Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AS


AS
félisten

Hatalmas butaság volt hogy nemlehet böviteni..
Tello nagy lett vagyis inkább hoszu. Én tudom mert nekem is volt a kezembe, a kijelzö már tényleg kicsi a telo méretéhez képest..
Kamera is gyöngus.

A többi vizsaköszönt a k750-böl..

Helyükben k750-t turboztam volna 3g-s-re mint a nokianál van a 6680 és 6681 egyik 3g másik nem...

És azért is durva mert k600 drágább mint K750!!!
És 3g most ugyan ingyen van de csak pesten müködik de késöbb nem lesz az drága lesz ....

Ugy érzem hogy 3g telot még nem kell egyenlöre vásárolni..
Még várnni kelle vele..

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#2) Shim


Shim
őstag

egyetértek AS-sal, a dizájnhoz annyit még hozzátennék, habár ez teljesen szubjektív, hogy erre inkább az unalmas jelzőt használnám, letisztult helyett...

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#3) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Igazatok van, de akkor K750i-be legalább egy nyüves EDGE-t belepaszírozhattak volna... ez már nem annyira új dolog szerintem... de hasznos.

Feel Good Inc.

(#4) Szőrös  válasza Shim (#2) üzenetére


Szőrös 
veterán

Izlések és pofonok. Nekem speciel marhára tetszik. Szombaton tapiztam és nagyon kellemes benyomást tett rám bár a bill. tényleg furcsa elsőre de meg lehet szokni és utána nincs gond vele. Nem hivalkodó nem túl feltünő méretre is jó , majdhogynem a tökéletes teló /nekem/.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#5) Athos07


Athos07
senior tag

Háát, én is amondó vagyok, hogy Bog csak körülírta az unalmas szót. A telefon nekem nagyon nem tetszik, és főleg azért, mert már láttam a Vodás és Tés változatot, ami gyakorlatilag egy kicsit nyújtott k750, a - szerintem - jobb reteszes lencsevédővel, egyszóval a szolgáltatói változatok ne nézzenek már ki jobban, mint az eredeti.

A memóriabővítés meg a jobb kamera szerintem is manapság már nem extra, hanem alapkövetelmény. Botor dolog kihagyni egy 3G telefonból (bár így megteremtődik az esélye egy K650i-nek.) :((

''I never ever wanna grow up / Old people make me wanna throw up.''

(#6) Digital válasza AS (#1) üzenetére


Digital
addikt

Hát igen...egy 3G telefon fix memóriával olyan mint egy tengeralattjáró rácsos ablakokkal (na honnan is az idézet?) Szvsz is a K750i-t turbóztam volna mondjuk K750ii-re :)) (a két ''I'' betű jelölné a dupla kamerát :) ) A 3G még gyermekcipőben jár :(

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#7) AS válasza Digital (#6) üzenetére


AS
félisten

Az név nem lehetséges de egy k760 már igen.. és mondjuk ezüst sznü lenne. és kész a 3g model...

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#8) Digital válasza AS (#7) üzenetére


Digital
addikt

Persze én is valami hasonlóra gondoltam:) Ez a K600 olyan nagyon hidegre sikeredett,szvsz nem tudnék együtt élni vele:(

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#9) VD


VD
őstag

Nálunk lehet,hogy gyerkcipőben a 3G,de az öreg kontinens több országában már jó ideje müxik...
Én spec igenis látom értelmét 3g teló vételének, jobban mint egy 70-80 ezres gsm készüléknek (k750,d600,V635... stb)
De ez a k600 igen gyengus a 3G mezőnyben és ha megnézem az árát a trémobilnál, messze jobban megéri egy zm60-as samsung, nem beszélve egy 6680-ról.

(#10) AS válasza VD (#9) üzenetére


AS
félisten

Már hogy érné meg jobban?
Az bövithetö miöségibb jobban szol és jobb a kamerája is.
Csak épen elbaszták a T szoftverel...

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#11) Digital válasza AS (#10) üzenetére


Digital
addikt

Az biztos hogy a K600 a leghurkább 3G telefon a piacon ;)

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#12) VD


VD
őstag

AS!
értelmezz... mondom messze jobban megéri egy samsung zm60....

(#13) AS válasza VD (#12) üzenetére


AS
félisten

Uristen ilyen fráradt vagyok. meg ráadásul még rossz napom is van...
Bocsi
:B

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#14) evR


evR
aktív tag

olykor csak ''lesek mint a nyúl a horogban'', hogy milyenek az emberek... :O:( nem értem...

''...trend a lelke mindennek...''

(#15) wad


wad
tag

A legdurvább fícsört észre sem vettétek: az utolsó oldalon lévő képen jól látszik, hogy a telefon tükörképében egyszerűen eltűnik a csillaggombon lévő kulcs és a kettőskereszten lévő áthúzott hangjegy. Nem semmi!

(#16) Hugo85 válasza wad (#15) üzenetére


Hugo85
aktív tag

LOL tényleg. Eddig nem teszett, de ezért fogom megvenni, erre egyetlen másik telefon sem képes ami manapság a piacon van :DD

(#17) Shim válasza wad (#15) üzenetére


Shim
őstag

vámpíteló :Y :DDD

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#18) joshua7


joshua7
veterán

H miért nem lehetett beletenni bővíthető memóriát... :(( :(((

Semper Fi

(#19) HERR Z válasza joshua7 (#18) üzenetére


HERR Z
veterán

mert mondjuk van Z1010 ami függetlenül újonnan 50k körül mozog /igaz csak VGA kamera/ illetve V800/Z800 ami ugyanez csak jobb designnal és kamerával
Saját maga ellen versenyezne SE így szvsz érthető mért hozta meg ezt a lépést...
igaz azok szétnyithatóak...de ez részletkérdés:)

(#20) a_tesz


a_tesz
Korrektor

Bog! jól értelmezem a cikkben, hogy a készülék tetején a LED visszatért olyan informatívnak lenni, mint annó a régi ericssonokon volt vala? nem is értem, mért felejtették el ezt a legutóbbi 25 modelljükről...

スバル | De semmi baj Eric, ne feledd, nincsenek hülye kérdések, csak hülye gyerekek! - Mr. Garrison

(#21) csiga997


csiga997
őstag

K600i: ha streaming video lejátszás közben bejön egy videóhívás, akkor kifagy.
Csődszelet ;]
:C:C:C

(#22) Viktor0610 válasza csiga997 (#21) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Sfw frissítés?

Samsung Galaxy A54

(#23) Findzs


Findzs
addikt

engem az erdekelne hogy ha megnyomom valamelyk hangerő gombot akkor ír -e állapotot a telefonrol ha igen akkor miket ?
és van -e jegyzet funkcio mint a t610 be ?
elöre is köszi !

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#24) Viktor0610 válasza Findzs (#23) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az alapállapotban státuszkijelzés működik, és val.sz.leg a másik kérdésedre is igen a válasz, ez utóbbi nem 100%.

Majd az okosak megerősítenek...

[Szerkesztve]

Samsung Galaxy A54

(#25) AS


AS
félisten

Hir:
voda ugye karácsonykor bebezeti a 3g-t.
jön ennek is a vodás változata fekete szinü és v600 a neve...
Már mint hozánk..

[Szerkesztve]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#26) Findzs


Findzs
addikt

koszi a válaszokat várom a megerősitéseket
az állapotkijelző mutatja az aksi álapotát ?

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#27) Findzs


Findzs
addikt

up

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#28) Findzs


Findzs
addikt

kukuk
kipurcant a topik

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#29) Findzs


Findzs
addikt

na megvettem a telot nagyon tetszik kircsi
valaki meg esetleg ?

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#30) Findzs


Findzs
addikt

jönnek az elsö bajok nem muködij a kameraja
meg nincs 1 hetes
mar visszaálítottam meg minden lehetseges dolog de semmi, ha elforditom a lencsevedöt akkor egy pillanatra bevillan a kamera képe de el is tunik
különös

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#31) Findzs


Findzs
addikt

na megoldodott
visszavittem es 1hét után visszakaptam uj softverrel most már jó

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#32) Ricardo válasza Findzs (#31) üzenetére


Ricardo
félisten

Az a lényeg hogy mostmár jó :C
Szerintem azért kihalt a topic mert nem igazán elterjedt a telefon.

(#33) blueMerle válasza Ricardo (#32) üzenetére


blueMerle
veterán

és mégis miért vennének az emberek ilyen telót?

Ez egy 3G-s K700i megapixeles kamerával, éshát eléggé ''KOMPAKT'' külsövel...Azt hiszem azt a pénzt, amit kérnek érte egyáltalán nem éri meg, akkor már ott a K750i...nem sokkal drágább de a K600i-vel mégcsak egy napon se lehet a kettöt említeni.

(#34) Findzs


Findzs
addikt

k750i: 75.000.- - 80.000.- Ft kártyafügetlen uj
k600i: 55.000.- - 60.000.- Ft kártyafügetlen uj

k750: 2 megapixel kamera, bővithető memoria
k600: 1.3 megapixel kamera, fix memoria (33 MB ) + 3G minden másban megegyezik a 750 essel

én ugy gondolom, hogy a k600i értékálobb megoldás hiszen a 3g elterjedőben van pl: pesten már ingyenes, akár tv-t is lehet nézni

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#35) Atlantis válasza Findzs (#34) üzenetére


Atlantis
veterán

Nagyjából egyetértek, azt azért megjegyezném, hogy a 3G Pesten még ingyenes, de szerintem nem sokáig.

Nem tudom, miért fikázzák a külsejét szegény k600-nak, nekem nagyon bejön.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#36) Digital


Digital
addikt

Haverom kapott a feleségétől egy K608i-t,még hurkább mint gondoltam! A kijelzője valami förtelmes :(

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#37) blueMerle válasza Findzs (#34) üzenetére


blueMerle
veterán

Már ingyenes? :DD :DD :DD
Ébresztö fórumtársam!!!! Ez nem a mesevilág! Majd január 1.-töl KEMÉNYEN fogsz fizetni a 3G-ért mindenhol, AZTÁN majd kíváncsi leszek mennyit fogsz tvzni a telefonodon ;]

Épp ezért, K750i sokkal jobb, sok sok év kell, amire a 3G árak majd normalizálódnak. Másrészt mit kezdesz a 3G-vel FIX!!! memória mellett??? Letöltesz valami jó kis videoklipet netán elmaradt tv-sorozatot? :DD Azt ugyan nem, ha mégis hát nem sokat belöle, az tuti.

Szvsz K600i egy elcseszett modell, a forma szubkejtív téma, a TUDÁS AZ NEM. 2005 végén NEM FELEL meg az elvárásoknak.

Másrészt: a telefon SOHA de SOHA nem lesz értékálló! Ebbe jobb ha gyorsan beletörödsz.

(#38) Ricardo válasza blueMerle (#33) üzenetére


Ricardo
félisten

Én nem mondtam hogy bárki vegyen. Szerintem sem éri meg :(
Csak válaszoltam hogy miért kihalt a topic.

(#39) HERR Z válasza blueMerle (#37) üzenetére


HERR Z
veterán

az az igazság hogy a 3g nem csak arra jó hogy te megnézd az aktuális lost részt....pl videóhíváshoz nem kell memória, ugye elvileg erre lett kitalálva az egész....ahoz hogy modemként használd majd valamikor olyan helyen, ahol adsl nincs de 3g van, ott megintcsak jó lesz..vagy csak egy mezei laptop mellet......szal fix memória mellett is van értelme a 3g-nek igaz kicsit máshogy mintazt te gondolod:P
Amúgy szerintem egyátalán nem elcseszett modell, van piaca, van rá igény, igaz szolgáltatóknál még nevetségesen drága, de amajd a voda lenyomja/meg ugye függetlenbe 55-ért.../igaz hogy pl már egy olcsó sagembe is lesz memkari(MyV-85) úgy bruttó 45 körül vitamaxxal de annak a formája...hát...na
amúgy meg pl fateromnak ez az ideális telefon...elfogadható kijelző/memória/kamera időtálló a 3g miatt mindez elég komoly külsőben...

a k750 meg a forma miatt, a kamera miatt meg főleg a bővíthető mem miatt jobb..

(#40) blueMerle válasza HERR Z (#39) üzenetére


blueMerle
veterán

Hát igen van abban valami amit mondasz, de tudod én ha már elöfizetek valamire, akkor szeretném azt TELJESÉRTÉKÜEN kihasználni! És evvel a modellel bizony kompromisszumokat kell kötni. K750i sem tökéletes, söt!, de én úgy gondolom hogy azért a K600i-val ellentétben mégiscsak egy jobb modell...akinek komolyan 3G kell, annak ott a Nokia bármely más sokkal komolyabb 3G-s telója.

Itt szlovákiában egyenlöre boldogak vagyunk hogy már egypár helyen van EDGE, mert ugye az otthoni DSL-t nem cipelhetem magammal....3G itt pedig akkor lesz, ha a világ már a 10. G-t írja :DDD

(#41) HERR Z válasza blueMerle (#40) üzenetére


HERR Z
veterán

van a Se-nek is bőven más 3g-s telója ami bővíthető memóriás (V/Z800 Z1010 W900) Szóval felesleges itt egyből nokiával dobálózni...amúgy meg nemtom tv-hez mért kellene pl bővíthető memória...semennyire se kell...annyi hogy nem kell sokezer forintért millió játékot meg csengőhangot leszedni a telóra...és nem lesz gond...

(#42) Findzs válasza HERR Z (#39) üzenetére


Findzs
addikt

teljesen egyetértek veled en is ugyan igy látom azert vettem ilyen telot
ha hozzáteszem hogy akkoriban a t610 et is ennyiert vettem es most ar ertek arányban egy jobb telot kaptam akkor happy minden nem ?

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#43) Zseka


Zseka
csendes tag

Kedves mindenki!
Vettem egy k600i-t, eddig teljesen jól elvagyok vele. Egy apró problémám van, aki tud, lécci, segítsen!
Szóval a pc-vel való infra kapcsolattal nem boldogulok. Feltettem a szoftvert a kapott cd-ről,a modemeket is telepítettem (az infra korábban tökéletesen működött a Nokiámmal), és mégsem ''látják'' egymást. ja, és a modemet mindenáron csak a COM1-re engedi telepíteni.
Mit tegyek?
Köszi

(#44) Dov


Dov
csendes tag

Helló mindenkinek!

Én is K600 tulaj vagyok. Ráadásul boldog és elégedett.

Az előző kérdéshez annyit tudok mondani, hogy a gyári szoftverek az adatkábelhez vannak kitalálva. Ajánlom az FMA-t (Floats Mobil Agent), az talán inkább erre való. De majd a hozzáértők megmondják. Én ehhez annyira nem értek. :)

A design kérdése... Akinek megfelel egy Nokia az mit akar egy mai SE készüléktől? Nem értem... Teljesen más világ. Nem a ''figyu' mekkor a király telefonom van, igaz hogy nem tudok SMS-t írni vele'', hanem a minimál-, sallangmentes designról és használhatóságról szól. Tudom, hogy a topic nem erről szól, feltétlenül. De álljon meg a menet. Kevesebb meggondolatlan és selejt készüléket terveztek-gyártottak mint a Nokia. Elnézést ha esetleg helytelenül, más nevében beszélnék.

A memória bővítés nem szükséges. Nekem tele van mindennel és 18 MB szabad. Mellé még van egy PDA jól megpakolva memóriával. Ha letöltök valamit, erre kerül. A kettő, egyben még mindig olcsóbb mint egy 9500-as kommunikátor előfizetéssel. Illetve, örülök is neki, mert MemoryStickkel nem tudok sokat kezdeni. Kérdés van?

Rossz a kijelzője? Mihez képest, ha megkérdezhetem? Minap volt nálam egy Nokia N70. Hááááááááááááát...

Gyenge a kamera? Félhomályban nem a legjobb, tény. De az előbb említett Nokia sem tud többet. 2X annyiért.

És ez igaz a memóriára is. Az emberek nagy százaléka nem vesz hozzá kártyát, soha.

De még én is azt mondom, -mondjak ellent magamnak- hogy nagyon rossz összehasonlítási alap a két telefon. Nem egy ár, nem egy katergória. Mégis szorongatja az SE...

És ha már Nokia dícsérete... Mit szól a kedves kritikus a Nokia -videótelefonáláshoz szükséges- kamera nélküli, 3G-s modelljeihez. Például az N91... Szép pénzért...

Azt hiszem, kiderült, nem szeretem a Nokiákat. :(((

Ja, egy kérdés, hogy azért ne dicsérjem halálra. :DD
Van valakinek tapasztalata az új, SE kiegészítőkkel kapcsolatban (stereo összeköttetés Hi-Fi-vel, vaku)?
Miért nem csatlakoztathatóak ezek egy K600-hoz?
Eddig minden jó volt, mindennel...

Üdvözlettel
Dov

(#45) Findzs


Findzs
addikt

nektek hanyas szoftvare van rajta ?
nekem: R2T002 van rajta

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#46) HERR Z


HERR Z
veterán

na fater megkapta karácsonyra a k600-asát...
az észrevételek, amik a tesztben anno nem voltak leírva:
- a kijelző papíron ugyanaz mint a k750-é de ha egymás mellé teszem akkor mégsem...a k750 teltebb és mintha több szine is lenne...
- a joystick nem mindig reagál
- a szoftvere alapból lasabb mit a k750-é....
de ezektől függetlenül teljesen jó teló...bár a desing....sebaj jól elvész a sok távirányító között:DD
szóval teljesen megérte....faternak tetszik is:)

(#47) Dov


Dov
csendes tag

Helló!

Hogy lehet megnézni a szoftver verziót?

(#48) HERR Z válasza Dov (#47) üzenetére


HERR Z
veterán

szervízmenübe belépsz.....

(#49) blueMerle


blueMerle
veterán

Nah egy kis tapasztalat:

A mai napon elcseréltem L7-es készülékemet erre a kis dundiságra :) Az L7 után ez dundi, pufók, dagadt, böszme,...de sebaj legalább van fogása. A telefon külseje számomra rideg, de pont ez tetszik benne, semmi csicsa. Az L7 már-már túl extravagáns volt nekem.

A menüszerkezet a K750-böl köszön vissza, az L7-esehez képest gyors. Az ikonok fantasztikusak és szépen mutatnak a kijelzön.

A telefon kamerája az L7-esénél lényegesen jobb és szebb képeket produkál.

A kulsö hangszóró viszont L7 után katasztrófa, ezt nehéz lesz megszokni, cserébe a mellékelt stereo headset fantasztikusan szól, dübörögnek a basszusok és tisztán szólnak a magasak, a rádióhoz jó lesz mp3-hoz pedig a 32 Mb kevés....sebaj, tényleg fantaztikusan szól, SOKKAL JOBBAN mint az S200-as Moto füles.

Ami miatt elcseréltem és a fő szempont, az a 3G volt, mivel kicsiny városomban már van 3G így tudok a párommal/kollégákkal videofonálni :DDD

Szerintem megérte a csere, mindkét készülék nyújt olyasmit, amit esetleg a másik nem tud, de ez így van rendjén. Akinek fontos a 3G és egy L7-est akarna erre lecseréni, az nem bánja meg.

(#50) Atlantis válasza blueMerle (#49) üzenetére


Atlantis
veterán

Csak nehogy kitépd a hajad a szemet SE joy-ok miatt. :) Pláne, hogy ebbe a telóba nem is a legjobb példányok kerültek.

Elég vicces olvasni ezt a hozzászólásod azokután, amiket írtál már ebbe a topicba. :)

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.