Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#155451) lacibacsi válasza Orlin (#155448) üzenetére


lacibacsi
addikt

Amíg félhalott állapotban vannak a szerverek, szerintem ne keresd sehol sem.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#155452) po1son válasza lacibacsi (#155451) üzenetére


po1son
addikt

+1 A vásárolt tranzakciókat sem írja jóvá szóval nagy a káosz, de órák kérdése és a hiba javítva lesz. :DDD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#155453) Czmorek válasza po1son (#155452) üzenetére


Czmorek
aktív tag

Csak jöhetne akkor még egy csaj kompenzációnak. :D

Volt 23k aranyam, már csak 21k az acc menedzörnél, majd 460 :)

[ Szerkesztve ]

(#155454) Viktoár


Viktoár
addikt

Ezeknek a fű alatti babrálgatásoknak (buffolgatás/nerfelgetés) mindig ez a vége. Elbasznak valamit és lehal meg bugzik az egész. :C Ennek ellenére vannak akik továbbra is állítják hogy a játék tiszta csak mi felejtünk el játszani ha fáradtak vagyunk és társai. :DDD

Az hogy babrágatják teljesen egyértelmű hiszen magától nem baszódik el ha nem nyúlnak hozzá. A kérdés hogy ilyenkor mit állítagnak mert hivatalos info az nincs. :U

Üdv:Viktor

(#155455) inferno88 válasza lacibacsi (#155447) üzenetére


inferno88
őstag

Még jó, hogy 10 körül elmentem bejglizni. Azt hittem csak nálam nem írja a goldot és free-t.

Semper fi!

(#155456) Czmorek


Czmorek
aktív tag

Ma vettem 2x3 dobozt, majd megy a ticket, hogy eltűnt a type59-em. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#155457) AlexHerceg


AlexHerceg
tag

15 perce pottyantam ki...azóta se kép, se hang...úgy érzem -így a 25 próbálkozás után- a visszajutás esélytelen.
kiírás: A szerver túlterhelt. Kérlek próbálkozz később.

[ Szerkesztve ]

Hominem te esse memento...

(#155458) BÁ Nutrition válasza Viktoár (#155454) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

A véennyolcam akartak lefelezni de napok óta nem játszottam :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#155459) Tarill


Tarill
őstag

Na helyrejöttek már a szerverek?

(#155460) Dobi 562 válasza Viktoár (#155454) üzenetére


Dobi 562
addikt

Ez a baj nagyon sok emberrel itt, hogy amikor szarul megy akkor "elfelejtettetek játszani". Meg szarul adja az rng, az ninjanerf. Persze amikor mentek egy jobb session-t vagy tank ász-t az skill.

(#155461) BaLee


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Nekem már azt írja, hogy helytelen jelszó. :D

Amúgy pont most indítottam egy +100% dupla xp bónuszt, gondolom az majd szépen lepörög, vagy azt csak akkor számolja ha online vagyok?

(#155462) adamgreen válasza Tarill (#155459) üzenetére


adamgreen
senior tag

Ugy néz ki most jó minden . Na ki lesz az első aki lecsuszik a csuszdán ? :DDD :DDD

(#155463) lacibacsi válasza adamgreen (#155462) üzenetére


lacibacsi
addikt

Oldalra belépve nekem is jó, de a játék tesztelését meghagyom nektek. Este felé jövök vissza, addigra remélem megjavul minden...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#155464) adamgreen válasza lacibacsi (#155463) üzenetére


adamgreen
senior tag

Jelentem arany és xp megvan szerverek mennek . Majd kiderül megint mit basztak el :C ;]

[ Szerkesztve ]

(#155465) Emu


Emu
őstag

Hú én még egy ezer éves Logitech MX518-al tolom a játékot :DDD De amíg nem megy tönkre, addig tuti marad. Még anno BF2 megjelenése környékén vettem.

@(#155348) rlazol: gratu! Nekem is egy ötösre (KV1) lett meg először a 3 gunmark :C

Én két 3 ládás csomagot vettem, meg egyet kaptam ajándékba. Akkor örülnék, ha legalább 5k arany jött volna belőle (éves gold mennyiség szükségletem), de ehhez képest 3k jött, meg talán 3 prém nap.
Egy másik ismerősnek 30k Ft értékben vettem dobozokat míg végre kidobott neki egy T26E5-t...Lutri az egész.

(#155466) jr1994 válasza adamgreen (#155464) üzenetére


jr1994
addikt

Na akkor jókor érkezek :D mehet a x5 fieszta!

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#155467) Lanash


Lanash
aktív tag

Én még mindig nem tudok belépni.
Elsőre azt írja rossz jelszó. Utána meg csak a Garázs frissítése forog és nem enged be. :W

(#155468) Dr.Én válasza Lanash (#155467) üzenetére


Dr.Én
veterán

Nálam se az igazi még..egy csatát tudtam menni, majd talán este már jó lesz...

Type 59...hát égnek áll tőle a hajam... :D egy csata erejéig mentem vele...majd még pár kört megyek vele, hátha megbarátkozom vele

WOT: kissio

(#155469) Warton


Warton
őstag

Ez a Dunkelgrau festés egész pofás. :)

(#155470) Greentea válasza notika77 (#155406) üzenetére


Greentea
senior tag

Passz, igazából iróniával írtam, mert ha 10szer nem halasztották el anno a bevezetését akkor egyszer sem :D :DD

2x2 néha 5

(#155471) jr1994 válasza jr1994 (#155466) üzenetére


jr1994
addikt

Ez már az :D Majdnem elbuktunk egy meccset miután kilőttek, hatalmas fieszta volt, a csapattársak meg no comment :D. Amúgy első csata nagy motorral, most már nem olyan lassú az AMX 65t mint egy Maus, most már olyan mint a Királytigris. replay.

Ezt meg tegnap lőttem: kép

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#155472) dokee78


dokee78
félisten

Amíg szarakodik a szerver nézzétek a retardáltat.

Napi idióta!

(#155473) BÁ Nutrition válasza dokee78 (#155472) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Nice. Just like real life

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#155474) Gyuri27 válasza dokee78 (#155472) üzenetére


Gyuri27
félisten

Na nálam ilyen nincs. Insta kill. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#155475) Viktoár válasza Dobi 562 (#155460) üzenetére


Viktoár
addikt

Amikor "elfelejtünk" játszani nem az a baj hogy bukó a csata. :N Lehet jó csatát menni akkor is ha nem nyer a csapat.

Leginkább az zavarja a játékos társadalmat hogy leadsz 15 lövést amiből mondjuk 5 talál és ebből 1 penetrál.

Ez nem rajtad múlnak. Szép is lenne ha a te kezedben lenne az irányítás. A célzókört mindenki rá tudja "húzni" a spotolt tankra. Innentől a véletlenen múlik. A taktikai része megint más, ahhoz ész is kell. Azonban a legtöbbünknek hiába van hozzá, ugyanolyan noob nullást kört is tudunk menni mint a legtöbb piroska, hála az rng-nek. Az ilyen köröket nem foghatjuk csupán magunkra vagy a fáradtságunkra esetleg a csapatra. Egyszerűen cumira vagyunk téve és kész. :K

Amikor megy és jönnek az ász körök akkor valószínűleg szerencsénk is van de mindenképpen észnél kell lenni a játékban. Értsd: a cuminál csinálhatsz bármit úgysem jössz ki belőle jól, míg az ászért tenni kell amellett hogy jó rng-t fogsz ki. Tehát a csata végi ász plecsni egy része skill. :K

Üdv:Viktor

(#155476) h1mpi válasza dokee78 (#155472) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Jól bírtad én már 500hp-ról kiszedtem volna :DDD

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#155477) wwenigma válasza Viktoár (#155475) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Jaja. Pl itt én is jo csatat mentem. Orzanel is jo csatát ment. Sajna nem sikerült onehitelni és nem voltam köcsög hogy ránézzek a streamjére....bar szerintem a csapat akkor se győzött volna...

Érdekesmod az unnepek alatt a WR is rendben van. Úgy általában rendben van, egyedül nem vagyok képes nagyobb WR-re, talan ha nem tolnam előre mindennel annyira, nemelyik tankon tul sok a spot a classhoz képest... Remelem nem azt csinalja majd mint tavaly, hogy 3 hónap szopóágra kerülök december után...

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#155478) xAttilax válasza Viktoár (#155475) üzenetére


xAttilax
senior tag

milyen az a jó rng? miért áll érdekében a WG-nek, hogy mondjuk neked rosszat adjon és pl nekem jót? vagy fordítva? a kékek és a lila játékosok között miért van minimális összeesküvés elmélet hívő, míg 1300 alatt majdnem minden második játékos szerint "szopatja a játék"? Ők valami kiválasztottak? Miért nem tudják az emberek elfogadni, hogy középszerű játékosok és kész??

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#155479) jr1994 válasza dokee78 (#155472) üzenetére


jr1994
addikt

Mondjuk neked is sok eszed van hogy odamész és egész meccsen semmit nem csinálsz ahelyett hogy mennél C2-be harcolni :U

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#155480) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Szeretném kiváltani a T55A SPG-15 küldibe belerakott 4 tokenem. Szerintetek a 8-as Francia artyval van esélyem, hogy top xp szerző legyek és 3K dmg-et is csináljak? Sajnos a 10-essel ha ez meg is van, tuti nem vagyok top xp szerző.

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#155481) wwenigma válasza h1mpi (#155480) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Az nem egyszeru...nekem T55A MT-15-be rakott be a rendszer 4 tokent pedig megcsinaltam (kitüntetéssel), akkor még szerencsés vagyok. :W

xAttilax: en ugy vettem észre hogy bizonyos WR-nél igenis elkezd szopatni a rendszer amin tul kell lendulni, aki egyedul jatszik annak nehez. Nezem a statjaimat es szepen latszik a hullamvasut...no meg stat szempontjabol az se mindegy ki mennyit jatszik stock tankkal vagy ugorja at freexp-bol igy kimarad a nehéz rész, vagy akar az hogy milyen class-szal tolta sokat. Szoval aki stat szerint magat unikumnak, kiemelkedo jatekosnak tartja masokat pedig kozepszerunek az gondolkodjon el ezen...

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#155482) h1mpi válasza wwenigma (#155481) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én voltam a majom, mert beleraktam... nem csak ide, hanem az LT-15-be is. Simán már azóta megvolt vagy 5x mindkettő, de kitüntetéssel nem. Viszont jó lenne a HT-15-be a token, mert se IS4-el, se E5-el nem sikerül megcsinálnom a 12 000-es küldit. A vicc, hogy nem is a tank kell, mert ahogy hallom nem nagy szám, hanem a nyitás az OBJ260 küldik felé.

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#155483) popey37


popey37
addikt

én abbahagytam, ennyi retard állatot még nem láttam együtt.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#155484) ledgeri válasza kchryss (#155402) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Köszi, akkor lehet, hogy a vizekre is megérkezik...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#155485) galervin93 válasza popey37 (#155483) üzenetére


galervin93
őstag

Köszi!

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#155486) wwenigma válasza h1mpi (#155482) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

8as Lorr is jo lehet ha hosszu a csata viszont 9es brit vagy amcsi a kis agyuval (15-18s stun + 20-22s reload) talan. Nincs sok ötletem de szvsz igy erdemes kalkulalni.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#155487) xAttilax válasza wwenigma (#155481) üzenetére


xAttilax
senior tag

Már sokadik alkalom, hogy ezzel a stock és free xp-s dolggal jössz. Te mit csinálsz velük????? mert, hogy nem váltod be abba biztos vagyok mert akkor nem mondanád ennyiszer. Tele van Free XP boostal a játék, plussz a sok ilyen-olyan szorzó napok meg a küldik, Soha nem váltok goldért de nem kell stock gunnal játszanom soha.

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#155488) wwenigma válasza xAttilax (#155487) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Az abszolút vállalhatatlan dolgokra költöm illetve ha valami nagyon felqr akkor arra tolom el, abbol meg nem sok van. Annyi free xp-t meg nem lehet összeszedni hogy mindenen kiváltsd a stock gunt.

Illetve jövök a classokkal és szakaszozással is mint statkülönbség-képző.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#155489) zozyk válasza h1mpi (#155482) üzenetére


zozyk
addikt

Pedig jó a T55 A, bár igényli a goldlőszert.

Én most pont azon agyalok, hogy a T54 et eladjam e, felesleges 2 T9 med, és már rég kihúztam belőle a 2 10es medet. :)

(#155490) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Mi az értelme ennek?

full t10, Mindenki full goldot lő... MINDENKI... Mi az értelme?

(#155491) ddt500hu


ddt500hu
veterán

2400wn8-as kedves magyar barátunk rám írt: "Marha nagy ötlet volt Badgerrel flanket játszani. Kár, hogy nem megy."
Csata után megírtam neki, hogy inkább kussolnék ezzel az eredménnyel. :(((

(#155492) Jadro válasza ddt500hu (#155491) üzenetére


Jadro
veterán

Ezért van kikapcsolva mindenféle cset. Kíméli az idegeket. :D

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#155493) ddt500hu válasza Jadro (#155492) üzenetére


ddt500hu
veterán

Nem voltam ideges csak nem értettem mit ugat. Ensk-en középen áttoltam a sínek mentén, 8/8 találat 7 átütés. Az, hogy 1:6-ról nem fordítottam meg a csatát nem az én bűnöm. :U

(#155494) KisApám


KisApám
addikt

Végignéztem QuickyBaby 75 csomis (28 700 Ft) nyitását.

1. Tankok: 3 db TIER VIII-as tank (1 db T26E5), illetve másik 2 db, de mivel megvolt neki, kapott 2 x 10 900 GOLD-ot helyette és 2 db garázshelyet (2x300 GOLD). Kapott még 6 db TIER II-III közötti tankot, de mivel megvolt neki, kapott értük 5500 GOLD-ot +garázshelyet (6x300 GOLD). Azaz 1 db tank és 22 400 + 7350 GOLD.
2. 1 700 000 kredit.
3. 35 nap prémium fiók
4. 13 000 GOLD.

Azaz
1 db T26E5 - 7800 Ft (a T26E4 SP ára ez, mivel az E5 most nem kapható)
1 700 000 kredit (ha jól tudom 1 GOLD 400 kredit, akkor ez 4250 GOLD) - 4660 Ft
35 nap prémium - kb. 3600 Ft
13 000 + 22 400 + 7350 GOLD (42 750 GOLD) - 40 360 Ft

Azaz
Megvette 28 700 Ft-ért a 75-ös csomit és kapott 56 420 Ft értékben ezt-azt.
Kb. duplán megérte, ha úgy nézzük.
Szerencséje volt?

(Remélem nem számoltam el magamat valahol.)

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#155495) Viktoár válasza xAttilax (#155478) üzenetére


Viktoár
addikt

"milyen az a jó rng?"

Mondjuk ami legalább 75%-ban eltalálja a célpontot és át is üti a gyenge pontját. ;)

"miért áll érdekében a WG-nek, hogy mondjuk neked rosszat adjon és pl nekem jót? vagy fordítva?"

A miértjét nem tudom, de balanszol a játék, törekedik az 50% körüli wr-re. Szerintem meg tök mindegy hogy a wr 60%-os vagy esetleg egy 88% unikum nyír ki. :D

"a kékek és a lila játékosok között miért van minimális összeesküvés elmélet hívő, míg 1300 alatt majdnem minden második játékos szerint "szopatja a játék"? "

Leginkább a wn8-al foglalkoznak, tojnak a wr-re.Hidd el a jó játékosok között is bőven van aki minden hibáját a játékra hárítja azonban a balanszolás nem elmélet.

"Ők valami kiválasztottak?"

Nem hiszem. :N

"Miért nem tudják az emberek elfogadni, hogy középszerű játékosok és kész??"

Én tojok a statomra, (főleg máséra :DDD ) nincs semmi értelme nézegetni hogy mi merre hány méter. :N Őszintén szólva nem is tudom milyen játékos vagyok, nincs xvm felrakva és nem is tervezem. Annak is örülök ha középszerű vagyok de ettől még a tények tények maradnak. ;)

Üdv:Viktor

(#155496) kchryss válasza Viktoár (#155454) üzenetére


kchryss
addikt

Nyilván magától sosem halhat le egy szerver túlterhelés alatt. Csakis manipuláció lehet a háttérben, mert a ninja nerfnek pont ilyen mellékhatásai vannak. Aki ezt nem látja az vak és hülye.

(#155497) jr1994 válasza KisApám (#155494) üzenetére


jr1994
addikt

Mondjuk azon nem kell meglepődni, hogy QB-nek szerencséje van a nyitással.

Másik: mikor lesz fogyócikk leárazás? Vagy volt mostanában? Nem figyeltem.

Dokee: meddel sem az ördögtől való odamenni, főleg ilyen jó kis tárassal, 1-2 tank volt az ellenségnél akit nehezen ütsz be.

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#155498) dokee78 válasza jr1994 (#155479) üzenetére


dokee78
félisten

Nehogy már papír tankként bemenjek oda ahol a heavykkel caatáznak.
Korábban mondtátok itt,hogy nincs olyan,hogy ezzel meg azzal a tankkal hova kell menni.
Az idiótát nem én provokáltam és nem azért tette,mert én ide jöttem.

Ahol tudok és több lehetőségem van flankelem a heavyket,ezen a pályán papírral nem megyek oda,max,ha top tier vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#155499) galervin93 válasza kchryss (#155496) üzenetére


galervin93
őstag

Mondanám, hogy nem tudom eldönteni, vajon az okos hülyéskedik-e, vagy fordítva, de igen, el tudom... A tízmillió programozó (no meg a sárga nemengedazMMhogyszuperunikumlegyek) országa vagyunk!

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#155500) po1son válasza jr1994 (#155497) üzenetére


po1son
addikt

December 30tól lesz, de persze nem csak az (free xp átváltás kedvezmény stb). :K

STEAMID/WOT nick: po1son_

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.