Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#160251) kchryss válasza e-newsee (#160248) üzenetére


kchryss
addikt

Akkor én is sírok kicsit:
Mai ranked mérlegem 9 győzelem 17 vereség. Az összes győztes csatában csíkot érő helyen végeztem és a vesztesek kb haramdában top 6 voltam így nem vesztettem csíkot.
Ha mindig az ellenfél csapatában lettem volna akkor ugyanezzel a teljesítménnyel egy csomó szintet léptem volna felfelé, így meg 1 szinttel alacsonyabban vagyok mint amikor kezdtem ma.
És az az igazán szomorú, hogy ebből a 26 csatából egy sem volt szoros, tök mindegy volt mit csinálok. :(

(#160252) emre válasza kchryss (#160251) üzenetére


emre
veterán

Ennek a rankednek mi értelme van?

Ja, meg a gunmark húzás is ritka nagy marhaságnak tűnik.

(#160253) kchryss

Komolyan kérdeztem hogy mire jó. :)

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#160253) kchryss válasza emre (#160252) üzenetére


kchryss
addikt

A normál csatának van értelme? ;]

(#160254) zodo


zodo
nagyúr

Support oldalon tényleg kivették a jelentést mint olyan, bármiyen témában vagy csak én nem találom?

(#160255) kchryss válasza emre (#160252) üzenetére


kchryss
addikt

Ha amúgy is játszanál 10-es tankkal akkor jobban megéri rankedben, mert itt a szokásos xp-n és krediten kívül kapsz prém napot, kötvényt és személyes tartalékokat amik közül a +50% kredit nagyon jó dolog.

(#160256) BÁ Nutrition válasza e-newsee (#160248) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Pont ezert irtam. Ha nem kreditre mesz akkor siman jo a matilda. Semmi kedvem folyamat tier10hez 8as premet venni. A matildaval mondjuk lemaradsz tizbol 1-2 csatarol ha gyorsan nyertetek de legapabb nyertel akkor is. Csak konyebb elviselni mint mikor rommalonek a mausok

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#160257) emre válasza kchryss (#160255) üzenetére


emre
veterán

Köszi! :R

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#160258) Bozso68 válasza Jadro (#160249) üzenetére


Bozso68
senior tag

Összejött a Hellcat, a végére a ping is jelentőden javult, de mára befejezem :) .

(#160259) e-newsee válasza BÁ Nutrition (#160256) üzenetére


e-newsee
addikt

Abban is van logika, amit írsz. Igazából három tankkal húzom most a brit közepes legényeket. A Sentinel, a Matilda BP, és most ez az FV.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#160260) Fel


Fel
addikt

Most újra lehalt ez a xar?
Pont vége volt egy csatának (ranked, győzelem..), erre csak egy nagy sötét képernyőt láttam, nem dobott vissza a garázsba. Alt + F4, indítom újra, de bejelentkezni már nem tudok, egyik szerverre se, mert azt írja: "You have been disconnected from the server"

(#160261) jano_77


jano_77
nagyúr

Nekem ma is adta a játék és tegnap is - tegnap 75% WR, ma 60% - előre félek, hogy mi és mikor lesz ennek a böjtje. :B

Illetve úgy néz ki én csak olyan tankkal megyek mostanság, amikkel a pro playerek is tolják!? Mindennel az egekben az ÁSZ határ!?
Obj.430II 1326 alap XP kevés volt!

WZ-132A 4K+ sebzés - egy szaros light - CSAK 2. osztályra volt elegendő. WTF?!?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#160262) galervin93 válasza jano_77 (#160261) üzenetére


galervin93
őstag

Hetes-nyolcas gépeket lőttél, talán még nem is túl közelről, nincs itt semmi meglepő...

---

Egy kis Centizgetés:

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#160263) jano_77 válasza galervin93 (#160262) üzenetére


jano_77
nagyúr

Melyik tankra gondoltál?
Obj.430 II-el végig toltam a frontot, mert top tank voltam, a light-al pedig bent voltam középen a hegy lábánál EGYEDÜL és onnan szórtam az áldást a keresztbe vonulni vágyókra, majd miután a hegy mögé zúduló csapatom körbe ért, akkor átfordultam és lőttem a másik szélén feljövő tankokat. Ott mondjuk tényleg nem mentem a tankok szájába. (Ilyet még nem is láttam, hogy középre nem jött a kutya sem! Fele csapat a világító tornyot kerülte, másik fele pedig lent állt a másik szélén a pályának és várta, hogy az enemy szépen felguruljon.

De igazad van és tisztában vagyok azzal, hogy az Obj esetében kisebb tankokat lőttem, de azért az alap XP a legtöbb tank esetében már sima ÁSZ szint. Erre vonatkozott a "felháborodásom" és írtam, hogy olyanokkal megyek, amikkel a jó, pro játékosok, akik felverték a szintet. Sajnos :U

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#160264) Czmorek válasza jimmy74 (#160250) üzenetére


Czmorek
aktív tag

itt!

[link]

(#160265) #77646080


#77646080
törölt tag

Gyűjtői akció keretében - most korlátozott ideig - elérhető az ötös szintű TURÁN harcjármű. Büszkén áll a kis Toldi mellett, a garázsomban. Nagyon örülök neki, egy ideje már fájt rá a fogam.

(#160266) BÁ Nutrition válasza #77646080 (#160265) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Limites?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#160267) vhw válasza BÁ Nutrition (#160266) üzenetére


vhw
addikt

Nem limites.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#160268) #77646080 válasza BÁ Nutrition (#160266) üzenetére


#77646080
törölt tag

Nem. De nem bánom, a lényeg, hogy hozzá tudtam jutni. :)

(#160269) inferno88


inferno88
őstag

Nem akarom fájdítani a sziveket, de nézzetek már be az ázsiai shop-ba! :Y Karácsony++, ami ott van. :W

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#160270) #77646080 válasza inferno88 (#160269) üzenetére


#77646080
törölt tag

Látatlanban is elhiszem, amit mondasz. Ez az EU a béka segge alatt van, supportilag. Máskor már néztem az ázsiai akciókat, hát igen... :D

(#160271) jimmy74 válasza inferno88 (#160269) üzenetére


jimmy74
őstag

Ja hát a defender.....vagy OB 252..
Valahogy vesztett a fènyèből mostanában,annyian nem is játszanak veszik elő mint egy ève kb...

Czmorek: :R

[ Szerkesztve ]

WoT:jimmbo

(#160272) inferno88 válasza jimmy74 (#160271) üzenetére


inferno88
őstag

Nem csak a defenderről van szó. Különösebben engem nem is izgat, hanem az összes többi. Minden szíjjjel van akciózva. Patriot alapból a shopban, stb.

Semper fi!

(#160273) jimmy74 válasza inferno88 (#160272) üzenetére


jimmy74
őstag

Látod ennyi az időeltolódás.... :D oda most èrt el a karácsony

WoT:jimmbo

(#160274) Enter65 válasza inferno88 (#160272) üzenetére


Enter65
senior tag

Ha ott megveszed, már ha meg tudod venni, akkor is olcsobb mint itt.

(#160275) csaabz


csaabz
őstag

Hello!

Tegnap bejelentettem a hibát (ping problémát) a UPC-nél és most hívtak vissza, hogy ők úgy látják, minden rendben. Kifejtettem nekik, hogy a probléma nem lokális, mert ahány WoT fórumot olvastam, annyi UPC-s felhasználót érintett. Erre azt mondta az ügyintéző, hogy nem tud ilyen problémáról, azaz nem érkezett több ilyen bejelentés.
Kicsit felhúztam magam... :((

Szóval azoktól kérdem, akiket érint: Mondjátok csak, titeket nem zavar a kapcsolati hiba? Ültök otthon és szó nélkül játszotok 200-400as pinggel esténként? Nem kéne jelezni a UPC felé?
:W

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#160276) inferno88


inferno88
őstag

Nekem úgy emlékszem, hogy reggel jól ment abban az 1-2 csatában, de ha nem múlik el egy ilyen gond 1-2 napon belül, akkor be szoktam jelenteni. (Szerencsére a UPC-vel nem nagyon szívtam eddig)

Semper fi!

(#160277) csaabz válasza inferno88 (#160276) üzenetére


csaabz
őstag

Eddig csak este jött elő a probléma. De gondolom az emberek nagy része akkor játszik.

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#160278) Pug válasza csaabz (#160275) üzenetére


Pug
veterán

Nekem tegnap volt, ma már nincs ping issue-m.

Igazából a UPC szarni fog rá, amíg a saját modem diagnosztikáján azt látja, hogy a latency ok... sajnos...

[ Szerkesztve ]

ELADÓ Mous S24 Ultra Limitless 5.0 - MagSafe Speckled Fabric https://hardverapro.hu/apro/bontatlan_mous_s24_ultra_limitless_5_0_magsafe_spe/hsz_1-50.html

(#160279) Imilenni


Imilenni
addikt

Sziasztok!
Mi ez a cleverland csalónak kikiáltott programokat használt?
Ez most igaz? :D
Ja és bizonyítékot is. Köszi.

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#160280) Enter65 válasza csaabz (#160275) üzenetére


Enter65
senior tag

Jelezném én is, de Digis vagyok. Nálam tegnap este végig 10-25 közöt volt a ping.

(#160281) h1mpi válasza Imilenni (#160279) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Hol olvastad ezt?

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#160282) Imilenni válasza h1mpi (#160281) üzenetére


Imilenni
addikt

Az új klánomban két gyerek dobálozik ezzel, persze amikor mondtam hogy legyetek szívesek mutassatok bizonyítékot lehurrogtak hogy mi az hogy én nem hiszem el :C

Press "F" to pay respects.

(#160283) h1mpi válasza Imilenni (#160282) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Gyorsan lépj ki :DDD

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#160284) ollie válasza Imilenni (#160279) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ki az a cleverland?

***

(#160285) Imilenni válasza h1mpi (#160283) üzenetére


Imilenni
addikt

Hát most elgondolkoztam rajt :DD
Egyébként nemlátok itt semmilyen toborzó szöveget se semmit, tiltott itt akkor gondolom.
Viszont privátban igazán megköszönnék párat.

ollie
YT-n megtalálod, egyébként egy srác aki régebben elég sokáig WoT-al foglalkozott.

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#160286) Greentea válasza ollie (#160284) üzenetére


Greentea
senior tag

Ph3lan-nal együtt nyomták 4-5 éve, akkoriban ketten voltak "híresebb" videósok itthon. Nekik volt a legnagyobb nézettségük.

2x2 néha 5

(#160287) jano_77


jano_77
nagyúr

Nem gondolnám, hogy ollie nem ismerné Cleverlan-et, szerintem csak egy kis élc volt az írásában, egy kis irónia. Sry ha tévedek, de olyan régi motoros, nem tudom elképzelni, hogy ne ismerné. :B

Imádom, mikor agyatlan "BOT"-ok próbálják meg elmagyarázni a játék lényegét csata után. Mint következő drága jó hazánk fia, akinek a név választása is már önmagában nevetséges, főként ha elárulom, hogy 32K csatával sikerült összekaparnia 291 WN8! Esze az nincs ez világos, de pénze az igen, mert ELC EVEN-t meg tudta venni, hiszen azzal volt csatában egy Type59 társaságában. Airfield-en beállt egy szikla mögé és úgy gondolta, hogy szét spottolja az agyát is. Hát spot az nem sikerült, de lehet, hogy korábban szét szívta és azért ennyire sötét, nem tudom. Csata után rám írt, hogy most beszélgessünk - bátorkodtam csata közben elküldeni melegebb éghajlatra, mivel hogy nagy "hasznára" volt a csapatunknak.
Számon kérte rajtam, hogy szerintem mit kellene csinálni egy spotternek?
Majd leírtam Neki hogy a 157 spot dmg, amit vhogy a gép véletlenül neki adott, az nem a spotteri munka csúcsa - tudom ez a csata nekem is gyengén sikerült, de én a középső dombon csatáztam, nem egy szikla mögött elbújva - és amúgy a statisztikája azt mutatja, hogy Neki nem ez az egy csata siklott félre és sikerült szarul, hanem nagyjából az összes és így csak hátrányára van a csapatának!

Szerintem nem értette meg mit szerettem volna elmondani. :(

Majd a végén még szakaszban akart menni csatába :Y

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#160288) BÁ Nutrition válasza jano_77 (#160287) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Az ilyenek sosem fejlodnek, mert nem latjak be a hibaikat. Van aki magatol is rajon a dolgokra, ez max 5%. A normalisabbak kb 50% eltanulja a jobbaktol. A gyokerek meg nem.

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#160289) zodo válasza lacibacsi (#156543) üzenetére


zodo
nagyúr

Akkor most van az hogy megszívattam magam? :(((

Volt hiányzó 5 küldetésem a T28Concept TD küldetésekből amiből 4-en (11-12-13-14) parancsok felhasználásával túlléptem.
Fél kész Jagtigerrel 16 csata alatt megcsínáltam kitüntetéssel a TD-15.

Gondoltam így hogy az LT, MT, HT és TD-15 -ők kintüntetéssel meg vannak, mehetek tovább a T55A kampányba.

de nem. :(

Ebben az újkori kampányban kell a jutalom tank összes alkatrésze avagy SPG-15-hőz kellene a felhasznált 4 parancsom is?

[ Szerkesztve ]

(#160290) Gyuri27 válasza zodo (#160289) üzenetére


Gyuri27
félisten

Mi, hogy?
Vagy 5 15-s küldit csinálsz elsődlegessel. Vagy 4-t elsődlegessel és másodlagossal és beváltva 4 parancsot megkapod elsődlegessel a hiányzó küldit.

Amd - Radeon - Ryzen

(#160291) zodo válasza Gyuri27 (#160290) üzenetére


zodo
nagyúr

Négy osztály SPG nélkül mind kitüntetéssel van meg de csak 1 parancsom van.

[ Szerkesztve ]

(#160292) Imilenni


Imilenni
addikt

Na, meglett a WZ-120-ra a középső ágyú, annyira frusztráló volt a 189-es pen hogy már az utolsó 5 csatában full gold-al lőttem (nyugodtan kövezzetek meg ;] )
Most ugyebár a középső ágyú van meg, ami a T-54-en a top ágyú, hát ezzel valami isteni.
Remélem legalább ennyire jó lesz majd a 122-es is :C

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#160293) notika77 válasza zodo (#160291) üzenetére


notika77
senior tag

A játékban az van, hogy mind az 5-öt komponenst be kell gyűjtened.

[ Szerkesztve ]

(#160294) jimmy74 válasza zodo (#160291) üzenetére


jimmy74
őstag

Stug küldik?
A 15ök kitüntetéssel lettek meg?
Mert ha nem akkor ott javithatsz ès kapsz érte parancsnokat.

WoT:jimmbo

(#160295) Gyuri27 válasza zodo (#160291) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ha az utolsók másodlagossal vannak akkor meg kell legyen a 4 parancs.
Amúgy csináld az spg küldiket.
Én is most kezdtem el. Stug grille. T28 francia t6 arty. 2-3 nap és megvan. A t28-ból már csak a 15 van.
Sok kreditet hoz. + 1 csaj + 1 parancs.

Amd - Radeon - Ryzen

(#160296) jimmy74


jimmy74
őstag

Nekem elvileg èn szerintem már csak 1 küldit kell megcsinalnom hogy megkapjam az ob 260-at.
Arty ès TD megvan elsődlegessel a ht-re raktam a 15-ösre 4 parancsot a könnyüvel bajlódók pár napja a 15-össel.Ha ez meglenne akkor elvileg a megmaradt 6 parancs elég bőven hogy be se fejezzem a kozepest amivel mèg elvagyok maradva bár könnyebbnek ígérkezik ha ezt befejeznèm de a light-ból csak egy van ami csak 1 küldi bár ez elég palyafüggő meg csapat....

WoT:jimmbo

(#160297) kchryss


kchryss
addikt

Nemrég zajlott az idei wg konferencia ahol a wg-sektől lehetett kérdezni. Elég sok info jött.

Talán az egyik legfontosabb, hogy aki tierlimites tankot venne az jól gondolja át. Ugyanis a tervek szerint az összes tierlimites tankot újraegensúlyozzák és nem limitesek lesznek majd.
[link]

Másik fontos változás ami már az idei évre be van tervezve, a prém lőszer teljes átdolgozása, ezzel kapcsolatban bővebb info: [link]

Néhány ikonikus tanknál majd nagyon kíváncsi leszek hogyan oldják meg, hogy ugyanolyan élményt nyújson limit nélkül mint limitesen. Például: e25

(#160298) BÁ Nutrition válasza kchryss (#160297) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Ha megkapna a tiger 1 atuteset mint a kis waffentróger akkor kb ugyanaz lenne mint most. Amugy imadom h letudjak annyival h max beszamitjuk aranyba.. lol a k. jukat. Inkabb szamitsa be ugy h visszautaljak a penzt.. mondjuk egyenlore felesleges tulaggodni de azert eleg gusztustalannak hangzik. PzB2, matilda bp, panther m10, e25, jagdtiger igy elsore ami beugrik nalam.

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#160299) vhw válasza BÁ Nutrition (#160298) üzenetére


vhw
addikt

Vagy csak fogják és legtöbbjüket lejjebb teszik 1-1 szinttel. (a prémium Tigrisnél, a Pudelnél már bevált)
A két Matilda mondjuk pont egy szinttel magasabbra pakolt alvázzal lett limites tank.
Legfeljebb lefelé tesznek be limitet, hogy ne találkozzanak a lehetséges legkisebb tankokkal.
Másoknál feljebb tekerik egy kicsit az ágyúkat,

Ami B2-t illeti, az még talán majdnem jobb is, mint az elit B1 (de mintha ennek is lenne limitje normál tankként; max T5)

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#160300) po1son válasza kchryss (#160297) üzenetére


po1son
addikt

Van egy olyan érzésem, hogy arany lőszernél alpha sebzés nerf lesz (pl: 0.75 szorzó minden tanknál).

STEAMID/WOT nick: po1son_

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.