Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#53103) K6000 válasza #43783936 (#53093) üzenetére


K6000
tag

Sajnos én is így vagyok vele de jó tudni, hogy a wg ezzel a tankkal nem csak engem rakott a szerszám rossz végére :D

(#53098) Jolet

kell egy jó pozíció és el kell találni a gyenge helyeket miközben magad távol tartod a sebesüléstől :-)
Hát én ilyen videókat vadászom, mert ennek a szerencsétlennek az álcája igen gyatra (másképpen nem tudom távol tartani magam a sebesülésektől), a 400 méter és felette távolságból meg egyszerűen nem tudok gyenge pontokat lőni, vagy bennem van a hiba vagy a tankban nem tudom...
Próbálom én, de ez a 2 dolog valahogy üti egymást, ha közel megyek, hogy tudjak gyenge pontot lőni, akkor én is célponttá válok, ha meg távol tartom magam, akkor meg nem tudok gyenge pontot lőni. Középút nincs mert ott meg is lőnek, meg le is pattanok.

ASUS PSCH-L 3.2GHz HT Intel. 4db Corsair 1GB ECC DDR ram 400MHz dual channel, SCSI U320 Seagate 73GB 16mb 15000rpm 2db (raid 1) + 2x WD160 RE (sata raid 0) + HP SCSI Dat72

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.