Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#114151) Greentea válasza adrian360 (#114148) üzenetére


Greentea
senior tag

Nekem a Leo kellene, de nem hiszem, hogy az fog nyerni.
BC vagy a TVP lesz sztem a nyerő vagy talán valamelyik orosz med.

2x2 néha 5

(#114152) Jadro


Jadro
veterán

A cseh ágat megszavazom én is. Bár ez a T34/100 egy rohadt tetű, kb semmire nem jó. De a T-25 az nagyon bejön. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#114153) 04ahgy válasza Sebestyen01 (#114146) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Első prémtankom volt a Löwe, tény, hogy jobb volt korábban. Egy M4A1 Rev, AMX CDC, Panther 88, Mutz csak pislog, ha szembe jön egy nagyobb heavy, a Löwe be is üti: Maus, E100 sem okoz gondot.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#114154) #84221696 válasza 04ahgy (#114153) üzenetére


#84221696
törölt tag

A panther 8.8-ban én mindig pislogok.:D

(#114155) Sebestyen01 válasza 04ahgy (#114153) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Az alltalad emlitett tankoknak van egy jo tulajdonsaga, mozgekonysagnak hivjak, amivel jatszi konnyedseggel kerulnek az ellen oldalaba, hataba (ezenkivul az alltalad felsorolt tankok kozel sem front harcra vannak), ezt egy lowe ha akarna se tudna kivitelezni :U , frontharcban meg minden szetszedi! :K
Majd 100t a sulya, azt varna az ember hogy van benne anyag rendesen, regen volt is gyonyorueket pattintott, most kb semmit sem!

[ Szerkesztve ]

(#114156) Enzolord válasza 04ahgy (#114145) üzenetére


Enzolord
addikt

A T-34, ha el tudod dugni a testét, akkor T10ben is megállja a helyét.. De ha nem, jajj Neked.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#114157) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Na csak nem bírtam magammal, megint bevásároltam :B
Féltem a nem kedvezményes tier-től, de kellemesen csalódtam. A T10 nagyon ritka, inkább T9 a plafon. Nagyon jó kis tank. Tényleg egy T8-as Bulldog. Az egyedüli hátrány a lassú lövedék. de ezt leszámítva nagyon bitang bestia.
Sajna félek, hogy ebből hamarosan nerf lesz, mert bődületes milyen jó köröket lehet vele menni.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#114158) Gubu0101


Gubu0101
veterán

Hát ez a T-28 Concept :N igazán jön be.

(#114157) mcwolf79: Arra mérget vehetsz.Ált ami jó egy idő után elcseszik pl rá a Löwe.

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#114159) Enzolord válasza mcwolf79 (#114157) üzenetére


Enzolord
addikt

Ezt írtam én is, hogy félek a nerftől, de szerencsére a prémium járműveket óvatosabban nerfelgetik....

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#114160) 04ahgy válasza Sebestyen01 (#114155) üzenetére


04ahgy
nagyúr

A Löwe sem való a frontra...

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#114161) Sebestyen01 válasza 04ahgy (#114160) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Hat ebben egyet ertunk!

(#114162) rlazol válasza Sebestyen01 (#114155) üzenetére


rlazol
addikt

Sebestyen01: panther 8.8 mint mozgékony tank??? :F

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#114163) fradi81 válasza Sebestyen01 (#114155) üzenetére


fradi81
veterán

A löwe sniper nem tudtad? :) Főleg T9-10ben, a lövegpajzsát meg nem nagyon lövik be szóval csak használni kell tudni.

moto g72, Ninebot d28e

(#114164) Sebestyen01 válasza rlazol (#114162) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Egy lowevel szemben mindenkepp!

fradi81:
Akkor jo :DDD Attol meg egy halom shit szegeny!

[ Szerkesztve ]

(#114165) #84221696 válasza Sebestyen01 (#114155) üzenetére


#84221696
törölt tag

Szegény panther 8.8-at mindennek nevezném, csak mozgákonynak nem :) Néha a hajam hullik ki a lomhasága miatt. A minap belekeveredtem egy is-7-es csetepatéba (utolsó tankként semmi kedvem sem volt bújkálni, nem is lett volna hova, mert a nyakamon volt még vagy 5 ellenfél, az is-7 meg pont ott volt, hát rámentem). Gondoltam, majd megkerülöm és majd jól oldalba meg hátba lövöldözöm. Hát, nem leforgott? :DDD

(#114166) Dr.Én válasza rlazol (#114162) üzenetére


Dr.Én
veterán

A Mutz-hoz képest lomha bálna

WOT: kissio

(#114167) jozefgucci1 válasza mcwolf79 (#114157) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Arról nem is beszélve , hogy mekkora E penis növelő tank a jelenlegi állapotában ! 1500 Dmg 700 spot , nyertes csata és 3K Wn8

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#114168) tween


tween
őstag

STA2 is lomha, de imádom. Észre sem veszed és már lila is az aktív mérő :DDD

[ Szerkesztve ]

(#114169) kchryss


kchryss
addikt

Következő patchcsel kiveszik a rampage módot a játékból mivel nem lett olyan népszerű mint tervezték. A T22 nyereménytankot megtarthatja mindenki aki addig megszerzi. A patch után a T22 újra lesz balanszolva a random csatákhoz.
Forrás

(#114170) Sebestyen01 válasza tween (#114168) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Azert az STA2 messze nem balna, komotos de tudja a 45-ot :DDD , en is szeretem, foleg a heat loszeret ;]

(#114171) Argh! válasza kchryss (#114169) üzenetére


Argh!
aktív tag

T22 miért lessz újra balanszolva? Túl gyenge? :N

(#114172) jagada válasza Enzolord (#114156) üzenetére


jagada
őstag

T10-ben bármi belövi bárhogy is dugdosod, nem is beszélve a lassú töltésről és célzásról.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#114173) kchryss válasza Argh! (#114171) üzenetére


kchryss
addikt

Szerintem nerfelve lesz nem buffolva. :)

(#114174) Enzolord válasza 04ahgy (#114160) üzenetére


Enzolord
addikt

Nem is volt, csak tervrajzon.. :) :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#114175) #38742016


#38742016
törölt tag

Ez mégis mi a :Y?

Kb fél percig így állt ott a por és a kövek a levegőben, nem volt lag, a csata ment tovább...

(#114176) rlazol válasza #38742016 (#114175) üzenetére


rlazol
addikt

bug

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#114177) Enzolord válasza #38742016 (#114175) üzenetére


Enzolord
addikt

Tűzijáték.. ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#114178) Sixkiller6 válasza #38742016 (#114175) üzenetére


Sixkiller6
őstag

szerintem vmi nullgravitációs játékmódot élesítettek véletlenül

- no es importante -

(#114179) Enzolord válasza jagada (#114172) üzenetére


Enzolord
addikt

Azt azért nem mondanám, hogy bármi belövi, a tornyát legalább is, és amíg ennyi tomato játszik, ritkán mennek kupolára...
Persze, nem golyóálló, de jól lehet keresni vele, ha kijön a lépés..
Lassan tölt, meg szűkül, de nem is menetből fogsz vadászni vele.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#114180) Jolet


Jolet
őstag

Elképzelhető hogy ma már ha belépek nem azt az idióta hétvégi patchet tölti le?
Direkt nem léptem be miatta, nincs kedvem modozni újra

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#114181) Motyi


Motyi
senior tag

Ha már prém tankokról van szó, az alábbiak buffolva lesznek 9.15-ben, részletek még nem ismertek:

- Pz.Kpfw. V/IV Alpha (German tier VI medium tank)
- STA2 (Japanese tier VIII medium tank)
- 112 (Chinese tier VIII heavy tank)
- T95E2 (American tier VIII medium tank)
- M56 Scorpion (Amerian tier VII tank destroyer)
- 59 Patton (Chinese tier VIII medium tank)
- A-32 (Soviet tier IV medium tank)
- Kanonenjagdpanzer (German tier VIII tank destroyer)

[link]

(#114182) Motyi válasza jozefgucci1 (#114167) üzenetére


Motyi
senior tag

Nekem elég homály ez a Wn8 számítás egy adott tankra. Megnéztem és a statlekérős oldalakon vagy nem jelenik meg a M41 90 GF a tankok közötti felsorolásban (wotstats) vagy csak egy üres sorként (noobmeter), és nem is mutat WN8 értéket hozzá. Gondolom mert annyira új. Akkor a woT-s mod mi alapján számolja a Wn8 értéket csaták után? Ha jól tudom a modok innen veszik a kalkuláláshoz szükséges adatokat: [link] de ez sem ismeri még ezt a tankot. Ilyenkor mi alapján megy a wn8 számítás?

[ Szerkesztve ]

(#114183) Sebestyen01 válasza Jolet (#114180) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Minden fele keppen leolti a peccset mivel verzioszam is valtozott :K

[ Szerkesztve ]

(#114184) jano_77


jano_77
nagyúr

Találtam egy videót, amin Sacred Valley pályán egy játékos olyan helyre ment fel, ahová eszembe nem jutott volna eddig felmenni. Esetleg próbálta már vki, tényleg fel lehet oda menni egy gyors tankkal? :F

Illetve EZ milyen mod? AimBot azt értem, de ez jól láttam követte a tankot, ráadásul ráhagyott bizonyos távolságot, mivel mozgásban volt a tank!? Ilyen is létezik már? Célzás segítőt modot használtam már, de ez vmi más.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#114185) galervin93 válasza Motyi (#114181) üzenetére


galervin93
őstag

Na az STA 2-nél kíváncsi vagyok, mit is jelent majd a buff. Remélem nem az átütést buffolják a siemkáknak, hanem inkább a mobilitáson dobnak egy kicsit. Akkor lesz egy bitang jó ágyúsüllyedéssel operáló, mobilis gépünk, ami sosem rossz kombináció. :-) Bár nekem jelen állapotában sincs különösebb bajom vele, igaz nem sok meccset játszottam eddig.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#114186) Jolet válasza jano_77 (#114184) üzenetére


Jolet
őstag

ez nagyon állat pozíció
az ilyeneket szeretem
mondjuk eddig kb. 3szor tett az új pályára, de kipróbálom egyszer

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#114187) Enzolord válasza jano_77 (#114184) üzenetére


Enzolord
addikt

Nem próbáltam, de ezek szerint tuti fel lehet oda tolni a biciklit..
Ez már az átalakítás utáni SV ugye?

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#114188) Sebestyen01 válasza Enzolord (#114187) üzenetére


Sebestyen01
őstag

:K ahaogy nezem igen kiprobalom majd :DDD Egy pattonnel jot lehet ott aratrni latotavbol

(#114189) jano_77 válasza Sebestyen01 (#114188) üzenetére


jano_77
nagyúr

A Puttony nem biztos, hogy fel tud oda menni!? Lesz annak akkora lendülete hozzá? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#114190) Sebestyen01 válasza jano_77 (#114189) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Hat eleg nyomatekos kis joszag, meg ha csak 45 is a vege neki, beugrom gyakorloba majd es letesztelem :K

(#114191) wwenigma válasza jano_77 (#114184) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Aimbot. Ugyanolyan mint amit korabban linkeltem. A problema az hogy mélyvöröstől unikumig használják.... alapból nem eros de ha egy kicsit is tud jatszani és helyezkedni a jatekos akkor szörnyeteg lesz belole ezzel..... kiszurni csak replayből lehet, ha a viewpointot és az aimpointot nézed. (mashova ugrik a celkereszt mint ahova éppen néz, nem egyszerre egymast követve megy...)

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#114192) Enzolord válasza jano_77 (#114184) üzenetére


Enzolord
addikt

Ez az a csaló mod, ami a szerver oldalt nézi, és nem az enemy tank közepére céloz, hanem weak spotokra, meg mozgó tanknál elé tart..

(#114191) wwenigma Csaló köcsögök..

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#114193) Jolet válasza wwenigma (#114191) üzenetére


Jolet
őstag

ezzel most csak azt mondtad, hogy nem világmegváltó, mert ehhez is kell játékismeret és -tudás

enzo: nem tudja nézni a szerver oldalt, simán csak számol egy átlag mozgási sebességgel és iránnyal
még a lövedék típusok sebességét se tudja megkülönböztetni

[ Szerkesztve ]

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#114194) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

NA-n már van Turán III, gondolom hamarosan jön EU-ra is
kukibébi rivjúja
statok alapján az egyik legjobb német tier5-nek tűnik
szerk: statok alapján közepesnek tűnik

[ Szerkesztve ]

- no es importante -

(#114195) Enzolord válasza Jolet (#114193) üzenetére


Enzolord
addikt

Bocs, akkor elírtam, szerver oldali célkeresztet használ hozzá..
Azt viszont tudja..

(#114194) Sixkiller6 Csak az a baj, hogy másfél perc alatt ellövöd az összes skulót vele.. ;] ;]

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#114196) Sebestyen01 válasza Sixkiller6 (#114194) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Csak cseppet keves a loszer benne :DDD Nem lesz egy meccslehozo gyilkologep, egyszeruen nincs benne eleg skulo! Amugy tetszetos :K

(#114197) Jolet válasza Enzolord (#114195) üzenetére


Jolet
őstag

de azt minden nem retardált tudja, hogy használni KELL
az nem csaló mod

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#114198) Enzolord válasza Jolet (#114197) üzenetére


Enzolord
addikt

Én egy szóval nem mondtam, hogy a szerver oldali célkereszt csaló mod..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#114199) Sebestyen01 válasza Jolet (#114197) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Nem kell csak erdemes! :K

(#114200) wwenigma válasza Jolet (#114193) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Igen, akármilyen jatekosbol - aki minimálisan képes helyezkedni - siman unikumot csinal. Nezd meg a videot.Itt van az alany, egy ideje nem jatszott (valszeg a video miatt bannolták), ez csinalt 11101 damage-t... ott van a kollega QB videoja, na ott a kis peros marder **szott oda mindenkinek...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.