Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#160801) Yofej75


Yofej75
aktív tag

Más kérdés (ez egy ilyen nap): kaptam pár napja egy epic 20%-os kupont ( :DD ) és az érdekelne, hogy melyik VIII-as tankot lenne érdemes megvenni a premium shopból. Egyelőre a "játék kedvéért játszók" soraiba sorolnám magam, azaz alig léptem át a képességeim alsó határait :DDD

Szerk.: és a mozgásom felettébb imbolygó egyelőre, akárcsak Pom-Pom...fel-le, fel-le :DD

Köszi a tanácsot! :K

[ Szerkesztve ]

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#160802) ooloo


ooloo
őstag

70 csata kellett hozzá ... :DDD

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#160803) jr1994 válasza Yofej75 (#160801) üzenetére


jr1994
addikt

Löwe, a kínai TD, esetleg Striv?

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#160804) Yofej75 válasza jr1994 (#160803) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Köszönöm :R

Lehet, hogy valóban bújkáló bokorharcost kellene vennem :))

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#160805) zozyk


zozyk
addikt

BÓNUSZKÓD: PLAYTWA

500 aranyat és 7 nap prémiumot ad, de csak az 1.0 után kapjuk meg a jutalmat.
forrás

(#160806) inferno88 válasza Yofej75 (#160804) üzenetére


inferno88
őstag

Valószínűleg a kínai TD-re tippelnék, mert még ha fel is spotolnak, van esélyed túlélni a páncél miatt. Ha az strv-vel szúrnak ki, akkor max a 90mm kaliberű és az az alatti ágyúk ellen van "páncélod".

@zozyk: Az a bónuszkód csak a Total War Arena-ra érvényes. Hint: PLAY TotalWarArena

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#160807) jr1994 válasza Yofej75 (#160804) üzenetére


jr1994
addikt

Mondjuk nekem egyik sincs meg, de én úgy látom hogy ezek elég erős gépek és talán nem olyan nehéz velük játszani. De ha van valakinek tapasztalata velük, majd megírja hogy tényleg érdemes-e valamelyiket megvenni :K

Másik: ez az AMX M4 51 nevetségesen jó, annyit lehet vele sebezni mint egy 10-es tankkal. Konkrétan jelenleg ugyanannyit meglövök vele mint az M48 Pattonnal. Oké, azzal lehetne többet is, de ez mi? Most már elfogyott a kávé (nem gondoltam hogy ilyen sokra lesz szükség), vonja a 20k-t is csatánként de néha így is pluszba jövök ki. Ez konkrétan olyan mint egy E75, csak gyorsabb és gyorsabban tölt :D Ja, meg szemből kb nincs rajta 250mm alatti effektív páncél csak a kupolák, de azok meg elég kicsik.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#160808) galervin93 válasza inferno88 (#160806) üzenetére


galervin93
őstag

Minap a SU-152 HEAT-jével pattantam szemből az S1-ről. Dezertáltam is inkább gyorsan, mert nem igazán akartam elhinni, éls olyat tettem volna, hogy magam is megbánom...

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#160809) mcwolf79 válasza Yofej75 (#160801) üzenetére


mcwolf79
veterán

Lehet egy indiszkrét kérdésem: mennyi csatàd van, milyen a legnagyobb tier tankod?

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#160810) Yofej75 válasza mcwolf79 (#160809) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Szia! 11000 körüli csatám van, a legmagasabb szintű kifejlesztett vas tízes (Type 5 Heavy).

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#160811) galervin93


galervin93
őstag

7/1 után mennyivel jobb az AX? Pontosabban ugye nem PTA --> Leo1 szintű csak a különbség? A németeknél nem vettem meg a tízest, a briteknél viszont mintha érezhetően jobb lenne a 10-es, szerintetek? A 7/1-et imádtam, el tudnék viselni egy hasonló 10-es "mindenes" medet.

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#160812) Carasc0 válasza galervin93 (#160808) üzenetére


Carasc0
őstag

KV-2 50 méterről pattintott 2x egy ISU-152 (260 pen) AP lőszert nekem tegnap... Mondom What.... :W

T92 megfelelő tank a light küldikhez? Nem akarok nagyon light-ozni, nekem 1db bőven elég lenne így elgurulni néha néha. De jó lenne belőle prém mert mivel béna vok vele, nem akarok nem prémmel veszteséges lenni. Akkor inkább, legyen valami bevétel is mellé. M41 gf sztem nem lesz kapható sztem, ezért is gondolkodtam el rajta.

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#160813) jr1994 válasza Carasc0 (#160812) üzenetére


jr1994
addikt

A KV-2 nem olyan papír hogy csak úgy overmatcheld, arról le lehet pattani ha rossz helyen találod el.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#160814) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

ST-I ACE "Load the gold" edition
Kicsit felcsesztek az elozo meccsek, csak bot lengyelt kaptam... ;]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#160815) Achar


Achar
tag

Hali, infó a Wotinfóról, az olasz tier 8-9-10

(I) "Ma megérkezett a Supertestre a többi olasz tank is. Ezek már a beharangozott töltőrendszerrel vannak felszerelve. A járművek statisztikái a későbbiek folyamán lesznek publikusak.
Tier VIII – P.44 Pantera
Tier IX– Prototipo Standard B
Tier X – Progetto M40 mod 65

(Az olasz fejlesztési fa az 1.0-s patch után következő első patchben fog megjelenni.)"(/I)

Ja, több adat egyelőre nincs. nekem kicsit német-kopinak tűnik.

(#160816) Jokerdapro


Jokerdapro
senior tag

Háháá! Ez is megvan még sincs este! ;]

Azért a 4k kombinált könnyű tankkal okozott nem kevés fejfájást, ezért utálatos az amikor rá vagy utalva a csapatra... :O (mert ugye a nyomorultja nem lőné amit spotolok neki....)

Szerk: ajánlott felszerelés rammer+optika+célzás gyorsító?

[ Szerkesztve ]

(#160817) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Illetve még egy tegnapi meccs amikor meglett Škoda T 50-re a második csík...replay. Az egy dolog hogy sokat hibaztam, de hogy az az AX nem érdemelte meg a győzelmet...

Youtube

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#160818) kchryss válasza Jokerdapro (#160816) üzenetére


kchryss
addikt

Grat hozzá!
Optika helyett inkább periszkóp. Jó lenne ez a tank ha limites lenne, nagyon régen játszottam már vele, de arra emlékszem, hogy akkoriban engem folyton 9-es csatába dobott és nem tudtam csinálni semmit. Átütése elég kicsi a páncélja meg csak akkor ér valamit ha hülye az ellenfél és nem tudja hol kell lőni. :)

(#160819) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Elszállt a WoT csata betöltés közben (illetve az egész gép kékhalállal) és az összes beállítást elfelejtette a WoT... ez mi?

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#160820) Jokerdapro válasza kchryss (#160818) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Köszönöm! Keserű a szőlő, kénytelen vagyok az amcsi td ágra tenni még egy garnitúra legénységet, kell az e3 és az e4 is majd egyszer! :)

(#160821) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Felértem a 9-es stráfhoz és ezzel bronz ligában vagyok, jó ez Nekem valamire?

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#160822) jr1994 válasza h1mpi (#160821) üzenetére


jr1994
addikt

Igen, neked most nagyon jó lett. Itt vannak a jutalmak az oldal alján: link. 1250 kötvény, 1 nap prém, 500 arany meg némi személyes tartalék.

Nekem meg meglett a kitűzött cél:

98 csata kellett. És ezzel garantált az első liga :)

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#160823) h1mpi válasza jr1994 (#160822) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Az szép :K

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#160824) Atti777 válasza h1mpi (#160819) üzenetére


Atti777
senior tag

Nekem is volt ilyen a múltkor, valószínűleg megsérült a konfigfájl és nem tudja betölteni a beállításokat.
Próbáltam belépni a honlapon, kipróbálni a zozyk féle kódot, de mindig sikertelen a belépési kísérlet :(

"On the RU cluster update 1.0 will go live on the morning of Tuesday the 20th of March. It’s most likely to be one day later on EU and NA." [link]

[ Szerkesztve ]

Путин, иди нахуй!

(#160825) Aguinaga válasza h1mpi (#160819) üzenetére


Aguinaga
őstag

Ilyen nekem is volt már... kék halál nélkül.

Más.
EnCore-on 20600 pont, ultra beállítás, FHD, TSAA
Konfig: i5 + 8 gb ram + GTX1060

Ennek örömére kipróbáltam 1.0-s tesztszervert, lassú pályabetöltés, utána egy szögegyszerű "3D" model a saját tank vagy 1 percig, amíg befrissül... minden csatában.
Persze minden beállítás (grafikai) ultra... másnál is ilyen ez?

Kicsit csalódtam amúgy, videókon jobban nézett ki az 1.0

[ Szerkesztve ]

PSN: OldSlowhand74

(#160826) Chris0321 válasza Aguinaga (#160825) üzenetére


Chris0321
addikt

Én csak pár csatát mentem a tesztszerveren napokkal ezelőtt, nem érzékeltem sokkal lassabb betöltést de nekem is az egyszerű modelt töltötte be de ha jól emlékszem nem volt egy perc mire átváltott de ma még felnézek. A gépem az adatlapomon, Sata 3-as HDD-t használok. Nekem a beállítással volt egy kis gondom, mikor a fényerőt vagy mit kellett állítani de mikor sikerült valamennyire normálisra nem tűnt rossznak a grafika.

[ Szerkesztve ]

(#160827) kchryss válasza jr1994 (#160822) üzenetére


kchryss
addikt

Grat! 98 csata az parádés. Csomó szuperunikumnak nem lett meg 130 csatából. :)

Nekem tegnap bejött egy nagyon nagyon durva szopóág, 6 győzelem 23 vereség, így esélyem sem volt feljebb jutni. :D

(#160828) jr1994 válasza kchryss (#160827) üzenetére


jr1994
addikt

Köszi!
Az unikumok valószínűleg az első napokban csinálták meg, akkor sokkal nehezebb lehetett.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#160829) Jokerdapro válasza jr1994 (#160828) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Szegény egy szem tízes strv-mel engem szopat a ranked :(

(#160830) notika77 válasza Jokerdapro (#160829) üzenetére


notika77
senior tag

Inkább magadat, hogy egyáltalán próbálkozol azzal a "tankkal" :)
Nem nagyon lehet vele érvényesülni egy csomó pályán, ráadásul a távoli lövések kevés XP-t hoznak, nem egy Obj. 268v4, amivel közelharcolni lehet.


(#160822) jr1994
:
Gratulálok ez tényleg nagyon szép eredmény! Van fogalmad róla, hogy milyen WR-tel toltad? Szerinted megérdemelted a WR-t (odatetted magad és legalább minden 3. csatában komoly tényező voltál a csapatban)? Nem támadás, csak érdekel!

[ Szerkesztve ]

(#160831) Greentea


Greentea
senior tag


Így kell farmolni ;] :DD :))

2x2 néha 5

(#160832) Chris0321 válasza Aguinaga (#160825) üzenetére


Chris0321
addikt

Leteszteltem. Az első kép az amikor betöltött a képernyő, több csatát mentem és általában mindig ekkortájt tett be, a második amikorra eltűnt az egyszerű tank model kb. 20 másodperc alatt töltötte be a hd modelt. Szerintem jól néz ki a játék, lehet még kellene kicsit finomítanom a gammán vagy valamelyik másik beállításon. Tetszik, hogy ha átmegyek egy autón nem csak összelapul hanem alkatrészekre esik amiket tol a tank, a szénabálákat szintén. Persze nem ezzel szórakoztam az egész csatában. :)
A pingem 90-100-110 között volt, egy közelharcban amikor gyors rápillantottam volt 75 is.

[ Szerkesztve ]

(#160833) Jokerdapro válasza notika77 (#160830) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Hát jah elég cummancs, de ugye szegény ember vízzel főz, ez esetben pedig strv-vel rankdezik :DD

(#160834) h1mpi válasza Jokerdapro (#160833) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én 98%-ban az M48-al játszok rankedet. Amióta ilyen jó a tornya nagyon jó kis meccseket lehet menni vele.

Más: meglett a ** ;] Még 4K xp és megvan a 9-es. Az utolsó 40 csatám lila wn8 :P

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#160835) ddt500hu válasza jr1994 (#160822) üzenetére


ddt500hu
veterán

Ez most mi is? Rank hánynál jön ez? Vagy másért kapod rankeden?

(#160836) h1mpi válasza ddt500hu (#160835) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ez a max, 15-ös

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#160837) ddt500hu válasza h1mpi (#160836) üzenetére


ddt500hu
veterán

:C

(#160838) robogo81 válasza Chris0321 (#160832) üzenetére


robogo81
aktív tag

Próbáld lentebb venni a post processinget ,attól olyan a kép széle mintha gyenge lencsén át néznél keresztül(a második képen a fákon jobban látszik).
Meg a graphics menüben a color adjustment-ben a filterek közül a deep vagy a contrast kiválasztani,meg a fényerőt kissé lentebb venni.
Szerintem a fényesebbek az új pályák.

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#160839) Chris0321 válasza robogo81 (#160838) üzenetére


Chris0321
addikt

Rendben, kösz a tanácsot. Nem nagyon kísérleteztem vele mert csak ki akartam próbálni, de ha kijön élesbe jó lenne ha normális lenne a kép.

(#160840) jr1994 válasza notika77 (#160830) üzenetére


jr1994
addikt

Köszi :R

A WR-t talán a játékon belül lehetne megnézni a statisztikában, de az biztos hogy főleg magas szinten egy ember nem nagyon tudja befolyásolni a csatákat. Amelyik csapat jobb pozíciót tud felvenni, általában az nyer. Pl mikor murovankán elindulunk az erdőbe, de csak 5-6 tankkal mert a nyomik nem jönnek. Nyilván az ellenség jó eséllyel 10 tankkal fog jönni, hát visszafordulunk. És ezzel már az első percben aláírtuk a vereséget. Jó ez egy szélsőséges példa volt, de ez a lényeg. Itt is van 15-3, de látszik is hogy miért, legfeljebb először nem tűnik fel hogy ez lesz a vége. És néha van csapatjáték is, mint mikor az ellenség 6 tankkal tolta a sín keleti oldalát prokhorovkán, na ott tanultam meg hogy hárman sem megyünk sehova :D A vége felé a 3000+ sebzéses csata az már ritka mint a fehér holló. Legalábbis nekem, én mindig győzelemre játszottam, nem a vesztes első helyre :D Talán hasznos lehet: a csatákban gyakran sokáig csak tornyozgatás van, ilyenkor hasznos lehet pár repeszt ellőni az ellenségre. Néha még az IS7-be is sebez 1-200at, és a sebzés mindig jól jön, de főleg ha ingyen van.

Screenshotot nem csináltam, de a vége felé már ez volt: szinte csak SC, IS7, WZ5A, Type5, orosz medek. Néha orosz TD. Light, meg arti sehol, ez utóbbinak kimondottan örültem. Szóval olyan tankok amivel lehet tornyozni, meg a dömper.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#160841) notika77 válasza jr1994 (#160840) üzenetére


notika77
senior tag

14-es szinten vagyok én is, szóval nagyjából képben vagyok. De nekem már ehhez is sokkal több (200+) csata kellett és próbálok rájönni, hogy volt-e/van-e olyan, hogy "nem enged" nyerni a játék sok csatán keresztül. Nálam volt olyan nap, mikor az első 8 csata alatt 10 tankot sikerült kilőnünk, majd mikor végre sikerült volna nyerni, befoglalt az ellen :). Voltak olyan napok is, amikor sorozatban jöttek az olyan csaták, amikor már a kezdés utáni 20. másodpercben lehetett látni, hogy 2-3-4 tank hátrányban vagyunk vagy már visszaszámláláskor látszott mennyivel rosszabb vagy csak arra a pályára nem illő tankokat kaptunk vagy mikor 1000 alatti sebzéssel - esetleg egyedüliként átlépve ezt az "álomhatárt" - top sebző lehetett valaki a csapatból. kchryss-nek is voltak ilyen napjai - reméljük a mai már nem ilyen lesz - és erre lennék kíváncsi, hogy gondolod, szerencsés voltál és nem sok ilyenben volt részed vagy tudatosan, jó játékkal tudtad elkerülni ilyenkor a sávvesztést?

szerk.: Ezt most talán nem csak úgy lehet érteni, ahogy gondoltam, de már késő van. Továbbra sem akarom kicsinyíteni az eredményed! :R

[ Szerkesztve ]

(#160842) Aguinaga válasza Chris0321 (#160832) üzenetére


Aguinaga
őstag

igen, köszi a képet, nálam a saját tank úgy néz ki jó sokáig, mint a te első képeden tőled balra az a 430U.. elég durva. Lehet, hogy nem egy percig, talán túloztam, de sokáig, fél perc tuti.
Meg azt vettem észre, hogy minden csatában van egy időpont, amikor megáll az egész kép, több másodpercre, egyszer csatánként.

PSN: OldSlowhand74

(#160843) Jokerdapro válasza h1mpi (#160834) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Ugye vasárnap a ranked szezon utolsó napja? :B Kell még három stráf az 1 nap prémhez ;]

(#160844) zozyk válasza Jokerdapro (#160843) üzenetére


zozyk
addikt

Hétfő

(#160845) h1mpi válasza Jokerdapro (#160843) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nekem 10-esen áll most ha még lesz időm ugrok, de a silver liga messze van oda nem érek fel. Pedig ez az M48 nagyon adja rankedben

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#160846) Jokerdapro


Jokerdapro
senior tag

Woow köszi srácok! ;) Bronz liga melyik rangtól van?

(#160847) inferno88


inferno88
őstag

Na ezen most meglepődtem. Pz IV H-val az 54. csatára megvan a 2. gunmark.

Semper fi!

(#160848) inferno88


inferno88
őstag

Megvan az XP hozzá: IS-M vagy IS-3?

Semper fi!

(#160849) jimmy74 válasza galervin93 (#160811) üzenetére


jimmy74
őstag

Nekem kedvencem az AX
Annyira jó és pontos a lövege meg elég jól pattint a buksi .
A 7/1-nèl sokszor nem adta be a lövést pedig beszűkült de az AX ezt kompenzálja èn úgy vettem èszre.

WoT:jimmbo

(#160850) #77646080 válasza inferno88 (#160848) üzenetére


#77646080
törölt tag

Nehéz választás, nekem mindkettő a szívem csücske. :) IS-M esetén készülj arra, hogy Stock állapotában - ismerőseim elmondása alapján - gyatra. Én kifullozva, 3+ skilles leányokkal játszom az első csatától és így nagyon élvezetes.

Hátránya a tempó és a hihetetlenül nagy fordulókör, viszont nálam elit alakulattal, vert. stabbal meglepően pontos és elég nagyot is lő. :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.