Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#114051) Szepi1979 válasza Noisyboy666 (#114043) üzenetére


Szepi1979
senior tag

" És úgy tudom a WOT valóságra épűlt, "
No ez az alapvető hiba.
Az hogy idejöttél megvédeni magad, megvilágítani a másik oldalt nem baj. Az ahogyan tetted egy "szakmai" közönséggel szemben az már baj.
Nyugodj meg, kezdj egy normális hangnemet és kérdezz ha valamit nem értesz.

[ Szerkesztve ]

“ nem kell mindig nyerni “

(#114052) #43783936


#43783936
törölt tag

Valaki gyomlálja már ki ezt a kis gyökeret, mert lassan már eltűnik a valós fórumtartalaom a homálya mögött!!!

(#114053) Noisyboy666


Noisyboy666
újonc

Azt írtam hogy én nem artyzok!Nem azt hogy sose artyztam!Bár 200 csata 2 artyval a 9000 ből az szerintem igen elenyésző!De ahogy láthatod nem tudok artyzni nem esik kézre!Ettől nem hiszem hogy hülye lennék mert valami nem esik kézre!Én nem tartom korrektnek a játékban, de ezzel együtt kell játszani!Valóban lehet tévedtem, mondtam már amenyi hiba van nem mindig lehet látni pontosan hogy jól altam e be!Az illetőtől a sérelmekért privát üzenetben elnézést kérek!

(#114054) Szepi1979 válasza Noisyboy666 (#114053) üzenetére


Szepi1979
senior tag

"Valóban lehet tévedtem, mondtam már amenyi hiba van nem mindig lehet látni pontosan hogy jól altam e be!Az illetőtől a sérelmekért privát üzenetben elnézést kérek!"

Ez korrekt hozzáállás.
Ha gonosz lennék azt gondolnám valaki más ült a gép elé. ;]

[ Szerkesztve ]

“ nem kell mindig nyerni “

(#114055) ballington


ballington
addikt

E50-nek ti hogy álltatok neki?
Jelenleg 50k free xp-m van, de tervezem gyűjteni.
Arra gondoltam, hogy összefarmolok a motorra, láncra és a IX-es 88-asra freexp-t, a nagy ágyút talán nem lesz innen olyan nehéz magával az E50-el.

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#114056) Barcelona95 válasza ballington (#114055) üzenetére


Barcelona95
tag

Én free-ből kihúztam a tornyot és a 105-ös ágyút, utána jött a motor és a lánc, addig bolti láncot használtam, mert ugye az alapra nem ment volna rá se a torony, se az ágyú.

[ Szerkesztve ]

Szeretek élni - és ez sok időt elvesz.

(#114057) fradi81 válasza ballington (#114055) üzenetére


fradi81
veterán

Nagyágyú nélkül csak mazohistáknak.

moto g72, Ninebot d28e

(#114058) Sebestyen01 válasza fradi81 (#114057) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Hozza tennem hogy a nagy motor sem hatrany amennyiben nem akar az ember balnat belole, mert amugy lassu mint a tetu!

(#114059) ballington válasza Barcelona95 (#114056) üzenetére


ballington
addikt

Mit értesz bolti lánc alatt?

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#114060) Motyi válasza Noisyboy666 (#114053) üzenetére


Motyi
senior tag

(#114061) kchryss válasza ballington (#114059) üzenetére


kchryss
addikt

A 3 felszerelés egyikére fejlesztett felfüggesztést veszel akkor megnöveli a teherbírást.
Ha ennyire szenvedős kihúzni akkor érdemes megfontolni, hogy domination módban farmolod ki rá az xp-t.

(#114062) Krytec


Krytec
tag

Nincs értelme hétvégén játszani... feladom

(#114063) Barcelona95 válasza ballington (#114059) üzenetére


Barcelona95
tag

kchryss már megválaszolta, a bolti lánc alatt a fejlesztett felfüggesztést értettem. :B

Szeretek élni - és ez sok időt elvesz.

(#114064) Enzolord válasza Barcelona95 (#114063) üzenetére


Enzolord
addikt

A neved alapján Neked lassan irány Classicot nézni.. :) wot ráér.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#114065) fradi81 válasza Enzolord (#114064) üzenetére


fradi81
veterán

a classico már megy az m4-en :DDD

moto g72, Ninebot d28e

(#114066) Enzolord válasza fradi81 (#114065) üzenetére


Enzolord
addikt

És vezet az a nyamvadt loki, hogy szomorodjon meg.. De legalább ég az MTK is Pakson.. 29....

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#114067) jr1994 válasza Enzolord (#114066) üzenetére


jr1994
addikt

Mi meg megint x-eltünk nem hiszem el :W hogy lesz így feljutás?

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#114068) #84221696 válasza Sebestyen01 (#114058) üzenetére


#84221696
törölt tag

Hát top motorral sem egy kapkodó idegbeteg, de igazad van, mert alap modulokkal egy kalap kaka az a tank.

(#114069) Midway


Midway
senior tag

Hi

Az M40M43 artyra fel tudom rakni a nagyobb ágyút az alap lánctalppal?
Vagy a nagyobb láncot kell elöbb kifejleszteni?

(#114070) kisküzdő


kisküzdő
tag

Azért érdekes. Enzolord és a többi ... csávó itt nyomul az arty-s eredményeivel,ez nem gond. De ha más valaki tesz be repaly-t vagy bármi mást az gond. A játékosok (nem véletlenül ) 98% utálja az arty-t (ez sem véletlenül). De bezzeg 1-2 (okosnak) lehet itt a feszültséget kelteni.Értem én hogy örül a (ny-------k)eredményének,de ha másnak sem lehet nem kiemelkedőt betenni akkor neki miért ???

Számos problémát okozott már a szelekiv látás (is)

(#114071) rlazol válasza Midway (#114069) üzenetére


rlazol
addikt

eszerint igen.

De csak 20 kg-d marad, így semmi más (töltésgyorsító, álcaháló...) nem fér fel.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#114072) csapee válasza kisküzdő (#114070) üzenetére


csapee
senior tag

Áhh inkább most kihagyom.... :U

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#114073) Midway válasza rlazol (#114071) üzenetére


Midway
senior tag

Akkor marad a talp először, mert kell töltés gyorsító meg háló.

Köszönöm.

(#114074) rlazol válasza Midway (#114073) üzenetére


rlazol
addikt

tudsz rá venni fejlesztett rugókat, az megnöveli a teherbírást, így elbírja amit kell és a lánctalp maradhat a végére. Csak jobb a nagy ágyúval lövöldözni a nagy láncért mint fordítva...

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#114075) Enzolord válasza kisküzdő (#114070) üzenetére


Enzolord
addikt

Ácsi, öcsi... Ha már kiemeltél név szerint.. Én nem raktam be ide az eredményem.. Artyval toltam, kilőttem egy szarul helyezkedő emberkét, aki erre rám írt privátban, hogy kitiltat, meg hogy egy köcsög csaló vagyok.. Áruld már el, hogy ebben én itt hol hibáztam... Látsz is, vagy csak nézel????

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#114076) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Olvastam így esti levezetésnek off-ot és , láttam az utalásokat , hogy itt vannak ám történések :)Mennyivel jobb , így , hogy nincs már topikgazda , mert így legalább a délelőtti troll-t is el tudom olvasni :R

Aztán végigolvasva az egéssz történést ,kiderül , hogy Enzo ésa KH csinálta az egésszet :DDD
Mosmá csak megismerném a "Főnököt " ! :))

Hogy ne csak OFF legyek : Wot

Szóval volt róla szó , hogy páran összefutunk a HM feszten Juniusban ! ?

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#114077) Szepi1979 válasza jozefgucci1 (#114076) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Én ott leszek péntek reggeltől vasárnap estig.

“ nem kell mindig nyerni “

(#114078) Argh!


Argh!
aktív tag

Most elöször fogták rám hogy aimbotozok, nem is értem, az embernek 1900as wn8 van, miért volt ez olyan hihetettlen neki hogy eltalálom 100 méterröl.

Én személy szerint nem tudnám megmondani hogy most aimbottal lő valaki vagy nem, de mondjuk nem is érdekel xD

[replay]

[ Szerkesztve ]

(#114079) Enzolord válasza jozefgucci1 (#114076) üzenetére


Enzolord
addikt

Merre lesz? Két éve én voltam a tolmács Clever mellett.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#114080) jozefgucci1 válasza Enzolord (#114079) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Kunszállás Juni 3-5 ! Gondolkodom egy háromnapos jegyben +Camping , mekkora fun lenne ! Pestre szivesen bemegyek két emberért , ha úgy van !

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#114081) Enzolord válasza jozefgucci1 (#114080) üzenetére


Enzolord
addikt

Akkor már csak 1ért kell.. Mehetünk.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#114082) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Mutatok valamit, amit még nem láttam (és remélem nem is fogok többet)

Esti egyik csatám így indult:

Majd most este több csatában is egymás után így:

A visszaszámlálástól már minden oké volt. Elképzelni sem tudom, hogy mi kínja volt a kliensemnek.
Tegnap délután frissítettem és pakoltam fel Aslain pakkját, azóta mentem vagy 50 csatát az első hibáig. Nem hiszem, hogy az okozta volna. Ez valami X-Akta lehet... :F

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#114083) Argh! válasza lacibacsi (#114082) üzenetére


Argh!
aktív tag

Ezen nem csodálkozok , mostanában egyre több hiba van a szerverrel. Nyilván vannak hibák az új frissítésekkel is.

Nemrég nálam elindult a csata, kezdtek felspottolodni az elsö áldozataim erre tankkal együtt kirakott a garázsba hogy:

Hiba:
Hiba a csatába való belépés során (FINISHED)

(#114084) Barcelona95 válasza Enzolord (#114064) üzenetére


Barcelona95
tag

Hahaha, nem a híres focicsapatról vettem a nevet :DDD
Nem tudom, hogy az itteni fórumlakók mennyire ismerik a Sven Hassel könyveket, az egyik szereplő neve "Barcelona Blom" volt, onnan vettem. ;)

Szeretek élni - és ez sok időt elvesz.

(#114085) Enzolord válasza Barcelona95 (#114084) üzenetére


Enzolord
addikt

Ohh, bocsánat.. Én régebben olvastam tőle pár könyvet, remek szerző..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#114086) kchryss válasza lacibacsi (#114082) üzenetére


kchryss
addikt

Ez szerintem nem hiba hanem valami aslain mod funkciója lehet. Mennyi az esélye hogy az xvm tipp pont a grafiaki hibákról ír és pont egy grafikai hiba van szemléltetve a háttérben? :D
Egyébként ez úgy néz ki mint azok sztereogram képek amiket ha bandszán nézel akkor 3d-ben látsz. :))

Na ki látja a képen a tankot? :)

(#114087) Black_Sheep válasza ballington (#114055) üzenetére


Black_Sheep
tag

Full stockról grindeltem ki, aranyat soha nem lőttem vele, ráadásul ez volt az első medem. Annyira élvezetes volt, hogy az E50M-et 2 évig nem vettem meg, mert rosszul lettem az E50 gondolatától is. Pedig fullosan az egyik legjobb med. Kb. akkora freeXP temető, mint az USA T9-es med.

(#114088) kchryss


kchryss
addikt

Itt sincs nyugta az embernek az artyktól? :O

(#114089) wwenigma válasza kchryss (#114088) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

45 masodpercenkent event van, megloknek vagy meteorzapor, de irja felul egyebkent.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#114090) Motyi


Motyi
senior tag

Nyami nyami: [link]
Már ott is van a garázsomban, meglássuk mit tud (azaz inkább én :P )

(#114091) Dr.Én válasza Motyi (#114090) üzenetére


Dr.Én
veterán

Mesélj róla milyen a kicsike....láttam ma reggel óta kettő meccsen már, sikeresen ki is lőttem...
DE nagyon fürge volt, amint láttam....

Másnak is siralmasak tegnap és ma is csaták :F

WOT: kissio

(#114092) #84221696 válasza Dr.Én (#114091) üzenetére


#84221696
törölt tag

Tegnap anyázásból állt a napom, szóval, igencsak gyenge volt.

(#114093) emre válasza jozefgucci1 (#114080) üzenetére


emre
veterán

Lehet megyek, majd még meglátom.
De ha a szálláslehetőségekről csak annyi infó lesz hogy van camping, és pár mobil wc akkor lehet kihagyom.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#114094) Dr.Én válasza #84221696 (#114092) üzenetére


Dr.Én
veterán

Ma nem is bírtam 10 csatánál többet menni...3 győzelem volt talán...
nagyon siralmas... :W
hétvégi akcióért nagyon kell szopni most úgy látom hogy tudjon nyerni az ember egy optikát :(((

WOT: kissio

(#114095) #43783936 válasza Dr.Én (#114094) üzenetére


#43783936
törölt tag

Én ilyenkor szoktam átállni a kreditfarmolásra.
Nem érdekel a csata eredménye, vagy hogy mennyi bot van a csapatban, csak a kredit gyűljön.
Ha esetleg valamilyen küldetést is sikerül véletlenül megcsinálni az még jobb.

(#114096) Dr.Én válasza #43783936 (#114095) üzenetére


Dr.Én
veterán

ebben igazad van...optimista hozzá állásod van :)
azért közben nagyon tud zavarni :B

WOT: kissio

(#114097) #84221696 válasza Dr.Én (#114094) üzenetére


#84221696
törölt tag

Inkább megveszem azt a kukkert. :)
Pénzt akartam farmolni, de annyira gyenge meccseket játszottam, annyira gyengén adta, hogy ott tartottam megint, hogy eladom ezt a lassú, bazi nagy bálnát (panther 8.8). Persze, aztán sohasem adom el. :D
Nem igazán ment a játék. De ugye, ha a kacsa nem tud úszni, azért még nem a víz a hülye. :)

(#114098) Dr.Én válasza #84221696 (#114097) üzenetére


Dr.Én
veterán

így van...hasznos dolog a kukker :K
Panther 8.8-al lehet jó csatákat vívni...el nem adnám és tény egy bálna :D
De ugye, ha a kacsa nem tud úszni, azért még nem a víz a hülye. :) ez tettszik és igazad van :R

WOT: kissio

(#114099) xAttilax válasza #84221696 (#114097) üzenetére


xAttilax
őstag

csak rá kell érezni az ágyúra és akkor nagyon jó kis bálna lesz :) nem tudom, hogy játszol vele de pontos ágyú miatt sokat kell sniperezni

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#114100) Motyi válasza Dr.Én (#114091) üzenetére


Motyi
senior tag

Még csak pár meccset mentem vele, de nagyon tetszik. Az biztos, hogy nem azoknak való akik szerint egy 8-as lightnak a spotolás a kizárólagos feladata. Ezzel menni kell, tolni a sebzést ezerrel de ésszel.Ez egy prémium tank, ha ügyes vagy, sokat sebzel akkor hozza a kreditet, ha beállsz spotolni akkor meg a csapatodra hagyatkozhatsz hogy méltóztatnak e lőni arra amit spotoltál + a többi spotter is bekavarhat.
Viszont nagyon nem ajánlom kezdő és vagy gyenge játékosoknak.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.