Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#198776) kchryss válasza Derron (#198769) üzenetére


kchryss
addikt

7000 arany a hivatalos értéke. Annak megfelelő összegért szokták árulni a shop-ban amikor épp bent van.
Annyira nem nagy ritkaság, hogy ilyen drágán adják. Ingyen meg lehetett szerezni maratonnal (nekem onnan van meg) és azóta is többször volt már vehető.
Én nem látom az EU szerveren, hogy mennyi készlet van belőle, mert nekem meg van a tank ezért nem mutatja. Ha sok van belőle akkor szerintem minimum licitnél nem fog sokkal feljebb menni, talán el sem adják mind mivel a minimum licit is túlárazottnak tűnik nekem.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.