Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#160301) jano_77 válasza kchryss (#160297) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ha nem sikerül nekik a tökéletes egyensúly, ott jön el az idő, hogy ismét sok gold-om legyen, mert vissza adom Nekik a **csába az biztos. Lesz rá lehetőség ugyanis. Érzik szerintem már a bajt előre.

(#160300) po1son: vegyék ki a francba, nem kell az a játékba. Tényleg, az életben is volt gold lőszer!? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#160302) wwenigma válasza po1son (#160300) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Azzal kb elégedett is lennék. :K

jano_77: nyilvánvalóan vannak jobb paraméterekkel rendelkező, drágább lőszer típusok is.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#160303) Yofej75 válasza jano_77 (#160301) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Ha nem is aranyból készültek de a folyamatos fejlesztések során kikísérleteztek sokféle lőszert amelyek némelyike jelenik meg a WoT-ban prémium lőszerként (a gold ammo megnevezés csak szleng - de szerintem ezzel te is tisztában vagy).

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#160304) vhw válasza jano_77 (#160301) üzenetére


vhw
addikt

Igen volt APCR és HEAT - és meglepő módon akkor használták, amikor szükség volt rá, mert az AP (és vagy HE) hatástalan volt.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#160305) h1mpi válasza wwenigma (#160302) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ha 0.75-ös prém lőszer lesz ugyanúgy fogják az "aranyat" lőni továbbra is, hisz még mindig jobb 0.75, mint a 0 sebzés.
A HE sokkal kevesebbet sebez, mégis használják még az unicumok is. Én is kivenném a francba és újrabalanszolnám a tankokat, ne legyen olyan, amit nem lehet belőni legalább egy modulon egy azonos szintű tankkal.

Ilyen Obj 268 v4-et meg ki se szabadna adniuk, még ha nerfelve lesz akkor sem... :U

[ Szerkesztve ]

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#160306) #77646080 válasza jano_77 (#160301) üzenetére


#77646080
törölt tag

Volt speciális (pl. kumulatív) lőszer, de az életben nem lőtték el ész nélkül (a javadalmazása is korlátozott volt), nem vittek belőle túl sokat.

(#160307) inferno88 válasza vhw (#160299) üzenetére


inferno88
őstag

Nem tartanám azt sem korrektnek, ha lejjebb raknák egy szinttel, mert ugye T6 prém kevesebbet hoz, mint T7.
Két limites tankom van magasabb tierben: Super Pörkölt és M10 Panther. Utóbbi friss beszerzés, de mondjuk az amcsi ágba már vannak bőven fasza legényeim és minden típusnál már minimum T8+-os tankoknál tartok, szóval nekem megfelelne, ha visszakapnám goldban az árát. Úgyis fáj a fogam a francia nehéz prémre.

Egy biztos, pénzt nem fognak visszautalni.

Lőszer téma: a való életben is volt/van 10+ fajta lőszer, egy harckocsi többet is visz magával. Amúgy én személy szerint aktívan használom a HE-t. Ha alacsony hp-s kemény tankkal vagy egy puha papírral van dolgom és megtehetem, akkor HE-t lövök. Az előbbi esetben sokszor csatát dönt el az, hogy két társ szerencsétlenkedik és pattog, míg én inkább használom az eszem és lebontom a rosszfiút.

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#160308) Enter65


Enter65
senior tag

Azon a konferencián is elmondták, hogy a "Gold" löszerek árain is emelnek, állitolag 4-5x lesz az áruk.
De ha már a löszertipusokról beszélünk, a többi fajtát miért nem rakják bena játékba? Pedig jól jönne néha egy kis füst támogatás is.

(#160309) ollie válasza h1mpi (#160305) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az agyatlan játékosok igen, ugyanúgy fogják az aranyat lőni (de mivel kevesebbet sebeznek, nem lesz gond elbánni velük), a jobb(?) játékosok meg szépen leszoknak róla, mert ugye esik a wn8-uk a kevesebb sebzés miatt (meg a gun mark is nehezebb lesz úgy).

(#160308) Enter65: milyen többi fajtát? Voltak még más fajták is a VH2 környékén? Mármint az AP, APCR, HE, HESH és HEAT-en kívül.

[ Szerkesztve ]

***

(#160310) BÁ Nutrition válasza inferno88 (#160307) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

az a baj h sok tier limites tank hiaba lesz buffolva minimum a sajat szintjere ha folyamatosan megy a +2-be a jelenleg gyoker mm szerint akkor sokat nem erek vele. ezek legalabb egy kis menekulo megoldasok voltak h az esetek tobbsegeben csak 3 nagyobb szintu tank ellen kellett jatszanod meg ugye az op siemka csapattarsak ellen. pont nem zavarna ha lejjebb raknak pl az e25-ot vagy a panther m10et tier 6ba, a lovegeik alapjan ugyis oda valok. max valamivel gyorsabban toltenek. ez a visszaadjuk golban.. hat b*sszak meg. kit erdekel a gold, aki akar azt vesz, en nem azt vettem. eleve a goldot kb premfiokon kivul nem tudod mire kolteni, max par tankra amire semmi szuksegem

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#160311) po1son válasza h1mpi (#160305) üzenetére


po1son
addikt

Pedig jó megoldás lenne, ha kisebb lenne a DPM arany lőszerrel, mert tudás alapúbb lenne a játék és a prémium fiók nélkül játszóknak könnyebb lenne az életük a játékban.

ollie +1
Egy szóval egyensúlyozva lesz a lőszer kérdés és nem minden szituációban éri meg goldot használni.

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#160312) Papooo válasza po1son (#160311) üzenetére


Papooo
senior tag

Felejtsd el. :N
Pont az a lényeg, hogy a játékosok többet költsenek.
Ha jól sejtem, majd annyit csinálnak, hogy többszörösére emelik a goldskúló árát, hogy rákényszerítsék a népet a prémfiók vásárlásra, hacsak nem akarnak minden egyes goldskúló ellövéséért 1-2 farmolós csatát letolni

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#160313) h1mpi válasza Papooo (#160312) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Érdekes lesz, szerintem is erre mennek rá. Szoktam nézni a nagyobb klánban játszó unicumokat, ha be van kapcsolva a klán kredit bónusz, akkor SH-ban ilyen 150 000 kreditet kapnak egy átlag csata után. Letolnak 20 ilyet prém tankkal egy este és pár napig rendben van a full gold randomjuk... na ezen kellene változtatni...

Mondjuk prém fiók nélkül, de még azzal is full mínuszos a goldozás. Egy IS-4 esetében 10-15 gold ellövése esetén -50K ha nem sebzel legalább 5K-t.

[ Szerkesztve ]

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#160314) po1son válasza Papooo (#160312) üzenetére


po1son
addikt

És ha mondjuk az arany lőszer ára maradna?! A WG nagyot nyerne vele, egyszerű matematika.

Itt egy gyors példa IS7 vs Maus.
Jelenleg ez a helyzet:
Maus 3000 hp - arany 6-7 lövés ~ 490 dmg/shot ~31.200 kredit (IS7) = ap lőszer 6-7 lövés ~490 dmg (is7)

0.75x gold lőszer egyensúlyozásnál:
Maus 3000 hp - arany 8-9 lövés ~ 367 dmg/shot ~40.800 kredit (IS7) < ap lőszer 6-7 lövés ~490 dmg (is7)

Konklúzió - Hosszú távon anyagilag sokkal jobban megterhelni majd a játékosokat az állandó gold lőszer használat.

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#160315) Papooo válasza h1mpi (#160313) üzenetére


Papooo
senior tag

Tegnap ellőttem 6 goldot, plusz kilőtték a t100LT-m.
Hiába volt 9K kombinált sebzésem, prém nélkül -15000 lett a vesztes csata vége.

po1son ha az ár maradna, de a sebzés csökkenne, akkor megszűnne az ész nélküli goldspam, mert ha lehet, mindenki a nagyobb dpm-et választaná.
Ez nem lenne biznisz a WGnek.

[ Szerkesztve ]

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#160316) Atti777 válasza Papooo (#160312) üzenetére


Atti777
senior tag

Lehet megéri majd előre bevásárolni, aztán áremelés után eladni őket?
Mondjuk már vagy 4 éve van 100000 db 20 fontos HE lőszerem, várom hogy emeljék az árát :DDD

A TOG meg kb bármilyen buff után vicces lenne egy Defender ellen :U

Путин, иди нахуй!

(#160317) po1son válasza Papooo (#160315) üzenetére


po1son
addikt

Az átlag játékosoknak nagyon nehéz magasabb tierben (9-10) stagnáló gazdaságot összehozni. A játékosok többsége nem a gold lőszer miatt vesz prémium fiókot.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#160318) Papooo válasza Atti777 (#160316) üzenetére


Papooo
senior tag

Van egy csomó trierlimites vasam (Valentine, Csőri, Matilda, e25, SP), kíváncsi leszek mi lesz belőle.

po1son: 9-10-ig el is kell jutni. Elég sok vas van, ami stock ágyúval használhatatlan, azaz rákényszerít a goldskúló használatára.

[ Szerkesztve ]

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#160319) vhw válasza Papooo (#160315) üzenetére


vhw
addikt

Érdekes lenne tudni kik a legnagyobb prem lőszer felhasználók.

Az r=1 user eddig se ment bele olyan filozofálásokba, hogy ha AP-val lövöm, akkor ötöd annyiba kerül ugyanakkora sebzés kiosztása (ha egyébként az AP átütése elégséges). Most miért menne bele abba, hogy többet sebezhetek lövésenként - elméletben - AP-val? Ez azt feltételezné, hogy tisztában van mélyebb összefüggésekkel is. Most hirtelen elkezdene tudatosan lőszert választani?

A "statpadder" azért használja, hogy nagyobb eséllyel, "kényelmesebben" üsse át. Ezen belül az értelmesebbje amúgyis képes tudatosan használni - de kényelmesebb a full gold. Most ezek úgyse fognak egy percig se gondolkozni, ha felvillan egy agyonpáncélozott tank, és aránytalan kellemetlenséggel járna a flankelés.

A "kevésbé értelmesek" aránya mennyi lehet, akiknél csak a gold ammo adja a szükséges pluszt? Ők vállalják, hogy megtanulnak játszani ? (weakspot, helyezkedés, flank stb.) Vagy tolják tovább, ahogy eddig is full golddal - esetleg csökken az átlag dmg? Ettől nem röpköd kevesebb prem lőszer. (és ugye nem azért tartozik a "kevésbé értelmesek" közé, mert tudatosan jobb szeretne lenni és tanul a hibáiból) Esetleg ha feladja és otthagyja a játékot.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#160320) Puculo


Puculo
aktív tag

Nem tudom ki hogy van vele, de ha végjátéknál 3 az 1 ellen, vagy 1 az 1 ellen is ha low hp vagyok azonnal prém lőszerre tárazok, hogy ne egy banális hülyeségen menjen el a meccs. Sajnos wolverine-al jártam úgy hogy azon ment el a menet, hogy matildáról pattantam le, és 1 lövés hiányzott. Nem tartom noob-nak aki apcr-t használ, szerintem fontosabb mint a csoki, kóla stb. fogyócikk..

" Aki nem áll ki valamiért, elveszik a semmiért "

(#160321) po1son válasza Papooo (#160318) üzenetére


po1son
addikt

Hidd el jelenleg a "Pay to win" a WG-nek gazdaságpolitikailag nem jó a jövőre tekintve, meg kell találniuk az egyensúlyt, ha nem akarnak több játékost elveszíteni. :K

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#160322) Papooo válasza vhw (#160319) üzenetére


Papooo
senior tag

Én az áremelést tartom valószínűnek azonos sebzés mellett.
Főleg hogy ebből lenne a kissebb balhé és nagyobb pénz.
Nekem se okoz lelkifurdalást, hogy szükség edetén goldot töltsek.
Így lett anno, tigris 2 killem crusaderrel. :)

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#160323) #77646080


#77646080
törölt tag

(#160324) jimmy74 válasza h1mpi (#160305) üzenetére


jimmy74
őstag

Miért baj az ha nem lehet belőni egy tankot szemből?
Megoldható ez is tudjuk ha nem lehet front sebezni de pont ezért lenne jó a játék ha ilyen tankokra nem vennèk elő a gold ammot..
Sztem is marhaság ez a gold lőszer, esetleg ha nem akarják kivenni limitálhatnák hogy mennyit lehet berakni sztem ez megoldható

WoT:jimmbo

(#160325) lacibacsi válasza zodo (#160289) üzenetére


lacibacsi
addikt

Kicsit késve tudok reagálni, de mivel a többiek már megválaszolták a kérdéseid, csak annyit tudok mondani, hogy sajnos dolgoznod kell egy kicsit azon, hogy visszakapd a felhasznált parancsaidat...Én inkább kínlódtam egy kicsit az 1-14 küldiken, hogy meg legyen az elsődleges feltétel, de nem akartam rájuk parancsot pazarolni, mert tudtam, hogy visszaszerezni már sokkal nehezebb lesz azokat...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#160326) jimmy74 válasza po1son (#160321) üzenetére


jimmy74
őstag

Azt mutatja a statisztika hogy csökken a játékosok száma?

WoT:jimmbo

(#160327) partytime25


partytime25
tag

Sziasztok.

Ha valaki nem kezdené előről a gammát és szívesen megjáratná a sok sok tankomat nehogy megrozsdáljanak jelezzen...

Jó wotozást nektek :U

(#160328) Yofej75 válasza partytime25 (#160327) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Szia!

Dehát azt tilos, mármint megosztani mással :DD
Ráuntál, vagy átmeneti időhiányban szenvedsz?
Nem tartasz a "kölcsönbérlet" lehetséges következményeitől?
Pl.: hirtelen 10000+ Gold lesz a garázsban, vagy épp elfogynak a tankok...

Én nem jelentkeznék rá, mindössze csak érdeklődtem.

Üdv, kellemes mindenjót!

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#160329) jano_77 válasza Puculo (#160320) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ha csak a lepattanók lennének, nem is idegeskednék annyira, mint amikor látom, hogy eltalálom a tankot, de mintha csak egy sziluett lenne, keresztül megy rajta a lövés. Na az tud felkurni igazán! Tegnap előtt volt ilyen csatám, mikor szemben álltam ENSK-en a síneknél egy IS6-al és 3 lőttem rá, ebből az első kettő köddé vált, pedig láttam a zoom miatt, hogy eltalálja a tankot. Vagy van olyan eset és ez az utóbbi csatákban egyre gyakrabban volt jelen, hogy a tank előtt mintha vmi baromi nagy mágnes lehúzná a lövedéket és a földbe csapódik! WTF?

Amúgy én még most is azt pártolnám, hogy a "gold" skulót vagy vegyék ki vagy limitálják, ahogy azt többen is javasolnák, mondjuk 5 db-ban per csata! Illetve a pénzért vett tankért pénzt adják vissza ne a szaros goldjukat!

(#160323) German_TD: 19 napnál 4000 mit kell szerezni vajon?! XP-t? :F

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#160330) ollie válasza jano_77 (#160329) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A gold ammo limitálás jó ötlet, bár inkább %-ban kéne megadni a maxot, mondjuk az összes vihető lőszer 10%-a, vagy valami ilyesmi.

***

(#160331) adamgreen


adamgreen
senior tag

a 8 ik banhullám érekzik nemsokára

[link]

;] :C

(#160332) po1son válasza jimmy74 (#160326) üzenetére


po1son
addikt

Tessék, US szerveren viszont katasztrófálisan csökken a játékosállomány.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#160333) Injun


Injun
aktív tag

Kaptam ma egy kedves levelet a WG-től miszerint március 7-ig bannoltak.Indoklás:unfair game modifications.Reklamálásnak helye nincs.Még azt sem kérdezhetem meg,hogy milyen modot kellene felraknom ahhoz,hogy megbüntessenek.Korrekt.

(#160334) partytime25 válasza Yofej75 (#160328) üzenetére


partytime25
tag

Szia.

Régen beleöltem egy halom időt stb..... de már elég régen abbahagytam ráuntam meg nem kötnek le a játékok annyira... valakinek aki egyből akar haverokkal nagyobb tankokkal menni jól járhat...

Üdv

(#160335) ollie válasza Injun (#160333) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

És ennek ellenére nem használtál semmilyen modot?

***

(#160336) po1son válasza Injun (#160333) üzenetére


po1son
addikt

link

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#160337) emre válasza adamgreen (#160331) üzenetére


emre
veterán

Az elvonási tünetek miatt elég sok replay-t nézek, és szerintem még mindig rengetegen használnak tundra és aim bot modokat. Mondjuk ezt a fai play problémát nem így kellene megoldani, de amíg a wg-nek ehhez nem fűződik anyagi érdeke addig csak bannolgatni fognak, és nem lesz lényegi változás.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#160338) h1mpi válasza po1son (#160336) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Software that leaves ghosts of enemy vehicles on the battlefield, placed where they were last detected.

Szerintem ez benne van Aslainsban, legalábbis úgy rémlik, hogy mutatja hol volt utoljára az nmy...

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#160339) kchryss válasza Injun (#160333) üzenetére


kchryss
addikt

Van róla hivatalos lista, hogy miket nem szabad használni. Elég régóta használhattál illegális modokat ha bant kaptál.

(#160338) @h1mpi:
Nem kevered azzal ami a minimapon mutatja? Az benne van már alapból a játékban. Ami tiltott az a csatamezőn mutatja és szerintem nincs benne aslain-ban.

[ Szerkesztve ]

(#160340) h1mpi válasza kchryss (#160339) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ja értem, akkor összekevertem, nem is tudtam hogy van ilyen mód :Y

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#160341) notika77 válasza emre (#160337) üzenetére


notika77
senior tag

Elvileg lesznek jóváhagyott, ellenőrzött modok, amik a wgmods.net oldalra fognak felkerülni és csak azokat lehet majd használni, mert "dolgoznak" azon, hogy a nem jóváhagyott modok előtt lezárják a klienst. Legutóbb még arról is említést tettek, hogy nem csak a modok elöl próbálják lezárni a klienst, hanem a külső programok elöl is pl. tundra mod, amit külső programként a wot mellett kell elindítani.

[ Szerkesztve ]

(#160342) inferno88 válasza notika77 (#160341) üzenetére


inferno88
őstag

Én annak is örülnék, ha a csata közbeni XVM értékek megjelenítése is kikerülne. Megszűnne, a "Jaj tomato csaapat vesztettünk, megyek úszni". Már hónapok óta nem használok modokat és nem tudom, hogy milyen színűek mások(XVM), de néha úgy érzem, hogy kiemelt törődést kapok az artyktól, teljesen értelmetlen módon.

Semper fi!

(#160343) Pug válasza notika77 (#160341) üzenetére


Pug
veterán

Jah, eléggé lassan megy nekik... :DDD

Eladó Samsung Galaxy S24 Ultra 512GB titánlila - 3 év gyártói garancia - extrákkal

(#160344) po1son válasza inferno88 (#160342) üzenetére


po1son
addikt

Ezen is gondolkoznak a wg-nél.
Elméletileg lesz olyan, hogy a játékos nevet el lehet majd rejteni, de kérdés hogy a xvm értékekre is vonatkozik majd ez? Ha ez megtörténne és az arany lőszer egyensúlyozva lenne, akkor elgondolkodnék hogy újra játszom. Skill4tu-nál vettem észre mostanság, hogy brutálisan kapja az arty fókuszt elég sokszor, ami egyértelműen a név és a wn8 érték miatt van.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#160345) #77646080 válasza inferno88 (#160342) üzenetére


#77646080
törölt tag

Nagyon egyetértek veled! :K

(#160346) Yofej75 válasza Injun (#160333) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Hali!

Wotinfon találtam, alig pár perces hsz

Ha nem is a modpack de az esetleges mod lehet akár az említett is. (?)

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#160347) Jadro válasza Yofej75 (#160346) üzenetére


Jadro
veterán

Po1son linkjén a listában van ilyen: "Software that enables the automatic use of non-Premium consumables."

Esetleg ez lenne az ok? (Automatán átpakolódó távcső és álcaháló?) No ilyet én is használok, de akkor ezt most mellőzzük. Mondjuk bant egyelőre nem kaptam, de ki tudja mit hoz a jövő ha tényleg ez a baja. Ezen kívül nálam csak XVM van fent.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#160348) jimmy74 válasza ollie (#160330) üzenetére


jimmy74
őstag

Persze az mindegy.
Én pl arra gondoltam hogy tankok szerint a löveg kaliber alapján lenne ez.
Pl egy 90esnek 4-5 egy 120-150 esnek 2 esetleg 3

WoT:jimmbo

(#160349) wwenigma válasza Jadro (#160347) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Nem, az az amikor a sima tűzoltót benyomja helyetted, ergo automatikussá teszi. A korábban említett "shadow" dolog pedig az amikor a ridgeline-ra teszi a tank árnyékát ahol volt elötte, igy amikor odacélzol nem a mögötte levő dologra megy a röppálya hanem mintha látna és rádállna.

Yofej75: "WOT Tweaker plus" van benne, belenyul a megjelenitesbe....meg "fog remover", "autoaim indicator+", "minimap gun direction", ezeket mind mind bannolnám és remélem WG is ezt teszi épp...szépen benne van po1son linkjében.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#160350) Injun válasza ollie (#160335) üzenetére


Injun
aktív tag

De használtam,csak ez egy ilyen átpakolós mod.Nem tudom mi volt a neve,de átpakolta a felszereléseket magától.A másik meg a fehér kilőtt tank meg lánc lehet.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.