Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#170301) popey37 válasza jano_77 (#170298) üzenetére


popey37
addikt

akkor ebből nem lesz 25 milla a végére.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#170302) jano_77


jano_77
nagyúr

azért elmehet ez a játék és készítői a jó büdös francba!
FV TD belém ver 1683! (M48 Patton), majd egy szarom AMX 13 105-be meg 763 CSAK!

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#170303) Emu válasza jr1994 (#170299) üzenetére


Emu
őstag

Vagy nagy kegyesen a végén valami marketing bullshitre hivatkozva megtoldják még két nappal a maratont, és meglesz a 25M...

(#170304) Viktoár


Viktoár
addikt

Rajtam nem múlik, már túl vagyok a 75 tokenen. :K Bár én a küldik miatt játszottam ennyit illetve 1-2 tankot húzok.

Üdv:Viktor

(#170305) Chris0321


Chris0321
addikt

Köszönöm mindenkinek a tanácsot. Én nem olyan régen egy 30%-os kuponnal vettem, nekem csak 50%-os fickók jutottak azokat voltam kénytelen felfejleszteni mert nincs más legénységem.

(#170306) popey37 válasza Viktoár (#170304) üzenetére


popey37
addikt

114 van jelenleg, és még ma csak 1 mecsset toltam.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#170307) Jokerdapro válasza inferno88 (#170297) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Hmm elgondolkodtam ha vissza küldöm a csajokat a barakkba, akkor összebarkácsolnak nekem egy strv s1-et? ;]

Jano_77: A HESH egy ilyen csoda, megpörgeted a roulette kereket, bár az korán sem biztos, hogy mindig a zöld nulla jön ki. :) (egyik meccsbe T95-be kupolán keresztül vertem 1800at, kövi meccs 28 sebzés valaminek az oldalába... )

(#170308) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Amikor nem játszol 2 hete, de minden meccs +2 tier, ami nem ott meg arty város, HT mező, azt hiszem nem akarja a játék, hogy játsszak vele... :C

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#170309) Viktoár válasza popey37 (#170306) üzenetére


Viktoár
addikt

Óhh ennyire nem vagyok elvetemült, 86-nál járok. :C

Üdv:Viktor

(#170310) adamgreen


adamgreen
senior tag

Októberi Top of the tree szavazás Heavy tankoké a szerep.

[link]

Ki hitte volna hogy a 705A vezet :C

(#170311) Barret001 válasza h1mpi (#170308) üzenetére


Barret001
addikt

Ahhoz képest gyönyörűen teljesítesz!

(#170312) popey37 válasza Barret001 (#170311) üzenetére


popey37
addikt

2k sebzésre tank ász? érdekes.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#170313) h1mpi válasza Barret001 (#170311) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Megmentette egy 6K-s TVP kör a napom...

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#170314) zodo válasza popey37 (#170312) üzenetére


zodo
nagyúr

Nem kevés a sebzés sem de mint tudjuk xp-re jár az osztályzat.
Jelenleg a feltöltött visszajátszások alapján ~1200-1300 körüli érték kell hozzá.

Szerk:

Van már aki tolja a Lengyel tier VIII és feletti tankokat, vélemény róluk?

[ Szerkesztve ]

(#170315) jimmy74


jimmy74
őstag

nem rossz ez a francia...

WoT:jimmbo

(#170316) Viktoár


Viktoár
addikt

Elértem a 4-es küldetést a szövetség küldetés sorozatban. (usa,uk, lengyel)

Mivel lengyelekkel nem játszom így marad az usa és uk. A másodlagos feladat hogy nyerj 5 csatát. Amióta ez van azóta zsinorban 8 bukó az adott nemzetekkel. :C Próbáltam többféle tankot is de nyerni nem tudunk, hiába sikerül jobb köröket menni.

Persze, tudom véletlen. :K

Ugyanaz a szopatás mint az első személyes küldetéseknél. Nehogy haladj vele normális tempóban. :U
Amikor td-kbe kellett lőni marha lassan ment mert csatánként volt 1 max 2. Most tele vannak td-vel a csapatok.
Hát nem fura? :DDD Tehet egy szivességet a wg programozó csapata. :K

Üdv:Viktor

(#170317) jr1994 válasza Viktoár (#170316) üzenetére


jr1994
addikt

Nem olyan erős a szivatás mint az első kampányban. Mikor az a küldetés volt hogy azonos vagy magasabb szintű tankokat lőjek ki, akkor is állandóan full 10-es csaták voltak, nem találkoztam nyolcasokkal :))

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#170318) LoLHunCsirke


LoLHunCsirke
tag

Kb 3 éve nem játszom aktívan, most leszedtem újra, miután barcraftból toltam 1 kört funból :D
gondolom a KV-5, mint régi tank eléggé meglepte a mostani kezdőket x)

Mondjuk aztán meg én csodálkoztam el azon, h mit keresek tier10 csatában lul, nincs már könnyített MM prémium tankokon?

TinkeringAboutYou!

(#170319) Emu


Emu
őstag

Elegem lett Charioteer pöttyögető kis ágyújából, és beáldoztam 20k free-t a nagyágyúra. Hát...így nem kicsit más dimenzió. A meccsnekénti átlag 10 lövésem így nem 1-2k hanem 2-4k sebzés, és így már 9-esek ellen is lett visszatartó ereje. Vizsont egyelőre nagyon nem érzem a HESH használatát, vagy csak nincs szerencsém vele, mert képes vagyok papír tankokba is 70-t sebezni.

(#170320) jano_77 válasza adamgreen (#170310) üzenetére


jano_77
nagyúr

Dobtam rá én is egy voksot, csak hogy biztos legyen a győzelme. ;] :K

(#170316) Viktoár: a másodlagos feltétellel ne foglalkozz, szard le nagy ívben. Ha az nincs meg még tudsz haladni. Persze tudom bosszantó tud lenni - én is morgok néha - de igazából felesleges. ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#170321) Viktoár válasza Emu (#170319) üzenetére


Viktoár
addikt

Én is a kis pötyögtető löveggel vagyok, kész agyrém. Egyszerűen teljesen veszélytelennek érzem magam a csatában, még a legkisebb könnyű tank is vidáman megfelnkel ha spotot kapok.Semmi visszatartó erő nincs ebben a tankban a kis löveggel. Kevés hp, 0 páncél, pitsa löveg..... messze még a top ágyú. :O

jano_77: Nem különösebben foglalkozom vele csak feltűnt hogy azóta bukó pedig 5 győzelem nem egy nagy hakni. Annyit számít hogy utána duplán halad az elsődleges, gondolom ezért "tartják" vissza egy kicsit. :DDD Persze előbb utóbb összejön a másodlagos, de már így is több mint gyanús. :C

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#170322) jr1994 válasza Viktoár (#170321) üzenetére


jr1994
addikt

Még mindig rosszul tudod, de már meg se lepődök.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#170323) Emu válasza jr1994 (#170322) üzenetére


Emu
őstag

Hét elején megdícsértem a CentiAX-t...azóta egy lepattanóm nem volt a toronyról, 8-as medek is simán belőttek többször egymás után, az ágyú meg folyamatosan trollkodik velem, képes vagyok még egy light seggéről is pattanni. Tudom rng meg minden, de most kicsit elraktam a garázs mélyére...

(#170324) Viktoár válasza jr1994 (#170322) üzenetére


Viktoár
addikt

Mit? :F

Üdv:Viktor

(#170325) jimmy74 válasza jano_77 (#170320) üzenetére


jimmy74
őstag

Az is-4re milyen elvetemült szavazott? :D
Olyan por van rajta a garázsban hogy meg se ismerem :N

[ Szerkesztve ]

WoT:jimmbo

(#170326) lacibacsi válasza Viktoár (#170324) üzenetére


lacibacsi
addikt

A másodlagos küldetések működési elvét... :K

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#170327) fradi81 válasza jimmy74 (#170325) üzenetére


fradi81
veterán

Talán aki meg akarja venni? Én meg a pz-re nyomtam mert jól néznek ki a németek, csíkosan meg főleg :)

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#170328) Simulacrum válasza jimmy74 (#170325) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Én elővettem rankeden egyszer, aztán gyorsan el is raktam messzire én is. Esélytelen volt, tényleg nagyon kellene neki buff.

(#170329) jr1994 válasza Emu (#170323) üzenetére


jr1994
addikt

Nem is mentem vele azóta :D a közeli cél az E5 csillagozása most. Amúgy kezdek kifogyni a pótkajából, lehet tudni hogy mikor lesz akciós?

Viktoár: ahogy Lacibácsi mondja. Már százszor kitárgyaltuk a fórumban, azokban csatában érvényes a x2 bónusz az elsődleges feladat haladásába, ahol teljesíted a másodlagos feltételt. Az 5 másodlagos teljesítés csak a plusz kreditet/free xp-t adja meg, ezért nyugodtan lehet menni a következő küldetésre.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#170330) Viktoár válasza jr1994 (#170329) üzenetére


Viktoár
addikt

Ezzel a csatával lett meg az 5-ödik győzelem és kész a másodlagos feladat.

Majd 2 csatával később....

Miért működik a szorzó? :U

Üdv:Viktor

(#170331) kdr730 válasza Viktoár (#170330) üzenetére


kdr730
tag

Itt pl. a másodlagos feltétel, lényegében a győzelem, azaz ha az adott csatában győzől akkor az adott csatában felderített tankokat duplán számolja.
Ha ezt 5 csatában teljesíted akkor megkapod a másodlagos jutalmát (credit, stb.)
Ezek után ha még mindig nincs meg az elsődleges a további győztes csatákban is ugyanúgy duplán számítanak a felderített tankok.

[ Szerkesztve ]

(#170332) Papooo válasza kdr730 (#170331) üzenetére


Papooo
senior tag

Csak az adott csatában számítanak duplán.
Pont tegnap csináltam meg ezt a küldetést.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#170333) Jokerdapro válasza jimmy74 (#170325) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Küldjem a tesákat? Azok megtalálják a por alatt is mer vásbúúú van!;];]

(#170334) jr1994 válasza Viktoár (#170330) üzenetére


jr1994
addikt

Feladom :(

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#170335) e-newsee


e-newsee
addikt

Tegnap nem bírtam tovább, és beáldoztam a free XP-m nagy részét sz Udes-re (59k-t a 64k-ból).
Engem ez az Ikv 90 B kikészített. Pedig a legénységem sem olyan rossz (BIA, full álca, lámpás megvan).
Vagy csak nekem nem áll ennyire kézre? A WZ-131G-FT-vel sokkal jobban megy. Gyakorlatilag az sem pattint, és hiába a kisebb átütés és a DPM, ezt bőven kompenzálja a kisebb szórás (pláne mozgolódáskor), és a mozgékonyság. A nagyobb alfa pedig igen hasznos, tekintve, hogy egy tierrel alacsonyabb tankokat kell amortizálni vele.
Szóval egy körkérdés:
Ki hogy viszonyul(t) ehhez a 7-es ikeás csodához?

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#170336) lacibacsi válasza Papooo (#170332) üzenetére


lacibacsi
addikt

Pont ezt (és jól) mondja kdr730! :K

(#170335) e-newsee: Az Udes nálam benne van a "TOP 5 kedvenc TD"-ben. Igazán élvezetes volt a vele való játék. Nagyon jó álcája igazi kisgenyóvá teszi. Ha nem lősz vele, akkor 100 méterről sem spotolnak fel egy bokor mögött. Most a kilencest húzom, de nem adtam el az Udes-t. Ha meg lesz a tízes, akkor visszarakom bele a legényeket... Nekem az a véleményem...

(#170337) Papooo: Értelmezd mégegyszer! A "további győztes csatákban" a példában azt jelenti, hogy a további összes csatában, ahol teljesül a másodlagos. Tényleg bonyolult?

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#170337) Papooo válasza lacibacsi (#170336) üzenetére


Papooo
senior tag

"Ezek után ha még mindig nincs meg az elsődleges a további győztes csatákban is ugyanúgy duplán számítanak a felderített tankok."
Csak akkor számítanak duplán, ha abban a csatában is megcsinálod a másodlagos küldetést.
Attól, hogy már megvan az összes teljesíthető másodlagos, még nem fog automatikusan duplázni a további csatákban.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#170338) Jadro válasza e-newsee (#170335) üzenetére


Jadro
veterán

Én érzésre egész jól belejöttem vele a végére, aztán megnéztem a statom és hát mégsem. :D Kedvenc nem lett, de jelenleg az UDES sem áll kézre ahogy az elején a hetes sem. Igaz nem is fullos, de még adok neki idő. Többet vártam, de tény, hogy szokni kell a játékmódot vele.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#170339) kdr730 válasza e-newsee (#170335) üzenetére


kdr730
tag

24 csatám van vele, 54,17% WR, de nem szeretem én sem, nagyon szeszélyes tud lenni az ágyúja, mondhatni összevissza tüzel és persze mindig a kulcspillanatokban mond csődöt. :)
Én is várom az UDES-t, de egyelőre free XP nélkül próbálom elérni.

(#170340) kdr730 válasza Papooo (#170337) üzenetére


kdr730
tag

Jól írja lacibacsi az adott példán keresztül kell olvasni a hozzászólásom, és ott a másodlagos feltétel=győzelem.
Amúgy ennél többször leírni az "adott" szót már nagyon szóismétléses lett volna a hozzászólásomban! :)

ui: bocs a dupláért eddig főleg read only-ban voltam, meg lehet lassan vissza is megyek

[ Szerkesztve ]

(#170341) Viktoár válasza jr1994 (#170334) üzenetére


Viktoár
addikt

Szerintem mi elbeszélünk egymás mellett. :K Azt mondtam hogy másodlagos teljesítés után duplán lehet haladni. De mivel képtelen voltam nyertes csatát játszani így lassabban teljesül az első. :K

Ez a mondatod meg végképp megzavart:

"Az 5 másodlagos teljesítés csak a plusz kreditet/free xp-t adja meg, ezért nyugodtan lehet menni a következő küldetésre."

Ebből az jön le hogy miután megvan az 5 másodlagos már nem jár a bónusz.

De így hogy sokan leírták ugyanazt csak más szavakkal már rájöttem hogy egyről beszélünk. :C

Üdv:Viktor

(#170342) Gyuri27 válasza e-newsee (#170335) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az egy jó tank. Mobilis, jó cammó, pazar puska (pen, kitérithetőség).
A baj az vele mint minden papir td-vel. Kell hozzá pálya és az átlagosnál nem fogykosabb siemka team.

Amd - Radeon - Ryzen

(#170343) kchryss válasza e-newsee (#170335) üzenetére


kchryss
addikt

7-es ikv-ről már írtam amikor húztam. Jó tank, rengeteg potenciál van benne, de nálam azon kevés tankok között volt amit elátkozott a wg. 30% körüli wr-em volt vele elég sokáig, úgy szopatott az mm ahogy csak tudott. Végül 76 csatával húztam ki belőle az udes-t, 1200 átlag sebzés, és csak 43% wr. Ahhoz képest, hogy mennyire nem tudok fix tornyos td-kkel játszani a sebzésem kb rendben volt, de a csaták kimenetelére nem sok ráhatásom volt.
Erről a tankról @Dobi 562 fórumtársat kéne kérdezni, ő 3 csíkozta: [link]

Az udes nálam egyelőre sokkal rosszabb, mint a 7-es, mert nem volt free xp-m a top ágyúra, a kis ágyúval pedig konkrétan használhatatlan. Kis ágyúval pattogok minden 9-es, 10-es heavy-ről még gold lőszerrel is ami egy td esetében elég nagy gáz. Az előző tank szívatós mm-je és ennek a stock ágyúja annyira kiidegelt, hogy jelenleg jegelem is az ágat. Majd karácsonyi xp bónusz időszakban kihúzom a 10-esig addig max néha-néha szorzózom.

(#170344) BÁ Nutrition válasza kchryss (#170343) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Nalam a pilota megint alkotott tegnap 5/0. A csapat minden jatek elott deklaralta h ok aztan csak megdogleni hajlandoak ha lehet mielobb. Aztan gyozz ha tudsz.

Kedvencem amigy mikor a csapat nagyresze elmegy egyik oldalra, mi 3an a masikra. 5-6 tankot nagynehezen lenyomunk, aztan meg kapunk a nyakunkba 6 masikat aminek a fele full hp-n van. Amigy ezzel nincs akkora baj csak mikor futoszallagon minden csatanal 10 masodperc alatt eldol h tuti buko es igy kell kinlodni akar tobb orat az nem vicces

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#170345) JKovac


JKovac
csendes újonc

Nem az első Ace a SU-14-2-vel, de a végén most meglett egy random medál:

:)

[ Szerkesztve ]

Your misery is my delight.

(#170346) zodo


zodo
nagyúr

Elkezdtem a Lengyel ágat, tier 7 fos, tier 8 ok hogy csak bolti lánc és semmi nincs még fejlesztve de közel 3 skilles legénység de nem látni hogy valaha használható tank lesz belőle pláne hogy a nagy torony utáni középső löveg paraméterei vicc.
T57 heavy ággal szemezgettem hogy azzal még elüthetem az időt mert más egyéb már nem igen vonzott a játékban de kár volt áldozni Lengyelekbe a sok free-xp-t.
Amúgy ma 1/7 a sok retardálttal.
Sokszor megfogadtam de 7 nap prém után csak a free play.

[ Szerkesztve ]

(#170347) Aguinaga


Aguinaga
őstag

Aki kihúzta már, a Standard B-n érezhető javulást hoz mozgékonyságban a nagy motor? Már a fontosabbak megvannak (ágyú, torony, felfüggesztés), de nem fűlik a fogam 48k xp-t csak a motorra grindelni. :F

[ Szerkesztve ]

PSN: OldSlowhand74

(#170348) Papooo válasza zodo (#170346) üzenetére


Papooo
senior tag

Nekem még csak a hetes van meg, és csak azért csinálgatom, hogy ha lenne valami nemzetenkénti grindelős mission, akkor legyen hozzá vasam.

Inkább az új küldetéseket erőltetem, még jó hogy így találták ki. A spotos küldiket meddel csinálom, a pattintást Jumbóval (tizes heavyvel garantált artykókusz és aranyeső), a td vadászatot pedig tizes artykkal. Így elég jól lehet haladni. :)

Én kihagxtam a Standard B nagy motorját, így is elég jó járgány.

[ Szerkesztve ]

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#170349) Barret001 válasza Papooo (#170348) üzenetére


Barret001
addikt

Hogy kell a Jumboval pattintani? Megvárod míg top tier lesz?

(#170350) Kiki18 válasza Barret001 (#170349) üzenetére


Kiki18
őstag

Jó az 8asok ellen is hidd el.
Két ellensége van csak, az artyk meg a trollgunos járgányok.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.