Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#115451) wwenigma válasza jahrn (#115446) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Fortelem? :D Szerintem cefet jo, most lett meg az elao csillag rá...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#115452) hitman77


hitman77
senior tag

Sziasztok,

Nem tudok csatlakozni EU1 hiba, EU2 már be vagyok jelentkezve a másikra... :( Mi lehet ár megint? Azt hittem csak reggel volt probléma.

(#115453) hitman77


hitman77
senior tag

Közben beengedett. Ott virít a jackpot küldetés 250 gold + 3 prém napért 35 győzelmet kell elérni. Nem hiszek az összeesküvés elméletekbe, de az tény, hogy ma már elhangzót a számból, hogy a tegnapi és a mai vereség sorozat már lassan nem a véletlen műve lehet. 30 csatából 7-et sikerült nyerni. Ma látom, hogy a jackpot küldetéssel 35/7 a jelenlegi állásom. Ezek szerint azóta aktív.

Mondom nem hiszek ezekben, azt is tudom, hogy túl kicsi a minta, de az tény, hogy remek alap az elméletek gyártásához egy ilyen negatív sorozat. Ráadásul a T-54 és a Skoda T-25 fejlesztése lenne a cél, ami külön élvezetessé teszi a dolgot (T-54 Stock LB1-el nem egy csatalehozó járgány).

T-54-re a cél minél hamarabb az Object 140 felé vezető ágyú, ha jól gondolom. Lánc motor a vége?

(#115454) Brian O'conn válasza lacibacsi (#115444) üzenetére


Brian O'conn
csendes tag

en vagyok az azsiai szerveren :) ... csak nem most

engem se enged be a szerverre "busy" ha meg igen, akkor lefagy ... pedig ezert csinaltam egy uj EU-s accountot, hogy tudjak itthon is lovoldozni ...

TorokSzultan

(#115455) Dr.Én válasza hitman77 (#115453) üzenetére


Dr.Én
veterán

igen tegnap én is csak kikaptam... :F pedig volt kb 70 csatám...ma meg egyfolytában nyerés van, meg tudtam csinéálni ma a 35 győzelmet, a jackpot küldetésért és kaptam 3 nap prémet és 250 goldot
:F

WOT: kissio

(#115456) Greentea válasza jahrn (#115450) üzenetére


Greentea
senior tag

:F :DD
Én most akkor kimaradok a buliból :D

[ Szerkesztve ]

2x2 néha 5

(#115457) Sixkiller6 válasza szbalogh (#115423) üzenetére


Sixkiller6
őstag

wtf?
van erről vami bővebb info?

- no es importante -

(#115458) stork13 válasza lacibacsi (#115444) üzenetére


stork13
aktív tag

Nem. :)
EU szerver mindkettő.

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#115459) popey37


popey37
addikt

u

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#115460) lacibacsi válasza Brian O'conn (#115454) üzenetére


lacibacsi
addikt

Beleestem az egyforma avatarok csapdájába, mint Zodo nemrég velem kapcsolatban... :B

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#115461) jagada


jagada
őstag

Nem szoktam artyzni, de most megvettem a a Sexton II nevű csodát, és azt kérdezném az artystáktól, hogy melyik gombbal lehet azt elérni, hogy ahová pingelek/kattintok a minimapon oda ugorjon a külső nézetes célzó?

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#115462) robogo81 válasza jagada (#115461) üzenetére


robogo81
aktív tag

Aszt hiszem a jobb egérrel kell a mini mapon pingelni,és oda megy a célzó.

[ Szerkesztve ]

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#115463) zodo válasza stork13 (#115439) üzenetére


zodo
nagyúr

és mindenki más aki az akcióhoz hozzászólt.

Mentségemre szóljon csak egy éve játszom és eddig ilyennel még nem találkoztam hogy egyénre szabott küldetések vannak (vagy épp egyáltalán nincs) valamint a hivatalos oldalon sincs még mindig semmilyen infó.
Ezért értetlenkedtem de legalább kiderült ki mit kapott. :)

lacibácsi :)

(#115464) Atti777 válasza hitman77 (#115452) üzenetére


Atti777
senior tag

Még mindig ez van, az előbb sikerült belépnem pár perc után, és 51k ember volt az EU1-en, máskor 70-80k is simán szokott lenni...
Ki kellett lépnem, most próbálok megint belépni, de újra csak "server busy" hibaüzenetet kapok

Путин, иди нахуй!

(#115465) Antonius1978 válasza Atti777 (#115464) üzenetére


Antonius1978
addikt

Aha,egyszer lett volna hogy jokedvvel fogjak neki jatszani a premnap miatt, hogy penzt gyujtsek a fele aras dolgokra, errefel eluszott emiatt a hiba miatt.

(#115466) Argh!


Argh!
aktív tag

Jackpot küldetés nekem is 3 prem napot és 250 goldot adott. :K

(#115467) ako001 válasza Sixkiller6 (#115457) üzenetére


ako001
aktív tag

Nyilván nincs :DDD
Gondolod,ha egy ilyen megtörténne,nem ezzel lenne tele az internet,5 perc alatt? :D

"A pénz nem boldogit,de jobb egy limuzinban bőgni,mint a villamoson"

(#115468) Kiki18


Kiki18
őstag

sziasztok!
A turán III Nem elérhető már prémium shopban?

(#115469) Plasticbomb


Plasticbomb
addikt

Egy ideje nem játszottam a WZ-111-4-emmel, azt hiszem, meghálálta a pihentetést:

Replay

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#115470) kchryss


kchryss
addikt

Nem is tudtam hogy oda át lehet menni Malinovkán. Bár sok értelme szerintem nincs odamenni. :D

(#115471) soo277 válasza Kiki18 (#115468) üzenetére


soo277
őstag

Már nem

BT: wersoo#21211

(#115472) Kiki18 válasza soo277 (#115471) üzenetére


Kiki18
őstag

sajnálatos....köszönöm.
Van 800 aranyam. Ha esetleg szeretnék 5-ös prémium tankot venni (ezek vannak most 750 körül) akkor melyiket érdemes? Chi-Nu-Kai-ról hallottam sok jót, ezen gondolkoztam, de ha van jobb az is jó lenne.

Játékstílusomat tekintve szeretek heavyzni (tigris II és IS-3 ,könnyűtankok közül13-90-em is van amit szeretek, közepes tankok közül pedig a Párduc az etalon számomra)

(#115473) fradi81 válasza Kiki18 (#115472) üzenetére


fradi81
veterán

"Chi-Nu-Kai-ról hallottam sok jót"

Hol? :DDD

moto g72, Ninebot d28e

(#115474) Kiki18 válasza fradi81 (#115473) üzenetére


Kiki18
őstag

Játékstílusát tekintve úgy kell vele játszani mint a turánnal, nem? Támogató tank azt csókolom, nyomulni nem szabad vele.

(#115475) fradi81 válasza Kiki18 (#115474) üzenetére


fradi81
veterán

úgy rémlik az inkább td-ként használható leghátul, a turánnal lehet előrébb menni.

moto g72, Ninebot d28e

(#115476) xyvz2 válasza kchryss (#115470) üzenetére


xyvz2
tag

Tegnap este-éjjel láttam én is 3 év óta először, mondjuk nem tom mióta van ez a map...na a lényeg átment 1 Leo1 és csak lestem, T110E4-el álltam a szikla mögött vártam a suicide támadókat a parton, 1 WT Auf 100-al, ő a parton...és mindig csak hallottam hogy valami pattan... :F kb 3 perc után, mikor már 20 kopp volt,akkor jöttem rá hogy onnan lő egy Leó, de nem tudtam vele mit csinálni, van 1 kis domb és takarásban van nagyon jó hely... egyedül arty-val lehelhetett volna kiszedni a kis rohadékot, de olyan csapat volt hogy.....hagyjuk :O az enemy-k flankeltek el kellett fordulnom, na erre várt a Leó és análisan megküldött, pár goldal...a story lényege JÓ HELY !!!!!! NAGYON. És meghazudtolva magam, nem lehet felspottolni az artyknak ott ált a parton a Wt Auf és nem spottolta túl széles a folyó, csak mikor mindig előbújt és lőtt akkor lehetett látni 1pillanatra ez mondjuk az arty-k mentsége. Kiszedte a wt-t meg engem is...

[ Szerkesztve ]

(#115477) oke válasza xyvz2 (#115476) üzenetére


oke
senior tag

Sok mapon vannak ilyen helyek, de általában gyors tankok kellenek hozzá. Érdemes a youtubon körülnézni:

[Secret places]
[World of Tanks BEST SECRET PLACES #2]

[ Szerkesztve ]

(#115478) DaveHutt


DaveHutt
őstag

Sziasztok!
Klánt keresek semi-casual játékstílusban. 13k csata, 1800 wn8, 55% winrate. IS-3, Cromwell, Type 64 van.
Egyszer már toboroztak innen klánba, aztán nem voltam két hónapig és kirepültem. Mostanság nem tervezek ilyet, szóval szívesen játszanék veletek. :)

(#115479) Argh!


Argh!
aktív tag

Leporoltam a kis T21-et, az egyetlen tankom amin 3 mark van, egész jó kis kör lett. :K
[replay]

(#115480) jano_77 válasza ako001 (#115467) üzenetére


jano_77
nagyúr

Mi ez a Jackpot dolog? Tegnap sikerült az 1 nap prémium nap és nagy javítók, de nem dobott fel semmi egyebet!? :F
IJ?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#115481) Argh! válasza jano_77 (#115480) üzenetére


Argh!
aktív tag

Jackpot a küldetés neve. Valakinek nem adja be, nem tudom mi alapján, 1 millió kreditet ad vagy 3 nap premiumot + 250 goldot.

(#115482) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

bő 20.000 játék alatt ilyenem sem volt eddig: Lehväslaiho's Medal

- no es importante -

(#115483) hitman77


hitman77
senior tag

Sziasztok,

Nézegettem a shopban a Skoda T40-et, mert elég szimpatikus az adatok alapján. Mi a gyengéje ami miatt nem ajánlott? Jól tudom, hogy az ágyúja kap egy kis buffot a 9.15-ben?

(#115484) Dr.Én válasza hitman77 (#115483) üzenetére


Dr.Én
veterán

Az ágyúja igen, fog kapni egy kis buffot, :K
én anno azért adtam el mert papír tank volt... :B
Bár most gondolkodok azon hogy újra megveszem... :)

WOT: kissio

(#115485) h1mpi válasza hitman77 (#115483) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nekem a pokoli lassú szűkülése nem tetszett, sokáig kint kellett maradni vele és ahogy írták a papír páncélja miatt nem volt túl hatékony vele a játék...

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#115486) lacibacsi válasza Sixkiller6 (#115482) üzenetére


lacibacsi
addikt

Na igen. Az Epic medálokat nem osztogatják minden sarkon. Milyen érdekes dolog nem? Ha megkérdezik tőled, hogy a 20k csatád alatt volt-e már olyan, hogy közepes tankkal kilőttél két nálad kettővel nagyobbat, alighanem azt válaszoltad volna, hogy valószínűleg. De hát nem... Én tegnap kaptam egy Halonen medált. Bár már a harmadik volt, de ha nem olvasom el, hogy miért is kaptam, rá nem jöttem volna, olyan ismeretlen számomra. Pedig ott is "csak" arról van szó, hogy TD-vel kilősz két nálad kettő tierrel nagyobb tankot. Már-már bagatell dolognak tűnik, aztán mégsem az...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#115487) #84221696 válasza lacibacsi (#115486) üzenetére


#84221696
törölt tag

Az egy Stark's medálom miatt ég is a pofám.:DDD
Azóta sem ültem spg-ben. ;]

[ Szerkesztve ]

(#115488) KisApám válasza wwenigma (#115431) üzenetére


KisApám
addikt

Nekem is megvan az Excelsior, de az a 91 mm alap átütés meg a 0,4 szórás kicsit lehangoló. GOLD igényesnek tűnt nagyon. SAJÁT TIERjében nagyon rendben van, és szerencsére azért TIER limites.

Fele-fele arányban dob be TIER V-be és VI-ba?

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#115489) nightmare13 válasza KisApám (#115488) üzenetére


nightmare13
senior tag

Ugyan nem nekem címezted, de a saját tapasztalatom alapján inkább Tier V-be dob, kevesebb csatában voltam Tier VI ellen. Kell premium lőszer, de azért elég sok mindent át lehet vele csapni.

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#115490) KisApám válasza nightmare13 (#115489) üzenetére


KisApám
addikt

Hát ha nem negatívba jön ki az ember prém tank ellenére a kicsit sűrűbb GOLD haználat miatt, akkor OK.
Ahogy írtam: sajna a pontossága miatt nem túl könnyű puha pontra célozni.

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#115491) nightmare13 válasza KisApám (#115490) üzenetére


nightmare13
senior tag

25 csata körül mentem vele, eddig 3x voltam veszteséges, többin 10-30 ezer kreditet hoztam vele. Front páncélról a KV-1 is lecsúszik néha :)

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#115492) V.Dave


V.Dave
senior tag

miért nem enged be CT-re? Már vége is van? Nem ír ki semmit csak hogy connecting és forog a lánctalp a végtelenségig..

Xiaomi mi 8 6/128

(#115493) jahrn válasza wwenigma (#115451) üzenetére


jahrn
senior tag

Attol meg hogy legyek milliardjai imadnak szart enni az meg nem valtozik kaviarra. A borzalmasan szar celzasido (EGLD sem igazan segit rajta) es a meg ennel is fortelmesebb oldal iranyu kiteres nagyon korlatozotta teszi a Sturer hasznalhatosagat. Marad a ridgeline es a korridorok lefogasa, de igazan ebben sem kiemelkedo raadasul elso loves utan mindenki meg 2 mappal arrebb is latni fog es ugye a mozgekonysag is majdhogynem a TOG szintje mozog. Mondjuk ha lehetne valasztani h feltehetsz egy pontos es jo celzasideju 10,5 cm-t nagyobb ROF-fal az kibovitene a lehetosegeket. Es ne jojjon senki a tortenelmi huseggel....

(#115494) Dr.Én


Dr.Én
veterán

Azért a WG mai is kitett magáért...33 mecsből 11-et tudtam meg nyerni, de nagyon gyalázat volt....
IS-3 szépen fejlődik....jó kis pénz temető... :D

WOT: kissio

(#115495) Cucuska2 válasza jahrn (#115493) üzenetére


Cucuska2
őstag

Szerintem jó tank, csak nagyon magas vele az expected dmg, nagyon rontja a statot.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#115496) jr1994 válasza Dr.Én (#115494) üzenetére


jr1994
addikt

Én strongholdban is3-mal farmolok.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#115497) Enzolord válasza V.Dave (#115492) üzenetére


Enzolord
addikt

LEhet, hogy azért, mert jön a Teszt szerver 2.. És átállnak a szerverek..
De ez csak tipp.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#115498) kchryss válasza hitman77 (#115483) üzenetére


kchryss
addikt

Én megvettem most hogy le van árazva. Ahogy h1mpi írta a szűkülés az egyik gyenge pontja. Raktam rá ventit és célzásgyorsítot, most lettek 100%-osak a legények, de még mindig lassúnak érzem a célzást. Az a baj hogy nem csak a célzásidő rossz, hanem a mozgás közbeni szétesés és a lövés utáni szétesés is nagy. Gyakorlatilag még rosszabbak ezek az értékei mint a Cromwellnek. Cromwell vs Skoda T 40

Pozitívum a jó nagy alfája. Ha betalálsz valakinek annak fájni fog. Összességében nekem tetszik, nagyon igényli a skilles legénységet, de nem rossz tank. 9.15-ben egyébként ha jól tudom csak új lőszert kap amivel az átütése nő, az ágyú paramétrei nem változnak.

(#115496) @jr1994: Tier 10-es strongholdban? ;]

(#115499) KisApám válasza kchryss (#115498) üzenetére


KisApám
addikt

Pedig az elvileg 2,21 sec-es célzásidő célzásgyorsítóval és ventivel lemegy 2 sec alá. Annak igencsak jónak kéne lennie. Papíron legaláb is nagyon jó.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#115500) kchryss válasza KisApám (#115499) üzenetére


kchryss
addikt

Épp ezt írtam, hogy nem csak a célzásidő miatt bosszantó, hanem az ágyú többi soft statja rásegít erre. Konkrétan a toronyforgás utáni és a lövés utáni célkerszt szétesés az összes nem derp gunos 6-os med közül a legrosszabb. Az meg nem életszerű hogy becélzol egy helyet és megvárod míg odajön egy elleséges tank. :)
Vert stab sokat segítene, de az nem rakható erre a tankra. Ha lesz a legénységen bia, snap shot és smooth ride és buktával etetem őket, akkor lesz rendben a célzás.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.