Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#210751) kchryss válasza ollie (#210750) üzenetére


kchryss
addikt

Ha lejárt bér tankra veszem meg akkor vajon mi történik? Kíváncsi lennék hogyan programozták le ezt az esetet, de nem merem bevállalni a tesztelését. :D

(#210752) 3 válasza Djuree (#210712) üzenetére


3
senior tag

Meg lehet csinálni vele. Keress egy konfigot, amiben megvalósították (ugyanezt vagy hasonlót), és használd útmutatásnak, vagy másold le egy az egyben.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#210753) 3 válasza phoenix1989 (#210738) üzenetére


3
senior tag

Örülök, hogy megvetted. :)

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#210754) phoenix1989 válasza 3 (#210753) üzenetére


phoenix1989
őstag

én nem xD

(#210755) peterson79


peterson79
őstag

Mai első meccs és óriási szerencsével meglett egy hőn áhított küldetés is :)

[Bloc-13]

Nem egy kiemelkedő csata, mert a killekre utaztam, de azért izgultam, hogy most menjek előre vagy sem...aztán végül csak összekapáltam :)

[ Szerkesztve ]

(#210756) jano_77 válasza ollie (#210750) üzenetére


jano_77
nagyúr

Igen ezt már 2 napja megcsináltam és be is írtam. :K ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#210757) 3 válasza phoenix1989 (#210754) üzenetére


3
senior tag

Egyre boldogabb vagyok. :)

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#210758) popey37


popey37
addikt

ez az sh egyre szarabb, 1. csata: indulás, 25 mp és rámestek 8-an. garázs.
2. csata 30 mp rámestek 6-an, garázs.
na itt hagytam abba.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#210759) popey37


popey37
addikt

amugy meg ezek a modok egyre rosszabbak, nem csinálnak vele a készitők semmit csak átirják a verzió számot. minden 2. csata után fekete képernyő és csak ujrainditás segit.
ha ennyire beleszarnak miért nem hagyják abba a frissitésket a modoknál, értelme nincs.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#210760) Viktoár válasza popey37 (#210758) üzenetére


Viktoár
addikt

Van amikor "véletlenül" úgy spawn-ol le hogy esélyed se legyen. :) Ezt én is tapasztaltam.... Olyankor valamiért mindenki csak a menekülő tankot lövi. Még véletlenül sem egymást. Persze utána egymást lövik a loot-ért és ilyenkor beesik egy nevető 3-dik vagy 4-dik akit utána már nem lehet lenyomni a sok loot miatt amit összegyűjt. :C

Ez ilyen tipikus leming felfogás mint randomban...

Üdv:Viktor

(#210761) Stigma.HC válasza jano_77 (#210733) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Nem bántom szegényt, mert egész gyüjteményem van, hogy például a kis elc90-el fekszem így az oldalamon az utóbbi időben :D

Én is csak véletlenül vetem észre, hogy ott fekszik, még néztem is a minimapot, hogy mit keres még mindig ott a mező közepén. Egyébként jó páran elmentek mellette simán. Ha valaki időben meglöki akkor az arty nem kapja ki ott.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#210762) Viktoár


Viktoár
addikt

Ezt a Dreamland pályát nem kimondottan az Arlequin-nek találták ki. :U Az egész meccsem csak menekülésből állt mert minden utcában állt egy tank. Az egyik Harbringer jól meg is kergetett, próbáltam másik játékos felé menni hátha leállnak harcolni ezzel biztosítva nekem a menekülést. :DDD Bejött, hébe-hóba tudtam felszedni cuccokat, még droppot is sikerült. A végén egy Vayrag és Arlequin mardadt rajtam kívül. Lehápézták egymást majd rájuk dobtam mindent amim csak volt. Így sikerült megcsípni az első helyet.

A másik pálya, Arzagir sokkal könnyebben játszható a franciával.

Üdv:Viktor

(#210763) popey37 válasza Viktoár (#210760) üzenetére


popey37
addikt

ez tetszik: " véletlenül" :C :C
egy még lehet véletlen, de kettő már nem.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#210764) e-newsee válasza kchryss (#210751) üzenetére


e-newsee
addikt

Ahogy tapasztaltam, az ilyenekre már figyelnek. A Skorpi G csere malőr óta nem tudsz lejárt spéci bértankot becserélni sem normálra. Én egyszer rápróbáltam, és kapásból jött a válasz, hogy nekem egy bérelt tankom van, azt nem lehet cserélni, előbb vegyem meg. Szerintem ugyanígy figyelnek már itt is. Ha megveszel egy bértankos csomagot, akkor megkapod véglegesen a tankot, szerintem ennyi történik.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#210765) jano_77


jano_77
nagyúr

na volt egy érdekes beszélgetésem egy totál homály hazánk fiával (stalone_2017)
60TP-el volt egyik csatában és a csata teljes végéig életben volt és lőtt 4, amiből tudott 741 sebzést összehozni. Csata végén gratuláltam Neki, akkor derült ki hogy magyar. És elkezdett felvilágosítani, hogy
"stalone_2017 (2020. 11. 17. 20:50:34)
- randonba az erdekel hogy en lojek a legtobet es hogy a szarba hagyam a masikat te szpotolsz vagy felveszed a lovest es en lovok,
- mitgondolsz hogy segitek neked randonba???hiszel a mesekbe,,,
- randonban nincs segicseg a klancsata az megint mas,,,te oszekevered a klancsatat a randomal,
- aszt vartam hogy te felved a lovest es en lovok mit nem tuc ffelfogni (megkérdeztem, hogy a 741 sebzésről beszél?)
- de az atlagod lovesem 3000 most nem jot osze,
- a gyavak gyoznek mindig te meghalsz en tulelem ful hapeval,
- engem az ary tudot 1 megloni ,,,sebezhetetlen voltam, (itt jött azzal, hogy nézzem meg a wot-lif oldalon a statját, majd közölte, hogy)
- kevesebel vagy job! (kérdeztem, hogy ez mégis hogy jött ki Neki, mert ha összehasonlítom a 837 és a 2000 (bocsánat wot-life-on csak 1991), akkor nekem nem ez jön le :F :DDD
- janikam tanulj a nagyoktol meghaltal es enyi (egyfolytában azt hajtogatta, hogy meghaltam, pedig életben maradtam a csatában - igaz alig maradt HP-m a végére, kb 10)
maid ezt még tetézte a klánosdival:
- ja es kozlegeny vagy egy klanba siralmas,
- enyire tisztel a klanod hogy a legkiseb rangod van egy klanba!"

Létezik, hogy vki ennyire hülye legyen vagy csak az agyam húzta szerintetek?!?
A helyesírást direkt nem javítottam ki, mert akkor nem tudtam volna ma lefeküdni aludni.
Na ilyen helyzetekben komolyan mondom, hogy én szégyellem magam, hogy Ő is magyar! :U :(((

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#210766) e-newsee


e-newsee
addikt

Ez egyre pofátlanabbul lehúzós ajánlatokat dob. Ez a mai. Oké, hogy elvben megéri, de akkor is, na! A legolcsóbb 14,6k JMF :Y ?

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#210767) Terek


Terek
tag

no comment ez a steelhunter mód......semmi másra nem épül csak a szerencsére......szánalmas........

(#210768) e-newsee válasza jano_77 (#210765) üzenetére


e-newsee
addikt

Ne szégyelld magad! Sajnos sok ilyen van. Az, hogy csinál 1100-1300 körüli recentet, az szerinte elég arra, hogy ekkora artsa (szándékosan írtam így :) ) legyen. Tele van ilyenekkel minden platform. Aztán osztja az eszet, hogy ő mekkora tapasztalt róka. Én meg a rosszabb recentemmel befogom, és kussban vagyok, mert tudom, hogy hol a helyem.
A helyesíráson is felesleges kiakadni, tudtommal te is benne vagy a vonatkozó FB csoportban, tudod, mire lehet számítani hazánk fiaitól.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#210769) Viktoár


Viktoár
addikt

Na én befejeztem az acélvadász módot, 37 csata kellett hozzá ami az elmúlt szakaszokhoz képest javuló tendenciát mutat. :)

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#210770) jano_77 válasza e-newsee (#210766) üzenetére


jano_77
nagyúr

milyen szerencsés kezed van. Én még egyetlen ilyen "jó" ajánlatot sem tudtam elkapni. :N :C

Viktoár: Gratula hozzá. Jó tank, szeretni fogod. ;)

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#210771) EQMontoya válasza Warton (#210634) üzenetére


EQMontoya
veterán

Pont valamilyen akció keretében kibéreltem ezt a tankot egy hónapra.

Nem fizettem érte, de nem is tenném, nekem nem jött be.

Túl kicsi a látótávolság, ahonnan látod a célpontokat, onnan már azok is Téged, illetve szerintem ezen a szinten, páncélvadászhoz ez az ágyú már pontatlan.

A páncélzat szemből oké, és egész gyorsan is lehet vele mozogni, szóval ha nem leskelődős, hanem a harcba belemenős páncélvadászt keresel, akkor lehet jó.

Viszont az ágyú problémája nagyon kijön azáltal, hogy sokszor tier 8 csatába kerülsz vele, és ott bizony ahonnan Te el sem találod az ellent, vagy lepattansz, onnan belőnek a g..be.

Same rules apply!

(#210772) Djuree válasza jano_77 (#210765) üzenetére


Djuree
félisten

én azt se értem minek írtál rá? te minden csata után ráírsz aki keveset sebez? hát most erre mit mondjak? inkább semmit az a legjobb....nekem is szoktak néha írni, olvasás nélkül bezárom, mert kb. ennyi értelme van. én már ezen rég túlléptem hogy bárkinek a véleménye is érdekeljen, ahogy írja "randonban".
vagy nem, néha szoktam írni, ha nagyon jó a csata és valaki valami nagyon nagyot tesz le az asztalra vagy 1v1-ben nagyot küzdünk, akkor szoktam írni egy kis dicséretet, ennyi...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#210773) Djuree válasza Terek (#210767) üzenetére


Djuree
félisten

azért ez nem így van, olvastam pár leírást meg néztem pár vidit, aki tudja mit kell csinálni az hamar letudja. elég sok taktika van hogy mit kell csinálni már az elejétől, nagyon nem mindegy mit mikor hogyan. nekem nincs hozzá türelmem, egy nap alatt lvl8 lettem de elég is volt, majd jövőre legalább 2 tokent kiszedek mindből és akkor lesz egy tankom. :K
tényleg olyan van aki mindhárom tankot meg tudta venni? vagy annyi tokent nem lehet gyűjteni?

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#210774) Raidon válasza Djuree (#210773) üzenetére


Raidon
őstag

Nekem most lesz meg az utolsó! Legelső frontline ból szedtem ki a Phase one-t. Mostani Frontból a franciát és most steel hunterből meglesz az orosz is. De tököm kivan már vele...

[ Szerkesztve ]

"A háború első szabálya (...): soha ne teljesítsd az ellenség vágyát!" George R. R. Martin

(#210775) Djuree válasza Raidon (#210774) üzenetére


Djuree
félisten

grat! jo sok jatekido kellett hozza biztos.
a frontline nem tudom milyen, azt se probaltam meg, lehet az jobban bejonne. ill ez az SH is bejon de inkabb bujkalni szeretek, az izgisebb nekem. :D meg jol is megy, volt mar tobb 2. helyem igy. :DDD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#210776) CirrMee válasza Djuree (#210775) üzenetére


CirrMee
addikt

SH nekem két meccs után elég is volt. Frontlány' viszont mindig ment orrvérzésig... :)

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#210777) Barret001 válasza Djuree (#210772) üzenetére


Barret001
addikt

Hagyd rá... Ne is foglalkozz vele.

(#210778) 3 válasza popey37 (#210759) üzenetére


3
senior tag

Ha ennyire szarok, miért teszed fel őket?

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#210779) ollie válasza jano_77 (#210765) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Persze, hogy létezik, vannak hülyébbek is.

***

(#210780) e-newsee válasza Djuree (#210773) üzenetére


e-newsee
addikt

Idén nem lehetett annyi tokent szerezni. Csak két tankra valót. Viszont az egyik tank (Phase) már volt tavaly FL tank, így az már sokaknak megvolt. Nem tudom, jövőre mik lesznek. Vagy lesznek-e egyáltalán.
A FL viszont tényleg jó móka. Ha nem is a végső cél a lényeg, creditet farmolni durván lehet vele. És szerintem szórakoztatóbb, mint a SH. Nekem legalábbis.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#210781) CirrMee válasza e-newsee (#210780) üzenetére


CirrMee
addikt

Free Xp is jól pörgött nálam, az összes jobb fajta kredit és XP boostert arra tartogattam / tartogatom.

Amúgy hosszabb a játékidő (+ kilépés helyett respawn), sz*r meccs alatt is érezhetően jól termel boosterrel, és a két szerintem jól eltalált map az, ami engem le tud kötni, jobban, mint random meccseken.

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#210782) Warton válasza EQMontoya (#210771) üzenetére


Warton
őstag

Már lejárt a deal, de azért köszi a választ. Egyébként nem vettem meg, mert nem vagyok egy nagy TD-s, sőt igazából az 5 és fél osztályból a TD-t utálom a legjobban játszani.

(#210783) e-newsee válasza CirrMee (#210781) üzenetére


e-newsee
addikt

Azt nem is írtam, de igen, XP-t is jól lehet gyűjteni. Nekem általában a következő kombó ment FL alatt:
- prémium fiók (azt az egy hetet megéri befizetni)
- prémium tank, lehetőleg alap lőszerrel (védekezésnél végjátékban arty, ha engedi a limit)
- crew XP booster
- free XP booster
- credit booster
Ezzel a kombóval durván lehet gyűjtögetni még egy magamfajta noobnak is. Az a legjobb, ha egy-két tankkal sikerül végig csinálni az egész csatát.
Én amúgy leggyakrabban Progettoval, Revoval, Patriottal szoktam menni, de jó lehet még a WZ-120-as TD is. Aki szeret spotterkedni, annak meg ott az EBR, az Elc Even és az LT-432. Igazából, mivel csak 8-as tankkal lehet menni, rengeteg a választék, még a rosszabbak is jók, mert itt csak saját tiert kell belőni, nincsenek 10-es dögök. Az meg azért nem mindegy.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#210784) jano_77


jano_77
nagyúr

Napi kártyáim. Nem rossz főként a 2 tankos kártya- gold szerzésre kiváló - de mégis kihagyom. Kár, hogy ezeket nem lehet másoknak átadni, gondolom többeket érdekelhetne.

SH:
ma kifejezetten atomantikkal dob össze a játék! Nem tudom sebezni a ellent. Oldalát lövöm a tanknak és nem sebzi! WTF? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#210785) peterson79


peterson79
őstag

Ivánék megint tekertek valamit ezen a fránya modon. Marha nehéz játszani, se Raven, se Harbi nem adja, már az elején kiszednek. Nem üti át a tankot, engem meg minden egyes lövésük sebez. Most a franciával játszok menekülőversenyt, azzal már voltam 2-szer 5-dik és egyszer második :) megvan a két token le is lépek.

(#210786) jano_77 válasza peterson79 (#210785) üzenetére


jano_77
nagyúr

ugyan ez van nálam is. asszony már tiszta ideg, hogy nem tud dolgozni mellettem a kiabálás és szitkozódás miatt. :B De nagyon idegesítő, hogy ugyan olyan tankban ülünk, Neki beveri a frontomat, nekem lepattan a frontjáról! :F :W
Én most járok a 13,5 szinten. Megcsinálom már ezt a 1,5 szintet és akkor meglesz a 13-ik tokenem. Aztán majd jól beváltom kötvényre. :K

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#210787) inferno88 válasza jano_77 (#210786) üzenetére


inferno88
őstag

Sógorom felesége is mondta, hogy a sógor idegbetegeskedik, csak ő ranked közben.
Megkérdeztem tőle is és most tőletek is: Mi a faszért szenvedtek vele, ha ennyire nem akar összejönni?

Semper fi!

(#210788) phoenix1989


phoenix1989
őstag

Kérdezem én hogy lehet így játszani? xD nem elég hogy nem lehet választani hogy honnan induljak de még a menü se tűnik el xD ez egy rakás fos. így kellett harcoljak.

[ Szerkesztve ]

(#210789) köpet


köpet
aktív tag

Az is elég félelmetes, amikor godmode-ba rak a játék, tegnap Ferdinandal volt egy jó köröm, 3600 sebzés és 3 kill volt a vége, full hp-n voltam a végén. T8-10, Paris, amit lőttem bement, amit kaptam az meg pattant, pedig nem bujkáltam, nagyon nem, így szegény Ferdit atomjaira szokták szedni máskor.
Az amx 12-vel mentem a kis fiókkal pár kört, ott egy tárból jó, ha 1 bement, tegnapelőtt az ásznál 14/12 volt az átütő találat a fő accon. (Felszerelés, legénység nagyjából ugyanaz)
Abszurd ez a különbség. Nyilván mindkét kiemelt esetben jó volt a csapat, ami nem túl gyakori élmény.
Ha minden napra jut egy ilyen jutalomfalat az nem rossz, de ettől még nem érzem magam jobban összességében.

Ha felkel a nap, kezdődnek a gondok...

(#210790) CirrMee válasza e-newsee (#210783) üzenetére


CirrMee
addikt

Első FL alatt vagy 60 millát tereltem össze. Az első blekkmárket' alatt vertem a seggére az egésznek... :DDD
Mondjuk a 4-5-6skilles prém legénységeket is a FL+booster kombóknak köszönhetem. :)

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#210791) jano_77


jano_77
nagyúr

OMG...nézem most Germia-t, hááát hogy ez a csaj mennyire béna basszus! Sokszor fáj, amit csinál esküszöm. :Y :(((
Következő csata szintén! Elég is volt belőle.

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#210792) phoenix1989


phoenix1989
őstag

egész nap megy a twitch de 1 dropp sem jön az mi? tegnap még kaptam 3 mat de azt is egész napi nézéssel. ma meg 0

(#210793) Djuree válasza phoenix1989 (#210792) üzenetére


Djuree
félisten

hat ilyen ez, nekem multkor 6 ora alatt semmi, tegnap meg fel orankent adta, a 4 skint is megkaptam.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#210794) e-newsee válasza phoenix1989 (#210792) üzenetére


e-newsee
addikt

Nem minden nap kapod a dropot, hanem összesen kell 360 percnyit nézni. Én is tegnap megkaptam az utolsót (garázshelyet), és annyi. Azóta csak azért "nézem", hátha beadja a stílus pakkot.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#210795) wwenigma válasza e-newsee (#210794) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Attol tartok hogy a chance az a dropok esésénél volt, es utana mar nincs ha mind kiesett. :/

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#210796) peterson79 válasza inferno88 (#210787) üzenetére


peterson79
őstag

Én nem idegelem magam sokáig rajta, nyomok egy szúszát és kész. Egyébként kezdek ráérezni, egyszer már nyertem is flansziával, sikerült az utolsó kettőt pont párbaj közben meglepni, a több HP-sról leszedtem a lényeget a 10-es tárral, Ő addig kinyírta a másikat, aztán mielőtt felvette a cucát, dobtam a fejére egy légicsapást :)

Amúgy csak a nyereménytankért játszok, meg persze a kötvényekért.

(#210797) kchryss válasza wwenigma (#210795) üzenetére


kchryss
addikt

Ezen mit vagytok úgy meglepődve? Tisztán le van írva a hivatalos cikkben hogy minden dropot csak 1x kaphatsz meg. Van 7 regular drop amit mindenki megkap ha nézi az adást 6 órán át. Ha ezeket már mind megkaptad akkor már csak az epic drop van amit kb 1000-ből 1 néző kap meg. Szóval várhatsz rá jó sokáig, nagy eséllyel akkor sem húzod be.

(#210798) e-newsee válasza wwenigma (#210795) üzenetére


e-newsee
addikt

Nem hiszem. Csak annyit írnak, hogy több, mint 1 órát kell nézned, hogy esélyed legyen a stílusokra. Amíg az esemény tart (20-a, 23:00 CET), addig szerintem ugyanúgy van esélyed.
De igazából mindegy is, nem kér enni a háttérben. Levettem 160p-re, így még a lassabb netet sem fogja, aztán egész nap felé sem néztem. Tettem a dolgom, mint máskor.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#210799) jano_77


jano_77
nagyúr

Meg tudná nekem nézni vki az Obj-279 küldik közül a Szövetség 3.? Nekem magyar van, de félek, hogy ismét félre fordítás esete forog fent, ugyanis a magyar azt írja, hogy felderített VAGY mozgásképtelenné tett tankot kell kilőjön a csapatom! viszont én úgy veszem észre, hogy csak a trackelt tankokat számolja, veszi figyelembe!? :F :U
Köszi :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#210800) jano_77 válasza jano_77 (#210799) üzenetére


jano_77
nagyúr

Illetve még annyit, hogy ha teszem azt felderítek vkit, akit azonnal szét is kapnak, de mondjuk aki kilőtte már rálátott a tankra magától is, akkor az sem számít?!? Mert ez esetben igen nehezen teljesíthető lesz ez a küldi. :U :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.