Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#155751) popey37 válasza Barret001 (#155750) üzenetére


popey37
addikt

olvasni olvasol azért?
288mm és skorpióra lötte a goldot. minek?
skorpiónak 35mm a páncélja még a gólyaszar is átüti, tier 8-ban meg a 288 minden tankot bever, minek gold?

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#155752) Lanash válasza popey37 (#155751) üzenetére


Lanash
aktív tag

És? Lehet az volt betöltve.

(#155753) Aguinaga válasza Razermazer (#155705) üzenetére


Aguinaga
őstag

Nekem bejött, bár sok csatát nem mentem vele, mindössze 11-et, de ott jól hozta magát (a szintemhez képest)

PSN: OldSlowhand74

(#155754) jr1994 válasza Viktoár (#155742) üzenetére


jr1994
addikt

Az egész Jagdpanzer vonalat szerintem hagyhatod a csudába, nem valami jó tankok.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#155755) Viktoár válasza Luperator (#155749) üzenetére


Viktoár
addikt

Tapasztalatom szerint nem igazi nehéztank. Abszolút nem jó előre menni vele kizárólag másodvonalbeli használatra javaslom. Épület mögül jó szögben kidugva az elejét egész használható de a sidecrape nálam nem vált be. :N

Egy pici dpm buff ráférne de azért vállalható ha jó a legénység és van rajta felszerelés. Sokat megyek vele t9-ben ahol időnként prémium lőszert kell betölteni. Néha lézerágyúként viselkedik a löveg, néha pedig semmit sem talál el de ez nem csak erre a tankra jellemző.

Hull down-ra nem alkalmas vagy csak mérsékelten. A kupakot ellövik mielőtt "kilátnál".

Ami még beválhat ha félig TD-ként tenkitesz rá és hátul maradsz de még a látótávodon belül. A mobilitása nekem sok bosszúságot okozott, kicsit többet vártam tőle ezen a téren. Sokan belövik még kisebb tierű tankok is. Ezért nem menj bele 1vs1 szitukba csak a végén amikor több a low hp-s tank.

jr1994: Ha már német TD akkor inkább a grille ág?

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#155756) lacibacsi válasza popey37 (#155728) üzenetére


lacibacsi
addikt

Hiába világítod a teljes enemyt, ha nem okosan csinálod, akkor kábé annyit ér, mint amit linkeltél. Előrerohanni és felderíteni 8 tankot nem bonyolult dolog, életben maradni és folyamatosan spot alatt tartani az ellenfelet annál inkább... A csapat meg nem ok nélkül szokott haragudni a lightokra. :K

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#155757) SoulReaver válasza jr1994 (#155754) üzenetére


SoulReaver
veterán

A jagdtiger azért elég jó.

(#155758) popey37 válasza lacibacsi (#155756) üzenetére


popey37
addikt

az volt a gond, hogy vagy 5 percig álltam egy helyben végig spotton tartva a 8 tankot. és nem lőték őket, elmentek a másik irányba, pedig mindegyik lőtávban volt majdnem mindenkinek. én nem is lőttem.
csak 2500 spotsebzés kellett volna. majd legközelebb.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#155759) jr1994 válasza Viktoár (#155755) üzenetére


jr1994
addikt

Ja, szerintem igen és nem elhanyagolható tény hogy jó a 10-es a végén.

(#155757) SoulReaver: ja, a buff után 1800 helyett 2100 ingyen sebzés.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#155760) Greentea válasza Viktoár (#155742) üzenetére


Greentea
senior tag

Ferdinándra mennyi cuccod van kifejlesztve? Ha motor, nagyágyú nincs meg akkor sztem felejtős! Hacsak persze nincs free xp-d amit erre elakarsz lőni :) (de nem javaslom :D)
Jpanther2 sokkal jobb, van sebó stb. és még a torony körül az is képes pattintani. Ferdinánd cserébe lomha, és a tier 6-7es tankokon kívül ugyanúgy minden beüti. (frontból ugye ott van a kicsi döntés az elején mint a Tiger P-nél, de 200+os átütésnél tökmindegy hol lövi igazából az ember)
10 csatát mentem vele (teljesen stockon) soha többet :D inkább visszavettem anno a JPanthert és kihúztam a JPanther2-őt. :D

Szerintem a Grille ág jobb, bár a Jagdtiger a tavalyi buff után jól muzsikált de azóta hallani róla dolgokat hogy már nem annyira jó az sem. Semelyik tank sem kiemelkedő az ágon, talán a JPanther2 és a Jagdtiger ami király. (JgpzE100-hoz hiányzik egy kevés xp, de sok rosszat hallani róla így nem erőltetem annyira) Szóval csak a JgpzE100 miatt nem éri meg végig húzni az ágat szerintem.
A Grille ágon viszont ott van a Nashorn, RHM, Wt auf PZ4 és a Grille sem annyira vészes. + az Emil :D Én imádtam, 9 csík rajta is van :))

[ Szerkesztve ]

2x2 néha 5

(#155761) SoulReaver válasza jr1994 (#155759) üzenetére


SoulReaver
veterán

Dehoogy :) Elég megbízható a lövege is és sokkal jobb, mint a jgpz-e100

(#155762) Luperator válasza Viktoár (#155755) üzenetére


Luperator
tag

Köszönöm a részletes választ! :K

Ami a jagdtiger-illeti, ma egy meccset ő hozott le úgy 5 ellen, hogy artyn kívül más nem maradt. Persze ez egy meccs a sokból és zöld is volt a játékos, de szépen megoldotta.

(#155763) hitman77


hitman77
senior tag

Sziasztok,

A francia arty ágon a hatosnál tartok. Ez elég jó de ha jól látom nem lesz jobb agyú és töltési idő a nagyobb testvérein sem. Lesz előrelépés a 10-es előtt? Érdemes tovább menni ezen az ágon?

(#155764) Jadro


Jadro
veterán

Na végre felkerült az M46 Pattonra a top ágyú. Ej de szenvedtem mire meglett, sok gold elsült muszájból hogy haladjak is. Már csak a nagy motor kell és kész. Érzem, hogy most már barátok leszünk így, hogy a legénység is nemsokára megkezdi a 4. skilljét.. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#155765) Dr.Én válasza hitman77 (#155763) üzenetére


Dr.Én
veterán

én már a Tier9-ben tolom vele....sok minden nem fog változni a nagyobb tesóknál sem...
szerintem nem rossz ág...egész jó csatákat lehet velük tolni :)

WOT: kissio

(#155766) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Végreeee :D Vissza mentem egy stug lt-15 re és megcsináltam kitüntetéssel, így a parancsokkal tovább léptem :D Muhahah

(#155767) Viktoár válasza Greentea (#155760) üzenetére


Viktoár
addikt

Semmi nincs a ferdihez, a német vonalat most kezdtem el. :DDD Így nagy cumi lesz ha vágyom a jgpz e100-ra. :C

Üdv:Viktor

(#155768) zozyk válasza SoulReaver (#155766) üzenetére


zozyk
addikt

:C :R :B

(a chat banod örökös? )
OK ok,ha kell melléd egy noob, majd szólj azért. :D

[ Szerkesztve ]

(#155769) SoulReaver válasza zozyk (#155768) üzenetére


SoulReaver
veterán

Köszi! :D

Nem, január 2.-ig tart sajna... :/

(#155770) hitman77 válasza Dr.Én (#155765) üzenetére


hitman77
senior tag

Nekem is tetszik. Nagyjából ág első arty ág amit elvittem eddig. A küldetések miatt kezdtem el de közben megtetszett az artyzás. :) Nem lett a kedvencem de néha jókat mosolygok magamban. Ha viszont nem lesz változás feljebb sem akkor lehet hogy belekezdek a brit ágba. Ott legalább van változás.

(#155771) Blue Eagle válasza hitman77 (#155763) üzenetére


Blue Eagle
őstag

A francia tier 10 artit nagyon meggyötörte az utolsó arti nerf. Igaz, azelőtt talán ez volt a "legopébb" (számomra legalábbis). Ez mellett nekem megvan még tízesben az orosz OBJ 261 is, azt sokkal eredményesebben használom, amikor használom.

[ Szerkesztve ]

(#155772) Dr.Én válasza hitman77 (#155770) üzenetére


Dr.Én
veterán

nagyobbat nem fog sebezni már egyik ágyú sem...fun faktor miatt folytasd , ha gondolod...
egyszer majd bele kezdek egy másik ágba én is...

WOT: kissio

(#155773) xAttilax válasza popey37 (#155751) üzenetére


xAttilax
őstag

miért számít, hogy mivel lő ha úgyis átvisz? örülj neki, hogy nem 1000 kredit hanem 5000 volt neki a sebzés :D

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#155774) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Nem tudom több lett volna-e ha győzünk. De ez is elég. :DDD

(#155775) zodo válasza zodo (#155616) üzenetére


zodo
nagyúr

6 óra játék / 45 csata után túlléptem a 12t-n, welcome 13 75.

Tegnap este toltam a második két órás kört miközben meglett az LT-7 kitüntetéssel.
Nap végére sem lehet panaszom.
Hűdefrankótszprotltam érzés elmaradt, löveg is néha nagyon mellé hord de összeségében sokkal rosszabb időszakot vártam. Kellemes csalódás pedig tényleg nem vagyok jó pláne nem lightban ülve.
Néha hiányzott a löveghajlás de kompenzálható a gyorsasággal.
Ász elmaradt ami talán nem is csoda de azért behúztam egy High Caliber-t.
Mai egyben harmadik két órás kör nem úgy indult ahogy tegnap abbahagytam de időközben meglett az LT-8 is és az etap vége is jól alakult.
Legénységi képzettség 3 x 2 óra 100% boosttal 70%-ot emelkedett a 3. sorban 36%-os díszítés bónusszal.

Sajnálatos hogy lassan 1 éve nincs már legénység átképzés csak képesség újraképzés.
Viszont hétvégén a x3 Crew XP jól fog jönni.

(#155776) jano_77


jano_77
nagyúr

Karácsonyi díszekkel kapcsolatban lenne egy kérdésem:
Nem mindegyik csomagnál az van, hogy ha minden díszt összegyűjtünk, akkor kapunk egy különleges álcafestést!? :F
Most nagy nehezen végre sikerült az utolsó Kínai díszt is megszereznem és teljes lett a kollekció, de nem adott csak egy szaros Emblémát!? :U :F

(#155775) zodo: kár volt annyira sietve túladnod rajta, mert az egyik legjobb tank azon az ágon (természetesen a saját szintjén nézve!)

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#155777) adrian360 válasza jano_77 (#155776) üzenetére


adrian360
őstag

ott van, Stilusok: Kínai újév

(#155778) jano_77 válasza adrian360 (#155777) üzenetére


jano_77
nagyúr

igen, de hol találom akkor az egyedi álcafestést, mert a festések között nem találtam semmi Különlegest!? :(

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#155779) Fel válasza jano_77 (#155778) üzenetére


Fel
addikt

A legutolsó opció, angolul Preset Styles, magyarul passz...

----------------------------------------------------

Más...

Azért az RNG ott van a szeren a csatatéren kívül is :DDD :

A tradicionális 4-es szintről már csak az az egősor hiányzott, de azért a randomizé generátor bedobta előtte ötször a már meglévő másik díszt...

[ Szerkesztve ]

(#155780) adrian360 válasza jano_77 (#155778) üzenetére


adrian360
őstag

festések felett van egy olyan fül hogy "saját stílus", és azt át kell váltani "előre összeállított stílusra", és ott kell lennie. és csak kínai tankra megy fel.

(#155781) oke


oke
senior tag

Most van creditem az Object 268 megvételére, ami már rég ki van fejlsztve. Mivel most akciós, gondoltam megveszem, de nem tudom mennyire használható. Érdemes megvenni? Ez lenne az első 10-es TD-m.

(#155782) jano_77 válasza Fel (#155779) üzenetére


jano_77
nagyúr

Értem és látom is, amit mondani szeretnél, de akkor hol van az enyém?!? Beállításoknál még a pipát is kivettem a Történelmileg nem hiteles dolgok mellől!

Mi lehet a gond? WZ kínai tank, ha jól tudom!? Elvileg meg kellett kapnom!?, de láthatóan még sincs! :( :F

MEGVAN a MEGOLDÁS!
Az hogy csak Kínai tankokra megy fel úgy igaz, hogy csak Kínai tier8 és tier10 tankra megy fel, többire NEM! :((( Lehet, hogy ez le volt írva valahová, de akkor elkerülte a figyelmem és mekkora gecik már!?

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#155783) Fel válasza jano_77 (#155782) üzenetére


Fel
addikt

Jah...
Csak tier 8 prémium és tier X normál tankokra megy az a fajta festés.

[ Szerkesztve ]

(#155784) wwenigma válasza jano_77 (#155782) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Mer ez nem tortenelmileg hiteles festes es ahogy irja a kollega, Tier VIII/X.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#155785) zodo válasza jano_77 (#155782) üzenetére


zodo
nagyúr

Csak Tier X tankra lehet feltenni.

Tudod wg-nél mindig el kell olvasni az apró betűs részt is. ;)

Szerk: Rosszul tudtam, akkor tier VIII prémre is.

[ Szerkesztve ]

(#155786) kchryss


kchryss
addikt

Rég húztam már fel magam ennyire csatán. 1 lövésen múlott a végén, hogy kolobanov + radley-val lehozzam szinte egyedül a csatát. Komolyan nem értem, hogy támadó módban támadó oldalon miért kempelnek be a heavy-jeink a hegyre és amit végképp nem tudok elképzelni ha már bekempelnek hogyan hal meg mégis mind?

[Replay]

(#155787) jano_77 válasza zodo (#155785) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszi Mindenkinek! Nem hiába mondja kedves Feleségem mindig, hogy "olvasott embernek nincs párja"! :B
Hát nem csodás! ;] Milyen szépen fénylenek a felnik. :D

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#155788) galervin93 válasza jano_77 (#155787) üzenetére


galervin93
őstag

Hát igen, első a kérdezés, második a gecizés, harmadik a jajbocsimégcsakszázhuszonnyolcadszorjátszomeleztpironkodószmájli.
:U

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#155789) jano_77 válasza galervin93 (#155788) üzenetére


jano_77
nagyúr

vannak akik el sem jutnak idáig, de azért remélem jobb lesz az estéd, hogy beszólhattál!? Jaaaa.....és egyel nőtt ezzel a hsz-id száma is!

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#155790) SoulReaver válasza Fel (#155779) üzenetére


SoulReaver
veterán

Én a hagyományossal jártam így... 1 függő dísz kellett, sokat váltottam át, de mindig kettő másikat adott... Aztán egy sima láda nyitásra adta be... :D De az a baj, hogy csak 2 csengő emblémát és egy fagyöngyöt adott...

[ Szerkesztve ]

(#155791) Viktoár


Viktoár
addikt

Mivel 10-es szintű az ünnepi hangulat van egy csomó kedvezmény 1-1 tankra. Ha felhasználom az kedvezményt, mondjuk visszaveszek egy 5-ös tankot ingyen akkor azt eladhatom creditért?

Ezt mindegyik szinten meglehet csinálni?

Üdv:Viktor

(#155792) po1son válasza Viktoár (#155791) üzenetére


po1son
addikt

igen-igen

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#155793) vJokka válasza DrDobos (#155729) üzenetére


vJokka
aktív tag

Nekem tetszik, igaz csak 10 csatát mentem vele és elég jó leosztásokat kaptam. Fasza mobilitása, lövegkezelése és látótávja van, az álcája jó. Hátránya az alacsony dpm, kicsit nagydarab és nagyon papír. A tízes lightok közül nálam benne van a top3ban (4. a kínai, 5. a francia).

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#155794) jano_77


jano_77
nagyúr

tényleg csak egyetlen tankra lehet feltenni az ajándék Karácsonyi festést!? Ennyire bőkezű a WG ismét!?
Nem kevés energia, mire összejön az összes dísz és akkor ide tolják a képünkbe, hogy egy tankra feltehetem!?
Hááát gratulálok Nekik, ismét kitettek magukért. :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#155795) wwenigma válasza jano_77 (#155794) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Leveszed es atrakod masikra...1db van belole.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#155796) jano_77


jano_77
nagyúr

Meglett a 24. tier10 tankom is a WZ-111 5A személyében! :))
Csinoska ;]

Ma meg volt eddigi pályafutásom negatív WN8 rekordja: egészen 9-ig jutott az Obj.416 :Y

Illetve amikor a semmivel is lehet plecsniket szerezni, rögtön 3-at is :B

ugyan ebben a csatában én - és persze buktuk:

nem voltam nagyon ideges :W :O

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#155797) kchryss


kchryss
addikt

Skill barátnője streamelt, megkérdezték tőle mit csinál skill amikor nem streamel: honey, what are you doing when you are not streaming? FAPPING
:DDD

Egyébként megy a dráma skill4ltu és quickybaby között. Skill amikor végez a napi streameléssel mindig keres egy másik streamert akit hostol. Nem csípik egymást, skill régebben többször is trollkodott qb chat-jén és saját adásaiban is elég negatívan utalgat rá. QB épp jótékonysági streamet tartott amikor skill végzett, ezért skill kivételesen őt hostolta. Aztán qb chat-jén túl sokat kezdtek skill-ről beszélni, ezért qb bannolta twitch-en skill-t. :D

QB & Skill4ltu Twitch Drama

Quickybaby versus Skill4ltu

Így hogy beleolvasgattam régebbi ügyekbe is, rájöttem a wot-os streamer közösség életét követni felér egy szappanopera nézésével. Már azt sem tudom ki kivel van. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#155798) Motyi


Motyi
senior tag

Hogy ez az AMX 65t mekkora egy undorító, fos tank. Természetesen fullos állapotban ültem bele 3-4 skilles legényekkel, de valami borzalom. Lassú, nagy, páncél csak papíron... 8 csatáig bírtam aztán eladtam, freeből meg kihúztam az AMX M4 51-et. Na ez már nem rossz, lehet vele alkotni. Első csata eredménye:

[ Szerkesztve ]

(#155799) h1mpi válasza Motyi (#155798) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Pont ezért tette be a WG tier8-ba, hogy a többség freexpzze :))

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#155800) Motyi válasza h1mpi (#155799) üzenetére


Motyi
senior tag

Sejtem, de ez annyira jól sikerült nekik, hogy free xp nélkül még napi duplázással sem próbálnám túllépni. :P

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.