Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#114101) Barret001 válasza Dr.Én (#114094) üzenetére


Barret001
addikt

Munkatársamnak ennyire tellett tegnap...
Hiába,néha szopatja a MM öt is.

(#114102) #84221696 válasza xAttilax (#114099) üzenetére


#84221696
törölt tag

Valamikor két naponta lövök vele ászt és 2000 körüli átlagsebzésem van vele. Tegnap a legjobbam egy 2. osztály volt és egy rehadli csatában 1000 alatt lőttem. :( Tiszta helyzetből is mellé lőttem, vagy pattantam. :)
És a legszebb: várom a medeket meg a lightokat (a megszokott medes és lightos helyeken), erre megjelenik egy rehadli heavy. Ezzel a bálnával meg nem lehet kereket oldani, mert annyira lomha. Feltűnt egy csillagromboló is. Vagy 3x láncoltam az első görgőt lőve neki (750 hp sebzés kb.). A 4.-re pattantam róla. Na spuri, mert felbosszantottam és megindult felém. Megfordultam, majd iszkiri a házak közé... Hát elkéstem. :DDD full hp-ról nullázott. :)

[ Szerkesztve ]

(#114103) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Valaki megvette már ezt német Buldogot ? Egészen jók az adatai papíron és az amcsit azt imádom mai napig , már 900 csatám van vele ! Ha ez is jó lenne akkor végre elindulhatnék a német light ágon , mert lenne legénységem hozzá !

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#114104) csapee


csapee
senior tag

Ismerei vki ezt a gezapapa nevű véglényt?

Csapee

(#114105) jozefgucci1 válasza csapee (#114104) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Klántársam ha egyről beszélünk ,de gondolom ! mit üzensz neki ? :DDD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#114106) Motyi válasza jozefgucci1 (#114103) üzenetére


Motyi
senior tag

15 csata után kijelenthetem, hogy imádom, már most a kedvenc T8 prémem. :)
Ebben a 15 csatában több mint 1 milla kreditet kerestem és 5400 a WN8-am :DDD

[ Szerkesztve ]

(#114107) csapee válasza jozefgucci1 (#114105) üzenetére


csapee
senior tag

..!!.. ;]

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#114108) jozefgucci1 válasza csapee (#114107) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Azt hiszem ezt meg tudom jegyezni ;]

Motyi : Köszi az infót ! Szerintem én is beruházok egy ilyen vasra ! Neked megvan asima Amcsi buldog ? Milyen ahhoz képest ?

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#114109) Enzolord válasza jozefgucci1 (#114108) üzenetére


Enzolord
addikt

megvan asima?
Valaki japán nyelvtan könyvvel aludt.. ;] ;] ;]

De én is meg fogom venni a vasat... :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#114110) Motyi válasza jozefgucci1 (#114108) üzenetére


Motyi
senior tag

Nincs meg, esetleg ezeket lesd meg: [link] [link]

(#114111) fradi81


fradi81
veterán

Napi bug

moto g72, Ninebot d28e

(#114112) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

hmm... M41 90 GF-ről bármi vélemény?

- no es importante -

(#114113) Dr.Én válasza Motyi (#114100) üzenetére


Dr.Én
veterán

akkor jó kis tank lett belőle, egyenlőre én biztos hogy kihagyom....de ennyi pénzért nagyon megéri, :K
én még azért kezdőnek tartóm magam, de fejlődök.. :D
egyszer beruházok majd rá
(Most ruháztam be a Mutz-ra... :B fürge nagyon... :) )

Barret001 #114101
hát igen...ilyen az élet és az MM :D

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#114114) Sebestyen01 válasza Sixkiller6 (#114112) üzenetére


Sebestyen01
őstag

STA2 szintu agyu, csak light kontosben, kevesebb HP-val! Nem rossz amugy! :K Viszont valoban nem ius3 huszaroknak valo tank, ehhez kell agy is! :B

(#114115) Barret001 válasza Dr.Én (#114113) üzenetére


Barret001
addikt

Tegnap elég szarul ment neki is.Ma sokkal jobban kedvez neki a MM :)
Valami beépített wot ember lehet,mert mindig a nyertes oldalra teszi a játék.

(#114116) Tuco Ramirez válasza jozefgucci1 (#114103) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

Hagytam magam elcsábulni és megvettem. Eddig tetszik, de nem Bulldog stílusban kell játszani vele. Inkább olyan mint egy alaposan feltuningolt, nem táras ágyús SPIC, azzal a különbséggel, hogy megkapta a Ru251 HESH lőszerét is. A Ru legénysége pont passzol bele. Szépen hozza a kreditet, szerintem megérte az árát.

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#114117) Dr.Én válasza Barret001 (#114115) üzenetére


Dr.Én
veterán

Hát akkor most meglátom változott-e valamit az MM hozzá állása hozzám :)

WOT: kissio

(#114118) Motyi


Motyi
senior tag

Na egy kis bővebb összefoglaló az leKpz M41 90 mm -ről.
Nagyon jó tank, élmény vele a játék, nem érzem sehol hátrányban magam azért mert prém tankban ülök és nem normálban. Tudni kell, hogy csak T9 és T10 csatába kerülhet vele az ember, T8-ba nem.
Nem tapasztaltam kóros modul vagy legénység érzékenységet, tűzoltó helyett ellátmánnyal használtam, egyszer sem gyulladtam ki.Az ágyú kellemes, de nem sniperkedni való, lassú a lövedék sebessége és messzire ezért elég pontatlannak érzem. Az alap lőszerrel is jól használható, de ha kell ott a heat 250-es pennel és a HE is kellemes 100+ feletti átütésű. Kellemesen mozgékony és gyors, a camo is rendben van szerintem.Jó legénység + kiegészítőkkel 500m-es a látótáv ami elég kellemes.
A javítás és az alap lőszer filléres móka, ha sebez vele eleget az ember szépen hozza a kreditet.
Tipikusan nem első prémtanknak való, ismerni kell hozzá a pályákat, kell a rutin és aaz agyunk aktív használata. Nem enged sokat hibázni, T9-T10-ben legtöbbször egy max 2 hiba és már a garázsban is van az ember, fontos hogy a csata első felében vigyázzunk a hp-ra.
Fentieket úgy 30 csata alapján írom, 5 skilles legényekkel + prémkaja használattal.

(#114119) 04ahgy válasza Motyi (#114118) üzenetére


04ahgy
nagyúr

T9-T10 és T11 csatába kerülhetsz vele, hatos, hetes, 8-as, 9-es és 10-es tankok közé.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#114120) Enzolord válasza 04ahgy (#114119) üzenetére


Enzolord
addikt

Hatos tankok max light.. T9-be minimum hetesek mennek, hacsak nem scout.. ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#114121) Motyi válasza 04ahgy (#114119) üzenetére


Motyi
senior tag

Tankokra értettem, mivel van aki nem érti mi az a T11. Tapasztalat. :(

[ Szerkesztve ]

(#114122) jozefgucci1 válasza Motyi (#114121) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Kötekedni jár csak ide :)

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#114123) Tuco Ramirez válasza Motyi (#114118) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

A legutóbbi csatában H.dorfon 3750-et lőttem vele + minimális spot damage, 2nd classt adott rá - jó magasan lehet az ász szintje.

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#114124) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Üdv Urak!

Tegnap tettem említést egy érdekes grafikai hibáról. Mivel rendre előfordult, úgy gondoltam, hogy valami történhetett a WOT mappámban a fájlokkal, ezért (mivel ma úgysem lett volna időm játszani) újra telepítettem a játékot.

Valószínűleg elkövettem egy hibát, ami szerint nem szűz mappába telepítettem, hanem ráengedtem a meglévőre. Abból gondolom, hogy hibáztam, mert most ha rákattintok a 'játék' gombra, akkor néhány másodpercig fekete képernyősen gondolkodik a gép, majd kidob vissza az asztalra. Modokkal, modok nélkül, csökkentett grafikai beállításokkal ugyanez a helyzet.

Ki kellett volna törölnöm mindent és úgy újratelepíteni? Ha nem, akkor mi lehet a gond? Felraktam a log fájlt, hátha valaki ránézésből tudná, hogy mi a baj...

Ha nincs más, csak az újra-újratelepítés, akkor kérdezném, hogy ezt meg lehet csinálni kézi vezérléssel? Az 'updates' mappában van majdnem 13 GB frissen letöltött cucc. Ezt fel tudom tenni egyesével, vagy ez mission impossible? Ha lehet, akkor mi a sorrend? Íme a fájlok:

Minden segítséget előre is köszönök.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#114125) robogo81 válasza lacibacsi (#114124) üzenetére


robogo81
aktív tag

A fájlokat a 7-zip-pel ki tudod bontani,és próbáld meg növekvő sorrendben a fájlok neve alapján.
Először a launcher9c581 utána fentről lefelé a nagyobb sorszám szerint,csak a .pach nevűek,és szerintem először az sd-s verzió azonos sorozatszámúnál,mindet felülírni egymásra,a végén olyan lesz mint amit a telepítő felrak,és lehet kézzel kell a \0.9.14.1 mappa is.

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#114126) kchryss válasza lacibacsi (#114124) üzenetére


kchryss
addikt

Ha az updates mappát lemented újrarakod a játékot és visszamásolod az updates mappát akkor elvileg nem szedi le újra a patcheket hanem csak integritást ellenőriz és telepíti őket.

(#114127) jano_77 válasza Motyi (#114118) üzenetére


jano_77
nagyúr

Milyen a legénységi kiosztása?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#114128) 04ahgy válasza jano_77 (#114127) üzenetére


04ahgy
nagyúr

[link]

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#114129) lacibacsi válasza robogo81 (#114125) üzenetére


lacibacsi
addikt

Köszönöm. És (#114126) kchryss-nek is köszönöm. Meglátom melyik módszer lesz a járhatóbb...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#114130) jano_77 válasza 04ahgy (#114128) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszönöm, elkerülte a figyelmem. :R

Volt egy remek lehetőségem, hogy végre megcsináljam a T-55A heavy küldetések közül a 3x annyi pattintósat, mint a saját HP, de eltoltam, mert túl hamar öltem meg a szemben álló két heavyt (ST-I és KV-5) majd a hozzájuk csatlakozott IS3. :(( Így nem jött össze elegendő lepattanó. :O Ki tudja mikor lesz ilyen remek lehetőségem rá. :W
VK4502B Tank ÁSZ

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#114131) rlazol válasza lacibacsi (#114129) üzenetére


rlazol
addikt

igazán nem kötekedésből de ennyi idő alatt szerintem már rég letölthetted és újratelepíthetted volna...

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#114132) lacibacsi válasza kchryss (#114126) üzenetére


lacibacsi
addikt

Köszönöm. Ezzel a módszerrel 10 perc alatt újra települt. :R

(#114131) rlazol: Tudod, nem mindenkinek van ám hiperszuper hálózata. Az én 8Mbps kábelemen - úgy hogy a gyerekek is foglalják a sávszélességet - legalább 4 óra volt a teljes letöltés és telepítés. És igen! Ennél gyorsabban megoldottam kchryss módszerével. Hihetetlen mi?

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#114133) sebijani1982 válasza lacibacsi (#114132) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Egy ötlet:
Ha most tisztán modok nélkül lemásolod a wot egész mappáját egy másik mappába, akkor csak az update mappát kell kiszedni az éppen nem működő telepítésből, majd szimplán törlöd a rosszat. Visszamásolod az eredeti telepítési helyre a biztonsági másolatod az updates mappával frissítve és élvezed a játékot. Nekem így van már 8.2 óta.

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#114134) lacibacsi válasza sebijani1982 (#114133) üzenetére


lacibacsi
addikt

Köszi. Megcsináltam. Az a helyzet, hogy én 9.4 vagy 9.5 óta játszom, de még sohasem kellett teljesen újra telepítenem a játékot. Mivel nem is volt tervben, ezért az updates mappát rendszeresen kiürítettem, hogy ne foglalja a helyet. Ha ezt nem csináltam volna, akkor nyilván elsőre is gyorsabban ment volna, de hát le kellett tölteni minden szükséges frissítést, röpke 14 GB méretben... Most gondolkodhatok, hogy csináljak-e biztonsági mentést, hiszen lehet, hogy a jövő héten kell újra telepíteni, de az is lehet, hogy legközelebb majd csak 9.44-nél...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#114135) Warton válasza jano_77 (#114130) üzenetére


Warton
őstag

Én ezt anno OI val csináltam meg. A sok Cromi meg T34 összevissza lődözött, de nem sikerült sebezniük. A dmg részéről az ellenségnél lévő TOGII gondoskodott. ;]

(#114136) Enzolord


Enzolord
addikt

Akinek megvan az új német tier 8 light,tényleg ennyire keveset hoz? Be akarom szerezni, és az a kérdés, hogy tényleg érdemes e..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#114137) 04ahgy válasza Enzolord (#114136) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Tegnap este mentem vele egy párat, de még a vesztes kör sem mínuszos, ha golddal sebzel kb. ezret, prémium fiókkal.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#114138) Enzolord válasza 04ahgy (#114137) üzenetére


Enzolord
addikt

NA akkor fizu után beszerzem.. úgy is kell a gyors vas az őrült halálba rohanós taktikámhoz.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#114139) Gubu0101


Gubu0101
veterán

Löwe vagy Is-6 farmolni?

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#114140) Enzolord válasza Gubu0101 (#114139) üzenetére


Enzolord
addikt

IS-6 mindenképp... :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#114141) Gubu0101 válasza Enzolord (#114140) üzenetére


Gubu0101
veterán

Kösz ;)

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#114142) Enzolord válasza Gubu0101 (#114141) üzenetére


Enzolord
addikt

Igaz, hogy alacsonyabb az átütése, de HD óta kapott páncél Buffot, és tier limites, míg a Löwe megy 10-esek ellen is..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#114143) Sebestyen01 válasza Enzolord (#114142) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Hat nem tudom az IS6-ot eddig is az lotte be aki akarta, ezutan sem vettem eszre mondjuk egy e5 szintu buffot :U A tornyot, az elejet ott vagjak at normallal ahol nem szegyellik! En mellozom, ha farmolok akkor ott a JT8.8(ez is tetu, de a dpm-el lehet alkotni), vagy az STA2, utobbi nem tier limites, de a tapos gold loszert spammelve is plusszos a kor, ha tud az ember egy jo 2-3k-t sebezni! :DDD

Ugyan ugy hanyagolom a T57H-is, mire 3.-4. alkalommal betoltenek konkretan elhullik a csapat, es megesznek reggelire, ma 2. elofordult hogy azt vettem eszre 3 perc utan hogy en kuzdok meg nehany kempelo sallang, akik miutan en elhullottam toltesidoben a fronton rekord sebesseggel doglottek meg :W .
Lowe egy rakas fos, lassu, de pancelja nincsen, papiron jo a lovege, kozben meg pattan mindenrol, es ha el is talal valamit az istenert sem atlagot lo ha nem az ala, cserebe jo lassan is tolt! Igazi premium tog2, csak eros idegzetueknek ajanlom, es legalabb 5skilles legenyekkel, elevezeti faktora nincs, de a t34-nek sem sok! Azzal mondjuk lehet tornyozni, bar toltesidoben megkerulnek, es kicsinalnak! 18fok toronyforgas, 22 fok testforgas, kb mause szintu a mozgekonysaga, szarra butitottak, kb 3szor jobb volt mig 9-es nehez volt! Kar erte! :(

[ Szerkesztve ]

(#114144) Enzolord válasza Sebestyen01 (#114143) üzenetére


Enzolord
addikt

Valamennyi buffot kapott, és a kettőből az IS6 a jobb választás.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#114145) 04ahgy válasza Sebestyen01 (#114143) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Sem a Löwét sem a T34-et nem tartom fosnak az IS-6 mellett...

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#114146) Sebestyen01 válasza 04ahgy (#114145) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Termeszetesen az alltalam leirt dolgok sziguruan maganvelemenykent hangzottak el, de szerintem akinek meg vannak az emlitett jarmuvek hellyel kozel egyet ert velem :DDD

Lowe meg volt neked akkor is mikor megjelent a jatekba? Ha igen akkor tudod milyen volt! Ahhoz kepest most siralom! Nem segitett neki a HD modell sem semmit! :(

[ Szerkesztve ]

(#114147) fradi81 válasza Sebestyen01 (#114146) üzenetére


fradi81
veterán

Lehet hogy régebben jobb volt a löwe, de azért lehet vele jó köröket menni most is, 175 penes prém tank után felüdülés az ágyúja :) De kinek mi jön be.

moto g72, Ninebot d28e

(#114148) adrian360


adrian360
őstag

Tudom hogy még csak most kezdődött a havi ToT, már kint van a következő havi szavazás, medium tank lesz majd májusban. pár óra után már a tvp t50/51 vezet. melyiket lenne érdemes megtolni ?

(#114149) fradi81 válasza adrian360 (#114148) üzenetére


fradi81
veterán

Nekem a japán kéne.

moto g72, Ninebot d28e

(#114150) tween


tween
őstag

Nekem a japán kész, a TeVePúpot húzom, pont jó lesz. Az STB-1-gyet kifejezetten utálom... Annyira random az ágyú, hogy eszméletlen.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.