Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#210851) hulp01 válasza kchryss (#210844) üzenetére


hulp01
senior tag

Frontline: 47-38-30 (márciusban nem játszottam még). Itt kezdtem újra a wotot vagy 5 év kihagyás után, talán ennek is köszönhető a javuló tendencia. Ja, és szinte semmilyen igazán Frontline-ra való tankom nem volt. T34-gyel meg Charioteerrel küzdöttem. Meg t-44 és Pantera. Máig gyűlölöm a Panterát. A héten viszont megvettem a Standard B-t (eddig nem mertem a rossz Panterás tapasztalat miatt) és eddig nagyon bejön. Annyit "csaltam", hogy pont volt free xp-m a jobb ágyúra. Bár stock motorral lomha, mind egy terhes bálna, de ettől függetlenül nagyon megy vele. Nagyon fasza ágyúja van, bár az a 15mp-es első töltés nagyon durva tud lenni.

SH: 24-68-47 ez nem nekem való. A mostani etapnak neki se álltam. Újabb tankot nem tudok venni, bond meg majd jön másból. Nálam ez a mód full idegbaj, nem szerettem.

A Frontline-t jobban bírtam, de ott kicsit az volt a baj, hogy sokkal tovább tartott. Ja, meg a rohadék ebr-ek, na azt a szart a nagytesójához hasonlóan bannolni kéne. Talán még op-bb, mint a 105 a rankeden. Ráadásul több is van belőle.

(#210852) kchryss válasza hulp01 (#210851) üzenetére


kchryss
addikt

Na ja frontline-t nem mindegy mire használta az ember. Én borzasztóan untam ezért op prém tankokkal mentem és ha meglett az őrnagy vagy tábornok rang akkor raktam be a végén a fos tankokat amikre fejlesztettem a modulokat. Próbáltam minél kevesebb csatából letudni.
EBR-re 0-ról kihúztam benne egy 5 skilles legénységet és a lynx-et is kifulloztam. Tervrajzokból meg is vehettem volna azóta a 10-es EBR-t, de annyira utálom őket, hogy letettem róla. Se ellenük se velük nincs kedvem játszani.

(#210853) Balcsix válasza EQMontoya (#210850) üzenetére


Balcsix
senior tag

Teljesen egyetértek! Szerintem a +/-2 tier elég élvezhetetlenné teszi a játékot. Véleményem szerint +10-20 seces que time-al redukálni lehetne +/-1 -re a tier összetételt, legalábbis én hajlandó lennék várni akár többet is ilyen csatákra...

#210844kchryss
Tegnap próbáltuk haverokkal szakaszban az SH-t. Hát sokkal nehezebb mint egyedül, mert a játékosok nagyrésze nem az 1000 WN8 alatti kategória, hanem inkább jóval fölöttiek. Nagyon átgondoltan kell elosztani a lootot egymás között, nem árt együtt mozogni, és elég erősen fókuszt kell lőni.
Egyébként úgy vettem észre, hogy szakaszban 3 francia már az elején is elég pusztító tud lenni, a végén meg főleg.

[ Szerkesztve ]

(#210854) 3 válasza e-newsee (#210842) üzenetére


3
senior tag

Ha te foghatod a nyuszira, másnak is hadd legyen szabad.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#210855) Stigma.HC válasza Balcsix (#210853) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Számomra pedig teljeseon jó a +/-2 Várni se szeretnék többet.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#210856) peterson79 válasza kchryss (#210844) üzenetére


peterson79
őstag

Ha nem felejtem el, akkor berakom. Még 2 szint van hátra a végéig, de valahogy nem érzem a ritmust itt az utolsó etapnál... ettől függetlenül biztos szuperjó számokat fognak mutatni a képek, bár mondjuk FL-t nagyon sokat toltam...de arra nem emlékszem, hogy amikor a végét elértem, akkor mentem-e tovább lóvét gyűjteni...eléggé kiégős volt már az is mire végigtapostam.

(#210857) e-newsee válasza 3 (#210854) üzenetére


e-newsee
addikt

Mindenki ara fogja, amire akarja, csak ne én legyek az a nyuszi! :D
Az viszont igaz, hogy erősen látszik, hogy akiknek nem megy a játék, azoknak kb 1-2%-a az, aki elismeri, hogy nem tud játszani, sokat hibázik, nem figyeli eléggé a minimapot, stb. A többieket pedig mindig valaki, vagy valami más hátráltatja a fejlődésben. Persze erre is van példa, egyszer-egyszer. De nehogy azt mondja nekem valaki, hogy egy két hónapos, többszáz csatás lejtmenet a statjában az mind a csapattársak miatt, vagy a mocskos manipulatív WG miatt van. Mert azt nem hiszem el.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#210858) Warton válasza Balcsix (#210853) üzenetére


Warton
őstag

Általánosságban nem mondanám, hogy +-2 rossz dolog lenne. Pl. Even90-val a bozótosban ülve totál mindegy, hogy Maust villantasz be vagy IS-t. Ugyanez igaz a TD-re, az arty-ra meg még talán a medekre is, bár utóbbi határeset.

A fő problémát én a nehéz tankoknál látom, mert egy -2-ben lévő nehéz tank nem tud a szerepének megfelelően játszani. Pl. egy TigerP - E75 szerű találkozó esetében a tier7-es tank tulajdonképpen free dmg.

(#210859) EQMontoya válasza Warton (#210858) üzenetére


EQMontoya
veterán

+1

Medium és heavy esetén a legrosszabb a +2, mert azok alapvetoen arra vannak, hogy konfrontálódj másokkal, ami +2 esetén biztos halál.

Artyval, lighttal ilyen esetben is lehet alkotni.

TD kérdéses, típusa válogatja. Van, amelyik azert +2 esetén mar csak nagyon szerencsés szögben talál be. Pedig annak az lenne a dolga, hogy betaláljon messziről, nem sok lehetőséged van válogatni a szöget :D

Same rules apply!

(#210860) Balcsix válasza Warton (#210858) üzenetére


Balcsix
senior tag

Igen, valahogy így gondolom én is. Csak nekem azért szembetűnőbb a helyzet, mert mostanában főleg heavykkel, és medekkel játszom. A többinél tényleg belefér a +/-2.
Viszont amikor egy 6-os techtree heavyvel vagy meddel vagy, és jönnek szembe az OP 8-as prémium gépek, akkor nincs sok esélyed.

(#210861) peterson79 válasza EQMontoya (#210859) üzenetére


peterson79
őstag

Nem tudom. Nekem lehet azért más a tapasztalatom, mert Tier 8-10 között játszom többnyire. 8-asat sokszor rakja össze csak nyolcassal, kevés a tier10.. legalábbis nekem. Tier 9 elvan 10-esekkel, 10-es tankokat nem is mondom.

(#210862) EQMontoya válasza peterson79 (#210861) üzenetére


EQMontoya
veterán

Nem tudom, nekem 7-esekkel pl. nagyon sokszor van olyan, hogy nem csak 8-cal, hanem 9-cel is osszerakott. Neha 6-tal is, 5-tel pedig szinte soha. Szoval igy erosen aranytalan a szivatas.

Same rules apply!

(#210863) tomic


tomic
addikt

Mivel lehet beállítani,hogy a képernyő bal alsó sarkában ahol a tankot mutatja mellette mutassa a százalékos állapotot?
Illetve ezt szokta fent a játék alatt is kiírni. Valójában ez pontosan mit is mutat?
Remélem érthetően írtam.

(#210864) zozyk


zozyk
addikt

A mai napom 1 képen. :D :B

(#210865) tomic válasza tomic (#210863) üzenetére


tomic
addikt

Erre gondoltam

(#210866) kraven54 válasza tomic (#210865) üzenetére


kraven54
aktív tag

az a gunmark mod sztem

(#210867) ollie válasza tomic (#210865) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az egy mod, úgy hívják, hogy Gunmark Extended.

***

(#210868) tomic válasza ollie (#210867) üzenetére


tomic
addikt

Ez nekem így kínai.
Mi kell ahhoz , hogy nekem is legyen.

(#210869) peterson79 válasza tomic (#210868) üzenetére


peterson79
őstag

Személy szerint ajánlom a Solo modpack-et : [link]

vagy az aslain-t, amit ugyanezen az oldalon szintén megtalálsz, az is modpack. ű

Ki tudod választani, hogy mit akarsz felrakni és mit nem - magyarul is tud a Solo teelpítője.

Keresd meg a Mark of Excellence sort és akkor fent lesz. Még azt is ki tudod választani játék közben vagy a menüben, hogy hogy mutassa. Kicsit olvass utána vagy nézz róla videót, ha nem tudod beállítani.

(#210870) Balcsix


Balcsix
senior tag

Valakinek valami tipp, hogy miért nem kapom meg a 6. és a 7. Twitch droppot?
Délelőtt elindítottam egy streamet hagy menjen amíg mást csinálok. Szépen meg is kaptam az első 5-öt, viszont utána elkezdtem használni a gépet, és nem adja meg a következőket (hiába van engedélyezve a lejátszón a hang, és kiválasztva "elsődleges" lapnak a Twitch, tehát nem áll meg a háttérben). Már próbálkoztam ki-bejelentkezéssel, és más streammel, de nem segített.

[ Szerkesztve ]

(#210871) Balcsix válasza Balcsix (#210870) üzenetére


Balcsix
senior tag

Érdekes, Skill-nek a streamjén 5 perc után bedobta a 6.-at. :D

(#210872) kchryss válasza Balcsix (#210871) üzenetére


kchryss
addikt

Nekem csak az elsőt írta ki a twitch az értesítőbe, utána semmit. Viszont játékba belépve megkaptam mindet.

(#210873) KisApám


KisApám
addikt

SteelHunter-ban 1 térkép van már csak?
10 csata és mindig a havas buli...

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#210874) kchryss válasza KisApám (#210873) üzenetére


kchryss
addikt

Tegnap még kettő volt. :)

(#210875) notika77 válasza tomic (#210868) üzenetére


notika77
senior tag

Ha azt sem tudod mi az, miért kell? Ragassz egy post-it-et a monitorra és megoldva a problémád :) és ha a szülinapod dátumát írod rá már azon sem kell törni a fejed, mit jelentenek a számok ;]

(#210876) tomic válasza peterson79 (#210869) üzenetére


tomic
addikt

Köszönöm :R

notika77 A kíváncsiság hajtott és a tanulási szándék. Gondolom te úgy születtél,hogy neked már ez is meg volt....

[ Szerkesztve ]

(#210877) notika77 válasza tomic (#210876) üzenetére


notika77
senior tag

Természetesen nem, de nem emlékszem olyanra, hogy úgy kellett volna valami, hogy nem is tudtam mi az. Ha valami tetszik a színe formája után, akkor az is elég lehet, de szerintem ez a pár szám nem túl dekoratív.

Leírás
Mod

[ Szerkesztve ]

(#210878) notika77 válasza notika77 (#210877) üzenetére


notika77
senior tag

(#210879) tomic válasza notika77 (#210878) üzenetére


tomic
addikt

Itt sem az volt a lényeg,hogy mindenképp kel ez nekem. Csak làttam,hogy van ilyen lehetőség is. Próbàltam beàllítani de nem ment. Gondolom megkérdezem és ha szàmomra is esetlegesen fontos infó lehet akkor hasznàlnàm.
Mindenesetre làtom mostmàr,hogy ez nekem nem ad plusz infót.
Köszi neked is a linkeket.

(#210880) köpet


köpet
aktív tag

Lehet, hogy vannak újra titkos küldetések a tankrewards sorozatban, ma valamiért 300 token érkezett a kis fiókba; egy lőszerrekeszt lőttem el vagy 56hp-val, talán az lehetett?

Mondjuk ügyesen pont ott van a kurzor, ahol nem kéne legyen, de az 300 akar lenni...

Ha felkel a nap, kezdődnek a gondok...

(#210881) kchryss válasza köpet (#210880) üzenetére


kchryss
addikt

Aktiváltad pár nappal ezelőtt ezt a kódot és most lett meg a 10e xp ami az általa adott küldetéshez kellett: [link]

De ezt látni is a csatajelentőn. 11.11.11 volt a küldetés neve és 200 tokent adott, a napi első csatáért kapott 100 tokennel együtt lett 300. Nincsenek most titkos küldetések.

[ Szerkesztve ]

(#210882) e-newsee válasza köpet (#210880) üzenetére


e-newsee
addikt

Megelőztek. :D

Nem lehet, hogy most csináltad meg a 10.000 alap XP-s küldetést? Csak mert az ad 200 pontot, meg ugye a napi egy csata 100-at. Az pont 300.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#210883) phoenix1989


phoenix1989
őstag

valaki mondja már meg hogy ez mi a fasz? is2 s spotol de én nem látom őt. mindig jöttök itt a wg videókkal hogy így meg úgy működik a spot hát én úgy mentem ki ahogy a videókban mutogatják és sehol semmi. ne hogy már egy heawy lássa a light tankom. [link]

(#210884) kchryss válasza phoenix1989 (#210883) üzenetére


kchryss
addikt

Na végre egy érdekes eset. Majd megnézem gyakorlóban hogy mi zavarhatott be. Nagy eséllyel valamelyik szikla modellje bugos. Az biztos, hogy a szikla alja kivágott míg a tornyod magasságában ahol a spotoló pont van ott vastagabb és eleve a tank eleje jóval előrébb van mint a torony. Így az nem meglepő hogy ő előbb spotol téged, az viszont meglepő hogy te egyáltalán nem spotoltad őt. Kíváncsi leszek hogyan kellett beállnia az IS-2-nek hogy reprodukálható legyen az eset gyakorlóban.

Egyébként meg megérdemelted. Semmi keresnivalód nem volt ott egy light-tal. A legszarabb helyre mentél és csapdába zártad magad. Illetve ha már ott vagyok akkor biztos nem vártam volna ilyen sokáig és próbálkoztam volna többféleképpen kinézni, más szögben, seggscrape-pel vagy amikor már látszott hogy bukta a csata akkor yolo kifelé mert már úgyis mindegy.

(#210885) phoenix1989 válasza kchryss (#210884) üzenetére


phoenix1989
őstag

már direkt nem mentem sehova mert fel idegesített. máshova nem megyek max itt fel de mivel senki nem jött nem fogok felmenni a dombra. az összes többi hely szar számomra. sehogy nem tudsz kinézni mert hamarabb lát nincs lehetőség itt próbálkozni mikor nincs életed.

[ Szerkesztve ]

(#210886) kchryss válasza phoenix1989 (#210885) üzenetére


kchryss
addikt

Az biztos hogy a csata tőled függetlenül sima bukta volt, mert a csapatod beállt az alsó sorra és várta a halált. Ezt sosem értettem egyébként hogy miért csinálják sokan cliff-en. Valami vonzza a hülyéket ezen a pályán a bal alsó és felső sarokba. Nem szabad ingyen eladni a közepet mert azzal vége is a csatának.
Én akkor is felmentem volna középre ha nem jön senki velem és biztos meghalok. Valószínűleg úgy is vereség lett volna, de így még biztosabb volt a vereség.

[ Szerkesztve ]

(#210887) peterson79 válasza kchryss (#210844) üzenetére


peterson79
őstag

Nos, akkor jöjjenek a számok..azaz képek:

Engem meglepett, főleg az Augusztus. Akkor még nagyon vártam ezt a módot és igazából a sok változás ellenére megszoktam és egészen jókat mentem vele, azért van ez a kimagasló szám. Aztán ahogy látszik, egyre jobban kiégtem benne, most meg igazi kínszenvedés volt. Ez látszik a meccsszámon és a kilőtt tankokon. Először több, mint dupla, aztán már csak éppen megközelítem, végül el sem érem, azaz sok meccsből kill nélkül jöttem ki, az pedig igazából rengeteg időpocséklás, mert nem gyűlik a sebzéssel a bónusz 100 pont.
Frontline-ról szót sem ejtek, amennyire tetszett anno, annyira nem működött nálam most az sem. Nagyon ritkán volt benne jó meccsem...letudtam a szinteket, meglettek a tokenek, viszlát..

(#210888) jano_77 válasza kchryss (#210886) üzenetére


jano_77
nagyúr

Sajnos ma minden mapon, amit kaptam totál agyatlan hülyék voltak és senki nem mert megmozdulni, féltette a szaros életét! Egyszerűen annyira lezüllött ez a játék a korábbiakhoz képest - ártsd mondjuk 5-6 évvel ezelőtt - hogy az felfoghatatlan számomra! :Y :O
Ma csak az utolsó csatámból egy kis szösszenet: Erlenbergen fehér zászlós foglalás, tier6-8! Álom sorsolás egy Cent AX-el, ez egyértelmű! Ráadásul oldalanként csupán 2-2 heavy! Mi kell még ennél több egy remek csatához!? Hát mondjzk nem egy totálisan elcseszett gyáva szar csapat, ahol a másik top heavynk Emil I arra nem volt képes a Cent 5/1 szintén top medünkkel, hogy középen a zászlónál lefedezzen. Simán végig nézték, ahogy lecsipegették a HP-at! Nem akartam elhinni! :Y :W
Ilyenből volt ma 9 csatám. Nem is mentem többet ma. :O

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#210889) wwenigma válasza peterson79 (#210887) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

;] Steel Hunter nekem nem letezik, szót nem ér ez a jatekmód. Frontline bármikor, tökéletes játékmód és farmolni is rohadt jó benne. Ha van idom jatszani...

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#210890) Djuree


Djuree
félisten

mit lottem!?
td-vel vagyok egy bokorban, ebr elottem kb. 150 meterrel keresztbe kacskaringozva full speeddel tep mint az orult. nem spotolt fel. probalok ele celozni de mondom eselytelen. erre el is tunik. aztan nagyjabol kiszamitottam hol lehet, vakon mert mar nem lattam, es oda lottem egyet. es kilottem! :DDD :C meg ha latom se szoktam eltalalni ilyen messzirol, igy meg aztan plane...a kis buzi de ruhellem.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#210891) kchryss válasza phoenix1989 (#210883) üzenetére


kchryss
addikt

Megtörtént a gyakorlós teszt. Nem volt bug, úgy működött a spot rendszer ahogy kell!

A szikla előtt felőled van egy bokor ami bár közel van hozzád de nem volt a 15m-es zónádban. Az a bokor mikor előre gurultál a tankod elejét nem takarta az is2s-től nézve, viszont a te tornyod amivel spotolsz még bőven mögötte volt. Vagyis az is2s szempontjából nem volt köztetek 1 bokor sem, mert ami előtte volt az 15m-en belül volt hozzá ami előtted abból meg kilógtál, míg a te szemszögedből 2 bkor is volt köztetek, egy ami sz is2 előtt volt egy meg ami előtted de messzebb mint 15m. Így nem csoda hogy ő látott téged, te meg nem láttad őt.

Erről a bokorról van szó. Látszik hogy a tank eleje simán kilátszik mellette amikor előre gurul a light.


Ez meg az egyik olyan pillanat a replay-edből amikor spotot kaptál és látszik hogy a bokor nem átlátszó azaz 15m-nél messzebb van.


Itt a replay: [link]
A replay-ben az is tesztelve van hogy meddig kell előre gurulni hogy spotold. Megnézheted ha érdekel. Eléggé ki kell gurulni hozzá.
Az egy fos pozíció ahol voltál, én sosem mentem oda, de most hogy a bokrokkal is tisztában vagyok még jobban elkerülöm.

(#210892) kchryss válasza peterson79 (#210887) üzenetére


kchryss
addikt

Te emlékszem hogy sokáig farmoltad a kötvényt ebben a módban miután végeztél vele. Ugyanígy frontline-ban is vannak akik farmolják a kreditet még miután elérték a max szintet.
Én mindkét módot azonnal abbahagytam amikor a max szint meglett így nálam azt mutatják a számok hogy mennyi csata kellett nekem a tokenek megszerzéséhez.

A kill nekem is visszaesett az utolsóra. Eleinte próbáltam a szokásos agresszív módon játszani, de most folyton kiszoptam az elején a párharcokban szóval váltottam sunnyogósabb menekülősebb stílusra.

(#210893) ollie válasza kchryss (#210886) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az biztos hogy a csata tőled függetlenül sima bukta volt, mert a csapatod beállt az alsó sorra és várta a halált. Ezt sosem értettem egyébként hogy miért csinálják sokan cliff-en. Valami vonzza a hülyéket ezen a pályán a bal alsó és felső sarokba.

Mert a játékosbázis nagy része nem képest a legalapvetőbb összefüggések felismerésére, mivel ahogy írtad is, hülyék. Csak annyit látnak, hogy tank, és lehet lőni, és ha elbújok egy "folyosóra", akkor életben maradok (amúgy nem).

***

(#210894) köpet válasza kchryss (#210881) üzenetére


köpet
aktív tag

Köszönöm, már megint beleéltem magam, hogy találtam valamit... :D

Ha felkel a nap, kezdődnek a gondok...

(#210895) popey37


popey37
addikt

ma új modi van a wotnál:
ebből az egyedből 6 db volt a csapatomban:

és probálj meg győzni, drága barátunk lttb-vel volt, a kezdéskor beállt a kiindulón egy bokorba és végig ott kuksolt, hiába lőttük meg vagy tologattuk ki, szorgalmasan visszagurult és gubbasztott tovább.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#210896) popey37


popey37
addikt

figyuzzatok már, az RHM-et nerfelték volna? mert alig megy, az ágyúja pontatlan, a lövedék legnagyobb kezdősebessége 645m/s. régen ez egy tuti kis tank volt.
kihúznám a grillét, de igy nem szenvedek vele, se a kis ágyú, se a nagy nem szuperál rendesen. 10 lövésből 4 találat, 2 sebző belőle. a másik 8 meg illa berek.
ez a wg tényleg elmehetne a jó büdös francba, minden jó tankot tönkrevernek.

ezt találtam róla a neten, hivatalos oldalon:
"A 12,8 cm-rel ez a harckocsiromboló nagy hatótávolságú mesterlövész"

mesterlövész? ki találta ezt ki?

[ Szerkesztve ]

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#210897) popey37


popey37
addikt

inditottam 3 bustert azóta 6 bukó zsinorban. tök jó ez a hétvége is.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#210898) Viktoár válasza popey37 (#210897) üzenetére


Viktoár
addikt

Milyen jó lenne egy MM booster, bekapcsolod és nem rak össze hülyékkel. :DDD

Üdv:Viktor

(#210899) 3 válasza Viktoár (#210898) üzenetére


3
senior tag

Aztán csodálkoznál, hogy sosem kerülsz csatába.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#210900) notika77 válasza popey37 (#210896) üzenetére


notika77
senior tag

Mindig is ilyen volt. Csak közben bejöttek az OP prém tankok, az RHM meg maradt, ami volt. Ezért érzed gyengének (te is).

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.