Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#114651) #84221696 válasza Szepi1979 (#114650) üzenetére


#84221696
törölt tag

Hé, az nem én vagyok. :D Mondjuk, most azért szétvágtunk egy mentőt a Petneházy utcában, de azt sem tárassal. ;] Meg 36 skuló sem kellett hozzá. :))

(#114652) Szepi1979 válasza #84221696 (#114651) üzenetére


Szepi1979
senior tag

A te munkád is olyan hogy akkor jó ha nem kell dolgoznod.

“ nem kell mindig nyerni “

(#114653) Enzolord válasza Szepi1979 (#114652) üzenetére


Enzolord
addikt

Mindenkinek ilyen a munkája, különben hobbinak hívnák.. ;] ;]

(#114651) meunier ha a Dózsa-Lehel sarkán jársz, dudálj be.. ;] ;]

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#114654) Sebestyen01 válasza #84221696 (#114648) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Tarassal eleve nezhez, mivel ahol azok mennek, ott nincs pancel, es mondjuk egy 50 100 eseteben aki nem tud jatszani gyakran meg az elso betoltest sem eli meg! ;]

Mas a teszta T6-ban a meggymagkopokkel azert lehet durrogtatni jo gyorsan!

Tuco Ramirez:
Lehet vele bohockodni, de azert van nala sokkal jobb is, kicsit slaggis a mozgasa, meg nagy darab, es minden atviszi ezenkivul sok benne a legeny, es mindig meghal valaki! :K

[ Szerkesztve ]

(#114655) zodo


zodo
nagyúr

Lesz VII-es tank osztály akció is ha igen mikor ?

(#114656) Enzolord válasza zodo (#114655) üzenetére


Enzolord
addikt

Hát ez egy igen jó kérdés..
2. VH-s jelentős évfordulókon szokott lenni kiemelt akció, azokon az alkalmakon szokott lenni..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#114657) zodo válasza Enzolord (#114656) üzenetére


zodo
nagyúr

Úgy rémlett mintha láttam volna de lehet csak valamelyik másik szerver akciójával keverem pedig jó lenne mert elköltöttem a JPII-re ami volt és jelenleg teljesen lenulláznám a kasszát egy med véget.

(#114658) Phobion


Phobion
őstag

Valaki tudja, hogy mitől lehet az, hogy colorblind minden funkciója működik, kivéve az ellenséges tankok feletti hp kijelzőt.

Jacktor mod packot használom, a legfrissebbet. :F

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#114659) po1son


po1son
addikt

Sziasztok!
Ez vmi bug lehet arany átváltásnál szabad xpre link? Ha 6000et váltok miért csak 70 marad a 970 helyet? :F

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#114660) Enzolord válasza po1son (#114659) üzenetére


Enzolord
addikt

valószínűleg az..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#114661) galervin93 válasza po1son (#114659) üzenetére


galervin93
őstag

Nem annyi marad, csak a százas helyi értékre az arany szimbólumot teszi be. Nyugodtan válthatsz.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#114662) Dr.Én


Dr.Én
veterán

Hali!

Kinai ágon tier 5 felet melyik vonalon érdemes indulni?
:R

WOT: kissio

(#114663) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Üdv! A 9.12 indulása óta grafikai problémám sohasem volt. A tegnapi mikopöcs óta viszont háromszor is kifagyott a játék (nem fisherman's bay-en) és csak feladatkezelőből tudtam kilőni. Legutóbbi újraindításnál meg kiírta, hogy a jelenlegi grafikai beállítások miatt nem fut megfelelően, akarom-e kisebbre venni?

Más is érzékelt valami hasonló zavart az erőben, vagy keressem az én gépemben a hibát?

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#114664) Greentea válasza Dr.Én (#114662) üzenetére


Greentea
senior tag

Egyszerre kettőt.
Párhuzamosan kell húzni, különben nagy szpás van vele. Heavy-Light

2x2 néha 5

(#114665) Sebestyen01 válasza lacibacsi (#114663) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Nalam jol mukodik! Esetleg valami grafikai modod nincsen fennt? Ha vanilla akkor vedd visszabb egyel, talan ugy jobb lesz, bar az indokat nem tudom!

(#114666) Dr.Én válasza lacibacsi (#114663) üzenetére


Dr.Én
veterán

Én nem vettem észre kifagyást, se be lassulást vagy problémát... :(
nálam hibátlanul megy :)

Greentea
valahogy sejtettem... :B

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#114667) lacibacsi válasza Sebestyen01 (#114665) üzenetére


lacibacsi
addikt

Semmi grafikai mod nincs. Sem a gépemen, sem más programokon nem változtattam. Még a Win7 sem frissült mostanában. Aslain mod pack van fent a szokott összetevőkkel, de azon sem változtattam legalább 10 napja. Érdekes amúgy, hogy 60 fps simán meg van neki, tehát rendesen fut a játék, csak azután jön egy pont (amit három esetből még nem tudtam kiszűrni, hogy mi lehet) és akkor megáll... :F

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#114668) Sebestyen01 válasza lacibacsi (#114667) üzenetére


Sebestyen01
őstag

VGA driver nem volt cserelve ez ido alatt?

(#114669) lacibacsi válasza Sebestyen01 (#114668) üzenetére


lacibacsi
addikt

Semmi... Teganap előttig minden nagyon kerek volt. Teganap jött a micropatch és már is lefagyott a harmadik menetben. Ma reggel kétszer... Az elmúl 36 órában semmi beavatkozás nem történt sem hardveresen, sem szoftveresen. Na mindegy. Legjobb lesz ha újra pakolom a játékot. Ha még akkor is fennáll a probléma, akkor feladom...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#114670) Szepi1979 válasza lacibacsi (#114669) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Mielőtt újrarakod azért nézd meg hátha van frissebb aslain.

“ nem kell mindig nyerni “

(#114671) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

gondolkozom hogy a jóárasított freexp váltással átugranám az aladárt egyből bélára.
ugye az VK A nem vmi óriási fun cucc és nem veszítek semmit?

- no es importante -

(#114672) Greentea válasza Sixkiller6 (#114671) üzenetére


Greentea
senior tag

Ha nincs meg az E75 akkor én biztosan inkább abból az xp-ből a bélát fulloznám ki mert stock vk4502B nagyon szenvedős.

2x2 néha 5

(#114673) Timyyy


Timyyy
őstag

WOT accomól megválnék. Érdeklődni priviben.

(#114674) jr1994 válasza Dr.Én (#114662) üzenetére


jr1994
addikt

Ahogy Greentea mondja. De hogy kicsit bátorítsalak, nagyon is érdemes. Remek tankok vannak mindkét vonalon. A lightok megállják a helyüket a szintjükön, a heavyk közül talán a 110 lóg ki lefelé a szintjén de az IS3-hoz képest mi nem? A 9-es viszont valami brutális, jelenleg az egyik kedvenc tankom a játékban. Az ST-I és a japán szörny kivételével az összes 9-es HT-vel játszottam már, és a kínai jön be most a legjobban közülük. A WZ120-ra is várok már nagyon, jó cucc, és a 10-esek sem gyengék, bár azokat nem annyira ismerem de a 113-mat szokták mostanában ESL-re vinni, akkor rossz nem lehet.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#114675) Sixkiller6 válasza Greentea (#114672) üzenetére


Sixkiller6
őstag

van e75, mausra gyúrok, gondoltam egy szintet ugranék és a béláról jókat hallani, meg tapasztalom is
na meg a pattintós küldetéshez kéne vkb/maus

[ Szerkesztve ]

- no es importante -

(#114676) jano_77


jano_77
nagyúr

Volt az imént egy nagyon érdekes csatám!
Befoglaltuk a bázist:

Ekkor nem kellett volna megnyernünk a csatát?!?
Történt ugyanis, hogy a két balfék artyt kilőtték és Vereség lett annak ellenére, hogy a bázis már el volt foglalva, letelt a visszaszámlálás és kiírta, hogy Sikeres foglalás!? :F

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#114677) Dr.Én válasza jr1994 (#114674) üzenetére


Dr.Én
veterán

köszönöm :) Holnap kezdek neki, free XP-ből ki nyomtam Tier 5-ig...aztán hadd szóljon...
:R :R :R

WOT: kissio

(#114678) kchryss válasza jano_77 (#114676) üzenetére


kchryss
addikt

Nem kellett volna megnyernetek:
"Once capture is complete, the round does not end immediately. There is a delay of at least 5 seconds before victory is yours (unless the battle timer runs out earlier). According to Overlord this delay gets extended each time a vehicle is destroyed. The following outcomes are possible:

All friendly vehicles are destroyed within the delay: Enemy team wins.
All vehicles of both teams are destroyed within the delay: Draw
Enemy completes base capture of their own within the delay: Draw.
All other cases: Your team wins."

Battle Mechanics - Base Capture

Miután kiírta a foglalást még 5 mp-ig megy a csata, ha eközben kilőnek egy tankot akkor további 5mp-cel meghosszabodik. Ha minden tankot kilőnek akkor nyilvánvalóan az az oldal nyer amelyik kilőtte őket. :)

[ Szerkesztve ]

(#114679) Warton


Warton
őstag

Én imádom a Turánt!! Itt egy Ász, persze mint mindig most is kellett néhány agyhalott az ellenfélnél, meg azért eléggé alábecsülték a tankot.

Replay

(#114680) jano_77 válasza Warton (#114679) üzenetére


jano_77
nagyúr

2 csatát mentem ma vele - 3500wn8 - de sajnos nekem nem volt szerencsém, mert mindkettőt buktuk. Hihetetlen csapatok vannak ismét! Örülünk az 5x szorzónak nagyon. :W :o

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#114681) AlexHerceg


AlexHerceg
tag

A kihúzott elit harckocsiknál inkább xp gyűjtés és átváltás szabad xpre, vagy inkább a fordítsa a harckocsizók fejlesztésére opció?

Hominem te esse memento...

(#114682) zodo válasza AlexHerceg (#114681) üzenetére


zodo
nagyúr

Lehet rosszul gondolom de inkább utóbbi viszont ha sok aranyad van és netán időd kivárni a jelenleg is futó 1 gold / x35 -ös váltás akciót akkor előbbi.

(#114683) AlexHerceg válasza zodo (#114682) üzenetére


AlexHerceg
tag

Köszönöm. A "sok" arany helyett inkább játszani szeretek, így marad a harckocsizók húzása opció :)

Hominem te esse memento...

(#114684) Enzolord válasza Timyyy (#114673) üzenetére


Enzolord
addikt

Hát ez az idő is elérkezett.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#114685) mrszitya válasza Warton (#114679) üzenetére


mrszitya
senior tag

Nekem is bejövős. Nem egy T67, de mondjuk az átlag prémhez képest teljesen jó. Szomorú dolog is valahol, hogy alig lézeng belőlük pár darab a játékban.

(#114686) Frogged


Frogged
aktív tag

Van valami info arról hogy mikortól lehet kapni az Fv4202P-t aranyért?
Tegnap én is meg vettem a Turánt örültem is neki 10 mecsből 8 T5-be 2mecs T6-ban volt mondom milyen király biztos könyitett sorsolása van , ma meg 4 mecsből 4 T7-ben hamar véget ért a nászutas időszak:D

(#114687) Timyyy válasza Enzolord (#114684) üzenetére


Timyyy
őstag

Gyakorlatilag az elmúlt 2 évben talán 20 csatát toltam le... se időm, se energiám a hülyékre, mivel őket nem lehet kiiktatni, inkább lepasszolnám valakinek...

(#114688) Enzolord válasza Timyyy (#114687) üzenetére


Enzolord
addikt

Igen, ezt elhiszem, már 2 éve sem bírtad őket.. :) Szerintem Facebookon hamarabb elpattintod szerintem..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#114689) kobipeti válasza Timyyy (#114687) üzenetére


kobipeti
aktív tag

sarcasm Pedig Mi hülyék adjuk a játék savát, és borsát, ha Mi nem lennénk nem érne semmit. Nélkülünk mindíg csak nyerne mindenki, nem lennének célok, kiüresedne, ellaposodna, ne hagyjuk!! Éljenek noobok, tomatok, Én!!! /sarcasm
Két év alatt 20 csatából hogy tudtad kiszűrni a hülyéket? Találomra?

[ Szerkesztve ]

(#114690) jr1994 válasza kchryss (#114678) üzenetére


jr1994
addikt

Az egy dolog, az le van írva és működik. A poén, hogy tegnap nyerünk egy olyan sh meccset, ahol egy LTWT foglalt, 100-ról lőttem vissza és ment tovább a meccs :))

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#114691) vgabri1


vgabri1
tag

Az xvm rontotta el az egész játékot amióta bejött sokan nem tudják figyelmen kívül hagyni. A győzelem nem számít csak a stat nehogy romoljon. A játékot felváltotta az őrült stat vadászat. A konfliktusok 99%-a a tomato és Unicum fikázásából adódik. Még a csata elsem indul már szidják egymást meg a wg-t hogy milyen noobok közé rakta őket, volt aki már az elején vízbe öli magát mert nem akar debilekkel játszani aztán ezek a debilek mégis lehozták a csatát. Szerintem nem rossz ez a játék csak tudni kell kikapcsolódni, egyszer nyerünk sokszor kikapunk, de mégis újra játszunk. :-)

(#114692) Tuco Ramirez válasza vgabri1 (#114691) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

Maximálisan egyetértek. Az XVM-et azonnali hatállyal száműzném a játékból.

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#114693) emre válasza vgabri1 (#114691) üzenetére


emre
veterán

A debileknek csak az RNG tudja lehozni a csatát.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#114694) Dr.Én válasza vgabri1 (#114691) üzenetére


Dr.Én
veterán

Azért van jó oldala is az XVM-nek... :)

WOT: kissio

(#114695) Sebestyen01 válasza emre (#114693) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Hozzateszem hogy azert az xvm sokmindenrol tud arulkodni, es en sem szivesen jatszom olyan csapattal akik nyaladzanak, es orrot turnak egy mapon, mikorben latom hogy az ellenfel meg tudja mi a dolga! Sok piros hevyvel td-zik, vagy e100 robbanoval mert az az olcso etc csak par kiragadott szosszenet! Az meg hogy egy debil csapat lehoz egy csatat csoda, vagy rng, semmi tudas egyetertunk! :K

(#114696) fradi81 válasza Dr.Én (#114694) üzenetére


fradi81
veterán

Több soros garázs meg hasonlók :)

moto g72, Ninebot d28e

(#114697) vgabri1 válasza emre (#114693) üzenetére


vgabri1
tag

Ha a tomátó pattan az béna, ha az Unicum akkor az rng.:) Aki meg profi játékos 15 killnél meg sem áll.:) Azért sok Unicum használ "érdekes" módot, meg sokat számít milyen klánban fejlődsz.:)

(#114698) Dr.Én válasza vgabri1 (#114697) üzenetére


Dr.Én
veterán

nekem tegnap azért hisztiztek, mert a VK3601-el kilőttem hat tankot.. szakaszban voltak és mindig kilőttem előlük a tankokat és már Report írtak rám meg minden szép szót kaptam angol nyelven tőlük...

fradi81
az is igaz..de azért jobb látni hogy statja kinek milyen, az tény hogy nem mindig ez a mérvadó, de valamit elárul az illetőről... :D

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#114699) emre válasza vgabri1 (#114697) üzenetére


emre
veterán

Hát persze, mesélj még.
Meg azért nem tudod a hp-d lesebezni mert élvezni akarod a játékot....

Tudod ez olyan mint a rendőrvicc, hogy mindenki annak születik, de van aki továbbtanul.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#114700) Sebestyen01 válasza emre (#114699) üzenetére


Sebestyen01
őstag

:DDD made by day

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.