Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#136601) Tbor válasza Papooo (#136529) üzenetére


Tbor
tag

Neked is köszönöm a tanácsokat. Akkor ez lesz:
TOG2->Type64
T28 concept ->revaloirse
Patton KR vagy Pilot1 -> fv4202

Még megvárom a hétvégét, hogy éri meg jobban vagy hátha meglepnek és betesznek a shop-ba valami érdekességet. Kicsit a Patton KR és Pilot 1 között vacillálok. Igazából egyik sem nagyon fontos, mert van egy SP-m amit szeretek, de a Patton KR mostanában bosszant, vagy talán csak a Pilot 1 lett túl jó hozzá képest...

(#136602) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Apa, kezdődik! :K

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#136603) jano_77 válasza zodo (#136600) üzenetére


jano_77
nagyúr

Honnan van az infód és mennyire biztos, hogy hétvégén tier 8-10 akció lesz!? Megtaláltam!
Az AMX50B ki van fejlesztve és épp miatta farmoltam most vasárnap-hétfőn és akkor megvárom a hétvégét. :F Illetve az Emil I is ki van fejlesztve, lehet azt is megveszem. :B

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#136604) sith7 válasza lacibacsi (#136602) üzenetére


sith7
nagyúr

miben különbözik ez a SU-122-44 - től ?

(#136605) e-newsee válasza jano_77 (#136597) üzenetére


e-newsee
addikt

Akkorra már nekem is jó lett.
De a két beaktivált 2 órás tartalékom "valahogy" elvesződött. :(
Pedig még volt vissza belőle legalább egy óra, ha nem több.
Félve Murphytől nem a +200%-os legénységi tartalékomat aktiváltam be. És lám, milyen jól tettem. :R

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#136606) sith7 válasza sith7 (#136604) üzenetére


sith7
nagyúr

tárgytalan

(#136607) Joe.36 válasza e-newsee (#136605) üzenetére


Joe.36
addikt

Nekem is elveszett 3 nagy frissen beaktivált személyes tartalékom és 30 aranyam... Elmehetnek a fenébe... Így nem éri meg költeni a játékra.

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#136608) lacibacsi válasza sith7 (#136606) üzenetére


lacibacsi
addikt

Pedig pont válaszolni akartam... :K

A Maus-t még az előző módosítás előtt kifejlesztettem. Lehet, hogy most megvenném akciósan. Két kérdésem van ezzel kapcsolatban:

1. Nincs belevaló legénységem, mert azok a Bélában ülnek. Mennyi nyugtatóval készüljek, ha csak "sima" 100%-os legényeket ültetek bele?

2. A Maus előtti új tankokat érdemes lenne megvenni és bevetni, vagy a Maus mellett teljesen feleslegesek?

Köszi

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#136609) sith7 válasza lacibacsi (#136608) üzenetére


sith7
nagyúr

nem akartam beléd fojtani a szót, mond kérlek :D

(#136610) ollie válasza lacibacsi (#136608) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Maus szerintem jó most 100%-os legényekkel is, bár én csokit is használok hozzá. Az előtte levő 2 tankot akkor ajánlom, ha kifejezetten szeretsz superheavykkel játszani. Mindkettő ugyanaz, mint a Maus, csak 1-2 tierrel lebutítva. Vicces, hogy azokat is sokszor csak golddal tudják átlőni a tierjükben, főleg, ha jól forgatod be őket. Én élvezem velük a játékot, és szerencsére az artys változások pont jól jöttek a szuperheavyk szempontjából a kisebb sebzés miatt (spall liner most is kell).

Egyébként nagyon durva a Maussal, hogy kb minden tizedik játékban megvan vele a T-55A HT-15-ös küldi. A feltétel, hogy ne legyen arty (vagy ha van, akkor városi pálya legyen), és ne legyen az ellenségnél Type 5 Heavy vagy tier 10-es Britt TD, mert ugye HE-vel szépen lecsipegetik annak is a HP-ját.

[ Szerkesztve ]

***

(#136611) notika77 válasza lacibacsi (#136608) üzenetére


notika77
senior tag

Talán a Maus az egyetlen tank, amivel nem nagy szívás alap legénységgel játszani. A fullos legénységgel sem megy gyorsabban, az ágyút is mondhatjuk ugyanolyannak, mert alapból jó soft statjai vannak. A kuplungégető sem fog hiányozni, a hatodik érzék és az álca sem túl hasznos :). Talán a javítás hiányozhat a sok láncolás miatt , de szerelőláda+nagy javító segít rajta.

(#136612) Dr.Én


Dr.Én
veterán

Szopóroller még mindig keményen létezik :(( :D

WOT: kissio

(#136613) 4580693 válasza Dr.Én (#136612) üzenetére


4580693
senior tag

Most egész jó az mm, de hogy a lightok mi a csudának vannak a játékban, hacsak nem hátul kempűni meg bázist foglalni. Lemehetne ez a light dömping, aztán csak lesznek rendes csaták is.

[ Szerkesztve ]

(#136614) Dr.Én válasza 4580693 (#136613) üzenetére


Dr.Én
veterán

a hétvégén nagyon jó játék volt...remek csaták..jó winrata....
ma meg semmit nem találok el...lepattan...kritikus találat...stb.... :D
Az MM tényleg sokkal jobb lett....
De az RNG az nagyon kemény :D

mai napra befejeztem...
játszhatatlan :(((

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#136615) 4580693 válasza Dr.Én (#136614) üzenetére


4580693
senior tag

Abba hagytam én is. Inkább eljöttem gyúrni. :D
Sokkal megnyugtatóbb! :DDD

(#136616) jozefgucci1 válasza 4580693 (#136613) üzenetére


jozefgucci1
addikt

A hétvégén rengeteg volt a light oldalanként nem volt ritka a 8 sem :Y .Aki eddig jól tudott érvényesülni velük azoknak még jobb lesz főleg T9-es gépekkel . Azért a T49-nél a kisebb ágyú nagyon dúrva. Az biztos , hogy most én csak ezt az áget fogom tolni , bár nem éppen olcsó mulatság , mert a tegnapi nap is -500K volt :DDD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#136617) wwenigma válasza jozefgucci1 (#136616) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Amíg nem állítják be velük az uj elvárt sebzést addig akinek esze van ezzel tolja. ;]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#136618) lacibacsi válasza sith7 (#136609) üzenetére


lacibacsi
addikt

Bármit is mondok, vélhetően úgyis tudod... :B Nekem nincs meg, de volt szerencsém kipróbálni. A válasz röviden: mindenben. Mármint egyáltalán nem hasonlítanám a SU-122-44-hez, inkább csak az ISU-152-höz. Szerintem sokkal nagyobb a fun-faktor az ISU-ban, bár kétségtelen, hogy a stílusát szokni kell annak, aki nem húzta az Obj.268 vonalat...

(#136610) ollie és (#136611) notika77 : Köszönöm a válaszaitokat! Nem vagyok egy nagy HT játékos, a Maus kifejezetten az Obj.260 küldetések miatt (lesz) fontos számomra. Minden esetre belevágok 100%-os legényekkel, első skillnek meg beteszem a javítást... A két kistesót meg majd a következő leértékelésnél veszem meg, azokkal ugyanis nincs különösebb célom, de az alapelvem miatt (minden tankot elit-re fejleszteni) "muszáj" lesz mennem azokkal is néhány kört...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#136619) 4580693 válasza jozefgucci1 (#136616) üzenetére


4580693
senior tag

Lehet, nekem is vissza kellene vennem? Azt hiszem, a legénység még megvan. :D

(#136620) Dr.Én válasza 4580693 (#136615) üzenetére


Dr.Én
veterán

Tésztát gyúrtál? :D pék vagy-e? :D

túl jó volt a hétvége..várható volt már egy kis szopóroller

WOT: kissio

(#136621) jozefgucci1 válasza wwenigma (#136617) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Igen ez így ebben a formában gusztustalanul fossa a wN8-at és a csatákat is meg lehet fordítani hármas szakaszban. Kicsit olyan érzésem van mint anno mikor a Typ59-et bedobták és rengeteg volt belőlük oldalanként aztán falkában lenyomtak mindent.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#136622) e-newsee válasza Dr.Én (#136614) üzenetére


e-newsee
addikt

Én nem panaszkodom az RNG-re. Tegnap nyomtam pár kört az M4A1 rev-el, és ami bement, az 390 fölött sebzett. Legalábbis nem emlékszem olyanra, amikor kisebb lett volna. Az annyit tesz, hogy folyamatos pozitív RNG-m volt. De ez csak egy nap. lesz ez még így se! :)

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#136623) Dr.Én válasza e-newsee (#136622) üzenetére


Dr.Én
veterán

lesz majd még rosszabb is....
remélem hétvégére majd jó lesz minden..főleg a szerver :D

WOT: kissio

(#136624) ImpersonatoR

Most mi volt ez a hétvégi event?

Minden csatában dupla xp t kapott a legénység?
Illetve ha top 7 ben végeztem és nyertünk akkor kapnunk kellett volna egy legénységi xp szorzót?
Mert én egy darabot nem kaptam.

(#136625) lacibacsi válasza ImpersonatoR (#136624) üzenetére


lacibacsi
addikt

Minden győztes csatában járt a kétszeres legénységi szorzó. Ez a Top7-es dolog nekem új... ilyenről szó sem volt...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#136626) kchryss válasza jozefgucci1 (#136621) üzenetére


kchryss
addikt

Szerintem a kiválósági jelet is most érdemes rájuk húzni ha van valakinek ilyen terve.
Csak a wn8 miatt felesleges velük játszani, mert megemelik az elvárt értékeket és akkor úgyis visszaáll a wn8.
A kiválósági jel megmarad, a magas wn8 viszont nem marad meg ha kiigazítják. :)

(#136627) h1mpi válasza jozefgucci1 (#136616) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Gold nélkül nem jó a kis ágyú? Csak mert elég kevés kreditem van most...

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#136628) Imilenni válasza h1mpi (#136627) üzenetére


Imilenni
addikt

Éppen ezért semmitsem jelent a WN8.
Ha egy kis butagyerek most megy ezzel a kombóval full gold-al, olyan szépen felhúzza a statját hogy csak nah.
Aztán meg majd itt nyáladdzanak hogy hú nézd a WN8-am jobb vagyok nálad nekem van igazam.

Vicc. Ez már régóta nem játék, vagyis amit látok fórumokon.
Szinte mindenhol mutogatják a statukat hogy hű, ha én azt mondom 2x2=5 akkor bizony nekem van igazam mert nagyobb az e-f&szom.
:U

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#136629) lacibacsi válasza Imilenni (#136628) üzenetére


lacibacsi
addikt

Nyugodj meg, a vérpistik most sem fogják felhúzni a statjukat! Még az is meglehet, hogy produkálnak valami jobb recentet, de végül győzni fog az igazság... és szépen beállnak a nekik megfelelő szintre.

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#136630) jozefgucci1 válasza h1mpi (#136627) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Simán jó az alap lőszer is azért csak ennyi a minusz :DDD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#136631) wwenigma válasza lacibacsi (#136629) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Valami azert csak lesz vele mert ez igy durva. :] replay - youtube


Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#136632) ollie válasza wwenigma (#136631) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

3000 sebzés tier 9-ben nem olyan hatalmas mennyiség.

***

(#136633) wwenigma válasza ollie (#136632) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ez egy felderítő/light. Jöhetnék arty példával is, mert ott ugye azert volt a siras hogy az support es nem damage dealer... :U

Jelenlegi allapotban gyk. rámész valamire, kivégezted ujratöltesz, majd megint, megint...szerepkörétől nagyon messze van.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#136634) lacibacsi válasza ollie (#136632) üzenetére


lacibacsi
addikt

Ahogy nézem, 3k sebzés még T8 korában is volt rendesen (a wotreplays-re feltöltöttek között mindenképp)

(#136633) wwenigma : Bár az kétségtelen, hogy pont azt hangoztatták, hogy mostantól a felderítés lesz az igazi szerepük... :F

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#136635) scyllarus


scyllarus
veterán

Mivel tele van lightokkal a csata, így egymás között szépen tudnak sebezni is.
Meg fog ez szűnni, ha majd nem lesz oldalanként 6-8 LT.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#136636) 4580693 válasza scyllarus (#136635) üzenetére


4580693
senior tag

Várom ezt. :)
Ma a lightok vagy td módban voltak, vagy pedig fighterek. :D

(#136637) Midway válasza IMIIKE1998 (#136492) üzenetére


Midway
senior tag

Ezt mire érted?
Jó v rossz?

(#136638) Viktoár válasza wwenigma (#136631) üzenetére


Viktoár
addikt

Nem rossz kör,én örülnék neki ha a bulldoggal tudnék játszani.Viszont az el kell ismerni hogy szinte mindenki melléd lőtt.Már az első lövésnél vége lehetett volna ha a CDC eltalál és utána a t49,de sok szerencse kell egy jó körhöz ez tény.

Üdv:Viktor

(#136639) IMIIKE1998


IMIIKE1998
őstag

Írtam a WG-nek egy ticketet egy 2014-es incidensről, ami a Togtober küldetésnél volt, ugyanis megcsináltam a küldiket, mégse kaptam meg a tankot, így anno írtam egy levelet-akkori gyengébb angoltudással-, amivel lepattintottak. Viszont most újra megpróbáltam, hátha most így kultúráltabb formájában hajlandóak segíteni. Kár lenne azért a tankért, jó kis fun lenne.

(#136640) wwenigma válasza Viktoár (#136638) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Jahh, a mák mindig kell. :] [link]

Itt még nem gondoltam hogy jo lesz ez. :))

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#136641) RAiN91


RAiN91
őstag

CDC-re álcaháló ér valamit? Pálya végéről bokorból simán kiszúrnak, javítana valami észrevehetőt?

(#136642) po1son válasza RAiN91 (#136641) üzenetére


po1son
addikt

Med tankra nem igazán rakunk álcahálót (van hasznosabb), de ajánlott lefesteni a tankot és álca skillt rakni rá 2. vagy 3. körbe.
Tapasztaltabb játékosok ezeket szokták felrakni töltésgyorsító, fokozott szellőzés vagy távcső, függőleges stabilizátor.

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#136643) jano_77


jano_77
nagyúr

Új Bulldogot melyik löveggel érdemes használni, mert látom, hogy lett hozzá egy 8-as is!? Az eddig nem volt ugye? Illetve a tárast lefaragták 6 lövetűre!? (colt) ;]

Új MM-el eddig nem volt gondom, de azért ez több mint durva volt:

12 light, 4 arty, 8 TD!!! WTF?!? Egy ilyen pályára.....köszi WG :W

Illetve az estém fénypontja, mikor 1 vs kb 10 maradtam. Sajnos esélytelen voltam. :(

pedig igazán megpróbáltam mindent, toltam a goldot is mintha muszáj lett volna, de csak ennyire futotta az erőmből. :O

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#136644) IMIIKE1998 válasza jano_77 (#136643) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Ezek bármelyikét átviszi az alap lőszer is, mint kés a vajat. De amúgy szép kör. :)

(#136645) Emu


Emu
őstag

Arra van ötletetek miért nem megy xvm?

Honlapon aktív, illetve a beállításokban is minden kipipálva ahogy kell. Nem értem :F

Nyílt pályán baromi idegesítőek az új artik, még szokni kell az új mechanizmust, ha papírtankban ülök. Mire leesik rólam a spot, simán rámszűkül, és jön a szeretetcsomag, esélytelen elmenekülni. Vicces a játék ilyen helyzetben, főleg olyan járművel amivel távolabbról kellene operálni (PTA) mondjuk ha nem lövök nem kerülök spotra...

(#136646) CirrMee válasza Emu (#136645) üzenetére


CirrMee
addikt

Próbáld meg Prolong -al deaktiválni, majd újra aktiválni (majd úgy indítani utána a játékot).

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#136647) szbalogh válasza ollie (#136610) üzenetére


szbalogh
őstag

HE ellen szupernehéz repeszpáncél a megoldás. Mausba minek csoki? Többet pattint? :U

Nick: HE_Storm

(#136648) gilfoyle


gilfoyle
őstag

Én eddig abban a hitben voltam, az M3 Lee-nél nincs sz@rabb tank a játékban. De van. Az M5 Stuart azzal az automata izével...
Pont most nincs free xp-m átugrani.

(#136649) Kiki18 válasza lacibacsi (#136608) üzenetére


Kiki18
őstag

Mikor lenne akciós a maus? Most hétvégén?

(#136650) sith7 válasza Kiki18 (#136649) üzenetére


sith7
nagyúr

:K

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.