Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#210801) kchryss


kchryss
addikt

skill4ltu nemrég ment egy 2165 alap xp-s kört. Lengyel 8-as heavy, 8k dmg. Csata visszanézhető: 4:47:20-tól

(#210802) Djuree


Djuree
félisten

amx 30b milyen tank? lehet megvennem.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#210803) kchryss válasza jano_77 (#210800) üzenetére


kchryss
addikt

Elvileg számít a track és a spot is. És igen csak az számít spot általi killnek amit te spotolsz egy olyannak aki nélküled nem látná. Nem olyan nehéz küldetés ez csak jó pálya kell hozzá.

Végül kiváltottad a chimerát paranccsal?

Én is a szövetséges küldetéseket csinálgatom most az obj279e-nél. Csak én az artys küldetéseket. Van legalább 5 küldetés a 15-ből amit vagy csak artyval lehet megcsinálni vagy azzal a legkönnyebb.
Gusztustalan jószág az angol 10-es arty. Most vettem meg akcióban. Múltkor írtam hogy tervrajzokból fejlesztettem ki és mentek bele a halloween-es eventben szerzett legények.

Beaktiváltam azt a küldetést ahol 10 csata alatt kellett volna 50 tankot kábítanom. 7 csata alatt végeztem vele kitüntetéssel.
Volt egy csatám ahol 12 és volt egy ahol 11 tankot lőttem meg: [kép] [kép]

(#210804) jano_77 válasza kchryss (#210803) üzenetére


jano_77
nagyúr

igen, úgy voltam vele, hogy inkább kiváltom, aztán próbálok haladni a 279 küldikkel - bár amilyen nehezek, nem nagy haladásról lehet beszélni sajnos :U - és majd próbálok javítani, hogy visszakapjam a parancsokat. Köszi hogy megnézted. Nem értem akkor miért nem adja meg nekem, amiket spottolok csak és nincs track. :(

CGC nekem is meg van, lehet majd próbálkozom én is az artys küldikkel. ;) :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#210805) kchryss


kchryss
addikt

Mai első SH csatám. 1 HP-val sikerült nyernem és az ellenfélnek is 1 HP-ja volt mikor kilőttem. :DDD

#210804 jano_77
obj279e szövetséges:
1-es és 2-es küldetést könnyen megcsináltam.

5, 9 és 11 arty küldetés - az 5-öst csináltam meg tegnap kitüntetéssel amiről írtam. Ott arra figyelj hogy addig nullázd a küldetést amíg nem jön össze egy olyan csata ahol sok tankot kábítottál. Meg nyilván zárd ki az artynak rossz pályákat. Nem tűnt egyébként nehéz küldetésnek mert 4-5 tankot szinte mindig kábítottam és mellette becsúszott pár nagyon jó kör mint amikről raktam be képet. Ha már egy tankot meglőttél akkor meg nyilván próbálj meg másikat lőni még akkor is a küldetés nélkül azt lenne célszerűbb akit már lőttél.

8, 10 és esetleg 14 szintén arty-val teljesíthető legkönnyebben. Nincs most kedvem normálisan játszani ezért csak napi tokenért artyzgatok. A küldetések fele elvileg meglesz így. A másik felét még nem néztem, biztos vannak szopatós küldetések amik nehezek lesznek, de ez az obj279e küldetésektől el is várható.

[ Szerkesztve ]

(#210806) EQMontoya válasza jano_77 (#210799) üzenetére


EQMontoya
veterán

Nem küldi céljából, csak úgy, épp játszogattam, szerintem valami ilyesmit kellene csinálnod.

Viszont a WG-nek azért apja faszát, hogy tier6 csatában spotolom a fél világot (és jó helyen spotolgattam, rommá is lőtte az ellent a csapatom, ez látszik a statomon is), majd kapok egy class II-t. Tier 6-ban mit csináljak egy Tier4 scouttal, mégis? :D

Olyan szempontból persze oké, hogy így is a 2. legtöbb XP-t kaptam a csapatomban, de ennél többet tényleg nehezen tehettem volna.

Same rules apply!

(#210807) Barret001 válasza EQMontoya (#210806) üzenetére


Barret001
addikt

Rossz tankot választottál :D Evvel a tankkal piszok jól kell teljesíteni,hogy kapjál akár első osztályt...Ász kört meg sem említem.

(#210808) peterson79 válasza EQMontoya (#210806) üzenetére


peterson79
őstag

Inkább a többi, kiváló játékos apja faszát, hogy stílszerű legyek. Nem a WG teszi magasra a lécet, már bocs. Meg kell védjem szegényeket. Lassan már azért is ők lesznek a hibásak, hogy drága a villany, meg a gáz, meg a Zinternet...

(#210809) 3


3
senior tag

Ma hatig lehetett kártyákat húzni, de azért még most is engedett négyet választani. Persze ajánlatok már nem voltak, csak négy pörgő kártya, aztán oldalfrissítés után egy "Sorry, it’s gone!" üzenet.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#210810) jano_77


jano_77
nagyúr

Ebben a pillanatban forgattam, még szinte forrók a kártyák. Ilyen durva csomagokat sem sikerült eddig megcsípnem.

EQMontoya: nem azzal van a gond, hogy hogyan kell spottolni, hanem, hogy olyan tankot deríts fel, amit más már nem láthat, mert ha úgy lövik ki, akkor bukta a küldi. :U :(

Játék:
Nektek is frissített ma reggel a játék? Megint volt vmi javító folt? :F

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#210811) e-newsee válasza jano_77 (#210810) üzenetére


e-newsee
addikt

Azért ez az automata oldalfordítás nem az igazi. A "credits"-et "stáblistának" fordítani... :W
Oké, hogy azt is jelenti, de alapból mégis csak "hitel". Látszik ezen a fordítón a közösségi mivolta, és, hogy nem sok lektorálás van a javaslatokon. :U

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#210812) phoenix1989 válasza jano_77 (#210810) üzenetére


phoenix1989
őstag

nekem az oldal azt írja hogy "Sorry, it’s gone!"

(#210813) 3 válasza jano_77 (#210810) üzenetére


3
senior tag

A kártyás a mi időnk szerint reggel hatig tartott. Veled nem mernek ujjat húzni.

[ Szerkesztve ]

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#210814) ollie válasza Djuree (#210802) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem ajánlom, hacsak nem vagy profi az autoloader tankokkal.

***

(#210815) zozyk


zozyk
addikt

Annyit írtatok a twitch droppról, hogy mára én is beüzemeltem háttérben a lejátszást. :D :B

(#210816) Viktoár


Viktoár
addikt

Elkezdtem húzni a churchill VII-re a gunmark-ot, tegnap 78%-on álltam mikor abbahagytam.
Gondoltam hogy ma folytatom, fel is került rá a második csík, de így aztán lehet is haladni......... :U

Ezek a kötelező bukó villámcsaták pont segítik a kiválóságjel elérését. :(( Kibaszott agyhalottak sorozatban. :W

Üdv:Viktor

(#210817) peterson79 válasza e-newsee (#210811) üzenetére


peterson79
őstag

Kétszer olvastam el, mire megértettem miről írsz :D
Hát igen. Nem mindegy, hogy ige vagy főnév amit fordítunk...

(#210818) Viktoár


Viktoár
addikt

Próbálkozom tovább dehát.... :W

Azért idegesítő mert amikor az embernek lenne egy kis ideje játszani akkor ellehetetleníti a játék. :(

Üdv:Viktor

(#210819) peterson79 válasza Viktoár (#210818) üzenetére


peterson79
őstag

Ezzel mi a gond?

Nem lehet mindig nyerni..

Te kurvajól teljesítettél, ennyi legyen elég...

Ja, látom Neked is adott ilyen Legyen 7 kritikus találatod egy csatában napi küldetést.
Ezt mi a pékkel lehet viszonylag könnyen megcsinálni??

[ Szerkesztve ]

(#210820) Viktoár válasza peterson79 (#210819) üzenetére


Viktoár
addikt

Nem tudom, nem szoktam foglalkozni azzal a küldetéssel. Idő közben egyszer csak teljesül. :)

Gondolom arty vagy repeszes tankokkal a legegyszerűbb.

Üdv:Viktor

(#210821) jano_77 válasza peterson79 (#210819) üzenetére


jano_77
nagyúr

arty szerintem is első sorban.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#210822) adrian360 válasza peterson79 (#210819) üzenetére


adrian360
őstag

arty / OI /KV-2

(#210823) EQMontoya válasza Barret001 (#210807) üzenetére


EQMontoya
veterán

Aszt sosem sikerult meg csinalnom vele, elso osztaly mar osszejott parszor.
De az mondjuk 5 kill meg 1500dmg Tier5 csataban, meg nemi spotolas. Szoval brutal.

peterson79: felreertesz. Az a bajom, hogy Tier6 csataban is kb. ugyanazt kellene tennem egy elso osztalyert vagy egy aszert, ugyazzal a tankkal, mint Tier4-ben. Ami nyilvan kozel lehetetlen, mert ameddig 4-ben a Luchs kb. barmilyen szogbol belo mindenkit, ha megfeleloen kozel vagy, es jobb esetben meg tul is elsz par lovest, 6-ban mar szembol sok esetben lepattogsz, cserebe 2 lovesbol halott is vagy.

Same rules apply!

(#210824) jano_77


jano_77
nagyúr

Na ezt is kipipálhatom :B

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#210825) e-newsee válasza EQMontoya (#210823) üzenetére


e-newsee
addikt

Azért teljesen nem, mert ha tier 6-osokat bontogatsz, akkor több XP-t kapsz, mert magasabb tier. Plusz kettő magasabb kill után ad valamilyen plecsnit is, ami szintén kis extra XP-t jelent. Szóval valahol kompenzál a játék, még ha nem is egy az egyben. Amúgy azért a lucskossal T6-ban is szépen lehet aratni. A lightokat ugyanúgy belövi, a nagyrésze medet is, és mivel elég mozgékony, és sorozatlövő, ha valakit elcsípsz vele, akkor elég jól szét lehet szedni, mire rádfordul a tornyával. Persze nem nehéztankra kell rámenni. Mondjuk mondom ezt én, aki nem ért a lightokhoz, de nem véletlen van magasan az ász azzal a tankkal. Nem csak azért, mert top tierként felhúzzák, hanem azért mert jó kezekben low tierként is egy ópé g€ci.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#210826) jano_77 válasza kchryss (#210805) üzenetére


jano_77
nagyúr

a 2-es szerintem eléggé kiszámíthatatlan és nem annyira egyértelmű. Mentem 60TP-el egy 5K sebzéses kört, magasan első lettem, de a következőben Párizs mapon minden pattant - még egy Progetto65 is CSAK trackeltem első görgőn keresztül és nem sebzett semmit - és összesen tudtam sebezni 1357! Ezzel is mondjuk XP-en második lettem, de kitörölhetem vele sajnos a küldi szempontjából. :U :O Így ugye nullázodik a küldi. :W

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#210827) zozyk


zozyk
addikt

Twitch drop csak ilyen szarokat ad, vagy csak a szokásos "szerencsém" dolgozik. :)

(#210828) phoenix1989


phoenix1989
őstag

próbálom az is5 -öt valahogy megszokni de ezt nem lehet xD mindegy milyen felszerelést teszek fel semmi nem tud javítani ezen a tankon.

(#210829) EQMontoya válasza e-newsee (#210825) üzenetére


EQMontoya
veterán

Volt mar olyan, hogy ket magasabb tier tankot kilottem egy csataban, nekem ezert nem remlik plecsni.
De nem talaltam most ilyen screenshotot, szoval lehet, hogy csak en ittam mar el az agyam, es amugy jar erte. :)

Same rules apply!

(#210830) jano_77 válasza jano_77 (#210826) üzenetére


jano_77
nagyúr

következő kezdet, ismét top sebző, amire jött egy 3 perces villám csata, ahol ledaráltak minket mint nagymamám a mákot! Ilyenkor nagyon nehéz sebezni, mert jut időd mondjuk jó esetben 4-5 lövésre, amiből kettő természetesen ismét a földbe vagy lepattan és akkor már össze is jött a SIKERTELEN!
Vagy most az EU1 lehalt és ezzel ugyan nem haltam meg - vagy ki tudja, mert a csata jelentő nincs meg ugye - de király így játszani. :W :o

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#210831) zozyk válasza EQMontoya (#210829) üzenetére


zozyk
addikt

Ez?

(#210832) e-newsee válasza zozyk (#210831) üzenetére


e-newsee
addikt

Erre gondoltam, igen, csak nem jutott eszembe a neve. :R

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#210833) notika77 válasza zozyk (#210827) üzenetére


notika77
senior tag

Ezek a garantált, időalapú dropok, ezeken felül van még egy 4 skinből élló csomag, amihez szerencse kell.
Itt a fórumon volt valaki aki nagyon sírt első nap, hogy nincs szerencséje és nem kap semmit, majd megkapta a skineket is. Én és még sokan mások napok óta futtatjuk legalább egy accounton a twitch streameket és még nem kaptuk skineket :).
kchryss legutóbb 1000:1-hez írta (saccolta) a skin nyerési esélyeket.

#210828 phoenix1989:
Nem vagyok benne biztos, de az IS-5-tel kapcsolatban szerintem még nem született pozitív hozzászólás ezen a fórumon (sem). Legközelebb talán hiszel nekik :)

[ Szerkesztve ]

(#210834) phoenix1989 válasza notika77 (#210833) üzenetére


phoenix1989
őstag

nem kérdeztem senkit hogy milyen ez a tank csak meg vettem mert tetszett. A vicc az hogy a 703 lövegével szinte azonos de meg sem közelíti.

(#210835) EQMontoya válasza zozyk (#210831) üzenetére


EQMontoya
veterán

Oh, igen. Ez ismeros, es ilyet kaptam is tobbszor, az nem volt meg, hogy a +1 szint is kriterium benne. :)
Igazatok van.

Ettol fuggetlenul +2 tierben harcolva mar tenyleg nem kapsz + XP-t, cserebe a szivas nagyobb.

Same rules apply!

(#210836) peterson79 válasza EQMontoya (#210823) üzenetére


peterson79
őstag

Nem hiszem, hogy félreértettem, de lényegtelen.
Megválaszoltad saját magad is a problémát. Talán ne akard szemből beütni az ellenfél tankját... szerintem ez egy alapvető tézis és minden vagy majdnem minden tankra érvényes. Hátul illetve oldalt gyengébb a páncélzat. Ja, hogy ezért kell egy kicsit melózni? Hát kérem szépen, az élet nem fenékig tejfel :DDD

(#210837) hmb válasza jano_77 (#210824) üzenetére


hmb
aktív tag

fel orat jatszottam vele, az esetek donto tobbsegeben vagy kezdes utan oar masidpercel ramestek 3-4-en vagy eletben voltam akar egy percig is akkor tutir olyanba futottam bele aki mar szarra fejlesztett szarbanbult es 2 lovessel letudott.etutan ugy voltam nem idegesitem magam amugy is csak az orosz heavy volt hatra heavykkal meg nem nagyon megyek.kenjek a hajukba

a valasz az elet a vilagmindenseg meg mindenre...az hogy 42!

(#210838) EQMontoya válasza peterson79 (#210836) üzenetére


EQMontoya
veterán

Nem tudom, en valahogy nem szeretek szellel szemben pisilni.

Es a +2 tier meccseken elegge az az erzesem. A +1 meg oke, de a +2 gyasz.

Raadasul valamilyen rejtelyes oknal fogva ennek az also vegevel sokkal tobbet talalkozom, mint a felsovel.

Arrol mar nem is beszelve, hogy lathatoan szandekosan csinalja oket a matchmakig, mert amikor 600+ tank van a queue-ban, akkor nehez elhinni, hogy ne lehetne csak 1 tier kulonbseggel osszehozni egy matchet. Ez ugye csak szintenkent atlagban tobb, mint 60, de azt mondom, hogy a kulonbozo osztalyok es hasonlo szempontok miatt abbol meg nem biztos, hogy kijon, de ket szomszedos szintbol biztosan.

Same rules apply!

(#210839) Viktoár


Viktoár
addikt

Nem gondoltam volna hogy a Churchill VII-tel lesz meg a T55A 5-ös nehéztankos küldetése.

Ahogy a mondás tartja: - Lassú víz, partot mos! :)

Üdv:Viktor

(#210840) zozyk válasza notika77 (#210833) üzenetére


zozyk
addikt

Köszönöm. :R
Akkor nem nézem tovább, felesleges az én "lucky" szorzómmal... :DDD :DD

(#210841) galervin93


galervin93
őstag

Jó az öreg a háznál... :DDD :N

Ez a Centi még a megkopott tudásommal is jó. :)

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#210842) e-newsee válasza EQMontoya (#210838) üzenetére


e-newsee
addikt

Abba belegondoltál már, hogy abból a 600+ tankból hány csatát kell összeállítani? Nem csak a tiédet, hanem (elméletileg) másik 19-et is (mert ugye 20x30=600). Ehhez vedd hozzá, hogy a tankosztályok és a tierek eloszlása is egyenlőtlen. Sőt, ha a várólista csak azt az 5 tiert mutatja, ahova bekerülhetsz, akkor ha +/-1 tier lenne a szabály, az a várósor értelemszerűen a 3/5-e lenne (egyenlő eloszlást feltételezve), azaz kb. 360.
Nemrég szépen levezettem, hogy egy 100k-s szervert feltéelezve kb hány tankból kellene választania az MM-nek, hogy neked párt találjon. Mindössze pár darab tankból, és akkor még az értékelést nem is nézte. És egy EU szerveren nincs is szinte soha 100k játékos, mostanában csak a fele.
Szóval szakadjatok le a +/-1 tierről, nem lesz olyan! Sokan itt a fórumon is, és máshol is bőven elboldogulnak +/-2-vel is, és köszönik szépen, megy nekik a játék, nem is rosszul. Nekem nem, de nem az MM miatt, hanem mert béna vagyok hozzá. Csak én nem fogom másra.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#210843) jano_77 válasza Viktoár (#210839) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nekem is összejött egy Tank ÁSZ végre a jó kis 60TP-el egy elég izgalmas csatában. Igaz ennyi plecsnit azért nem kaptam mint Te. Gratulálok :C

Fura, hogy megadta az ÁSZT, hiszen az GM mod a garázsban 1196 jelöl az ÁSZ szintre. :F
Vagy lehet, hogy ezzel a csatával feltoltam és ez ennyire up to date mod? :U :F

Amúgy attól félek, hogy most jön a második csata, ami a sorminta szerint egy hatalmas zakó lesz, ahol nem tudok majd sebezni. :O

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#210844) kchryss válasza jano_77 (#210824) üzenetére


kchryss
addikt

Játszottál a 15-ös szint után is vagy ilyen sok csata kellett hozzá? Megleptek ezek a számok.

Ha már beraktad kíváncsi lennék a többiekére is. Nektek mennyi csata kellett átlagban a frontline és a SH kimaxolásához?

Nekem az SH elég gyorsan meglett, 20-30 csata kellett hozzá, az elsőnél látszik hogy több pontot adtak a küldetések, de utána sem volt vészes.
Frontline-ok kb 20 csatából voltak meg.

Nekem élvezeti szempontból jobban bejött a SH mint a FL. A FL-t jobban untam, viszont az több jutalmat adott, kredit miatt jobban megérte játszani.
Bár picivel kevesebb csatából tudtam le a FL-okat, de időben szerintem fele annyi idő alatt végeztem a SH-okkal, mert itt a csaták fele 1-2 perces volt amíg gyorsan meghaltam és amiknél ott maradtam a végjátékra azok is rövidebbek voltak mint egy átlagos FL csata.

Mind a kettő játékmódot teljesen szólóban toltam végig. A FL szerintem sokkal könnyebb szakaszban, a SH nem tudom milyen szakaszban azt nem próbáltam ki úgy.

[ Szerkesztve ]

(#210845) Stigma.HC válasza kchryss (#210844) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

FL 18-27 csata közt
SH 23-27 de ezt az utolsót már nem is játszom végig, meg van a maradék token nélkül is a tank. Meg most jött az, hogy bele untam teljesen.
Kreditet farmolni borzasztóan sokat lehet FL-ben de megmondom az igazat pár csata után nagyon meg tudom unni a hoszabb csatákat.
Most egyébként rákaptam tvp-re randomban, kedvem támadt t10-ben játszani és elég jól megy vele jelenleg.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#210846) jano_77 válasza kchryss (#210844) üzenetére


jano_77
nagyúr

Volt ahol csináltam az extra küldiket is, volt ahol nem. A mostaniban nincs benne extra jutalomért indított csata. Nekem ennyire volt szükségem, de Te jobb játékos vagy, ez már sokszor kiderült. (vagy szerencsésebb) ;)
De igazából mindegy is. Nekem, ennyi, Neked annyi. A lényeg, hogy túl vagyok rajta.
Gratulálok amúgy a szép eredményhez. :C

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#210847) galervin93


galervin93
őstag

Valaki szakasz? Kicsit uncsi egyedül. :) Ingame nevem ugyanez.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#210848) jano_77 válasza galervin93 (#210847) üzenetére


jano_77
nagyúr

Küldtem invet, de közben rájöttem, hogy nem fogok tudni írogatni, mert ismét tiltáson vagyok 27-ig. :U

fel tudsz jönni TS-re, akkor tudunk kommunikálni
PÜ-ben elküldöm a címet

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#210849) Viktoár válasza jano_77 (#210843) üzenetére


Viktoár
addikt

Köszi jano_77, neked is gratula az ászhoz. :C Tervezem én is a 60tp-t kihúzni de a lengyelekkel még nem is foglalkoztam. :N

kchryss: Frontline-t még nem játszottam, de ha lesz akkor megnézem milyen. A steel hunter pedig, I-37, II-44, III-47, IV-37.

Üdv:Viktor

(#210850) EQMontoya válasza e-newsee (#210842) üzenetére


EQMontoya
veterán

Ha igaz lenne, amit írsz, akkor ilyen, 2 tier különbségű csatákból olyanba is kerülnék, amiben en vagyok a top tierben. De ez érezhetően sokkal ritkábban (maximum negyed olyan gyakran) történik, mint a legalsó szint, és igy azért zavarónak érzem a szopatast.
Nyilvan néha +2 tierben is kiadja egy jo meccs, de sokkal nehezebb, főleg egy heavyvel, ami +2-ben igazából semmit nem lő be, de legalább lassú, és mindenki belövi.

Same rules apply!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.