Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#151051) Flash Gordon válasza galervin93 (#151050) üzenetére


Flash Gordon
senior tag

5-6 éves játékról beszélünk, gyakorlatilag túl van a csúcson, ennyi idő rendesen elkoptatja a játékos bázist, ami egyenlőre alig észlelhető, ha még ugyanannyi ideig sikerül kitolni az agóniát már duplán jól jártak a brand-el, szvsz kár aggódni

"...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

(#151052) jano_77 válasza jano_77 (#151047) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nem tudom hogy állnak a WG-sek a küldikkel, de az ASLAIN is elég gyatra packot dobott most ki, mert a küldiket össze-vissza jelöli. HT pattintós Patriottal (1500 HP) és 730-nál már zölden jelzi, hogy készen van. :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#151053) kchryss


kchryss
addikt

Micsoda jutalmat osztanak szét March of Nations-ben idén: [link]

Ha 4000-ben végzel kapsz egy prém napot, ha első leszel akkor kapsz 3-at. :)) :C

(#151054) lacibacsi válasza kchryss (#151053) üzenetére


lacibacsi
addikt

Ezekért a jutalmakért az a fáradtság sem éri meg, amibe a regisztráció kerül. Csak azoknak ajánlott regisztrálni, akik ténylegesen rágyúrnak a jó helyezésekre és a fantasztikus jutalmakra...

Mondjuk ha meg valami szép ajándék járna a top helyezetteknek, akkor meg azért sírna a nép, hogy csak a legjobbaknak van esélye a nyereményre....

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#151055) hemaka válasza kchryss (#151053) üzenetére


hemaka
nagyúr

Nevetseges :D

(#151056) Laci50i válasza galervin93 (#151050) üzenetére


Laci50i
csendes tag

így van, csak mire jön a pukk a management meg a sales már továbbállt a bónuszokat bezsebelve.
Sajnos én a development végén vagyok a dolognak.

(#151057) jano_77


jano_77
nagyúr

volt egy papyron remek lightunk és mégis elbuktuk a csatát, mert a nyomoronc reroll accos T54 ltwt úgy döntött, hogy nem megy középre spottolni, hiszen Neki az a feladata, hogy a hegyről snipeoljon középre! Látható, hogy mennyire sikerült Neki. Majd mikor már alig volt HP-ja, azt gondolta, hogy oda jön hozzám és keménykedik kicsit, el kezdett lökdösni illetve akadályozni. Innentől már sejtitek miért van kék szám a nevem mellett! ;]

ennyit a szuper uniqumokról, hogy mennyire a csatáért vannak. A nagy büdös l**aszt, csak arra figyel, hogy minél többet sebezzen és lila legyen a csatája. :W

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#151058) zodo válasza zodo (#150940) üzenetére


zodo
nagyúr

Tegnap jó napot zártam a Leo-al és átléptem a bűvös wr 50.95-96%-ot.
Bíztam benne hogy megtört a jég.
Nem hiszitek el de tényleg hetek, hónapok óta itt toporgott pár századon belül és amint elérte a határ azonnal olyan csaták hogy ahhoz külön programozó brigád is kevés lenne.

Ma pedig szavam nem lehet, igaz jócskán tettem érte (sokkalta többet mint anno) de ígérem nem hozom fel többet ezt a total wr témát.
Célomat ismét elértem még ha 3857 csata kellett is hozzá hogy ismét ennyi legyen. :)

(#151059) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Bizonyára nagyon fontos technikai problémákat oldottak meg a mai pöccsben, de a személyes küldetéseket még most sem sikerült helyre rakniuk... :W

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#151060) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Üdv.

Eladtam a 970-et, de még a 1070 ára nem nagyon csökkent, ezért a HD Graphics 4600 (4790k integrált vga) -al tudok operálni. Ezzel viszont nem indul ez a remek játék. Biosban rá adtam mindent amit lehetett( 1gb vram).Lehet, hogy kevés? :) Elvileg 256mb rammal el kellene indulnia.

[ Szerkesztve ]

(#151061) h1mpi válasza SoulReaver (#151060) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Valami nem kerek én 4790K-val simán nyomtam igp-vel, full butítva 100 fps volt, egyedül a sniper nézetet érezte meg

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#151062) SoulReaver válasza h1mpi (#151061) üzenetére


SoulReaver
veterán

Nem volt most valami patch? Nem tudtam játszani egy hétig... Lehet reinstal lesz, valami ütközik, vagy nem tudom.

(#151063) jr1994 válasza jano_77 (#151057) üzenetére


jr1994
addikt

Jó lenne ha a botok nem éreznék magukat feljogosítva hogy csak úgy kilődözzék a nekik nem tetsző módon játszó csapattársakat! :W Az a barom valahogy mégis 60% győzelmi aránynál tart, még akkor is ha reroll...

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#151064) h1mpi válasza jr1994 (#151063) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Azért nem bot a jano... azt nem értem, miért nem tiltja a WG a team dmg-et?

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#151065) Gyuri27 válasza jano_77 (#151057) üzenetére


Gyuri27
félisten

Pár napja írtam pár sort a lila véennyócas light playerekről. Ékes példája ez ennek.

h1mpi: az ilyen zsákosokat kéne tiltani. Aki td, arty sorból bohóckodik 200 körüli pennel 500 méterről.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#151066) Zolee_70


Zolee_70
senior tag

Üzenem a WG fizetett ügynökének, hogy lófasz a seggébe a jó MM-el. Sorozatban bukom a csatákat T10-ben, a faszláma idióták miatt, akik lehalnak az első 2 percben.

Méghogy a legjobban balanszolt MM, b+ az MM-edet WG!

Huh, ez jólesett!

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#151067) jr1994 válasza h1mpi (#151064) üzenetére


jr1994
addikt

Játéktudásban nem, de gondolkodásban igen.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#151068) zozyk


zozyk
addikt

Vannak napok,amikor alt+f4 a zárás 5 kör után... ;) :B
Ez egy ilyen nap,elfelejtettem játszani...
Talán holnapra kiheverem az amnéziát.

Természetesen ez csak az én hibám,semmi manipuláció,-25% nem játszik szerepet,egyszerűen elfelejtettem játszani..

Ja nem.

[ Szerkesztve ]

(#151069) Czmorek válasza jimmy74 (#151048) üzenetére


Czmorek
aktív tag

Szerintem rendben van.
Most már nem elég 4 kitüntetéses 15. küldi egy tankért.
T 55A TH15-re be van váltva 4 parancs.
Ha már patch előtt is így álltál akkor megkaptad a tankot és automatikusan elrakott oda 4et a patch után.

Kitüntetéssel kell megcsinálnod majd a HT15-t, hogy visszakapd őket és még kapsz egyet a kitüntetésért is.
Na majd akkor 16 lesz +1 ha kompenzál a WG a múltkori 1hép pihentetésünkért.

(#151070) SoulReaver válasza zozyk (#151068) üzenetére


SoulReaver
veterán

Ez egy kretén játék... :D

(#151071) Jadro


Jadro
veterán

Érdemes elolvasni, ez a WoT is, csak az alapjátékért (még) nem kell fizetni.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#151072) adamgreen válasza Jadro (#151071) üzenetére


adamgreen
senior tag

Alapjátékért nem fogunk sztm soha. Gondolj bele egy tank ára egy mai jólmenő AAA játék ára. Tehát ha veszel mondjuk 2 tier 8 as prém tankot akkor olyan mintha vettél volna 2 most megjelenő AAA tartalmat.Szal szergejék kicsit elszáltak. ;]

[ Szerkesztve ]

(#151073) Gyuri27 válasza Jadro (#151071) üzenetére


Gyuri27
félisten

Remélem a wg nem olvassa.
Mert akkor lehet majd venni tankokra jobb ágyút, jobb motort stb-stb pénzért.
Meg a shopban is lesz zsákbamacsek. 40 orjó és dmaxotól rollolhat mondjuk defenderig.
Esetleg missionba lenne tokken amivel egy-egy szopatósabb küldit kiválthatunk (ja várj ez már volt). I

Amd - Radeon - Ryzen

(#151074) po1son válasza Gyuri27 (#151073) üzenetére


po1son
addikt

Kaja elégé sokat dob a tankokon és azt aránylag csak a prémium fiókkal rendelkezők vagy a top klánok tagjai tudják csak kigazdálkodni, ha fejlesztési fában lévő tier +7es szintűvel játszik az illető.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#151075) ddt500hu válasza Gyuri27 (#151073) üzenetére


ddt500hu
veterán

World of Warships-ben volt ilyen. Konténereket lehetett venni amiben nem tudtad mi van. Gondolom még lesz is. :U

(#151076) po1son válasza ddt500hu (#151075) üzenetére


po1son
addikt

Tavaly volt ilyen karácsonykor a wotba is, volt benne 8 pixeles karácsonyfa dísz és gold vagy a szerencsésebbek prémium tankot kaptak. Azt hiszem itt a topikban volt valaki, aki egy ládát vett és tier8as prémium volt benne. Én is vásároltam párat, de csak az alapajándékokat kaptam meg, idén remélhetőleg nem költők ilyenre. :DDD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#151077) BÁ Nutrition válasza zodo (#151058) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Nyugodtan irhatsz h mi a helyzet a winrateddel. Ha novelni akarod nezd meg milyen tankokkal vagy jo es jatsz azokkal :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#151078) kchryss


kchryss
addikt

Trükkös E25: [link]

(#151079) Warton válasza adamgreen (#151072) üzenetére


Warton
őstag

De több mai jólmenő AAA játékkal sem játszol annyit, mint ezzel. Vagy legalábbis én eddig még egyetlen játékkal sem játszottam annyit, mint a WOTtal. Pedig sok játékra ráfüggtem már.

(#151080) hemaka válasza zozyk (#151068) üzenetére


hemaka
nagyúr

En soloban mar reg nem winre megyek, hanem dmg-re, azota sokkal nyugodtabb az eletem. :D

kchryss
Ez szep trukk volt.

[ Szerkesztve ]

(#151081) Lanash


Lanash
aktív tag

Végre meglett a Type 58 Ász! Bár marhára nem értem miért erre adta meg. Tegnap volt ennél sokkal jobb köröm, több sebzéssel.

Elején azt sem tudtam mit kezdjek magammal, kis hatos voltam a nagyok csatájában.

Replay ha valaki nagyon kíváncsi a bénázásomra. (Van még mit tanulnom az biztos)

[ Szerkesztve ]

(#151082) jano_77 válasza h1mpi (#151064) üzenetére


jano_77
nagyúr

khm....ha én BOT lennék, akkor tisztelt fórumtársunkat már nem is tudom minek nevezzem, mert jócskán elmarad a teljesítményük - mert hogy 3-an hozták össze az accot, amit elvileg tilt a WG, ha jól tudom - még az én "bot" teljesítményemhez képest is! ;]

(#151067) jr1994: nyilván ezt azért merted leírni, mert TE is hasonlóan gyáva módon tolod a szaros light-aiddal és a leghátsó sorokból campelve snipe-olsz! GRATULÁLOK Te észkombájn!

Ismét ékes bizonyítékát adtad annak, hogy csak azért írsz be, hogy beszóljál. Remélem boldog vagy tőle és az életben több boldogságod SOHA nem lesz!

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#151083) e-newsee


e-newsee
addikt

Tegnap összeakadtam ezzel a skill4tu gyerekkel. Ugyan nem személyesen, csak ő volt az egyik ellenfél egy lefettyel. Kikaptunk, és meccs után visszanéztem magunkat az ő szemszögéből, csak kíváncsiságból, mert annyi arty robbant mellettem, hogy nem tudtam, melyik volt ő, és melyik a másik. Hát, sikerült úgy tolatgatnom, hogy vagy ötször elém, mögém lőtt. :)

Nem is azért írom le, mert hú de nagy dolog, csak én eddig nem láttam tőle videót, így most néztem még pár meccsét élőben. Azon lepődtem meg, hogy annyira lazán nyomja közben a dumát, mintha csak egy streamet kommentálna, pedig épp közelharcot vívott egy lighttal. :)

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#151084) Jag válasza Jadro (#151071) üzenetére


Jag
senior tag

Remélem így már világos lesz azok számára a dolog, akik nem hisznek a manipulált játékban és csak és kizárólag user errort kiabálnak.

Én nem vagyok egy jó játékos, (nem is erőlködöm rajta) de azt a szintet bármikor tudom (tudnám) hozni.

(#151085) lacibacsi


lacibacsi
addikt

A személyes küldetésekkel kapcsolatos 2. ticketemre is kaptam választ. Nem akarok szemetelni, de két bekezdését bemásolom ide:

"We are really sorry about that, but as you noticed we are having some problems related to the missions, orders and rewards that we are still trying to resolve.

We completely understand how frustrating this situation might be, in fact, as you already know, this week we will reward our player's patience adding 1 female crewmember and 1 free order to their account."

"Please understand and have some more patience, we are doing our best in order fix the issue to be as fast as possible."

Hány nap telt el a nagy patch óta? Mikorra ígérték az ajándék csajt? Mi a definíciója a "more patience"-nek? És még lenne X kérdésem, de mint látjuk: hiába... :W

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#151086) Czmorek


Czmorek
aktív tag

Vége van a halloween-es eventnek igaz?
Franken és Stein másoknak is ott figyel a garázsban? Csatába nem lehet menni velük.

(#151087) Yofej75 válasza Jadro (#151071) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Jó cikk, összeszedett írás.

Akasszunk be a WG-nek, ma mindenki legyen TK amíg teheti :D (\TrollOFF)

A baj az, hogy a manipuláció elérte célját, fejetlen csirkék vagyunk :DD

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#151088) Yofej75 válasza kchryss (#151078) üzenetére


Yofej75
aktív tag

:C mintha csak én lettem volna :DD

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#151089) hemaka válasza e-newsee (#151083) üzenetére


hemaka
nagyúr

Nem csoda, nem szokott artyzni. :D

(#151090) wwenigma válasza hemaka (#151089) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Érthetetlen hogy azokra nem csinálja meg a csíkokat, hiszen artyhoz nem kell skill... :(

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#151091) hemaka válasza wwenigma (#151090) üzenetére


hemaka
nagyúr

Pont azert nem csinalja meg azt mondta meg regebben. :D

(#151092) po1son


po1son
addikt

Annyira nem nagy szám, de hátha kell valakinek gold.
6000 gold - 5413 Ft-ért csak paypal
(limited offer szóval siessetek ;] )

Czmorek - Igen, november 8-ig tartott a móka.
Tegnap késő este adtam neki még1 esélyt és valami hatalmas nagy csoda folytán 25 perc alatt megcsináltam a maradék 4 küldetést, ami nettó ~2 millió kreditet hozott a konyhára így a végén. :))

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#151093) Czmorek válasza po1son (#151092) üzenetére


Czmorek
aktív tag

Paypal-al lesz 6500 Ft :D

(#151094) hemaka válasza po1son (#151092) üzenetére


hemaka
nagyúr

Nincs kedvem szamolgatni, de paypallal amugy sem eri meg venni toluk semmit. :D

(#151095) Luperator válasza po1son (#151092) üzenetére


Luperator
tag

Szokásos PayPal ajánlat. Mert amúgy 6100 valamennyit kap le érte.

(#151096) po1son válasza hemaka (#151094) üzenetére


po1son
addikt

Emlékeim szerint mindig annyit szokott leszedni amennyit kell nekem.
Igaz akkora törzsvásárló vagyok, hogy nekem már automatikusan megveszi és nem kell bejelentkezni. :W :DDD
Csak ha kupont kapok és azt beváltom, akkor nem megy a matek a WG-nek. Nekem is azt kellet volna csinálni, hogy kompenzációt kérek goldban, mint ahogy H1mpi is csinálta és sikerrel is járt az ügyfélszolgálatnál. :K
Amúgy lesz hamarosan fekete péntek és karácsonyi akció, gondolom mindenre lesz komoly akció, mint ahogy tavaly is volt. :DD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#151097) Jadro válasza Czmorek (#151086) üzenetére


Jadro
veterán

Gondolom azért, hogy leszerelhesd róla a ráaggatott kiegészítőket, hisz abból bevételed van. Esetleg még a legénység is megmaradhat, bár lehet hogy ez nem igaz.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#151098) po1son válasza Jadro (#151097) üzenetére


po1son
addikt

Legénység elméletileg nem marad, az xp átkerül majd az egyik tier 1-es tankra, ami átváltható lesz goldért.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#151099) hemaka válasza Jadro (#151097) üzenetére


hemaka
nagyúr

A legenyeket, vagy inkabb zombikat nem lehet barakkba kuldeni.

(#151100) Yofej75


Yofej75
aktív tag

Párom unokaöccse kért meg, hogy vegyek neki egy prémium tankot és a különbözet a Premium Shop ár és a Paypal által levont összeg között több, mint 1600 Ft volt. Ilyen esetben érdemes írni a WG-nek? Kompenzálnak valami módon vagy felejtős?

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.