, hogy más tankokhoz is jó lehet még az.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#115331) joergie


joergie
őstag

Valaki tudja hogyan járhatnék ennek utána?

9.14 óta fagy a játék, random időpontokban. van hogy egy nap nem fagy ki, ma 2 csatánként. kékhalállal ujraindul a gép. semmi hardveres változás nem volt. Letiltottam a hangokat, a játék újraindítását kérte hozzá, az se volt jó. nem vlt catalyst, úgy is csinálta, most azzal gyakrabban csinálja(kékhalál nélkül újraindul). Most próbáltam ki, replay közben is ki tud fagyni. gyakorlatilag catalyst-al 2-3 perc ingame után újraindul, mindjárt le is szedem. Csak a játék alatt fagy ki(mással nem játszok). win7(32bit), hd4830 512mb ddr3)

Wot eu fórumon igazából egy nyűves bugreport topikot se találtam, nem hogy hasonló jellegű problémát bárkinél. szóval eléggé tanácstalan vagyok. Igazából a cheiftain-től is ezért estem el(többek közt).

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#115332) nyunyu válasza joergie (#115331) üzenetére


nyunyu
félisten

python.logban milyen exceptionok vannak?
Abbol latszik, melyik mod bugos.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#115333) joergie válasza nyunyu (#115332) üzenetére


joergie
őstag

kipróbálom mod nélkül, de asszem már kipróbáltam, és ugyanúgy kifagyott. most is második csata végén..
Nekem is ez volt az első gondolatom, de frissítettem a modokat és semmi, akkor pórbáltam modok nélkül asszem. hardveres vagy driver probléma lesz, 9.14 óta jellemző ez, ma különösen :F

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#115334) joergie válasza nyunyu (#115332) üzenetére


joergie
őstag

Így van, annak rendje és módja szerint ki is fagyott modok nélkül az első csata végén...

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#115335) Barret001 válasza joergie (#115334) üzenetére


Barret001
addikt

Nálam olyat is csinál,hogy kilépéskor újra indul a gép...Előző összes verzió stabil volt,ez már nem.

(#115336) kchryss válasza joergie (#115331) üzenetére


kchryss
addikt

Engedélyezd a kernel memóriakép mentését kékhalálkor. BlueScreenView-vel nézd meg hogy milyen hibára utalnak a kékhalálok.

(#115337) zodo válasza rlazol (#115330) üzenetére


zodo
nagyúr

Tudom már többször kaptam ha nem fullos tankot szidtam csak van hogy mégis a következő tank a cél, persze nem minden áron.
Köszi az ismételt figyelmeztetést!
Felteszem rá máris mert idővel akár az is lehet hogy a nagy tesókkal szemben ez lesz a kedvencem. :)

(#115338) szbalogh


szbalogh
őstag

Kezdem élvezni a WoT-ot :D
Pz II J-t egyhiteltem és menet közben kilőttem félpályáról az ellenfél artyt. Egy kicsit ideges volt ;]

replay

Nick: HE_Storm

(#115339) #43783936 válasza joergie (#115331) üzenetére


#43783936
törölt tag

Mivel a játék eléggé memória és gpu igényes, ezért én futtatnék egy memtestet, és a hőmérsékletet is monitoroznám.
Lehet hogy a proci vagy a videokártya melegszik túlzottan.

(#115340) Atti777 válasza joergie (#115331) üzenetére


Atti777
senior tag

A 9.14-ben a legnagyobb változás a hangokat érintette, szóval a hangkártya meghajtóprogramját is cseréld le újabbra, ha van.
+ hűtés és táp ellenőrzés

Путин, иди нахуй!

(#115341) Piti1 válasza kchryss (#115325) üzenetére


Piti1
tag

Köszi a találat számláló MOD volt a ludas!

(#115342) Plasticbomb válasza Piti1 (#115314) üzenetére


Plasticbomb
addikt

1: megnyitod a WoT telepítési mappádat, ott kitörlöd a log fájlokat. A modokat is szedd le, később egyesével visszarakod.
2a: Elindítod a játékot, ha működik, örülsz.
2b: Ha nem működik, megnyitod a log fájlokat, és bemásolod a tartalmukat pl ide.
3: Mi megnézzük a logfájlokat, és abból talán ki tudjuk olvasni, mi a baja a játéknak.

0: Érdemi infó nélkül nem tudunk következtetni.

Pont mire beírom, megszületik egy megoldás....

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#115343) fradi81


fradi81
veterán

Zsinórban 7 bukó után csak beadta a T30-cal nem is akárhogy :)

moto g72, Ninebot d28e

(#115344) Dr.Én


Dr.Én
veterán

Hali!

Kaptam meghívást.egy klánba. Van előnye? ( arany szerzéd) Mik az elvárások.?

WOT: kissio

(#115345) szbalogh


szbalogh
őstag

Tényleg, bevesztek a DMECH-be? Van már 4-es tankom! :K

Nick: HE_Storm

(#115346) lacibacsi válasza Dr.Én (#115344) üzenetére


lacibacsi
addikt

Nyilván van előnye (gold, kredit, reward tankok), a kérdés, hogy milyen kötelezettségeid vannak elsősorban játékidő tekintetében a klán felé. Az elvárások klánonként mások. Talán kérdezd meg azt aki meghívott..

(#115345) szbalogh: a HOAX-ba már beférhetsz :DDD

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#115347) joergie válasza Atti777 (#115340) üzenetére


joergie
őstag

Erre is gondoltam, de kompletten letiltottam a hangot a játékban, és újra kellett hozzá indítani a játékot, szóval gondolom a teljes hanggeneráló modult kikapcsolja ilyenkor, és ezzel is fagyott, szóval passz.

Melegedésre nem gyanakszok, a vidkarin amúgy is túlméretezett hűtő van, és hangos mint a rosseb, ventiszabályzás hijján. proci energiatakarékos amd max45w fogyasztással(245e), szóval arra se gyanakodnék.

felmegy most egy friss64x win7(előző elég régóta fennvolt), kiderül van e változás.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#115348) emre válasza szbalogh (#115345) üzenetére


emre
veterán

Mindjárt megjelenik az agit. prop. menedzsment hogy a kellihez gyere inkább. :)

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#115349) Antonius1978 válasza szbalogh (#115345) üzenetére


Antonius1978
addikt

Hat oda nem tul valoszinu :DD
Azt hogy Emre komolyan gondolja-e a Kelly Hosei-t,nem tudom.
De ha akarod, en barmikor meghivhatlak a klanunkba, igaz mar keves 3-4 ember aktiv, es semmit sem csinalunk, de legalabb neked sem lesz semmi kotelezettseget, raadasul kapsz egy gyonyoru magyar felsegjelet minden tankodra :P

(#115350) Dr.Én válasza lacibacsi (#115346) üzenetére


Dr.Én
veterán

Értem, köszönöm! Holnap megkérdezem őt is!

WOT: kissio

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.