Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#155201) Viktoár


Viktoár
addikt

Eddig nem különösebben foglalkoztatott ez a karácsonyi díszítgetés. Most hogy összejött egy csomó láda és ki is bontottam mindet (a mod segtségével :DDD ) meg is lett a 10-es szint. Gyorsan megvettem az is7-et, meg a lányokat beraktam a super conqueror-ba.

Jelenleg +36% bonuszt kapok. Mennyi a maximum és hogy lehet elérni?

Azt látom hogy 4 különböző stílus van. Mondjuk ha a hagyományos díszeket kezdem gyűjteni és mindenhol az lesz akkor megkapom a maximális bónuszt vagy mind a 4 stílusból kell az összes dísz?

Üdv:Viktor

(#155202) zodo válasza Zolee_70 (#155199) üzenetére


zodo
nagyúr

Persze de ne kábítson senki hogy a közel 5 év alatt ezt sikerült összehoznia az IS-3 tulajnak és pont ma pont az én csapatomba sikerült kerülni mert ismét kedve támadt játszani.
Fél időtől előre merészkedett egészen mögém aztán meghalt pedig akkora már bőven mienk volt a csata.

Viktoár

Minden stílus más-más nemzetre ad bónuszt és nyereményt.
Nem tudom pontosan de nem is kell teljesen kigyűjteni a max bónuszhoz, talán 55 dísz elegendő az adott albumba.
Álca nyereményért pedig az összes díszt bele kell rakd.

Adott album V színt lapján van a jutalom feltüntetve.

[ Szerkesztve ]

(#155203) Viktoár válasza zodo (#155202) üzenetére


Viktoár
addikt

Értem.

És a kollekcióba való gyűjtés mit eredményez? A legtöbb a hagyományosból van de még messze nem teljes a gyűjtemény.

Üdv:Viktor

(#155204) kchryss válasza jimmy74 (#155194) üzenetére


kchryss
addikt

GTA V volt az.
Annyira nem vagyok otthon gta témában, a gta 2 volt az első és utolsó része amivel játszottam az pedig finoman szólva nem ma volt. :D
A lényeg az hogy több mint 10 éve folyamatosan lehetett modolni a gta-kat és ehhez volt egy modder eszköz. Gyakorlatilag a modok tartották életben a játékot. Szinte mindenki használta őket, színesítette a játékot. Aztán a kiadó arra hivatkozva hogy ezzel az eszközzel csalások is kerülnek be, úgy döntött leállítja ezt a modder eszközt. Ez a döntés kicsapta a biztosítékot a játékosok körében. Elkezdték bombázni negatív kritikákkal a játékot steam-en, youtube-on, reddit-en és a közösségi médiában. A játék értékelése steamen például hatalmasat esett, korábban egész jó értékelése volt. Petíciót is csináltak amit rövid idő alatt majdnem 100 ezren írtak alá. Ennek hatására meghátrált a kiadó és visszaállították a modder eszközt, azóta megint lehet modolni.

Tovább gyűrűzik az OpenIV botrány

Grand Theft Auto V - ismét elérhető az OpenIV mod

WoT-nál azért nem lehet annyi mindent modolni, mint gta-ban szerintem. De az jól látszik, hogy a wg nem meri megkockáztatni hogy fellépjen a modok ellen és ezzel esetleg bukjon. Az xvm készítőivel egyébként régóta tárgyalnak, ugye jelenleg az a legnépszerűbb mod. Ha velük meg tudnának állapodni és az xvm nagy részét beépítenék a játékba akkor utána lehet megkockáztatnák hogy elveszik a moddolás lehetőségét, de ez nem mostanában várható. Egyébként a személyes értékelés rendszer átdolgozása is ennek a tervnek a részeként jött létre. Szóval a gépezet mozog a háttérben, de még sokáig maradnak a modok. :)

[ Szerkesztve ]

(#155205) kchryss válasza Viktoár (#155203) üzenetére


kchryss
addikt

48% a maximum. Miután egy dísz megvan be is törheted, de a legnagyobb díszeket fent kell hagyni, hogy a 10-es szint megmaradjon. Az mindegy hogy díszítésnél melyik típust rakod fel, csak legyen meg a 10-es hangulat.
Zodo amit linkelt képet ott felül középen a 63/63 után van egy bekarikázott "i" betű, arra ráviszed az egeret akkor leírja a lényeget.

Szovjet gyűjtemény szovjet tankokhoz ad bónuszt.
Kínai gyűjtemény kínai tankokhoz ad bónuszt.
Tradicionális gyűjtemény a német, francia, lengyel és cseh tankokhoz ad bónuszt.
Modern gyűjtemény az amerikai, brit, japán és svéd tankokhoz ad bónuszt.

És remélem te voltál az utolsó aki ezt megkérdezte, mert kicsit már uncsi, hogy már több mint egy hete minden nap le kell írni valakinek, mert visszaolvasni nehezebb, mint újra és újra megkérdezni. ;]

(#155206) Barret001


Barret001
addikt

Egesz nap szopok,de nem esik jól.... Megint elfelejtettem jatszani... Most is top sebzo voltam....BUKTA. CUMI.

(#155207) Emu


Emu
őstag

Először is boldog karácsonyt mindenkinek! :)

Tiger (P): hajnalban beletoltam kb. 20 csatát, meg is lett a VK 100.01, még lesz egy etap az Aladár kifejlesztésére. Azt hiszem erre a tankra mondják, hogy support. Még ha toptier vagyok akkor is csak korlátozottan mertem előre mozdulni, mert gyakorlatilag az egész tank egy nagy weakspot. Az összes csatából talán egyre tudtam azt mondani, hogy érdemben befolyásoltam a kimenetét.

Karácsonyi event: ennél jobbat az utóbbi időben nem talált ki a WG! Hihetetlen milyen gyorsan lehet haladni a fejlesztésekkel. Meg hogy creditbe is beleadja a +50%-t ez meg valami mese. Ez volt a legjövedelmezőbb köröm:


Mentem pár kört valentineII-vel (kb. 8-9 kellett) a pattintós küldi miatt, a többi revo meg mutz.

Antonius: ha esetleg még olvasod a topikot, néha jól jönne kis klános tartalék aktiválása ;)

Apropó a tartalékok újraképződnek naponta, vagy az is nyersanyagba kerül minden nap? :U

(#155208) jr1994 válasza Emu (#155207) üzenetére


jr1994
addikt

Ja, kb a dominancia mód óta nem lehetett ilyen jól farmolni klánon kívül, jó nagy piros pont.

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#155209) kchryss válasza Emu (#155207) üzenetére


kchryss
addikt

Klános tartalékot nyersanyagból lehet gyártani. Ha le van gyártva bármikor aktiválható, de ha nem strongholdoztok akkor gyorsan elfogyhat és nem lesz nyersanyag gyártásra.
Csapat csaták azért olyan népszerűek mostanában, mert ott érvényes a klános és a személyes kredit bónusz is. Egy fame szintű klán ha 12-es szintű kredit boostert aktivál az 150% bónusz +50%-os személyes tartalék az már 200% és ebben még a karácsonyi bónusz nincs benne ami minden módban érvényes. :)

(#155210) Barret001


Barret001
addikt

Na elég volt mára...Wn8-at gyönyörűen javítom.winrate 35% elfelejtettem játszani.

[ Szerkesztve ]

(#155211) Barret001


Barret001
addikt

.

[ Szerkesztve ]

(#155212) Multikiller


Multikiller
tag

Megöl az ideg. Szívok a 4000 dmg-s LT15-el, már többször majdnem sikerült, erre utolsó csata ma, 1700-at sebzek és 0 spot, pedig én voltam legelöl. Megnéztem, hogy ki volt a spotter, aki lenyúlta az összes sebzést, erre mindenki a csapatól 0-ás. Ilyenkor mi van? Kompletten nem számolta a teljes csapatnak a spot sebzést ebben a körben a szerver vagy mi a tosz? Írok a supportnak, mert ez már kezd kicsit frusztráló lenni! :(((

Na, most meg megjavult másodjára megnyitva.

[ Szerkesztve ]

(#155213) istvansebok válasza Jokerdapro (#155164) üzenetére


istvansebok
tag

Nekem is ilyen HP nootbookom van.
Vegyél bele még 4gb ramot és automatikusan 1 gb-ot fog a VGA használni.

[ Szerkesztve ]

(#155214) balintka válasza Emu (#155207) üzenetére


balintka
addikt

Ezt a napi statisztikát hogy lehet előhozni?

(#155215) zodo


zodo
nagyúr

x5 XP and x5 Sweets!

Dec. 27 - 30

x5 XP az első győztes csatára
Vegyél részt a csatában
1 nap prém + 5 prémium kaja minden nemzetből

[ Szerkesztve ]

(#155216) zodo válasza balintka (#155214) üzenetére


zodo
nagyúr

Ez egy mod, itt találod.

(#155217) istvansebok válasza Jokerdapro (#155164) üzenetére


istvansebok
tag

Szia!

Erről beszélek.

(#155218) balintka válasza zodo (#155216) üzenetére


balintka
addikt

Aslain-nel is működik? Mert az kb. naponta frissül. Köszönöm!

(#155219) Dr.Én válasza zodo (#155215) üzenetére


Dr.Én
veterán

Sokat kell érte szenvedni, majd mire le tudjuk szorzózni a tankokat.. :D
de holnap legkésőbb meglesz a T9 WZ-111G FT..egész jól haladok a vonalon most.. :DDD
remélem ezen tank is lesz olyan jó mint T8-as tesója...

:R

WOT: kissio

(#155220) zodo válasza balintka (#155218) üzenetére


zodo
nagyúr

Nem ismerem a Aslain-t, nem használók mod packokat.
Lehet abban is van napi stat amit opcionálisan felrakhatsz csak nem az előbb linkelt hanem a YasenKrasen
Mindentől függetlenül, felteheted a neked tetszőt mert általában manapság nem szoktak összeakadni a módok.
Ha fent lesz akkor simán az "értesítési központ" megnyitásával lesz látható.

(#155219) Dr.Én

Kell egy jó csapat aki lehozza, hiszen csak részt kell venni. :D
TD-ről nem tudok sokat mondani, nekem mind egyforma.

[ Szerkesztve ]

(#155221) Dr.Én válasza zodo (#155220) üzenetére


Dr.Én
veterán

igen és egy jó MM :)
holnaptól többet tudunk... ;)

WOT: kissio

(#155222) balintka válasza zodo (#155220) üzenetére


balintka
addikt

Köszönöm a segítséget. Szépen működik az első, amit adtál.

(#155223) gbp


gbp
csendes tag

Ilyet még nem láttam :U Lassan a garázsban is spotolnak,vagy mi a fasz...

(#155224) h1mpi válasza gbp (#155223) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ez egy ilyen map :)

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#155225) gbp válasza h1mpi (#155224) üzenetére


gbp
csendes tag

Csata kezdete előtt,nem láttam sosem a túloldalt.

(#155226) Virgilius_15 válasza h1mpi (#155224) üzenetére


Virgilius_15
csendes tag

Még a visszaszámlálás vége előtt is? :))

(#155227) Dr.Én


Dr.Én
veterán

Ez kis svéd Leo egy igazi fene vad...oltári jó csatákat lehet vele tolni..

Nagyon élvezet vele osztani az áldást... :D

WOT: kissio

(#155228) h1mpi válasza Virgilius_15 (#155226) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ja :)) azt észre se vettem :P

(#155227) Dr.Én: én eladtam, mert elég kaka az a vonal...

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#155229) Jadro válasza Dr.Én (#155227) üzenetére


Jadro
veterán

Melyik ágyú van fent?

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#155230) BÁ Nutrition válasza Jadro (#155229) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Nekem agyrem volt mig nem lett kifejlesztve minden. Stock motrral kb a kv2 mozgekonyabb. De fullosan se fordul valami tul jol

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#155231) Dr.Én válasza Jadro (#155229) üzenetére


Dr.Én
veterán

10 cm kan M/34 :) nagyon élvezem vele a csatákat...

(#155228) h1mpi hát igen...az előtte lévőkkel sokat szenvedtem én is...
az EMIL tesóktol félek, kicsit...de remélem megbarátkozok velük.. :)

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#155232) zodo válasza Dr.Én (#155227) üzenetére


zodo
nagyúr

Bizony jó az, amennyire féltem tőle annyival élvezetesebb köröket mentem vele ahogy a Emilekkel is.
Remélem a X-es sem lesz csalódás.

(#155229) Jadro

7,5 cm kan strv 74 löveggel használtam, pontos, gyors és ritkán kell gold.

[ Szerkesztve ]

(#155233) h1mpi válasza Dr.Én (#155231) üzenetére


h1mpi
nagyúr

A kövi a lengyel lesz aminek neki futok, svédből elég a td vonal

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#155234) SoulReaver válasza Dr.Én (#155227) üzenetére


SoulReaver
veterán

Az az ág kb t4-t8 ig jó... Legalább is, én addig élveztem. Emil2 már egy fos, ha játszottál jobb tárasokkal.

(#155235) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Holiday noobs. A T44-el lőttem az nmy super HT-jait ameddig a mieink sebzés nélkül haltak meg...
Azért az durva hogy 4db 8-as és egy 9-es HT 0 sebzéssel szállt ki a garázsba.

erre mondják azt hogy most még ideje abbahagyni... még jó hogy van más dolgom :P

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#155236) BÁ Nutrition válasza SoulReaver (#155234) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Pont az emil2-t gondoltam jonak. A 9es tankoknak kedvez leginkabb az mm

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#155237) zozyk válasza h1mpi (#155235) üzenetére


zozyk
addikt

Az jobb, ha Tier IX meccsben a 4 LT csinál összesen ~200 spot dmg-t? :B
Igaz,a leghátsó sorból nehéz is spottolni. :(((

(#155238) h1mpi válasza zozyk (#155237) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Az se sokkal jobb, de ott még van esély. De 5 HT-al akik csak nézik az előadást se sokkal érsz többet. Hogy lehet 0 dmg-et lőni nem is értem??? Akkor rakjon be HE-t...

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#155239) Warton


Warton
őstag

Szerintem ez lesz a legnagyobb szopásos grind valaha:

Az A20 penje 203 tier9-ben semmire se elég, na jó egy-két amx-et lehet vele kezelni, de annyi. Ha kifejlesztem az R11-et az már kezelhetőbb lenne, de ahhoz kell a lánc és kidobtam az ablakon 48k xp-t. Ha végigszenvedem az A20-al a 10-es lövegig az 85k xp és így sem tudom feltenni lánc nélkül, mert előbb a tornyot kell feltenni, amit nem lehet lánc nélkül. Így vagy veszek rugót vagy plusz 23k xp. Szerintem pihentetem ezt a tankot, amíg össze nem gyűlik a megfelelő mennyiségű freexp, aztán legfeljebb az ötszörözős küldiket nyomom.

Másik kérdés:
Paranccsal unlockoltom pár HT-s küldetést. Közben megcsináltam a 15-öset is így vissztértem a kihagyott a küldetésekhez. Azt tudja valaki, hogy visszakapjam a parancsot ahhoz kitüntetéssel kell megcsinálni a küldit, vagy elég csak simán? :F

(#155240) GrG1210


GrG1210
aktív tag

Üdv . gondoltam felrakom vissza gamet , 2 hónap kihagyás után , és bontogatom nagyban a ládákat amiket kaptam , és mindegyikben volt GOLD , összesen 1250 goldo-t kaptam , ez normális? mert klántársam szerint nem..mindenesetre én örültem..

(#155241) grizlisandor válasza GrG1210 (#155240) üzenetére


grizlisandor
addikt

Normális. én is nyitottam 1x 1250 goldot egy ládából.

(#155242) MZsoltee válasza Warton (#155239) üzenetére


MZsoltee
veterán

Mi ez a parancsal lockolás? Hogy működik?

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#155243) popey37 válasza Warton (#155239) üzenetére


popey37
addikt

ahhoz hogy viszakapd a parancsot kitüntetéssel kell megcsinálni a 15. küldit.

a T-50-en meg én a helyedban hagynám a IX-es ágyút, vennék egy láncot és csak a torony és X-es ágyú. utána ráér a lánc fejlesztés.
én mindig igy csinálom ha ilyen szopos a dolog.

addig amig meg nincs meg gold ha kell. szívás de ez van sajna.

MZsoltee: a parancsal lockolás úgy müxik, ha nincs meg kitüntetéssel a 15. küldid és van elég parancsod, akkor ki lehet váltani a parancsokkal.
tehát akkor is megkapod a csaj legénységet ha csak a küldi első felét sikerül megcsinálni.

minden 15. küldit ha megcsinálsz kiválóra kapsz érte egy parancsot, ezeket lehet felhasználni azokhoz amik nem sikerülnek kiválóra.

[ Szerkesztve ]

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#155244) SoulReaver válasza BÁ Nutrition (#155236) üzenetére


SoulReaver
veterán

Conqueror -al én folyamatosan csak bukok... Van benne vagy 30 xp, egyszerűen nem erdemes vele játszanom.

(#155245) zozyk válasza SoulReaver (#155244) üzenetére


zozyk
addikt

T55 A detto, kéne a legénységet húznom benne,de eddig 3/10 a mai napom.

MÁS:
x5 szorzó holnaptól.

[ Szerkesztve ]

(#155246) popey37 válasza zsloti (#155158) üzenetére


popey37
addikt

milyen tankra gondolsz?
skorpió G és lorr 40t volt a ládában, a kapott goldból meg vettem egy Lőwe-t

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#155247) Warton válasza popey37 (#155243) üzenetére


Warton
őstag

De nem a 15-öst váltottam ki paranccsal, azt normálisan megcsináltam, hanem a 8-ast meg asszem a 11-est. A kérdés az, hogy azokat a parancsokat, hogy visszakapjam kitüntetéssel kell-e megcsinálni vagy sem a küldetést.

(#155248) Greentea válasza grizlisandor (#155241) üzenetére


Greentea
senior tag

Az ingame ládákért, amik a küldetéseknél megszerezhető? :Y

2x2 néha 5

(#155249) grizlisandor válasza Greentea (#155248) üzenetére


grizlisandor
addikt

:W
Két bejgli evés között olvassam is el a kommentet, amire reagálok. :DDD
Én a vett ládából kaptam, szerintem (#155240) GrG1210 kapott egy ajándék ládát valakitől és onnan van a gold.

(#155250) popey37 válasza Warton (#155247) üzenetére


popey37
addikt

igen visszakapod a parancsot ha kitüntetéssel megcsinálod a paranccsal kiváltott küldiket.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.