Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Watch S3 is van nálatok? Jobban érdekelne, mivel zártabb, mint a WearOS verzió, és a tárcsa tud-e valamit, meg stb.

Everybody lies.

(#2) Sys85 válasza Barthezz2 (#1) üzenetére


Sys85
veterán

Youtube-on a bemutatókat nézegetve semmit.
Csak cserélgethető dizájnelem.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#3) Ricardo


Ricardo
félisten

A band 8 pro erős ellenfele lesz a Galaxy fit 3-nak. Remélem lesz összehasonlító teszt.

(#4) novinyul válasza Barthezz2 (#1) üzenetére


novinyul
veterán

Jelenleg nem találtam rá programot amit tölteni lehetne. A tárcsa meg egy dizájn elem a cserélhetőségével, nekem tetszik hogy van rá lehetőség. 2 napja használom, de jobban bejön mint a WearOs tesó(1 hétig bírtam vele)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#5) Predatorr


Predatorr
őstag

Csak hát a szoftver, a bugok, egyéb hiányosságok (Watch Color, S1), és semmi frissítés... :(((

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#6) janeszgol válasza Ricardo (#3) üzenetére


janeszgol
félisten

Igen. Mondjuk engem pont a GPS nem érdekel, így a felárat nem éri meg nekem. (25k vs 35k.)

Aki csak foxposttal akar küldeni, attól nem fogok vásárolni!

(#7) Kotvanyovics válasza Ricardo (#3) üzenetére


Kotvanyovics
lelkes újonc

Iphone-hoz a Samsungot akartam megvenni, de kiderult hogy a Fit3 csak androiddal hajlando beszelgetni. Igy az Aqua-tol ma átvettem a Mi Band 8pro-t.
Elotte egy hetig egy Redmi watch 4-et probaltam.
Na ez a band 8 pro nagyon tutinak igerkezik.
Kerdezzetek ha tudok, akkor valaszolok szivesen.

(#8) mykes válasza Kotvanyovics (#7) üzenetére


mykes
csendes tag

Ellentmondásos infókat találok mindenhol. Végül lett NFC támogatás a global verziós Smart Band 8 Pro-ban?

(#9) Ricardo válasza Kotvanyovics (#7) üzenetére


Ricardo
félisten

" de kiderult hogy a Fit3 csak androiddal hajlando beszelgetni."

Ezt eddig nem tudtam.

(#10) Kotvanyovics válasza mykes (#8) üzenetére


Kotvanyovics
lelkes újonc

Nincs a globalban, s igy abban sem ami nalam van NFC.

(#11) Kotvanyovics válasza Ricardo (#9) üzenetére


Kotvanyovics
lelkes újonc

Cseteltem a samsung.hu-n emberrel illetve a ses.hu-n is emberrel.
Samsung.hu-s nem volt eleggr tajekozott :-).
A ses.hi-snak volt igaza, miszerint ios nem tamogatott, mert a Fit3 nak kell a Galaxy Wearalble alkalmazás, ami az appstore-ban nincs, csak a play store-ban.

A Fit 2 az mukodott iphone-al mert azt még a Galaxy Fit alkalmazassal lehetett ossze parositani, viszont a Galaxy Fit ios app-ba nem tették bele a Fit3 tamogatast.

Eredetileg a Fit3-at vettem volna, csak inkabb utana jartam, hat igy alakult.

De baromi ez a Band 8 pro. Erezhetoen simabb a menuje a Redmi Watch 4hez kepest. Meg a Redminek voltak furcsa dolgai a Mi Fitness appal, ez a miband 8 pro meg erzodik hogy simabban mukodik egyutt az appal. Szoval az lehet hogy tenyleg a xiaomi brand alatti cuccok a minosegi dolgok, a redmi pedig egy olcsobb kategoriát kepvisel. Bar azert a redmi watch 4is elegge rendben van, csak nekem a rezgoje nagon harsany volt a normal allapotaban is, illetve a gomb is felesleges szamomra meg a telefonalasi lehetoseg se kell. Szoval mi band 8 pro :-)
Alirol meg mar jon a jo jisz :-)

(#12) Kotvanyovics válasza Kotvanyovics (#10) üzenetére


Kotvanyovics
lelkes újonc

Na ezt sikerult jo hulyen leirnom.
szoval nincs NFC a globalban.
Aquan.hu-n a global verzio kapható (legalabbis az enyem az).
Bár szerintem kinan kivul csak global van.

[ Szerkesztve ]

(#13) novinyul


novinyul
veterán

Érkezett frissítés S3-ra de a Band 8Pro is kapott már :)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#14) Kotvanyovics válasza novinyul (#13) üzenetére


Kotvanyovics
lelkes újonc

Miband 8 pro kibontas utan tegnap egybol frissitett.
Aktuális friss verzió: 2.2.28.
Nincs nfc-s tamogatas benne a frissitest kovetoen sem.
Nem is lesz a global verzioban.

(#15) anti22


anti22
tag

Ez azért elég szánalmas hogy a band 8 pro nem kapott nfc fizetési lehetőséget. Legújabb pro karkötő. Ha ezt előre tudom akkor inkább a kínait veszem meg jóval olcsóbban aliexpressről.

Üdv:Anti

(#16) novinyul válasza Kotvanyovics (#14) üzenetére


novinyul
veterán

Az NFC funkciók az órára vonatkoznak. A karkötő nem tartalmaz NFC funkciót.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#17) Barthezz2 válasza novinyul (#4) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Köszi :R
Neked is Sys85!

Ziccert kár volt kihagyni a tárcsával :(

Everybody lies.

(#18) scyllarus válasza Predatorr (#5) üzenetére


scyllarus
veterán

Új a szoftver teljesen, ezen már Hyper OS van. Hogy jobb-e, jönnek-e frissítések, azt még nem lehet tudni. A remény hal meg utoljára.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#19) llspencerll válasza novinyul (#13) üzenetére


llspencerll
tag

.

[ Szerkesztve ]

(#20) Brekecs


Brekecs
aktív tag

Tegnapi frissítés után (xiaomi watch s3) hozzá tudtam adni az otp kártyámat a xiaomi pay-hoz , ma fizettem is vele tökéletes !
Bár van egy kis anomália a mi fitnessben ,ha a telefont újra indítom eltűnik a hozzárendelt kártya , ettől függetlenül megy a fizetés az órával ! mi fitnes törlése újra telepítése után megint látható a hozzárendelt kártya , érdekes !
Üdv

Windows 11 Pro x64 :-) Malwarebytes' Anti-Malware (Lifetime) + AdGuard (lifetime) ! + Wise Care 365 (lifetime) :-)

(#21) anti22 válasza Brekecs (#20) üzenetére


anti22
tag

Hát nem lenne rossz ha utólag egy szoftver frissítéssel a band 8 pro-ba is bele kerülne az nfc fizetési lehetőség. Mert gyanítom fizikálisan az nfc ott van ebben is mint a kínaiban. Csak épp szoftveresen nincs kihasználva. Amúgy nagyon szeretem. 2 hete használom már. Egyetlen hiányérzetet az nfc okozza. Azzal együtt egy tökéletes,minden igényt kielégítő fitness karkötő lehetne....

Üdv:Anti

(#22) mykes


mykes
csendes tag

Utana kerdeztem a naptar szinkronizacionak, mert az 8 Pro azt mondja engedelyezzem az appban, de ott meg nincs ilyen menupont. Ezt irta vissza a mi.com support
The schedule sync is only supported by MIUI phones with Android 6.0 and above or devices with iOS 12.0 and above, and can only sync the schedule information of the mobile calendar.

(#23) NYPD


NYPD
aktív tag

Ez mondjuk elég trágya, hogy vadászni kell egy olyan karkötőt, ami szögletes, tud nfc-t és GPS is van benne... Eddig azt hittem, a fit3 hozni fogja, de végül egyiket se tudja. A Band 8 prot vártam már bejelentése óta, hogy na majd ez. Erre ez se... Még a Huawei watch fit 2- t nézegettem, de arról is ellentmondásos infókat találok a neten. 2024-ben alapnak kellene lennie mindkét funkciónak...

[ Szerkesztve ]

(#24) scyllarus válasza NYPD (#23) üzenetére


scyllarus
veterán

Teljesen egyetértek, én is ezzel küzdök.
A Watch Fit 2 egyértelmű: az Activeban nincs nfc, a Classicban van, de csak alipay, azaz itthon használhatatlan.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#25) NYPD válasza scyllarus (#24) üzenetére


NYPD
aktív tag

Vagyúgy, köszi, akkor az is kiesett, várunk tovább...

(#26) Karavik


Karavik
veterán

E hónap elején vettem egy Xiaomi Watch S3-at fekete színben (Xiaomi 14-el együtt) , eddigi legjobb "okosórám". Korábban próbálkoztam többféle típussal/gyártóval ill. rendszerrel Asus, Amazfit, TicWatch legutóbbi Xiaomi Watch 2 Pro volt de mind csalódás vagy akku időben (WearOS-ek jellemzően) vagy használati értékben. Nekem az nem óra ami 1 napot se bír ki, elmegyek túrázni és már vissza út elején lemerül, vicc az egész. Két vízálló Amazfit órám pedig beázott.

Végre ezzel az órával minden faszán és stabilan működik, akku idő is remek, érintéses fizetés is simán elsőre megy, semmi fennakadás, minden logikus és ésszerű rajta. Két észrevétel csak:

#1. Mi Fitness appban a Xiaomi Pay kártya hozzáadás lehetőségnél egy idő után nem mutatja a korábban hozzáadott bankártyát: "Betöltés sikertelen Valami hiba történt" hibát dob. "Próbálja újra" gombot nyomogatva ugyanezt a hibaüzit dobálja fel megannyiszor. "Mégse" gombot választva elérehtővé válak a bankkártya "Hozzáadás" opció de errre pedig "9004 Rossz kérés. Lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálattal" hibaüzenet jön elő. Bár ettől föggetlenül az érintéses fizetés hibátlanul működik az órán továbbra is.

#2. Mi Fittness appban a DND szinkronázálás lehetőség bekapcsolással a teló programozott DND módból nem kapcsol ki. Automatikus/programozott DND bekapcsolás esete működik szépen, de reggel DND nem kapcsol ki a programozott időben.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#27) Karavik válasza Karavik (#26) üzenetére


Karavik
veterán

#1 észrevétellel kapcsolatban rájöttem, hogy ha repülő üzzemódba kapcsolom a telót majd kis idő elteltével repülő üzemmódot kikapcsolom, akkor megszűnik ez a probléma:

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#28) ludnik


ludnik
tag

Curve kártyát regisztráltam magyarországi régióba. Fog működi a Xiaomi Watch S3 Kínából rendelt Global verzióval?

(#29) Karavik válasza ludnik (#28) üzenetére


Karavik
veterán

Simán, amennyiben valóban global verziós az óra. Az egyik kártyám nekem is Curve:

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#30) MrFawlty


MrFawlty
újonc

Üdv! Adott egy pár napja itthon (online) vásárolt Xiaomi Watch S3. Nincs is semmi gond vele, azt leszámítva, hogy nem tudok vele xiaomi pay-n kártyát hozzáadni. Folyamatosan 9004-es hibát ír ki. Kérdésem az lenne, hogy ez az app hibája, az enyém, vagy esetleg itthon vásároltam nem global verziós órát? Illetve honnan lehet megállapítani, hogy milyen verziós az óra? Köszi

(#31) MrFawlty válasza MrFawlty (#30) üzenetére


MrFawlty
újonc

Update: nem az órával volt a probléma, korábbi xiaomi telefonommal ugyanabba a Mi Fitness accountba bejelentkezve egyből sikerült egy OTP-s kártyával megoldani a problémát. Eredetileg Nothing Phone 2-vel próbáltam, gondolom valami biztonsági probléma lehet a háttérben, nem felel meg a telefon a feltételeknek (bár lehet semmi köze ennek a valósághoz). Szóval, ha valakinek Nothingja van, nem biztos, hogy fog tudni kártyát hozzáadni az appban.

[ Szerkesztve ]

(#32) Csocsesz75


Csocsesz75
őstag

Xiaomi Watch S3 - Samsung S22 páros.

Akinek folyamatosan 9004-es hibakódot dob a Xiaomi Pay a MiFitnessben az nézzen rá a telefon beállításaiban, hogy a fejlesztői beállítások be van-e kapcsolva.

Nekem be volt, kikapcsoltam és a hibakód azóta nincs ( köszi "bicikli77" ).

[ Szerkesztve ]

(#33) szeljanos


szeljanos
tag

Sziasztok!
Nekem is a 9004-es hibakód jött szembe,viszont nekem a reülő mód be, majd kikapcsolása segített. Más nem sajnos.

[ Szerkesztve ]

Alcatel302►Nokia3410►SamsungSGH-E770►SamsungWave723:Bada1.0-Bada2.0►SamsungGalaxySAdvance:Android4.4.2/Slimkat/►SamsungGalaxyS4LTE+(I9506):Android5.0.1/Lollipop/-CM13/MM/►SamsungGalaxyS7(SM-G930F)-Android7.0-8.0►SamsungA71-Android12►Xiaomi12-Android12

(#34) Karavik válasza szeljanos (#33) üzenetére


Karavik
veterán

Egyértelmű, már írtam feljebb, erre én jöttem rá. A bugot közben jelentettem hivatalosan.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#35) Csocsesz75


Csocsesz75
őstag

Ezt a röpcsi módos hibakezelést én is kipróbáltam de nekem nem javult meg tőle. Tovább kutakodtam a neten és egy külföldi fórumon az S1 Active-val kapcsolatban találtam ezt a fejlesztői beállításos megoldást és jó lett. Valószínüleg valami biztonsági fenyegetésnek veszi a MiFitness.

Írjuk már össze, hogy ki mit tart még hibának és esetleg azokat is lehetne jelenteni.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.