Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#210101) Viktoár válasza Chris0321 (#210100) üzenetére


Viktoár
addikt

A legénység még ifjonc koromban lett képezve, nem volt erőm átképezni mindenkit.
De nem erre gondoltam. :N

Üdv:Viktor

(#210102) jr1994 válasza Viktoár (#210099) üzenetére


jr1994
addikt

Négy fős szakasz. Haaaax! :))

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#210103) Viktoár válasza jr1994 (#210102) üzenetére


Viktoár
addikt

Azaz! :DDD De hogy hogyan lehet azt nem tudom csak elfogadtam csata alatt a "meghívást" és a végén néztem hogy négyen voltunk. :C

Üdv:Viktor

(#210104) 3 válasza e-newsee (#210081) üzenetére


3
senior tag

A WoT-ban csak az árnyékokat számolják RT-vel.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#210105) 3


3
senior tag

[link]

[ Szerkesztve ]

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#210106) Black_Sheep


Black_Sheep
tag

Nekem ennyi volt a ranked, sőt bármilyen csata, ami az EU1-en van:

Totálisan játszhatatlan. Inkább megvettem a Kampfpanzer 50t-t, nem éri meg az idegeskedést.
A tank maga nem rossz, bár nem érzem annyira pontosnak, mint papíron. Az artyt nem szereti, egyből gyújtott, szerencsére a csoki mellett tettem bele tűzoltó direktívát.

(#210107) e-newsee válasza 3 (#210104) üzenetére


e-newsee
addikt

Hmm... mit is csinál egy tárgy, ha a lámpafény útjába kerül?
Jaaa, igen! Árnyékot vet! ;]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#210108) jr1994


jr1994
addikt

Mit kell teljesiteni az ötödik ranked tokenhez?

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#210109) Djuree


Djuree
félisten

na lenyomtunk par 3as mirnyt idegenekkel, nem olyan veszes pedig nem is dumaltunk, csak kellenek a jo egyeni skillek. meg is lett mind az 5 ficko, be is raktam mindenkit az obj430ba, azt is most vettem meg. :DDD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#210110) Barret001 válasza Djuree (#210109) üzenetére


Barret001
addikt

Ügyes visszatérés :)

(#210111) kchryss válasza jr1994 (#210108) üzenetére


kchryss
addikt

#209677

5. tokenhez arany ligában kell végezni.


Akik végigmásszák az összes divíziót azok lesznek besorolva a ligákba.
Legjobb 20% arany, következő 30% ezüst, maradék bronz.

Az hogy mennyire nehéz bekerülni az arany ligába attól függ hogy hányan és milyen teljesítménnyel teljesítik az összes divíziót.
Általában szuperunikum teljesítmény kell hozzá. 100% hatékonyság felett szokott lenni az alsó határ. Én a közelébe sem kerültem egyszer sem az arany ligának.

(#210112) Raidon


Raidon
őstag

Lenyomtam a 20 kör selejtezőt. Mondom teszek egy próbát... hát mondanom sem kell, hogy este 150-300 as latencyvel élvezet volt játszani. Elővettem a Progettot a TVP-t T100LT-t. 5 meccsből 5-ös szint a harmadik divízióba. 300%/75% egyéni... kiváncsi vagyok, hogy ma mit fog hozni a szerencse.

"A háború első szabálya (...): soha ne teljesítsd az ellenség vágyát!" George R. R. Martin

(#210113) Djuree


Djuree
félisten

vhol meg tudom nézni az egyes ágyúk mettől meddig tudnak sebezni? mert az oké hogy az átlag mondjuk 440 de gondolom az nem 1-től 880-ig lőhet. :D

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#210114) adrian360 válasza Djuree (#210113) üzenetére


adrian360
őstag

+-25%. de ha rámész a lőszerre akkor kiírja tól-ig, hogy mennyi lehet

(#210115) jano_77 válasza Viktoár (#210103) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ez mondjuk tényleg felettébb érdekes! Először azt gondoltam, hogy Mirny-ztetek, de ahhoz meg túl sok a létszám csapaton belül. Fura nagyon! Ismét egy bug.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#210116) phoenix1989 válasza kchryss (#210111) üzenetére


phoenix1989
őstag

Na ezért volt jo a leg első rangsorolt. Ott nem ez alapjan kerultel ligakba, hanem milyen magasra jutottal. Ha,kinyomtad az osszes szintet ami utan kaptad a cuccokat mehettel feljebb . Igaz ott mar nem jartak ajandekok a szintekert de minel magasabbra mentel annal jobb helyezest ertel el es kerultel a ligaba. Igy ha % oksan szar is voltal de magas szinten aranyban lehettel csak kitartas kelledt.

(#210117) Djuree válasza adrian360 (#210114) üzenetére


Djuree
félisten

köszi, el is felejtettem hogy a lőszernél is kiírja. :))

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#210118) jr1994 válasza kchryss (#210111) üzenetére


jr1994
addikt

Köszi!

Hát ez tényleg nem lesz egyszerű. Kár, mert az első etapot kihagytam, így most 5+4 kéne. Megpróbálom, aztán meglátjuk mi lesz.

Nem játszottam rankedet amióta ez az új rendszer van, a Kpz 50t-t is most fogom behúzni.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#210119) ollie válasza phoenix1989 (#210116) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

És az mennyire jó egy rangsorolt játékmódnál, hogy egy rossz játékos is bármilyen magas szintet elérhet?
Nem, nem jó.

***

(#210120) phoenix1989 válasza ollie (#210119) üzenetére


phoenix1989
őstag

mért annak mi értelme hogy ugy kell nekiállnod valaminek hogy tudod esélyed sincs? ha legalább vetted a fáradtságot és tettél érte meg volt az eredménye. itt szimplán semmit nem kapsz a befektetett idődért cserébe. az volt a normális amikor a magas rang volt a szempont nem a %. igy az unicum is kénytelen volt több időt rászánni mert ha nem játszik tovább akkor egy rossz játékos is beelőzheti ha magasabbra megy. itt meg beéri egy 200% os teljesítménnyel és kész.

ja még hozzá tenném hogy ugyebár RANGsorolt a neve mert a megszerzett rangoknak kéne számítani.

[ Szerkesztve ]

(#210121) Djuree válasza ollie (#210119) üzenetére


Djuree
félisten

az a baj ebben a mostani módban csakis a szerencsén múlik minden, teljesen mindegy mennyit játszol vagy mennyire vagy jó egyéniben. legalább az egyik lehetne fix, de hiába játszol sokat és/vagy hiába vagy jó nem garantált a jó hely....és ez így nagyon szar, én pl. hozzá se kezdek, ill. játszottam párat de nem folytatom.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#210122) ollie válasza phoenix1989 (#210120) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Miért kéne esélyt adni a rossz játékosoknak arra, hogy bekerüljenek a top játékosok közé? Milyen gondolkozásmód már ez? Tanuljon meg a rossz játékos játszani, és akkor lesz esélye.

***

(#210123) phoenix1989 válasza ollie (#210122) üzenetére


phoenix1989
őstag

na azért álljon meg a menet. ez egy rangsorolt . vagyis rangokat kell elérni. aki magasabbra jut az nyer. ez lenne a lényeg. ez kb olyan mintha a katonaságnál a kis újonc mondaná meg az ezredesnek mit csináljon azért mert a katonai vizsgán 1% al jobban teljesített. azért mégis csak magasabb rangú. és ez eredetileg erről is szólt. ez már nem rangsorolt.
egyébként meg a top játékos vegye a fáradtságot és tegyen bele több munkát. hogy ne előzzék meg. ez lenne a normális.

[ Szerkesztve ]

(#210124) phoenix1989


phoenix1989
őstag

ez hogy a fenébe ment mellé? xD

[link]

(#210125) Barret001 válasza phoenix1989 (#210124) üzenetére


Barret001
addikt

Egyszerű! A lőszer kilépett a löveg vonalából.A wotban ez löveg sérülés nélkül lehetséges:) A valóságban Ilyen nincs,de a wotnak ahhoz semmi köze.Nem volt még ilyen neked??? Ez sokkal közelebbről is előfordul,ellenségbe dugott csővel is... :P

(#210126) phoenix1989 válasza Barret001 (#210125) üzenetére


phoenix1989
őstag

olyan volt már régen hogy menet közben a torony oldalából lőttem xD meg amit régen szeretett a játék az a sarkon kiugrás közben el lőni a sarkot pedig teljesen kint vagy a célon xD

(#210127) jr1994 válasza phoenix1989 (#210123) üzenetére


jr1994
addikt

Szerintem alapvetően nincs gond ezzel a rendszerrel. A létrán ugyanúgy végig lehet mászni mint régen, és közben is szép jutalmakat ad. A végén egy szűkebb réteget rangsorolnak, ezért az arany ligába nehezebb lesz bekerülni, de ez sem feltétlenül baj. A tankot aki mindhárom szakaszban játszik, simán megszerezheti.

A meta érdekes. Tegnap végeztem a második divízióval. Itt már voltak nehéz csaták, ahol alig volt gyenge játékos, de most (még) nem állt be repesszel tornyozós szuper heavy meta. Inkább főleg medek voltak. Mondjuk megértem hogy nincsenek heavyk, sok a nyílt pálya és minden csatában 2 jeff...

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#210128) 3 válasza Barret001 (#210125) üzenetére


3
senior tag

Ha nem játszik közbe nagy késés vagy bug, a löveg oda mutat, ahová célzol (pontosabban a célzókör közepében becsapódó lövedék röppályájához tartozó irányba (tüzéreknél a legkönnyebb megfigyelni, hogy a cső arra áll, amerre egy lassú lövedék célba juttatásához állnia kell, nem pedig egyenesen a célzott pont felé)). A szabályok szerint a kilőtt lövedék becsapódási pontja a célzókörön belülre esik, akkor is, ha az 20 méteren belül van, és akkor is, ha 800 méterre, függetlenül attól, hogy az általad célzott célpont 200 méterre található.

Belátható, hogy nem mindig jöhet a lövedék a csőből, hiszen a löveg elsütésekor számolja ki a játék, hogy a célzókörön belül hová fog esni a lövedék, és ahhoz - a lőszer sebességét figyelembe véve - milyen röppálya tartozik.

Ha kényszerítve lenne a cső-lövedék szinkron, az egyik esetben a lövedék pályája nem esne egybe a cső vonalával, és bután nézne ki, hogy a cső végén szögben jön ki a lövedék. A másik esetben pedig a lövés pillanatában a csövet kellene a lövedék pályájára "rántani", ami szintén hülyén festene. A lag okozta látszólagos célzás és a szerver által látott célzás után számított csőállás-röppálya különbség még ezen felül lenne (pl. adott esetben az előbbi kettőt együtt kellene alkalmazni).

A WG a harmadik - szintén hülye - lehetőséget választotta, mert egyszerű és könnyen érthető: a löveg a célzókör közepébe céloz, a lövedék meg mindentől függetlenül arra indul el, amerre a szerver küldi.

Az újak kedvéért írtam le. :)

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#210129) phoenix1989 válasza jr1994 (#210127) üzenetére


phoenix1989
őstag

én akkor is kitartok amellett , hogy az eredeti első ötlet volt reális. ott nem kaptál ugyan aranyat csak ha ligába kerültél és a szezon végén, ezért játszottak vele többet. értem én hogy így most könnyebben hozzáférnek a rosszabb játékosok is a gold-hoz de a ligába jutásnak nincs köze az úgymond Rang hoz( már mint az alap 30 után.). pedig a mód neve alapján annak kellene számítania. személy szerint ezt le is zártam. ez az én véleményem és mindenkinek joga van a sajátjához.

(#210130) ollie válasza phoenix1989 (#210123) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A példád rossz. Egy versenyben annak kell magasabb helyezést elérnie, aki jobb abban a versenyszámban, nem pedig bárkinek, aki elég időt fektet bele.

***

(#210131) Viktoár válasza jano_77 (#210115) üzenetére


Viktoár
addikt

Közben gondolkoztam hogy hogyan lehetett. Arra jutottam hogy a csata kezdetekor volt egy 2 fős szakasz. Majd csata alatt kilőtték őket így nem volt "aktív" szakaszunk amikor a csata végén meghívott a grille. Tehát még egyszer kiosztható volt az 1-es szám a szakasznak, de ez csak egy tipp. Nincs kedvem megkeresni a replay-t és megnézni hogyan történt. :N

Üdv:Viktor

(#210132) phoenix1989 válasza ollie (#210130) üzenetére


phoenix1989
őstag

nem rossz. rangokról van szó .kicsit gondolkodj

(#210133) MZsoltee válasza phoenix1989 (#210132) üzenetére


MZsoltee
veterán

Gondolkodjunk együtt!

A ragot mivel lehet kiédemelni? Nem csak az eltölött idővel, hanem a jó, jobb, kiemelkedő teljesítménnyel is.
Sajnos sok fegyveres testületben az eltölött idő után jár a rang, ami szerinem nem jó. Az eltöltött idővel az egyén nem lesz feltétlen, nagyobb tudású, hatékonyabb, hasznosabb munkatárs így se rangban, se fizetésben nem érdemel többet.

De a középkorban is mivel lehetett rangot kiérdemelni? Kiemelkedő teljesítménnyel, vagy születési előjogon.

[ Szerkesztve ]

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#210134) phoenix1989 válasza MZsoltee (#210133) üzenetére


phoenix1989
őstag

xD oké ettől még nem sprint. és amugy meg de.. mért ne lenne jó? a szakmádban is az eltöltött idő után leszel jobb . nem a kezdetekben.

[ Szerkesztve ]

(#210135) peterson79 válasza phoenix1989 (#210132) üzenetére


peterson79
őstag

Visszaolvastam kétszer, de nem értem az analógiád vagy a példát, ha így kell mondani.
Jelenleg az van a Ranglétra tetején akinek a legjobb az eredménye. Adott számú csatában arányában megszerzett Chevron-ok, Sáv-ok százalékában többet szerzett, mint a többi. Ha innentől nem játszik többet, szerintem le fogják tolni az első helyről, de lehet valamit félrenézek vagy értek.

Lehet Te is valami ilyenről beszélsz, bár ezt a Tábornokos dolgot nem vágom.
Véleményem szerint egy piroska tudású játékos a büdös életben nem fog felkerülni semmilyen ligába, akárhány meccset is játszik le. Ha meg bekerül valamilyen véletlen folytán, akkor is max a Bronz ligába, hiszen arányában nem szerezhetett többet, mint egy Aranyligás, akkor ott lenne azok között.
Az addig elért eredménye alapján meg megkapja a jutalmát, menet közben szintenként és majd a végén is.
Nem tudom mire ez a nagy sírás egyébként - már sokadjára és ne vedd magadra - , akinek nem megy, az ne játszon vele. Fel kell fogni, hogy ennyi a tudás és a szerencse keveréke. Ha meg többet akarsz szerezni, akkor meg harcolj, tegyél meg mindent érte...de ne sííírj.. hanem küzdj, mint egy fééérfiii. Ezt amúgy tényleg így gondolom. Annyit picsogtok itt néhányan, rossz olvasni. Mint az óvoda...
Peace, nem Neked szánom, de biztos kiérzed a lényeget belőle és szűrd le ahogy akarod...

(#210136) ollie válasza phoenix1989 (#210134) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ki beszél itt a kezdetekről? Senki sem említett olyat, ezt te találtad ki. Viszont az tény, hogy az eltöltött idő önmagában senkit sem tesz jobbá a játékban vagy a szakmájában. Vannak akik 10 éve WoT-oznak, és segghülyék a játékhoz.

***

(#210137) phoenix1989 válasza ollie (#210136) üzenetére


phoenix1989
őstag

utoljára irom le. RANGsorolt. Rangokat kell szerezni ez alapján sorol be. vagyis ez alapján kellene mert ezt jelenti. de itt nem a rangod számít. az első rangsoroltat keressétek visza hogy működött. ott valóban a rang számított. és én be is fejeztem mert nem fogok itt feleslegesen vitatkozni.

peterson79
nem sírok mert baromira leszarom szimplán nem értek egyet az egész megoldással. jobb volt amikor a RANGsorolt a RANGról szolt nem arról hogy nyomunk egy sprintet aztán ennyi.

(#210138) MZsoltee válasza phoenix1989 (#210134) üzenetére


MZsoltee
veterán

Nem feltétlenül, mert ha fejlődik a szakma is, akkor pl egy kezdő akár sokkal jobb szaktudású lehet, mint egy régi motoros, aki nem fejleszti magát. Valóban lehet valaki jobb, idővel a szakmájában, ha fejlődik. De egy idő után eléri mindenki a maxiumumot, így vagy úgy. Van majd 20k csatám, de egy átlagos vagy az alatti játékos vagyok. Szóval nem vagyok kiemelkedő ebben, nem érdemlem meg hogy díjazzanak. Egy a lényeg, hogy a minőséget, tudást kell díjazni, nem a mennyiséget. SZVSZ!

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#210139) phoenix1989 válasza MZsoltee (#210138) üzenetére


phoenix1989
őstag

azért ez elég erős lenne de ahogy gondolod. [link]

(#210140) dualface válasza phoenix1989 (#210137) üzenetére


dualface
tag

A fő probléma, hogy te a RANG szó jelentésén lovagolsz, nem pedig azon, hogy a WG a ranked battle játékmóddal a randomtól eltérően a játékos egyéni teljesítményét értékeli.
Ebben a játékmódban ennek az egyéni teljesítménynek a mérőszáma nem a rang, meg nem a lejátszott csaták száma, hanem sráfszerzési hatékonyság.

Persze sokan elégedetlenek, hogy folyton vesztenek, de szabad szemmel jól látható, hogy a nagyon jó játékosoknak magas ez a mérőszám, ezért van tele a golden league superunikumokkal és nem kék-zöld játékosokkal. Valószínűleg én is elégedetlen lennék, bár nekem idén kimaradt a ranked, meg úgy általában a wot is eléggé...

A wg elérte a célját, amit az elején nem sikerült azzal a rendszerrel, amit neked jobban megfelelt, mert időd volt. Csak a wg itt nem az időt szeretné jutalmazni, arra ott vannak a maratonok...

(#210141) phoenix1989 válasza dualface (#210140) üzenetére


phoenix1989
őstag

Azért lovagolok rajt mert a jelentése ezt jelenti hogy a rangomat jutalmazza. ott a link olvasd el . első körben igy is volt ez volt a normális. akkor nevezze el sprint futamnak mert itt az számít. ennyi . de zárjuk már le. ugysem fogok egyetérteni veletek és ti sem velem.

(#210142) dualface válasza phoenix1989 (#210141) üzenetére


dualface
tag

Én egyetértek veled. Csak a szó jelentésének semmi köze a játékmód céljához. Így nevezték el az elején, jól hangzott és ennyi.

(#210143) phoenix1989 válasza dualface (#210142) üzenetére


phoenix1989
őstag

-.- volt köze az elején, ezért is nevezték el igy . vagy nem? xD

"A játékosok pozíciója a szezonvezetők rangsorában a szezon alatt megszerzett pontjaik számától függ. Minden új rang 1 pontot ér."

(#210144) dualface válasza phoenix1989 (#210143) üzenetére


dualface
tag

"...ezért is nevezték el igy . vagy nem? xD"

Nem.

(#210145) phoenix1989 válasza dualface (#210144) üzenetére


phoenix1989
őstag

hmm akkor mégis miért a rang számított?? hisz 1 rang = 1 pont xD

vagy te ott voltál amikor kitalálták?

[ Szerkesztve ]

(#210146) dualface válasza phoenix1989 (#210145) üzenetére


dualface
tag

Az eszmefuttatásod hibátlan és kikezdhetetlen.
Mindenki, aki mást mond az helikopter.
Én is. További jó rangsorolást.

(#210147) phoenix1989 válasza dualface (#210146) üzenetére


phoenix1989
őstag

kérlek olvasd el a linkben hogy miből állt a dolog. ha annak érzed magad a szíved joga de én ilyet nem mondtam.

(#210148) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

Azért ilyet még randomban se nagyon látni :DDD

Úgy húzódott vissza oda mindenki mint a patkányok a betörő víz elől.




"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#210149) hulp01


hulp01
senior tag

Mi van már ezzel a fos játékkal? 3-400-as ping és folyamatosan pirosan villog. Mintha diavetítést néznék. A speedtest szerint semmi baj a netemmel. Luxemburgi szerverre is 40-es pinget ad. Egy fél órája játszhatatlan. És tegnap is ez volt.

(#210150) 3 válasza Viktoár (#210131) üzenetére


3
senior tag

A csata és a csataösszesítő szakasz-számozása független egymástól.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.