Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Gr3ddy


Gr3ddy
tag

December elsejére ígérték az új egeret :DD
Képek, infók
[link]
[link]
Lehet szeretni és nem szeretni.
Nekem kifejezetten tetszik.

win7 élményindex 7.3 :)

(#2) Gr3ddy válasza Gr3ddy (#1) üzenetére


Gr3ddy
tag

[kép]
pofás :))

win7 élményindex 7.3 :)

(#3) Winner_hun válasza Gr3ddy (#2) üzenetére


Winner_hun
félisten

de ronda szegénykém:B
Bár egyik razer egér sem tetszik, szóval nem lepődök meg ezen, hogy így néz ki.

[Szerkesztve]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4) Achill3uS válasza Gr3ddy (#1) üzenetére


Achill3uS
veterán

Nem rossz, de sztem Razer a Diamondback Plasma óta nem tud szebb egeret gyártani :)

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#5) Gr3ddy válasza Winner_hun (#3) üzenetére


Gr3ddy
tag

szebb mint az ms habu ;)

win7 élményindex 7.3 :)

(#6) Gr3ddy


Gr3ddy
tag

Facts - not officialy confirmed (ty to StarCroW)
- No laser-engine!
- 3rd generation LED-optics
- 2000 DPI
- Release estimated to be January, price below Habu.

bye-bye lazer optika, infraled lesz helyette :Y
Sajnos nem december?
:O

[Szerkesztve]

win7 élményindex 7.3 :)

(#7) Eugene Roe


Eugene Roe
őstag

Nekem CopperHead-om van... és ez ugyanaz, csak szarabb a gombja és nincs benne a vlágító perem...

Az áráról meg Pfff olcsóbb mint Habu??!! Habu=20pénz, ez meg lessz 18,5...

Helyette vagy Habu, vagy MX518, szerintem.

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#8) Gr3ddy válasza Eugene Roe (#7) üzenetére


Gr3ddy
tag

ugyen ez? :U
én is most vettem CH-t és azért van különbség köztük, de megsúgom hogy a db-ch között is van különbség :DDD

[Szerkesztve]

win7 élményindex 7.3 :)

(#9) CoRn3L000


CoRn3L000
csendes tag

RaZER-nek legjobb egere COPPERHEAD nem???!???!???

Én ezeket az adatokat találtam az új egérről:
-1800 dpi 3G Infrared Sensor
-1000 Hz Ultrapolling™ / 1ms Response
-5 programmable, Ultra-large Non-slip Buttons with Hyperesponse™
-16-bit Ultra-Wide Data Channel
-Zero-Acoustic Ultraslick™ Teflon Feet
-Always-On™ Instant Response
-Award-winning On-The-Fly™ Sensitivity Drivers
-Right-Handed Form Factor

Azért ha Copperhead adatait nézem még van mit tanulnia! :D
SZERÉNY VÉLEMÉNYEM SZERINT COPPERHEAD AZ ÁSZ!!! ;)

Jazz Speaker J9902 5.1 hangfal szett eladó! Genius sw-3600 5.1 eladó! Érdeklődni privátban! :) & Razer Copperhead & Diamondback eladó!!!

(#10) rauschie


rauschie
senior tag

azt nem értem h ezt most meik egér ellenfelének szánják?

(#11) DroneZ^


DroneZ^
őstag

alakra ime3, pont az a szélesebb jobbkezes alak átszabva

(#12) DroneZ^


DroneZ^
őstag

legjobb alak a razer boomslang, ki fogott már olyat ? :DD

(#13) gerjus válasza Gr3ddy (#2) üzenetére


gerjus
aktív tag

Hat nemtom nekem kifejezetten kinai hatast kellt mar nem azert, szerintem ez designban hatalmas visszalepes razereknel .... bar annyira nem izgat mert irto kenyelmetlenek, maradok logitech bacsinal ;]

Szerintem :B

Never trust a computer you can't throw out of the window! - http://www.flickriver.com/photos/gerjus/

(#14) CoRn3L000 válasza gerjus (#13) üzenetére


CoRn3L000
csendes tag

ÚGY KELL NEKED !!! :DDD (csak vicceltem ;) )

Jazz Speaker J9902 5.1 hangfal szett eladó! Genius sw-3600 5.1 eladó! Érdeklődni privátban! :) & Razer Copperhead & Diamondback eladó!!!

(#15) Hunner válasza gerjus (#13) üzenetére


Hunner
senior tag

Éppen ezaz, hogy ez MS intelli 3.0 lesz fogásra (ami messze a legkényelmesebb egér szvsz) Razer szintü belső tudással.
Mondjuk a CH-mat akkor se cserélném le rá.
Az meg hogy a Razer kényelmetlen aljas rágalom.
Szokni kell időt kell neki adni és sokkal jobb lesz mint egy Logitech.
Én például meg egy Logitech egeret nem tudnék a kezembe venni a CH után, pedig előtte volt nekem Mx518 és G5 is.
Szoval soha többé Logitech :))

Szerk:Elgépelések, körmönfont körmondatok egyszerüsitése...


[Szerkesztve]

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#16) DroneZ^ válasza Hunner (#15) üzenetére


DroneZ^
őstag

hát nekem van ime3, razer db. ch, és volt g5 öm is meg mx510, nekem a db nagyon nagyon bejött de csak miután megszoktam, félistenné váltam, mert nagyot tudtam rántani vele anélkül hogy tuvábbcsusszon az egér, de a copperheadnek a gumija tul éles és vékony, magasabb 1 picit, és a gyürüs ujamat nemtom hova rakni kényelmesen, max fel, a gombok mellé, a gumit már nemlehet vele fogni és igy nemtudok vele BALRA rántani mert csak a kis ujjam határolja be jobbrol:D szoval nemtudom mit tegyek, balra rántáskor olyan érzésem van hogy kiesik az egér a kezemböl, db-t meg fix 2 évig rendesen nyuztam de nem volt ilyen probléma, és most ime3azok :C tehat az addert elönyben részesitem:D

(#17) gerjus válasza Hunner (#15) üzenetére


gerjus
aktív tag

Kenyelmetlenseg egyeni dolog nem akartam senkinek sem a lelkivilagaba taposni de nekem tul lapos az eger es egyszeruen nem tolti ki a kezem ezert nagyon idegesito hogy mestersegesen egy boltivet kell tartanom a kezemben kulonben tullogok az egeren , es ezert nekem kenyelmetlen .... NEKEM ;)

Never trust a computer you can't throw out of the window! - http://www.flickriver.com/photos/gerjus/

(#18) rauschie


rauschie
senior tag

2x ment sry

[Szerkesztve]

(#19) rauschie


rauschie
senior tag

logi g1et v g3at fogta már vki? nekem azoknak jött be nagyon a formája...


g5 és mx518 kicsit féltéglás, ch és db még nemvolt annyit a kezemben h megszokjam de nemvót rossz.

(#20) Hunner válasza DroneZ^ (#16) üzenetére


Hunner
senior tag

Én pl a gumit tudom vele fogni simán, mondjuk az is igaz hogy én is inkább jobbra rántok :D
Ahány kéz annyi fogás (istenem de szar volt...)

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#21) DroneZ^ válasza Hunner (#20) üzenetére


DroneZ^
őstag

uristen, hogy fogod a gimit gyürüs ujjal? nekem full balra fordul akkor az egér, tiszta gáz, tanits meg fogni ezt az egeret, DB-t még elkezeltem valahogy de ezt nem(nekem is ződ van) :R

(#22) tuareg85

a mostani razereken, bár csak boltban fogtam őket pár percre, én se tudtam hova rakni a gyűrűsujjamat... lehet h idővel tetszene
az meg hogy kínai-e benyomást kelt, teljesen egyéni. Ha nincs rajta a világító csík, akkor már kínai? nekem a ch és a db gumija tűnt kínainak :) a halálösszeadót meg várom, szeretnék vmi jó egeret, a habunak jó lenne az alakja de drága, ez meg talán pont jó árban lesz...

(#23) DroneZ^


DroneZ^
őstag

habu olcsobb mint a ch...

(#24) tuareg85 válasza DroneZ^ (#23) üzenetére

attól még drága :Y :))

(#25) DroneZ^ válasza tuareg85 (#24) üzenetére


DroneZ^
őstag

nem lenne draga, de a pixel rapakol nektek 10-20%ot, hallod a mediamarktban a logitech g1 6900 afa val mindennel együtt fixen, a mediamarkt meg amugy is draga, a pixel 6900+afa ért adja, és sztem siman 6 ért is lehetne kapni rendesebb helyeken, lehet h jobb ha paypallal rendelsz egyes cuccokat, vagy németböl...

(#26) Gr3ddy válasza DroneZ^ (#25) üzenetére


Gr3ddy
tag

drága valóban, de igen mm is némelyik termékre jó rádob pár ezret :O
[link]

[Szerkesztve]

win7 élményindex 7.3 :)

(#27) MatheuS 92


MatheuS 92
csendes tag

szerintetek várjak a Deathadder re vagy megvegyem a Copperhead et pénteken megyek pestre sürgős lenne mert nem megyek sürün pestre. és ha copperhead akkor megveszem
.ha nem akkor várok

előre is köszi :R

(#28) Gr3ddy válasza MatheuS 92 (#27) üzenetére


Gr3ddy
tag

jövőre lesz talán :F

win7 élményindex 7.3 :)

(#29) DroneZ^


DroneZ^
őstag

szerintem várj, mert a ch ára lefele megy minden 2. honapban, a death adder meg jobb lesz. jo alakja, szerintem érdemes megvarni...! ! !

(#30) L4D1K válasza MatheuS 92 (#27) üzenetére


L4D1K
őstag

Ez attól függ, mire akarod használni...Ha ez is olyan bugos driverrel jön ki mint anno a CH akkor jóideig alkalmatlan lesz játékra...nem tudom egyáltalán a CHnak most jó-e a drivere, mikor utoljára jácottam vele borzalmas volt, értsd ezalatt azt hogy az egér mozgása nem egyenletes, késve reagál mondhatni laggol...de ez csak az én véleményem, lehet azóta már ezt is kijavították a jó razer emberek. Egyébként meg embere válogatja...ha neked teccik+jó drájvert adnak hozzá+van pénzed akkor nyugodtan vedd meg! Nekem pl személy szerint nem jön be se CH se a DB...mindegyik Razer Viper koppintás...tudom mert nekem az van :)) De ha ez a cucc télleg úgy fog működni mint amit írnak róla, akkor én is elgondolkodok a cserén, mert valljuk be, ez nagyon szép(szubjektív).

# ANTAL Tuning #

(#31) MatheuS 92


MatheuS 92
csendes tag

1cerűen nem tudom eldönteni mejiket válasszam :)) :(((

Razer db
Razer ch
Logitech MX518
Logitech G1
Logitech G5


a válaszokat péntekig adjátok meg mert megyek pestre és nem szeretnénk üres kézzel vissza jönni
köszi :R . MatheuS

A PÉNZ NEM SZÁMÍT DE MAX 25-30 DE EZ A PLAFON-tudom hogy ennyiért ne is árulnak
mostanság

holnaap péntek és én megek pestre :Y
légysz válaszokat tapasztalatokat!!!!!!!!!!!!!

(#32) DroneZ^ válasza MatheuS 92 (#31) üzenetére


DroneZ^
őstag

lézerböl copperhead a top, optikából meg mx518 holtversenyben a diamondback-el és g1 se rossz, ha csak dizajn gepet akarsz, copperheadet veszel, ha meg keményen játszol valamit, legyen az counter-strike, én a G1-et ajánlom max az mx518-at vagy 510-et, razerekkel baj van, alakilag:D én sokat jatszottam razerrel elöször azt hittem megszokhato de rajöttem hogy finomabb mozgásokat nem lehet vele végezni és közben lőni, szoval ezért ne vegyél:D én Microsoft Intellimouse Explorer 3.0-at vennék, tudom h már 1000x leirtam, de 1000x jobb mint a többi :R

(#33) rauschie válasza MatheuS 92 (#31) üzenetére


rauschie
senior tag

logi g3?

logi g1 sztem fogásra tökéletes, a g3 meg mekkapta a g5 optikáját.

g5 kurva kényelmes egér, de játékokban egy lomha dög, ugyanez igaz az mx518ra is.

razer db/ch: fogd meg, ha bejön vigyed, ha nem akkor ne.....

(#34) f_you válasza MatheuS 92 (#31) üzenetére


f_you
tag

mx518-nak, DB-nek ugyanaz az optikája, csak formában van különbség
G5-nek, CH-nak ugyanaz az optikája (lézere), csak formában van különbség (meg itt állítólag a firmware miatt különböznek, passz)
IE 3.0 :)) :B

[Szerkesztve]

(#35) -FreaK- válasza MatheuS 92 (#31) üzenetére


-FreaK-
veterán

Ha sűrgős akkor szerintem Razer CH, jelenleg szvsz ez a top az egerek között( illetve már az MS-Razer Habu).Én viszont a helyedben várnék a Deathadderre:) Úgy néz ki mostmár a Razer egerek formájával sem lesz baj, valamint ezaz új optika is ígéretesen hangzik.
Én asszem fogok egyet venni ha megjelenik, az viszont szerintem leghamarabb január/február(de inkább utóbbi) itthon.

(#36) MatheuS 92


MatheuS 92
csendes tag

Az biztos hogy jövöhéten veszek egeret most a Razer CH és Razer DB között gondolkozok
A ch-t láttam és sztem kényelmes fogjuk rá nekem tetszik de vannak olyan priblémáji hogy nem kapcsol be amikor a rendszer elindul meg azok aa frissítések hát nem tom


Na itt van a DB nem fogtam még azt hallottam hogy írtó kényelmetlen és kézgörcsöket okoz
na de viszot (asszem)nem kell frissítgetni.és (pontos és halálos és nagyon jó)-PH teszt.

NA AKKOR MELYIK DB vagy CH
a pénz nem számít max 30
tapasztalatokat válaszokat mert el szeretném dönteni csütörtökre

Mindenkinek köszi!
MatheuS :R :R :R :R

(#37) rauschie válasza MatheuS 92 (#36) üzenetére


rauschie
senior tag

hát figy ha a copperheadtől nemlesz kézgörcsöd akko a diamonbacktóől se.....majnem egyforma a fogásuk.(a ch tuti kényelmetlenebb)

(#38) MatheuS 92


MatheuS 92
csendes tag

te mejiket ajánlod?

(#39) MatheuS 92


MatheuS 92
csendes tag

úgy tom hogy a DB kisebb mint a CH

(#40) DroneZ^ válasza MatheuS 92 (#39) üzenetére


DroneZ^
őstag

nekem pont a ch votl a kényelmesebb mert magasabb, és nem annyira ujjal terelgetős, a db ben meg az oldal gumi szélesebb, könyebben megfoghatod, de alacsonyabb, nemtom meik a jobb, nekem mind2 volt :D és ch valahogy jobban tetszett mert a db kb 1 centi magasrol is követte a padot, lehetetlen igy jatszani ha fél méterre kell emelni...

(#41) rauschie válasza MatheuS 92 (#38) üzenetére


rauschie
senior tag

személy szerint dbt vennék, mert:

-olcsóbb
-(nekem kényelmesebb)
-ledes az optika, ugye copperhead az 2000 dpi de cserébe a padok felén b@szik müködni és sztem 800 fölött tökmind1 hány dpi egy egér de ezen lehet vitatkozni, ezcsak az én szuverén véleményem.

mod: amugy logitech g3at megfontolnám...

[Szerkesztve]

(#42) DroneZ^


DroneZ^
őstag

vegyetek g1 et, nekem volt ch db ime3 1.1a WMO g5 g3 mx510 mx518, és azt mondom a g1 a razer és a nagyobb egerek közti átmenet... 80 gramm mégse olyan forditott trapéz az oldala, amit felboritasz(razer) 800dpi, pont ideális, és igen olcso! (ez a sok egér teszt ugy jött össze hogy haveroktol, 1 hétre kölcsönkértem....):D

(#43) MatheuS 92


MatheuS 92
csendes tag

na akkor melyiket vegyem meg G1 DB vagy CH
sürgőős lenne
köszi :R :R :R :R

[Szerkesztve]

(#44) DroneZ^ válasza MatheuS 92 (#43) üzenetére


DroneZ^
őstag

sztem vagy G1 (kiskezűeknek)vagy intellimouse explorer 3.0 (nagykezűeknek) :D

[Szerkesztve]

(#45) rauschie válasza MatheuS 92 (#43) üzenetére


rauschie
senior tag

[link]


ezt lesd meg.

ezután sztem g1 vagy db, ameik kényelmesebb.

(#46) rauschie


rauschie
senior tag

azis számithat még h csak játékra kell e vagy 7köznapi használatra is?

mert g1 kényelmesebb, de kevesebb rajta a gomb.

(#47) DroneZ^ válasza rauschie (#45) üzenetére


DroneZ^
őstag

400dpi-t sem tudod lekezelni, nemhogy 2000-ret, 2000csak lézeresen van, és ha nagyot rántasz hiába neked az irdatlan nagy felbontás, ha kihagy, 400 dpin meg sosem téved, nemértem hova ez a nagy technika, iylen alapon a 22222000000000 dpi lesz a legjobb de ha mégnagyobb felbontása lesz, akkor meg az lesz a legjobb... 1600 dpivel nem lehetjátszani, tul érzékeny, ha csak nem honlapokat akarsz böngészni...

[Szerkesztve]

(#48) rauschie válasza DroneZ^ (#47) üzenetére


rauschie
senior tag

400 dpi-s egér ugrál néha...hosszu awp lövéseknél ha a csávó csak be-betünedezik a képernyőre rohadt idegesítő tud lenni....
persze két azonos felbontású optika közt is lehet külömbség.

(#49) -FreaK- válasza DroneZ^ (#47) üzenetére


-FreaK-
veterán

Miazhogy nem tudod lekezelni? Ezt fejsd már ki bővebben lécci... :F
Miértne lehetne jáccani 1600dpi-vel? Túl érzékeny? ne röhögtess már.. az érzékenység állító szerinted mire való a driverben és a játékban? eddíg meg pont olyan véleményeket olvastam ha jól rémlik h túl lassú a magas dpi, szal egy egyéni szoc. prob. szvsz:) De állítani tudod a senset szal tökmind1:)

[Szerkesztve]

(#50) -FreaK- válasza MatheuS 92 (#43) üzenetére


-FreaK-
veterán

Nemtudom mit problémázol már ennyit a dolgon, elég sokan mondtak véleményt, mindenki mást mond ráadásul.Miért ne mmész be a pixel-be és próbálod ki az egereket??
Különben is mások nem tudhatják helyetted h NEKED mi lesz a kényelmes.. menj és próbáld ki őket aztán majd el tudod dönteni magad h meik kell...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.