Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#115101) Warton válasza Sixkiller6 (#115099) üzenetére


Warton
őstag

Jujj, de jó, mondjuk aObj260-ig ezeket már megcsináltam, de legalább így egy fokkal egyszerűbbek lesznek az obis küldetések. Én igazán annak örülnék, ha bedobnának egy másik küldetéssorozatot, alacsonyabb szintű tankokért. Eléggé befeszülősek ezek az obis küldetések és ezért annyira nem szeretem őket.

(#115102) jano_77 válasza Warton (#115101) üzenetére


jano_77
nagyúr

Én ugyan még csak a T-55A küldiknél tartok, nem is álmodom az Obisokról, de eljutottam odáig, hogy már ezeket sem figyelem, nem görcsölök rá! :N Tegnap előtt pl tök nagyot néztem, mikor pár csata különbséggel sikerült 2 artys küldit megcsinálnom - egyik az ölj egy tankot és sebezz egy másikat egy lövéssel.
Szal megyek, próbálom kihozni egy csatából a legtöbbet, ami tőlem telik - persze a noobokat osztom a chaten ;] - aztán ha vmi sikerül, akkor bódottá! :K

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#115103) po1son válasza Sixkiller6 (#115099) üzenetére


po1son
addikt

Köszi az infót, nem is néztem a változásokat, de így már tényleg sokkal egyszerűbb lesz. :R

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#115104) jr1994 válasza Sixkiller6 (#115099) üzenetére


jr1994
addikt

Lol pedig az az LT-10 pont azok közé a küldetések közé tartozik amikhez inkább skill kell mint mázli, szerintem az nem szorult nehezítésre. Igazán csak az objektes a nehéz, de az meg már legyen is nehéz.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#115105) jagada válasza jr1994 (#115104) üzenetére


jagada
őstag

"nem szorult nehezítésre"

helyett könnyítésre

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#115106) Sixkiller6 válasza jr1994 (#115104) üzenetére


Sixkiller6
őstag

arra tippelnék, hogy a két MT könnyítésnek örülnek a legtöbben. a t55a-nál az ölj 3 artit még csak-csak összejön 2-300 meccsből (persze már az is túlvan a hajtépés szinten, ld pár hete posztoltam egy képet, ahol a skulóm már úton volt a 3. spg felé, amikor vki más lőtte ki), de a 2 gyújtás sima genyó random dolog, őrületesen alacsony eséllyel, amire szinte semmi ráhatása nincs az embernek.
gondolom wg-nél is azt látták a statisztikákban, hogy extrém ritkán jön össze.

én örültem volna még ha a HT-15öt visszavágják kicsit, mert azt szinte csak Maus-szal lehet megcsinálni, de az még talán összehozható.

- no es importante -

(#115107) KisApám


KisApám
addikt

Ha a T67 szinte nem is létező páncélját ennyire eltüntetik, akkor remélem gyorsabb is lesz a kicsike, úgy értem tolatva.
És ha a torony páncélzat csökken, akkor legalább a döglassú torony forgásának gyorsabbnak kellene lennie majd. DE szerintem egy nagy l*szart fog.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#115108) jr1994 válasza jagada (#115105) üzenetére


jr1994
addikt

Persze, könnyítésre, benéztem :B

Mentségemre legyen, tegnap fél egyig tartott a landing...

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#115109) jr1994 válasza jr1994 (#115108) üzenetére


jr1994
addikt

Nézd már ezt is elírtam, fél 2 volt az.
Pár napja volt lehetőségem kipróbálni a német Bulldogot. Valóban jó cucc, jó a dpm, megvan az amcsi kistesó mozgékonysága, csak hát ugyanolyan papír. De a HE lőszere nagyon állat :D

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#115110) jozefgucci1 válasza jr1994 (#115109) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Sajna az alap lőszere baromi lassú és ez nagyon zavaró .Folyamatosan T10-es csatákat kap és ott is a városi mapok vannak túlnyomó többségben szóval egy picit megbántam , hogy megvettem .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#115111) kchryss válasza jozefgucci1 (#115110) üzenetére


kchryss
addikt

Vigyed 8-as SH-ra ott nem kap 10-es ellenfeleket. ;]

(#115112) jr1994 válasza jozefgucci1 (#115110) üzenetére


jr1994
addikt

Hát ja. Annyira én sem bánom hogy nem vttem meg, 10 prémium tank felett farmolásra már felesleges, legénységet húzni se az igazi, mert nincs 10-es light, ráadásul a ru-t el is adtam amint elit lett, nem szerettem. SH-n kreditbónusszal az IS3 is hoz körönként 40k-t, prémiummal 70-et.

XVM szerkesztésben profikhoz szól a kérdésem. Laptopon az fps oltárán áldozva leszámoltam az Aslainnal, és egy mezei xvm-et raktam fel, meg wotinfóról 1-2 kiegészítést pl csapatok össz hp-ja. A szerkesztéshez annyit értek hogy pl át tudom írni a minimap körök színét, de nagyobb átalakításokhoz még kevés vagyok.

A legfontosabb: az xvm konfig fájl hogy működik? Hallottam hogy van ilyen, de kb ennyi. Nem akarok minden modolásnál órákat szórakozni mire mindent újra megtalálok hogy hol is volt, jól gondolom hogy ez erre való?

Másik, hogy két dolog hiányzik
-hogy tudom a players panelen az ellenfélnél a csillagokat megjeleníteni?
-a wotinfóról leszedett bekapott sebzés számláló nekem nem működik, tudnátok linkelni egy működő megoldást?

Ezek lennének a legfontosabbak, még akarok egy-két dolgot alakítani rajta, de az főleg design.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#115113) po1son válasza KisApám (#115107) üzenetére


po1son
addikt

A toronyforgás néha engem is kikészít a páncél változtatásnak sok értelmét nem látom, mert eddig is papír volt. Persze szerintem még így is simán OP, ha jó kezekben van, mivel gyors, brutális camo és nagyon jó ágyú saját tierbe. Kicsikét olyan, mint az E25.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#115114) fradi81 válasza jr1994 (#115112) üzenetére


fradi81
veterán

damage panel

moto g72, Ninebot d28e

(#115115) jr1994 válasza fradi81 (#115114) üzenetére


jr1994
addikt

Működik, köszi! :R

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#115116) jozefgucci1 válasza kchryss (#115111) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Nálunk prém tankot nem lehet sh-ra vinni sajnos ! Kivétel a hatos SH-mert az bohóckodás és ott a CromwellB+Typ64 elmegy.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#115117) adrian360 válasza jozefgucci1 (#115116) üzenetére


adrian360
őstag

"CromwellB+Typ64 elmegy."
annyira elmegy hogy kb a legjobb két hatos SH tank :D

(#115118) jozefgucci1 válasza adrian360 (#115117) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Sok lehetőség ott nincs amúgy sem. a T37 még ami szokott menni .Nehéz tankot soha nem viszünk.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#115119) sanis77


sanis77
csendes tag

Van itt olyan klán "képviselő", akinél szokott lenni T6 vagy T8 SH?
Amelyik klánban vagyok, abban sajnos nem igazán akar összejönni, de én szívesen mennék.
Van olyan, ahova lehet csatlakozni légiósként?
sanis7 az ingame nevem.

(#115120) Warton válasza jozefgucci1 (#115116) üzenetére


Warton
őstag

Pedig az IS-3A, IS-6 simán jó lehet 8-as sh-n is.

(#115121) jozefgucci1 válasza sanis77 (#115119) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Légiósként nem nagyon lesz lehetőséged szerintem.Az max csak neked lehet jó a klánnak nem .Amúgy Vteps-ben minden este megy az sh van amikor kettő-három egyszerre.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#115122) sanis77 válasza jozefgucci1 (#115121) üzenetére


sanis77
csendes tag

VTEPS-be meg ilyen nagyobb klánokba szerintem nem férek be(pl még 10-es tankom sincs), azért akarok csupán légiósként.

(#115123) jozefgucci1 válasza sanis77 (#115122) üzenetére


jozefgucci1
addikt

A T10 tank nem feltétel .Nálunk csak T8CW van és T6-T8 SH !

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#115124) kchryss válasza sanis77 (#115122) üzenetére


kchryss
addikt

SH elsődleges lényege hogy nyersanyagot gyűjtesz vele a klánnak amivel különböző tartalékokat lehet aktiválni így bónuszok formájában vissza kapod a klántól. A légióssal az a baj, hogy ő nem gyűjt nyersanyagot és a klán bónuszait sem kapja meg, ezért csak akkor szoktak vinni ha nincs meg a létszám a klánon belüliekkel.

[ Szerkesztve ]

(#115125) jr1994


jr1994
addikt

Most a kampány miatt mi is a 8-as cw-t meg sh-t erőltettük, de szerintem ezután fel fogunk menni tier10-be (M-B-Z).

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#115126) Plasticbomb válasza jr1994 (#115125) üzenetére


Plasticbomb
addikt

MI a helyzet az M-B-Znél? Zolma még van? Gunther már rég nem játszik, Cruelt nem tudom, de néha hiányzik az a társaság.:)

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#115127) jr1994 válasza Plasticbomb (#115126) üzenetére


jr1994
addikt

Mostanában sokat cserélődött a társaság, aki több mint fél éve itt van az már régi tagnak számít. Cserébe egyre több lila játékos lép be a klánba, szóval van ennek pozitív meg negatív oldala is. De még mindig Zolma a parancsnok, és talán az emberek nevében is mondhatom, hogy jól vezeti a klánt, én legalábbis a vezetőséggel meg vagyok elégedve. Én úgy látom, hogy lassan, de biztosan erősödik a klán, például az egyik csapatunk ma 10:1-re verte az RSOP-t, ami azért nem kis dolog, és ha valaki egy éve azt mondja hogy top30-as klánok ellen nem kb az esélytelenek nyugalmával fogunk benni csatába, örültem volna de nem igazán hiszem el.

A régiek közül aki cw-n is aktív: Crush, Piratt, frensip, gizmó de így hirtelen ennyien jutnak eszembe, meg ami még hír hogy hosszú kihagyás után visszatért Apollo.
Jehoss-ra amúgy emlékszel? :D

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#115128) Plasticbomb válasza jr1994 (#115127) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Crush régi nevén cruel mchiken.:) (lehet már rosszil emlékszem, de volt egy idő, amikor a vezetők felvették a mchikent a névbe.:D De rég is volt, tényleg el kellett most gondolkoznom azon, hogy vajon jól emlékszem-e...:O) gizmo rémlik, Apollonak örülök! Jól tolta akkor is, jó volt vele is nyomulni.:)

Azért voltak érdekes esetek abban az időben is, azt nem mondom, hogy top30as klánokat vertünk, de igen meglepő eredmények jöttek össze.:D Jehoss. Nem, nem tudom mikor lépett be. Én lassan másfél, két éve nem voltam aktív, aztán kellett a main klánban a hely, így kiraktak inaktivitás miatt, akkoriban lett alakítva az MBZ2. Mostanában sokat gondoltam rá, hogy ha más nem, legalább ts-re feljárni a régiekhez, és jókat játszani, ökörködni velük, szóval öröm és boldogság, van itt valaki "otthonról".:D

Van most akadémia a klánnak? Rákérdezek majd Zolmánál.:)

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#115129) Space marine


Space marine
aktív tag

Sziasztok! GTX 650 Ti 1gigás verziót használ valaki? full hd-ben közepes beállításokkal folyamatos?

(#115130) Enzolord válasza Space marine (#115129) üzenetére


Enzolord
addikt

Én ugyan nem azt használom, de szerintem az karcsú lesz hozzá..
Proci mi van mellette?

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#115131) Space marine válasza Enzolord (#115130) üzenetére


Space marine
aktív tag

jelen pillanatban 5200+, és 9600gt 512mb :)) na most ha minden ok akkor ez lesz helyette: phenom X2 560 és ez a 650Ti.. mindenképpen javulás lesz, csak kb beszeretném lőni mit is várjak :)

(#115132) jozefgucci1 válasza Space marine (#115129) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Nálam 660TI+2Giga van és full HD-ben játszom közepes beállítások mellett fix50-60 FPs-el .Az adatlapomon ott a konfig amúgy .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#115133) 04ahgy válasza Space marine (#115131) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Van ám hozzá gyorstalpalónk: [link] ;)

A CPU lesz a karcsú, a GTX 650 Ti a GT 740-nél erősebb, és még azzal is futott 1080p-ben. Futni azért fog, ne aggódj.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#115134) Space marine válasza jozefgucci1 (#115132) üzenetére


Space marine
aktív tag

akkor kb alacsony, közepes között leszek 30+ -al.. kb.

már csak jöjjön rendbe a HA mert nem tudok privátot írni :(

(#115135) 04ahgy válasza Sixkiller6 (#115106) üzenetére


04ahgy
nagyúr

"Én örültem volna még ha a HT-15öt visszavágják kicsit, mert azt szinte csak Maus-szal lehet megcsinálni, de az még talán összehozható."

Meg lehet azt Type 5 Heavy-vel is.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#115136) Space marine válasza 04ahgy (#115133) üzenetére


Space marine
aktív tag

uuupsz, arról lemaradtam, bocs :(
most is fut, csak nem full hd-n.. egy tescogazdaságos felújitást találtam ki a gépen, ekkora kerettel sztem elég jól tudom növelni a teljesítményt, persze nem a 2016-os színvonalat nézem :))
köszi a megerősítést :)

(#115137) Enzolord válasza Space marine (#115134) üzenetére


Enzolord
addikt

Inkább intel procit vegyél alá.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#115138) jozefgucci1 válasza 04ahgy (#115133) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Tényleg ha már itt tartunk ! Nyárra szeretnék a gyereknek egy gépet összerakni és gondoltam átpattintom neki a videókártyámat és meglepem magam egy másikkal ! A kérdés , hogy érdemes cserélni ? Nálam csak a Wot-FarCry4-ritkán BF4 fut , míg a gyerek szereti CodBo-Cs:Go Minecraft játékokat .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#115139) Space marine válasza Enzolord (#115137) üzenetére


Space marine
aktív tag

ekkora felújitást most nem tervezek.. 2008-as gépet felhozom 2012-re :D

off: nálatok is ilyen lassú ma az egész lapcsalád? privátot nem is tudok küldeni..

(#115140) Enzolord válasza jozefgucci1 (#115138) üzenetére


Enzolord
addikt

Nvidia mindenképp.. :)
Ha már a gyerekkel cseszel ki a régi kacat videokártyáddal.. .. ;] ;] ;]

(#115133) 04ahgy Nekem egy I5 2400/ GTX670/ 8GB/ SSD pakkal HD felbontással szinte minden fullon, min 40 fps.. :) Nemsoká monitor upgrade, megnézem full HD-n is.. :)

(#115139) Space marine Ha már platformváltás, és nem a legújabb, akkor szerintem Intel felé tendálj, mert az AMD procik 1 magos ereje csapnivaló, főleg az alsó szegmensben, Intelhez képest..

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#115141) Space marine válasza Enzolord (#115140) üzenetére


Space marine
aktív tag

akkora váltás nincs mert alaplap marad, fogadja az "új" procit :)

(#115142) Enzolord válasza Space marine (#115141) üzenetére


Enzolord
addikt

Az tiszta sor, csak kérdés, hogy érdemes e ekkorát lépni, vagy érdemesebb kicsit többet spórolni egy nagyobb ugrás végett..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#115143) jozefgucci1 válasza Enzolord (#115140) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Az nem is kérdés , hogy marad Zöld a gépem ,de milyen ?

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#115144) csapee válasza Enzolord (#115140) üzenetére


csapee
senior tag

390-el most akkor noob vagyok? ;]
Amugy vicces hogy a Vga ram pont annyi ami a gepben van. Most 3-4 evig kihuzom talan vele.

Jajj most latom hogy Jozefa a bukott angyal is zold manos. :(( Nem lehet megteriteni, az ero tiszta oldalara. :D

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#115145) Enzolord válasza jozefgucci1 (#115143) üzenetére


Enzolord
addikt

Mennyit akarsz rászánni?
780-ast kapsz relative olcsón, és az ki fog szolgálni még egy jó darabig..
Nem hiszem, hogy most a 9es szériából kellene egy gyengébbet beszerezni, ár/értékarányban nem érné meg, szerintem.. ;]

(#115144) csapee Nem a 390 miatt vagy noob.. ;] ;] ;]
De való igaz, a sötét piros oldalon vagy... ;] ;]

(#115146) Space marine Szerintem akkor is érdemesebb rászánnod valamivel többet, ha már neki kezdesz.. Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld.. ;] ;] ;]

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#115146) Space marine válasza Enzolord (#115142) üzenetére


Space marine
aktív tag

nem kellene spórolnom, de egyszerűen nem szeretnék tízezreket költeni a gépre.. túl vagyok már azon a korosztályon :) majd talán pár év múlva full cserét csinálok, de addig ez is bőven megfogja tenni :)

(#115147) Emu válasza Enzolord (#115140) üzenetére


Emu
őstag

Azt hogy csinálod? Nekem i5-2400/8gb/HD7950/SSD fullHD-n számomra zavaró effektek lehúzásával fix 60 fps. Vagy neked bent van az élsimítás is?

Space marine: pedig wot szempontjából egy dualcore intellel is jobban járnál mint az X2-vel.

(#115148) Enzolord válasza Emu (#115147) üzenetére


Enzolord
addikt

Szerintem bent.. :) De majd otthon megnézem, hogy hogy vannak a beállítások.. ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#115149) Sebestyen01


Sebestyen01
őstag

Most ha aszondom hogy neha lemegy 100 fps kore akkor utalni fogtok? ;]

(#115150) Enzolord válasza Sebestyen01 (#115149) üzenetére


Enzolord
addikt

Természetesen... ;] ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.