Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#170151) e-newsee válasza Barret001 (#170127) üzenetére


e-newsee
addikt

Ha az túlvállalásnak számít, hogy szerettem volna leszorzózni a Progettot, és 7 csatából sem sikerült, akkor tényleg túlvállaltam magam. :D

Amúgy meg hagyjuk már ezt a "mennyi wn8 alatt béna valaki" dolgot. Nyilván mindenkinél megvan az oka, hogy miért annyi, amennyi. Hogy az most a szaromlecsakmegyek stílus miatt van, vagy egyszerűen csak nincs érzéke az ilyen típusú játékokhoz, vagy hébe-hóba játszik, és nincs alkalma belemelegedni, felvenni a fonalat, vagy még ki tudja, mi, az szerintem teljesen mindegy kellene, hogy legyen. Ez a topic eddig nagyjából mentes volt az ilyen péniszméregetésektől, és egy-két kivételtől eltekintve egész normális, előítéletektől mentes, segítőkész bagázs működött itt. Nem kellene lesüllyedni a WoT-os facebook csoport szintjére.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#170152) xAttilax válasza Barret001 (#170150) üzenetére


xAttilax
senior tag

A kevés csata szám miatt, pikk pakk lehet ez zöld, kék ;)
És jól is csinálod, mert nem mész fel feleslegesen nagy térbe. Nincs miért szégyenkezni vagy titkolózni

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#170153) phoenix1989 válasza ddt500hu (#170132) üzenetére


phoenix1989
őstag

1 honap 709 csata 2034wn8 . Tényleg en vagyok balfasz. Bocs

(#170154) Rico33 válasza phoenix1989 (#170153) üzenetére


Rico33
aktív tag

1 hónap, heti 5x karbantartom a zasszonyt 45 évesen, pont lesz@rom a v8-at 😎

(#170155) phoenix1989 válasza Rico33 (#170154) üzenetére


phoenix1989
őstag

Na heti 5x? folyatja az olajat? vegyél új masinát. Ne szenvedj vele.

[ Szerkesztve ]

(#170156) Simulacrum


Simulacrum
senior tag

Közepes tank esetén ki melyiket preferálja előbb: javítást vagy álca skillt?
Az adja magát, hogy orosz medre lehet az álca a jobb választás, E50-re meg eléggé egyértelmű, hogy a javítás, mert az álca sokat nem ad egy akkora batárnak. De úgy általánosságban, mondjuk egy amerikai vagy egy cseh med esetén mit választanátok a kettő közül hamarabb?
Illetve mennyire vagytok híve annak, hogy nem minden legénynek adtok álcát vagy javítást?
skill4ltu álca párti, ti mit gondoltok?

(#170157) inferno88 válasza Simulacrum (#170156) üzenetére


inferno88
őstag

Általánosságban azt mondám, hogy ha a játékos agresszíven szeret játszani, akkor javítás, különben álca.

Semper fi!

(#170158) BÁ Nutrition válasza Simulacrum (#170156) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Szerintem attol is fugg mennyire mozgkony. Lassabra inkabb a javitas

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#170159) e-newsee válasza Barret001 (#170150) üzenetére


e-newsee
addikt

Én nagyjából ugyanitt voltam ennyi csatával. Azóta "rengeteget" fejlődtem (9k csata, 900 e-penis). :)
Jelenleg hozom a kemény 1000-1100 körülit, és egyelőre ez is a célom, hogy jobb legyek folyamatosan, mint az átlagom. Ennyi. Ennél több energiát nem fektetek bele, mert nincs annyi időm. Napi 1-2 óra max, de az sem minden nap. Azt viszont inkább játékkal töltöm, mint streamekkel, elemzésekkel. (Persze, ha valami érdekeset belinkeltek, azt megnézem). Ráadásul februárban kapok egy új legénységi tagot 0 skillel, szóval még ennyi időm sem lesz azután. :D

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#170160) jano_77


jano_77
nagyúr

Új festések érkeznek:
MOON
Lehet, hogy csak a szupertesztereké lesz?
Ezek pedig szerintem az orosz streamerek/youtuberek festései voltak az adott versenyen, de nem lenne rossz, ha ezeket is behoznák majd idővel. Jól néznek ki. :K

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#170161) jimmy74 válasza Jokerdapro (#170147) üzenetére


jimmy74
őstag

én meg nem eleget.. :DDD
az orosz csajszira értettem amit krisz linkelt nem jó hrsz-re válaszoltam :B
nagyon csinos :K

[ Szerkesztve ]

WoT:jimmbo

(#170162) galervin93


galervin93
őstag

Én meg tegnap éppen véletlenül ránéztem a wotinfo-ra (statos oldal, nem a magyar), és láttam, hogy éppen ma leszek 4 éves a játékban. :D Még nem léptem be, elintézem a mai dolgaimat, aztán csak utána ülök le, hátha fejbe vágnak egy jó kuponnal vagy valami izgalmasabb dologgal. :)
Én anno - amikor kezdtem játszani, és rövidesen rátaláltam erre a fórumra - azt a célt tűztem ki, hogy 1500 efütyim legyen, majd később átálltam a "saját hp sebzése legyen meg" metódusra. Mára ez már simán megvan, és még felfelé lépegetek, így jó ideje abszolút nem aggódom ezen a dolgon. Volt egy időszak nem sokkal ezelőtt, amikor csak élvezkedni jártam be, nulla fejlesztéssel, csak a jobb gépekkel mentem, bőven sötétkék-lila voltam kb., de egy idő után beleuntam, így egy ideje megint elkezdtem fejlesztgetni, mindenfélét, ócska tankokkal, ócska legényekkel menni, a recentemen ez meg is látszik, de még így is felfelé megy a dolog, szóval le van ejtve. :DDD
Én amúgy a wn8 helyett mindenkinek javasolnám szintén ezt a "saját hp"-hoz való méricskélést, objektívebb a dolog (tudtommal az Aslasinsben is be lehet állítani, hogy kiírja, hányszorosát sebzi az ember egy adott tankkal a hp-jának, szóval abszolút nem "kötelező" a wn8). Persze egy artynál abszolút nem reális, bizonyos TD-knél is ferdít, a többi gépnél már viszonylag jó mérőszám (kivéve a lightoknál, ott én mindig kombinált sebzést nézek, átlagos sebzés + átlagos felderítés).
Amúgy meg peace!
Ui.: utálom a botokat.
.
.
.
;]

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#170163) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

[link]
jo kis game, 6bol 2x tudtam nyerni, mind2x ekkorat kellett kuzdeni a tobbit a botok bebiztositottak bukora

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#170164) lacibacsi válasza e-newsee (#170159) üzenetére


lacibacsi
addikt

Egyrészt gratulálok az új legénységi tagodhoz, másrészről figyelmeztetlek, hogy eleinte képes a korábban már jól összeszokott és több skillel rendelkező csapattársak képzettségének rombolására, különös tekintettel a BIA képességre... :P

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#170165) palfitom válasza e-newsee (#170159) üzenetére


palfitom
félisten

Gratula az új "taghoz"! :K

(#170164) lacibacsi
:D

[ Szerkesztve ]

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#170166) Barret001 válasza lacibacsi (#170164) üzenetére


Barret001
addikt

Grat.

[ Szerkesztve ]

(#170167) sequator válasza lacibacsi (#170164) üzenetére


sequator
senior tag

Nyilván, hiszen mondta, hogy 0 skilles lesz az új tag, így a BIA azonnal inaktív lesz. :D

sautia

sequator

(#170168) e-newsee válasza sequator (#170167) üzenetére


e-newsee
addikt

Köszönöm a gratulációkat! :R

És igen, jó a meglátás! A BIA rögtön inaktív lesz, a PIA (Pálinka In Arms) pedig már így is inaktív a jelenlegi parancsnoknak. :D Azt gondolom nem kell ecsetelni, hogy az új tag parancsnoknak lesz toborozva, szóval asszonynak az eddigi paracsnok+lövegkezelő kombóból csak utóbbi marad, viszont megkapja mellé a töltő szerepét is. Szóval kicsit káosz lesz eleinte a legénységben, de majd kialakul. :)
Az a baj, hogy nem lehet elsőnek kifejleszteni az újoncnak a 6. érzéket. Előbb a Felderítő, aztán Álca, majd a Javítás (szétszerelés), és talán csak azután.
Nekünk meg kell a Biztonságos elhelyezés és a Sima utazás. Szóval jó sok XP és kredit kell hozzá! :O

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#170169) robogo81 válasza e-newsee (#170168) üzenetére


robogo81
aktív tag

Lehet már tudni hogy a 0 skill BIA,vagy SIA lesz? :DDD

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#170170) Jokerdapro válasza e-newsee (#170168) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Áááhhhhh több perce hangosan sírva röhögök! :DDD Hatalmas poszt, és persze gratulálok az új "legénységi taghoz". ;) Már csak egy elméleti kérdés (;]), eddig hogyan müködött a "tank" ha eggyel kevesebb legénységi tag volt? Vagy eddig nem teljes legénységgel inaktív volt a "csata" gomb? :DDD

(#170171) e-newsee válasza Jokerdapro (#170170) üzenetére


e-newsee
addikt

Új tankra nincs kredit, de fejlesztett torony lesz, így elfér plusz egy legénységi tag. :)

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#170172) BÁ Nutrition válasza e-newsee (#170168) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Gratula

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#170173) jano_77 válasza Jokerdapro (#170170) üzenetére


jano_77
nagyúr

Csatlakozom! Én is jót mosolyogtam :D a poszton és mivel nem oly régen volt nálam is a legénység fejlesztés, így kicsit el is érzékenyültem - eszembe jutottak a 3 évvel ezelőtti napok, hetek és az azóta eltelt időszak. :B

GRATULÁLOK én is e-newsee-nak és természetesen jó egészséget a családnak! :C

Javaslom feltenni a repeszpáncélt, nehogy sérüljön az új legénység és az Őt szállító ellátóközpont. ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#170174) jano_77


jano_77
nagyúr

III. Morphelo Emlékverseny

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#170175) Jokerdapro válasza jano_77 (#170173) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Prémium fogyocikket el ne feledd megemlíteni! :DDD

(#170176) palfitom válasza e-newsee (#170168) üzenetére


palfitom
félisten

:DD Nagyon jó írás, jó humorod van!

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#170177) Emu válasza galervin93 (#170162) üzenetére


Emu
őstag

Ha mindenki legalább lesebezné a haját HP-ját átlagban, akkor ki lenne a bot?

;]

e-newsee: gart! elég sokáig tartott még leesett a 0 skilles legénységi tag amit "kapsz", de mentségemre szóljon, hogy csak felületesen olvastam a topikot. :DDD Nekem kicsit korábban lesz legénységi fejlesztés, így már egy lightra való legénységet össze tudok szedni belőlük :)

[ Szerkesztve ]

(#170178) galervin93 válasza Emu (#170177) üzenetére


galervin93
őstag

Mindenki és senki, mert mindenki átlagot lőne. Azaz ahhoz, hogy valaki többet lőjön, egy másik valakinek kevesebbet kell, de akkor meg nem teljesül a "mindenki átlagot lő" feltétel. :DDD

e-newsee, grat!

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#170179) jano_77


jano_77
nagyúr

Mostantól nyomon követhető, hogy miként áll az EU szerver a T-25 sprint token gyűjtésével!

Jelenlegi állapot (09/03): 3.892.071/25.000.000

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#170180) galervin93


galervin93
őstag

Édes istenem, TOT-ban visszavettem (már vagy negyedjére) a Pershinget, de ez iszonyúan fos... 48 meccs volt benne átlagban kb. T6-nak megfelelő sebzéssel, most mentem vele két meccset, szódával elmentek, de egy kalap trágya ez a gép... VTU-ról ne is beszéljünk, egyszerűen bűn rossz, szerintem csak 3-4-5-szörös szorzókra fogom elővenni, kín vele minden mozdulat...

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#170181) Simulacrum válasza jano_77 (#170179) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Átlagban majd 2 millió kellene naponta. Kicsit le vagyunk maradva. :)

(#170182) BÁ Nutrition válasza Simulacrum (#170181) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Foleg igy hetvege utan. Ha az aktivaknal szamoltak ki h 75 jatekot kene tolniuk akkor reszemrol nem vagyok nagyon elmaradva a kozosbol

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#170183) jano_77 válasza BÁ Nutrition (#170182) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nekem a fele meg van a 75-nek, vagyis én is teljesíteni fogom a rám eső részt, még úgy is, hogy a tank a garázsban van. :K

(#170184) kdr730: jaaa....hát gondolom elég sok csata elment a lecsóba a WG fa**sága miatt! Szal az a minimum, hogy vag kitolják a határidőt annyival vagy visszább veszik a teljesítendő token számot.

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#170184) kdr730 válasza Simulacrum (#170181) üzenetére


kdr730
tag

Mondjuk szombaton csak 14:00 körül kezdte el számolni, szóval amiatt még kaphat az EU némi kompenzációt.

(#170185) Emu válasza galervin93 (#170180) üzenetére


Emu
őstag

Kitartás!
A két Patton majd kárpótol mindenért. Egy olyan hétvégén léptem túl a Pershinget amikor minden győztes csaátra 2x volt. Patton nagy ágyúját érdemes free-ből behúzni :K Eleinte nagyon nem éreztem a löveget, de a végére már nagyon jól ment. A tízes az AX-hez képest nem olyan acélos, de jól használható ha nem heat-et f*só szovjet medek jönnek szembe.

(#170186) jimmy74 válasza e-newsee (#170171) üzenetére


jimmy74
őstag

Februárba löveg se kell mert kifagy egy ideig a lövegkezelő,de utána jöhet a troll gun... :D

WoT:jimmbo

(#170187) BÁ Nutrition válasza Emu (#170185) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Eddig ugy tudtam h az amcsi med jobb

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#170188) Emu válasza BÁ Nutrition (#170187) üzenetére


Emu
őstag

AX-nek kevesebbszer lövik be a tornyát szemből, meg a heat-t is többször nyeli el mint a patton tornya + nálam az AX lövege jobban muzsikál.

(#170189) galervin93 válasza Emu (#170185) üzenetére


galervin93
őstag

Valami ilyesmi lesz. Vagy free. :DDD Ma egyébként bitang napom van, 1000wn8. :DDD :W

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#170190) kchryss válasza e-newsee (#170151) üzenetére


kchryss
addikt

Nagy +1 a hagyjuk már ezt a "mennyi wn8 alatt béna valaki" dolgot posztodra. Ha lebotozunk minden 2000 wn8 alattit akkor azzal azt érjük el hogy kihal a topik, mert nem lesz aki írjon ide.

(#170150) @Barret001:
Ilyen kevés csatával teljesen rendben van ez az 1000 körüli recent wn8. 120 csatád van az elmúlt 30 napban, vannak akik naponta játszanak ennyit. Ne izgulj rá ennyire a statra, a lényeg az , hogy élvezd a játékot és mellette azért próbálj meg tanulni a hibáidból.

(#170168) @e-newsee:
Grat a gyerkőchöz. Nekem is bejön a humorod. :)

(#170163) @BÁ Nutrition:
Grat, jó tank ez a T-34S, nem tudom skill4ltu miért nem szerette. Szakaszban kell nyomnunk, nagyon felnyomta a tegnapelőtti fókavadászatunk a wr-emet. :D

(#170180) @galervin93:
Én is most nyúzom a pershinget és nem értem mi a bajod vele. Egyik legjobb 8-as med, ha nem a legjobb.

(#170181) @Simulacrum:
Számolja az osztagban ment csatákat is. Valamelyik nap hosszú idő után újra 6-os osztagoztam. Olyan élmény volt mint régen. 20-ból 18x nyertünk és tök laza volt. Ott összeszedtem egy rakás tokent, mert 7v7-ben elég könnyű a top 10-ben végezni a saját csapatban. :DDD

(#170191) Jokerdapro válasza kchryss (#170190) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Kikérem magamnak, én biza 2000 alatt is irkálni fogok! ;] ;]

(#170192) galervin93 válasza kchryss (#170190) üzenetére


galervin93
őstag

A "jó med" valahol a Centi/FV körül van szvsz (T8 only!).

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#170193) Jokerdapro válasza galervin93 (#170192) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Kicsusztam a szerkesztésből! :(
A centi nincs meg de az fv nekem olyan so-so. Emlékszem amíg nem lett 2 skilles a banda rajta addig full beszűkülve is istenes feladat volt eltalálni bármit.

[ Szerkesztve ]

(#170194) kchryss válasza galervin93 (#170192) üzenetére


kchryss
addikt

Úgy 1 évvel ezelőtt amikor értékelte az összes 8-as tankot skill4ltu akkor azt mondta, hogy a pershing a kedvence. Diegho is ezt tartotta a legjobbnak pár éve. Azóta lehet kicsit eljárt felette az idő, de nem rossz tank szerintem.

Pershing vs Centi

Nekem már csak 15e xp kell a 9-es puttonyhoz szóval gyorsan végezni fogok. A napokban amikor szorzóztam eddig elég jó csatáim voltak vele. Persze én töltöm a goldot bűntudat nélkül, mert sokat van 10-esben és a 8-as tankokra is elég sok páncélt pakoltak. 190 pen nem sok, de a 268-as apcr az hatékony cucc.

(#170195) galervin93 válasza kchryss (#170194) üzenetére


galervin93
őstag

"Persze én töltöm a goldot bűntudat nélkül..."
No more question. :))
Engem ne ma bűntudat gátol, egyszerűen az a tank nem jó, amit golddal kell etetni.
190 pen az újonnan bejött páncélozott dögök ellen vicc, már egy T8-as VK 100 is nehéz falat.

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#170196) BÁ Nutrition válasza kchryss (#170194) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Nekem a t44 es a pantera jon be, bar ez meg meg sincs csak a pilota. Az nalam katasztrofa
Marmint jatszani nem fajdalmas csak a 35% winratet nem ertem. Vmiert elatkozott

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#170197) fradi81 válasza galervin93 (#170195) üzenetére


fradi81
veterán

Nálam egyik tankot sem 'kell' etetni pedig van egy pár :) Hozzáállás kérdése. Ha minden tankot akarsz sebezni szemből/nagyon a statra mész, csak akkor kell goldozni.

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#170198) Kiki18


Kiki18
őstag

Lehet ,hogy én vagyok a bot, de egyántalán nem goldozok.
Rettenet ritka, hogy goldhoz nyúljak. Jellemzően csak akkor, ha egy sikeres küldihez kell még 1-2 lövés. De még akkor is sajnálom, mert viszi a profitot.

(#170199) Simulacrum válasza Kiki18 (#170198) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Hasonló.
Az első 6 évemet a játékban prémium lőszer nélkül töltöttem el. Aztán egyszer úgy voltam vele kipróbálom és minden tankomba kb. 5-10 darabot raktam. Múlt héten döntöttem el, hogy nincs értelme használni, hiszen eddig is anélkül toltam minden tankkal megtanultam, hogyan kell enélkül játszani. Ha pedig olyan szituáció jön, mikor megoldhatatlan enélkül, akkor így jártam. Így prémium nélkül is nő a kreditmennyiségem.
Csak a rangsorolt csatákban fogok használni prémium lőszert, sehol máshol. Így legalább rá vagyok kényszerítve az okosabb játékra.
Most is stock tankokkal játszom, de azokkal is elvagyok prémium nélkül, max valamennyivel lassabban haladok, de sehova nem sietek.

És szeretném leszögezni, senkit nem ítélek el a használatáért, sőt, teljesen megértem, a játék része. Sokkal inkább venném ki az artyt mint a prémium lőszert.

[ Szerkesztve ]

(#170200) wwenigma válasza Simulacrum (#170199) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Sajnos leszel olyan pozícióban amikor a full prémium lőszer se ment meg hanem kell az arty hogy kibanyassza veled szemben a ridgelineról az SC-t, az arty már szénné lett nerfelve, a prémium lőszert se kell kivenni csupán mínusz 30% sebzes a magasabb atutesert cserébe és maximum 30-50% betölthető mennyiség megoldaná a problémát.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.