Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#115751) wwenigma válasza jano_77 (#115746) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Kellett már, még 1-2 apro moszat kell ide-oda a viz alá es rendben is lesz.

Más. Gun markokat hogy osztják? Igazabol szerintem Emillel majdnem 100-on vagyok (alacsony a léc, na), de nem akarja adni...

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#115752) szbalogh válasza kchryss (#115748) üzenetére


szbalogh
őstag

És a T-22vel hogy állsz? ;] Apropo, hány kliens fut egy gépről max?

Nick: HE_Storm

(#115753) Gubu0101


Gubu0101
veterán

Mákom volt,pont kibírtam lőni IS-7,így meg lett az MT-9 küldi :B

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#115754) adamgreen


adamgreen
senior tag

Bye bye 112 ;]

[link]

(#115755) kchryss válasza adamgreen (#115754) üzenetére


kchryss
addikt

Kár érte. Kiváló ügynök volt. IS-6-ot gondolom azért nem veszik még ki mert hozza nekik a pénzt. :)

(#115756) Argh! válasza wwenigma (#115751) üzenetére


Argh!
aktív tag

Jármű statisztikánál van olyan fül hogy jutalmak, ott le van irva szájbarágosan és hogy mennyi %nál jársz.

(#115757) wwenigma válasza Argh! (#115756) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Igen, megtalaltam, rossz oldalon néztem. :DDD Nem ez az, a masik...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#115758) jano_77 válasza kchryss (#115748) üzenetére


jano_77
nagyúr

Na ez pont az egyike azoknak, amiket már a 9.15-ben nem fog tudni megcsinálni!

(#115750) nyunyu: ezt pont ma láttam az egyik csatámban, egy Type64-el ment át oda, de igazából semmit nem csinált a csatában. Még csak nem is spottolt. :(

Amikor a WG nem engedi, hogy egy tankot lecsillagozz! Rohadjanak meg :W

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#115759) Argh! válasza jano_77 (#115758) üzenetére


Argh!
aktív tag

"WG nem engedi"

No offense, de ezt komolyan is gondolod? :U

(#115760) jr1994 válasza jano_77 (#115758) üzenetére


jr1994
addikt

Ráadásul egy szaros prém tank, még csak fejleszteni se kell rajta semmit. A klánban is a falra mászok azoktól, akik a már elit szarjaikat hozzák 8-as SH-ra, mert muszáj csillagozni. Csillagozz randomban b+, nem elég hogy a setup fele prém tank (jellemzően vmelyik francia, vagy az új m41 bullshit), még a maradék se mind IS3 vagy LTWT, aztán 3 bukó után páran méltóztatnak váltani. Mikor pénzhozammal az IS3 is 70000 nettót hoz, legyen már elég.
Kifakadás vége.

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#115761) nyunyu válasza jr1994 (#115760) üzenetére


nyunyu
félisten

muszáj csillagozni

Mar regota nem csillagozom a tankjaimat, garazsban levo ~70 tankbol kb. 6-8-at jeloltem be primarynak, azokat szoktam *neha* szorzozni.
Ha valamelyik eleri az elit szintet, akkor lefokozom vagy lecserelem az utodjara.

Tobbi tankot max akkor veszem elo, ha valami combosabb grind kuldi van (pl. prem tank)

Igazabol arra jottem ra, hogy tovabbra sem erdemes a 2 oras nagy bonusz vege utan betenni meg egyet, mert ennyi ido alatt *mindig* felhuzom az agyamat a jatekon, aztan csak a szenvedes van vele.
Ma pl. az E50-et 10 korbol sem sikerult leszorzoznom, folyamatosan olyan agyrem leosztasokat kaptam.

Na sebaj, lejart a 3 nap ingyen prem, ugyhogy legalabb a buntudat sem lesz holnaptol, ha nem WoTozok.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#115762) Nagya21


Nagya21
addikt

Üdv Mindenkinek!!
A haverjaimat is bírom, mert állandóan ilyen stat-olyan stat,ennyi csillag annyi küldetés meg az egyéb babámfasza oszt' ilyeneken pörögnek, meg húzzák fel magukat, de a lényeg a játéköröm az meg elsikkad, és keserű szájizzel kapcsolják le a gépet.
A JÁTÉKOS HOMO SAPHIENS meg csak szenved, és nem győzöm hangsúlyozni, hogy ez CSAK egy játék, nem kell idegűni, se saját magukat, se a csapattársakat, se az ellent.
Nekem egy egy jobb csata, amiben az ellent alig alig tudjuk legyőzni, vagy egy vesztett csata ahol oda tudtam tenni magamat, és nem rajtam múlott a vereség, ezek nagy nagy elégedettséggel, néha adrenalinnal töltenek el-fel, és nem foglalkozom a stattal, meg az egyéb úri huncutsággal.
Bocs ha hosszú volt.
Üdv Nagya

[ Szerkesztve ]

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#115763) #84221696 válasza Nagya21 (#115762) üzenetére


#84221696
törölt tag

Én csak attól kapok agyf@szt, amikor az rng nem akarja az istenért sem az igazat és vagy nem találok vagy pattogok. Pl.: tegnap sikerült kigrindelni az E100 top lövegét. Persze, úgy nem feküdhetek le, hogy nem próbálom ki. Hát, elég troll este volt, az már biztos. Sand Riveren SPIC lánca benyelte a lövésem (szegény SPIC fulladozott a röhögéstől). Viszont az sokkal bosszantóbb volt, hogy Highway-on egy E100-al cserélgettünk hp-t. Lépéselőnyben voltam, mert hátulról belevertem egy kellemes 800-at, ráadásul már hiányzott némi hp-ja. Elkezdtem az alját durrogtatni és nem ment át egy lövésem sem, pedig az utolsó kettő HEAT volt. Neki meg bement az összes AP az alsó lemezen. Pedig forgattam a tankot, mint mókus a mogyorót, ő meg egy helyben állt statikusan. Engem csak ezek a dolgok bosszantanak. Ha kiosztom a saját hp-m másfél, kétszeresét, akkor már tudom, talán nem rajtam ment el a csata. :)

(#115764) jano_77 válasza jr1994 (#115760) üzenetére


jano_77
nagyúr

Az már eszedbe sem jut ugye, hogy esetleg a legénység fejlesztése miatt viszem csatába!? Amúgy meg élmény lenne a tankkal a játék, ha nem csak bukók lennének időnként. Mielőtt oltanátok másokat, kicsit használjátok már a fejeteket és gondolkodjatok. Köszi :R

és nyunyu: Egyébként nem, én sem szoktam minden tankomat csillagozni, csak vannak kijelölt - Elsődleges tankok - amikkel többnyire megyek. Nem is lenne lehetőségem a 73 tankot lecsillagozni minden nap - még úgy sem, hogy egyik nap mondjuk 10, másik nap másik 10. Régen túlnőtte már a garázsom azokat az időket, amikor még minden tankomat dupláztam avagy tripláztam. SŐT! Most biztos meg fogsz rökönyödni, de én is mindig ezzel szapulom a haveromat, hogy mi a rossebnek akar minden tankját duplázni, miért nem hoz mondjuk egy nap 1, max 2 tankot!? (most több volt nekem is, mert a 3x a fejlesztendő tankokra mindenképp meg akartam csinálni, de szerintem ezzel Te is így vagy és mindenki más is, csak itt játsszátok az eszeteket mert oltani a másikat mekkora májer dolog és ettől Ti lesztek a fasza gyerekek, akik jól megmondták) - lehet menni a modkerbe sírni, panaszkodni

Hogy kicsit ON is legyek:
Elég jól tolja a srác, meg biztos nem keveset költött a játékra, hogy ilyen acc-ot összehozzon. Vajon hányadik lehet Neki!?

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#115765) KisApám válasza jano_77 (#115764) üzenetére


KisApám
addikt

Látszik, hogy az M46Patton a nagy kedvence :DDD
5838 csatából 3090 azzal volt neki, 5500 átlag WN8-al. A tank jó, sokan dicsérték. És a játékos is megvan hozzá ;]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#115766) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Na aki Rudizni akart annak itt a nagy lehetőség :Rudy+100" crew 6300 Magyar forint

Akinek van az írhatna róla , hogy azon kívül , hogy a ruszki legényeket lehet benne húzni mire jó még ? Jobb mint a cromwellB ?

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#115767) galervin93 válasza jozefgucci1 (#115766) üzenetére


galervin93
őstag

Nekem a T-54 megtartós, illetve a két utódot is kifejleszteném, így legényéget húznék benne, de nekem úgy tűnik, mintha ez is jobb lenne, mint a játék béli társa (amit nagyon szerettem, még nagyonnúb koromban is), szóval a Crom B mellé sok szempontból jól jönne.
Nekem olyan kérdésem lenne, hogy a 100-as első skill az választható, vagy fix BiA?

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#115768) KisApám válasza galervin93 (#115767) üzenetére


KisApám
addikt

BiA - ALAP
és még választható következő skill kifejlesztése.

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#115769) jano_77 válasza jozefgucci1 (#115766) üzenetére


jano_77
nagyúr

Rudy milyen a T34-85M-el összehasonlítva?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#115770) jozefgucci1 válasza galervin93 (#115767) üzenetére


jozefgucci1
addikt

A T54-et imádtam én is sajnáltam is nagyon amikor el kelet adni ! Viszont hatos SH-ba szerintem nem elég mozgékony .

Nem tudom Jano nekem nincs T34-85M !

[ Szerkesztve ]

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#115771) KisApám válasza jano_77 (#115769) üzenetére


KisApám
addikt

Rudy vs T-34-85 - elvileg kicsit gyorsabb (jobb a talajellenállása), gyorsabban céloz (2,11 vs. 2,21), több lőszert tud vinni (56 vs. 48), jobban forog (42 vs 38 °/sec), de mintha a motorját könnyebben ellőnék (Engine Health 145 vs 260), és a tűz is veszélyesebb ránézve (15% vs 12%).
Páncél és az ágyú átütése, sebzése, töltési ideje ugyan az, azaz a DPM is.
De mivel jobban céloz ici-picivel, a DPM lehet nagyobb a Rudynál, ha ki tudod használni azt a kb. 0,1 sec célzási különbséget :DDD

Rudy vs T-34-85M - elvileg kicsit gyorsabb (jobb a talajellenállása), kicsit kevesebb lőszert tud vinni (56 vs. 60), a T-34-85M alja kicsit erősebb (45 mm vs. 75 mm) és a LÉNYEG: az ágyú átütése, sebzése rosszabb a T-34-85M-nek (144 mm vs. 126 mm valamint 180 vs 160 sebzés), azonban gyorsabban tölt (5,75 vs 4,99 sec), de lassabban céloz (2,11 vs. 2,4 sec).

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#115772) jano_77 válasza KisApám (#115771) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszi az infót :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#115773) Dr.Én


Dr.Én
veterán

Remek kis tank a T-43 :))
Vele is meg van a Tank Ász :))



:R :R :R

WOT: kissio

(#115774) jr1994 válasza jano_77 (#115764) üzenetére


jr1994
addikt

Azért ne keverd a szezont a fazonnal. A tankokat amiket épp fejlesztek, én is szívesen szorzózom ha van időm, főleg x3, x5 idején. De hogy a prémium tankon miért kell görcsölni, na azt nem értem, legfeljebb ha még 6. érzéked sincs a legénységen, de akkor is tudhatnád hogy ebben a játékban ez szinte mindennapos. Én mikor raktam fel arról képet hogy "nem enged nyerni a játék"? Nem szoktam mert senkit nem érdekel.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#115775) Cucuska2 válasza jr1994 (#115774) üzenetére


Cucuska2
őstag

Én szorzózni a free XP-ért szoktam, főleg ha 5x van.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#115776) jano_77 válasza jr1994 (#115774) üzenetére


jano_77
nagyúr

Sokan mások meg szoktak! Csak azt nem értem, hogy ha Te vmit nem csinálsz, de a másik igen, akkor miért kell megszólni érte!? Tipikus magyar mentalitás!

Amúgy mint írtam a legénységet húzom a kis GF AMX-el, hogy a franszia lightokat már jó legénységgel tudjam majd elkezdeni. Bocs, hogy nem kértem Tőled engedélyt hozzá! :W

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#115777) Enzolord válasza jozefgucci1 (#115766) üzenetére


Enzolord
addikt

Láttam, tegnap lenyomtátok QB csapatát...:) illetve Te nem, csak 04ahgy ;] ;] ;]

szép a klán név, meg a logo.. onnan ismertem meg a csapatot ;] ;]

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#115778) Gubu0101


Gubu0101
veterán

A mai első csatám :B Jó kezdés,szerintem ezzel ennyi is volt :U

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#115779) jozefgucci1 válasza Enzolord (#115777) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Jah tegnap nagyon ment . Azután a csata után léptem be én is . Kívülről instruáltam a csapatot végig :) Működött az XVM fókusz rendesen :DDD Meg van mindenki őrülve most a Goldos küldi miatt . 1 millát osztanak szét , szóval megéri csapatni .

Amúgy este hívni akartalak szakaszba csak nem mertem rád írni :)

[ Szerkesztve ]

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#115780) xyvz2


xyvz2
tag

Hali. Na ma megvettetem "RUDOLFOT"...gőzöm nincs milyen mert nem értem rá megnézni, csak már régóta olvasgattam hogy nagyon várjátok... gondoltam akkor nem lehet rossz. Gyorsan meglestem bekerült-e a garázsba...be...és lett 1 új lakóm(nk)...1 kutyus:C van szerepe vagy csak jópofa reklám...esetleg be van tanítva hogy a tigrisek alatt van a kaja és bumm elszáll a blöki a tankkal együtt. :O

(#115781) fradi81 válasza xyvz2 (#115780) üzenetére


fradi81
veterán

Hali, a játékbeli neved még privát? :DDD

moto g72, Ninebot d28e

(#115782) Jolet


Jolet
őstag

Na megvettem az első artymat. Amerikai tier 5-ös lett mert abba tudtam két skilles fiúkat tenni.
BIA van rajtuk és álca majdnem mindegyiken
Célzás- és töltésgyorsító na meg álcaháló
Ja meg persze kóla

Nagyjából jó a konfig?
Egy csatát tudtam menni azt is elveszítettük, volt kb. 750 sebzésem
Hát még szokni kell...

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#115783) notika77 válasza xyvz2 (#115780) üzenetére


notika77
senior tag

A blökkinek van 6. érzéke, nem kell külön kifejleszteni a parancsnokon. Ezzel az infóval valaki átvert :)
A garázsban rákattintasz és ugat, illetve mikor a 6. érzék kikapcsol állítólag akkor is ugat. Ennyi.
Quickbaby videó

[ Szerkesztve ]

(#115784) xAttilax válasza fradi81 (#115781) üzenetére


xAttilax
őstag

szerintem öröké az marad neki... ;] tudod milyenek a kv5 eredmények, eltűnnek maguktól a statisztikából :D

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#115785) Sixkiller6 válasza notika77 (#115783) üzenetére


Sixkiller6
őstag

az mondjuk vidám, hogy Szarik-nak hívják a blökit ld videó

- no es importante -

(#115786) kchryss válasza jozefgucci1 (#115766) üzenetére


kchryss
addikt

Szerintem át fogják rakni a lengyel ágra ha bekerülnek a játékba. Így aki erre spekulál annak is jó lehet ha jól képzett legényekkel akarja végignyomni a lengyel ágat.

(#115787) xyvz2 válasza notika77 (#115783) üzenetére


xyvz2
tag

6. érzék kikapcsol :F Mikor ha kilövik a parancsnokot?

(#115788) SoulReaver válasza xyvz2 (#115787) üzenetére


SoulReaver
veterán

Még szép. HA téged fejbe lőnének, te sem látnál :D

(#115789) notika77 válasza xyvz2 (#115787) üzenetére


notika77
senior tag

Tudod, mikor bekapcsol, feljön egy kis lámpa. Majd amikor kikapcsol, akkor a lámpa eltűnik és Szarik ugat :)

(#115790) rlazol válasza xyvz2 (#115787) üzenetére


rlazol
addikt

amelyik tagot kilövik, annak a képessége is elmúlik a tankról. Bár az a 6. érzék esetén legnyilvánvalóbb.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#115791) zodo


zodo
nagyúr

Rég meg akartam kérdezni hogy a döntetlen csaták miért negatív irányba számítanak?

Gyenge matekos voltam és értem hogy % számítás csak nálam a döntetlen az olyan mint a fele-fele vagy is-is szóval egy kicsit ilyen egy kicsit olyan azaz 50% de miért pont mínuszba képződik az érték.
Így sokkal több győztes csata kell az 50% wr (győzelmi arány) színt eléréséhez de miért is? :U

Továbbá a Radeon de legfőképp r9 270x kártya tulajdonosokat kérdezném hogy melyik drivert használják vagy érdemes feltenni?

(#115792) Szepi1979 válasza zodo (#115791) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Nincs annyi döntetlen csata hogy az érdemben befolyásolja a winrate-et.

“ nem kell mindig nyerni “

(#115793) galervin93 válasza Szepi1979 (#115792) üzenetére


galervin93
őstag

Illetve a győzelem definíciója: elfoglalt bázis vagy minden ellenséges tank kilőve. Minden csata, ami nem így végződik, az nem lehet győzelem.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#115794) Jolet válasza zodo (#115791) üzenetére


Jolet
őstag

én mindig a legújabbat, ha van időm a bétát is felteszem

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#115795) tsiga18 válasza zodo (#115791) üzenetére


tsiga18
tag

nekem sima r9 270 van (nem 270x), mindig lefrissítem a nem béta állapotú driverre

(#115796) Cucuska2 válasza zodo (#115791) üzenetére


Cucuska2
őstag

Mert winrate a neve. A győztes/összes. Ha az lenne a neve, hogy "not lost rate", akkor lenne igazad.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#115797) zodo válasza Jolet (#115794) üzenetére


zodo
nagyúr

és tsiga18

Ati driver topikban is a legújabbat ajánlották, köszönöm.

Wr % hozzászólásokat is köszi.
Összes/győzelem elfogadható ha szimpla matekot veszem alapul.

(#115798) Gubu0101


Gubu0101
veterán

Pff ma a WG ellenem van a hülye mm.-el.Érdekes,hogy egyik nap mindent át visz KV 5 ma meg még a medekről is pattog.Lehet noob ammora kell váltanom,de akkor meg semmit nem hoz :/

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#115799) fradi81 válasza Gubu0101 (#115798) üzenetére


fradi81
veterán

A HE féle noob ammo nem drága :)

moto g72, Ninebot d28e

(#115800) Gubu0101 válasza fradi81 (#115799) üzenetére


Gubu0101
veterán

Nem,de sokra nem is megyek vele.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.