Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#160601) Warton


Warton
őstag

Próbálgatta már valaki az Encore-t?

Ultra beállításon:

(#160602) BÁ Nutrition válasza Dr.Én (#160591) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Olyankor kerul bevetesre a t-28, crusader paros aztan szvasson az mm meg az rng ha tud ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#160603) #77646080 válasza Warton (#160601) üzenetére


#77646080
törölt tag

Nekem (az adatlapon levő konfigra) csaknem 10 000 pontot dobott, ultrán. Megnyugodva várom a motorváltást. :)

(#160604) Stigma.HC válasza Warton (#160598) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Még T10-ben se tudja sok játékos merre van arccal, nem hogy T6-ban....

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#160605) Dr.Én válasza BÁ Nutrition (#160602) üzenetére


Dr.Én
veterán

én toltam a prém tankokkal az 50000 free XP miatt...igy megint van 370000 free XP :D
Tier 8 kellet hozzá...szóval szopás volt az egész :D

WOT: kissio

(#160606) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Azt hiszem ez a két kép mindent elmond az artyk nerfjéről, legalábbis ez az orosz beteg...

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#160607) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Na ennyit a rankedről. 11-ig eljutottam. Onnan vissza 10-re. Nincs hozzá türelmem. :U Talán a köviben újra nekiugrok. Szépen hozott amúgy. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#160608) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

Harmadik ammo racket kapom ma a 430U-ban. Mi történt? Meg volt a ban és most ismét lehet egy ideig tolni az aim botot vagy mi a szösz? :DDD

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#160609) h1mpi válasza Stigma.HC (#160608) üzenetére


h1mpi
nagyúr

ma ilyen ammorackes nap van :DDD

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#160610) Dr.Én válasza h1mpi (#160609) üzenetére


Dr.Én
veterán

nem is kicsit...hogy rohadjon meg a WG :U

WOT: kissio

(#160611) Chris0321 válasza Warton (#160601) üzenetére


Chris0321
addikt

Igen mikor kijött a hír nagyon sok ilyen képet lehetett látni. Én is leteszteltem az új gépem mikor múlt hónapban megvettem, hogy tudjam mire számíthatok majd.

(#160612) zodo válasza Warton (#160601) üzenetére


zodo
nagyúr

Decemberi hsz-ek közt találsz pár eredményt.

Win7 - Amd A10-5800K, MSI R9 270X Hawk, G.Skill Ripjaws X Series 2 x 4GB, Samsung 840 Evo, Dell P2414H ennyit kaptam.

Win10 - Amd A10-5800K, MSI R9 270X Hawk, G.Skill Ripjaws X Series 2 x 4GB, ADATA Premier Pro SP920, Samsung 840 Evo, Dell P2414H (játék eddig is ssd-n volt, mostanra a rendszer is)
Teszt szerveren a felkínált "fejlesztett" garifikai beállításokkal min. 60 fps de 70-80-ba becsúszik.

(#160613) Stigma.HC válasza h1mpi (#160609) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

430II-ben is kaptam egyet :))
De legalább összejött előbb rangsoroltban az ász 430U-val :D

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#160614) h1mpi válasza Stigma.HC (#160613) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Az szép :K

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#160615) kchryss


kchryss
addikt

Eddig nem tudtam miért hívja "dzsagpízdának" a jpe100-at skill4ltu. Megnéztem és a pyzda azt jelenti litvánul (és még egy csomó szláv nyelven), hogy p*nci. :DDD

(#160613) @Stigma.HC:
Grat! Az szép csata lehetett. :)

(#160616) wwenigma válasza h1mpi (#160606) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Nem, a sok hülyéről mond el valamit aki eppen jatszik.

Amugy meg papirba jo hogy nagyot versz bele, ha átüt az fáj...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#160617) h1mpi válasza wwenigma (#160616) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Volt olyan, hogy 4 tankot sebeztem egyszerre. Jó ez a splash amit tud :D

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#160618) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Jószagúatyaúristen!

(#160619) sequator válasza zodo (#160612) üzenetére


sequator
senior tag

Hmm, érdekes. Nekem ugyanilyen procival (konfigom az adatlapon) meg egy GTX 960-nal nem sikerül fullHDban Ultrán 7400 pont fölé menni.
Azt hittem procilimitbe futottam, de a te eredményeid alapján nem (csak) a proci lehet a szűk keresztmetszet.
Kipróbáltam az új nVidia drivert is, ami elvileg már tartalamaz Wot1.0 optimalizálásokat is, de az eredmények nem változtak.

Jó lenne rájönni, hogy hol van a hiba.

sautia

sequator

(#160620) jr1994 válasza ddt500hu (#160607) üzenetére


jr1994
addikt

Nekem meglett ma a 12. szint, összesen 45 csata kellett eddig. Gondolom most jön a neheze. 430U továbbra is őrületes, egy 907-et úgy küldtem full hp-ról a garázsba hogy megsebezni se nagyon tudott. Mondjuk nem volt valami nagy játékos. Megvettem az első kötvényes felszerelésemet, stabilizátor lett. Nagy különbséget mondjuk nem érzek, de biztos jobb valamivel :D

(#160613) Stigma.HC: na mi az téged a fenti bázisra dobott? :D Grat! De mi ez a rang? ;]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#160621) joergie válasza jr1994 (#160620) üzenetére


joergie
őstag

Hát nemtudom. Tegnap 66.6%al zártam(pénteken kezdtem), szinte csak artyval megyek(több megfontolásból). Tegnap nagyon adta, ma meg egyszerűen annyira gyökér csapatokat adott, meg szinte direkt nekem se adta a random, hogy lement 46%-ra(összetehetem a kezem hogy nem épült le a szintem, csak stagnált). És semmit nem tudok tenni, 7es szinten ugyanúgy képesek eldobni egy csatát lassú mapon 4 perc alatt, mint randomban, hiába vagyok legtöbbször top3 dmg.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#160622) zodo válasza sequator (#160619) üzenetére


zodo
nagyúr

Passz, nem értek én a témához és azt se tudni mi alapján adja a pontokat.
Annyi biztos hogy egy hardver sincs húzva.
Méréskor még 2016 májusi driver volt a vga alatt mert nem szokásom rendszeresen frissíteni.

Jelenlegi 9.22.0.1 és tesztszerveren kb. ugyanannyi fps értéket produkál persze tudom hogy lassan időszerű lesz a gép csere.

(#160623) Jokerdapro válasza Dr.Én (#160589) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Tegnap a rendszer nyert. :DDD
Stat:
-háromszor elhasalt a netem
-egyszer kilépett magától a wot
-lagg hegyek
-bc-12vel úgy rácuppantam a ház oldalára hogy nem tudtak levakarni, mindezt az első 40 másodpercbe
-arty fókusz
-nullázos körök
-lemming train ;]
-olyan helyekről lőttek el hogy csak pislogtam :O

Remélem nem hagytam ki semmit.;]
Gonosz nap volt a tegnapi... :'(

(#160624) Dr.Én válasza Jokerdapro (#160623) üzenetére


Dr.Én
veterán

Sajnos kell ilyen nap is a játékban... üdv a klubban :R
nem tudunk mit tenni ellene...csak pislogunk, miket megtudunk ilyenkor csinálni..milyen foshalom csatákat játszani... :D
ez a hétvége egy hatalmas vicc és szopás volt :D

WOT: kissio

(#160625) po1son


po1son
addikt

Ha minden jól megy, és sikerrel zárul a tesztszerveren a patch tesztelése, akkor az 1.0-s patch az EU szervereken március 21-én fog megjelenni. Azt vegyétek figyelembe, hogy ez a dátum még változhat, ha bármilyen probléma felmerül a patch-el kapcsolatban.

Ne feledjétek el, hogy a patch megjelenése előtt át kell vennetek a karácsonyi akció során nyert női legénységi tagokat és a tank leárazásokat is aktiválnotok kell (nem kell megvenni a leárazott tankokat), különben elvesznek.

by wotinfo

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#160626) #77646080 válasza po1son (#160625) üzenetére


#77646080
törölt tag

Engem ugyan nem érint (mert már korábban megtettem), de az ismerőseim között van, akit igen. Tehát nagyon köszönöm, hogy emlékeztettél rá bennünket. :)

(#160627) Jokerdapro válasza Dr.Én (#160624) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

A klubbtagsággal nincs is bajom, a baj azzal van hogy ez egy kb 40 meccses kis szösszenet volt... :DDD

(#160628) Dr.Én válasza Jokerdapro (#160627) üzenetére


Dr.Én
veterán

az a baj sok ilyen lesz még...el kell fogadni... :U

WOT: kissio

(#160629) Bozso68 válasza Dr.Én (#160628) üzenetére


Bozso68
senior tag

Abszolút nem vagyok jó játékos, de amikor a csapatomból 2x többet sebeztem, mint a második, és úgy buktuk tegnap zsinórban 2-15-re a meccseket, az már engem is kiakasztott. :W

[ Szerkesztve ]

(#160630) Jokerdapro válasza Dr.Én (#160628) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Nem szoktam itt sírni de a tegnapi kicsit érzékenyen érintette a lelki világom. :U

(#160631) Dr.Én válasza Bozso68 (#160629) üzenetére


Dr.Én
veterán

ismerős téma...én már nem húzom fel magamat...tolom mellette a zenét ..sokat segít...
nagyon szemét tud lenni sajnos...

ma egy KV-4-el menő játékos baszogatot...
én artyval voltam...fraszia tier 8
egyfolytában szidott össze vissza és bot meg hülye meg fene tudja mit mondott...
csak az volt a legjobb az egészben hogy 4-szer annyit sebeztem mint ő...ennyi..többi nem érdekelt..

(#160630) Jokerdapro
de közbe kell.... de sok mindent nem tudunk tenni ellene...szerintük minden okés...
de nagyon is nem... :U

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#160632) ooloo válasza Warton (#160601) üzenetére


ooloo
őstag

Nekem ezt adta ...

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#160633) Puculo válasza Dr.Én (#160631) üzenetére


Puculo
aktív tag

Hétvégén nekem is beírt egy T34-es hogy miért nem spotolok a Jacksonnal.. De mára már teljesen immunis lettem a beszólasokra. Az jobban zavar ha az elején belémjönnek mert nem akar egy kicsit sem kitérni senki elől..

" Aki nem áll ki valamiért, elveszik a semmiért "

(#160634) wwenigma válasza Puculo (#160633) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Én letiltottam a chatet, csak felcseszett a sok hülye rajta.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#160635) Dr.Én válasza Puculo (#160633) üzenetére


Dr.Én
veterán

Az se rossz....mindig lesznek hülyék saját csapaton bellül sajnos...közbe jól jön egy égi áldás nekik.a végén...

WOT: kissio

(#160636) Jokerdapro válasza Dr.Én (#160631) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Holnap nem lesz kecmec arty party lesz, meg 9es wz td és dobálom a 750et ;] :DDD

(#160637) Barret001 válasza wwenigma (#160634) üzenetére


Barret001
addikt

Nálam is le van tiltva,úgy sincs semmi értelme...

(#160638) galervin93 válasza wwenigma (#160634) üzenetére


galervin93
őstag

Nekem jó ideig le volt, de mostanában újra benyomtam, olyan jó trollkodni a lengyelekkel, csehekkel, meg a szimplán csak rossz helyen lévőktől/semmitevőktől meg szoktam kérdezni, jó-e a napozás, meg mit gondol az adott pozíciójáról, mennyi tud azzal hozzátenni a csatához stb. Ettől függetlenül el tudok vonatkoztatni az ottani dolgoktól, régen pont ez volt a baj, hogy nem ment, és felqrtam magam, de a hosszú szünet miatt már csak akkor érzek késztetést a chatre, ha én akarok írni, amúgy nem olvasom.
Igazából az egész játékot kezdem elengedni, egészen pontosan az eredményhajhászás helyett már élvezem a játékot akár akkor is, ha történetesen hullasz*r vagyok. Persze azért ha felb*com magam, akkor gyorsan lelépek, és benyomok valami horgászvideót. :DDD De istenigazából már nem érdekel az egész, gurulgatok, szorzózom amit kell, vagy nem, és csak funból megyek azzal, amivel éppen adja, aztán viszon'látás'.
Minap valami jónevű külföldi klánba is hívtak pedig, de a francnak van ennyi ideje, itt a tavasz, peca, futás, ezer dolog, ami jobban leköt. Aztán lehet, hogy pár hónap nyugisabb idő után megint jobban nekifekszem, de az még a jövő zenéje. :-)

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#160639) Enter65 válasza ooloo (#160632) üzenetére


Enter65
senior tag

Nekem ezt....

(#160640) ooloo válasza Enter65 (#160639) üzenetére


ooloo
őstag

Nem gondoltam volna , hogy ennyit jelent , ha magasabb a felbontás ... igaz , nem is értek hozzá . Tipikus végfelhasználó vagyok . :U

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#160641) Jag válasza galervin93 (#160638) üzenetére


Jag
senior tag

Érdekes, amikor én írtam ilyeneket, hogy le lettem baxva. :-)

(#160642) Achar válasza galervin93 (#160638) üzenetére


Achar
tag

Na a hétvége az engem is kiakasztott.első 20 csata -50k. Itt kimentem és cseréltem fékbetétet a motorba. Visszaültem vissza is hoztam a bukott lóvét. 1.0ás után meg jön egy unbalanced Lengyel* ág. Szóval itt a tavasz mindenki fogjon botot vagy amit akar és goo ki. :)

[ Szerkesztve ]

(#160643) po1son


po1son
addikt

Kicsit hosszú, félkövér ami sokaknak érdekes és fontos lehet szerintem. :DD

A lengyel tech tree idén fog érkezni az olaszok után
• A fejlesztési fán nem csak közepes tankok lesznek, több ág is lesz
• Nincsenek tervek arra, hogy lengyel önjáró lövegek bekerüljenek a játékba

• A WG vette a visszajelzéseket, miszerint a légierő emblémáját használták fel a lengyel tankokon
• A Rudy nemzetiségét érintő kérdésről még nincs végleges döntés
• A tankok kiegyensúlyozásának 1-1 ciklusa több hónapig tart. Először minden fontos adatot össze kell gyűjteni és meg kell nézni, hogy mi okozza a jelentős eltéréseket, végül meg kell határozni, hogy mivel lehet javítani a problémán
Lehet, hogy az Object 252U/Defender visszatér a későbbiek során az EU szerverre
• Jelenleg azért nem árusítják, mert a játékosok véleménye eléggé negatív a tankot illetően
• A japán páncélvadászok a későbbiek folyamán bekerülhetnek a játékba
• A legénységi skillek átdolgozása során új legénységi portrék is érkezhetnek
• Vannak arra tervek, hogy új csehszlovák tankok bekerüljenek még idén, de ezek a tervek nem véglegesek
• A lengyel fejlesztési fán található járművek száma inkább hasonlítani fog a csehszlovák tankok számára, mint a japán járművekére
A játékosok ne számítsanak egy magyar fejlesztési fára vagy egyéb nemzetiségű fára a közeljövőben. A Wargaming jelenleg az olasz és lengyel fákba fekteti a hangsúlyt.
Nincsenek tervek a T110E5 kupoláján található gyengepont méretének lecsökkentésére
• K: “Tervezitek azt, hogy a lengyel ág november 11. körül jelenjen meg, ami Lengyelország függetlenségének 100. évfordulója lesz?” V: “Még meglátjuk…”
• A rangsorolt csaták új szezonjai rövidebb szünetek után fognak megjelenni, mint az eddigiek
• Megjelenéskor csak egy ágból fog állni a lengyel fa, a magas szintű tankok problémásak
• A T-55AM Merida vagy a korai prototípusai nem valószínű, hogy megjelennének a játékban, mert túl modernek
• A Wargaming talált valamit a lengyel fejlesztési fával kapcsolatban, amiről csak nagyon kevesen tudnak
• A Fiat 2000 nem kerül be a játékba
• A Dragon’s Ridge egy érdekes kísérlet volt, de nem működött. A pálya nehezen volt játszható, a domborzat túl meredek volt és kicsik voltak a megkerülő utak
Vannak terveink a szándékosan megfulladó artyk büntetésére
• Lehet, hogy a következő maraton során a játékosok választhatják ki a jutalmukat, de ez még nem végleges
• A kedvezményes MM-ű tankok valószínűleg buffokat kapnak, hogy a Tier X-es járművekkel is harcba tudjanak szállni
• A Wargaming nem akarja ezeket a járműveket OP-vá tenni, csak azt szeretnék, ha kényelmesen lehetne velük játszani az új MM-ben
• A lengyel Community Contributoroknak nagyon minimális hatásuk van a WG döntéseire
• Jelenleg nincsenek tervek az STRV 81 kiadására a Sabatonos festés nélkül
• Tapasztalati pont a felfogott sebzés után nem lesz még határozatlan ideig
• Az új szovjet tankok a T-10 és az Object 430 II után majd csak az 1.0-s patch megjelenése után érkeznek
• A legénységi rendszer átdolgozása nem csak kozmetikai lesz
• A Studyanki pálya majd 1.0 után fog megjelenni
• Lehetne egy szovjet forgótornyos TD ágat készíteni, de erre jelenleg nincsenek tervek
• Jelenleg nincsenek tervek a kétéltű járművek bevezetésére, talán a későbbiek során
• A lengyel tankoknak is lesz egy speciális tulajdonságuk, mint amilyen például az amerikai tankok erős toronypáncélzata
• Nem lehet kötvényeket venni a prémium boltból

by wotinfo

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#160644) Stigma.HC válasza jr1994 (#160620) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Déli pontból indultam, spotterünk bázison csücsült majdnem végig, én pedig középen vitézkedtem a hegyre feljövő és a hegyen lévő tankokkal :DDD Egyébként durva ez a jószág. Amíg nem állt rám a két arty addig simán lehet tartani a pontot a nagy dögökkel szemben. Azután pedig jött a rohangálós rész mikor fogyni kezdtünk. :D

Majd lesz nagyobb rang, ha nem csak 1-2 csatát játszok esténként rangsoroltban :D

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#160645) ollie válasza po1son (#160643) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

• A lengyel tankoknak is lesz egy speciális tulajdonságuk, mint amilyen például az amerikai tankok erős toronypáncélzata

Minden lövés ammo rack robbanással fog járni? :DDD

***

(#160646) po1son válasza ollie (#160645) üzenetére


po1son
addikt

Áhhhh, ami bekerül új tech-tree az egy fokkal mindig erősebb a többinél, hogy minél több játékos kifejlessze.
Alacsonyabb tierben lehet nem lesz nagy a differencia, de tier 9-10 OP lesz a lengyel ágnál. :K

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#160647) Jokerdapro válasza po1son (#160643) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

" Jelenleg azért nem árusítják, mert a játékosok véleménye eléggé negatív a tankot illetően" Hát persze akinek nem jutott az csak is negatív véleménnyel lehet. :DDD Azért kíváncsi lennék pedig egy lengyel arty ágra is... ;]

(#160648) BÁ Nutrition válasza po1son (#160643) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

"• A kedvezményes MM-ű tankok valószínűleg buffokat kapnak, hogy a Tier X-es járművekkel is harcba tudjanak szállni"

egyre kozelebb kerulunk hozza a h a shitgaming meglop...

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#160649) h1mpi válasza BÁ Nutrition (#160648) üzenetére


h1mpi
nagyúr

csak bérelsz mindent... ha holnap törlik az acccod így jártál meg mi is...

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#160650) scyllarus válasza BÁ Nutrition (#160648) üzenetére


scyllarus
veterán

A TOG milyen buffot kap ehhez? Kap még 6000 HP-t? ;]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.